Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

17.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární Klinika Panda v Praze 2 příjme do svého kolektivu veterinární asistentku/asistenta na HPP.

Požadujeme: pečlivost, ochotu učit se novým věcem, pracovitost, komunikační schopnosti, pokud možno praxi v oboru, znalost angličtiny vítána.

Nabízíme: přátelský kolektiv, pracovní dobu bez pohotovostních a nočních služeb, platové ohodnocení odpovídající zkušenostem. Nástup možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na email klinika@mail.com.

17.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Nově postavená, supermoderní veterinární klinika v Ústí nad Labem hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme HPP, řádnou pracovní smlouvu, nadstandartní platové ohodnocení (45-60tis měsíčně čistého), 5 týdnů dovolené, hrazené vzdělávání, stravenky. Jedná se o pracoviště s pohotovostí. Účast ve službách po zácviku a vždy se starším lékařem na telefonu pro případné konzultace či nutné asistence u složitějších pacientů.

Nemusíte pracovat v nonstopu celý život, ale pokud začnete v malé ambulanci, nikdy se císařské řezy, torze, invaginace, operace hrudníku, traumata, akutní srdeční selhání, diabetické ketoacidózy, otravy a podobné diagnózy pořádně řešit nenaučíte. Přicházejí k nám mladí lékaři s tím, že se na předchozím pracovišti dělali jen prevenci a k ničemu složitějšímu se nedostali. U nás se za rok naučíte to, k čemu se jinde nedostanete za 10 let. Nemusíte se bát, že bychom Vám něco neukázali. Budete operovat a operovat a operovat. V přestávkách diagnostikovat a stabilizovat. Přijďte pracovat na pár let k nám a máte celý život z čeho čerpat. A když se Vám u nás bude líbit, můžete zůstat neomezeně dlouho.

Preferujeme dlouhodobou kolektivní spolupráci.

Ústí nad Labem může znít méně atraktivně, než Praha či Brno. Ale – Tisá – pískovcové skalní město 11km, Telnice sjezdovka 11km, Národní park České Švýcarsko 40km, Drážďany 45min po dálnici, Praha necelá hodina po dálnici do centra (zkuste za tu dobu dojet do centra Prahy z Jižního města). K tomu velmi nízké náklady na bydlení a život.

Kontakt: mikulica.ondrej@gmail.com 724 250 708

16.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika na Praze 4 přijme veterinárního lékaře/ku na hlavní pracovní poměr na zavedené klinice pro malá zvířata.

Zájem o gastroenterologii výhodou (nikoliv podmínkou).

Více informací na info@zelenaliska.com nebo volejte 241 401 963

16.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterina u kostela České Budějovice přijde sestřičku/či vet. technika, různé možnosti úvazku i nástupu.

Své životopisy posílejte na info@veterinaukostela.cz či volejte na 608 778 372. Těšíme se na Vás

15.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Do zavedené ambulance pro malá zvířata v Ostravě přijmu na HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Praxe je vítána, ale rádi se budeme věnovat i absolventovi.

Nabízíme: adekvátní platové ohodnocení, podporu vzdělávání, rozvoj v oblasti internistické i chirurgické, příjemný kolektiv, dobře vybavené pracoviště (digitální RTG, analyzátory krve, USG, inhalační anestezie...), pohotovosti a víkendové služby standardně nedržíme

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, proaktivní přístup, ochotu učit se, příjemné vystupování při komunikaci s klienty

Své životopisy prosím posílejte na evasulakova84@gmail.com

15.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.) Nemáme noční služby. Možno i formou spolupráce (některé dny v týdnu).

Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

14.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Prodám kompletní vybavení RTG pracoviště: přenosný rentgen, t.č. na pojízdném stojanu, nepřímou digitalizaci, předepsané ochranné pomůcky, zástěny, veškerou dokumentaci a literaturu.

Vše funkční, servisované. Kontakt: dr.veterina@seznam.cz

14.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Zdaboři Příbram. Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici veterinární lékař.

Veterinární klinika Na Zdaboři v Příbrami je menší klinika s přátelským prostředím s mladým kolektivem. Naše moto je: „K veterináři bez stresu a úzkosti.“ Mimo jiné asociace spolupracujeme se společnosti Fear Free a rádi bychom, aby naše nová kolegyně/kolega byli podobného smýšlení. Absolvujeme mnoho školení a přednášek i v zahraničí. Rádi Vás podpoříme v dalším vzdělávání, které i financujeme.

Nabízíme:

- Práci v zavedené veterinární klinice, která funguje od roku 2012

- Hradíme členské příspěvky ve Veterinární komoře a v oborových asociacích v plné výši.

- Finančně zajišťujeme členství v zahraničních asociacích

- Práci s nejmodernější technikou, se silným týmem a v příjemném prostředí

- Příspěvek na důchodové pojištění

- Nástupní plat 35.000 – 40.000 Kč (po uplynutí zkušební doby navýšení)

- 13. plat

- Nesloužíme pohotovost

Požadujeme:

- Týmového hráče, který se rád vzdělává

- Profesionální vystupování a empatické jednání

Zájemci zašlete svůj CV na email adresu: klinika@nazdabori.cz

11.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Průhonicích přijme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře i absolventy.

Nabízíme zajímavou práci v moderně vybavené ordinaci. Rádi Vás podpoříme v zájmu o oborovou specializaci.

Svá profesní CV prosím zasílejte na adresu veterinapruhonice@gmail.com

Více informací o pracovišti naleznete na adrese www.veterinapruhonice.cz www.laparokastrace.cz

11.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Po cca dvou letech opět otevíráme na Animal Clinic-Bílá hora (Čistovická 44, Praha 6) pozici "internship chirurgie“.

Zajímá Vás práce na referenčním pracovišti s více než 800 chirurgickými zákroky ročně?

Chcete nahlédnout do zákulisí ortopedické a měkkotkáňové chirurgie na světové úrovni? Máte trpělivost, soudnost a současně věříte ve své schopnosti?

Jste týmovým hráčem? Chcete se opravdu učit řemeslo chirurga a nebojíte se práce? Pakliže si odpovíte na všechny otázky „Ano“ tak jste člověk, kterého hledáme!

Absolvent, který se po roce osvědčí má možnost perspektivní a dlouhodobé pracovní smlouvy, spojenou s velice zajímavým finančním ohodnocením a neomezenými možnostmi dalšího odborného růstu (zahraniční stáže, kongresy atd).

Nástup: možný ihned

Vaše motivační dopisy a CV posílejte prosím na terynec@seznam.cz. Více informací o nás a pozici na našem webu www.animalclinic.cz a na facebooku. Těšíme se vás!

10.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Přijmu do veterinární ordinace v Brně na částečný úvazek veterinárního lékaře/lékařku.

Požaduji minimálně 1 rok praxe.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, v ordinaci s moderním vybavením a milou klientelou.

V případě zájmu prosím CV s fotografií na brnenskaveterina@seznam.cz

10.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace pro malá zvířata v blízkosti Hradce Králové (obec Puchlovice) hledá kolegu nebo kolegyni.

Vhodné pro lékaře/lékařku s praxí stejně jako pro absolventa/ absolventku.

Nabízíme práci v dobře vybavené ordinaci (USG, RTG, zubařské vybavení, operační sál, atd.) se zavedenou a příjemnou klientelou, zajímavé platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, volné víkendy, služební vůz, v případě potřeby zajistíme bydlení v lokalitě.

U nás není problém vzít s sebou do práce vašeho psího nebo kočičího parťáka, ustájíme i koně nebo nabídneme možnost jezdit na našich koních.

V případě zájmu pište na e-mail countryvet@countryvet.cz nebo volejte na číslo 739 533 211.

10.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Do týmu naší veterinární kliniky Vethope hledáme lékaře/lékařku s praxí v medicíně malých zvířat. Zároveň přijímáme i absolventy.

Naši veterinární lékaři a sestřičky jsou součástí rozhodování na všech úrovních každodenní praxe. To, co náš však skutečně odlišuje od konkurence, je zaměření na klinickou kulturu. Učíme se z každého případu a současně své poznatky mezi sebou sdílíme. Společně zachraňujeme a zkvalitňujeme život domácím zvířatům našich klientů.

Nabízíme: Nástupní plat až 70 000Kč (na základě dosavadních odborných zkušeností); Podpora odborného vzdělávání. Moderně vybavené pracoviště, které poskytuje široké možnosti diagnostiky - ultrazvuk, rigidní a flexibilní endoskop, digitální rentgen, intraorální rentgen, profesionální dentální jednotku, inhalační anestezie s přístrojovým monitoringem, Idexx krevní analyzátory, přístroj na koagulační vyšetření, tlakoměr a spoustu další profesionální techniky. Odborná knihovna přímo na pracovišti.

Požadujeme: Praxe v medicíně malých zvířat; Samostatný a zodpovědný přístup; Profesionální vystupování; Empatické jednání s klienty a dobré komunikační schopnosti; Chuť se dále vzdělávat a rozvíjet.

Svůj životopis s průvodním dopisem zašlete na email: prace@vethope.cz Pro více informací volejte na tel. 212 246 809

09.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Jsme zavedená veterinární klinika ve Svitavách a do našeho týmu hledáme šikovného a milého kolegu - veterinární lékařku nebo lékaře na plný i částečný úvazek.

Bez víkendů a pohotovostních služeb. Veterinární klinika VetVill

Email: info@vetvill.cz  Tel.: +420 775 184 011 www.vetvill.cz  Těšíme se na tebe

09.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VET-PET na Praze 9 (Prosek) hledá do svého týmu nového lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v mladém, přátelském kolektivu, bez nočních služeb a pohotovosti. Na klinice jsou dvě plně vybavené ordinace, hospitalizace, operační sál. Disponujeme USG přístrojem, RTG přístrojem s nepřímou digitalizací, přístrojem pro inhalační anestezii, kompletně vybavenou zubní jednotkou, biochemickým analyzátorem, zubním RTG.

Nástup možný dle dohody. Pro bližší informace a v případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na vet-pro@seznam.cz

08.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici veterinární lékař!

Máš skutečný zájem o medicínu malých zvířat a jsi týmový hráč? Práce tě baví, nevnímáš ji jen jako povinnost a chceš pracovat v mladém kolektivu doktorů a sester, kteří to mají stejně? Tak to hledáme právě Tebe! Zkušenosti patřičně oceníme, absolventa rádi podpoříme a zaučíme.

Požadujeme především medicínské myšlení, komunikativnost a empatii – zvířata a jejich majitelé jsou pro nás na prvním místě.

Naše Veterinární klinika Delta (Praha 6) nabízí plnohodnotné místo v týmu (HPP, OSVČ i částečný úvazek) bez nočních směn, zázemí moderně vybaveného pracoviště, dobré platové podmínky, podporu vzdělávání a specializace.

Pacientů neustále přibývá a my mezi sebou rádi přivítáme posilu.

Pokud tě naše nabídka zaujala, zašli svůj CV s fotografií a motivačním dopisem na mail: veterinadelta@seznam.cz

08.06.2021
Zvýhodněná inzerce
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Praze-Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

* výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat pro absolventy 41 tis. Kč hrubého / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 64 tis. Kč hrubého / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat chirurgických specialistů průměrně 105 tis. Kč hrubého / měsíc

* možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

* služební vůz pro pracovní účely

* pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech příspěvek na služební vůz k osobním účelům ve výši 500 tis Kč.

* 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

* nadstandardně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

* zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

* příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

* další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

* možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

07.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Hledám vet. lékaře, lékařku do smíšené praxe.

Nabízím zaměstnání ve veterinární ordinaci cca 15 km od Brna, převážně malá praxe s občasnými výjezdy do terénu ke koním a skotu. Vybavení rtg příma digit, USG, bioch. hematol, a.j. Služební auto k dispozici.

Tel. 737 195 175

06.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika, MVDr. Petr Johanides, Žďár nad Sázavou hledá veterinární lékařku/lékaře.

Vybavení kliniky MRI, CT, 3D laparoskopie, kompletní laboratoř. Možno i pro absolventy všeob. vet. lékařství a hygieny.

p.johanides@raz-dva.cz, tel 603 282 266

06.06.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace Vetix v Praze 4 přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Do našeho kolektivu přijmeme absolventy nebo lékaře s praxí na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme možnost zdokonalení se v diagnostice a chirurgii. Samozřejmostí jsou finanční příspěvky na průběžné vzdělávání.

Očekáváme proaktivní přístup, komunikativnost a kolegialitu.

Pracovní doba flexibilní, dle dohody, služby dopolední a odpolední, bez víkendů a nočních služeb. Těšíme se na Vaše životopisy na e-mailu: veterina-krc@seznam.cz

18.06.2021

MVDr. Jana Kalendová příjme do své ordinace zaměřené na praxi malých zvířat veterinární sestru/bratra.

Ordinace se nachází nedaleko Moravských Budějovic. Je možné se dohodnout na hlavním pracovním poměru i na zkráceném úvazku.

Svoje životopisy prosím zašlete na Kalendova.J@seznam.cz.

18.06.2021

Veterinární nemocnice AA-Vet Praha 10 s nonstop provozem přijme veterinární sestru/bratra na HPP.

Nabízíme Vám možnost být součástí jednoho z největších a nejlépe vybavených veterinárních pracovišť v ČR.

Požadujeme: SŠ vzdělání velmi kladný vztah ke zvířatům a práci s nimi odhodlání učit se novým věcem a postupům schopnost komunikovat s klienty, sympatické vystupování spolehlivost, pečlivost a dobré organizační schopnosti veterinární nebo zdravotnické vzdělání, praxe v oboru nebo alespoň hlubší chovatelské zkušenosti jsou výhodou psychickou a fyzickou odolnost

Nabízíme: zajímavou práci, která bude zároveň Vaším koníčkem možnost podílet se na řešení nejkomplikovanějších případů, asistovat u složitých zákroků a pracovat s moderním veterinárním vybavením výborný pracovní kolektiv zaměstnanecké výhody zázemí stabilní zavedené společnosti Z provozních důvodů nejsme schopni nabídnout částečný PP nebo brigády !

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se zúčastnit výběrového řízení, prosíme o zaslání krátkého profesního životopisu na e-mailovou adresu dv@aavet.cz.

Pozvánku na pohovor Vám zašleme následně po obdržení nabídky. Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, můžete nás rovněž kontaktovat telefonicky na čísle 731 566 644. Rádi Vám dotazy zodpovíme.

18.06.2021

Veterinární klinika ViaVet s.r.o. přijme asistentku/a, pomocnici/ka veterinárnímu lékaři.

Středoškolské veterinární vzdělání výhodou. CV posílejte na mvdr.mat@gmail.com

18.06.2021

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

18.06.2021

Veterinární klinika TOPOLVET, s.r.o. v Olomouci hledá 2-3 nové kolegy / kolegyně.

Nástup možný ihned. Na absolventy 2021 rádi počkáme a zaučíme.

Informace poskytneme na čísle 602 826 645, 604 486 508 nebo na martin.skrabal@iol.cz

18.06.2021

Do ordinace v Praze přijmeme lékaře/ku na částečný úvazek cca 20 hodin týdně.

Vhodné pro kolegyni na rodičovské dovolené nebo kolegy v důchodu. Nabídku s CV posílejte prosím na ordinarium@seznam.cz

18.06.2021

Prodám sono SONIX TOUCH.

Technická specifikace

   • Rozměry: 50,0 x 68,0 x 136,0 cm

   • Displej: úhlopříčka 17“ polohovatelný

   • Hmotnost: 50kg

   • Polohovatelný ovládací pult s dotykovou obrazovkou 10,4"

Parametry systému

   • Možnost provozu na baterie (až 1,5hod.) - volitelně

   • 8192 - kanálový celodigitální širokopásmový

   • intuitivní Q_Sonix (Quick Exam Start) ovládání

   • až 500 obr./sec, Dynamický rozsah 302 dB

   • cine-loop: > 8000 snímků

   • Interní paměť: 320GB HDD

Technologie

Plně digitální širokopásmový tvarovač uzv svazku Real-time prostorové SCI, piTHI atd. Servisní podpora Real-time „live chat“, Remote-modem kontrolní údržba, CD/DVD-ROM nebo Internet povyšování sw. Módy zobrazení 2D mód: B-Tint / Chroma, Duální B, Quad B B/M-mód: side-by-side i up-down verze Anatomický M-mód, Barevný M-mód Barevný rychlostní doppler Barevný energetický doppler (CPA) Pulsní spektrální doppler (PW) HPRF (mono, duplex, triplex) Kontinuální spektrální doppler (CW) Transkraniální doppler (TCD) Tkáňový doppler (TDI) Vascular Vector Doppler B-Flow zobrazení Real-time SCI: Spatial Compounding Imaging piTHI: Tkáňové pulsní inverzní harmonické zobrazování

Trapezoidní zobrazování: na lineárních sondách, rozšířený sektor na konvexních ("wide zobrazení") Panoramické zobrazení: (až 100 cm dlouhé) - Extended Field of View (EFOV) zobrazování Clarity: Redukce speklí - Maximum Resolution US zobrazení EPI:Extended Pulse Imaging (obtížní pacienti) 3D/4D: Free-hand 3D, Real time advanced 4D SonixGPS: Navádění cílených biopsií z libovolného směru SonixSHINE: Zvýraznění jehly zaváděné v rovině zobrazení Archivace, konektivita, periferie DICOM 3.0 (Work List, Print, Store, Commit) Interní HDD 320 GB Integrovaný CD/DVD – zapisovač Ethernet USB 3x Composite video IN/OUT DVI video OUT EKG kabel a další možnosti...

Cena za přístroj 79000 Kč. Sleva prvnímu zájemci. info@veterinavozak.com

17.06.2021

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak do našeho týmu s více jak 10-ti letými zkušenostmi? Tak hledáme právě Vás!

Soukromý veterinární lékař – MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní pracovní poměr, spolehlivého, pracovitého veterinárního lékaře/lékařku se specializací na skot!!!

Oblast působnosti: Vysočina/okres Havlíčkův Brod/Světlá nad Sázavou + výjezdy po celé ČR

Náplň práce:

- veterinární péči v chovech skotu, koní a malých přežvýkavců

- funkční úprava paznehtů skotu

- spolupráce s ostatními odděleními firmy

- spolupráce při nových projektech

Požadujeme:

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou

- pečlivost, přesnost, odpovědnost

- samostatnost a časová flexibilita

- odpovědný přístup k vykonávané práci

- základní znalost práce na PC

- vstřícnost a komunikativnost

- pozitivního ducha

- chuť pracovat a učit se novým věcem

- základní znalost ANJ výhodou

Nabízíme:

- poměr na dobu neurčitou

- zajímavou a dynamickou práci

- mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje

- možnost ubytování!

Předpokládaný nástup: možný ihned

Splňujete-li požadavky a máte vážný zájem o tuto pracovní pozici, zašlete Váš motivační dopis a CV na email: petra.cerna@micromast.cz, Ing. Petra Černá Fučíková. Více informací o naší praxi naleznete na www.josefprasek.cz

17.06.2021

Přijmeme veterinárního doktora/doktorku do našeho malého týmu v podhůří Jeseníků.

Jsme malá ordinace se smíšenou praxi, ale přijmeme doktora/doktorku na malá zvířata. Máme kompletní vybavení ordinace.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, sympatický kolektiv a spoustu dalších benefitů.

Prosím o zaslání životopisu a motivačního listu na e-mail: veterinahanusovice@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 303 793. Těšíme se na spolupráci.

16.06.2021

Dobrý den ráda bych našla místo na pozici Veterinárního technika v Praze.

Brigádně nebo částečný úvazek na pár dní v týdnu (nevadí mi pracovat 1 víkend za 14 dní) Vždy pouze odpolední nebo noční.

Mám vystudovanou SŠ Veterinární, po ní roční praxi v oboru a momentálně studuji na ČZU obor Chov hospodářských zvířat. Dlouholeté zkušenosti s chovem králíků. Ráda se učím novým věcem a práce na veterině je i mým koníčkem. Vlastním řidičský průkaz skupiny B.

Pokud by jste měli nějaké dotazy či nabídky neváhejte mě kontaktovat na mail bara.zackova@email.cz nebo tel. 607 434 673. Ráda se dostavím na osobní pohovor

16.06.2021

Prodám funkční ultrazvukový přístroj TOSHIBA NEMIO s jednou konvexní sondou, obrazová tiskárna součástí.

Platná BTK do 1/22.

Cena 19 000,-   benzulaa@seznam.cz

15.06.2021

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární lékařky v Brně a okolí a to na plný nebo i částečný úvazek.

Jsem absolventkou VFU, zájem bych měla především o malá zvířata a ráda bych se v budoucnu zabývala také fyzioterapií malých zvířat, pokud byste měli zájem tyto metody využít u Vašich pacientů.

Z mé strany nabízím: spolehlivost, pracovitost, učenlivost, příjemné vystupováním před klienty a časovou flexibilitu.

Pokud Vás tento inzerát zaujal, kontaktujte mne prosím buď na telefonu: 728 585 225 nebo na email: lucielangerova93@gmail.com, ráda pošlu CV a odpovím na Vaše otázky. Děkuji

15.06.2021

Veterinární nemocnice IVET na P4 přijme veterinárního lékaře/ku.

Nástup možný ihned. Bližší informace na ivet@ivet.cz

14.06.2021

VOŠ PRIGO se sídlem v Ostravě, otevírá nový obor Veterinářství - program Veterinární sestra.

Pro výuku odborných předmětů tohoto oboru (Anatomie zvířat, Fyziologie zvířat, Biologie zvířat, Chov zvířat, Latina, Biomechanika apod.) hledá odborníky z praxe, kteří by chtěli své vědomosti, dovednosti a zkušenosti předávat studentům.

VŠ vzdělání je potřeba, pedagogické zkušenosti získáte. rudolf.macek@prigo.cz

14.06.2021

Dobrý den, celý život je mým snem práce se zvířaty, tak to zkouším touto cestou, sháním práci v blízkosti Prahy 9, jako veterinární asistentka či recepční.

Ideálně v okolí Prahy 9, ale ráda budu i dojíždět. Praxi a vzdělání v oboru sice nemám, ale jsem hodně učenlivá a se zvířaty si dokážu vybudovat kladný vztah. Mám osobní zkušenost s péčí o vážně nemocné psy a převýchovou zdivočelých koček.

Ráda o sobě zašlu další informace a životopis. maja.kortanova@seznam.cz

13.06.2021

Veterinární klinika Oblačná Liberec přijme veterinární sestru/bratra.

Profesionalita, vstřícnost a empatie ke klientům je vítána. Dobré platové podmínky.

Informace: info@veterinaoblacna.cz, tel. 732 200 628, FB veterinaoblačná

13.06.2021
      

Veterinární klinika VetPark Brandýs nad Labem, (více na www.vetpark.cz ) přijme do svého týmu absolventy/absolventky středních veterinárních škol, středních zdravotnických škol na pozici veterinárního technika.

Nástupní plat je cca 25 tis Kč/ hrubého/měsíc.

Přijmeme též veterinárního technika/techničku s praxí.

Dále přijmeme zkušenou sálovou sestru/bratra a instrumentářku/instrumentáře, nástupní plat je cca 33 tis Kč / hrubého/měsíc.

Všechny pozice jsou na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku

Nabízíme:

●dobré platové ohodnocení s možností náledného růstu nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 13 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

●příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

12.06.2021

Koupím použité, starší, ale funkční Sono především k vyšetření březosti krav a jalovic.

Případné nabídky prosím do mailu. Děkuji, indigo16@seznam.cz

12.06.2021

Dobrý den, jmenuji se Vendula Nováková a hledám práci veterinární sestry ve zlínském kraji nebo v okolí Přerova.

Vystudovala jsem Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži. Během studia jsem měla praxe na různých veterinárních klinikách. Zajímám se o chov a výcvik psů. Ráda se učím novým věcem, jsem pracovitá a pečlivá. Pro bližší informace ráda zašlu životopis nebo se dostavím na osobní pohovor.

Kontaktovat mě můžete na čísle 728 475 672 nebo na e-mailu wendynovakova@seznam.cz

11.06.2021

Veterinární klinika MVDr. Šupica a kol. v Ivančicích přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP

Nabízíme:

- nadstandardní vybavení (RTG, USG, analyzátory (hematologie, biochemie, hormony), inhalační anestezie, endoskop, dentální jednotka…)

- pravidelné střídání směn, víkendových služeb a pohotovostí (na telefonu)

- přátelský kolektiv

- motivující platové ohodnocení

Hledáme někoho kdo má:

- zájem o medicínu malých zvířat (psi, kočky, drobní savci)

- absolventa velmi rádi zaučíme

- příjemné vystupování, schopnost komunikace, trpělivost s občasnými lidskými i zvířecími prudiči...

- většinu času dobrou náladu

- chuť dále se vzdělávat a rozvíjet své schopnosti

Vaše CV prosím zašlete na veterinaivancice@seznam.cz

11.06.2021

VETINO Aesculap Pardubice hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku se zaměřením na ortopedii a neurologii malých zvířat.

Důležitý je zájem o daný obor. Zkušenosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Zajištěny stáže na klinikách VETINO Jaggy Praha a VETINO Jaggy Brno.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email bacil.x@email.cz.

09.06.2021

Veterinární ordinace Matoušek (Pelhřimov, Vysočina) přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo částečný úvazek, výpomoc, záleží na domluvě.

Práce primárně v praxi malých zvířat v rodinné ordinaci s dobrým zázemím a vybavením (BCH i HEM analyzátor , RTG, USG, inhalační anestézie.. ). Na přání lze také zavítat a okusit i práci terénního doktora v chovech skotu.

Veterinární praxe není podmínkou (vhodné i pro absolventy). Důležitá je zodpovědnost, přátelský přístup a příjemné vystupování a také ochota se učit nové věci - podpora vzdělávání samozřejmostí.

Pro více informaci lze volat na č. 601 014 146 nebo dotazy či rovnou něco o Vás (Životopis) zasílejte, na ordinace@veterina-matousek.cz

09.06.2021

Prodám RTG zástěnu, rozměry cca 125×65, výška celkem 128 cm.

Původní cena asi 15tis Kč, nyní dohodou. Výroba Radex. Bez jakéhokoli poškození, důvodem prodeje je změna prostorového uspořádání kliniky a již ji nevyužijeme. Je dělaná tak, aby se za ní mohl člověk, co fotí rentgen, schovat a nebyl ozářen. Měli jsme ji přistavenou u sádrokartonové zdi, za kterou jsme fotili. Brno.

jitka.zimkova@seznam.cz nebo 734 421 844

09.06.2021

Prodám bohaté nástrojové vybavení pro praxi velkých zvířat (porodnictví, automaty, pevná pouta a mnoho dalšího), a horkovzdušný sterilizátor HS 120A, plně funkční, s řadou rezervních dílů.

Vážní zájemci pište na vetambulance@seznam.cz.

09.06.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární technik/technička Frýdek-Místek, Karviná, Jičín

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

09.06.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární inspektor/inspektorka Žlunice, Litoměřice, Hradec Králové, Žatec, Tachov, Kralupy nad Vltavou, Český Brod, Praha 2, Kladno, Beroun, Semily, Liberec, Strakonice, České Budějovice, Mirovice

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo.

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

09.06.2021

Veterinární farmaceutická společnost Laboratorios HIPRA S.A. (www.hipra.com), s dlouholetou tradicí na světových trzích, jejíž hlavním zaměřením je prevence v oblasti zdraví zvířat, přijme do nově zavedené pobočky v ČR a SR nového kolegu/kolegyni na pozici Key account managera pro segment přežvýkavců a prasat pro Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj.

Pracovní náplní bude vytváření dlouhodobých obchodních vztahů a péče o nové a stávající klienty zaměřené na medicínu hospodářských zvířat, účast na vytváření plánů krátkodobého i dlouhodobého zvyšování příjmů společnosti, zaznamenávání a vyhodnocování výsledků realizovaných činností, monitoring aktivit konkurence a vývoje situace na trhu, příprava prezentací, návrhů, plánů, analýz a reportů, efektivní řešení problémů a poskytování poradenství, a to zejména v oblasti prevence respiračních onemocnění a onemocnění mléčné žlázy u skotu a preventivních programů v chovech prasat.

Nabízíme zajímavou práci na HPP (zaměstnanec) v nadnárodní společnosti, časovou flexibilitu, možnost profesního růstu, služební automobil, PC, telefon, zajímavé platové podmínky a benefity za nadstandardní výkony.

Hledáme optimistickou, komunikativní, samostatnou, motivovanou osobnost se vztahem k medicíně hospodářských zvířat (absolvent veterinární, nebo zemědělské univerzity výhodou), ochotu cestovat a dále se rozvíjet. Zkušenosti z obchodu a poradenství jsou velkou výhodou. Znalost AJ je výhodou, není však podmínkou. Termín nástupu možný ihned.

V případě vážného zájmu zašlete své CV a motivační dopis na e-mail: katarina.novosadova@hipra.com

08.06.2021

Prodám nebo pronajmu zavedenou ordinaci v okrese Liberec.

Pracoviště má kompletní novou diagnostiku. Možnost smíšené praxe. tel 602 363 604

08.06.2021

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v K. Varech přijme do svého týmu veterinárního lékaře/ lékařku, možno i absolventa 2021.

CV na email klin.vet@seznam.cz. www.kvveterina.cz, 602 351 672.

08.06.2021

Městská policie hl. m. Prahy vypsala veřejnou zakázku s názvem „VZ 90421 – Zajištění veterinární péče pro Útulky pro opuštěná zvířata“.

Link na příslušnou stránku profilu zadavatele

https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001501/zakazka/430651

08.06.2021

Veterinární klinika v Heřmanově Městci, hledá do svého teamu veterinárního technika, techničku.

Tato pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy SŠ.

Více informací na tel. č.: 602 424 664 kontakt: Ing. Jana Höcková, jana.hockova@klinikahm.cz

07.06.2021

Tierklinik Wiener Neustadt v Rakusku prijme do svojho tímu veterinárneho lekára/lekárku, pozícia vhodná aj pre absolventa.

Mzdové ohodnotenie od 2400 Eur brutto. Požadovaná znalost nemeckého jazyka úrovne B2-C1.

Motivačný list a CV posielajte v nemeckom jazyku na office@tkwn.at

06.06.2021

Přijmu vet. lékařku/lékaře do praxe, ve které převažují malá zvířata, vyjíždíme i za koňmi (omezeně malí přežvýkavci).

Za přednost považuji, že člověk není permanentně "zavřený" v ordinaci, ale běžná praxe se střídá dle situace i s terénem a to i v případě psů a koček (ale u nich léčba v ordinaci dominuje).

Je možná i varianta, že by nový kolega/kolegyně pečoval pouze o ordinaci, tedy o malá zvířata. Absolventovi ráda věnuji potřebou péči.

Okr. Nymburk, životopis prosím na email: jana.cerv@email.cz

03.06.2021

Dobrý den, do našeho týmu BuddyVET hledáme další členy redakce, kteří nám pomohou psát obsah pro naší mobilní aplikaci a blog.

Témata v oblasti prevence, zdraví. Zaměření na kočky a psy. Cílem je edukovat laickou veřejnost. Finanční odměna ve výši 400 Kč článek, případná domluva. Máme připravený již ediční plán, nicméně se rádi necháme inspirovat tématy, která jsou vám blízká.

Poprosím o kontakt na pavlina@buddyvet.cz nebo volejte na 725 55 33 42. Děkuji, za tým BuddyVET Pavlína Rochová

03.06.2021

Prodám injekční/lineármí pumpu medtech IP 25/50ml 1100 Kč,

infůsní pumpy IVAC 591  2600 Kč a BRAUN infusomat P 2800 Kč,

lampa pro fototerapii včetně stojanu 3000 Kč,

stůl operační RAMED 5300 VD plně variabilní a polohovatelný s náklonem do všech čtyř stran, zdvih, včetně transportního vozíku (není na foto) cena dohodou.

Vše perfektní stav se zárukou případného vracení peněz. tel. 722 884 189 email hb187@seznam.cz

01.06.2021

Prodám levně starší vysoce výkonný ultrazvukový přístroj Philips HP 5500 vhodný zejména na echokardiografická vyšetření.

K přístroji dodám plný rozsah sond na různě velká plemena psů a na kočky: sektorové sondy: S3 (1-3 MHz), S4 (2-4 MHz), S8 (3-8 MHz), S12 (5-12 MHz) a lineární sondy 11-3L (3-11 MHz) a 15-6L (6-15 MHz).

V příslušenství přístroje je speciální ultrazvuková tiskárna Sony UP 890CE a videorekordér Sony RDR GX 330 pro záznam dat.

MVDr. Radek Hořejš tel: 607 681 467, radek.horejs@post.cz

01.06.2021

Prodám starší, ale funkční usg přístroj Madison 128bw prime.

K sonu je pouze vaginální sonda.

Cena 5000 korun, k vyzvednutí v Brně- Veterinární ordinace MVDr. Tereza Hudcová. 770 170 509

01.06.2021

SLŠ a SOU Křivoklát, Písky má 1 volné místo na pozici učitel/ka odborných veterinárních předmětů. Nástup: 1.9.2021

Požadované vzdělání: vysokoškolské v oboru

Další požadavky: kladný vztah k práci s mládeží, psychická odolnost, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, ŘP sk. B (aktivní řidič), dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Pracovní úvazek: 1,0 nebo dle dohody

Platové zařazení: 12. platová třída + dle praxe

Nabízíme: činorodé zaměstnání, příjemné prostředí, motivační ohodnocení, příspěvek z FKSP

Písemnou žádost s pracovním životopisem a motivačním dopisem zasílejte na výše uvedenou adresu nebo na e-mail – sls.krivoklat@gmail.com

31.05.2021

Veterinární klinika VETINO Jaggy Praha s nepřetržitým provozem hledá recepční / recepčního | koordinátorku / koordinátora.

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek na pozici Recepční.

Datum očekávaného nástupu: červen 2021

Očekáváme:

• přátelské a komunikativní vystupování

• znalost práce s počítačem

• ČJ slovem i písmem, AJ na komunikativní úrovni (znalosti dalších jazyků vítány)

• středoškolské vzdělání zakončené maturitou

• pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

• zájem o naše zvířecí pacienty

• chuť učit se novým věcem

• praxe není podmínkou, ale je vítána

Náplň práce:

• evidence a objednávání klientů

• koordinace příchozích klientů a zajištění plynulého chodu recepce

• účtování poskytnuté péče a služeb

• vyřizování telefonátů a korespondence s klienty, laboratořemi atp.

• administrativní podpora lékařů

• péče o prostředí recepce a ordinací

• v případě potřeby výpomoc při manipulaci se zvířecími pacienty

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr

• zaučení a dlouhodobou spolupráci s možností dalšího vzdělávání

• zajímavou a dynamickou práci v moderním prostředí

• pracovní doba: krátký / dlouhý týden

• mladý příjemný kolektiv a špičkově vybavené pracoviště

• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, a další benefity v rámci skupiny VETINO

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na email: capovap@jaggypraha.cz

31.05.2021

Zavedená veterinární klinika Anivet v Havířově přijme do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku. Nástup možný po dohodě.

Tel. kontakt 774 270 287, vet.job@seznam.cz

30.05.2021

Zavedená veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Vhodné i pro čerstvé absolventy či zkrácený úvazek na rodičovské dovolené.

CV prosím zasílejte na hejda21@seznam.cz. Bližší info na mob.: 739 437 324.

30.05.2021

VET-KLINIKA s.r.o. v Hradci Králové přijme veterinárního lékaře (lékařku).

Nabízíme:

• nadstandartní platové ohodnocení, pro specialisty individuální platová nabídka !

• možnost odborného a kariérního růstu ve firmě s dvacetiletou tradicí., příspěvky na další vzdělávání (semináře, zahraniční stáže )

• spolupracujeme se špičkovými odborníky v oboru (kardiologie, ortopedie - artroskopie, dermatologie)

• moderně vybavené pracoviště se zázemím

• možnost stravování v blízké jídelně

• ubytování možné v areálu kliniky

• zajímavé kolektivní akce, tématické zájezdy

Požadujeme:

• empatické, příjemné a profesionální vystupování

• loajalitu k firmě

• samostatný a zodpovědný přístup, vysokou odbornou kvalitu

Více info: https://www.facebook.com/Vetklinika.czhttps://www.vetklinika.cz,  +420 604 413 265, ordinace@vetklinika.cz

29.05.2021

Veterinární klinika Salvus v Mladé Boleslavi přijme veterinárního lékaře/lékařku od 7/2021.

Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou.

Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata bez nočních služeb. Možnost případného ubytování.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu info@salvusmb.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 602 350 836.

28.05.2021

Veterinární klinika VETCENTRUM Duchek s.r.o. v Praze příjme do svého kolektivu veterinární sestru/asistenta na HPP a záskokovou veterinární sestru/asistenta také na HPP. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání / praxe v oboru nebo zdravotnictví je vítána

- kladný vztah ke zvířatům

- odolnost vůči stresu

- dobré komunikativní schopnosti

- zodpovědný přístup k zadaným úkolům

- schopnost učit se novým věcem

- týmová spolupráce je nutností

- zdravotní způsobilost

- časovou flexibilitu, v případě záskokové sestry/asistenta je nutné rychle reagovat na změny v rozpisu služeb

Nabízíme:

- zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

- profesionální vybavení kliniky

- firemní benefity

- dobré finanční ohodnocení

- otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

- zázemí stabilní firmy

Své životopisy zasílejte na r.smidova@vetcentrum.cz.

27.05.2021

Přijmu veterinární asistentku (asistenta) do praxe malých zvířat v Plzni Černicích.

Bližší informace na telefonu 732 969 741. Herynk Radek, telefon 732 969 741 (email herynkradek@seznam.cz)

27.05.2021

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5 rozšiřuje svůj tým lékařů a do svého kolektivu hledá nového kolegu nebo kolegyni.

Nabízíme: nadprůměrné platové ohodnocení, práci na moderně vybaveném pracovišti, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu.

Požadujeme: praxe v oboru alespoň 1 rok, ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární lékař - VFU Brno nebo UVL Košice, velmi kladný vztah ke zvířatům, snahu se vzdělávat a příjemné vystupování vůči klientům.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: vet-navyhlidce@seznam.cz nebo michal.hollan@seznam.cz. www.veterina-stodulky.cz

27.05.2021

Dobrý den, hledám práci (Brno, okres Blansko) nejlépe na zkrácený úvazek nebo DPČ na pozici veterinárního asistenta nebo kdekoliv jinde v útulcích pro psy/kočky.

Praxi nemám, ale miluji zvířata a je to moje vysněná práce a nebráním se učit novým věcem. Momentálně studuji Chov a výživu zvířat a Nemoci a Instrumentář ve veterinárních ordinacích. Také mám kvalifikaci pro odchyt zvířat bez pána, toulavých a opuštěných zvířat a zacházení s nimi včetně péče o ně v útulcích pro zvířata.

Kontaktovat mě můžete na e-mailu - slepanekff@seznam.cz popřípadě telefon: 721 024 609 Děkuji. František Slepánek

26.05.2021

Prodám od firmy Karl Storz processor VideoPack, gastroskop S-Video 5mm, délka 110cm, koloskop S-Video 13mm délka 160cm.

Vše doposud provozované v humánní medicině. Zakoupeno z EU dotace, s kompletem jsem vyšetřoval pouze v GHC klinice a to velmi zřídka.

Originální kufry, návody. S GHC ukončena spolupráce tudíž stroje nevyužity. Bez známek opotřebení, jako nové, nebyl potřeba žádný servis.

Kompletní dokumentace projektu EU k disposici. Blíže i na mých stránkách www.gastroenterologiepraha1.cz. Nejsem plátce DPH. Prodejní doklad i omezenou záruku poskytnu. 299 000 Kč. roman.horny@volny.cz

   
26.05.2021

Veterinární klinika v Přerově s nonstop pohotovostní službou příjme do svého týmu (zatím tří lékařů) další veterinářku/veterináře na HPP (vhodné i pro absolventku/a bez praxe).

Hledáme kolegyni/kolegu pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme ze začátku podrobné zaškolení, zaučení a vedení, motivující platové ohodnocení, práci na pracovišti s kvalitními přístroji (Idexx laboratoř, RTG vč digitalizace, USG, inhalační narkóza, monitoring atd.), podpora dalšího vzdělávání, vstřícný a přátelský kolektiv.

Své CV a motivační dopis zasílejte na richard.batka@seznam.cz. Veterinární klinika Přerov, MVDr. Richard Baťka, www.veterina-prerov.cz

26.05.2021

Do zaběhlé veterinární ordinace v Bašce (okres Frýdek-Místek) hledáme kolegu/kolegyni na částečný nebo plný úvazek, záleží na domluvě.

Nabízíme pohodové prostředí s vybaveným zázemím (RTG, USG, inhalační anestezie, analyzátor,..) v prvoliniové praxi malých zvířat.

Jsme plnohodnotné veterinární pracoviště , tak se určitě nemusíte bát, že by jste stagnovali u očkování a drápků, naopak oceníme a podpoříme Vás ve Vaší odborné realizaci.

Více informací o pracovišti naleznete na: www.veterinabaska.cz V případě zájmu zašlete CV s motivačním dopisem na adresu: mitravet@seznam.cz

25.05.2021

Do rodinné veterinární praxe Veterinári Modra v okrese Pezinok (SK) hledáme kolegyni/kolegu na pozici veterinárního lékaře.

Jsme zaběhnutá veterinární ambulance pro malá zvířata se stabilní klientelou. Zabezpečujeme komplexní péči o naše pacienty (interní medicína, chirurgie). Disponujeme standardním vybavením (digitální RTG, USG), dvěma ordinacemi, operačním sálem, hospitalizací a doktorskou místností.

Hledáme milou aktivní kolegyni/kolegu se zájmem o pacienta s dobrými komunikačními schopnostmi. Pozice je vhodná i pro absolventa FVL.

Nabízíme práci na mandátní smlouvu bez nočních a víkendových pohotovostí.

Vítáme a podporujeme chuť se dále vzdělávat a odborně se rozvíjet. Platové ohodnocení v závislosti od zkušeností od 1 200 - 1 800 Eur.

Své životopisy můžete zasílat na info@veterinarimodra.sk

25.05.2021

Veterinární klinika Kaděra s. r. o. v Uherském Hradišti hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku (pouze absolventa FVL) na HPP.

Jsme zaběhnutá praxe malých zvířat s pohotovostí. Disponujeme nadstandartním diagnostickým vybavením: CT, RTG, USG, videoendoskopy, biochemický a hematologický analyzátor.

Požadujeme zájem o obor, příjemné vystupování, pracovní nasazení a dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme nadstandardní platové podmínky, podporu dalšího vzdělávání, práci v přátelském kolektivu, možnost konzultace pacientů.

Životopisy prosím zasílejte na email: jakub.kadera@post.cz

25.05.2021

Přijmu sestru-bratra na hlavní pracovní poměr do provozu veterinární kliniky se zaměřením na chirurgii, to je práce na sále i v ordinaci.

Požaduji minimálně středoškolské vzdělání, chuť do práce, poctivý přístup, spolehlivost.

Jsme relativně malý kolektiv s pohodovým myšlením a trpělivostí u začínajících. Platové podmínky standartní s možností růstu, Příjemná pracovní doba bez nočních služeb, pracoviště v centru Prahy v dosahu Metra. Nástup možný ihned, preferujeme rychlé jednání,

Vaše CV a kontaktní údaje zašlete prosím na: veterinarnipraha@seznam.cz

25.05.2021

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře/lékařku do pracovního poměru pro smíšenou praxi.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, příspěvek na ubytování, jazykové kurzy, práci v mladém kolektivu, zaměstnanecké bonusy, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům.

V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008. Více na www.zoo-veterina.cz video o naší firmě https://youtu.be/MCz4ZXIGSO4

24.05.2021

Veterinární klinika CENTRALVET Praha hledá veterinární sestru/bratra na zkrácený úvazek. Praxe v oboru výhodou.

Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme:  dynamickou a dobře ohodnocenou práci

Vaše životopisy zasílejte na centralvet@seznam.cz

24.05.2021

Prodám anesteziologický monitor Mindray PM-9000Vet. EKG, tlak, oxymetr (SpO2), teplota, dechová křivka.

Včetně veškeré kabeláže a příslušenství, vše funkční.

Nová cena: 15 000 Kč + DPH. Plzeň. benda@veterina-plzen.cz

24.05.2021

Veterinární klinika Anima příjme do svého kolektivu veterinární asistentku/asistenta na HPP

Požadujeme: pečlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, výborné komunikační schopnosti, praxi v oboru

Nabízíme: pravidelnou pracovní dobu bez pohotovostních a nočních služeb, podporu vzdělávání, platové ohodnocení odpovídající zkušenostem. Nástup možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na email info@klinikaanima.cz.

21.05.2021

Do zavedené ordinace v Polné u Jihlavy přijmu kolegyni/kolegu na HPP/VPP (dle dohody).

Více informací na www.veterinapolna.cz nebo na 736 539 252, Vaše životopisy posílejte na info@veterinapolna.cz

21.05.2021

Přijmeme na Veterinární kliniku Kleisslova Plzeň veterinární lékařku či lékaře na HPP.

Nástup možný hned (i pro čerstvé absolventy, není nutná dlouholetá praxe)!

Více informací na - tel. číslo: 725 816 896, e-mail: veterinakz@volny.cz, web: https://www.veterinakleisslova.cz, FB: https://www.facebook.com/veterinakleisslova.

21.05.2021

Veterinární Klinika VETOPET v Pardubicích přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na vybaveném pracovišti, se stálou klientelou a příjemným zázemím.

Podporujeme další vzdělávání a nabízíme dobré platové ohodnocení. Více informací o klinice na www.vetopet.cz.

Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání na Fakultě veterinárního lékařství, týmového ducha, kladný vztah k práci. Bydliště v dosahu Pardubic. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete své životopisy na tomas.neuman@seznam.cz Možnost nezávazné praxe na seznámení s provozem.

21.05.2021

Veterinárna ambulancia MVDr. Freya v Pezinku (SK) prijme veterinárneho lekára / lekárku

Koho hľadáme?

● veterinárneho lekára / lekárku s praxou v odbore malých zvierat

● zodpovedného a samostatného človeka s nadšením a odhodlaním pre svoje povolanie, s inovatívnym prístupom, iniciatívneho s chuťou pomáhať, pozitívne mysliaceho, komunikatívneho a empatického

Čo ponúkame?

● prácu v zrekonštruovanej ambulancii s kvalitným vybavením, príjemnou rodinnou atmosférou, širokou klientelou a stabilnou pozíciou v rámci regiónu

● možnosť sebarealizácie (chod ambulancie, pracovné postupy, ...)

● podporu v ďalšom vzdelávaní (preplácanie seminárov, ...)

● plat od 1300€ v závislosti od skúseností, odpracovaných služieb a zapojenia do chodu ambulancie (forma spolupráce - mandátna zmluva)

● práca bez nočných a víkendových pohotovostí

● nefinančné benefity: 20 dní plateného voľna, obedy, káva, čaj, koláčiky, teambuldingy a skvelý kolektív

● nástup ihneď alebo podľa dohody

Životopis spolu s motivačným listom a prípadnými referenciami posielajte na adresu: veterinkapk@gmail.com Tešíme sa na všetky reakcie.

21.05.2021

Prodám potřeby k osteosyntéze. Cena dohodou. janovet@seznam.cz

21.05.2021

Prodám intrumentárium velká praxe: Koně-zuby, kastrace, kopyta, sondy, reprodukce Přežvýkavci - kastrace, porody, sondy, paznehty Prasata - porody, kastrace

Při odběru vcelku - bohatý bonus janovet@seznam.cz

20.05.2021

Prodám RTG - nepřímá digitalizace: čtecí zařízení FireCR PLUS software QuantorVet v češtině s integrovaným DICOM prohlížečem a funkcí vypalování snímků na CD s DICOM prohlížecím softwarem (důležité pro oficiální snímky DKK) kazeta 35x43 cm (1ks), kazeta 24x30cm (1x) pracovní stanici - PC FireCR Spark, propojení skeneru a PC je za pomoci USB kabelu o maximální délce 150cm lysholmovu clonu s ochranným rámečkem na kazetu. hosek.vet@gmail.com

20.05.2021

Veterinární klinika Veterix v Prostějově přijme do svého týmu veterinárního lékaře/ lékařku, možno i absolventa 2021.

Své životopisy zasílejte na email info@veterix.cz nebo nás kontaktuje na tel. 777 319 516.

20.05.2021

Prodám stůl na kardiologické vyšetření udělaný na míru, bílý, lze ho položit na veterinární stůl. Výška 30 cm, šířka 58 cm, délka 113 cm.

Cena 4000 Kč. Tel.: 775 940 772

20.05.2021

Přijmeme do Veterinární ordinace pro malá zvířata v Praze-Radotíně lékaře/lékařku, se zájmem o chirurgii.

Na HPP - práce je bez víkendových služeb a pohotovostí. Pracovní doba 9-17h.

Životopisy prosím zasílat na obchodradotin@seznam.cz MVDr. Barbora SCHILLOVÁ, tel:. +420 604 536 478

19.05.2021

Právě teď je ta nejvhodnější doba na změnu! Přidej se k nám! Práce veterináře je náročná, ale proto je důležité mít kolem sebe usměvavý tým, který v této nelehké době stojí při sobě.

Dalšího pozitivně laděného doktora/doktorku přijmeme do našeho týmu. Své životopisy zasílejte na info@nasveterinar.cz.

P.S.: RTG, USG, inhalačka, analyzátory a další radosti (ps: intraorál na cestě!) jsou u nás samozřejmostí

19.05.2021

Tekro, spol. s r.o., významný výrobce premixů, veterinárních léčiv, medikovaných krmiv, krmiv pro domácí zvířata a leader v oblasti zoohygieny v ČR přijme pro posílení pracovního týmu pracovníka/ici na pozici Obchodní zástupce/kyně pro oblast zoohygieny hospodářských zvířatPraha, kraj Plzeňský a Jihočeský

Hledáme člověka, který

- má vzdělání nejlépe zemědělského, případně veterinárního zaměření

- má minimálně základní znalosti a praxi v chovech hospodářských zvířat, především skotu

- je obchodník tělem i duší (praxe v obchodě min. 2 roky)

- si dokáže poradit s tvrdou konkurencí

- si umí efektivně organizovat čas

- dokáže pracovat velmi dobře s PC (Internet, MS Office)

- je komunikativní, samostatný, zodpovědný a rád příjímá výzvy

- používá selský rozum a umí dobře počítat

- se nebojí pracovat v terénu a nevadí mu práce v živočišné výrobě

- je manuálně zručný s mycí a čistící technikou

- nemá žádná zdravotní omezení

- je aktivní řidič

Co od Vás očekáváme

- prodej produktů společnosti ve svěřeném regionu

- odborné poradenství v oblasti zoohygieny a biosecurity v chovech zvířat

- průzkum a rozvoj trhu ve svěřeném regionu

- testování a ověřování novinek v terénu

- reporting vedení společnosti

- organizaci a účast na odborných seminářích, konferencích a výstavách

- přednáškovou činnost

A co můžeme nabídnout my?

- zázemí české firmy

- kvalitní zaškolení, možnost dalšího vzdělávání

- vysoké ohodnocení, závislé na Vašich schopnostech (pevný základ + nezastropovaný prémiový řád)

- odborně zajímavou pracovní náplň v dynamickém oboru

- služební vozidlo, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, na jazykové vzdělávání, příspěvek na důchodové připojištění, sickdays

Pokud splňujete tato kritéria nebo většinu z nich a líbí se Vám naše podmínky, rádi Vás přivítáme. Pošlete nám svůj životopis s motivačním dopisem na email m.juraskova@tekro.cz

19.05.2021

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně přijme veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa do zaměstnaneckého poměru, výše úvazku je na domluvě.

Nabízíme nadstandardně vybavené pracoviště, přátelský kolektiv a podporu dalšího vzdělávání.

Potřebná je chuť pracovat a dál se vzdělávat a dobrá nálada, absolventa rádi zaučíme. Nutná občasná možnost provádět zástup v druhé ordinaci v Rajhradě.

Životopisy prosím zasílat na midvet@seznam.cz

19.05.2021

Hledáme veterináře na testování produktů. Uvádíme na trh novou exkluzivní značku přírodních produktů pro psy a kočky NUTRAVET a hledáme veterináře ke spolupráci.

Aktuálně spouštíme ověření účinnosti formou kazuistik u 5ti produktů (problémy ledvin, trávení, kožní problémy a srst). Spolupracujícím lékařům náleží vzorky zdarma, odměna za každý případ, příspěvek na analýzy vzorků a dárek pro majitele zvířete.

Bližší informace naleznete na https://www.vetys.cz/cs/spoluprace , kde můžete vyplnit kontaktní formulář pro bližší informace nebo přihlášení. Případně nás kontaktujte na pejchar@vetys.cz nebo telefonicky na 736 189 446. Obratem vám odpovíme.

19.05.2021

Veterinární klinika LIVE příjme do svého týmu veterinární sestru/ technika na HPP.

Požadované vzdělání: střední veterinární, střední zdravotní škola s maturitou, popř. VŠ zemědělská. Praxe vítaná.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: live@veterina-live.cz

18.05.2021

Veterinární klinika v Havlíčkově Brodě přijme veterinární lékařku/lékaře.

Byt k dispozici. V případě zájmu volejte 604 569 831 nebo pište na email: stursa.jaromir@seznam.cz info: www.veterinaHB.cz

18.05.2021

Sálová sestra/bratr Veterinární klinika ZooVet v Hradci Králové hledá novou posilu do týmu do pozice sálové sestry.

Náplní práce je asistence u chirurgických zákroků, vedení anestezie, monitoring pacienta, příprava sálu.

Uvítá Vás u nás mladý přátelský kolektiv s výbornou úrovní komunikace. tel. 732 512 181

18.05.2021

Strategický/á  nákupčí - veterinární segment

Co vás na pozici nákupčího čeká?

- Budete pečovat o stávající české i zahraniční dodavatele v oblasti Animal Health, se kterými budete pravidelně komunikovat. Proto na pozici rozhodně využijete angličtinu.

- Budete kompletně zajišťovat tok zboží od dodavatelů. Od objednání zboží, vyjednání obchodních a přepravních podmínek, po případnou pomoc s naskladněním nebo vyřešením reklamace.

- Budete nastavovat prodejní akce, připravovat podklady pro akční letáčky a newslettery nebo se podílet na propagaci značek na výstavách v ČR i zahraničí (za běžné „nekovidí“ doby). A to vše ve spolupráci s našimi kolegy z marketingu.

- Budete zodpovědní za rozvoj a obchodní výsledky svěřeného portfolia produktů.

- Budete vyhledávat nové dodavatele v ČR i zahraničí za účelem navázání nových obchodních příležitosti. Mimo marketing budete také spolupracovat s obchodními zástupci, dopravou nebo reklamačním týmem.

Co od Vás na této pozici očekáváme?

- Znalosti nebo zkušenosti z veterinární oblasti nebo zdravotnictví. Tento požadavek můžete vyvážit tím, máte-li přátelský vztah ke zvířatům a upřímnou chuť se vzdělávat a rozvíjet ve výše zmíněných oblastech.

- Máte podnikatelského ducha, pojmy jako marže a přirážka vám nejsou cizí. A nebojíte se vyjednávat a obhajovat zájmy firmy.

- Bez potíží se zvládnete domluvit v angličtině. Tu využijete především při komunikaci s dodavateli nebo v rámci interní komunikace přes telefon/e-mail/ video. - Jste dobrý/á parťák/čka do týmu, ale zároveň umíte pracovat i samostatně.

- Používáte Excel jako efektivní pracovní nástroj (například zvládnete kontingenční tabulky nebo funkce jako svyhledat)

Co Vám můžeme nabídnout?

- Dáme Vám možnost se přímo podílet na budování obchodního úspěchu společnosti, která je předním hráčem ve svém oboru.

- Nabídneme Vám práci, která bude náročná, ale zároveň Vás bude naplňovat a určitě si rozšíříte komfortní zónu.

- A něco navíc: flexibilní pracovní dobu, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na narozeniny, možnost využít home office, firemní akce (v létě grilovačka/v zimě vánoční večírek), stravenky 100 Kč/stravenkový paušál, slevy na firemní produkty, slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma

- Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Zaujala Vás pozice a splňujete naše očekávání? Pak rozhodně zašlete životopis na tereza.ptackova@covetrus.com! Těšíme se.

17.05.2021

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP do podhůří Jeseníků, okres Šumperk, do veterinární ordinace se smíšenou praxí.

Malá zvířata tvoří 40%, velká zvířata 40% a koně 20%.

Prosím o zaslání životopisu a motivačního listu na e-mail: veterinahanusovice@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 303 793. Těšíme se.

14.05.2021

Hledáme vhodné prostory pro zřízení veterinární kliniky, popř. pronájem zařízené kliniky.

Cca 50-70 m2, 5 – 6 místností + sociální zařízení. (Čelákovice, Nehvizdy, Brandýs nad Labem, Úvaly u Prahy, Klánovice, Koloděje, Záběhlice, Šestajovice, Horní a Dolní Počernice, Dubeč, Vinoř, Zeleneč a podobné lokality.) Děkujeme za nabídky. Tel: 607838797

14.05.2021

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá komunikativní, milou a zodpovědnou kolegyni/kolegu na pozici recepční, což bude zaujímat 50% pracovní doby a zbytek na pozici veterinární sestry/bratra nebo veterinárního lékaře/lékařky, podle vzdělání.

Vzhledem k náročnosti postu – selektování klíčových klientů, odfiltrování problematických, zvládání akutních případů, je vítáno vysokoškolské, popřípadě VOŠ vzdělání nebo nadstandartní komunikační dovednosti. Uvítá Vás mladý, pružný kolektiv s milou atmosférou, spousta chlupatých kamarádů, zajímavé platové podmínky, pracovní realizace v prostředí moderní kliniky.

CV, motivační dopis a foto nám pošlete na minarmarek@seznam.cz, případně volejte na 775 812 280

14.05.2021

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá komunikativní, milou a zodpovědnou kolegyni/kolegu na pozici recepční, což bude zaujímat 50% pracovní doby a zbytek na pozici veterinární sestry/bratra nebo veterinárního lékaře/lékařky, podle vzdělání.

Vzhledem k náročnosti postu – selektování klíčových klientů, odfiltrování problematických, zvládání akutních případů, je vítáno vysokoškolské, popřípadě VOŠ vzdělání nebo nadstandartní komunikační dovednosti. Uvítá Vás mladý, pružný kolektiv s milou atmosférou, spousta chlupatých kamarádů, zajímavé platové podmínky, pracovní realizace v prostředí moderní kliniky.

CV, motivační dopis a foto nám pošlete na minarmarek@seznam.cz, případně volejte na 775 812 280

13.05.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata v Liberci přijme veterinárního lékaře/ku i absolventa 2021.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost a flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.

Nabízíme práci v příjemném prostředí moderní veterinární kliniky s kvalitním diagnostickým zázemím, podporu dalšího profesního růstu. Možnost zaučení pod vedením zkušených kolegů.

Navíc Liberec a okolí nabízí celoročně nadstandartní možnost sportovního a turistického vyžití a relaxace.

V případě zájmu pošlete CV na info@veterina-liberec.cz.

12.05.2021

Veterinární klinika Kaděra s. r. o. v Uherském Hradišti hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra (pouze absolventy střední školy veterinární/zdravotní) na HPP.

Jsme zaběhnutá praxe malých zvířat s pohotovostní službou. Disponujeme třemi vyšetřovnami, recepcí, hospitalizací a dvěma operačními sály.

Požadujeme: týmového ducha, pracovitost, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme: nadstandardní platové podmínky, krátké pracovní směny, podporu dalšího vzdělávání, práci v přátelském kolektivu.

Životopisy prosím zasílejte na email: jakub.kadera@post.cz

12.05.2021

Prodám veterinární operační stůl, PC 15 828. Tel.: 739 613 844.

12.05.2021

Veterinární klinika AlfaVet ve Frýdku-Místku přijme veterinárního lékaře/lékařku do hlavního pracovního poměru.

Naše pracoviště, jakož i pracovní podmínky včetně nabídky ubytování vám rádi představíme osobně, stačí projevit svůj zájem na adrese radposilim@alfavet.cz.

12.05.2021

Veterinární klinika Sokolníky v Praze 8 přijme vet. lékaře/lékařku na HPP, případně i na částečný úvazek (vhodné i pro absolventy nebo lékařky po MD).

Nabízíme práci na dobře vybaveném pracovišti, dobré platové podmínky a podporu vzdělávání. Tel. 736 535 652

12.05.2021

Prodám USG SonoScape, součástí 3 sondy - kardio, mikrokonvexní, abdominální. Ve výborném stavu.

Cena celého kompletu 100 tis. V případě zájmu volejte 606 646 399

12.05.2021

Náš tým potřebuje posilu! Hledáme veterinární lékaře/lékařky a veterinární asistenty/asistentky na pohotovostní a víkendové služby.

Chodíte do práce proto, že vás veterinární medicína baví? Potom hledáme právě vás. Jsme kolektiv zkušených lékařů a sester na výborně vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata, drobné savce, plazy a ptáky, Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov).

Nabízíme plný pracovní úvazek, možnost osobního růstu, podporu dalšího vzdělávání, plat s ohledem na zkušenosti uchazeče a pohodový tým kolegů.

Požadujeme týmovou spolupráci, výborné komunikační schopnosti, zvládání náporu pacientů a hlavně pozitivní a proaktivní přístup k práci a radost ze života.

Termín nástupu upřesníme dle vašich možností při osobním pohovoru.

Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem zasílejte na email imaradova@veterinarni-klinika.com.

12.05.2021

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko Olomouc hledá veterinární sestru/bratra na HPP.

Možno i zkrácený úvazek. Pouze absolventy střední školy veterinární/zdravotní. Upřednostňujeme kandidáty s praxí.

Nabídky a CV prosím posílejte na mail galko.vet@gmail.com

11.05.2021

Ráda bych zde poptala pracovní pozici veterinární sestry.

Již "v minulém století" jsem vystudovala veterinární prevenci na SZeŠ v Českých Budějovicích, ale nemám bohužel praxi v oboru. Nicméně zvířata všeho druhu mne provází celý můj život. Jsem aktivní kynolog tělem i duší.

Co nabízím? Rozhodně pracovitost, spolehlivost, loajálnost a mými ambicemi je posunout se časem na pozici sálové sestry, pokud bude možnost. Jsem učenlivá, empatická a stále veselá osoba. Mohu pracovat včetně víkendů, svátků, zkrátka jak bude potřeba.

Lokalita Praha, Praha-východ, Mělník, Kolínsko apod. Hledám pracoviště s fajn partou.

Podrobnosti nejraději při osobním setkání, příp. nejprve tel. 608 505 672 nebo email: B.lenzova@seznam.cz.

11.05.2021

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni přijme veterinárního lékaře/lékařku, šikovného absolventa zaučíme.

Naše ordinační doba je od 8 do 18 hodin. Sloužíme také jako pohotovostní pracoviště, tyto služby jsou bohatě finančně kompenzovány. Méně zkušení lékaři mají podporu staršího kolegy na telefonu či dojezdu. V současné době se rozrůstáme o výhradně kočičí ordinaci v patře nad klinikou.

Nabízíme plnou podporu vzdělávání a umožňujeme odborný růst ve Vámi zvoleném oboru, nicméně od absolventů v prvních letech očekáváme spíše zlepšování obecného rozhledu v interní medicíně a chirurgii. Náš tým je mladý a přátelský, platové podmínky dobré. benda@veterina-plzen.cz

11.05.2021

Veterinární ordinace v Kyjově přijme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře, i absolventa.

Práce na hlavní či částečný úvazek, více informací https://www.veterina-kyjov.cz/ Kontakt veterinakyjov@gmail.com

11.05.2021

Veterinární klinika NISA v Liberci hledá novou posilu do týmu na pozici veterinární sestra/asistent.

Nabízíme zajímavou práci na špičkově vybavené klinice, pravidelnou pracovní dobu bez nočních služeb a pohotovostí, podporu vzdělávání, platové podmínky odpovídající zkušenostem.

Požadujeme :

* minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou (ideálně veterinární nebo zdravotní) případně praxi v oboru.

* Odhodlání učit se novým věcem a postupům

* Schopnost komunikovat s klienty, sympatické vystupování

* Spolehlivost, pečlivost a dobré organizační schopnosti

* Psychickou odolnost, časovou flexibilitu

V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím zašlete svůj profesní životopis na info@klinikanisa.cz

11.05.2021

ABVET veterinární klinika v Bohumíně hledá do týmu novou sestru/bratra

Hledáme týmového hráče/hráčku, který/á:

- Pracuje pečlivě a spolehlivě

- Jen tak jej/ji něco nerozhází

- Má zkušenosti z medicíny, veterinární nebo humánní. A pokud je nemá, je připraven/a pracovat o to tvrději, aby se v oboru uplatnil/a.

- Je ochoten/na pracovat ve dvousměnném provozu, ranní odpolední.

Nabízíme:

- Práci na HPP, možnost částečného úvazku

- Pravidelná mzda nad průměrem v oboru

- Přátelský kolektiv zkušených lékařů a sester

Co Tě čeká:

- Více péče o hospitalizované pacienty, méně komunikace s klienty

- Více příprav pacientů pro operační sál, méně prodaných tablet na odčervení

- Tvrdá dřina

- Dobrý pocit při loučení s vyléčeným pacientem

Více o nás na www.abvet.cz. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu: david.gallus@abvet.cz

11.05.2021

Veterinární ordinace KheironVet v Mukařove (Praha Východ) přijme veterinárního lékaře/lékařku. Pozice vhodná i pro absolventa.

Svá CV prosím posílejte na mukarov@kheironvet.cz

11.05.2021

Veterinární klinika Vítkovice s.r.o. přijme veterinárního lékaře/ku s praxi pro malá zvířata - Nástup možný ihned - Práce na HPP

Nabízíme:

- práci v moderně vybaveném veterinárním pracovišti RTG, USG, Biochem. Analyzátory, plně vybavený operační sál.

- množství zajímavých pacientů

- platové ohodnocení dle zkušeností a praxe

- benefity: příspěvky na vzdělání, úhrada členského příspěvku

- možnost nepřetržité konzultace pacientů

- možnost profesního a finančního růstu

Požadujeme:

- aktivní přístup k práci

- praxi v oboru, praxi s

- samostatnost a zodpovědnost

- profesionální příjemné vystupování

- komunikativnost

- kladný vztah ke zvířatům

- manuální zručnost

Rádi se s Vámi uvidíme na osobním pohovoru, v případě zájmu prosím zašlete životopis na email vlcek@veterinavitkovice.cz

Pozvánku na pohovor Vám zašleme následně po obdržení Vašeho životopisu.

11.05.2021

Prodám operační světlo upevněné do stropu. Otočné a kyvné rameno a vlastní světlo. Rozsah asi 1,5 m vertikálně, 2,5 m horizontálně. 200 W s proměnnou intenzitou. Jednoduchá konstrukce bez poruch. Foto mailem info@optocentrum.cz

10.05.2021

Veterinární ordinace v Lužci nad Cidlinou se zaměřením na smíšenou praxi s převahou malých zvířat hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře, možno i absolventa VFU Brno.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, nadstandartní platové ohodnocení, velké množství pacientů.

V případě zájmu zasílejte prosím své CV na email: veterinaluzec@seznam.cz, případné další dotazy rádi zodpovíme na tel: 607 887 668

10.05.2021

Veterinární klinika VETCENTRUM Duchek s.r.o. hledá veterinárního lékaře/ku do směnného provozu. Jedná se o práci na plný úvazek v nepřetržitém provozu.

Požadujeme: VŠ, odolnost vůči stresu, dobré komunikativní schopnosti, schopnost učit se novým věcem, týmová spolupráce, časová flexibilita.

Nabízíme: profesionální vybavení, dobré finanční ohodnocení, otevřený a inovativní přístup, zázemí stabilní firmy.

Své životopisy posílejte na email r.smidova@vetcentrum.cz.

10.05.2021

Veterinární klinika MVDr. Věry Samohýlové v Lomnici nad Popelkou přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme prostředí moderně zařízené veterinární ordinace pro malá zvířata s přátelským kolektivem, nadprůměrné finanční ohodnocení, bez nočních služeb, dvakrát do měsíce dvě ordinační hodiny v sobotu.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť se učit novým věcem. Nástup možný od 1. července 2021

Své životopisy zasílejte na adresu: ordinace@samohylova.com

10.05.2021

Prodám zubní intraorální RTG, nástěnný. Značka Bluex.

Domluvím případně převoz a montáž odbornou firmou. vaclavfrana@email.cz

08.05.2021

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolventa).

Požadujeme komunikativnost, svědomitost, příjemné vystupování, týmového ducha, vůli a chuť se dále vzdělávat.

Nabízíme progresivní motivující platové ohodnocení, pohodový tým kolegů, podporu při postgraduálním studiu, výpomoc při práci od sestry a recepční, výborné přístrojové a diagnostické vybavení (USG, RTG, CT, krevní analyzátory IDEXX, 2 operační sály, skiaskopie, hydroterapeutická vana, ligasure), možnost zaučení pod vedením zkušených kolegů.

Svá CV prosím zasílejte na e-mail: honza@zvireci-doktor.cz

07.05.2021

Hledá se veterinární sestra/asistent! Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá novou posilu do týmu na pozici veterinární sestra/asistent.

Nabízíme dobré platové ohodnoceni, pravidelnou pracovní dobu bez nočních služeb a pohotovostí, podpora vzdělávání je samozřejmostí.

Vyžadujeme lásku ke zvířatům, snahu vzdělávat se, píli a zodpovědnost. Zkušenost je bezesporu výhodou, ale není podmínkou.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete prosím vaše CV na email: podpramenem@seznam.cz V případě jakýchkoli dotazů možno volat na tel: 776 839 742

07.05.2021

Veterinární klinika Lazy ve Zlíně hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Jsme klinika zaměřená na psy a kočky, ošetřujeme i drobné savce. Provádíme veškerou preventivní i léčebnou činnost včetně chirurgie měkkých a tvrdých tkání.

Klinika je vybavena laboratoří (IDEXX analyzátory), RTG, USG, inhalační anestezií, hospitalizací. K dispozici je služební auto. Práce je vhodná i pro absolventy, rádi uvítáme i budoucí absolventy.

Email.: info@veterina-lazy.cz Tel: 577 210 229

06.05.2021

Daruji za odvoz starý, ale funkční negatoskop + prázdné kazety na RTG filmy.

Vyzvednutí Rosice u Brna, případně Brno. axa@axa-vetklinika.cz

06.05.2021

Nabízím k prodeji:

Ethilon Polyamid 6 2-0 jehla FSL 30 mm 3/8 c 75 cm 36 kusů datum expirace 2024-06 původní cena 2448 sleva na 2000 Kč

Ethilon Polyamid 6 3-0 jehla FSL 30 mm 3/8 c reverse cutting 75 cm 36 kusů datum expirace 2024-01-31 původní cena 2448 sleva na 2000 Kč

Safil 3/0 metric 2 jehla 30 mm 36 kusů datum expirace 2022-02-23 původní cena 1545 sleva na 1200 Kč PGA

Resorba 2-0 3 metric 70 cm datum expirace 2024-03-01 = původní cena 2367 Kč sleva na 1800 Kč.

Resolon 4-0 1,5 metric 45 cm datum expirace 2021-07-31 = původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 4-0 1,5 metric 75 cm datum expirace 2025-01-15 = původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 2-0 USP 3 metric datum expirace 2023-11-30, 2025-04-21. původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2023-03-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 75 cm datum expirace 2023-05-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 75 cm datum expirace 2023-10-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2023-07-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 75 cm datum expirace 2023-07-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2023-10-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 75 cm datum expirace 2023-08-31, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 75 cm datum expirace 2024-06-07, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2024-10-01, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2024-12-02, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2025-02-12, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 45 cm datum expirace 2024-10-01, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Resolon 3-0 USP 2 metric 75 cm datum expirace 2025-03-27, původní cena 1685 sleva na 1400 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. V případě zájmu pište na med.vet@volny.cz.

06.05.2021

Veterinární klinika Na Hůrce v Praze přijme na HPP do svého týmu veterinární sestru/bratra

Nabízíme zaměstnání na jednom ze špičkově vybavených pracovišť v ČR s dlouholetou praxí. Vybavení RTG digitalizace, intraorální RTG, dentální jednotka, profesionální laboratorní technika, laparoskopie, endoskopie, harmonický skalpel, USG atd.

Jsme specializovaná klinika na nemoci drobných savců a také na nemoci psů a koček.

Nabízíme dobré platové podmínky, příspěvek na stravování a bonusy dle zkušenosti a pracovního nasazení.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) praxe v oboru vítána. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz Další informace na tel. č. 251 614 378, www.vets4pets.cz

06.05.2021

Horská veterinární klinika s.r.o. v Trutnově rozšiřuje svůj tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

• zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice v atraktivním prostředí Krkonoš

• odborný růst a postgraduální vzdělávání

• výhled na Sněžku z oken kliniky a každý den dobrou kávu

Chce to jen nadšení, radost z úspěšně vyřešených případů a chtít dělat nové věci. Jestli je to něco, co hledáte, napište nám na info@veterinatrutnov.cz a my Vás rádi oslovíme.

06.05.2021

Nabízím možnost spolupráce či výpomoci v praxi hospodářských zvířat - skot a malí přežvýkavci.

Pardubický kraj a Vysočina. ambulance.amalka@seznam.cz

05.05.2021

Zavedená veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Požadavky, které by měl nový kolega/kolegyně splňovat: zájem o obor, příjemné profesionální vystupování, chuť a ochotu ke vzdělávání, zodpovědnost, vstřícný přístup ke klientům i pacientům, pracovitost. Praxe výhodou ale není podmínkou (absolventy rádi zaučíme)

Co můžeme nabídnout my: zázemí takřka rodinné kliniky, vybavené RTG, USG, vlastními analyzátory krve, stomatologickou jednotkou a operačním sálem, práci ve velmi přátelském kolektivu, progresivní platové ohodnocení, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduální vzdělávání, pravidelnou pracovní dobu bez pohotovostí a nočních služeb, konzultaci případů se zkušenými kolegy

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV na email: podpramenem@seznam.cz V případě jakýchkoli dotazů možno volat na tel: 776 839 742

05.05.2021

Na Veterinární kliniku Lhotka na Praze 4 přijmeme do našeho týmu veterinární sestru/bratra na částečný úvazek.

Hledáme vstřícnou empatickou osobu, která si umí zorganizovat práci a miluje zvířata. Praxe velkou výhodou. Do práce Vás rádi zaučíme.

Pracovní doba ranní a odpolední směny, bez nočních služeb, jednou za měsíc zkrácené víkendy. Typ úvazku 20-30 hodin týdně dle dohody.

V případě zájmu, prosím, zašlete své CV na job.vetlhotka@seznam.cz. Těšíme se na Vaše reakce.

05.05.2021

Špecializované neurologické referenčné pracovisko v Trenčíne - NeuroVet, príjme do svojho kolektívu a moderných priestorov šikovného veterinárneho lekára/lekárku so záujmom o neurológiu a neurochirurgiu na pozíciu ročný internship.

Pozícia je vhodná aj pre absolventov. Termín nástupu leto 2021

• možnosť pracovať s diplomovaným veterinárnym neurológom

• zaškolenie a dlhodobú možnú perspektívu na referenčnom pracovisku

• možnosť osobného rastu a aktívna podpora ďalšieho vzdelávania (preplácanie seminárov )

• možnosť sprostredkovania zahraničnej praxe

• kompletné prístrojové neurologické, neurodiagnostické a neurochirurgické vybavenie

• 850 Eur v mesačne, mandátna zmluva, + príplatky za víkendy a sviatky a pohotovosti, možnosť ubytovania na klinike zadarmo, koncoročná odmena, 20 dní platené voľno.

Požadujeme:

• flexibilnosť, motiváciu, chuť pracovať a ďalej sa vzdelávať

• vodičský preukaz a ochotu sa usadiť v Trenčíne

• profesionálne vystupovanie

• dobré komunikačné schopnosti

Životopis a motivačný list zasielajte - MVDr. Viktor Paluš Dip. ECVN admin@neurovet.sk

04.05.2021

Koupím starší operační světlo, může být i nefunkční. 728 938 086, jana.cerv@email.cz

04.05.2021

Pohraniční veterinární stanice, na letišti Praha-Ruzyně přijme kolegu/kolegyni na plný úvazek na dobu neurčitou.

Bonusem kromě příjemného kolektivu je 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna („sick days“), stravenky v hodnotě 100 Kč (doplatek zaměstnance pouze 10 Kč), Fokus pass, program Multi-sport, podpora odborného růstů, včetně zahraničních seminářů.

Požadujeme titul MVDr., znalost angličtiny. Slovenským kolegům stačí navíc certifikovaná zkouška z Češtiny, úroveň B2. Po nástupu je prostor dostudovat si potřebnou legislativu, zaučit se.

V případě zájmu, bližších informací, můžete kontaktovat personalistku SVS Ing. Pelichovou l.pelichova@svscr.cz, 770 136 160, nebo přímo Pohraniční veterinární stanici pvs.ruzyne@svscr.cz.

Případně i rovnou zaslat životopis s motivačním listem. https://www.svscr.cz/veterinarni-inspektor-v-oddeleni-pohranicni-veterinarni-kontroly-mestska-veterinarni-sprava-v-praze-statni-veterinarni-spravy/

04.05.2021

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého týmu další lékařku/lékaře (s praxí i absolventa) na HPP.

Zavedené veterinární pracoviště disponuje moderním vybavením, dvěma ordinacemi i hospitalizací. Provoz kliniky je směnný, bez nočních služeb.

Své životopisy zasílejte na: klinika@weilovna.cz

03.05.2021

Hledám veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o obor pro veterinární kliniku v Táboře.

Praxe malých zvířat, dobrá vybavenost ordinace. Předpokladem je zájem o kontinuální vzdělávání.

Nástup možný ihned, nebo dle dohody. tel.: 724 263 233

03.05.2021

Veterinární Klinika Vítkovice s.r.o. příjme veterinární sestru/bratra na HPP.

Hledáme kolegyni/kolegu s kladným vztahem ke zvířatům, jsme zaběhnutá Klinika s letitou praxi.

Požadujeme:

* SŠ vzdělání veterinární nebo zdravotní, případně praxi v oboru

* Odhodlání učit se novým věcem a postupům

* Schopnost komunikovat s klienty, sympatické vystupování

* Spolehlivost, pečlivost a dobré organizační schopnosti

* Psychickou odolnost, časová flexibilita

Nabízíme:

* zajímavou práci, která bude zároveň Vaším koníčkem

* práce s moderním veterinárním vybavením

* výborný pracovní kolektiv

* zaměstnanecké výhody

* zázemí stabilní zavedené společnosti

* plat dle praxe a zkušenosti

* dvousměnný provoz, práce i o víkendu

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se zúčastnit výběrového řízení, prosíme o zaslání krátkého profesního životopisu na e-mailovou adresu vlcek@veterinavitkovice.cz. Pozvánku na pohovor Vám zašleme následně po obdržení Vašeho životopisu.

03.05.2021

Veterinární ambulance v Býšti u Hradce Králové hledá novou posilu – veterinárního lékaře/lékařku do mladého týmu rodinné ambulance.

Ordinace je kompletně vybavena - RTG s nepřímou digitalizací, nové USG, krevní analyzátory, inhalační anestezie, kompletní monitoring životních funkcí, atd. Nedílnou součástí vybavení je kávovar s výbornou kávou a čajový koutek neomezeně k dispozici.

Rádi bychom mezi námi přivítali týmového hráče/hráčku, trpělivého, komunikativního, pečlivého, vstřícného ke klientům i pacientům, pracovitého, ochotného se dále vzdělávat (finanční podpora dalšího vzdělání je samozřejmostí!) a také udržovat pohodu na pracovišti.

Co tedy nabízíme?

- práci v přátelské atmosféře dobře vybaveného pracoviště

- pravidelná pracovní doba bez pohotovostí a víkendů

- finanční podpora dalšího vzdělávání

- kolegiální podpora a pomoc při řešení (nejen) komplikovanějších případů

- pravidelně rostoucí plat s rostoucí samostatností a praktickými schopnostmi.

V případě zájmu prosím zašlete své CV na email: veterinabyst@gmail.com Další informace o nás: Web: www.veterinabyst.cz (najdete nás i na Facebooku- Veterinární ambulance Býšť - MVDr. Adam Hacura)

01.05.2021

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinárního technika/sestry v Moravskoslezském kraji.

Ideálně Ostrava, ale vlastním auto a nevadilo by mi za prací dojíždět. Jsem mladá, milá, pracovitá slečna, která touží dělat práci, kterou si vytoužila a kterou také vystudovala.

Jestli jsem Vás tímto skromným popisem zaujala, neváhejte mě kontaktovat na mou e-mailovou adresu adla.ko@seznam.cz pro zaslání životopisu.

01.05.2021

Veterinární ošetřovna v Praze 4 hledá veterinární lékařku (lékaře), i absolventy.

Bez víkendů a bez nočních služeb. Možno i pouze na 3 dny v týdnu. Nástup možný ihned.

Kontakt: veterina.nusle@seznam.cz, tel. 606 29 00 59.

01.05.2021

Do zavedené veterinární ordinace v Karlových Varech přijmeme na HPP veterinárního lékaře/ veterinární lékařku.

Jedná se o práci veterinárního lékaře v ordinaci s vybavením (RTG, biochemický a hematologický analyzátor, USG,...) bez víkendových služeb a pohotovostí.

Možnost profesního růstu, placené účasti na seminářích a školeních. Mladý kolektiv. Vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu zašlete své CV na martin.sobota@email.cz, www.veterinakv.cz

30.04.2021

Na veterinární kliniku Veticea v Dolní Lutyni (www.veticea.cz) přijmeme veterinárního lékaře/lékařku.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 596 530 155 nebo osobně. Těšíme se na Vás.

30.04.2021

Veterinární klinika malých zvířat v Praze 3 Soběslavské ulici 27 centru Prahy v dosahu Metra stanice Želivského přijme asistentku/asistenta-sestřičku/bratra do klinického provozu.

Pracovní doba je 6-ti hodinová v týdenních směnách dopoledni 9.00-15.00 a odpolední 15.00-21.00, bez nočních směn.

Podmínkou přijetí je ukončené středoškolské vzdělání zdravotnického či veterinárního typu ukončené maturitou.

Preferujeme spolehlivost, poctivost, dochvilnost, komunikační schopnost v českém jazyku, a příjemné vystupování. Upřednostníme praxi v oboru, ale není podmínkou.

Nabízíme velmi zajímavou různorodou práci a odpovídající platové podmínky v příjemném kolektivu stabilní společnosti.

Nástup v měsíci květen, červen 2021. Strukturovaný životopis s konkrétními údaji prosím zaslat na mail: drnaxera@seznam.cz

30.04.2021

ANIMAL CLINIC - Bílá hora (Čistovická 44, Praha 6) nově přijme kolegyni či kolegu na recepci ideálně z veterinárních řad nebo někoho, kdo má praxi např. z recepce ve zdravotnictví.

Někoho, kdo má rád intenzivní kontakt s lidmi, kdo rád komunikuje, je zodpovědný, pečlivý a má organizační schopnosti. Pracovat budete v moderním prostředí s fajn kolegy.

Nabízíme práci v rodinné firmě a dlouhodobou, stabilní spolupráci.

Náplň práce: komunikace s klienty (přímo, telefonicky, e-mailem), organizace objednávek návštěv a operací k jednotlivým lékařům, práce na pc, administrativa, objednávání spotřebního materiálu a léků, další činnosti pro hladký chod recepce.

Vhodné také na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned.

Pokud vás inzerát zaujal, mrkněte se na web www.animalclinic.cz, kde najdete podrobnější informace o pozici a kontakt na manažerku kliniky Terezu Lacinovou, terynec@seznam.cz.

29.04.2021

Prodám přenosné sono. Příslušenství 1 konvexní sonda 3,5-5MHz. I když je staré stačí na hrubou diagnostiku dutiny břišní.

Cena i s vozíkem 5000,-

jahnova@zeryk.cz

29.04.2021

Veterinární klinika Wellpet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme.

Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, BCH analyzátorem krve a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými víkendovými službami.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť se učit novým věcem. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, nikoliv podmínkou.

Své životopisy zasílejte na adresu: veterina@wellpet.cz

29.04.2021

Ch & Ch VETERINÁŘI s.r.o. hledají do svého přátelského týmu kolegu/kolegyni - veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) pro dlouhodobou spolupráci ideálně z okresu Tábor.

Provozujeme smíšenou veterinární praxi s převahou skotu na tábrorsku, jindřichohradecku, příbramsku.

Nabízíme profesní růst, řadu zaměstnaneckých benefitů, služební automobil, nadstandardní pracovní ohodnocení v závislosti na praktických dovednostech.

Pro více informací nás neváhejte, prosím, kontaktovat na chchveterinari@seznam.cz

29.04.2021

Dobrý den, poptávám práci na pozici recepční na veterinární klinice (pouze recepce, administrativa a pod, ne ordinace). Praxe na veterině 6 let.

V případě zájmu prosím o kontakt na email ikemix@seznam.cz, děkuji.

28.04.2021

Veterinární klinika Brno přijme veterinárního lékaře/ku s ukončeným vzděláním a titulem MVDr.

Nabízíme:

- možnost pracovat v moderně vybaveném veterinárním pracovišti

- stálou milou klientelu

- množství zajímavých pacientů

- přátelský kolektiv

- nadstandardní platové ohodnocení

- benefity: příspěvky na vzdělání, úhrada členského příspěvku, další bonusy dle zkušeností a pracovního nasazení

- možnost nepřetržité konzultace pacientů

- možnost profesního a finančního růstu

Požadujeme:

- aktivní přístup k práci

- praxi v oboru

- samostatný a zodpovědný přístup k práci

- profesionální příjemné vystupování

- komunikativnost

- kladný vztah ke zvířatům

- manuální zdatnost

Rádi se s Vámi uvidíme na osobním pohovoru, v případě zájmu prosíme CV s fotografií a motivačním listem na veterinarniklinikabrno@seznam.cz

28.04.2021

Klinika VETINO Aesculap Pardubice hledá do svého týmu veterinární asistentku, asistenta / recepční.

Náplň práce je velice rozmanitá - od péče o hospitalizované pacienty, asistence na sále, pomoc v ordinaci přes běžný úklid nemocnice po práci na recepci, objednávání a naskladňování zboží a komunikaci s klientem.

Požadujeme schopnost rychle se učit novým věcem, časovou flexibilitu a dobré komunikační schopnosti.

Své životopisy zasílejte prosím na email bacil.x@email.cz.

28.04.2021

WERFFT, spol. s r.o., dovozce veterinárních přípravků, hledá obchodního zástupce/zástupkyni

• Baví tě obchod, rád(a) komunikuješ?

• Zajímají tě zvířata a péče o jejich zdraví?

• Jsi aktivní, máš rád(a) rychlé tempo a organizování je tvá silná stránka?

• Umíš rychle reagovat a chceš prostor pro vlastní realizaci v dynamickém prostředí?

• Staň se posilou našeho obchodního týmu se zaměřením na prodej veterinárních léčiv a přípravků.

Náplň činnosti

• péče a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků z řad veterinárních lékařů,

• vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí,

• návštěvy specializovaných pracovišť, vedení obchodních schůzek,

• tvorba obchodních nabídek,

• prezentace produktů na společenských a prodejních akcích,

region Čechy (kraje: Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Středočeský a Hlavní město Praha).

Profil kandidáta

• VŠ vzdělání – veterinární a farmaceutické výhodou, případně zemědělský, přírodovědný směr,

• prozákaznický a obchodně orientovaný přístup,

• vysoká míra samostatnosti,

• velmi dobrý ústní a psaný projev,

• řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat.

Nabízíme

• co neumíš, rádi Tě naučíme,

• zajímavé finanční ohodnocení vázané na počet schůzek a výsledky prodeje,

• den, co ti uběhne raz dva, protože budeš mít spoustu práce,

• maximální flexibilitu pracovní doby,

• formu spolupráce dlouhodobé smlouvy s OSVĆ,

• zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem,

• pracovní vybavení odpovídající náročné pozici (služební automobil, telefon, IT vybavení),

• důkladné zaškolení a mentoring,

• nástup možný ihned.

V případě zájmu pošli svůj životopis s kontaktními údaji na info@werfft.cz.

28.04.2021

Nabízím místo veterinárního lékaře/lékařky (i absolvent) ve smíšené praxi (společenská zvířata, skot, kozy a koně) v Kralovicích.

Požaduji: výborné komunikační schopnosti, hluboký zájem o obor, samostatnost, ŘP

Nabízím: služební byt, služební auto, plně vybavenou ordinaci (USG, RTG, laboratoř, kauter, stomatologická jednotka), možnost další profilace (hipiatrie, buiatrie, malá zvířata), přátelský tým, pro absolventy odborné vedení

https://mvdr-marketa-sloupova-veterinarian.business.site/ Své CV a motivační email zasílejte na adresu: marketal@email.cz

28.04.2021

Plzeň - Veterinární klinika RPVET Plzeň Bory zaměřená na medicínu malých zvířat hledá kolegu/kolegyni k dlouhodobé spolupráci na HPP možno i absolventa.

Nabízíme: práce v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dalšího dotovaného vzdělávání a profesního růstu

Vyžadujeme: VŠ v oboru, osvědčení KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, Aj nebo Nj.

Své CV, foto a motivační dopis zasílejte na email: rpvet@rpvet.cz

28.04.2021

Veterinární klinika Delta (Praha 6) přijme do svého kolektivu veterinární asistentku/asistenta na HPP.

Hledáme milou kolegyni/kolegu se zájmen o zvířata, ochotou učit se novým věcem, s příjemným vystupováním, zodpovědností, týmovým duchem. Pacienti jsou pro nás na prvním místě.

Co nabízíme tobě? Práci v mladém, přátelském kolektivu moderně vybavené kliniky. Odpovídající pracovní ohodnocení, možnost vzdělávání a pracovního růstu. Praxe vítána, ale není podmínkou, rádi tě zaučíme.

Vaše CV s fotografii zasílejte na e-mail: veterinadelta@seznam.cz

27.04.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární technik/techničkaČeská Skalice, Jičín

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

27.04.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární inspektor/inspektorkaTachov, Petrovice u Sušice, Klatovy, Sušice, Karlovy Vary, Žlunice, Jičín, Žatec, Litoměřice, Cheb, Přerov, Písek, Litoměřice, Mirovice, Vodňany, České Budějovice

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

27.04.2021

Veterinární klinika Na Zdaboři v Příbrami příjme veterinární sestru/bratra na plný úvazek.

Nabízíme zajímavou práci v příjemné kolektivu pěti lékařů a tří veterinárních sester. Nesloužíme pohotovosti. Podpora dalšího vzdělávání a seberealizace je samozřejmostí.

Nabízíme možnost a podporu profesního růstu, odpovídající platové ohodnocení s možným navyšováním.

Hledáme člověka se vztahem ke zvířatům a k lidem.

Požadujeme pracovitost, samostatnost, pečlivost ke svěřeným úkolům. Výhodou je středoškolské vzdělání v oboru či praxe, není to však podmínkou. Nástup na pozici dle oboustranné dohody.

Více informací o klinice najdete na naší webové stránce www.nazdabori.cz či na faceooku. Dotazy Vám rádi zodpovíme na tel 735 120 027. Vaši motivaci spolu s životopisem prosím zasílejte na email vokrouhlik@nazdabori.cz

27.04.2021

Noční veterinář - sestra ve Velké Británii "Poločeská" veterinární praxe u Birminghamu v Anglii přijme nově kvalifikovaného veterináře na noční služby.

Jsme menší rodinná praxe s provizí urgentní péče 24hodin denně. Práce spočívá v kontrole pacientů přes noc, výpomoc s operacemi (anestezie), přes den je volno. Noční služby jsou nenáročné, 50% nocí nejsou žádné hospitalizace. Anglicky budete komunikovat s týmem, ne s klienty, takže budete mít hodně času si angličtinu zlepšit bez velkého stresu.

Co nabízíme: plat 45 000 čistého ubytování zajištěno nad praxí uhrazení víza při smlouvě delší 6 měsíců sponsorship visa

Co požadujeme: Nutná registrace s Britskou RCVS (vypomůžeme) a angličtina na komunikativní úrovni (interview bude přes skype v angličtině).

www.WarrenHouseVets.com (jsme také na fcbk a instagramu) životopis v AJ prosím zasílejte na t.indrielle@gmail.com

27.04.2021

Prodáme boxy s rozměry 1500x1000x700 spodní, a horní řada 2 x 750x600x700

Nové, nepoužívané.

spacek@vetcomplet.cz

26.04.2021

Veterinární klinika Brno hledá do svého rostoucího týmu perspektivní lékařku / lékaře  (vítáme specialisty i mladé veterináře alespoň s jednoletou praxí) na plný, příp. i částečný úvazek, pro celotýdenní provoz včetně pohotovostních služeb.

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení s možností finančního i profesního růstu na referenčním pracovišti s kompletním přístrojovým vybavením, pro kmenové zaměstnance benefity v podobě příspěvků na další vzdělávání, možnost využívání osobního automobilu aj. výhody, 5 týdnů dovolené, úhrada pracovních oděvů a pomůcek samozřejmostí.

Požadujeme zodpovědný a samostatný pracovní přístup, entuziasmus i týmového ducha, komunikační schopnosti na vysoké úrovní, (cizí jazyk AJ/NJ/RJ výhodou), profesionální vystupování, empatické jednání s klienty a vlídné zacházení se zvířaty nutností, časovou flexibilitu.

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na adresu: veterinarniklinikabrno@email.cz

26.04.2021

Veterina Klíčany s.r.o. na severním okraji Prahy přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Nabízíme:

• Zaměření na malá zvířata

• Práci se zkušenými lékaři

• Moderně a plně vybavené pracoviště

• Širokou klientelu

• Pracovní dobu bez nočních služeb

• Výborné platové ohodnocení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 602 776 791

26.04.2021

Zavedená, dobře vybavená veterinární klinika v Praze 10, Vršovicích hledá veterinární lékařku/lékaře na plný i zkrácený úvazek. vet@volny.cz, 608 075 480

26.04.2021

Veterinární nemocnice v Českém Brodě přijme 3 veterinární lékařky či lékaře ( možno i jednotlivě) pro práci ve veterinárních oborech malých zvířat na pracovišti nemocnice v Českém Brodě a klinikách v Praze.

Nástup možný ihned, pro budoucí letošní absolventy již i před promocí.

Kontakt pro zájemce: MVDr. Miroslav Kůžel, M: 602 346 774, email: kuzel@vetnem.cz

26.04.2021

Jste veterinář-ka tělem i duší a těšilo by Vás předávat svou schopnost pečovat o zvířata mladé generaci? U nás je to možné. Přidejte se do našeho týmu!

Více informací o pozici:

- nástup dle dohody

- plný pracovní úvazek nebo dle dohody

Požadavek na vzdělání a praxi:

- vysokoškolské vzdělání v daném oboru

- pedagogické vzdělání

- praxe vítána

- bezúhonnost

Nabízíme:

- příspěvky z FKSP

- příspěvek na penzijní připojištění sportovní aktivity

- závodní stravování

- práce s mladými lidmi

- přátelský pracovní kolektiv

- možnost využít metodického vedení zkušenými kolegy

Kontakt na personalistku: kontaktní osoba: paní Hana Boučková, e-mail: h.bouckova@zemsbn.cz tel. č: 317 723 571

24.04.2021

Do Našeho kolektivu veterinární nemocnice Libuš s nonstop provozem, hledáme veterinární asistentku/ta/recepční.

Požadujeme: středoškolské vzdělání (zdravotnické vzdělání či praxe výhodou), příjemné vystupování, ochotu se dále vzdělávat!

Motivační dopis a CV prosím posílejte na e-mail truhlarova123@seznam.cz Budeme se těšit, kolektiv Vetnemo

23.04.2021

Veterinární klinika Yorica v Ostravě přijme veterinární lékařku/lékaře.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, s pracovní dobou okolo 30hod/týdně, každý čtvrtý víkend dopolední služba.

Požadujeme aktivní přístup ke vzdělání a příjemné vystupování ke klientům a komunikaci.

Pro bližší informace a v případě zájmu zasílejte své životopisy na pavla.bacikova@gmail.com

22.04.2021

Hledá se instrumentářka/instrumentář a sálová sestra/bratr na ortopedii a chirurgii - veterinární klinika Animal clinic-Bílá hora (Praha 6),

Instrumentář/ka musí být pečlivá/vý, komunikativní, zodpovědná/ný, rychlá/lý, přizpůsobivá/vý, psychicky odolná/ný a také alespoň trochu technický typ, protože pracuje s některými přístroji na sále. Takový “anděl” na náš sál :-).

Co je náplní práce?

- příprava operačního sálu a nástrojů

- péče o pacienta před a po zákroku

- příprava operačního pole a pacienta

- monitoring anestezie, asistence některých zákroků

- péče o nástroje/přístroje po provedených operacích

- úklid

Co naopak můžeme nabídnout my?

- zajímavou, dynamickou a smysluplnou práci

- dlouhodobou a stabilní spolupráci v rodinné firmě

- odpovídající mzdové ohodnocení

- moderní a perfektně vybavené pracoviště

- podpora odborného růstu a vzdělávání

- mladý a přátelský tým kolegů

- zaučení do našich systémů

Více informací o našem pracovišti najdete na webu www.animalclinic.cz a na našem fb. Své životopisy s fotografií a případné dotazy posílejte na e-mail: Terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová). Těšíme se!

21.04.2021

Veterinární klinika MVDr. Miroslava Šperlicha Lanškroun přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Jedná se o smíšenou praxi – kompletně vybavená klinika v Lanškrouně, ordinace ve Svitavách a robotická farma mléčného skotu.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a vstřícný a přátelský kolektiv, podporu dalšího vzdělávání, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity atd.

Kontakt: m.sperlich@tiscali.cz, mobil: 602 460 380.

20.04.2021

Pro rozšíření našeho PremiumVet týmu hledáme od července vhodného parťáka/parťačku na pozici recepční + vet. asistent/asistentka.

Klinika se nachází na Praze 3. Pozice je plánována na částečný úvazek nebo DPP, případně může být vykonávána i na IČO. Bez nočních směn, máme pevnou otevírací dobu.

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, možnost plánování směn dle potřeby a mladší kolektiv. Organizujeme různé mimopracovni akce a podporujeme vzdělávání v oboru. Možnost do budoucna, při vzájemném spokojenosti, rozšíření úvazku.

Požadujeme pozitivní přístup k práci, lásku ke zvířatům a dodržování pracovních postupů zavedených na klinice. Angličtina, němčina nebo ruština a zkušenost s prací na recepci či ve veterinární praxi vítána. Praxe v oboru ale není podmínkou, rádi Vás zaučíme.

Více informací a své životopisy zasílejte na jana@tuharska.cz.

20.04.2021

Zavedená vet. klinika ve Veltrusich (20km na sever od Prahy) přijme vet. lék/lékařku s praxí nebo i čerstvého absolventa na plný nebo i částečný úvazek - bez nočních služeb.

Nabízíme práci na zavedeném pracovišti s dobrým přístrojovým vybavením, solidní fin. ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. Ubytování v místě zajištěno.

V případě zájmu prosím CV na: fr.pochobradsky@seznam.cz nebo tel. 602 126 080.

20.04.2021

Veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinární sestru/bratra na zkrácený úvazek.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí.

Očekáváme pracovitost, komunikativnost a flexibilitu. Nutno sloužit jeden víkend v měsíci.

CV prosím zasílejte na hejda21@seznam.cz. Bližší info na mob.: 739 437 324.

20.04.2021

Nastala chvíle, kdy se i vy můžete stát součástí našeho týmu v DIAMONA CLINIC. A to může znamenat jediné, že najdete místo, které je naplněno nejen zvířecí láskou. Naši vizi je zvyšovat povědomí o veterinární stomatologii a ukázat lidem, jak moc je tato péče důležitá pro jejich domácí mazlíčky. Našim cílem je najít člověka, který bude svou práci milovat a zároveň bude chtít pracovat na profesionální úrovni ve zkušeném týmu.

Hledáme veterinární sestru/ bratra, který nám pomůže s našimi zvířecími pacienty a zároveň se bude chtít pracovně rozvíjet.

Pozice: Veterinární sestra/ bratr do veterinární ordinace DIAMONA CLINIC. www.diamona.cz

Pracovní poměr: DPP - Dohoda o provedení práce

Požadujeme:

Praxi v oboru

Zodpovědnost

Komunikativnost

Zkušenosti s prací na sále

Technickou zdatnost

Kladný vztah ke zvířatům (obzvlášť ke kočkám)

Co vás u nás čeká Moderní pracoviště. Skvělí klienti a jejich mazlíčci. Práce na PC. Přátelský kolektiv a skvělá atmosféra. Zvířecí pacienti, hlavně tedy ti kočičí.

Mzdové ohodnocení dle dohody. Benefity - Příspěvky na vzdělání.

Pracovní doba: Každý pracovní den od 8:00 do 16:00, kromě středy, kdy máme od 10:00 do 18:00

Jak bude pohovor probíhat? Čeká vás zaslání životopisu, první pohovor a nakonec si práci vyzkoušíte přímo v ordinaci.

Místo působení: Těrlická 1298/2E 735 35 Horní Suchá

Kontakt: MVDr. Diana Frenclová ordinace@diamona.cz

Své životopisy zasílejte na ordinace@diamona.cz

20.04.2021

Dobrý den, poptávám práci jako veterinární technik v Královéhradeckém kraji (nejlépe okres Hradec Králové).

Praxi mám z dob studií na SOŠ veterinární (2013-2017), momentálně studují na ČZU v Praze obor zootechnik. Životopis mohu zaslat. Děkuji, makizimova@seznam.cz

19.04.2021

Veterinární klinika ve Vyškově hledá veterinární sestru/bratra.

Nabízíme zajímavou a dobře ohodnocenou práci v příjemném kolektivu.

V případě zájmu pište na email ordinacevyskov@seznam.cz

19.04.2021

Veterinární klinika v Rudné u Prahy hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek s nástupem dle dohody.

Nabízíme práci na moderně vybaveném pracovišti v přátelském kolektivu bez nočních a pohotovostních služeb, příjemné pracovní prostředí, podporu dalšího vzdělávání, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity atd.

Očekáváme empatické a profesionální jednání s klienty a smysl pro týmovou práci. Absolventa zaučíme.

Svůj životopis, prosím, zašlete na e-mail: veterinarudna@centrum.cz

19.04.2021

ABClinic veterinární klinika Brno přijme do svého kolektivu veterinární sestru/bratra na HPP.

Náplní práce je pozice veterinárního asistenta a recepční kliniky.

CV a motivační dopis zasílejte prosím na mail: weidenhofer@volny.cz. Info o klinice www.veterinabrno.cz

19.04.2021

Veterinární klinika MaScHEER v Malešovicích přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo VPP.

V případě zájmu zašlete prosím životopis na scheerpet@gmail.com.

18.04.2021
Prodám RTG SY 31 100 P, adam.volny1@seznam.cz
18.04.2021

Prodám ASSISTINA 301 PLUS - přístroj pro automatické vnitřní čištění, chlazení a mazání kolénkových násadců, turbínek, scalerů. Foto pošlu. Cena dohodou. Praha, ordinacea@email.cz

18.04.2021

Prodám Weldman svařovací a žíhací přístroj pro ortodoncii a laboratoř. Foto pošlu. Cena dohodou. Praha, ordinacea@email.cz

18.04.2021

Prodám TRIAD Lampa 2000 - přístroj pro vytvrzování světlem polymerovaných materiálů pro ordinaci a laboratoř. Foto pošlu. Cena dohodou. Praha, ordinacea@email.cz

16.04.2021

Do veterinární ordinace nedaleko Brna přijmu veterinárního lékaře/lékařku s praxí na částečný pracovní úvazek.

Nabídky posílejte prosím na igorpiller@seznam.cz

16.04.2021

Pronájem a posléze prodej veterinární praxe, včetně vybavení, po MVDr. Petru Pavelkovi v Brně-Řečkovicích, Terezy Novákové 30.

Bližší informace na tel.:+420 603 524 142

15.04.2021

Nabízím k pronájmu/odkupu veterinární kliniku v Náchodě, se zavedenou klientelou, dobře vybavenou, připravenou k provozu.

Bližší info na telefonu: 777 247 406

15.04.2021

Dobrý den, hledám práci na HPP jako veterinární sestra v okolí Nový Jičín.

Vystudovala jsem veterinární školu v Kroměříži a mám také kurz Dornovy metody pro psy. Praxe pro mě byla vždy důležitá a mnoho jsem se díky ní naučila a pochopila. Miluji práci se zvířaty i volně strávený čas s nimi. Ráda se v tomto oboru vzdělávám a učím novým věcem. Tato práce je pro mě velmi důležitá a mám z ní vždy radost. Jsem spolehlivá, pracovitá, veselá a ráda bych pracovala v dobrém kolektivu lidí, věci dělám pořádně a poctivě. Také vlastním řidičský průkaz sk.B.

V případě zájmu mě kontaktujte pomocí emailu: hanamarie.dvorska@seznam.cz Budu moc ráda za případné nabídky. Ráda Vám zašlu svůj životopis i odpovím na otázky, moc Vám děkuji a přeji krásný den, Hana Dvorská.

15.04.2021

Veterinární klinika VETINO Jaggy Praha, s nepřetržitým provozem, se sídlem na Praze 6, hledá veterinární asistentku / asistenta do nonstop provozu.

Hledáme: kolegy s časovou flexibilitou, ochotou učit se, příjemným vystupováním, zodpovědností, vysokým pracovním nasazením a časovou flexibilitou. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu s možností dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email: kupkovaj@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru. Těšíme se na Vás, tým Jaggy,

15.04.2021

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o. Litoměřice příjme na HPP do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (i budoucího absolventa).

Nabízíme zaměstnání na jednom z největších a nejlépe vybavených pracovišť v ČR s dlouholetou praxí. Vybavení CT, RTG přímá, nepřímá digitalizace, laparoskopie, endoskopie, artroskopie, skiaskopie, harmonický skalpel, USG, inhalační anestezie, intraorální RTG s digitalizací, kompletní samostatná laboratoř, velké množství referovaných pacientů.

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, plat 50 000 Kč a více a další bonusy dle zkušenosti a pracovního nasazení.

Uvítáme profesní růst a další specializaci. Služební byt k dispozici. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, CV na e-mail: bunczuk@seznam.cz. Další informace na tel. č. 604 311 116, www.veterina-live.cz

14.04.2021

Veterinární klinika Veterix v Prostějově hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu haas@veterix.cz.

14.04.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata H-VET s.r.o., Praha 15 hledá do svého týmu lékaře/lékařku se zaměřením na medicínu malých savců.

V současné době více jak 40% našich pacientů jsou králíci, morčata a proto hledáme kolegu/kolegyni na hlavní nebo částečný pracovní poměr, který/á se bude dál rozvíjet v této oblasti veterinární medicíny. Vhodné i absolventy. Podpora dalšího vzdělávání v oboru.

Své životopisy posílejte na hvet@volny.cz

14.04.2021

Prodám parní sterilizátor Exacta 02 EX 0729, poslední protokol o zkoušce ZÚ o účinnosti sterilizačního zařízení z prosince 2020, vyhovuje.

Cena 15.000 Kč  tel. 736 439 464

14.04.2021

Milé kolegyně a kolegové, hledám obchodního partnera, spoluvlastníka, ke spolupráci v budoucí veterinární ordinaci, v lokalitě Středočeského kraje, ev. Prahy.

Pro získání detailních informací pište, prosím, na e-mail: nova.veterina.21@gmail.com.Děkuji.

14.04.2021

Veterinární ordinace MHF v Lázních Bohdaneč nabízí pracovní místo veterinárnímu lékaři/lékařce.

Rádi bychom našli empatického kolegu nebo kolegyni, který/která hledá klidnou práci v ordinaci pro malá zvířata, bez víkendových služeb a pohotovostí.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou (přijmeme i absolventa).

V případě zájmu o podrobnější informace či přímo nabízenou pozici volejte na telefon 739 533 211 nebo pište na e-mail veterina-mhf@email.cz. Děkujeme

13.04.2021

Do zaběhnuté a pohodové ordinace pro malá zvířata přijmu kolegu/kolegyni pro spolupráci/HPP/VPP apod., vše záleží na domluvě.

Na chvíli, nadýl nebo i navždy, když se do Krušných hor zamilujete. Bez víkendů a pohotovostí, i když dobrovolnosti a nadšení se meze nekladou.

Pěkný byt 2+1 pár kroků od ordinace, auto. Odpovídající zacházení i ohodnocení. Kadaň - malé královské město pod horami. a.verny@centrum.cz

12.04.2021

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP do podhůří Jeseníků, okres Šumperk, do veterinární ordinace se smíšenou praxí.

Malá zvířata tvoří 40%, velká zvířata 40% a koně 20%.

Prosím o zaslání životopisu a motivačního listu na e-mail: veterinahanusovice@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 303 793. Těšíme se.

12.04.2021

Veterinární klinika v Přerově přijme na HPP veterinární setřičku/bratra.

Vaše životopisy zasílejte na josef.pospisilik@seznam.cz

12.04.2021

Prodám sonografický přistroj 100 Falco. Tel. 702 493 482.

12.04.2021

Rádi bychom nabídli spolupráci veterináři/veterinářce - chirurgovi tvrdých tkání, na externí spolupráci.

Klinika se nachází v Brně.

V případě zájmu bližší info na veterinarniklinikabrno@seznam.cz

11.04.2021

Veterinární klinika Heřmanův Městec přijme veterinárního lékaře/lékařku pro kliniku chorob koní, možná budoucí chirurgická nebo ortopedická specializace pod vedením zkušených odborníků.

Možnost účasti na zahraničních stážích. Možnost ubytování do 5 km od kliniky. Nabídka platí i pro absolventy roku 2021.

Pro bližší informace volejte 602 42 46 64 nebo zašlete CV s fotografií na mail.: jana.hockova@klinikahm.cz

08.04.2021

Z důvodu rodičovské bohužel již nevyužiji tyto profily k biochemickému analyzátoru IDEXX Catalyst one:

Chem 17 clip - 10x - exp. 15/nov/21

Lyte 4 - 11x - exp. 24/jan/22

SDMA a total T4 - 10x - exp. 17/oct/21

Možné osobní předání v Poličce či v Brně a okolí. Cena dohodou. Tel. 603 899 312.

08.04.2021

Kliniky VETINO Aesculap Pardubice a VETINO Jaggy Praha

Co hledáme?

Motivované veterinární lékaře / lékařky určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům. Spolehlivost, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat, chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr.

Co nabízíme?

12 měsíční rotační program, 3 kliniky v ČR, možnost výběru zařízení dle vlastní preference, možnost primárního zaškolení na klinikách Jaggy, možnost přestupu do jiného zařízení v průběhu programu, individuální přístup dle oboru a zájmu, široké možnosti uplatnění, kontinuální vzdělávání (podrobné společné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků), možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucími všech oddělení i o nočních a víkendových službách, možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech, 4 týdny dovolené, stravenkový paušál, úhrada členského poplatku KVL, placené vzdělávací akce.

VETINO Jaggy Praha: neurologie, rehabilitace, interní medicína, ortopedie, chirurgie, oftalmologie, kardiologie, medicína fretek

VETINO Aesculap Pardubice: interní medicína, chirurgie, kardiologie, drobní savci, stomatologie

Kontakt: Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte, prosím, na adresu: provoz@vetinogroup.cz

08.04.2021

Hledám spolupracujícího veterináře i absolventa, kterému předám zaběhnutou praxi.

LB kraj tel. 602 363 604

08.04.2021

Veterinární klinika Vetpoint, Praha 10, přijme kolegu/kolegyni na celý, případně poloviční úvazek.

Požadujeme zájem o obor, odolnost vůči stresu a příjemné vystupování. Specializace vítána.

Nabízíme velmi dobře vybavené pracoviště, výborné finanční ohodnocení, bezkonfliktní kolektiv a do 2 let možnost z důvodu odchodu do důchodu možnost převzetí části praxe.

Klinika má 21 letou tradici... Tel 776 033 603

08.04.2021

Pro naší Veterinární kliniku přijmeme veterinární sestru/ bratra.

Nástup možný ihned na HPP. Praxe v oboru výhodou, ale rádi přijmeme i aktivního člověka bez praxe se zájmem o obor. Práce na pracovišti se stálou klientelou a dlouholetou praxí.

Požadujeme aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, komunikativnost, příjemné vystupování a empatii. Ochotu odpracovat 2x v měsíci víkend (Sobota 3hod, neděle 3 hod) a svátky taky ve zkrácené ordinační době.

Nabízíme podporu v dalším vzdělávání a jiné benefity. Práce je v mladém a příjemném kolektivu.

www.veterina-svobodnik.cz Své CV posílejte na: info@veterina-svobodnik.cz

08.04.2021

Pro naši kliniku přijmeme veterinárního lékaře/lékařku. Uvítáme absolventy/tky nebo lékaře s praxí.

Nabízíme: Práce v menším a přátelském kolektivu. Podpoříme profesní rozvoj a specializaci. Finanční příspěvky na průběžné vzdělávání. Práce bez nočních směn. Nabízíme možnost ubytování!

Požadujeme: ochota odpracovat víkendovou pohotovost - Sobota 3hod + Neděle 3hod jednou za 3 týdny. Pár svátků do roka taky ve zkrácené době. Příjemné vystupování, zájem o rozvíjení se v oboru a zvládaní náporů pacientů.

www.veterina-svobodnik.cz Zájemce prosíme o zasláni CV a motivačního listu na: info@veterina-svobodnik.cz

07.04.2021

Dobrý den, hledám práci, ideálně na HPP, jako recepční/asistentka/aj. v Praze.

Bohužel nemám veterinární vzdělání, jsem absolventem ČZU fakulty agrobiologie, ale již od malička se o zvířata intenzivně zajímám a velmi ráda bych sehnala práci v oboru, který je s nimi spojený. Jako náctiletá jsem si přivydělávala na psích výstavách a závodech a v jezdeckých stájích.

Absolvovala jsem řadu fyzioterapeutických kurzů: semináře Dornovy metody pro koně a psy, tejpování, equine touch...až doba dovolí, velmi ráda bych v těchto kurzech pokračovala. Moji rodiče jsou oba lékaři, takže dobře znám lékařské prostředí, jsem více než ochotná se veškeré věci, které neznám dovzdělat i ve svém volném čase...

Budu opravdu velmi ráda za případné nabídky, kontakt pomocí mailu: knizkova.t@gmail.com

07.04.2021

Kvůli dlouhodobé nemoci potřebuji zástup ve veterinární ordinaci v Ostravě.

Je požadována schopnost samostatně pracovat, dobrá komunikace s klienty a láska ke zvířatům. Dobrá znalost PC, programu WinVet a anglického jazyka výhodou.

Zašlete svůj životopis na mailovou adresu dana.premusova@centrum.cz

06.04.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu, množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat. Podporujeme další vzdělávání a specializaci.

Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

06.04.2021

Prodám světlo pro malou chirurgii SITOS se zavěšením na stěnu. Typ VETELA 2300 Cena: 10.000 Kč

Dále inhalační přístroj Anemat N8 bez odpařovače upravený pro použití s koncentrátorem kyslíku - cena 12.000 Kč nebo s odpařovačem isofluranu - cena 20 000 Kč. Tel. 777 511 607

06.04.2021

"Poločeská" veterinární praxe u Birminghamu ve Velké Británii přijme studenty veteriny (v posledním ročníku) na practical placement Erasmus/internship/elective.

Nutná angličtina na komunikativní úrovni (interview bude přes skype v angličtině). Ubytovaní je zajištěno, student se bude aktivně zapojovat do péče o pacienty, včetně výpomoci s nočními operacemi atd.

www.WarrenHouseVets.com životopis v AJ prosím zasílejte na t.indrielle@gmail.com

05.04.2021

Zavedená veterinární klinika Jinonická na Praze 5 hledá do ordinace malých zvířat lékaře/lékařky s praxí i absolventy se zaměřením chirurgie/ortopedie.

Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor a pacienty do menšího přátelského kolektivu.

Nabízíme možnost profesního rozvoje ve spolupráci se zkušeným chirurgem na vybaveném pracovišti se stabilní klientelou, osobní i profesní podporu včetně dalšího vzdělávání, platové podmínky odpovídající zkušenostem a nasazení s motivačními bonusy, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb (střídání ranní a odpolední směny), pestrou pracovní náplň ambulance a chirurgie, zaměstnanecké benefity (úhrada komorových příspěvků a seminářů, zdravotní volno).

Nástup možný dle dohody. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 607 546 986 (MVDr. Markéta Rochová) nebo emailu: marketa.rochova@seznam.cz Těšíme se na Vás...

05.04.2021

Veterinární klinika Veterina za mostem s.r.o. v Příboru, hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře, může být i absolvent na HPP.

Nabízíme práci v dobře vybavené ordinaci pro malá zvířata.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vstřícný přístup k našim klientům, flexibilitu a chuť učit se novým věcem.

Svá CV posílejte na email: petra.bacakova@seznam.cz

03.04.2021

Prodám biochemický analyzátor Spotchem EZ

http://medista.cz/data/files/arkray-spotchem-veterina-katalog.pdf. Cena 29000 Kč. Před prodejem necháme přístroj zkontrolovat v servisu u dovozce.

Kontakt info@zelenaliska.com nebo 776 034 284.

01.04.2021

Hledáme do týmu v Brně veterinárního lékaře/ku, ať už na částečný nebo plný úvazek. Případně i studenta 6.ročníku VFU, s následným nástupem k nám do ordinace.

Pokud má někdo zájem nebo ví někdo o někom, prosím o kontakt na veterinajihlavska@seznam.cz Děkuji, budeme se těšit na nového kolegu či kolegyni

01.04.2021

Veterinární lékař/lékařka v Massachusetts, USA

Budeme sponzorovat víza H1B, pomáhat při získávání povolení k praxi v USA a Massachusetts. Musíte mít zkušenosti jako veterinář s pacienty a také s operací měkkých tkání, zubní chirurgie by byla dobrá. Musíte mluvit a psát výborně anglicky.

Jsme na krásném mořském pobřeží severně od Bostonu MA. Naše webová stránka http://www.farmsveterinaryclinic.com Můžeme vám pomoci s vaším životním uspořádáním. Plat je konkurenceschopný s tím, co máme zde v USA.

Kontaktujte majitele Rachel Cutler rachel@farmsveterinaryclinic.com a odpovězte anglicky

01.04.2021

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně - Žebětíně hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Odpolední pracovní doba, práce na DPP. Zaučíme i šikovného absolventa.

Kontakt pro zájemce: veterinazebetin@seznam.cz

01.04.2021

Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení přijme do pracovního poměru na plný pracovní úvazek veterinárního lékaře / lékařku pro výkon veterinární péče ve Středočeském kraji se sídlem ve spádové veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína.

Náplň práce.

• Zajišťuje výkon veterinární péče v podmínkách MV v přidělené spádové oblasti – Středočeský kraj se sídlem ve spádové veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína,

• spolupracuje s příslušnými služebními funkcionáři a vedoucími zaměstnanci při vytváření a dodržování podmínek a požadavků veterinární péče.

• provádí odbornou léčebnou a preventivní péči o služební zvířata útvarů Policie ČR a Ministerstva vnitra a na základě pověření výkon státního veterinárního dozoru a další odborné veterinární činnosti vyplývající ze zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči, ve znění pozdějších předpisů, tyto činnosti vykonává v útvarech MV v přidělené spádové oblasti.

• spolupracuje s hygienikem MV v oblasti ochrany před nemocemi přenosnými ze zvířat na člověka.

• spolupracuje s územně příslušnými orgány Státní veterinární správy, popř. s dalšími orgány státní správy.

• v přidělené spádové oblasti organizuje a provádí opatření proti vzniku a šíření nákaz zvířat a nemocí přenosných ze zvířat na člověka nebo z živočišných produktů na člověka.

• na základě přiděleného pověření provádí odborné úkony v oblasti výkonu státního veterinárního dozoru v útvarech MV v přidělené spádové oblasti.

• v rozsahu stanoveném Ministerstvem vnitra a vedoucím oddělení veterinární služby vede veterinární dokumentaci a evidenci a zpracovává veterinární výkazy a hlášení.

• cestou vedoucího oddělení veterinární služby uplatňuje požadavky na nákup veterinárního materiálu a léčiv pro zajištění odborné činnosti veterinární služby.

Nabízíme

• odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy (podle zákona č. 300/2019 Sb., a nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.),

• platová třída 13,

• platové rozpětí: základní plat 26 730 – 39 420 Kč (dle odpracovaných let),

• příplatek 2 200 Kč. Po zapracování možnost přiznání osobního ohodnocení podle dosahovaných výsledků,

• pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou převedení na dobu neurčitou, • zkušební doba 3 měsíce,

• standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu uvedené v kolektivní smlouvě,

• příspěvky z FKSP - stravenky,

• 25 dnů dovolené,

• 5 dní indispozičního volna,

• příspěvek na dovolenou podle vlastního výběru,

• měsíčně příspěvek na penzijní spoření,

• možnost využití rekreačních zařízení objektů v rámci Policie za zvýhodněné ceny i pro členy rodiny,

• pro děti zaměstnanců organizujeme 3 - týdenní letní dětské tábory,

• odměny při pracovních a životních výročních.

Požadujeme

• požadované vzdělání – vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, ukončené vysokoškolské vzdělání s titulem MVDr.,

• způsobilost k právním úkonům,

• bezúhonnost,

• praxe ve veterinární ordinaci a atestace 1. stupně výhodou,

• čistý rejstřík trestů,

• vstupní lékařská prohlídka,

• schopnost práce s rentgenovým zařízením,

• řidičský průkaz skupiny B nutný. Místo výkonu práce: veterinární ordinace v Býchorech u Kolína a přidělená spádová oblast (Středočeský kraj).

Nástup možný: ihned

Kontaktní osoba: MVDr. Milan Dudek vedoucí oddělení veterinární služby, tel.: 731 553 027 email: milan.dudek@pcr.cz

Příjímací proces: V případě, že máte zájem o inzerované pracovní místo a splňujete kvalifikační předpoklady inzerovaného místa, zašlete nám

1) strukturovaný životopis s kontaktními adresami a telefony,

2) motivační dopis a

3) kopii dokladu o Vaší odborné způsobilosti na kontaktní emailovou adresu.

Na základě posouzení Vašich kvalifikačních předpokladů, znalostí, dovedností a případně i odborné praxe s požadavky na dané místo Vás budeme informovat o dalším postupu.

01.04.2021

Prodám přenosný USG Mindray DP-10vet. Cena 15 000 Kč

tel. 724 124 248,  lucie.vrzakova@seznam.cz

03.03.2021

Norwood Veterinary Group, Beverley, Velka Britanie hleda veterinarniho lekare/lekarku na plny uvazek.

marva@email.cz

02.03.2021

Přijmu studenta/tku VFU do veterinární ordinace v Brně na výpomoc v rámci rehabilitací psů a koní.

V případě zájmu prosím CV s fotkou na rehabilitace.pro.psy@seznam.cz

02.03.2021

Hledám brigádu v oblasti veterinárního technika/asistentky v Brně a okolí.

Mám vystudovanou střední školu veterinární v Boskovicích. Praxe jsem měla v rámci školy, ale i individuální na veterinární ordinaci paní MVDr. Kláry Němcové v Tišnově. Rychle se učím novým věcem. Jsem komunikativní, zodpovědná, precizní a dobře zvládám práci se zvířaty. Aktuálně jsem studentem po maturitního studia anglického jazyka. Z těchto důvodů mohu vždy až po 12h. Kromě tohoto časového omezení jsem flexibilní, mám řidičák i auto.

Pro zájem mě kontaktujete zde: michaela.doc@seznam.cz

02.03.2021

Prodáme starší vyšetřovací stoly s plynovou vzpěrou, funkční. Po dohodě možno upravit - (elektrický nebo hydraulický zdvih , deska atd.) - od 7000,-

Dále vyšetřovací LED světlo KL-III, 80 000 LUX, měnitelná barevná teplota, stropní montáž - po dohodě možno upravit na nástěnnou verzi. Cena 31 000,- bez DPH. info@vetcomplet.cz

02.03.2021

Obchodní zástupce/zástupkyně - veterinární oblast - Praha + západní Čechy

Pro velmi úspěšnou, nadnárodní společnost zabývající se FMCG aktuálně hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na výše uvedenou pozici.

Jaká bude Vaše práce?

• Budete zastupovat společnost jako strategického partnera pro konkrétní veterinární zákazníky prostřednictvím pravidelných návštěv, setkání a seminářů

• Budete rozvíjet kontakt s klinikami, veterináři, zdravotními sestrami

• Budete poskytovat informace o produktech a službách společnosti

• Implementovat předepsané prodejní a marketingové aktivity pro společnost

• Budete se podílet na vypracování prodejních plánů, jejich realizaci za účelem dosažení stanovených cílů

Jaká odměna Vás čeká?

• Zajímavá a zodpovědná práce pro velmi úspěšnou společnost

• Motivující mzda + bonusy z prodeje + kvartální odměny

• Automobil i pro soukromé účely

• Nástup možný ihned

Budete se nám líbit pokud:

• Máte zkušenost s prodejem ve veterinární oblasti, FMCG nebo ve výživě

• Máte minimálně Bc. vzdělání (veterinární velkou výhodou)

• Dokážete velmi dobře komunikovat, máte obchodního ducha, vyjednávací dovednosti

• Mluvíte obstojně anglicky (min úroveň B1)

• Jste aktivním řidičem

batorova@profeskontakt.cz

01.03.2021

Veterinární ordinace Šlapanice u Brna MVDr. Tereza Bednářová a Brno-Slatina MVDr. Robert Just příjme veterinární lékaře-lékařky.

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor medicíny malých zvířat, praxe vítána, ale pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme přátelský kolektiv, kvalitní přístrojové vybavení. Práce na HPP, VPP nebo DPČ.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, preferujeme zaslání CV. Kontakt: tereza.bednar@gmail.com nebo robert.just22@gmail.com

Komora veterinárních lékařů České republiky