Komora veterinárních lékařů České republiky

12.12.2018
Zvýhodněná inzerce
      

Síť veterinárních klinik VetPark (Brandýs nad Labem, Praha Horní Počernice, Neratovice) přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč hrubého/ měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč hrubého /měsíc.Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu, plat průměrně 50 tis. Kč čistého /měsíc v závislosti na individuálním obratu doplněné o provizi ze zisku. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč čistého /měsíc.

možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb 2500 Kč/měsíc)

možnost využití služebního vozu pro pracovní účely

pro kmenové zaměstnance (5 a více let spolupráce se společností) nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

možnost uplatnění i dle Vaší specializace - vítáme zájem lékařů specialistů

možnost uplatnění i jako vedoucí provozu kliniky

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

12.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře/lékařku do pracovního poměru pro praxi malých i velkých zvířat. Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům. V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

11.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

10.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Salvus v Mladé Boleslavi přijme 1-2 veterinární lékaře. Služby možné i bez noční pohotovosti! Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou. Pozice vhodná i pro samostatného ortopéda nebo s budoucí specializací na ortopedii.

Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata. Práce je možná po dohodě i střídavě - např. týden práce, týden volno či 1 den práce a následující 2-3 dny volno. Nabízíme možnost ubytování.

Pro partnera/partnerku i možnost práce ve ŠKODA AUTO s nadprůměrným ohodnocením - nejvyšší ohodnocení v celé ČR.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu info@salvusmb.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 602 350 836.

09.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Do veterinární ordinace MBvet v Mladé Boleslavi přijmeme veterinární lékařku (lékaře). Nabízíme práci s denním provozem bez pohotovostí a nočních služeb, nadprůměrné platové ohodnocení s možností dalšího růstu, pomoc při zajištění ubytování. Požadujeme vlídné empatické jednání, spolehlivost, zájem o obor a profesní růst. Nástup možný ihned. V případě zájmu posílejte prosím životopisy na email marketa.krejci@mbvet.cz

09.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Prodám z důvodů nevyužití a přechodu na vyšší třídu Sonograf MINDRAY DP 50 VET. Koupený před 2 lety od firmy ATOMVET Liberec. Zde i podrobnější specifikace. Sono plně funkční. Stav nového přístroje.

Cena 80 000 Kč. Tč.: 603 541 613, Sheron.IP@centrum.cz

05.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Z důvodu digitalizace RTG pracoviště prodám negatoskop, vyvolávací tanky, kazety různých rozměrů, snímky, Lysholmovu clonu, rámečky různých rozměrů, zbylou chemii, světla do temné komory, háčky na pověšení snímků. Fotografie uvedených věcí zašlu emailem. Cena 9.000 Kč. Prodám pouze vše naráz. Kontakt: richard.batka@seznam.cz

03.12.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/ lékařku. Motivační způsob odměňování, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

30.11.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v Přerově přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme dobře vybavené pracoviště, velmi přátelskou atmosféru, vstřícnost, podporu v dalším vzdělávání formou finančních příspěvků na vzdělávací akce, zaměstnanecké benefity, plný nebo částečný pracovní úvazek. Uvítáme i absolventy. Nástup možný ihned. MVDr. Tomáš Barbořík - tomas.dochtor@email.cz

30.11.2018
Komerční inzerce

Firma VetComplet s.r.o. zajišťuje kompletní technické vybavení veterinárních ordinací. Díky individuálnímu přístupu k potřebám našich zákazníků jsme schopni vyhovět všem nárokům nové veterinární ordinace, či zařídit obměnu stávajícího zařízení. Mezi náš hlavní sortiment patří veterinární stoly a hospitalizační boxy, které vyrábíme, a proto je rádi přizpůsobíme podle Vašich požadavků a potřeb. Dodáváme též operační a vyšetřovací světla, přístrojové vybavení atd. info@vetcomplet.cz

13.12.2018

Hledám práci na pozici veterinární sestry, ideálně v lokalitě Brno a okolí nebo na Náchodsku. Mám maturitu ze SŠ veterinární v Brně a absolvovala jsem kurz veterinary assisting ve Velké Británii. Z VB mám i zkušenosti s prací recepční.

V současné chvíli docházím na praxi v ordinaci v Brně. Nástup možný ihned. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat pro bližší info na bradlova1@seznam.cz, případně telefonicky na +420 722 354 600. Děkuji, Brádlová.

13.12.2018

Prodám 1/2 roku starý, minimálně používaný BW ultrazvuk. Základní výpočty, zálohování na USB, možno dokoupit baterie. Cena přístroje s mikrokonvexní sondou 4-8MHz 45900 Kč bez DPH.

Informace na veterinar@outlook.cz.

11.12.2018

Do stabilního týmu Veterinární kliniky v Příbrami příjmu vet. lékaře/lékařku. Výborný kolektiv, příjemné prostředí, nové nadstandardní vybavení. Požaduji aktivní zájem o obor, péči o vzájemné vztahy a snahu se vzdělávat. Uvítám zájemce s praxí nebo zájmem o ortopedii a chirurgii tvrdých tkání, neurologii a neurochirurgii. Nabídky zasílejte na vokrouhlik@nazdabori.cz.

11.12.2018

Veterinárně farmaceutická společnost HIPRA (www.hipra.com), s dlouholetou tradicí na světových trzích, jejíž hlavním zaměřením je prevence v oblasti zdraví zvířat, přijme do nově zavedené pobočky v ČR a SR nového kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce pro segment přežvýkavců pro celou ČR.

Pracovní náplní bude vytváření dlouhodobých obchodních vztahů a péče o nové a stávající klienty zaměřené na medicínu přežvýkavců, poskytování poradenství zejména v oblasti prevence respiračních onemocnění a onemocnění mléčné žlázy u skotu.

Nabízíme zajímavou práci na HPP (zaměstnanec) v nadnárodní společnosti, časovou flexibilitu, možnost profesního růstu, služební automobil, PC, telefon, zajímavé platové podmínky a benefity za nadstandardní výkony.

Hledáme optimistickou, komunikativní, samostatnou, motivovanou osobnost se vztahem k medicíně přežvýkavců (absolvent veterinární, nebo zemědělské univerzity), ochotu cestovat a dále se rozvíjet. Zkušenosti z obchodu a poradenství jsou velkou výhodou. Znalost AJ je výhodou, není však podmínkou. Nástup – únor 2019.

V případě vážného zájmu zašlete své CV a motivační dopis na e-mail: tatiana.tothova@hipra.com

10.12.2018

Prodáme z důvodu sloučení dvou pracovišť.

Odpařovač inhalačních plynů se stojanem, plně funkční, doteď bez problémů používaný 15.000,-

EKG, které je možno připojit k počítači, téměř nové, plně funkční 5.000,-

Stolek na chirurgické instrumentárium 500,-

Kontakt na emailu info@klinikaanima.cz nebo na telefonu 251 512 941

07.12.2018

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

07.12.2018

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, spolupracující a loajální klienty, pracovní smlouvu na HPP, možný i částečný úvazek nebo OSVČ, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí. Nástup možný ihned. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.cz, www.veterinahelion.cz

06.12.2018

Pferdeklinik Pegasus Breitenfurt/Wien (Rakousko) přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o equinní medicínu, vstřícným a empatickým jednáním. Kvalitní a moderní přístrojové vybavení (scintigrafie, dig. rentgen, artroskopie, endoskopie, gastroskopie), velké množství zajímavých případů. Nástup možný ihned. Znalost němčiny podmínkou.

V případě zájmu zasílejte svoje CV na adresu: Pferdeklinik Pegasus GmbH z.H. Dr. Georg Hladik, Laaberstr. 69, A-2384 Breitenfurt, office@pferdeklinik-pegasus.at

06.12.2018

Hledám uplatnění jako veterinární asistentka. Jsem VŠ ekonomického směru, vzdělání si rozšiřuji na SŠ veterinární, mám 20ti leté zkušenosti s chovem psů a velmi kladný vztah nejen ke všem zvířatům, ale k přírodě vůbec. Možno i na částečný úvazek nebo výpomoc. Moravskoslezský kraj. Tel. 603 711 300, reznahana@gmail.com

05.12.2018

Zavedená veterinární ordinace v Karviné přijme veterinárního lékaře/lékařku. Nabídky zasílejte na vetanimalshelp@email.cz. Děkujeme.

04.12.2018

Klinika pro mala zvirata v Severnim Poryni-Vestfalsku hleda pro posileni tymu veterinarni lekarku/lekare, pripadne absolventa. Nastupni hruba mzda je 3000 euro, nabizime moznost profesniho rustu, prijemne pracovni prostredi. Alespon castecna znalost nemeckeho jazyka je podminkou. V pripade zajmu kontakt na: fa10@seznam.cz

03.12.2018

Dobrý den, poptávám práci jako veterinární asistentka (sestřička) mám nedokončenou sš agropodnikání přerušenou ve 4 ročníku a již nedokončenou zkušenosti se zvířátky mám mnoho sama jich doma několik mám pracovala jsem v chovatelských potřebách a 2,5 měsíce ve veterinární ordinaci práce mě velmi bavila a ráda bych se v ni dále rozvíjela a získávala praxi učím se ráda a rychle mám řidičský průkaz sk B takže dojíždění není problém nabídky nejlépe Mělník, Mladá Boleslav, Praha, Česká lípa kontakt na mě je 736 653 980 za nabídky předem děkuji

03.12.2018

Nabízím výpomoc veterináře v okolí Valašského Meziříčí, Vsetina či Rožnova p. R. Jsem OSVČ, na MD. Mám několikaleté zkušenosti v oboru z vlastní smíšené praxe i zaměstnání, uvítám uplatnění jako výpomoc na částečný úvazek, pohotovosti, v případě potřeby i plný úvazek prozatím na dobu určitou. Přijmu i pozici vet. technika. Tel. 777 221 646

02.12.2018

Do zavedené veterinární ordinace v Brně hledáme kolegu/kolegyni na plný, nebo částečný úvazek. V případě zájmu nás prosím kontaktujte se svým CV na dermio-vet@seznam.cz

02.12.2018

Prodám mobilní sonografický přístroj Mindray DP-6600.

Systém disponuje: konvexní multifrekvenční sondou 2-6 MHz, mobilním vozíkem pro systém a sondy, termotiskárnou SONY a návodem k obsluze.

Aktivní módy: 2D zobrazení, M-mod. Systém je možné provozovat jako mobilní nebo umístit na vozík. Cena: 15.000 Kč, e-mail: ultrazvuky@email.cz, mob.: 608 415 690

28.11.2018

Predáme momentálne nefunkčný hematologický prístroj IDEXX LaserCyte. Je možné ho opraviť, ale my sme sa rozhodli kúpiť nový prístroj. Cena: 500 EUR+ spotrebný materiál 190 EUR (pôvodná cena 287 EUR). Kontakt: MVDr. Ivana Marko, Vet. klinika Know Hau, Bratislava, mobil: +421 911 957 666.

 
27.11.2018

Dne 27.11.2018 mezi 14:00-14:30 hod. se ztratila šestiměsíční fenka plemene Tosa inu,váží 50 kg a slyší na jméno Nora, číslo čipu 945000006099967. Fenku někdo ukradl ze zavřené zahrady v Čermné, Staňkov. Jakékoli informace podávejte na číslo 725 010 201.

27.11.2018

Veterinární klinika EmVet Chotěboř přijme veterinární lékařku/lékaře, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých zvířat nebo ve smíšené praxi. Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání na FVL VFU s titulem MVDr.. Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost. Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání. Praxe výhodou.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz, www.emvet.czhttps://www.facebook.com/veterinachotebor/

27.11.2018

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Letovicích (http://www.veterinaletovice.cz) přijmeme veterinárního lékaře na celý nebo poloviční úvazek. Nástup možný od ledna 2019. Více informací na emailu: iva.tenorova@seznam.cz.

27.11.2018

Poptávám práci veterináře u hospodářských zvířat. E-mail: vet.dr@seznam.cz

27.11.2018

Prodám odstředivku Hettich Universal 32/32R.

Telefon 605 786 790

26.11.2018

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici střední zdravotnický personál

Požadavky:

vzdělání středoškolské

proklientský přístup

min. částečná znalost NJ či AJ , znalost práce s PC – MS Office, Internet

ochota pracovat, částečná časová flexibilita

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

zaškolení ve veterinární praxi

možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete do 10.12.2018 na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

26.11.2018

Sháním možnost externí spolupráce na pozici veterinární lékařka v praxi malých zvířat. Brno a okolí, popřípadě Hradec Králové. Jsem OSVČ. Zajímám se o drobné savce. Praxe na veterinární klinice HKvet. V případě zájmu pošlu CV. Děkuji, krejcova.libena@seznam.cz

26.11.2018

Prodám sonografickký přístroj Sono Scape A5, lineární (rektální) a konvexní sonda. 4 roky starý. Cena 80.000,- evaklementova@tiscali.cz

26.11.2018

Prodám publikaci Veterinary Endoscopy for the Small Animal Practitioner, autor Timothy C. McCarthy. Nakladatelství Elsevier/Saunders. Cena 800 Kč plus poštovné. Pište prosím na praha@vaseveterina.cz.

26.11.2018
ANIMAL CLINIC - Bílá hora (Praha 6) - hledáme sestřičku

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby. Těšíme se na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová)

Naučíte se spoustu nového z oboru veterinární medicíny:

- práce v ambulanci "pravá ruka našich lékařů"

- pomoc v péči o hospitalizované pacienty

- naučíte se obsluhovat přístroje nejen v laboratoři

- budete pečovat o náš sál, pokud bude třeba

- monitorovat naše pacienty v anestezii

- zvládnete základy naší komunikace na recepci

To vše a mnohem víc vás rádi naučíme. Společně budeme pracovat na vašem profesionálním rozvoji a vzdělávání. Čeká vás dynamická a zajímavá práce v mladém kolektivu - nástup možný ihned. Uchazeči s praxí ve veterinární sféře vítáni. Více informací o nás a naší práci na www.animalclinic.cz

26.11.2018

Veterinární klinika Praha, Poděbradská 63a/1079h přijme veterinárního lékaře/lékařku do praxe malých zvířat.

Nabízíme práci v příjemném a stálém kolektivu, podporu dalšího vzdělávání formou hrazení účasti na vzdělávacích akcích a kongresech, zaměstnanecké benefity, možnosti finančního růstu dle odvedené práce, příjemné pracovní prostředí.

Požadujeme především zájem o obor a ochotu pracovat v kolektivu. Další vzdělávání je samozřejmostí. Vítáme příjemné vystupování a schopnost empaticky komunikovat s klienty.

Životopisy zasílejte na kvapil@veterinapodebradska.cz

26.11.2018

Veterinární klinika Aurum Vet České Budějovice přijme veterinárního lékaře do hlavního pracovního poměru. Máme slušné vybavení a pokud chcete dělat opravdu medicinu a ne jen vakcinovat, jsme pro vás ideální. Praktické zkušenosti jsou výhodou, ale jejich nedostatek není překážkou.

Požadujeme týmového ducha a chuť se dále vzdělávat. Zájemci pošlete nám svůj životopis na email jiri.kamis@gmail.com nebo volejte na 773 738 720. Nástup možný ihned.

26.11.2018

Veterinární ordinace v Jilemnici příjme veterinárního lékaře (lékařku) pro smíšenou praxi. Možno i absolvent, kterého rádi zaučíme. Jsme mladý, vstřícný kolektiv. Možnost ubytování. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pavelott@jilemnice.cz

25.11.2018

Hledám veterinární lékařku/lékaře do ordinace v Brně. Praxe vítána. V případě zájmu prosím o životopis na veterinavbrne@seznam.cz

25.11.2018

Veterinární klinika EmVet Chotěboř přijme do svého kolektivu veterinárního technika. Hledáme samostatnou, zodpovědnou a pracovitou kolegyni/kolegu.

Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, ochotu se dál vzdělávat, odolnost proti stresu, milé jednání, pozitivní přístup k pacientům a jejich majitelům a základní znalosti práce s PC.

Náplní práce je asistence u odborných výkonů, administrativní činnost, laboratorní práce a péče o hospitalizované pacienty. Praxe v oboru je výhodou.

V případě vážného zájmu Vás prosím o zaslání životopisu a motivačního dopisu na emailovou adresu barboram@emvet.czhttps://www.facebook.com/veterinachoteborwww.emvet.cz

25.11.2018

Do mladého progresivního a sportovně založeného týmu veterinární kliniky v malebném městě Písku (Veterina-Pisek.cz) hledáme posilu - doktorku/doktora.

Zkušenosti v oboru vítány, ale nejsou podmínkou, zásadní je schopnost (sebe)kritického myšlení a snaha o odborný růst. Preferujeme především zájemce o interní medicínu. Rovněž nabízíme možnost podílet se na výjezdech ke koňským pacientům.

Netrváme na plném úvazku, možnost variabilního rozložení pracovní doby, pohotovosti sloužíme, ale nejsou podmínkou. Zbytek můžeme probrat při osobním pohovoru. MVDr. Martin Jehlička, mobil 776 281 854, email na případná CV: matjeh@email.cz

24.11.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze nabízí pozice veterinárního lékaře/lékařky.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivů, flexibilní pracovní doba, dobře platové podmínky, bez nočních služeb. Přispíváme na kontinuálně vzdělávaní a podporujeme snahu specializovat se.

Požadujeme: zájem o obor, touhu vyvíjet se a učit se novým věcem, lásku ke zvířatům, spolehlivost, zodpovědnost

Zkušenost výhodou. Životopisy prosím zasílejte na: prahamerion@gmail.com

23.11.2018

Prodám přístroj: ALOKA SSD-5000 výr. číslo M02830 - plně funkční. Sondy UST - 5297, UST - 979, UST 5545, tj.3 - sondy - abdominální, lineární, kardio sonda, dále tiskárna SONY UPP - 895MD. BTK provedeno dne 1.10.2017. Cena: 50 000 Kč

Výhody: plně funkční ultrazvuk se 3 sondami, s barevným dopplerem, s měřením průtoků, s funkční tiskárnou s fotopapírem, s provedenou BTK, český srozumitelný návod.

Kontakt: mudr.koskova@seznam.cz, tel.: 721 357 210

23.11.2018

Dobrý den, hledám práci veterinární sestry/asistentky/zootechnika/recepční na zkrácený pracovní úvazek v Ústeckém kraji. Vystudovala jsem SOŠ Veterinární v Hradci Králové. Mám praxi ve veterinární ordinaci pro malá zvířata, také jako konzultant v oboru výživy zvířat, i jako asistentka ve zdravotnictví. Jsem komunikativní, spolehlivá, vstřícná a miluji zvířata. Práce s pc a řidičský průkaz skupiny B samozřejmostí. Budu ráda za nabídky na kytia@seznam.cz, 723 539 299 Děkuji

23.11.2018

Hledám práci veterinární asistentky na plný nebo zkrácený pracovní úvazek. Praha, Praha-východ, Kolín, Nymburk. Nástup možný ihned. paja.sestricka@email.cz

22.11.2018

KVS SVS pro Kraj Vysočina příjme veterinární inspektory. Více informací poskytne personální oddělení, Ing. Nováková: i.novakova@svscr.cz, tel. 724 225 132

22.11.2018

Veterinární klinika Lazy ve Zlíně hledá do svého kolektivu zaměstnance na pozici veterinární sestry. Nabízíme zajímavou a různorodou práci na plný pracovní úvazek. Vyžadujeme komunikativnost a vstřícné jednání. Praxe není nutností. Zájemci pište na info@veterina-lazy.cz, volejte na tel.: 577 210 229

21.11.2018

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární asistentky nebo práci této podobnou ve městě Brno a okolí. Jsem úspěšnou absolventkou Tauferovy SOŠ Veterinární v Kroměříži. Poté jsem studovala na Mendelově univerzitě obor Zootechnika. Jsem pracovitá, spolehlivá, flexibilní a skvěle ovládám základy veterinární medicíny potřebné pro tuto pozici. Praxi v oboru již mám, taktéž mám praxi se zvířaty jelikož sama vlastním menší farmu.

V případě zájmu o další informace či osobní pohovor, budu ráda když mě kontaktujete na emailové adrese andrea.bartakova1@gmail.com

21.11.2018

Veterinární klinika Delta v Praze 6 (http://www.veterinadelta.cz/), opět rozšiřuje tým a vypisuje výběrové řízení pro veterinárního lékaře/ku (možnost i na zkrácený úvazek pro kolegyně na mateřské/rodičovské). Vyžadujeme zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat, praxe vítána. Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

20.11.2018

Prodám vybavení veterinární ordinace (operační stůl, lampa, sterilizátor, lékařská skříňka, nástroje, literatura a jiné) z důvodu ukončení praxe. Tel. 605 786 790

20.11.2018

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární asistentka. Mám vystudovanou střední zemědělskou školu obor Agropodnikaní, chov koní a jezdectví. Mám zkušenosti se zvířaty. Okolí Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Lysá nad Labem, Nymburk. e-mail: aja.ladrova@seznam.cz

20.11.2018

Prodám nepoužívané originální čínské akupunkturní sety a učebnici: Akupunktura v teorii a praxi od MUDr. R. Růžička. Cena dohodou. T: 606 417 146

20.11.2018

Prodám nové redukční ventily na medicinální tlakové lahve O2 a N2O s rychlospojkou. T: 606 417 146

19.11.2018

Veterinární pracoviště v Polné přijme kolegyni/kolegu. Požadujeme empatické a profesionální jednání s klienty. Nabízíme flexibilní pracovní úvazek (2-3x týdně 2-4 hod), který je možno upravit dle dohody. Svá CV posílejte na info@veterinapolna.cz.

19.11.2018

Veterinární klinika v Praze přijme veterinární lékaře/lékařku na HPP nebo OSVČ (i absolventa).

Nabízíme: kvalitní vybavení, možnost seminářů, přátelský kolektiv, pro absolventy zaučení v oboru. Požadujeme: příjemné vystupování, flexibilita, další vzdělávání. Vaše CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.czwww.veterina-svobodnik.cz

19.11.2018

Společnost IDEXX Laboratories s.r.o. hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Field Support Representative pro Českou republiku (východ).

V rámci Vašich pracovních povinností budete komunikovat s našimi zákazníky, veterinárními lékaři. Budete s nimi úzce spolupracovat na maximálním využití našich diagnostických řešení a starat se o odbornou a technickou stránku věci. Pokud jste komunikativní, máte dobré prezentační dovednosti, máte blízko k technologiím a veterinárnímu prostředí, aktivně řídíte (průkaz B) a komunikujete v angličtině (psaná i mluvená forma), možná hledáme právě Vás.

What will you be doing

In your capacity as Field Support Representative, you will be training and coaching our new and existing customers located in the east part of the Czech Republic. You will be providing medical and technical support related to Company product or service installation, training and/or troubleshooting. Installs products and services at customer locations, trains customers in their use and investigates and resolves any technical or other problems. You will closely partner with the local sales teams, to ensure customer satisfaction in the use and capability of our products (in-house diagnostic instruments, consumables) and services.

Who are we looking for

We are looking for a customer focused individual with a passion for training, coaching and working with people. Your professional experiences in a customer facing role is essential. Your excellent communication skills in Czech and English will enable your success in this role. You should have communication skills, affinity to technologies and a deep understanding of various functions within the veterinary laboratory diagnostic departments, therefore your experience in the fields of laboratory or veterinary practice (Vet Technician, Vet Assistance, Veterinary Doctor) is a great advantage.

What skills and abilities you need to have

You should have technical skills to troubleshoot problems with Company products and services, including PC skills. Communication skills, both written and verbal, including presentation skills are also very important. Coordination, project management ability and relationship management skills, including ability to resolve difficult customer situations. Ability to adapt to varying customer situations and through the use of effective listening skills, understand and respond to the unique needs of each customer. Ability to travel internationally and to drive car for extended periods.

V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: Jan-Karlik@idexx.com.

19.11.2018

Dobrý den, hledám práci veterinárního technika nebo podobnou práci tomuto oboru v Mladé Boleslavi a blízkém okolí.

Mám vystudovanou SŠ veterinární. Budu ráda za jakoukoliv nabídku, protože práce se zvířaty mě baví a naplňuje. Můj email: ElenaT2@seznam.cz

19.11.2018
Koupím starší funkční sono, info prosím na r.dankova@volny.cz
19.11.2018

Veterinářka s 20 letou praxí v ordinaci malých zvířat hledá práci v Brně a nejbližším okolí na částečný úvazek. Informace prosím na r.dankova@volny.cz

19.11.2018
Přenechám pronájem malé veterinární ordinace ve středu Brna. Informace r.dankova@volny.cz
19.11.2018

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinárního asistenta/asistentku k HPP (může být i absolvent).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání. Vyžadujeme v SŠ vzdělání pokud možno v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat. Praxe výhodou. Svém CV + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

18.11.2018

Veterinární klinika Průhonice přijme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře. Své životopisy prosím zasílejte na job@veterinapruhonice.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás. www.veterinapruhonice.cz

17.11.2018

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně rozšiřuje svůj tým lékařů. Přijmeme do svých řad kolegu či kolegyni na hlavní pracovní poměr. Nabízíme práci v týmu se sestřičkou a recepční. Práce bez nočních služeb a pohotovosti. Výborné vybavení a velký case load. Požadujeme týmovou práci, komunikativnost, chuť se dále vzdělávat a rozvíjet se v rámci oborové specializace. Svá CV prosím zasílejte na mail: honza@zvireci-doktor.cz

16.11.2018

Dyntec spol. s r.o., Pražská 328,411 55 Terezín. Společnost s většinovým podílem dánské firmy ChemVet, vyvíjející a vyrábějící veterinární léčivé přípravky, především vakcíny. Jelikož se rozšiřuje vývoj VLP, potřebujeme člověka pro tuto oblast. Naše požadavky jsou následující:

Podmínky: absolvent VFU, ŘP sk. B, dobrá angličtina, počítač (hlavně Excel, dále Word + ostatní běžné)

Výhody: držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP

Další podmínky: plat smluvní (zaručujeme nadprůměrný příjem), nástup dohodou (co nejdříve)

Zaměstnanecké výhody: možnost částečně home office, služební notebook, mobilní telefon, služební vůz (později možno použít i k soukromým účelům), možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, a to i v zahraničí. benesova.martina@dyntec.cz

15.11.2018

Hledám víkendovou práci (celé nebo částečné víkendy, případně občasná výpomoc dle potřeby) v Praze a blízkém okolí. Jsem veterinářka s všeobecnou praxí schopná fungovat sama i v týmu. V případě zájmu prosím volejte na 739 592 499 nebo pište na bo.ma@seznam.cz. Markéta Bosáková

15.11.2018

Prodám sterilizační bubny 2 ks 35x22 cm Nepoužité/zánovní. Původní cena 3.330 Kč /1 ks nyní za 2.800 Kč /1 ks Při koupi obou cena za 1 ks 2.500 Kč . Cena za poštovné na základě osobní dohody, dle tarifu přepravce, lze akceptovat i osobní předání. francz@seznam.cz

14.11.2018

Veterinární pracoviště v Chrudimi hledá veterinární lékařku / veterinárního lékaře ke spolupráci. Nutná samostatnost, empatické jednání s klienty.

Nadprůměrné finanční ohodnocení. Zaměření na konkrétní obor vítáno, ale není podmínkou. Pracovní rozvrh dle dohody 2 x až 7 x týdně, vítáme i kolegyně/kolegy na mateřské / rodičovské dovolené. S hledáním případného ubytování pomůžeme.

Životopis prosím zasílejte na mail qis@seznam.cz

14.11.2018

Prodáme úplně novou zubní sestavu. Vše je uzavřeno v pojízdném, lehce ovladatelném kufru. Zubní souprava obsahuje - odsávačku, ostřik, sušení, 2 přípojné hadice k vysokorychlostnímu a nízkorychlostnímu násadci (turbínka, kolénko, přímý nástavec), polymerizační lampu a zubní ultrazvuk.

Důvod: nákup nové sestavy. Cena 29tis. kontakt: info@liskovka.com

14.11.2018

Pro přechod na digitalizaci rtg pracoviště prodáváme: vyvolávací tanky, nový negatoskop, chemikálie, rámečky, fólie a rtg kazety, cena dohodou. Pro bližší info nás, prosím kontaktujte na mail: veterina@vmvet.cz

14.11.2018

Veterinární klinika Lhotka na Praze 4 přijme do svého kolektivu veterinární sestru na plný úvazek. Do práce rádi a pečlivě zaučíme. V případě zájmu zašlete své CV včetně fotografie na job.vetlhotka@seznam.cz. Preferujeme veterinární vzdělání či praxi. Těšíme se na Vaše reakce.

14.11.2018

Prodám sonograf MINDRAY DC-3Vet s mikrokonvexní sondou 6C2 v bezvadném stavu vč manuálu. Osm let starý. Cena 79 000,-

Kontakt: MVDr. Jiří Filip, vet@volny.cz

13.11.2018

Hledám pracovité pomocné ručičky do ordinace v Plzni, které mi pomohou zvládnout veterinární činnost v odpoledních hodinách od 16 do hodin do 19 hodin formou placené brigády. Práce pestrá a zajímavá.

Kontakt 602 108 827, med.vet@volny.cz, MVDr. Leoš Grejcar plzeňský doktor od zvířátek

13.11.2018

Do nově otevírané veterinární Stomatologické ordinace v Písku přijmeme veterinární sestru/technika na poloviční úvazek. Práce bez pohotovostí a víkendů, podpora dalšího vzdělávání a profesionálního rozvoje. Nástup možný od ledna 2019. Zájemci pište na: slaba.katerina@seznam.cz

13.11.2018

Prodám RTG vyvolávací automat CAWOMAT 2000IR. Funkční, vyvolává rychle a pěkně. Je k němu i částečně přeložený návod v anglickém jazyce. K automatu přidám i RTG kazety. Cena 9000,-. Kontakt 730 071 710

13.11.2018

Uvítám na svém pracovišti mladou kolegyni, která má reálný přístup k práci a životu. Praxe je smíšená slušně zařízená. Nic nepotřebujete, jen chuť pracovat. Severní Čechy. tel. 602 363 604

12.11.2018

Veterinární klinika JICIN-VET s.r.o. v Jičíně hledá veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa, do své ordinace v Nové Pace. Nástup možný od 1.1.2019. Praxe vítána, možnost dalšího vzdělávání. Zájemci se mohou přihlásit na mail jicinvet@seznam.cz nebo na telefon 602 555 102. Kontaktní osoba MVDr. Vladimír Šoltys.

12.11.2018

Hledám veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace zaměřené na malá zvířata v Brně - Žebětíně - forma pronájmu po dobu mateřské dovolené. Nutná samostatnost a vstřícný přístup ke klientům. Nástup od 2/2019. Pro více informací mě můžete kontaktovat na tel.: 775 213 221, nebo na: veterinazebetin@seznam.cz.

12.11.2018

Veterinární klinika MetropoleVet Praha 9 s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka.

Nabízíme: Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou. Nadstandardní finanční ohodnocení. Velké množství zajímavých případů. Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště. Malý a přátelský kolektiv. Podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu. Práci bez nočních služeb

Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání (MVDr.) Preferujeme lékaře s praxí na klinice, ale pozice je vhodná i pro zapálené absolventy. Výborné komunikační schopnosti (znalost češtiny slovem i písmem). Proaktivní přístup a schopnost samostatně pracovat Chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu. Spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha.

Nástup podzim/zima 2018 Víc informací - https://www.metropolevet.cz/kariera-veterinare/ Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, Majitel kliniky a vedoucí lékař, samuel.evinic@gmail.com

12.11.2018

Veterinární klinika v Ostravě - Mariánských Horách - MVDr. Vítězslav Raška a kol. hledá veterinární sestru se zájmem o obor. Veterinární vzdělání není podmínkou. Kontaktujte nás, prosím, na tel. čísle 596 621 677 nebo 736 438 228, pište na email: vraska@vetmed.cz

10.11.2018

Veterinární klinika v Praze 3 hledá veterinární lékařku / veterinárního lékaře ke spolupráci. Nutná znalost češtiny slovem i písmem, samostatnost a orientace v oboru. (To znamená, že očekávám, že bude umět vyšetřit a ošetřit pacienta, zahájit adekvátní terapii, udělat RTG, ultrazvuk, vyšetřit moč, zašít ránu atd., zapsat vše do počítače a vyúčtovat.)

Motivující finanční odměňování. Zaměření na určitý obor, např. na ortopedii nebo drobné savce vítáno. Pracovní rozvrh flexibilní, dle dohody a Vašich časových možností, 1 x až 7 x týdně, vhodné i pro kolegyně na mateřské / rodičovské dovolené. Životopis prosím zašlete na mail kata.tandlerova@volny.cz

09.11.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku do svého týmu. Přátelsky kolektiv, flexibilní pracovní hodiny, progresivní platové ohodnoceni. Zkušenost výhodou. Životopisy prosím zasílejte na: fdovgych@gmail.com

09.11.2018
Prodáme funkční operační stůl. Repasovaný, nová hydraulika. Cena 9500 Kč. Zlín. info@veterina-lazy.cz
09.11.2018

Prodám Idexx Vetlab station, Catalyst a Lasercyte. Používané cca 2 roky, přístroje jsou jako nové. Cena 350 000 Kč

Kontaktní osoba MVDr. Marek Vondřička, Strakonice, +420 602 451 831

09.11.2018

Prodám novou čtečku čipů Halo scanner, v kufříku s příslušenstvím. Nabíječka do auta. Cena 2500,- bez DPH. alenamikova@post.cz

08.11.2018

Veterinární pracoviště se zaměřením na medicínu malých zvířat v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat. Podporujeme další vzdělávání a specializaci.

Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné. Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

07.11.2018

Nadstandardně vybavená veterinární klinika Štekl Vet. přijme veterinární lékařku - lékaře s praxí i bez.

Nabízíme příjemný kolektiv, zajímavé platové podmínky, dvacet dní dovolené možnost dalšího vzdělávání a pracovní nasazení bez nočních služeb.

Bližší informace na tel.: 602 351 671 nebo na mail: steklvet@seznam.cz

07.11.2018

Z důvodu nevyužití nabízím k prodeji 2 roky staré sono Mindray DP-50vet, s lineární (5-10 MHz) a mikrokonvexní (5-8,5 MHz) sondou a praktickým batohem. Přístroj zakoupen v r. 2016. Bez poškození, plně funkční. Používán u malých zvířat i koní. Cena 99 tis., dohoda o ceně možná. V případě zájmu mně kontaktujte na e-mailu zsatinska@gmail.com nebo na telefonu 733 552 114

07.11.2018

Veterinární klinika v Mikulově přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/lékařku. Praxe malých zvířat a zástup na obvodě velkých zvířat. Dobré finanční ohodnocení, kvalitní přístrojové vybavení, byt k dispozici. Své životopisy prosím zasílejte na adresu: veterina.mikulov@seznam.cz.

06.11.2018

Klinika ARVET v Písku přijme veterinárního lékaře/lékařku (vítán je i schopný letošní absolvent) pro praxi malých zvířat.

Požadujeme vedení běžného provozu a zájem o obory interní medicína, onkologie, sonografie a dermatologie.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, férové jednání, možnost odborného rozvoje a uplatnění na kvalitně vybaveném referenčním pracovišti s dobrým platovým ohodnocením a s pravidelnou pracovní dobou (bez víkendů a nočních služeb) v provozu se sestrami. Podporujeme další vzdělávání.

V případě zájmu možnost bydlení ve služebním bytě 2+1 s garáží v centru města. MVDr. Jan Slabý, tel: 604 289 047. Životopis prosím zašlete na e-mail: slabyjan@volny.cz.

06.11.2018

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře. Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

06.11.2018
Prodám mikroskop značky Leuwenhoek, nový, binokulár. Cena 9000,- evaklementova@tiscali.cz
05.11.2018

Hledám práci veterinární sestry Mělník, Mladá Boleslav a okolí. Praxe v oboru 8 let. andrea.kostelecka@seznam.cz

05.11.2018

Přeji pěkný den, rád bych koupil knihu "Atlas röntgenologickej anatómie psa 2. preprac. vyd." Pokud tento skvost můžete postrádat v domácí knihovně, moc mi tím pomůžete.

Pište na hroch.tomas@centrum.cz

05.11.2018

Veterinární klinika v Praze, přijme veterinární asistentku/asistenta. Pracovní poměr plný úvazek. Požadujeme plné pracovní nasazení, znalost anglického jazyka vítána, komunikativnost, zájem o obor. Pracovní doba bez nočních směn, mladý kolektiv. Životopisy prosím zasílejte na klinika@mail.com

04.11.2018

Nabízím zaměstnání pro kolegyni veterinářku. Provozuji zavedenou smíšenou praxi, tj. ordinaci pro malá zvířata + možnost práce i u hospodářských zvířat na Svitavsku. Nástup na jaře 2019, možnost i pro absolventku v r. 2019. Požaduji vstřícný a empatický vztah ke zvířatům i jejich majitelům, poctivost, zodpovědnost a dobrou náladu. Více na tel. 604 648 153

04.11.2018

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme veterinární asistentku. Jen denní provoz. V případě zájmu prosím zašlete životopis na antonvet@seznam.cz nebo volejte na tel. 602 776 791.

04.11.2018

Veterinární lékařka s 6 letou praxí v oblasti medicíny malých zvířat hledá práci v moravskoslezském kraji, Ostrava, Frýdek-Místek a okolí. HPP, či zkrácený úvazek. Flexibilita, profesionalita, příjemné vystupování, ochota rozvíjet se dále v oboru samozřejmostí.

Kontakt: skarpovanika@seznam.cz, tel. 724 526 542

02.11.2018

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme do svého kolektivu veterinární sestřičku. Praxe výhodou, není podmínkou. Atraktivní prostředí referenčního pracoviště, mladý kolektiv, nadstandardní ohodnocení.

Nástup možný ihned. CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

02.11.2018

Do zavedené a výborně vybavené ordinace v Liberci hledáme veterinární lékařku/lékaře. Nástup možný od ledna 2019. Nabízíme příjemný kolektiv, velmi dobré platové podmínky, bydlení v nově zrekonstruovaném bytě nad ordinací, pracovní dobu bez pohotovostních služeb. Životopis zasílejte na mail familyvet@post.cz, více informací telefonicky na čísle 607 776 280 anebo na výše uvedeném mailu.

02.11.2018

Veterinární klinika Vetvin, Praha 2 - Vinohrady, přijme veterinární asistentku/asistenta na plný pracovní úvazek. Požadujeme základní znalost AJ, komunikativnost, zájem o obor, teamového ducha. Nabízíme dobré platové ohodnocení, směny bez nočních služeb, práci v přátelském kolektivu. Životopisy prosím zasílejte na info@vetvin.cz.

01.11.2018

Prodám RTG vyvolávací automat CAVOMAT, 2 velké kazety 40 x 30 cm (včetně zesilovací folie), sekundární clona, roztoky pro zelený vyvolávací program, cena komplet 10.000 Kč. Lokalita: Ostrava - Hlučín. Kontakt: 736 725 130, e-mail: veterinarniambulance@seznam.cz

01.11.2018

Veterinární klinika JAGGY v Brně hledá do svého mladého kolektivu zaměstnance na pozici veterinárního asistenta/asistentky na plný pracovní úvazek. Nabízíme zajímavou a odpovědnou práci pro ty, kteří se chtějí učit novým věcem a dále se vzdělávat. Vyžadujeme komunikativnost a vstřícné jednání. Praxe není nutností.

V případě zájmu zasílejte své CV na adresu jaresova@jaggy.cz

01.11.2018

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky JAGGY v Brně veterinárního lékaře/lékařku na pozici internship, vhodné jak pro čerstvé absolventy, tak pro mladé lékaře s klinickou praxí. Samozřejmostí je zájem o obor, chuť se dále vzdělávat a příjemné a komunikativní vystupování. Svoje CV zasílejte v případě zájmu na adresu jaresova@jaggy.cz

31.10.2018

Do smíšené praxe převážně hospodářských zvířat (skot, malí přežvýkavci a prasata) hledám veterináře s nadšením pro práci v oboru. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B. Své CV zasílejte prosím na r.duda@email.cz. Místo působení: Českokrumlovsko.

31.10.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata v Berouně přijme veterinární asistentku na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Práce bez přesčasů a nočních směn. V případě zájmu zašlete životopis na email vetklin@seznam.cz

31.10.2018

Prodám vyvolávací automat Agfa Curix, plně funkční, přidám zbylé chemikálie, větší množství již prošlých filmů, negatoskop na více snímků, kazety 18x 24cm 2x, mamografická kazeta 18 x24, kazety 24x30 cm 3x, velká kazeta 18x 24. Nižbor u Berouna. Petra.Brezinova@seznam.cz, tel. 605 379 462. Kazety možno prodat samostatně. Cena 10000 Kč. Jakákoliv dohoda možná, nabídněte.

31.10.2018

Prodám lineární dávkovače Argus p600 a Polymed IP2050 ceny 2000 Kč kus a infusní pumpu Fresenius VP2000 cena 2800 Kč, vše odzkoušeno prodávám se zárukou případného vrácení peněz. tel. 777 617 577 Brno

31.10.2018

Dobrý den, hledám touto cestou ubytování v Brně nebo v jeho okolí. Jsem veterinářka s cca sedmiletou praxí, normální, slušná, s dobrým vztahem ke zvířatům i lidem, nekuřačka. Mmt nepracuji v oboru. Sháním k pronájmu 1 vybavený pokoj se zázemím, ideálně někde na kraji města nebo poblíž přírody. Občas se mnou bydlí postarší dlouhosrstý jezevčík, který je klidný, hodný, neštěká, neničí, prostě je zlatý nejen svou barvou :)

V případě zájmu nabízím výpomoc v ordinaci, event. i u velkých zvířat, nemám s tím problém, jsem aktivní řidič. Děkuji za všechny nabídky, můžete volat na tel. 605 902 307 anebo využít mail sivani@tiscali.cz.

29.10.2018

Veterinární klinika Fénix se sídlem na pomezí Prahy 2 a Prahy 3 přijme veterinární sestru na poloviční úvazek. Hledáme milou, komunikativní, šikovnou sestřičku na dlouhodobou spolupráci. Zkušenosti výhodou.

Požadujeme plnoletost, min. dokončené středoškolské vzdělání, hovořit Aj na komunikativní úrovni, kladný vztah k malým zvířatům, včetně plazů a chuť k práci. V případě vážného zájmu prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu info@veterinafenix.cz. Budeme se těšit.

28.10.2018

Pro veterinární kliniku s nonstop provozem v Plzni, hledáme veterinární asistentku na HPP s nástupem od 1.12. Tel. 725 816 896, 603 423 776

25.10.2018

Prodám přístroj: ALOKA SSD-5000 výr. číslo M02830 - plně funkční

Sondy UST - 5297, UST - 979, UST 5545, tj.3 - sondy - abdominální, lineární, kardio sonda, dále tiskárna SONY UPP - 895MD. BTK provedeno dne 1.10.2017, Cena : 70 000,- Kč

Výhody: plně funkční ultrazvuk se 3 sondami, s barevným dopplerem, s měřením průtoků, s funkční tiskárnou s fotopapírem, s provedenou BTK, český srozumitelný návod

Kontakt: mudr.koskova@seznam.cz, tel. 721 357 210

25.10.2018

Přijmeme veterinárního lékaře nebo veterinární lékařku se smyslem pro humor i práci na klinice malých zvířat v Hradci Králové. Bližší informace získáte na e-mailu info@vivavet.cz

25.10.2018

Prodám biochemický analyzátor Catalyst IDEXX spolu s Vetlab Station. Catalyst je nově certifikovaný firmou IDEXX. Cena 119000 Kč. tel. 732 512 181, zoovet@seznam.cz

24.10.2018
Prodám RD se zavedenou veterinární ošetřovnouolga@chytka.net
24.10.2018

Prodám operační stůl staršího typu, nastavitelná výška pomocí zvedacího zařízení, vše funkční, cena 5000 Kč, tel. 602 131 778

24.10.2018

Prodám vyšetřovací, mechanicky polohovací stůl (plynová vzpěra) s vyšetřovací nerezovou deskou 118 cm x 55cm. Šíře stolu 65 cm i s bočními nerezovými lištami na vyvázaní pacienta. Stůl nebyl používán. Cena: 13.000 Kč. Možnost vyzvednutí okres Benešov. lenka1.vankova@gmail.com

23.10.2018

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do Českých Budějovic na hlavní či částečný pracovní úvazek, dobré finanční ohodnocení, dobré vybavení, své životopisy posílejte na info@veterinaukostela.cz či volejte na 608 778 372. Těšíme se ne Vás.

23.10.2018

Hledám práci na pozici veterinárního lékaře v praxi velkých nebo malých zvířat. Na Blanensku, Brněnsku, Boskovicku. Jsem letošní absolventkou. V případě zájmu mě kontaktujte na email: ivcern@gmail.com

23.10.2018

Veterinární klinika MVDr. Kaděra, pracoviště Uherské Hradiště, hledá do svého kolektivu veterinární sestru. Nabízíme pracovní poměr na HPP. Nástup možný ihned.

Svá CV zasílejte na: jakub.kadera@post.cz.

23.10.2018

Do Našeho kolektivu veterinární nemocnice Libuš s nonstop provozem, hledáme veterinární asistentku/ta/recepční.

Požadujeme: středoškolské vzdělání (zdravotnické vzdělání či praxe výhodou), příjemné vystupování, ochotu se dále vzdělávat!

Motivační dopis a CV prosím posílejte na e-mail truhlarova123@seznam.cz, Budeme se těšit, kolektiv Vetnemo

21.10.2018

Dobrý den, hledám vhodné pracovní místo na pozici veterinární sestry. Jsem vystudovaná veterinární asistentka se zaměřením na velká i malá zvířata a ráda bych pracovala ve svém milovaném oboru.

Co nabízím: Pracovitost, ochotu se dále vzdělávat, asertivitu, veselou povahu a pozitivní energii, spolehlivost a především obrovskou lásku ke zvířatům.

Místo: Ústecký kraj.

V případě zájmu o další informace či osobní pohovor, budu ráda když mě kontaktujete na emailové adrese kyaras@seznam.cz. Děkuji

20.10.2018

Veterinární klinika malých zvířat v Praze 10, Dolnoměcholupská 27 přijme do klinického provozu nadstandartně vybaveného pracoviště s rozvinutou klientelou veterinárního lékaře - lékařku. Práce bez nočních směn v čase 9.00-15.00 a 15.00-21.00.

Preferujeme rychlé jednání, zájem o obor, snahu aktivně a samostatně pracovat ve velmi dobrém kolektivu za slušné finanční ohodnocení. Kontakt k jednání Tel: 272 705 120, mail: klinikadm@seznam.cz

20.10.2018

Hledám možnosti pracovního uplatnění v Podkrkonoší. Zkušenosti v oboru smíšené praxe, několikaleté zkušenosti z vlastní praxe typu prvoliniové ambulance, ráda se zaučím na specializovaném pracovišti. Upřednostním zaměstnanecký poměr. Nespěchá, zjišťuji možnosti. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na p.lunterova@seznam.cz

19.10.2018

Prodám biochemický analyzátor Heska Spotchem v dobrém stavu / náklady to je nejlevnější biochemie na trhu / a hematologický analyzátor Heska Nihon Kohden Celltac. Servis Medista Praha.

60.000 Kč komplet. Nějaké chemie a stripy k tomu přidám. V Praze. Pište na: sniffac@seznam.cz

18.10.2018

Veterinární ordinace v Jilemnici ráda přijme veterinárního technika (SŠ,VŠ) do smíšené praxe. Jsme mladý, komunikativní kolektiv. Nástup možný ihned. Ubytování zajištěno. Více informací na pavelott@jilemnice.cz

17.10.2018

Hledám veterinární sestru na plný úvazek na pracoviště na Praze 10 a 4. Víkendové služby jednou za 4 týdny, so - 3 hod, ne - 4 hod. Požaduji pracovitost, spolehlivost, zájem o obor a příjemné vystupování. tel 776 033 603

15.10.2018

Veterinární klinika ABC, Praha 3 hledá veterinární sestru / veterinárního technika na částečný pracovní úvazek nebo na brigádu. Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, znalost češtiny slovem i písmem, komunikativnost. Vzdělání veterinárního směru nutné. Praxe v oboru a znalost stříhání / úpravy psů výhodou. Možnost dalšího vzdělávání. Pošlete, prosím, svůj životopis s fotografií na adresu kata.tandlerova@volny.cz

14.10.2018

      

Nebaví tě pracovat za nízkou mzdu a máš zkušenosti z veterinární praxe?

Na Vetparku nástupní plat dle praxe cca 30k a výše

Nemáš rád/a polovičatou léčbu beze smyslu?

Na Vetparku můžeš pracovat v kolektivu specialistů se špičkovým vybavením: 2x ct / 4x přímá digitalizace / 3x kardiologický ultrazvuk / 5x endoskopie / 2x laparoskopie / 2x artroskopie

Chtěl/a by ses dál vzdělávat, ale zaměstnavatel tě nikam nepošle?

Na Vetparku proplácíme stáže, kongresy, semináře, pořádáme vlastní workshopy.

Je ti to málo?

5 týdnů dovolené

Pošli životopis na: hermanova@vetpark.czwww.vetpark.cz

Brandýs n.L / Brno / Praha - Horní Počernice / Mělník / Neratovice / Čelákovice / Stará Boleslav

12.10.2018

Veterinární klinika Pet Care Clinic v Praze 7 přijme do svého týmu veterinární sestru na HPP.

Svá CV posílejte na tvrda@petcareclinic.cz.

12.10.2018

Prodám vyvolávací RTG automat CAWOMAT 2000IR. Vyvolává pěkně, rychle. Plně funkční. Návod v angličtině, částečně přeložen. Cena 9000,- Kontakt 731 071 710

10.10.2018

Veterinární ordinace v Praze 8 rozšiřuje svůj tým a hledá vet. lékaře/lékařku. Praxe výhodou, nikoli podmínkou. Upřednostňují absolventa VFU/FVHE Brno. Nabízím práci bez pohotovostí, přesčasů a víkendů v dobře vybavené ordinaci s četnou klientelou, v mladém fajn kolektivu, pomoc s řešením případů i odborným růstem.

Hledám samostatného, zodpovědného organizačně schopného člověka s empatickým vystupováním. Možné i na částečný úvazek pro kolegyně na MD, domluvíme se.

Svá CV s fotografií posílejte na espejocontreras@seznam.cz

10.10.2018

Pronájem ordinace

Pronajmu zavedenou veterinární ambulanci v Milovicích u Nymburka, Armádní 802.

Info: mvdr.prochazka@volny.cz, 602 317 585

10.10.2018

Koupím použitou ochrannou vestu na rentegenování.

Prosím nabídněte: an.horakova@post.cz, 724 509 569. Děkuji

09.10.2018

Veterinární sestřička hledá zaměstnání na zkrácený nebo plný úvazek. Praha, Praha-východ, Středočeský kraj. sestra.prace@post.cz

06.10.2018

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5, příjme do svého kolektivu veterinárního lékaře. Hledáme kolegu, nejlépe s praxí, zájmem o další vzdělávání a skvělým přístupem k pacientům i majitelům. Nabízíme dobré platové ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na vet-navyhlidce@seznam.cz.

05.10.2018

Hledáme posilu do zavedeného pracoviště v Plzni. Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na plný pracovní úvazek. Nabízíme moderní přístrojové vybavení, dostatek pacientů a zajímavých případů, možnost zaučení u absolventů, odpovídající platové ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. Další informace na tel. 732 969 741 nebo na email herynkradek@seznam.cz.

Dále nabízíme možnost praxe současným studentům 6.ročníku.

05.10.2018

4.10.2018 se ze zahrady v Praze Zdiby ztratil 18-ti měsíční samec československého vlčáka jménem Piškot. Pes je čipovaný 616093900314507 import PL. tdohnalova@email.cz

04.10.2018

Nabízím k prodeji četné vybavení ordinace, USG, vyvolávací automat včetně příslušenství, sterilizátory, nábytek, a další. Cena k jednání, lépe jako celek - možná sleva. Kontakt: 606 646 399

04.10.2018

Veterinární klinika v Kolíně, se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/lékařku. Rádi zaučíme i absolventa. Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Nabízíme možnosti dalšího vzdělání.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu veterinakolin@seznam.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 777 128 203

04.10.2018

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak, do více jak 10-ti letých zkušeností v oblasti veterinární péče o skot a malé přežvýkavce se specializací na preventivní medicínu a komplexní poradenství zdraví stáda?... Tak hledáme právě vás!!!

Soukromý veterinární lékař – MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní, či vedlejší pracovní poměr spolehlivého, pracovitého, veterinárního technika s chutí se dále vzdělávat a učit se novým věcem!!!

Oblast působnosti – Vysočina/okres Havlíčkův Brod.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělaní s veterinárním zaměřením - vhodné i pro absolventy po maturitě bez praxe;

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme:

- zajímavou a dynamickou práci - asistence lékařům v terénu, práce v laboratoři

- mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje, možnost ubytování.

Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis a CV na email petra.cerna@micromast.cz

Více informací o naší firmě naleznete na našich webových stránkách www.josefprasek.cz. Budeme se těšit na Vás zájem, za kolektiv MVDr. Josefa Práška, Ing. Petra Černá Fučíková – asistentka

04.10.2018

Hledám práci v Jihomoravském kraji na pozici veterinární lékař v malé praxi. Jsem letošní absolvent. Kontakt: vetprov@gmail.com

04.10.2018

Prodám vyvolávací automat ECOMAX. Ve výborném stavu, plně funkční, udržovaný. Přidám kazety, filmy a chemii. Cena 15000,- Kontakt: MVDr. Irena Luxová, luxovai@seznam.cz, tel.: 602 178 654

03.10.2018

Hledám veterinární lékařku/lékaře do veterinární ordinace v Drásově u Tišnova (dojezd z Brna 30 min.). Nástup možný ihned na DPP, od 1.1.2019 formou pronájmu ordinace. Absolventa zaučím, důvodem je mateřská dovolená. Lze i nakombinovat s jiným částečným úvazkem. Vše je na osobní domluvě, mám nejmilejší klientelu, se zákroky pomůžu. Požaduji samostatnost a vstřícný přístup ke klientům. Kontaktovat mě můžete na info@veterinadrasov.cz anebo 727 833 816.

03.10.2018

Veterinární ordinace v Havířově přijme veterinárního lékaře/řku s praxí. Možno i na částečný pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Své Cv prosím zasílejte na zuzka.vlcek@gmail.com. Mob: 721 815 808

02.10.2018

Swine & Poultry Technical Deployment Manager, Poland & BALTIC countries For an innovative, fast-growing, global company in Animal Nutrition and Health. This position offers the possibility of being based in a home office within Poland.

Zájemci pište na-mail: koubkovm@seznam.cz, nebo volejte 702 092 786, pošlu bližší informace a potřebné kontakty.

02.10.2018

Jsem VŠ humanitního směru a ráda bych pracovala jako asistentka/recepční veterinárního lékaře. Lokalita Šlapanicko (Brno - venkov), Slavkovsko (Vyškov), případně Brno - město.

Nabízím zodpovědnost a spolehlivost, ochotu a připravenost se dále vzdělávat a učit novým věcem, radost z práce se zvířaty a příjemné vystupování k lidem. Případné odpovědi prosím na mail: marcelakeprtova@seznam.cz. Děkuji a hezký den.

01.10.2018

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry. Vystudovala jsem ČZU, obor kynologie, bakalářskou práci jsem měla zaměřenou na výživu miniaturních plemen psů. Nikdy jsem v oboru nepracovala, ale ráda bych konečně začala. Jsem z Prahy 9. Případné nabídky posílejte na email: veterina@dianaprokopova.cz, ráda Vám zašlu můj životopis i s fotografií. Děkuji!

01.10.2018

Do provozu Veterinární kliniky malých zvířat v Praze 3. Soběslavské 27 přijmeme k rychlému nástupu veterinární sestřičku do směnného provozu (6 hodinová pracovní doba 1. směna 9.00-15.00 2. směna 15.00- 21.00) Požadujeme úplné středoškolské vzdělání s maturitou, samozřejmostí je vstřícnost, pracovitost, snaha o výkon, zapojení do akce a k tomu veselou mysl a snahu dále se vzdělávat.

Praxe je vítána, ale není podmínkou, snadno zaučíme na náš standart a podmínky. Potřeba nástupu je akutní, upřednostníme rychlé jednání. Tel: 271 733 648, mail: vetsobeslavska@seznam.cz

01.10.2018

Veterinární klinika Canivet v Černošicích u Prahy přijme do svého týmu veterinární sestru na částečný úvazek na odpolední směny (do budoucna možnost plného úvazku). Pro bližší informace volejte 723 263 275, nebo pište na canivet@canivet.cz

01.10.2018

Zavedená veterinární ordinace v Hlučíně (Ostrava) přijme veterinárního lékaře / lékařku (i absolventa).

Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouva, osmihodinová pracovní doba + služba jeden víkend v měsíci (So + Ne od 9.00 do 11.00. hod), bez pohotovostních služeb.

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, příjemné vystupování, vstřícné jednání s klienty, nejlépe nekuřák.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: tel. 736 725 130.

Komora veterinárních lékařů České republiky