Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Homecoming 2011

  Informace – zprávy – výzvy

Honza Vobr

Již sedmý minifutsal po našem

Homecoming 2011 se letos uskutečnil již po sedmé. Jedná se o sportovně-společenskou akci studentů a absolventů VFU Brno, probíhající v areálu Kaunicových studentských kolejí.

 

Tato celodenní akce vypukla již v ranních hodinách a to turnajem v minifutsalu, ve kterém se utkalo deset mužstev. Minifutsal má futsalový základ, ale jelikož se na naší alma mater již dlouhá léta potýkáme s nedostatkem mužského pohlaví, byli jsme nuceni pravidla mírně přizpůsobit. Ve futsalu hrají v poli vždy čtyři hráči a jeden gólman. V našem minifutsalu oproti tomu hrají na hřišti volejbalových rozměrů tři hráči, které střídají nabuzení náhradníci.

Hokejové branky nestráží gólmani, nýbrž hráči (neohroženě) pouze svými těly. Letošní ročník vyhráli poprvé borci z týmu Pesaři. Ti až v prodloužení překonali zlatým gólem tým Th e Best of Kuďa.

Poděkování dále patří panu rektorovi prof. MVDr. Vladimíru Večerkovi, CSc., MBA a Komoře veterinárních lékařů

Během dne byly pro všeobecnou zábavu k dispozici další atrakce, např. stolní fotbálek a frisbee. Pro zavzpomínání a zasmání se promítaly fotografi e z předešlých ročníků Homecomingu.

Po vyhlášení výsledků a rozdání trofejí i hodnotných cen vše vyvrcholilo tradiční aft erparty v klubu Topas.

Celý den probíhal ve velmi příjemném a přátelském duchu. Přispělo k tomu nejen krásné počasí, ale hlavně početná účast jak pamětníků, přijíždějících každoročně, tak i všech nováčků. Za to velký dík, přátelé!

Poděkování dále patří panu rektorovi prof. MVDr. Vladimíru Večerkovi, CSc., MBA a Komoře veterinárních lékařů za sponzorské dary a zaštítění celé akce.

 

… nastoupené týmy se po urputných bojích vzájemně „dokopaly” k pohárům a dalším hodnotným cenám