Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Homecoming 2013

  Informace – zprávy – výzvy

Letos již po deváté se uskutečnila sportovně společenská akcička Homecoming 2013.

Celodenní program probíhal pod širým nebem v areálu Kaunicových studentských kolejí.

Hned po ránu se rozběhl turnaj v minifutsalu, do kterého se zapojilo deset týmů, mezi nimiž se blýsklo dívčí družstvo „Ženy v pokušení”.

Za přísných, ale spravedlivých podmínek byla družstva rozlosována do skupin A a B. Z dopoledních zahřívacích zápasů postoupily z každé skupiny čtyři mančafty. Dále se už nekompromisně pokračovalo vyřazovacím systémem.

Po celodenním pachtění se za kulatým nesmyslem se do boje o poháry probojovala čtyři nejúspěšnější družstva.

O třetí místo se utkaly týmy „Shooters“ a „TJ Mape Zliv“. Z napínavého souboje nakonec vyšli vítězně hráči z týmu „Shooters“ složeného z budoucích veterinařů a farmaceutů.

Ve finále se proti sobě postavila mužstva „Partners“ a „Black People“. Pohár pro vítěze si vybojovali dravější hráči z týmu „Partners“.

Celý den probíhal navzdory nepříznivému počasí v přátelském duchu, a proto bych chtěl za organizační tým poděkovat všem hráčům a fanouškům, že je neodradil jarní deštík a přišli v hojném počtu se pobavit a vytvořili tak pohodovou atmosféru. Dále bychom chtěli poděkovat panu rektorovi, prof. MVDr. Vladimíru Večerkovi, CSc., MBA, a KVL ČR za záštitu nad turnajem a samozřejmě všem sponzorům.

   

Honza Vobr