Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Zpět do kalendáře akcí

Stomatologický podzim

Typ akce: Vzdělávací ČR
Od: 17.09.2022
Do: 18.09.2022
Místo konání: Poděbrady
Přednášející: Dr. Gerhard Biberauer
Pořadatel: CVDS z.s.
Odborný garant: Dr. Gerhard Biberauer
Kontakt:

workshopcvds@seznam.cz


Cena: 4900,-
Program:

Stomatologický podzim 2022 v Poděbradech, který se bude konat v termínu 17.-18.9.2022 v lázeňském Hotelu Felicitas na kolonádě v centru Poděbrad. Rádi bychom Vás oslovili kvalitním odborným a společenským programem v příjemném prostředí lázeňského města.

Nosným tématem odborného programu je klinická ortodoncie. Jako hlavní přednášející přislíbil svoji účast Dr. Gerhard Biberauer /krátká biografie níže/. Program bude dále doplněn přednášejícími z ČR, kteří se zaměří na klinickou aplikaci ortodoncie a související kasuistiky. Společenský program bude probíhat sobotní večer v Restauraci Obora v Poděbradech, kde bude připravena ochutnávka piva a večerní grilování, které zajistí osvědčená firma TheBarbecueCompany. V neděli bude program individuální, je možné zajistit prohlídku města a v Hotelu Felicitas, kde je zajištěna sleva na ubytování 10% , je možnost objednání wellnes či vybraných procedur. Ubytování je též možné v Pensionu Obora, kde bude večerní party.

Pro přihlášení na Stomatologický podzim volíme opět formu předregistrace. Zájemce o akci prosíme o zaslání jména, mailové adresy a telefonního čísla na mail workshopcvds@seznam.cz Takto předregistrovaní zájemci budou včas osloveni pro vyplnění přihlašovacího formuláře. Cena této akce byla stanovena na 4900,-Kč. V ceně je zahrnuto celodenní občerstvení a večerní společenská akce. Seminář bude pravděpodobně možné uhradit z bodového programu firmy Noviko. Akce bude též zařazena do CPD vzdělávacího systému KVL.


Přiložené soubory:
2022-09-17-3424-[1]-Stomatologicky-podzim-2022-odborny-program

Zpět do kalendáře akcí