Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Zpět do kalendáře akcí

Webinář o otravách ptáků

Typ akce: Vzdělávací ČR
Od: 25.02.2021
Do: 25.02.2021
Místo konání: On-Line
Pořadatel: Česká společnost ornitologická ve spolupráci s VFU Brno a Policejním prezidiem ČR
Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaVoTuP-e95mTGjojR7ohqvGlWwrw7wuDQvmYJH38s4_Wgaw/viewform
Cena: Zdarma
Program:

Dobrý den,

dovoluji si Vás pozvat na webinář, který pořádá Česká společnost ornitologická ve spolupráci s VFU Brno a Policejním prezidiem ČR. Téma webináře je problematika otrav zvířat. Cílem tohoto webináře je jednak ukázat lidem, jak rozpoznat otrávenou návnadu, či zvíře, dále příznaky otravy dle druhu požitého jedu a možnosti léčby. Poslední, neméně důležitou částí bude správný postup při podezření na trestný čin týrání zvířat, kterým nelegální trávení je.  Webinář je primárně určený pro veterinární lékaře a pracovníky záchranných stanic. V případě volné kapacity se může účastnit kdokoliv jiný, kdo se této problematice věnuje.   Přednášet budou PharmDr. Zuzana Široká Ph. D. (Toxikologie VFU Brno) , pplk. Ing. Michal Herma (PČR) a Klára Hlubocká (ČSO).  Webinář proběhne přes Zoom, přihlášení dostanou před konáním webináře pozvánku a program na e-mail, který uvedou v přihlášce.

Termín konání : 25.2.2021

Čas: od 18:00 hodin ( v 17:45 krátké seznámení s prostředím webináře, pro ty, kteří se Zoomem nemají zkušenosti)

Doba trvání webináře : 1,5 – 2 hodiny

Přihlášky prosíme přes formulář zde : https://forms.gle/jTR7vopM7wkdi8F28

Kapacita webináře  je omezená, uzávěrka přihlášek je buď naplnění kapacity nebo 24.2. 2021

Účast je zdarma, je pouze nutné vhodné vybavení, tzn. dobré připojení k internetu, počítač  s mikrofonem (a webkamerou – není nutná)

Na vaši účast se za organizátorský tým těší

Klára Hlubocká

Webinář proběhne s podporou Evropské unie, projektu PannonEagle Life (LIFE15 NAT/HU/000902), a Ministerstva životního prostředí. Obsah webináře nemusí vyjadřovat názor donorů.


Zpět do kalendáře akcí