Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Homecoming 2012

  Informace – zprávy – výzvy

Jan Vobr

Sportovně-společenská akce studentů

 

Homecoming 2012 se letos uskutečnil již po osmé. Jako již tradičně probíhala tato sportovně- společenská akce studentů a absolventů VFU Brno v areálu Kaunicových studentských kolejí.

Hlavní náplní byl turnaj v minifutsalu, který byl zahájen už v ranních hodinách a zúčastnilo se ho deset týmů. V minifutsalu proti sobě hrají na hřišti volejbalových rozměrů tři hráči, které střídají náhradníci. Hokejové branky nestráží gólmani, nýbrž hráči svými těly. Letošní ročník vyhráli borci z týmu Th e Best of Kuďa. Ti až v prodloužení překonali zlatým gólem tým Black People.

Během dne byly pro všeobecnou zábavu k dispozici další atrakce, např. stolní fotbálek a frisbee.

Pro udržení uspokojivé glykemie hráčů i účastníků akce byly připraveny v místním bufetu různé pochoutky na grilu.

Po vyhlášení výsledků a rozdání trofejí i hodnotných cen vše vyvrcholilo tradiční aft erparty v klubu Topas.

Celý den probíhal ve velmi příjemném a přátelském duchu. Přispělo k tomu nejen krásné počasí, ale hlavně početná účast jak pamětníků, přijíždějících každoročně, tak i všech nováčků. Za to velký dík, přátelé!

Poděkování dále patří panu rektorovi prof. MVDr. Vladimíru Večerkovi, CSc., MBA a Komoře veterinárních lékařů za sponzorské dary a zaštítění celé akce.

   

Honza Vobr