Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Zpět do kalendáře akcí

Seminář Daňová kontrola a daňové spory

Typ akce: Jiné
Od: 05.12.2017
Do: 05.12.2017
Místo konání: Konferenční centrum OK SYSTÉM, Na Pankráci 125, Praha 4
Pořadatel: SEMKON, s.r.o.
Kontakt:

Soňa Miňovská, manažer konference

E mail: minovska@semkon.cz Mobil: 774 457 267, Telefon: 222 231 227

SEMKON, s.r.o., www.semkon.cz Jičínská 1775/43, 130 00 Praha 3


Přihláška: http://www.semkon.cz/akce/dankontrola2017
Program:

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na seminář  Daňová kontrola a daňové spory s podtitulem Jak se připravit a neprohrát, Praktické tipy, postupy a doporučení po daňové kontroly, který připravujeme a organizačně zajišťujeme ve spolupráci s poradenskou společností Fučík & partneři, s.r.o. a Advokátní kanceláří JŠK.

Pravděpodobnost daňové kontroly je každým rokem vyšší, většina firem s ní nemá prakticky žádné zkušenosti. Daňová kontrola může mít značné finanční i trestně-právní následky.Víte: jak minimalizovat riziko, že kontrola vůbec nastane?· jak se v případě kontroly zachovat?·které informace poskytovat a které ne?· jak se proti doměření daně či nečinnosti efektivně bránit?· jak minimalizovat riziko trestní odpovědnosti?

Seminář bude také řešit okruhy a problémy, kterými každá osoba, daňový subjekt, prochází v případě kontroly ze strany finančního úřadu. Prezentovány budou nejvíce kontrolované oblasti, na co se v rámci kontroly připravit, jaký je postup kontrol, jaké jsou lhůty. Podíváme se také na prostředky obrany a možné sankce.  Poukážeme na časté strategické chyby a poskytneme praktický návod k jejich prevenci. Řešena bude také aktuální soudní judikatura v oblasti sporných otázek, které při kontrolách finančních úřadů vznikaly mezi výklady finanční správy a názorem kontrolovaných daňových subjektů.

Více o semináři, programu a možnosti přihlášení na http://www.semkon.cz/akce/dankontrola2017 Vaše případné dotazy ráda zodpovím na níže uvedených kontaktech a těšíme se na setkání s Vámi.


Zpět do kalendáře akcí