Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

1. místopředseda vlády a ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek se setkal s presidentem KVL Karlem Danielem

Tiskovou zprávu rozesílá: EURO P.R. s.r.o.
European Marketing & Media House, 533 53 Pardubice – Semtín
Tel./fax: 466 611 139, 777 100 388, e-mail: europr@europr.cz


1. místopředseda vlády a ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek se setkal s presidentem Komory veterinárních lékařů Karlem Danielem

1. místopředseda vlády a ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek se nedávno v Poděbradech oficiálně setkal s prezidentem Komory veterinárních lékařů ČR Karlem Danielem. Společně se zástupci agentury CzechTourism debatovali o chystaném světovém kongresu veterinářů.

“Řešili jsme záležitost pomoci CzechTourismu směrem ke Světovému veterinárnímu kongresu. Jde o dost prestižní událost, o jejíž pořádání soupeří řada zemí, potažmo měst. Z hlediska cestovního ruchu je to hodně zajímavé, protože se jedná o čtyři tisíce lidí, kteří k nám na několik dní přicestují, musí se někde ubytovat, stravovat, někteří se zdrží i delší čas. Proto bych byl rád, kdyby se CzechTourism připojil k této aktivitě zejména součinností na propagaci kongresu,” shrnul výstupy schůzky Jiří Čunek.