Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka pomoci – záplavy 2010

Dobrý den,

obracím se na Vás s nabídkou okamžité pomoci určené osobám postiženým povodní. Pokud se Vás tato informace netýká a znáte někoho, kdo by pomoc ocenil, přepošlete mu tento mail. Níže popsaný postup muže být v budoucnu užitečný i Vám, pokud se Vám do notebooku, mobilního telefonu nebo fotoaparátu dostane voda.

Mironet osobám postiženým povodní zdarma vyčistí a znovu zprovozní výpočetní techniku a elektroniku. Tuto pomoc s úspěchem nabídl již při povodních v roce 2002, kdy byla zachráněna technika za více než 2,5 milionu Kč. Veřejnosti je málo známo, že šance na záchranu zaplavené televize, notebooku nebo třeba fotoaparátu přesahuje 50%. Pro záchranu přístroje je však klíčové to, aby po styku s tekutinou a před odborným vyčištěním nebyl zapnut a nedošlo u něj ke zkratu. Pravděpodobnost záchrany se dále zvýší, když dojde k odbornému vyčištění v co nejkratší době. Více informací naleznete na www.mironet.cz/pomoc

Přeji pěkný den
Ing. Robert Novotný