Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

18.02.2019
Zvýhodněná inzerce

 Nabízím k odprodeji ultrasonograf Toshiba. Přístroj zakoupen v roce 2009 za 400 000 Kč pro urologickou ambulanci. Má 2 funkční sondy (sektorovou a endokavitální) obě zcela funkční. V příloze obrázek přístroje a předávací protokol se specifikací. Cena 30 000 Kč.

MUDr. Libor Šafařík, urolog, Beroun, lsafarik@centrum.cz

17.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Do mladého týmu veterinární kliniky Kladno - Bresson přijmeme veterinární sestřičku/recepční na HPP. Příjemné prostředí, zajímavá práce, velmi dobře vybavené pracoviště, dlouhý/krátký týden. ŘP skupiny B je žádoucí. Vaše CV, prosím, zasílejte na vetlukasovi@seznam.cz nebo volejte 606 873 017.

17.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Prodám sterilizátor ovzduší STERYBOX MINI vhodné do čekáren ordinací, laboratoří či jiných menších prostorů kde je třeba eliminovat virovou infekci v ovzduší, původní cena 29000 Kč nyní prodám za 5000 Kč -v perfektním málo používané má na počítadle jen 3200 hodin - životnost vyměnitelných trubic je min. 8000 hodin. Dále odsávačka Chirana CHO4 v perfektním stavu cena 3000 Kč. Obojí prodám se zárukou. tel. 777 617 577

15.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinární asistentku na výpomoc, dohodu o provedení práce.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování, praxi v oboru a spolehlivost.

Nabízíme zajímavou práci s podporou dalšího vzdělávání na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na i.maradova@seznam.cz. Informace o pracovišti na http://www.veterinarni-klinika.com/

15.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Prodám RTG modrocitlivé filmy Agfa CP-BU New NIF. Formáty v cm:

30x40 1 film/35.- 44x

24x30 1 film/20.- 4x

18x24 1 film/10.- 50x

Kazety s nelepenými foliemi (ze vzácných zemin) již nalepené vevnitř kazety připraveno k okamžitému použití. Cena dle domluvy.

Vyvolávací automat RTG filmů Fomei Optimax 2010. Cena 5000.- včetně tanků na chemii. Důvod, přechod na digitalizaci. Kontakt 728 009 613, 546 410 248. MVDr. Packová, Rosice.

15.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Klinika Havličkův Brod přijme do svého teamu lékaře či lékařku. I náš team postupně prochází změnami a další mateřská dovolená nám umožňuje nabídnout pozici na plný úvazek. Vhodní kandidáti jsou především teamoví hráči s velmi vřelým a chápavým přístupem ke klientům.

Nabízíme svobodu v rozhodování, pracovní dobu dle dohody ale především možnost dalšího vzdělávání. V případě zájmu o bližší informace, prosím, volejte na tel.: 602 746 545 nebo použijte email martina.plodikova@centrum.cz. Veškeré dotazy rádi zodpovíme a rádi se s Vámi sejdeme.

14.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika ve Vyškově přijme veterinární lékařku/lékaře. Nabízíme zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a dobré finanční ohodnocení. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu ordinacevyskov@seznam.cz nebo telefonu 732 655 482. Web: www.veterinavyskov.cz

14.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá absolventa všeobecného lékařství. Náš mladý, ale stabilní kolektiv se už těší na dalšího člena/členku týmu, které(mu) by mohl nabídnout své profesní i lidské zázemí. Tvou hlavní náplní práce bude veterinární péče o psy a kočky založená na moderních principech klinické diagnostiky s využitím pokročilých laboratorních a zobrazovacích metod a základní chirurgie, rehabilitace a péče o hospitalizované pacienty.

Nechceš si to u nás na pár dní nezávazně vyzkoušet? Můžeme ti přímo na klinice nabídnout byt se samostatným vchodem. Nabídneme ti práci v režimu krátký a dlouhý týden s prodlouženým víkendem co 14 dní, takže snadno najdeš čas i na své koníčky nebo k prozkoumání okolní podhorské přírody vyhlášené možnostmi turistiky, cykloturistiky, sjezdovek i běžek. Šumperk, kterému se někdy říká Malá Vídeň, je plný kavárniček a nabízí mnoho kulturních i sportovních akcí a poklidný život malebného moravského maloměsta.

Naši kliniku si můžeš prohlédnout na stránkách www.vetminar.cz a jestli už teď cítíš, že bys to s námi chtěl/a zkusit, pošli motivační dopis, CV + foto na minarmarek@seznam.cz. Za tým kliniky, Marek Minář, 774 812 280

13.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do týmu naší veterinární kliniky nového kolegu / kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro dvě ordinace ve Zlíně.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardně vybavené pracoviště, možnost profesního růstu, možnost zdokonalení v oblast interny i chirurgie, motivační ohodnocení, služební auto pro pohotovostní provoz a další benefity při osobním setkání.

Těšíme se na Vaše odpovědi na e mailu: vtklinika@seznam.cz.

13.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

11.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Prodám vyšetřovací přístroje zn. IDEXX kompletní sestavu hematologie, biochemie, PC, externí tiskárna. Vše funkční a v provozu. Ostatní informace na tel. 602 421 641

10.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5, příjme do svého kolektivu veterinárního lékaře. Hledáme kolegu, nejlépe s praxí, zájmem o další vzdělávání a skvělým přístupem k pacientům i majitelům. Nabízíme dobré platové ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na vet-navyhlidce@seznam.cz.

08.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Praze 3 s denním provozem přijme veterinárního lékaře/ku na plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Klinika je velmi dobře vybavena. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny, dobré platové ohodnocení. Podpora profesního růstu je samozřejmostí.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

07.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace v Praze 9 přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, HPP, profesní růst, dobré platové ohodnocení. Požadujeme: zájem o obor, příjemné vystupování, ukončené studium na VFU Brno. Nástup dle dohody. vet-pro@seznam.cz

07.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Medipet Zlín vypisuje výběrové řízení.

Pracovní pozice: Veterinární lékař/ka.

Odborné zaměření: Urgentní medicína, oftalmologie.

Požadavky: VŠ vzdělání - Fakulta veterinárního lékařství, všeobecné veterinární lékařství, zájem o obor a další odborný i osobnostní rozvoj, proklientský přístup, komunikační dovednosti, spolehlivost v nepřetržitém provozu, uživatelská znalost práce na PC, výhodou praxe (ne však podmínkou)

Nabízíme: práce dle standardizovaných postupů, individuální plán odborného a osobnostního růstu, spolupracující mladý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na vzdělávání, pravidelné firemní vzdělávací a společenské akce.

Váš životopis nám prosím zašlete na adresu: medipet@post.cz.

05.02.2019
Zvýhodněná inzerce

Do týmu MM-Vet v Praze 4 hledám veterinární sestřičku. Možný i částečný úvazek. Požaduji minimálně půl roční praxi v oboru, pracovitost, přijemné vystupování a ochotu se vzdělávat. Nabízím dobré finanční ohodnocení a moderní prostředí. tel: 776 033 603

07.02.2019
Komerční inzerce

Firma VetComplet s.r.o. zajišťuje kompletní technické vybavení veterinárních ordinací. Díky individuálnímu přístupu k potřebám našich zákazníků jsme schopni vyhovět všem nárokům nové veterinární ordinace, či zařídit obměnu stávajícího zařízení. Mezi náš hlavní sortiment patří veterinární stoly a hospitalizační boxy, které vyrábíme, a proto je rádi přizpůsobíme podle Vašich požadavků a potřeb. Dodáváme též operační a vyšetřovací světla, přístrojové vybavení atd. info@vetcomplet.cz

18.02.2019

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, spolupracující a loajální klienty, pracovní smlouvu na HPP, možný i částečný úvazek nebo OSVČ, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí. Nástup možný ihned. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.czwww.veterinahelion.cz

18.02.2019

Letošní absolvent FVL hledá práci na klinice zaměřené na malá zvířata. Během studia jsem pravidelně docházela na praxi na kliniky a do ordinací; strávila jsem několik měsíců na klinikách v zahraničí (Finsko, Francie). Účastnila jsem se mnoha seminářů a kongresů, zvládám základní diagnostické úkony (včetně usg, biopsie,...).

Zajímám se o interní medicínu, zejména onkologii, a medicínu drobných savců. Mluvím plynule několika jazyky (angličtina, finština, francouzština).

Preferuji Prahu, nástup možný od začátku dubna. Je pro mě důležité podnětné prostředí a možnost se dále vzdělávat a rozvíjet mé dovednosti. Kontaktujte mě, prosím, emailem na aurinkovuori@gmail.com

18.02.2019

Dobrý den, hledám zaměstnání veterinárního technika, vet. asistentky nebo recepční v Ústeckém kraji. Mám vystudovanou SOŠ Veterinární Hradec Králové a mnoholetou praxi v oboru. Jsem spolehlivá, pracovitá, pečlivá a miluji zvířata. Kontakt na mne +420 723 539 299; kytia@seznam.cz, děkuji.

18.02.2019

Prodám vybavení ordinace: infuzní pumpu, ultrazvukovou čističku, ultrasonograf, stropní vyšetřovací světlo LED, chirurgické a stomatologické instrumentárium, nerezové sterilizační boxy, fixační tašky na kočky 4 velikosti, biochemický analyzátor Fujifilm, hematologický analyzátor Exigo, centrifuga DLab, vše kromě ultrazvuku cca rok a půl staré kupované jako nové od renomovaných výrobců.

V případě zájmu volejte +420 530 332 936 nebo pište na email: vedeni@vetkurdejov.cz

16.02.2019

Veterinární klinika ViaVet s.r.o. Praha Prosek přijme veterinární sestru. Vzdělání či praxe v oboru výhodou. Své CV posílejte na mvdr.mat@gmail.com.

16.02.2019

Dobrý den, hledám práci či brigádu jako veterinární setra nebo výpomoc v ordinaci, nebo v praxi velkých zvířat v Brně či okolí. Absolvovala jsem SOŠ veterinární v Českých Budějovicích - obor veterinární asistent. Dále mám vystudovanou VFU - bakalářský obor ochrana zvířat a welfare a nyní studuji navazující magisterské studium v témže oboru - předpokládané ukončení květen 2019. Mám absolvovaný odborný kurz inseminace skotu, ovcí a koz, dále kurz kosmetiky zvířat, odborný kurz odchytu zvířat bez pána a kurz pro neškodné odstraňování kadaverů. Pro více informací pište prosím na email alenahulcova@seznam.cz. Děkuji za všechny nabídky. Alena Hulcová

15.02.2019

Prodám plně funkční Biochemický analyzátor krve Spotchem EZ sp-4430. Velmi levný provoz, rychlé výsledky. Cena 50000 Kč

V případě zájmu volejte Tel. 603 496 497 nebo pište: vetonline@seznam.cz

15.02.2019

Prodám autokláv EXTREMA PLUS MOCOM - plně funkční, pravidelné PBTK, kontroly. Vertikální sloup MILLRACK, úpravnu vody MILLDROP, termodezinfektor MILLWASHING, svářečku folií STERILINE 1023, tiskárnu k autoklávu, sterilizační obaly Eurosteril. Cena dohodou, event. navrhněte. Více informací pošlu emailem. ordinacea@email.cz

15.02.2019

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

15.02.2019

Sháním přístroj pro inhalační anestezii, do praxe malých zvířat, neřízená ventilace, na isofluran, něco menšího skladného. Nabídky prosím na mail vlcek@tophd.cz

14.02.2019

Prodám sonograf GE Logiq 500, jedna 4cm lineární sonda GE 739L. Sonograf je funkční, v sondě jsou však dva úzké 3 mm pruhy (zřejmě vypadlý krystal). Včetně termotiskárny. Přidám datagrabber + pedál k ukládání obrázků. Tel. 245 008 716, endopraha10@seznam.cz

14.02.2019

Společnost SEVARON s.r.o. se sídlem v Brně hledá do oddělení registrační a dotační dokumentace kolegu, nástup možný ihned. Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP s pravidelnou pracovní dobou, možnost částečné práce z domova, služební mobil a notebook.

Požadujeme vysokoškolské vzdělání - veterinární lékař, aktivní znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na e-mail linda@sevaron.cz.

14.02.2019

SAVE - Southern Alberta Veterinary Emergency v Okotoks, Alberta, Canada hlada veterinara na plny pracovny uvazok. Potencialny kandidat musi mat skusenosti s urgentnou medicinou. Chirurgicke zrucnosti a zaujem o specializaciu su vyhodou. Veterinar pracujuci na nasej klinike musi mat plynulu anglictinu a licenciu pracovat ako veterinar v Severnej Amerike, resp. Alberte.

Okotoks je mesto 20 minut juzne od Calgary. Je to jedna z najktajsich oblasti v Kanade zhruba 1 hodinu od Skalistych hor s nekonecnymi moznostami pre turistiku, sportovanie alebo len obycajny prijemny relax.

Podmienky na ziskanie licencie najdete na abvma.ca. Akekolvek otazky adresujte na pliska@shaw.ca. Vaznych zaujemcov prosim o CV (resume) v anglictine.

13.02.2019

Prodám USG Toshiba JustVision 400 s jednou lineární sondou. Vhodné spíš pro začínající ordinace. Cena 10000 Kč, případně dohodou. V případě zájmu nás kontaktujte na mail veterina-seman@email.cz.

12.02.2019

Přenechám pronájem malé ordinace ve středu Brna, informace na mob. 720 238 310

12.02.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme cca od července 2019 veterinárního lékaře/lékařku, absolventa. Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu. Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

12.02.2019

Předám leasing na Citroen Berlingo, najeto 64000 km, dva roky staré, leasingová spl. 6500,-, odstupné 50 tis. Upraveno pro potřeby terénní služby, v kufru přehledné úložné prostory. levapredni@seznam.cz

12.02.2019

Veterinární sestra / asistent

Veterinární klinika Vetcentrum Duchek s.r.o. hledá veterinární sestřičku a záskokovou sestřičku do nepřetržitého provozu. Jedná se o práci na plný úvazek ve 12 hodinovém směnném provozu. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

SŠ vzdělání / praxe v oboru nebo zdravotnictví vítána

kladný vztah ke zvířatům

odolnost vůči stresu

dobré komunikativní schopnosti

zodpovědný přístup k zadaným úkolům

schopnost učit se novým věcem

týmová spolupráce nutností

v případe „záskokové sestry“ rychle reagovat na změny v rozpisu služeb

zdravotní způsobilost

časovou flexibilitu

Nabízíme:

zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

profesionální vybavení kliniky

firemní benefity

dobré finanční ohodnocení

otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

zázemí stabilní firmy

Životopis + telefonní kontakt zasílejte na email: m.vintrova@vetcentrum.cz

11.02.2019

Prodám mikroskop Leuwenhoek, binokulár, cena 9000,-, nový. Dále distinject - foukačku, od fy Atomvet, 3000,- Kč. levapredni@seznam.cz

08.02.2019

Veterina Kohoutovice (www.avetum.com) v Brně hledá na VPP veterinárního lékaře s praxí v oblasti malých zvířat, (absolventa VFUB, studenta DSP). Zahájení činnosti předpokládáme od cca března 2019. Životopis s průvodním dopisem nám, prosím, pošlete na email: info@avetum.com.

08.02.2019

Prodám ultrazvuk SonoScape A5V, vysoké rozlišení, vhodný na použití v terénu, akumulátor s výdrží až 6 hodin, dvě sondy - lineární (rektální) a konvexní, plynule regulovatelná frekvence. Cena 75.000,- + DPH, při rychlém jednání sleva. levapredni@seznam.cz

06.02.2019

Prodám veterinární vyšetřovací přístroje IDEXX, hematologie + biochemie (Lasercyte+Catalyst). Stáří 2,5 roku, zcela bez závad. Cena 295 tisíc. Info na veterinakl@seznam.cz, či telefon 602 451 831.

06.02.2019

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku do ordinace pro zájmová zvířata v Sedlčanech. Pro více info a CV zašlete email na martinpan@sedvet.cz nebo volejte tel.: 607 005 116 www.sedvet.cz

06.02.2019

Prodám přenosný ultrazvuk SonoScape, dvě sondy, lineární (rektální) a konvexní, plynule nastavitelná frekvence, možnost použití v terénu (aku). Cena 80.000,-, při rychlém jednání sleva. levapredni@seznam.cz

05.02.2019

Bioveta, a. s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika

Obchodní reprezentant pro Jihomoravský a Zlínský kraj

Požadujeme: vzdělání veterinárního, přírodovědného, zemědělského či farmaceutického směru, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC

Náplň práce: obchodní jednání s partnery a zajišťování realizace dodávek zboží, navazování a vyhledávání nových kontaktů, zajišťování podpory prodeje našich výrobků

Nabízíme: stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti vyrábějící veterinární léčiva mzdové ohodnocení v rámci zajímavého motivačního programu zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na sport, kulturu, volný čas prostřednictvím poukázek Sodexo Flexipass až 5.000,- Kč os/rok, zvýhodněné stravování v příjemném prostředí, společenské a kulturní akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené, podnikové vzdělávání, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, pravidelné prémie, sleva na firemní výrobky, zvýhodněné půjčky pro zaměstnance, zvýhodněné mobilní volání pro zaměstnance)

Písemné nabídky zasílejte na adresu: bartl.jiri@bioveta.cz

05.02.2019

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá veterinárního lékaře. Vysoký počet referovaných pacientů umožňuje individuální růst a následnou specializaci v řadě oborů. Nabízíme příjemné zázemí kliniky a celého našeho týmu. Životopis zasílejte na info@veterinanymburk.cz.

04.02.2019

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře/lékařku do pracovního poměru pro praxi malých zvířat.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, práci v mladém kolektivu, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům.

V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

03.02.2019

Prodám Infusní pumpu fresenius 2000 (žlutá) odzkoušená velmi spolehlivý nezničitelný přístroj cena 2300 Kč, 2x lineární/injekční pumpy odzkoušené digitální ceny 1800 Kč za kus, vše se zárukou na odzkoušení 6 měsíců. Případně mohu nabídnout i levnější starší typy lineárních pump českého výrobce ve výborném stavu. tel. 777 617 577

01.02.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní pracovní poměr.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, profesionální ale zároveň empatické jednání s klientem, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové ohodnoceni, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Své životopisy posílejte na mailovou adresu: klinika@dr.com

31.01.2019

Veterinární klinika CentralVet Praha přijme veterinární sestru

Požadavky: zájem o obor, proklientský přístup, pracovitost, smysl pro pořádek, znalost práce na PC

Nabízíme: práci bez víkendů a nočních služeb, moderní prostory kliniky

Termín nástupu možný od února 2019. Zašlete nám prosím Váš životopis na adresu: centralvet@seznam.cz.

31.01.2019

Odměna pro nálezce připravena!

V pondělí 28.1.2019 se ztratila fenka Jack russell teriéra, bílá s černým flekem, slyší na jméno Meggi. V případě nálezu či jakýchkoli informací prosím kontaktujte majitelku na tel. 776 057 706.

30.01.2019

Prodám sono Mindray DP 3300 Vet s mikrokonvexní sondou a originál vozíkem. Cena dohodou. petrlik.m@seznam.cz

30.01.2019

Hledáme veterinárního lékaře / lékařku pro provozy s chovem drůbeže v Olomouckém a Zlínském kraji. Nabízíme plné zaučení se zkušenými kolegy, kvalitní ohodnocení, pozitivní přístup k práci a možnosti vzdělávání se ve veterinární medicíně v daném oboru. Pro danou pozici požadujeme chuť do práce, ochotu učit se, zodpovědnost, flexibilnost a komunikativnost. Kontaktní osoba: MVDr. Drga Josef; tel: +420 606 047 754; email: josef.drga@hendrix-genetics.com

30.01.2019

Prodám starší kardiomonitor Hewlett-Packard. tel: 731 651 133

29.01.2019

Prodám 2 ks použitý odpařovač Isoflurane (Forane) Blease, na eurolištu, plně funkční, každoroční BTK, vhodné pro veterinární praxe. Původní cena 50 000 Kč, nyní dohodou. kratka.petra@seznam.cz

29.01.2019

Hledáme veterinární asistentku na kliniku s non stop provozem v Plzni. Požadované vzdělání SOŠ Veterinární, zdravotní, nebo zemědělská. Práce na HPP. veterinakz@volny.cz

29.01.2019

Do zavedené medicínsko-farmaceutické výzkumné firmy MediTox Konárovice přijmeme veterinárního lékaře na pozici „Vedoucí úseku chovu laboratorních zvířat“, s možností úvazku na veterinární klinice pro malá zvířata Elza v Kolíně.

Očekáváme: Aktivní přístup k plnění cílů, schopnost práce v týmu i samostatného řešení úkolů, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu k dalšímu vzdělávání, firemní loajalitu. Praxe a znalost AJ vítána. Absolventy neodmítáme.

Nabízíme: Zajímavou a náročnou práci v perspektivním oboru. Mezinárodní prostředí, spolupráce se světovými farmaceutickými leadry. Seriózní prostředí. Motivační odměnu. Zaměstnanecké výhody. Možnost ubytování.

CV zašlete na zabsky@meditox.eu.

29.01.2019

Z důvodu digitalizace RTG pracoviště prodám negatoskop, vyvolávací tanky, kazety různých rozměrů, snímky, Lysholmovu clonu, rámečky různých rozměrů, zbylou chemii, světla do temné komory, háčky na pověšení snímků. Fotografie uvedených věcí zašlu emailem. Cena 6.000 Kč. Prodám pouze vše naráz. Kontakt: richard.batka@seznam.cz

28.01.2019

Do zavedené veterinární ordinace pro malá zvířata v Lomnici nad Popelkou přijmeme veterinární lékařku či veterinárního lékaře.

Požadujeme ochotu k práci, vstřícnost a empatii k pacientům i jejich majitelům, smysl pro kolektivní spolupráci.

Nabízíme zaměstnání na HPP v ordinaci s moderním vybavením, přátelský kolektiv, osmihodinovou pracovní dobu bez pohotovosti, 2x za měsíc dvě ordinační hodiny v sobotu, jinak volné víkendy.

Do našeho kolektivu hledáme kolegu nebo kolegyni, nikoliv jen zaměstnance. CV s průvodním dopisem zasílejte, prosíme, na e-mailovou adresu vera@samohylova.comhttp://www.veterinalomnice.cz/

28.01.2019

Zavedená veterinární ambulance v Ostravě přijme veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa. Nabízíme příjemné prostředí dobře vybavené ambulance, pracovní úvazek 0,5-0,7, bez víkendových a pohotovostních služeb, výborné platové ohodnocení. Požadujeme příjemné vystupování, odpovědnost, loajalitu a ochotu učit se. kontaktujte nás prosím na tel: 604 528 996

28.01.2019

Prodám centrifugu, stáři 5 let, plně funkční. Cena po 50% slevě 5000 Kč. Telefon 724 049 364.

28.01.2019

Veterinární klinika Krnov hledá do svého týmu lékaře/lékařku se zájmem o obor malých zvířat. Vhodné i pro absolventa. V případě zájmu kontaktujte na email: krzystek@seznam.cz

27.01.2019

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko v Olomouci přijme na hlavní pracovní poměr veterinární asistentku. Nabízíme zajímavou práci bez pohotovostí.

Vyžadujeme: komunikativnost,zájem o obor podpořený zdokonalováním svých dovedností, elementární znalosti člověka s medicínským vzděláním.

Kontaktujte nás prosím na mailu: galko.vet@gmail.com (prosím včetně CV), www.veterinagalko.cz

26.01.2019

Veterinární klinika Štrossovka v Pardubicích hledá veterinárního lékaře/řku. Praxe vítána, nikoli však podmínkou. Práce včetně pohotovostních služeb. Podmínkou týmový duch, pozitivní a empatický přístup ke klientům. Nabízíme přátelský a vstřícný kolektiv, podporu vzdělávání, ohodnocení dle praxe a úvazku. veterinapardubice@email.cz; tel.: 724 066 863

25.01.2019

Prodám:

1) Ochrannou zástěru na RTG (vysoký stínící ekvivalent 0,5 mm Pb), vel.XL 2ks á 7.000 Kč

2) Ochranný límec na RTG 0,35 mm Pb, vel. L 2ks á 2.000 Kč

3) Lysholmovu clonu 30 x 40 cm, Grid Ratio 10:1 za 9.500 Kč

Vše prakticky nepoužité a jako nové. Jednotlivě, nebo dohromady za 25.000 Kč. Zájemci pište na jirisramek@email.cz

24.01.2019

Prodám vybavení RTG pracoviště. Generátor MP 15, trafo, plovoucí stůl, sloup s rentgenkou, vertigraf. Zařízení je plně funkční se všemi zkouškami pro humální medicínu. Je dosud provozováno na humální chirurgické ambulanci. Plánuji koupi nového RTG pracoviště s větším výkonem. Cena dohodou. Kontakt 603 526 233, 1.vlas@seznam.cz

24.01.2019
Daruji plně funkční CAWOMAT 2000IR. Tel  776 033 603
23.01.2019

Přijmu veterinárního lékaře do ordinace v Pečkách. Práce je možná na plný i částečný úvazek. Ordinace je nadstandarně vybavená. Práce bez nočních a víkendových služeb.

Zájemci mě můžou kontaktovat na tel. 732 911 870, popř. email: isvobodova.vet@seznam.cz

23.01.2019

Veterinární sestřička s 3 letou praxí hledá brigádu na pár hodin týdně. Maturitní zkouška na szeš obor veterinářství v roce 2015. Preferuji Prahu 9, případně okolí Horních Počernic. Nabízím spolehlivost a časovou flexibilitu. Životopis ráda zašlu. Vetsestrapraha@seznam.cz

23.01.2019

Veterinární klinika v Praze 10 Vršovicích přijme kvalifikovanou veterinární sestru s minimálně roční praxí na veterinárním pracovišti pro malá zvířata. Nástupní plat 21 000,- čistého, měsíční příspěvek na obědy 1 300,- a 2 800,- za pravidelné přesčasy 14 hodin měsíčně.

Dvousměnný provoz 8.00 - 15.30, 15.30 - 23.00. 1x za 14 dní sobota 9 - 12 a neděle 15 -19. MVDr. Jiří Filip, filipovi@me.com

23.01.2019

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá do svého týmu sestřičku. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a podporu v dalším profesním růstu. Vyžadujeme ukončené SŠ vzdělání, nejlépe veterinárního zaměření, ale není podmínkou. V případě zájmu zašlete životopis na email: info@veterinanymburk.cz.

23.01.2019
Do našeho týmu Veterinární ordinace Merhautova 93 v Brně hledáme na výpomoc sestřičky nejlépe studentky VFU. Práce na dohodu o pracovní činnosti. V případě zájmu volejte na 604 564 150 nebo mail dahorak@email.cz
22.01.2019

Veterinární klinika Delta v Praze 6 (http://www.veterinadelta.cz/), opět rozšiřuje tým a vypisuje výběrové řízení pro veterinárního lékaře/ku (možnost i na zkrácený úvazek pro kolegyně na mateřské/rodičovské). Vyžadujeme zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat, praxe vítána. Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

22.01.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinárního asistenta/asistentku k HPP (může být i absolvent).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání. Vyžadujeme v SŠ vzdělání pokud možno v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat. Praxe výhodou. Svém CV + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

22.01.2019

Veterinární ordinace se smíšenou praxí 20km od Brna příjme do svého týmu veterinárního lékaře/ lékařku na hlavní pracovní poměr. Nástup možný od 1.5. 2019.

V případě zájmu a pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mail maly3531@atlas.cz tel. 603 273 136

22.01.2019

Veterinární ordinace v Praze 6 hledá veterinární sestru - výhradně s praxí - na nepravidelnou výpomoc, především v době dovolených. Vhodné pro maminky na mateřské dovolené. V případě zájmu pište na praha@vaseveterina.cz.

22.01.2019

Prodám 3,5 roku starý, asi 10x používaný UZ značky Aloka prosound 2 s konvexní sondou (2,5-6,5MHz), / kupovaný jako nový záložní UZ k Aloka Alpha 7/.

Koupeno od Promedica za 235.000 Kč. Důvodem prodeje je jeho nevyužití. Cena 108.000 Kč. + záruka 1 rok. tel. 603 345 541.

22.01.2019

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře. Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

22.01.2019

Veterinární klinika v Praze  hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek. Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobře platové ohodnoceni, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb. Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com 703 499 483

21.01.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme veter. lékaře/lékařku. Bez nočních služeb. Praxe vítána. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: RAntonova@seznam.cz nebo tel.602 776 791.

21.01.2019

Veterinární klinika v Praze přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Bez nočních služeb. Zájem o obor, pracovitost, flexibilnost, chuť učit se novým věcem, profesionální ale zároveň empatické jednání s klientem. Praxe vítaná, ale není podmínkou, rádi zaškolíme i absolventy.

Životopisy prosím zasílejte na email: klinika@mail.com

20.01.2019

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko a kol v Olomouci přijme veterinární lékařku na hlavní pracovní poměr. Vhodné také pro letošní absolventy. (www.veterinagalko.cz).

Kontaktujte nás prosím na galko.vet@gmail.com

20.01.2019

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru veterinárneho lekára/lekárku do zmiešanej veterinárnej praxe v Hornom Rakúsku vo Weyer-i.

Náplň práce:

- terénny vet. lekár - predovšetkým výjazdy k hospodárskym zvieratám, s občasným zastupovaním v ambulancii malých zvierat

- 40 hod./týždeň, 1-2 víkendové služby mesačne

- nástupný plat 2100 Eur/mesiac brutto

- prax nie je nevyhnutná

Požadujeme dobrú znalosť nemeckého jazyka, flexibilitu, angažovanosť, schopnosť samostatne sa rozhodovať, ochotu ďalej sa vzdelávať.

Kontakt: Dr. Pavol Šilling, pavo.silling@gmail.com, +43 664 43 45 230, +421 915 973 260

20.01.2019

Veterinární klinika v Havlíčkově Brodě přijme veterinárního lékaře/lékařku (titul MVDr. na FVL). Informace o klinice na www.veterinahb.cz. Možnost ubytování. Životopis zasílejte na: stursa.jaromir@seznam.cz. MVDr. Jaromír Štursa tel. 604 569 831.

20.01.2019

Prodám zavedenou Veterinární kliniku. Dobré vybavení, stálé obraty, loajální klientela. Výborná lokalita a perspektiva dalšího rozvoje (prostory pro další vyšetřovnu, umístění diagnostických přístrojů, zázemí pro personál a noční službu, hospit, místo pro recepci i obchod, zahrada pro psí školku, agility, ... ). K dispozici ekonomická evidence. S převzetím klientely pomohu. Středočeský kraj. Pro zájemce: email: prodejkliniky@seznam.cz.

19.01.2019

Veterinární stomatologická ordinace v Písku přijme veterinárního technika/techničku na poloviční úvazek s výhledem celého úvazku. Práce v pěkném novém prostředí, bez pohotovostí a víkendů v převážně dopoledních hodinách. Vhodné pro matky s dětmi nebo dálkově studující. Nástup možný ihned.

CV posílejte na slaba.katerina@seznam.cz, detaily i telefonicky na tel 737 168 324.

19.01.2019

Přijmu do svého týmu veterináře na malá zvířata. Byt k dispozici, dobrý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání. Veterinární Klinika Elza Kolín.

p.s. možnost ustájení Vašeho koně v rámci ubytování v budované prestizní sportovní stáji lukas1.panek@seznam.cz, 777 219 209

18.01.2019

Prodám ultrazvuk Chison Eco 3 Vet se sondami konvex 4-5 MHz a linear 7m LA- 5-10 MHz. Stáří 4 roky. Výborný stav. Cena 60tis Kč. veterina-uhrineves@seznam.cz

18.01.2019

Dobrý den, hledám v Praze práci jako veterinární sestra, asistent, nebo i recepční. Jsem absolventka střední veterinární školy. Mám zkušenosti s prací se zvířaty ať už z mé praxe na veterinární klinice, kde jsem asistovala jako "veterinární sestra", nebo z mé praxe ve španělské zoo s programem Erasmus. Jsem milá, komunikativní a miluji práci se zvířaty. Ráda se přiučím čemukoliv novému. Pokud jsem vás zaujala nebo hledáte pomocnou ruku, kontaktujte mě na tomto emailu patricie.vertatova@seznam.cz

18.01.2019

Veterinární klinika HKvet pro malá zvířata v Hradci Králové hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici veterinárního lékaře.

Jsme referenční pracoviště s nonstop provozem s množstvím rozmanitých a zajímavých případů.

Nabízíme práci v přátelském a mladém kolektivu s možností dalšího vzdělávání. Případný zájem o specializaci v oboru velmi rádi uvítáme.

V případě zájmu nám prosím napište na adresu: finsterle@email.cz, nebo volejte na tel: 605 713 570,  www.hkvet.cz

18.01.2019

Veterinární klinika v Praze 3 s denním provozem přijme veterinárního lékaře/ku na plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Klinika je velmi dobře vybavena. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny, dobré platové ohodnocení. Podpora profesního růstu je samozřejmostí.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

17.01.2019

Sháním k koupi operační stůl, vyšetřovací světlo a rtg vyvolávací automat. veterina@boskovet.cz nebo tel: 731 651 133

17.01.2019

VET-KLINIKA s.r.o. v Hradci Králové přijme veterinárního lékaře(ku). Zajímavé platové ohodnocení bez pohotovostních služeb a víkendů. www.vetklinika.cz, https://www.facebook.com/Vetklinika.cz/, mob. 604 413 265

17.01.2019

Do veterinární ordinace MBvet v Mladé Boleslavi přijmeme veterinární lékařku (lékaře). Nabízíme práci s denním provozem bez pohotovostí a nočních služeb, nadprůměrné platové ohodnocení s možností dalšího růstu, pomoc při zajištění ubytování. Požadujeme vlídné empatické jednání, spolehlivost, zájem o obor a profesní růst. Nástup možný ihned, možný i částečný úvazek. V případě zájmu posílejte prosím životopisy na email marketa.krejci@mbvet.cz

17.01.2019

Veterinární pracoviště v Polné přijme kolegyni/kolegu. Požadujeme empatické a profesionální jednání s klienty. Nabízíme flexibilní pracovní úvazek (2-3x týdně 2-4 hod), který je možno upravit dle dohody. Svá CV posílejte na info@veterinapolna.cz.

16.01.2019

Veterinární klinika Pet Care Clinic v Praze 7 přijme do svého týmu veterinární sestru na HPP.

Zkušenosti v oboru jsou vítány. Znalost AJ na komunikační úrovni nutná. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemný kolektiv, práce bez víkendových služeb a svátků. Velmi dobré platové ohodnocení a podpora vzdělávání. V případě zájmu zasílejte vaše CV na e-mail: tvrda@petcareclinic.cz.

16.01.2019

Klinika pro mala zvirata v Severnim Poryni-Vestfalsku hleda pro posileni tymu veterinarni lekarku/lekare, pripadne absolventa. Nastupni hruba mzda je 3000 euro, nabizime moznost profesniho rustu, prijemne pracovni prostredi. Alespon castecna znalost nemeckeho jazyka je podminkou. V pripade zajmu kontakt na: fa10@seznam.cz

15.01.2019

Veterina Animal Hope na Praze 3 přijme veterinární/ho lékařku/ře. Nástup možný ihned nebo v nejbližší době.

Nabízíme práci v mladém příjemném kolektivu bez nočního provozu a víkendových služeb.

Požadavky: základy anglického jazyka, chuť se dále vzdělávat, empatické vystupování vůči klientům, kladný vztah k pacientům, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Výhodou je zájem o léčbu drobných savců.

Ozvat se mohou i šikovní a snaživí absolventi, možnost zaučení. V případě zájmu prosíme o zaslání emailu s CV a motivačním dopisem na vetousek@seznam.cz

15.01.2019

Veterinární farmaceutická firma nabízí administrativní práci na dohodu, je vhodná pro studenty VFU ve vyšších ročnících a/nebo pro veterinářky na mateřské. Tato práce je dočasná, pravděpodobný rozsah bude březen až srpen 2019. Podmínkou je výborná znalost českého, slovenského a anglického jazyka. Schopnost vykonávat tuto práci bude předem ověřena. Práci je možno vykonávat v místě bydliště. Vážní zájemci prosím volejte na 736 622 335.

14.01.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata a koně v Karlových Varech s dlouholetou praxí přijme do svého týmu vet. lékaře/ lékařku.

Nabízíme: dostatečně vybavené pracoviště, velmi přátelskou atmosféru, vstřícnost, podporu v dalším vzdělávání a práci na plný úvazek. Vítáme i absolventy.

Bližší informace na telefonu 602 351 671. Životopisy prosím zasílejte na email: steklvet@seznam.cz

14.01.2019

Prodám sonografický přístroj Esaote MyLab One, v provozu od 8/2013, dotyková obrazovka s jednoduchým intuitivním ovládáním, přenosný přístroj vč. výškově nastavitelného podvozku, provoz síťový i bateriový, WiFi konektivita, možno rozšířit o kardio výbavu. Cena 145 tis. E-mail: veterinarudna@centrum.cz

14.01.2019

Příjmu veterinární lékařku/lékaře do kompletně vybavené ordinace v Brně. Praxe výhodou. V případě zájmu prosím životopis na veterinavbrne@seznam.cz

13.01.2019

Veterinární klinika Salvus v Mladé Boleslavi přijme 1-2 veterinární lékaře. Služby možné i bez noční pohotovosti! Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou. Pozice vhodná i pro samostatného ortopéda nebo s budoucí specializací na ortopedii.

Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata. Práce je možná po dohodě i střídavě - např. týden práce, týden volno či 1 den práce a následující 2-3 dny volno. Nabízíme možnost ubytování.

Pro partnera/partnerku i možnost práce ve ŠKODA AUTO s nadprůměrným ohodnocením - nejvyšší ohodnocení v celé ČR.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu info@salvusmb.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 602 350 836.

12.01.2019

Veterinární klinika Wellpet, Praha 6 - Dejvice hledá do svého týmu veterinární lékařku/ lékaře. Provoz na klinice je v pracovní dni 8:00-19:00. Víkendové služby po domluvě.

Požadujeme: zájem o obor, pracovitost, chuť učit se novým věcem, profesionální ale zároveň empatické jednání s klientem. Praxe vítaná, ale není podmínkou, rádi zaškolíme i absolventy.

Nabízíme: Práci v moderním a čistém prostředí, kvalitní přístrojové vybavení, individuální přístup při zaškolení a zajímavé platové podmínky. Vaše životopisy posílejte na email info@wellpet.cz

12.01.2019

Prodám 3 roky starou váhu na vážení zvířat. Popis a foto viz odkaz http://www.polymedshop.cz/z12191-vaha-veterinarni-mv302600. Nepoškozená, plně funkční. Foto na požádání zašlu. Email: p.slavek@seznam.cz, tel: 739 666 713. Pardubice. Cena 2000,-.

12.01.2019

Veterinární klinika Wellpet, Praha 6 - Dejvice hledá veterinární asistentku/ asistenta. Provoz na klinice je v pracovní dni 8:00-19:00. Víkendové služby po domluvě.

Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání v oboru s maturitou, zájem o obor, pracovitost, smysl pro pořádek a proaktívní přístup. Aspoň minimální praxe v oboru podmínkou.

Nabízíme: Práci v moderním a čistém prostředí, individuální přístup při zaškolení a zajímavé platové podmínky. Vaše životopisy posílejte na email info@wellpet.cz

11.01.2019

Prodám RTG filmy 3 velikosti celkem 191 ks - 5730,- +DPH. Negatoskop - 1000,- +DPH. Rastr 32,5 x 42,5 - 1000,- +DPH. Nejraději komplet! Telefon: 603 493 329

11.01.2019

Prodám Sborníky seminářů České hipiatrické společnosti - Brno, Hradec Králové, Blansko, r. 2007-2018 (bonus Veterinářství s problematikou koní, atlas a pod.). Cena dohodou - levně. Telefon: 603 493 329

11.01.2019
      

Veterinární klinika VetPark  Brandýs nad Labem  (více na www.vetpark.cz ) přijme do svého týmu absolventy středních veterinárních škol, středních zdravotnických škol  na pozici veterinárního technika.  Nástupní plat je cca 26 tis Kč hrubého/měsíc.

Přijmeme též veterinárního technika s praxí.

Dále přijmeme zkušenou sálovou sestru a instrumentářku, nástupní plat je 33 tis Kč hrubého/měsíc.

Všechny pozice jsou na plný i částečný úvazek .

Nabízíme:

● dobré platové ohodnocení s možností následného růstu

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● možnost uplatnění i jako vedoucí provozu kliniky

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

11.01.2019

Prodám dvojité operační světlo Skytron. Světla mají autoklávovatelná madla, nastavení fokusace ohniska, intenzity osvitu. Stropní montáž, nastavitelné všemi směry. Prodej včetně transformátoru. Cena celkem 45 000 Kč. Kontakt: vasak.martin@seznam.cz , tel.: 607 665 679

11.01.2019

Veterinární klinika VETPOINT v Praze 10, Vršovicích přijme vet. asistentku/asistenta do dvousměnného provozu. Požadováno středoškolské vzdělání, střední veterinární nebo zdravotní škola. Nástup možný ihned. Kontakt pro zájemce: vet@volny.cz. Těšíme se na Vás.

11.01.2019

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Plzni přijmu veterinárního lékaře/lékařku na částečný úvazek. Praxe vítána. Kontakt: irena.aubrechtova@seznam.cz

11.01.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Přerově přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme dobře vybavené pracoviště, velmi přátelskou atmosféru, vstřícnost, podporu v dalším vzdělávání formou finančních příspěvků na vzdělávací akce, zaměstnanecké benefity, plný nebo částečný pracovní úvazek. Uvítáme i absolventy. Nástup možný ihned. MVDr. Tomáš Barbořík - tomas.dochtor@email.cz

10.01.2019

Prodám 3 roky starý RTG Ajex 240 H, používaný jen v ordinaci. Perfektní stav, jako nový!! Koupen u Atomvet za 180 tis Kč.

Prodám za 110 tis Kč. i s novým RTG závěsným ramenem, také koupeným u Atomvetu. tel.: 603 345 541.

10.01.2019

Hledám veterinární lékařku/lékaře do veterinární ordinace v Drásově u Tišnova (dojezd z Brna 30 min.) jako záskok za mojí mateřskou dovolenou, delší spolupráce také možná. Nástup možný ihned!

Možnost spolupráce ideálně formou pronájmu celé ordinace nebo formou částečného úvazku 12 hod. týdně (středa, čtvrtek, pátek 15-19 hod.). Vše je na osobní domluvě, mám nejmilejší klientelu, se zákroky pomůžeme. Požaduji samostatnost a vstřícný přístup ke klientům. Kontaktovat mě můžete na info@veterinadrasov.cz anebo 727 833 816.

10.01.2019

Veterinární klinika CentralVet Praha přijme veterinárního lékaře/lékařku

Požadavky: zájem o obor a další odborný rozvoj, proklientský přístup, komunikační dovednosti a profesionální vystupování, znalost práce na PC

Nabízíme: kvalitní přístrojové vybavení, práce bez víkendu a nočních služeb, moderní prostory kliniky

Termín nástupu možný od února 2019. T: 602 419 335, centralvet@seznam.czcentralvet.cz

09.01.2019

Hledám práci jako veterinářka v praxi hospodářských zvířat zejména u skotu. V červnu 2019 budu mít dostudováno FVHE na VFU. Již 1,5 roku pracuji jako ošetřovatelka/zootechnička na farmě mléčného skotu v Bohdalově. Bydlím u Žďáru nad Sázavou. Nyní od ledna jezdím s panem veterinářem právě k hospodářským zvířatům a získávám co nejvíce praxe. Po škole bych se ráda věnovala právě skotu. Jsem spolehlivá, učenlivá a přátelská s velmi dobrým vztahem ke zvířatům. Vlastním řidičský průkaz skupiny B a osobní automobil, Tudíž vlastní doprava po praxi je samozřejmostí. petrka3@seznam.cz

09.01.2019
Daruji za odvoz vyvolávací automat Cawomat2000 ve výborném stavu tel. 606 953 263
09.01.2019

Veterinárna klinika EL-PA s nonstop pohotovosťou v Trenčíne, hľadá veterinárneho lekára/lekárku.

Vodičský preukaz je podmienkou. Svoj CV a motivačný list poslať na vetklitn@gmail.com

09.01.2019

Chtěli byste být součástí týmu největší a nejlépe vybavené veterinární kliniky v ČR, dozvědět se více o veterinární medicíně a podílet se na léčbě i komplikovaných případů?

Veterinární klinika Jaggy Praha, s nepřetržitým provozem, se sídlem v Praze 6, hledá veterinární asistentku/ asistenta.

Požadujeme vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se, příjemné vystupování, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email benesovav@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru a prohlídku kliniky. Těšíme se na Vás, tým Jaggy.

08.01.2019

Přijmu veterinárního lékaře nebo lékařku pro praxi velkých zvířat. Plzeňský kraj, okres Domažlice. Dobré finanční ohodnocení a zajímavá práce. Možnost zajištění bydlení.

Pro více informací volejte 725 825 979 nebo email: tkomarek.vet@seznam.cz. MVDr. Tomáš Komárek

08.01.2019

Prodám vyvolávací automat Agfa Curix, plně funkční, přidám zbylé chemikálie, větší množství již prošlých filmů, negatoskop na více snímků, kazety 18x24 cm 2x, mamografická kazeta 18x24, kazety 24x30 cm 3x, velká kazeta 18x24. Nižbor u Berouna. Petra.Brezinova@seznam.cz, tel. 605 379 462. Kazety možno prodat samostatně. Cena 5000 Kč.

08.01.2019

Veterinární ordinace v Úštěku (severočeský kraj), příjme vet. lékaře/lékařku na hlavní, nebo vedlejší prac. poměr. kontakt: 776 243 923

07.01.2019

Do provozu Veterinární kliniky malých zvířat v Praze 3 Soběslavské 27, přijmeme veterinární sestřičku do trvalého pracovního poměru , směnného provozu (6 hodinová pracovní doba 1.směna: 9.00- 15.00 , 2. směna: 15.00-21.00).

Požadujeme úplné středoškolské vzdělání s maturitou, samozřejmostí je pracovitost, smysl pro pořádek a řád, snaha o výkon, aktivní zapojení se do akce a k tomu veselou mysl se snahou dále se vzdělávat. Praxe v oboru je vítána, ale není podmínkou. Snadno zaučíme na náš standart a podmínky.

Potřeba nástupu je akutní, proto požadujeme rychlé jednání. Kontakt: Mail: drnaxera@seznam.cz, vetsobeslavska@seznam.cz, Tel. 271 733 648

07.01.2019

Veterinární ošetřovna Sušice na Šumavě přijme veterinární lékařku pro smíšenou praxi s převahou práce s malými zvířaty. Preferuji zájem o obor, klidné vystupování a jistou dávku empatie při komunikaci s klienty. Znalost němčiny vítána, možno zajistit i ubytování. MVDr. Ludvík Mikoška, email mikoskaludvik@seznam.cz, mob. 602 372 673

07.01.2019

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/ lékařku. Motivační způsob odměňování, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

07.01.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární asistentky v okolí Jablonce nad Nisou a Liberce (popř. Turnov). V květnu 2019 budu mít dokončenou sš veterinární a nastoupit na plný úvazek bych mohla od září. Lze se domluvit i na výpomoc o některých víkendech, případně od června bych mohla nastoupit i jako brigádnice. Školní praxe na veterinárních klinikách mě velice zaujala a bavila, proto bych jako sestra na vet. klinice chtěla pracovat. Mám velice kladný vztah ke zvířátkům, jsem samostatná, trpělivá, spolehlivá a cílevědomá. Pokud nabízíte práci, případně budete nabízet volné místo na pozici veterinární sestry a zaujala jsem Vás, prosím ozvěte se mi na email olgacerna16@seznam.cz. Děkuji mockrát.

06.01.2019

Prodám ultrazvukový přístroj S11 SonoScape (2015), PW, CFM, DPI, harmonické zobrazení, kardio, gyn, ob, uro-abdominální a vaginální sonda. Málo používaný. Cena 145 000 Kč (původní cena 250 tis Kč) lsgynekolog@email.cz

04.01.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku absolventa a lékaře/ lékařku se specializací radiologie, interna, medicína drobných savců, kardiologie, onkologie pro nově otevírané specializované referenční pracoviště v Neratovicích a pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem a Praze- Horních Počernicích.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč hrubého/ měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč hrubého /měsíc.Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu, plat průměrně 50 tis. Kč čistého /měsíc v závislosti na individuálním obratu doplněné o provizi ze zisku. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč čistého /měsíc.

● bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb 2500 Kč/měsíc)

● využití služebního vozu pro pracovní účely

● kmenové zaměstnance (5 a více let spolupráce se společností) nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● uplatnění i dle Vaší specializace

● uplatnění i jako vedoucí provozu kliniky

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup a chuť učit se novým věcem

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

04.01.2019

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně-Žebětíně přijmu veterinárního lékaře/lékařku na částečný úvazek/ DPP. Praxe vítána, absolventa zaučím. Kontakt : veterinazebetin@seznam.cz nebo tel.: 775 213 221.

04.01.2019

Dobrý den. Hledám práci v Praze na pozici veterinární sestry. Na HPP. Nástup možný ihned. Mám víceletou praxi v oboru ve veterinární klinice v Praze. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email: martinalmm@seznam.cz

03.01.2019

Hledám jakoukoliv práci u zvířat ( veterinární asistentka, pomocná síla na veterinární klinice či v ordinaci, práce na recepci, prodej chovatelských potřeb, možno i úklid veterinární kliniky). Mám nedokončené VŠ vzdělání humanitního směru, nadstandartní lásku ke zvířatům, o která jsem se starala celý život, velmi slušné zkušenosti s chovatelstvím a péčí o zvířata, pracovala jsem jako výcvikář služební a sportovní kynologie, petsitterka, asistent chovu a prodeje. Jsem pracovitá, spolehlivá, nekonfliktní, mám zájem o neustálé vzdělávání se. Případné nabídky prosím na email: cat.kingdom@email.cz

03.01.2019

Veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Praha 6) přijme SÁLOVOU sestřičku na plný úvazek. Nástup možný ihned. Zkušenosti s prací na sále vítány. Nabízíme velmi zajímavé a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu. Motivující platové ohodnocení. Více informací o pozici naleznete na našem webu: www.animalclinic.cz.

Své životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová). Těšíme se na vás!

03.01.2019

Veterinární klinika v Mikulově přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/lékařku. Praxe malých zvířat a zástup na obvodě velkých zvířat. Dobré finanční ohodnocení, kvalitní přístrojové vybavení, byt k dispozici. Své životopisy prosím zasílejte na adresu: palavavet@gmail.com

03.01.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici ZootechnikSestřička v ambulanci/ Recepční. Absolvovala jsem VFU Bezpečnost a kvalitu potravin v bakalářském studiu, z praxe mohu nabídnout zkušenosti na pozici Zootechnik na mléčné farmě. Kladný vztah k velkým i malým zvířatům je samozřejmostí. Možno i na částečný úvazek. Moravskoslezský kraj/ Frýdek Místek/ Karviná/ Ostrava. Budu se těšit na odpověď, Šárka. sarka.kufova@email.cz

03.01.2019

Prodám starší digitální rtg pracoviště. Rentgen s výkonem až 5 kW a nepřímá digitalizace iCRco3600. Vše funkční. Servis zajištěn. Tel: 739 634 887.

02.01.2019

Dobrý den, hledám víkendovou brigádu na pozici veterinární asistentky v Brně. Mám 5 let praxe v oboru (recepce, práce s analyzátory, vyšetřovny, operační sál, péče o hospitalizovaná pacienty), absolvovala jsem TSOS veterinární v Kroměříži a poté PrF MU v Brně. V současné době jsem na rodičovské dovolené. V případě Vašeho zájmu pište prosím na email: durdakovam@centrum.cz. Děkuji Vyoralova M.

02.01.2019

Výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka

Hledáte v práci větší výzvy jako jsou očkování, odčervování a léčba nekomplikovaných pacientů?

Unavují Vás noční služby a pohotovostní výjezdy a radši byste trávili tento čas s rodinou?

Nechcete být pátým kolem u vozu, ale platným a respektovaným členem týmu?

Chcete dělat medicínu na úrovni 21. století?

Toužíte po změně?

Pokud ano, tak čtěte dále!

Něco o nás

- jsme privátní veterinární klinika zabývající se výhradně léčbou psů, koček a drobných savců

- naše pracoviště je klienty nejlépe hodnocená veterinární klinika v Praze

- fungujeme od ledna 2015. V současné době pracuje na klinice tým složený ze 4 veterinárních lékařů (lékařek) a 3 veterinárních sestřiček

- prostory veterinární kliniky jsou rozděleny na dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál, samostatnou hospitalizační místností, RTG vyšetřovnu, laboratoř a čekárny

Koho do týmu hledáme?

- veterináře/veterinářku s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy s titulem MVDr.

- lékaře s výbornou komunikační schopností (znalost českého jazyka slovem i písmem) a jistou dávkou empatie

- kolegu/kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

- a v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch

Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co u nás budete dělat?

- léčit dle nejnovějších standardů a postupů za využití moderní techniky

- aktivně komunikovat s klienty

- poradenskou činnost v oblasti prevence nemocí a zdravotních potíží

Co vám nabízíme?

- dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou

- nadstandardní finanční ohodnocení

- velké množství zajímavých pacientů

- kvalitně přístrojově vybavené pracoviště

- malý a přátelský kolektiv

- podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu

- práci bez nočních služeb

Nastartujte svoji kariéru

V MetropoleVet Praha nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme, velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření svých mazlíčků žádné obavy.

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, samuel.evinic@gmail.comhttps://www.metropolevet.cz/kariera-veterinare/

01.01.2019

Veterinární nemocnice IVET na Praze 4 přijme veterinární asistentku/ta. Práce na plný úvazek, směnný provoz včetně nočních a víkendů. Vzdělání v oboru či praxe vítána. Nabídky a další informace na ivet@ivet.cz. Děkujeme

31.12.2018

Veterinární klinika JAGGY v Brně hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku na pozici internship s možností další specializace. Pozice je vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak pro mladé lékaře s praxí, kteří mají zájem na sobě dále pracovat a vzdělávat se pod vedením zkušených lékařů.

Nabízíme možnost odborného růstu i formou delších stáží na uznávaných pracovištích v zahraničí, 5 týdnů dovolené, práci v mladém kolektivu. Požadujeme spolehlivost, příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost. V případě zájmu zasílejte motivační dopisy a CV na adresu jaresova@jaggy.cz

27.12.2018

Ztratila se 6 let stará fena Tibetského španěla, zlatobílá. Slyší na jméno Texi. Váží cca 5 kg.

Ukradena, neměla nikdy tendenci utíkat, zmizela ze zahrady 21.12 Plzeň-Doubravka.

Nepřehlédnutelné znamení, obě oči MODRÉ. Fenka je kastrovaná, tedy z chovatelského hlediska naprosto k ničemu, zvláště modré oči jsou nepřípustné.

Jakékoliv info na 604 870 866. Odměna!

Moc prosím o pomoc, zatím ji nikdo nikde nezahlédl. Bude někde uzavřena, proto apeluji na důchodce, pejskaře, agilitaky, hodně se pohybují se svými psy, procházky, lecos vidí, mezi sebou si řeknou, více si všimnou dalšího neznámého pejska, kouknete k sousedům, že si pořídili nového psa. Hlášeno na policii, úřadech, útulek, FB, atd, pátráme nonstop, žádná odezva - děkuji všem, každého kdo podá info, odměníme.

Nejpravděpodobnější lokalita: Špitálský les, Hřbitovní, Na Švabinách, Výsluní, Červený Hrádek, Újezd, Božkov - spíše pole, louky, les. Všem moc díky.

Nejspíš ji má někdo doma zavřenou, nebo ji už někde odhodil, daleko od domova, kontaktovali jsme všechny možné organizace, zatím bohužel neúspěšně a čas běží, malý pejsek v zimě a v přírodě nemá šanci na přežití

26.12.2018

I am a newly graduate Veterinarian, graduated from the English program of VFU in Brno. I am looking for a full-time/part-time job as a veterinarian in Brno or close-by regions. My Czech is not very good to be able to communicate with owners but I am willing to learn. I am fluent in English and Greek. Please let me know if you have something available for me. Thank you in advance. Ira ira_div@hotmail.com

21.12.2018

Společnost LA MEDICA CZ s.r.o. v Janovicích nad Úhlavou přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku, možno i na zkrácený úvazek. Jsme nadstandardně vybavené veterinární pracoviště věnující se smíšené praxi.

Požadujeme flexibilitu, příjemné vystupování, cit pro týmovou práci a chuť se vzdělávat. Vítáme samostatnost a iniciativnost. Řidičský průkaz nutností, vlastní auto výhodou.

Nabízíme velmi různorodou práci v příjemném kolektivu a s příjemnou klientelou. Ubytování můžeme zajistit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese ordinacejanovice@gmail.com.

20.12.2018

Dobrý den. Sháním práci v Plzni na pozici veterinární sestry. Na HPP. Možný nástup od 1.3.2019. Dvouletou praxi v oboru ve veterinární klinice v Praze. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. 607 939 461 nebo na email niikushqa@seznam.cz

19.12.2018

Veterina Svahy ve Zlíně hledá do svého týmu lékaře/lékařku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na veterina-svahy@email.cz nebo na tel. č. 737 518 187

19.12.2018

S.O.S. Kahira

Billy’s Veterinary Hospital, charitativni veterinarni nemocnice pro zvirata z kahirskych ulic a utulku, hleda zkusene veterinarni lekare (zejmena ortopedy, chirurgy a anesteziology) s dobrym srdcem, kteri by byli ochotni spojit svoji dovolenou/cestu za poznanim s pomoci nasim pacientum (vetsinou chirurgickou).

Nemuzeme nabidnout financni odmenu, ale muzeme zarucit, ze Vase zazitky budou opravdu nezapomenutelne a celozivotni:) Poznate Egypt a Kahiru z uplne jineho uhlu, ktery zustava skryt beznym cestovatelum.

Za pomoc nabizime komfortni ubytovani nedaleko centra a vylety za poznanim. Nasi pacienti jsou temi nejtezsimi pripady, ktere muzete ve veterinarni praxi poznat, vetsinou s mnoha komplikacemi. Z hlediska ziskanych zkusenosti behem i kratke doby jsem si jista, ze nebudete litovat sveho casu.

Kontakt: Whats App nebo Viber 00201 062 772 877 nebo FB page Billy’s Veterinary Hospital, Billysveterinaryhospital@seznam.cz

18.12.2018

Přijmeme veterinárního lékaře/řku se smyslem pro humor i práci na klinice malých zvířat v Hradci Králové. Životopisy zasílejte na info@vivavet.cz, bližší informace Vám poskytneme na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle 495 532 233.

18.12.2018

Koupím přenosný RTG, prodává někdo? 605 072 474

17.12.2018

Zavedená veterinární klinika na Praze 5 hledá do ordinace malých zvířat lékaře s praxí i absolventy se zaměřením chirurgie/ortopedie.

Uvítáme kolegu se zájmem o obor a pacienty do menšího přátelského kolektivu. Nabízíme možnost profesního rozvoje ve spolupráci se zkušeným chirurgem na vybaveném pracovišti se stabilní klientelou, osobní i profesní podporu včetně dalšího vzdělávání, platové podmínky odpovídající zkušenostem a nasazení s motivačními bonusy, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb(střídání ranní a odpolední směny), pestrou pracovní náplň ambulance a chirurgie, zaměstnanecké benefity (úhrada komorových příspěvků a seminářů, zdravotní volno).

Nástup možný dle dohody.

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 607 546 986 (MVDr. Markéta Rochová) nebo emailu: marketa.rochova@seznam.cz. Těšíme se na Vás...

16.12.2018

Veterinar v Anglii, West Midlands

Nabidka unikatni pozice “nocniho veterinare” v male praxi pro zajisteni anestezie. Jde o pozici se zajistenym ubytovanim, vhodny pro zacinajici veterinare nebo veterinare s horsi anglictinou (neni primy kontakt s klienty). Mozne tuto pozici vyuzit jako prvni job v anglii, pripadne po roce postoupit a pracovat jako plnihodnotny veterinar.

CV a motivation letter adresujte Garymu Kelly na garykellyaca@gmail.com, www.warrenhousevets.com

13.12.2018

Hledám práci na pozici veterinární sestry, ideálně v lokalitě Brno a okolí nebo na Náchodsku. Mám maturitu ze SŠ veterinární v Brně a absolvovala jsem kurz veterinary assisting ve Velké Británii. Z VB mám i zkušenosti s prací recepční.

V současné chvíli docházím na praxi v ordinaci v Brně. Nástup možný ihned. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat pro bližší info na bradlova1@seznam.cz, případně telefonicky na +420 722 354 600. Děkuji, Brádlová.

13.12.2018

Prodám 1/2 roku starý, minimálně používaný BW ultrazvuk. Základní výpočty, zálohování na USB, možno dokoupit baterie. Cena přístroje s mikrokonvexní sondou 4-8MHz 45900 Kč bez DPH.

Informace na veterinar@outlook.cz.

12.12.2018
      

Síť veterinárních klinik VetPark (Brandýs nad Labem, Praha Horní Počernice, Neratovice) přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč hrubého/ měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč hrubého /měsíc.Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu, plat průměrně 50 tis. Kč čistého /měsíc v závislosti na individuálním obratu doplněné o provizi ze zisku. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč čistého /měsíc.

možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb 2500 Kč/měsíc)

možnost využití služebního vozu pro pracovní účely

pro kmenové zaměstnance (5 a více let spolupráce se společností) nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

možnost uplatnění i dle Vaší specializace - vítáme zájem lékařů specialistů

možnost uplatnění i jako vedoucí provozu kliniky

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

11.12.2018

Do stabilního týmu Veterinární kliniky v Příbrami příjmu vet. lékaře/lékařku. Výborný kolektiv, příjemné prostředí, nové nadstandardní vybavení. Požaduji aktivní zájem o obor, péči o vzájemné vztahy a snahu se vzdělávat. Uvítám zájemce s praxí nebo zájmem o ortopedii a chirurgii tvrdých tkání, neurologii a neurochirurgii. Nabídky zasílejte na vokrouhlik@nazdabori.cz.

11.12.2018

Veterinárně farmaceutická společnost HIPRA (www.hipra.com), s dlouholetou tradicí na světových trzích, jejíž hlavním zaměřením je prevence v oblasti zdraví zvířat, přijme do nově zavedené pobočky v ČR a SR nového kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce pro segment přežvýkavců pro celou ČR.

Pracovní náplní bude vytváření dlouhodobých obchodních vztahů a péče o nové a stávající klienty zaměřené na medicínu přežvýkavců, poskytování poradenství zejména v oblasti prevence respiračních onemocnění a onemocnění mléčné žlázy u skotu.

Nabízíme zajímavou práci na HPP (zaměstnanec) v nadnárodní společnosti, časovou flexibilitu, možnost profesního růstu, služební automobil, PC, telefon, zajímavé platové podmínky a benefity za nadstandardní výkony.

Hledáme optimistickou, komunikativní, samostatnou, motivovanou osobnost se vztahem k medicíně přežvýkavců (absolvent veterinární, nebo zemědělské univerzity), ochotu cestovat a dále se rozvíjet. Zkušenosti z obchodu a poradenství jsou velkou výhodou. Znalost AJ je výhodou, není však podmínkou. Nástup – únor 2019.

V případě vážného zájmu zašlete své CV a motivační dopis na e-mail: tatiana.tothova@hipra.com

09.12.2018

Prodám z důvodů nevyužití a přechodu na vyšší třídu Sonograf MINDRAY DP 50 VET. Koupený před 2 lety od firmy ATOMVET Liberec. Zde i podrobnější specifikace. Sono plně funkční. Stav nového přístroje.

Cena 80 000 Kč. Tč.: 603 541 613, Sheron.IP@centrum.cz

06.12.2018

Pferdeklinik Pegasus Breitenfurt/Wien (Rakousko) přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o equinní medicínu, vstřícným a empatickým jednáním. Kvalitní a moderní přístrojové vybavení (scintigrafie, dig. rentgen, artroskopie, endoskopie, gastroskopie), velké množství zajímavých případů. Nástup možný ihned. Znalost němčiny podmínkou.

V případě zájmu zasílejte svoje CV na adresu: Pferdeklinik Pegasus GmbH z.H. Dr. Georg Hladik, Laaberstr. 69, A-2384 Breitenfurt, office@pferdeklinik-pegasus.at

06.12.2018

Hledám uplatnění jako veterinární asistentka. Jsem VŠ ekonomického směru, vzdělání si rozšiřuji na SŠ veterinární, mám 20ti leté zkušenosti s chovem psů a velmi kladný vztah nejen ke všem zvířatům, ale k přírodě vůbec. Možno i na částečný úvazek nebo výpomoc. Moravskoslezský kraj. Tel. 603 711 300, reznahana@gmail.com

05.12.2018

Zavedená veterinární ordinace v Karviné přijme veterinárního lékaře/lékařku. Nabídky zasílejte na vetanimalshelp@email.cz. Děkujeme.

03.12.2018

Dobrý den, poptávám práci jako veterinární asistentka (sestřička) mám nedokončenou sš agropodnikání přerušenou ve 4 ročníku a již nedokončenou zkušenosti se zvířátky mám mnoho sama jich doma několik mám pracovala jsem v chovatelských potřebách a 2,5 měsíce ve veterinární ordinaci práce mě velmi bavila a ráda bych se v ni dále rozvíjela a získávala praxi učím se ráda a rychle mám řidičský průkaz sk B takže dojíždění není problém nabídky nejlépe Mělník, Mladá Boleslav, Praha, Česká lípa kontakt na mě je 736 653 980 za nabídky předem děkuji

03.12.2018

Nabízím výpomoc veterináře v okolí Valašského Meziříčí, Vsetina či Rožnova p. R. Jsem OSVČ, na MD. Mám několikaleté zkušenosti v oboru z vlastní smíšené praxe i zaměstnání, uvítám uplatnění jako výpomoc na částečný úvazek, pohotovosti, v případě potřeby i plný úvazek prozatím na dobu určitou. Přijmu i pozici vet. technika. Tel. 777 221 646

02.12.2018

Do zavedené veterinární ordinace v Brně hledáme kolegu/kolegyni na plný, nebo částečný úvazek. V případě zájmu nás prosím kontaktujte se svým CV na dermio-vet@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky