Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Zpět do kalendáře akcí

Přednáška Parazitologie s Dr. Reljou Beckem pro veterinární lékaře i asistenty

Typ akce: Vzdělávací ČR
Od: 05.04.2017
Do: 05.04.2017
Místo konání: Bayer s.r.o., Siemensova 2717, 155 00 Praha 5
Přednášející: PhD Relja Beck, DVM
Pořadatel: Bayer s.r.o.
Odborný garant: Dr. Relja Beck
Kontakt:

MVDr. Jaroslav Merta jaroslav.merta@bayer.com 731 628 944


Cena: zdarma
Program:

Jménem společnosti Bayer si Vás dovoluji pozvat na přednášku Relji Becka, významného parazitologa z Chorvatska. Akce se bude konat v prostorách kanceláří společnosti dne 5. 4. 2017 od 15:00 do 18:00.

Témata:

1)     Dirofilaria repens: Why is still neglected?

2)     Pathogens transmitted by ticks, fleas or sand flies: is there anything in common?

(Přednášky jsou vedeny v angličtině)

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete jména účastníků na email jaroslav.merta@bayer.com


PhD Relja Beck, DVM absolvoval fakultu veterinární medicíny na univerzitě v Záhřebu, kde následně nastoupil jako odborný asistent na oddělení parazitologie a invazivních onemocnění v roce 2001. Mimo vědecké činnosti a výuky se věnoval diagnostice a klinické parazitologii zejména společenských zvířat. Od roku 2009 pracuje v Chorvatském Veterinárním institutu, kde je momentálně vedoucím parazitologického oddělení a prezidentem vědecké rady Chorvatského Veterinárního institutu. Jeho vědecké a profesní zaměření je diagnostika a genotypování parazitů a vektorové onemocnění zejména u společenských zvířat. Je autorem 3 učebnicových kapitol a více než 150 publikací. V současnosti vede Národní projekt zaměřený na klíšťata a onemocnění přenosná klíšťaty a je členem řídícího výboru Chorvatské Veterinární Komory.


Zpět do kalendáře akcí