Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Zpět do kalendáře akcí

Webinář AFRZČR: Hry v klidovém režimu

Typ akce: Vzdělávací ČR
Od: 23.09.2021
Do: 23.09.2021
Místo konání: On-Line
Přednášející: Mgr. Eliška Šuhaj
Pořadatel: AFRZČR,z.s.
Kontakt:

http://www.asofyrez.cz/


Přihláška: https://form.jotform.com/212516603711345
Cena: člen AFRZČR: 100 Kč, nečlen: 300 Kč
Program:

Webinář HRY V KLIDOVÉM REŽIMU

Dovolujeme si Vás pozvat na další vzdělávací webinář, tentokrát na téma “Hry v klidovém režimu psa, Mgr. Eliška Šuhaj“, který se bude konat ve čtvrtek 23.9.2021 od 20 hodin na platformě ZOOM.

Klidový režim je pro mnoho majitelů psů strašák. Dozví se, že pes něco nesmí a začne v hlavě přemítat, co je tedy možné dělat. Často se pak ptá na sociálních médiích, experimentuje nebo rezignuje s tím, že to “nějak” dopadne. Webinář se zaměřuje na rozebrání možných aktivit psa v klidovém režimu, které se dají nastavit dle psa a potíží související s nastavením klidového režimu. Tím, že je upraví profesionál, který zná přesný stav psa, se prohlubuje důvěra k profesionálovi a snižuje se riziko komplikací či reoperace. Majitel se také skrze hry učí lépe vnímat svého psa a citlivěji na něj reagovat.

Cena:

člen AFRZČR,z.s.                 100,-

nečlen AFRZČR,z.s.             300,-

Přihlášení je možné ZDE. Přihlášení je možné do 20.9.2021. Po přihlášení obdržíte fakturu, jejíž číslo použijte jako Variabilní symbol při platbě. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 22.9.2021.

Do poznámky k platbě UVEĎTE SVOU EMAILOVOU ADRESU, NA KTEROU VÁM BUDE PO UHRAZENÍ ODESLÁN PŘÍSTUPOVÝ LINK K UDÁLOSTI. Přihlásit se bude možné minimálně 30 minut předem a doladit připojení.

Přednášející:

Mgr. Eliška Šuhaj

Je předsedkyní spolku AireBull aktivity z.s., který si dává za cíl zlepšení vztahů člověk-pes na základě pochopení potřeb psa v závislosti na možnostech majitele. I skrze FB skupinu Pes a volnočasové aktivity (8tis. členů) interpretuje základy tzv. Canine Enrichmentu. Jedná se o naplnění potřeb psa respektující jeho přirozenost jako druhu, rasy a jedince.

Vzdělání

Je mezinárodní mentor hersenwerku a absolvovala již 2 kurzy specializované na koncept free work ( Animal Centered Education). Dále absolvovala několik kurzů a webinářů, které se zabývají nebo souvisejí s prací psa s různými omezeními např. Helping Dogs Thrive: Aging Dogs (Fenzi Dog Sport Academy – FDSA – Lori Stevens), Fit for Life (Avidog – Chris Zink a Gayle Watkins), Canine Sports Medicine for the Performance Dog Handler (FDSA – Sue Yanoff), Enrichment for Dogs: Ditch the Bowl, Better Their Life! (FDSA – Sarah Stremming), Using Enrichment to Improve Your Relationship With Your Dog (FDSA – Emily Strong) aj.

V současné době dokončuje případové studie pro získání titulu CPCFT (Certified Professional Canine Fitness Trainer) a vzdělává se v kurzu Enrichment Framework for Behavior Modification MasterClass (Pet harmony – Emily Strong, Allie Bender).


Zpět do kalendáře akcí