Komora veterinárních lékařů České republiky

23.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Jesenice přijme do svého kolektivu veterinární sestřičku s praxí. 4 lékaři+ 2 sestřičky, moderní referenční pracoviště s pěkným zázemím, bez nočních služeb. Pište na: veterina-jesenice@seznam.cz

20.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Nabízíme práci veterinární lékařce/lékaři, který má chuť do práce, má rád zvířátka (nejen pejsky a kočičky, ale i exotické ptactvo a plazy). Jsme praxe s digitalizací, máme sonografické přístroje, endoskopické přístroje, hospitalizaci.

Pokud máte chuť se k nám přidat napište nám na: info@veterinaukostela.cz či volejte na 776 578 372. Rádi se s Vámi potkáme v Českých Budějovicích. Práce možná i na částečný úvazek.

20.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Hledáme veterinárního asistenta/sestřičku na kliniku v Českých Budějovicích. Práce na HPP/VPP. Vaše životopisy posílejte na: info@veterinaukostela.cz či volejte na: 721 001 234.

19.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov)  přijme do svého  týmu veterinárního lékaře/lékařku na výpomoc (víkendové služby, případně záskoky za dovolené). Ideální např. pro lékařky na rodičovské dovolené.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování a práci v týmu. Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů s podporou dalšího vzdělávání a specializace na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem prosím zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

19.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici veterinárního lékaře do zavedené veterinární kliniky v Praze. Nabízíme pracovní dobu bez nočních služeb, příjemný kolektiv, podporu dalšího vzdělávání, dobrou dopravní dostupnost. Požadujeme schopnost samostatné práce, spolehlivost, příjemné vystupování a znalost AJ. Vaše CV prosím posílejte na tadychciordinovat@seznam.cz

19.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do svého kolektivu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací kolegyni/kolegu, který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou. Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Svá CV zasílejte na fana.vk@centrum.cz

18.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák Mělník, hledá do kolektivu veterinárního lékařelékařku (včetně nových absolventů, které rádi uvedeme do profese) na celý nebo zkrácený úvazek. Nabízíme dlouhodobou perspektivu, stálou klientelu, účast na rozvoji pracoviště, podporu vzdělávání. Kontaktujte nás, prosím, nejlépe emailem vetklinik@seznam.cz.

14.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Pronajmu zavedenou veterinární ordinaci v Ostravě, veterinární lékařce - lékaři se zaměřením na malá zvířata. Praxe je provozována v rodinném domě. Časem je možné jednání eventuálním odprodeji praxe . Tel: 777 642 159

13.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika ABC, Praha 3, hledá veterinární lékařku/ veterinárního lékaře, i šikovného absolventa, i na zkrácený úvazek. Nabízíme: práci na zavedeném dobře vybaveném pracovišti, denní provoz bez nočních služeb, možnost dalšího vzdělávání možnost dalšího vzdělávání (placeného zaměstnavatelem). Očekáváme pracovitost, zájem o léčbu psů, koček a drobných savců, dobře odvedenou práci, spolehlivost, komunikační schopnosti, příjemné a empatické vystupování. Nutná vynikající znalost češtiny slovem i písmem. CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na adresu kata.tandlerova@volny.cz.

13.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Přenechám provoz zavedené veterinární ordinace východně od Brna. Tel. 702 816 717

13.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika, Poděbradská 1079/63a, Praha 9 přijme sestřičku. Nástup možný leden 2018. Náplní práce je asistence lékařům v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty a práce v laboratoři.

Požadujeme ukončené vzdělání - SOŠ, nejlépe veterinární, ale není to podmínkou, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost a samostatnost, pracovitost a citlivý vztah nejen k pacientům, ale i ke klientům.

Nabízíme 8 hod pracovní dobu, bez nočních služeb a podporu při dalším vzdělávání. V případě zájmu zašlete CV na kvapil@veterinapodebradska.cz.

12.10.2017
Zvýhodněná inzerce
Prodám stacionární sonograf Mindray DC-6.

Rok výroby: 2014 Cena bez DPH (včetně dvou sond): 159.000 Kč. 15" LCD + dvě uz. sondy 1x mikrokonvexní vaginální 9 Mhz+ 1x abdominální 5 Mhz. Barevný a energetický doppler pro kardiologii, PW, CW, THI, Automatická optimalizace obrazu, M-mode. Výkonnostní třída: 43. Zachovalý stav po prvním majiteli z gynekologické ambulance. Cena nového přístroje 750000,-, současná prodejní cena 159 000,- s DPH info@veterinavozak.com ev na 602 432 180. K prodeji bude v měsíci listopadu 2017 výměna za nový přístroj.

    
12.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa (VFU). Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, citlivý přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

11.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Veterinář, sro v Trutnově přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku popř. i absolventa. Je možno si vybrat mezi prací s výraznou převahou práce na obvodě nebo výraznou převahou práce na klinice pro malá zvířata.

Kontakt: Veterinar.sro@tiscali.cz, telefonicky 499 815 815 mezi 7.00 - 19.00.

11.10.2017
Zvýhodněná inzerce

Do naší rostoucí praxe malých zvířat hledáme novou posilu na posici veterinární lékař/lékařka. Možno i pro absolventy - rádi Vás zaučíme a něco snad i z praxe ukážeme. Klinika sídlí na Praze 5 - Barrandově. Nástup možný ihned.

Akceptujeme pouze absolventy Fakulty Všeobecného Veterinárního Lékařství. Svá CV a motivační dopisy zasílejte prosím na: lubkas22@gmail.com MVDr. Lubomír Sojka, Veterinární klinika Anima, s r.o; www.klinikaanima.cz

10.10.2017
Zvýhodněná inzerce

„Šťastný výraz uzdraveného zvířete je pro veterináře tou nejcennější odměnou.“

Jestli s námi souhlasíš, pak hledáme právě Tebe.

Máš-li týmového ducha, chuť dále se vzdělávat a práce pro tebe není jen nutností, ale koníčkem, pak se přidej k týmu profesionálních nadšenců na veterinární klinice Vetlife s.r.o. (www.vetlife.cz) Hledáme parťáka s praxí i bez, specializace na malé savce vítána, ale není podmínkou. Řidičské oprávnění sk. B by bylo prima, ale obejdeš se i bez něj. Pokud ovládáš cizí jazyk, bude se Ti u nás hodit. Řídíme se mottem: Buď laskavý a ohleduplný ke zvířatům, stejně tak i k jejich majitelům.

A co Ti můžeme nabídnout?

Příjemné pracovní prostředí a rodinnou atmosféru středně velké kliniky se stabilní klientelou Moderní vybavení (digitální RTG, IDEXX, moderně vybavený operační sál včetně inhalační narkózy, hospitalizační zázemí, specializované oftalmologické vybavení). Používání špičkového sortimentu materiálu a léčiv. Odpovídající platové podmínky, plus bonusy a benefity. Skvělý tým zkušených, ochotných a stále dobře naladěných sester. Podpoříme Tě v dalším vzdělávání či specializaci. Jsme tu pro Tebe v době zapracování i poté. Odborné konzultace, asistence anesteziologa při operacích atd. Pracujeme jako tým a můžeme se jeden na druhého vždy spolehnout.

Co můžeš od práce na naší klinice očekávat?

Rozmanitou klientelu (od myšek až po velké papoušky). Celoživotní péči o zvířecí miláčky - od mláďátek až po zasloužilé kmety. Veselé historky i dramatické boje o život. Adrenalin i návaly štěstí… protože u nás se stále něco děje.

V případě zájmu zašli své CV na mail: lenbar@post.cz

10.10.2017
Zvýhodněná inzerce
Na farmu chov prasat Záhornice přijmeme vedoucího farmy. Nástup možný ihned. Jedná se kompletní vedení farmy, evidence, vedení týmu 4 lidí. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu své životopisy zasílejte na adresu: smid.eva@seznam.cz
19.10.2017
Komerční inzerce

Jste začínající veterinář a zařizujete ordinaci? Rozšiřujete či modernizujete své vybavení?

Pokud ano, jsme tady pro Vás!!!

Společnost EUROPA GROUP s.r.o, / proveterinare.cz, se zabývá vlastní výrobou operačních a vyšetřovacích stolů, hospitalizačních boxů, prodejem a montáží operačních světel a dalšího vybavení.

Rádi pomůžeme, upravíme a vyrobíme podle Vašich požadavků, přání a možností.

Všechny naše produkty můžete vidět na stránkách www.proveterinare.cz

Kontaktujte nás na info@proveterinare.cz, nebo na telefonu 720 039 831.

 
23.10.2017

Moderně vybavená veterinární ordinace v Mostě přijme veterinárního lékaře/ku - nejlépe absolventa. Pozice je vhodná i pro dvojici absolventů. Životopisy zasílejte na mvik@centrum.cz, www.veterinamost.cz

23.10.2017

Do veterinární ordinace na Praze 6 se zaměřením na malá zvířata přijmeme veterinárního lékaře na HPP. Požadujeme zájem o obor, anglický jazyk na pokročilé úrovni, praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy. Zájemci mohou své CV zasílat na info@wellpet.cz, případně volat na +420 776 487 538

23.10.2017

Veterinární klinika Parník, Praha 9, Černý Most, přijme veterinárního lékaře/lékařku.

příjemná pracovní doba

přátelský kolektiv

samostatná práce

motivační plat

Nástup únor 2018. Svá CV prosím zasílejte na konkurz@veterina-parnik.cz. Těšíme se na Vás.

23.10.2017

Hledáme posilu do veterinární ordinace pro malá zvířata na pozici veterinární lékař s praxí i absolvent. Možnost i částečný pracovní úvazek vybrané dny v týdnu. Mail j666k@seznam.cz

22.10.2017

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni přijme veterinární lékařku/lékaře, místo je vhodné i pro absolventa – zaučíme.

Nabízíme:

- převážně mladý kolektiv

- nadstandardně vybavené pracoviště

- příjemnou pracovní dobu

- plnou podporu dalšího vzdělávání a možnost specializace

Požadujeme:

- zájem o obor a ochotu se dále vzdělávat

- milé vystupování

- pracovitost a týmového ducha

Své životopisy posílejte na adresu: benda@veterina-plzen.cz Těšíme se na Vás!

22.10.2017

Dobrý deň, ponúkam na predaj veter. pomôcky, lieky, krmivá atď, zoznam je v priložených obrázkoch.

Nakoľko sa jednalo o odpredaj majetku zo skladu, sú tam uvedené aj skladové ceny (nie sú to ceny predajné). Pokiaľ by ste mali o niečo konkrétne záujem, cenu si navrhnite. Všetko viem priniesť vrámci Prahy a okolia, zvyšok môžem poslať poštou. Kontakt: jhanzel@gaya.sk

        
19.10.2017

 Prodám:

BSAVA Manual of Canine and Feline Anesthesia and Analgesia - 3rd edition nerozbalený za 2970 Kč vč. DPH

BSAVA Small Animal Formulary - 8th edition za 1320 Kč vč. DPH

kontakt: info@zelenaveterina.cz

19.10.2017

Prodám ultrazvukové sondy pro UZ MEDISON 128 BW

- C3TED konvexní 3-7MHz funkční, horší stav plastu 1000,-

- EC49ES vaginální mikrokonvexní humánní 4-9MHz 1000,-

- L5-9EC-N lineární 5-9MHZ skoro NOVÁ 7000,- (vysoký detail, vhodná pro abd Uz zvířat od 200g do 20kg)

Více na mailu (i foto) lkroustek@seznam.cz. Ideálně osobní převzetí, možno u nás ihned vyzkoušet.

19.10.2017

Koupím vybavení do veterinární ordinace: Vyšetřovací stůl, operační stůl, operační světlo (závěsné nebo pojízdné), digitální váhu, mikroskop, monitor životních funkcí/pulsní oxymetr, otoskop, oftalmoskop, refraktometr na moč. Předem děkuji za nabídky. Kontakt: 724 073 373 nebo na mailu: hubackovavendula@gmail.com

19.10.2017
Koupím horkovzdušný sterilizátor. gvidimova@seznam.cz
18.10.2017

Prodám veterinární sonografický přístroj Mindray DP6600 Vet, rok výroby 2007. Kufříkový model, plně funkční. Sonda mikrokonvexní, frekvenční rozsah 5-8 MHz. Cena 25.000 Kč vč. DPH. Možno vidět či vyzkoušet v Plzni. Více informací na tel: +420 732 969 741.

18.10.2017

Prodáme Kardio USG Esaote MyLAB 50CV s 2 kardio sondami a kompletním kardio programem. Důvod: nákup nového. Cena 99 tis. info@liskovka.com

18.10.2017

Prodám negatoskop, světlo do temné komory, rtg kazety a rámečky, Lysholmovu clonu. Tel. kontakt 606 247 701.

18.10.2017

Hledám práci jako veterinární sestra / asistent. Mám vystudovanou střední zemědělskou školu a kladný vztah ke zvířatům. V případě zájmu pošlu životopis. harbetova.bara@gmail.com Děkuji.

17.10.2017

ZEBRA veterinárna ambulancia, Bratislava, prijme do svojho priateľského kolektívu kolegu - veterinára/ veterinárku s praxou.

Dĺžka praxe nerozhoduje, predpokladá sa schopnosť samostatnej práce vrámci bežnej praxe, záujem o prácu v zabehnutej prvolíniovej praxi, budovanie pevných a korektných vzťahov s klientom a ovládanie základnej komunikácie v angličtine.

Predpokladaný nástup január 2018. V prípade záujmu bližšie info na nadabutasova@gmail.com

Kontaktná osoba: MVDr. Naďa Mocná, E-mail: nadabutasova@gmail.com, Adresa: Kresánkova 3, Bratislava

17.10.2017

Veterinární klinika TreVet s.r.o. v Třebíči přijme veterinárního lékaře/lékařku. Požadujeme komunikativnost a ochotu k dalšímu vzdělávání. Možnost ubytování. Tel: 604 321 328, email: info@trevet.cz

17.10.2017

Prodáme hospitalizační kotce. Možno koupit buď jako set nebo každý zvlášť. Horni kotec šířka 82 cm, hloubka 61cm, výška 65cm. Spodní kotec šířka 82cm, výška 109cm, hloubka 78cm. Cena za menší kotec je 3.000,-, za větší 4.000,-, zakoupené v kompletu 6.000,-. K vyzvednutí Praha - Smíchov. Kontakt: info@klinikaanima.cz

16.10.2017

Vitamed Pharma Česko s.r.o., distributor veterinárních léčivých přípravků, hledá z důvodu rozšíření svých aktivit v České republice, obchodního zástupce pro distribuci veterinárních přípravků, vitamínů a přípravků pro péči o zvířata.

Pracovním úkolem obchodního zástupce bude navštěvovat veterinární ordinace pro malá zvířata a chovy hospodářských zvířat (vepříny, drůbežárny), prezentace veterinárních produktů, účast na kongresech a výstavách.

Požadujeme:

• výborné obchodní, prezentační a komunikační schopnosti

• ŘP sk. “B“

• znalost anglického jazyka

Nabízíme:

• konkurence schopné finanční ohodnocení

• služební automobil, PC, telefon

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše schopnosti a dovednosti odpovídají zadaným požadavkům, zašlete nám svůj životopis na info@vitamed.hu.

16.10.2017

Hledáme absolventa nebo i zkušeného MVDr. všeobecného veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny pro práci na naší klinice ve Zlíně. Nástup za mateřskou dle dohody.

Nabízíme možnost osobního rozvoje, dalšího vzdělávání, perspektivní stabilní místo a zajímavé finanční ohodnocení.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: vtklinika@seznam.cz nebo na tel. 733 690 156
15.10.2017

Do veterinární ordinace pro malá zvířata ve Veselí nad Moravou přijmeme veterinárního lékaře/lékařku, s praxí, ale i absolventa, FVH i FVHE na HPP (celý i částečný úvazek). Možnost přespání, při částečném úvazku dle domluvy na vybrané dny v týdnu. Pracoviště je vybaveno ultrasonografem, digi RTG, endoskopem, digi otoskopem a bohatou knihovnou, ad.

Podporujeme vzdělávání a odborný rozvoj. Výborné platové podmínky. Nástup možný ihned. Životopisy laskavě zasílejte na email: petra-poulova@post.cz

15.10.2017

Prodám přenosný sonografický přístroj LOGIQ 100 PRO VET s veterinárním softwarem v perfektním stavu. Sonda C55 konvexní 5 MHz. Český manuál. Pro základní vyšetření orgánů břišní dutiny a gynekologickou sonografii úplně dostačující. Cena 14.900 Kč. richard.batka@seznam.cz

15.10.2017

Praxe v oboru s výdělkem

Nabízíme placenou stáž absolventům pod vedením zkušeného mentora na pozici veterinární lékař. Nástup dle domluvy od 1.12.2017. Délka praxe 3-6 měsíců (480 hodin). Nutný trvalý pobyt v ČR.

Bližší INFO na 546 410 248 a 728 009 613, axa@axa-vetklinika.cz, MVDr. Irena Packová, AXA Veterinární klinika, Rosice u Brna, 665. Více info na: www.vzdelavanipraxi.cz

14.10.2017

Prodám nebytový prostor v Praze rozdělený samostatnými vchody na 3 díly a garáž (prostory možno propojit), celková rozloha je 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem. Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Jednotkou transakce bude cena v Kč/m2. Nabídka k vyjednávání je 59 000,- Kč/m2. Bližší informace a případné nabídky k jednání možno posílat na mail: prodejreality2013@seznam.cz

13.10.2017

Dobrý den, mám zájem o práci veterinární sestřičky. Mé vlastnosti jsou: vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, učenlivost a odpovědnost. Miluji zvířata a umění, zde je odkaz na fb: ART_de_Evatar. Chci se praxí vypracovat na skvělého člověka s mnoha znalostmi ohledně pomoci zvířatům. Těším se na odpověď, Coufalová Coufalova.Eva@seznam.cz

13.10.2017

Veterinární klinika JAGGY Brno přijme na roční placenou stáž (internship) čerstvé absolventy VFU. Nabízíme práci v mladém kolektivu pod vedením zkušených lékařů - specialistů. Požadujeme dobré komunikační schopnosti a chuť vzdělávat se. Žádosti s přiloženým CV zasílejte na adresu jaresova@jaggy.cz

12.10.2017

Do malé veterinární ordinace ve Vrchlabí hledáme veterinární sestru. Nástup 01/2018. Požadujeme středoškolské vzdělání, praxe vítána, ale není podmínkou. Kontakt: MVDr. Pavla Zázvorková, Pavla.Zazvorkova@seznam.cz, tel. 606 462 280.

12.10.2017

Zadavatel Statutární město Brno – Městská policie Brno vyhlásil veřejnou zakázku na „Zajištění pohotovostní veterinární péče pro Útulek pro opuštěná zvířata a odchytovou a asanační službu v Brně-Komíně, Palcary 1186/50“ . Veškeré informace k veřejné zakázce naleznete na stránce https://www.mpb.cz/verejne-zakazky-2017/

Ing. Kamila Formanová, Oddělení materiálně technického zabezpečení

Statutární město Brno, Městská policie Brno, Štefánikova 43, 602 00 Brno, Česká republika

přímá linka: +420 541 124 235, fax : +420 541 124 311, e-mail: kamila.formanova@mpb.cz, www: http://www.mpb.cz

11.10.2017

Veterinární konzultant

Mezinárodní společnost Royal Canin, součást nadnárodní společnosti Mars Inc., se soustředí na zdravou výživu s cílem poskytnout co nejpřesnější výživové odpovědi na specifické potřeby psů a koček. V souladu s touto filozofií tak přispíváme ke zdraví a dalšímu kvalitnějšímu životu zvířat díky přesným nutričním odpovědím, perfektně přizpůsobeným na míru potřebám psů a koček.

Máte veterinární vzdělání a obchodního ducha? V současnosti hledáme nové kolegy do obchodního týmu pro veterinární kanál, kteří se stanou ambasadory naší značky a poslání „Kočka a pes na prvním místě“.

Vaší náplní práce bude:

• Zodpovědnost za prodej veterinárních diet a výživy v rámci svěřeného regionu Praha a Jihozápadní Čechy (bydliště ideálně Praha)

• Edukace v oblasti zdravé výživy koček a psů

• Pravidelné návštěvy veterinárních klinik a veterinářů v rámci svěřeného regionu

• Umísťování reklamních materiálů, zodpovědnost za vizibilitu produktů Royal Canin

• Zodpovědnost za doručení prodejních cílů ve „VET“ prodejním kanálu

• Budování vztahů s veterináři

• Podpora ostatních členů obchodního týmu v době výstav a veterinárních seminářů

• Úzká spolupráce s marketingovým oddělením, zejména s VET Marketing Specialistou a s ostatními členy obchodního týmu

• Pravidelný reporting a zaznamenávaní dat do systému

• Pozice je z 90 % v terénu, pravidelné meetingy jednou za prodejní periodu s týmem a nadřízeným (VET Sales & Marketing Manager)

Co od Vás očekáváme:

• Nadšení pro značku a svět zvířat

• Veterinární univerzitní vzdělání podmínkou

• Zkušenost na obchodní pozici výhodou

• Komunikační schopnosti, týmový duch, zaměření na zákazníka

• Samostatnost, organizační schopnosti, sestavování priorit

• Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PPT)

• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

• Aktivní řidič, sk. B

Co Vám nabízíme:

• Širokou škálu benefitů a zajímavé finanční ohodnocení

• Pet friendly office

• Práce ve vědeckém prostředí a rozvoj ve výživě psů a koček

• Možnost kariérního růstu v rámci Royal Canin a Mars Inc.

Nástup: dle dohody

Pokud vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na emailovou adresu iveta.eppertova@royalcanin.com.

11.10.2017

Veterinární ordinace Na Slovanech v Plzni shání veterinární lékař/ku. V případě zájmu, posílejte životopisy na e-mail: irena.aubrechtova@seznam.cz

10.10.2017

Lust in einer modern orientierten, aufstrebenden Gemischtpraxis (80% Rind, 20% Schwein + wachsender Kleintieranteil) in top – motivierter Umgebung zu arbeiten und dazuzulernen?

JA?

Dann suchen wir Dich!

Wir bieten dynamisch - kollegiales und kommunikatives Umfeld, hohe Flexibilität in der Diensteinteilung und umfassendes „Learning – By Doing“ sowohl im klassisch – kurativen als auch im Herdenbetreuungsbereich.

Neben professioneller Nutztierbetreuung wartet ein aufstrebender, ausbaufähiger Kleintierbereich darauf, von Dir betreut zu werden!

Und das alles in Aspach, dem Herzen des Innviertels, in einer der besten Rinderregionen Oberösterreichs.

Fachliche und organisatorische Erfahrung im Kleintierbereich von Vorteil.

Wir freuen uns auf Deine Bewerbung. Vetconsult, Peter Höller, Dr. med. vet., Mettmacher Strasse 12, 5252 Aspach, Austria, +43 664 3525161, praxis@vetconsult-hoeller.at

10.10.2017

Prodám elektrostimulační přístroj pro rehabilitační účely - Intelect Mobile Stim (model 2777). V top stavu bez známek opotřebení, včetně veškerých originálních dílů a podložek. Cena 14 000 Kč. hrnova.v@seznam.cz, tel: 736 676 921

    
10.10.2017

Prodám digitální otoskop značky Welch Allyn. Minimálně používaný, téměř jako nový. Připojení k PC i možnost používat jako mobilní. Sada je kompletní včetně instal CD. Cena 6 000 Kč. hrnova.v@seznam.cz, mob. 736 676 921

      
09.10.2017

Prodám zánovní digitální čtečky pro nepřímou digitalizaci Rtg pracoviště včetně konzolí, kazet a aktuálního softwaru FUJI XG1 a FUJI Profect. Cena cca 130 000 Kč - 150 000 Kč za čtečku dle počtu a velikosti dodaných kazet.

Kontakt MVDr. Jiří Zelený, Hájkova 109, 342 01 Sušice 1. mobil +420 602 341 169

Zn.: modernizace pracoviště

09.10.2017

Veterinářka s praxí v oboru hledá práci na částečný úvazek (nejlépe Brno-město, ev. Brno-venkov). Nabízím velký zájem o obor, spolehlivost, ochotu, příjemné vystupování. Preferuji práci v malém kolektivu. Nástup možný v březnu 2018. Nabídky, prosím, posílejte na ajrinvet@post.cz. Za případné nabídky předem děkuji.

09.10.2017

Prodám sonograf pro terénní praxi HONDA HS-101V, stáří 10 roků, lineární rektální 5,0 MHz sonda 1 rok stará. Cena 87.000 Kč bez DPH. Důvod prodeje: nákup nového přístroje HONDA HS-102V. Kontakt: Petr Fojta, 777 933 377, 572588140@iol.cz

   
09.10.2017

Veterinární ordinace v Praze 5 nabízí volné místo pro veterinární lékaře, možné i pro letošní absolventy. Zájem o smíšenou praxi výhodou (malá zvířata, koně). Více informací na tel: 731 272 969, e-mail: obchodradotin@seznam.cz

09.10.2017

Veterinární klinika PrimaVet Kroměříž pro malá zvířata nabízí volné místo na pozici veterinárního lékaře/lékařky na plný i částečný úvazek. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivost a zájem o další vzdělávání a profesní růst. Nabízíme práci v příjemném prostředí na pracovišti s kvalitním diagnostickým vybavením. V případě zájmu posílejte svá CV na e-mail: primavet@centrum.cz

08.10.2017

Veterinární klinika Socrates v Nymburce přijme do svého týmu sestřičku. Nástup možný listopad 2017.

Náplň práce je asistence lékařům v ambulanci, na operačním sále, dále péče o hospitalizované pacienty a práce v laboratoři.

Požadujeme ukončené vzdělání - SOŠ, nejlépe veterinární, ale není to podmínkou, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost a samostatnost, pracovitost a citlivý vztah nejen k pacientům, ale i ke klientům.

Nabízíme 8 hod pracovní dobu, bez nočních služeb, podporu při dalším vzdělávání a rodinné prostředí.

V případě zájmu zašlete CV na info@veterinanymburk.cz, kontakt: Lucie Zatloukalová

08.10.2017

Veterinární klinika Suchdol, s.r.o. v Praze 6 - Suchdole nabízí volné pracovní místo pro veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na interní medicínu. Jsme pracoviště s kompletním vybavením pro diagnostiku. Pracovní doba pouze přes den bez nočních nebo pohotovostních služeb. Možnost kontinuálního vzdělávání. Své CV prosím zasílejte na info@veterinasuchdol.cz. Více informací na 774 113 553. MVDr. Leoš Krkoška

07.10.2017

Tierärztliche Klinik Birkenfeld přijme k 1. listopadu (nebo dříve) posily do svého týmu na pozice

Veterinární lékař(ka), Internship

Tierärztliche Klinik Birkenfeld je jednou z nejprestižnějších privátních klinik pro malá zvířata v jihozápadním Německu. Po více než 40 let je známá jako referenční pracoviště především pro dermatologii, chirurgii a ortopedii. Pacienti naší kliniky pocházejí z celého Německa a také z okolních zemí.

Nabízíme

• dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou

• zajímavou a pestrou náplň práce

• milý a přátelský mezinárodní kolektiv

• podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu: příprava k získání titulu „europäischen Fachtierarzt“ více informací na stránkách www.esavs-master.org ; www.esavs-certificate.org) klinika je schválena jako výukové pracoviště (§ 28 Abs. 1 HeilBG)

• motivující platové ohodnocení včetně podílu na zisku

• pravidelné pohotovostní a noční služby kompenzované náhradním volnem

Požadujeme

• veterinárního lékaře/lékařku s dokončeným vysokoškolským studiem a aprobací

• minimálně 1-2 roky praxe, nejlépe na klinice pro malá zvířata

• dobré znalosti v oboru interní medicíny a chirurgie

• schopnost samostatného řešení klinických případů během ordinačních hodin, pohotovostních a nočních služeb

• chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

• připravenost řešit komplexní medicínské problémy

• spolehlivost a týmového ducha

• aktivní přístup a schopnost pracovat pod tlakem

• přátelský vztah ke zvířatům a lidem

• znalost německého a anglického jazyka

Další informace týkající se kliniky naleznete na www.t-klinik.de

Těšíme se na Vaše motivační dopisy, jejichž obsah samozřejmě zůstane důvěrný. Pište prosím na adresu: Aileen, Tierärztliche Klinik Birkenfeld, Am Schönenwald, 55765 Birkenfeld nebo na email a.marcinkowski@t-klinik.de.

07.10.2017

Dobrý den, touto cestou hledám práci na pozici veterinární asistentky/sestry, primárně v Brně a okolí, ale budu ráda za případné nabídky i z ostatních měst.

Mám vystudovaný bakalářský studijní obor "ochrana zvířat a welfare" na VFU v Brně a ráda bych pracovala ve vet. ordinaci nebo na klinice. Předem děkuji za nabídky na email: anousek95@seznam.cz

06.10.2017

Veterinární klinika H-VET, Praha 15 přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Nabízíme kvalitně vybavené pracoviště, podporu vzdělávání a osobní specializace. Své životopisy zasílejte na hvet@volny.cz

06.10.2017

Prodám pulsní oxymetr Henry Schein, pořízený cca před rokem, původní cena 7200 Kč, nyní k prodeji za 3500 Kč, výborný stav, jako nový. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na dermio-vet@seznam.cz

06.10.2017

Prodáme Stacionární USG Medison SonoAce X8 / doppler barevný/ s konvexní, lineární a kardio sondou - servis zajišťuje firma Nimotech Brno. V perfektním stavu. Důvod prodeje: nákup nového přistroje. Cena: 148 tis Kč. info@liskovka.com

06.10.2017

Prodám knihy:

BSAVA manual of Canine a Feline Neurology - 3rd edition za 1000 Kč

BSAVA manual of Canine a Feline Clinical Pathology - 2nd edition za 1000 Kč

Merck Veterinary Manual - 10th edition 900 Kč

i jednotlivě. Kontakt: info@zelenaveterina.cz

    
06.10.2017

Koupím plně funkční kontejner na mražené dávky spermatu, děkuji za nabídky. petra.spetlova@seznam.cz

06.10.2017

Prodej: Laboratorní odstředivka Octafuge výroba USA na 6 zkumavek plně funkční cena 900 Kč, Odsávačka ATMOS SUGAR1 plně funkční přenosná - cena 1500, Monitor SPo2 NELLCOR PURITAN BENNET NPB 295 - neodzkoušený - nutno zkontrolovat odborníkem cena 600 Kč , lineární pumpa ARGUS 600 - také vhodná kontrola v servisu cena 1000 Kč. tel. 777 617 577

05.10.2017

Pronajmu zavedenou a zařízenou veterinární kliniku v Brně. Dosavadní praxe v oblasti malých zvířat výhodou. Šikovného absolventa VFU zaučím. tel. 545 222 240

05.10.2017

Přijmu veterinárního lékaře na plný i částečný úvazek na zavedenou kliniku v Brně. tel 603 442 642

05.10.2017
Small Animal Vet needed in Edinburgh

We are seeking an enthusiastic veterinary surgeon with proven medical and surgical experience to join our friendly team working alongside 4 vet colleagues and a dedicated nursing team of 4.

We are a busy small animal first opinion and ophthalmology referral practice with excellent facilities and modern premises and equipment. This position is for a first opinion practitioner although other interests would be welcome.

We are located in the vibrant city of Edinburgh offering a generous salary package, CPD funded, no OOH, company pension scheme and a range of flexible benefits.

To be considered for this vacancy please send us your CV in English to info@close360.net

05.10.2017

Veterinární klinika v Ostravě-Vítkovicích příjme veterinárního lékaře/lékařku i absolventa. Více informací na zoomedica@seznam.cz nebo tel. 602 781 039.

05.10.2017

Fungující projekt s velkou perspektivou. Do naší společnosti HENRY SCHEIN, lokální i globální jedničky v distribuci produktů zdravotní péče pro praxe veterinářů, zubařů i praktických lékařů, přijmeme šikovného kolegu/kolegyni (vystudovaného veterináře) na pozici Veterinary country manager - Farmina. Denní jednání s veterináři, obchodní propojení, cestování v rámci ČR. Dobře se o vás postaráme a budeme vás podporovat (férové mzdové ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook, atd.). S uchazeči rád proberu po telefonu 773 663 163, případně můžeme probrat u kávy u nás na firmě. Pokud pošlete svůj životopis rovnou, budu Vás kontaktovat zpátky. Email: jan.trnavsky@henryschein.cz. Jan Trnavský (HR Manager).

05.10.2017

Klinika pro malá zvířata v Severním Porýní-Vestfálsku hledá pro posíleni týmu veterinární lékařku/lékaře, případně absolventa. Nabízíme nadstandartní platové podmínky, možnost profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Alespoň částečná znalost německého jazyka je podmínkou. V případě zájmu kontakt na: fa10@seznam.cz

04.10.2017

Dobrý den, hledám práci jako veterinární sestřička v Brně, Vyškov a okolí. Mám vystudovanou SOŠ veterinární a dva roky jsem studovala VFU. Nyní mám vystudovanou Bc. Zootechnika. Jsem časově flexibilní. V případě zájmu ráda zašlu životopis. Za nabídky předem děkuji. molly88@seznam.cz

04.10.2017

Veterinární klinika VETMEDIKON s.r.o. Přelouč přijme veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na medicínu malých zvířat.

Své CV a motivační dopis zasílejte v případě zájmu na e-mail: veterina.prelouc@gmail.com

04.10.2017

Predám prenosný sonografický prístroj LOGIQ 100 vo veľmi dobrom stave. Doposiaľ používaný v malej praxi na brušnú a gynekoligickú sonografiu. Inkl. konveksná sonda a návod na použitie.

S prístrojom som bola vždy spokojná. Je úplne postačujúci na sonografiu brušných orgánov a gynekológiu. Cena: 890,00 Eur. Kontakt: Katarina Michlikova, Email: veterinar.poprad@gmail.com, Tel. : 0911 903 035

      
03.10.2017

Veterinární klinika Nisa v Liberci příjme do týmu vet. lékaře/lékařku. Nabízíme zajímavou práci v dobrém kolektivu lékařů i sester, podporu dalšího profesního růstu včetně specializace a vzdělávání. Možnost ubytování. Více informací o klinice na klinikanisa.cz. Zájemci mohou zasílat CV na: minarik@klinikanisa.cz

03.10.2017

Prodám stacionární sonograf GE Logiq C5 , rok výroby 2009. Kompletně vybaven pro abdominální vyšetření a kardiologii. Minimálně využívaný +  dvě sondy 1x mikrokonvexní 4,5-9 Mhz + abdominální 5-8 Mhz + tiskárna. Barevný dopler + PW systém pro kardiologii. Telefon na inzerenta je 602 432 180 nebo info@veterinavozak.com. Za komplet cena 119 000 bez DPH

      
03.10.2017

Veterinární klinika Animal clinic-Bílá hora (Praha 6) přijme veterinárního lékaře se zájmem o chirurgii a ortopedii. Nabízíme zázemí skvěle vybaveného pracoviště s vysokým caseloadem zajímavých pacientů. Vhodné i pro absolventy. Zájemcům nabízíme také možnost ubytování v blízkosti kliniky. Více informací naleznete na www.animalclinic.cz nebo na našem facebooku. Své životopisy zasílejte na terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová). Těšíme se na vás!

02.10.2017

Veterinárna ambulancia YourVet v Čadci hľadá veterinárneho lekára/ku. Práca vhodná aj pre absolventa. Bližšie info a CV posielajte na branislavchnurik@gmail.com

02.10.2017

Veterinární klinika pro malá zvířata v Liberci přijme veterinárního lékaře/ku – i letošního absolventa FVL VFU Brno. Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost a flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat. Nabízíme práci v prostředí moderní veterinární kliniky s kvalitním diagnostickým zázemím, podporu dalšího profesního růstu. V případě zájmu pošlete CV na info@veterina-liberec.cz.

02.10.2017

Veterinární ordinace v Mostě a Litvínově hledá veterinární asistentku/recepční. Praxe výhodou, není podmínkou. Možnost ubytování v Litvínově. www.veterinamost.cz, mvik@centrum.cz

01.10.2017

Veterinární klinika v Pardubicích hledá veterinárního lékaře/lékařku na HPP. Požadujeme příjemné vystupování a chuť na sobě odborně pracovat. Nástup možný ihned. Své CV a motivační dopis prosím zasílejte na info@veterina-pce.cz.

01.10.2017

Veterinární klinika ViaVet Praha Prosek přijme veterinárního lékaře. Možno i na částečný úvazek. Své CV pošlete prosím na mvdr.mat@gmail.com

01.10.2017

Postupně převedu kombinovanou praxi na mladšího kolegu či kolegyni. Do začátku vypomůžu a absolventa zaučím. Liberecký kraj. 606 953 263

01.10.2017

Prodám skripta, knihy a další materiály pro studium FVL, cena dohodou, tel. 775 108 044

01.10.2017

Prodám lebku prasete a půl lebky krávy s popisy kostí. Cena dohodou, tel: 775 108 044

30.09.2017

Prodám spotřební materiál k analyzátoru VetTest YPAP (4 sety v balení, exp. 12/18, celkem 4ks) a GHP (2 sety v balení, exp. 11/18, celkem 7ks) za 1100 Kč vč. DPH/ balení. Nerozbalené, správně skladované, z důvodu přechodu na jiný systém. Kontakt: Jan Havránek 739 030 063, jan.havranek@seznam.cz

30.09.2017

Do Našeho kolektivu veterinární nemocnice Libuš s nonstop provozem, hledáme veterinární asistentku/ta/recepční.

Požadujeme: středoškolské vzdělání (zdravotnické vzdělání či praxe výhodou), příjemné vystupování, ochotu se dále vzdělávat!

Motivační dopis a CV prosím posílejte na e-mail truhlarova123@seznam.cz. Budeme se těšit, kolektiv Vetnemo

29.09.2017

Obchodní reprezentant pro ČR

Pro region Karlovarský, Plzeňský, a dále část Středočeského, Ústeckého a Jihočeského kraje

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání veterinárního směru

Požadujeme:

• praxi v oboru na obdobné pozici

• znalost práce na PC (Excel, Word)

• angličtina - mírně pokročilý

• nástup nejlépe od 1. 10. 2017

Plat, benefity: Základní mzda + procenta z prodeje, stravenky, mobilní telefon, notebook, služební vůz

Místo výkonu zaměstnání: DYNTEC spol. s r. o., Pražská 328, 411 55 Terezín.

Kontakt: dotazy a životopisy zasílejte na e-mail: benesova.martina@dyntec.cz.

28.09.2017

Prodám plně funkční ultrazvuk FF Sonic Fucuda Denshi s 5 MHz linearní sondou. Cena 8000 Kč. Kontakt: 606 488 124

28.09.2017

Predám vybavenie ordinácie: komplexný RTG-systém: prístroj Poskom PXP-20, kazety, ochranné zástery (3.000eur), veľká digitálna nerezová váha (60*90cm) za 200eur, binokulární německý mikroskop Bresser (120e), operačné svetlo - studené LED - diody, úplne nové, s dlhým ramenom (300e), operačný stôl nerezový - manuálny zvdih, nastavitelný s okrajmi (400e), vyšetrovací stol s gumovým povrchom - úplne nový (300e), svetelná reklama veľká (50x150cm) do exteriéru 150e + pribalím literatúru. FOTO na vyžiadanie + ďalšie info: +421 918 896 598 alebo na info@veterinaruzinov.sk

28.09.2017

Prodám nový, ergonomický přenosný sonografický přístroj (model MSLCU18) zakoupený z Číny. Výrobce je MSL Group, který vyrábí sona Caresono, Labtech, MSL. Přístroj používán necelé dva měsíce pro reprodukční praxi u koní a psů - lineární a konvexní sonda. Váha 5 kg, velký monitor, kvalitní plasty, velmi pěkné zobrazení, instalován software pro 3D.

Součástí je odolný nerezový kufřík, návod v angličtině a dodatečně vyráběný držák na rameno (s použitím u velkých zvířat si vystačíte sami bez asistenta). Servis zajištěn v Evropě.

Cena 229 000,-. Důvod prodeje - přechod na Dopplerovský systém a omezení praxe malých zvířat - konvexní sondu bych nadále nevyužívala.

Fotografie i více informací ráda poskytnu na emailu zoeinka@seznam.cz, telefon 737 919 366.

     
27.09.2017

Přijmu veterinárního lékaře do smíšené praxe s převahou skotu na příbramsku, resp. táborsku. Svá CV zasílejte na: michal-ch@seznam.cz

27.09.2017

Veterinární klinika Medipet Zlín přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Svá CV laskavě zasílejte na medipet@post.cz, děkujeme.

27.09.2017

Veterinární klinika Zvířecí doktor v Kladně přijme do svých řad veterinárního lékaře/ lékařku (možno i absolvent). Požadujeme - všeobecný přehled, laskavý přístup ke klientům i spolupracovníkům, zájem o další vzdělávání a chuť pracovat na dobře vybaveném pracovišti blízko Prahy. Nabízíme - výborné platové podmínky, mladý kolektiv, kontinuální vzdělávání, úhradu komorového příspěvku. Svá CV prosím zasílejte na mail: honza@zvireci-doktor.cz

26.09.2017

Zavedená veterinární ordinace pro malá zvířata s nonstop pohotovostí v Břeclavi hledá veterinárního lékaře/lékařku. V případě zájmu nás kontaktujte na veterina@vmvet.cz

26.09.2017

Prodám USG přístroj značky 100 Falco. Výrobce Pie Medical Equipment B.v. Netherlands. Možnost zálohovat snímky, avšak ještě na diskety. Včetně nezničené mikrokonvexní sondy 5 - 7 MHz. Pracovní režimy: B, B / B, B / M, M. Návod v češtině. Snímky aktuální. Cena 10.000 Kč. Přístroj se nachází v ordinaci v Havířově. Kontakt na čísle + 420 702 276 186 v době od 8:00 – 18:00.

    
25.09.2017

       

Síť veterinárních klinik VetPark - MVDr. Dominik Vlach - přijme do svého týmu lékaře / lékařku, i absolventa a veterinární asistentku/asistenta na plný i částečný úvazek pro veterinární ordinace a kliniky v následujících lokalitách:

Brandýse nad Labem a okolí , Praze a Mělníku

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení průměrně 50 tis./měsíc čistého v závislosti na individuálním obratu doplněné o provizi ze zisku. Plat specialistů průměrně 80 tis/měsíc.

● možnost bydlení ve služebním bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

24.09.2017

Dobrý den, hledám místo veterinární sestry/ veterinárního asistenta v Olomouckém kraji - nejlepší dostupnost Olomouc, Prostějov a blízké okolí. Mám praxi v oboru a vystudovanou SOŠ s oborem veterinářství. V případě zájmu ráda pošlu životopis. Email je B.Uchytilova@seznam.cz.

23.09.2017

Veterinární nemocnice IVET se sídlem na Praze 4 přijme veterinární asistentku/a na HPP do nepřetržitého provozu (práce v ambulanci, sál, hospitalizace, noční, víkendy). Dále přijmeme recepční.

Nástup možný ihned. Děkujeme za nabídky. ivet@ivet.cz

23.09.2017

Zavedená veterinární klinika pro malá zvířata s kvalitním a moderním vybavením v Ústí nad Labem přijme do svého kolektivu veterináře/veterinářku na HPP. Možné i pro absolventa. Nabízíme možnost profesního růstu, podporu při dalším vzdělávání, slušné jednání. Požadujeme dobrý vztah ke zvířatům, schopnost empatické komunikace s klienty a nadšení pro práci veterináře.

Se vším Vám pomůžeme. Nástup možný ihned. Životopis prosím zašlete na mail vetjob@seznam.cz.

22.09.2017

Dobrý den! Hledám MVDr. Veroniku rozenou Laštůvkovou, která promovala v r. 2006, jejím původním bydlištěm byly České Budějovice. Byly jsme spolubydlící. Děkuji za kontakt na: 737 447 128 nebo mail: jolantaf@centrum.cz

22.09.2017

Veterinární klinika s nepřetržitým provozem se sídlem na Praze 6, hledá veterinární asistentku na pozici hospitalizační sestry. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, komunikativnost a odpovědnost. Praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu. Strukturované životopisy s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email: benesovav@jaggyppraha.cz

21.09.2017

Veterinární klinika Vetopet v Pardubicích přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v mladém kolektivu na dobře vybaveném pracovišti, profesní růst s možností specializace a motivační platové ohodnocení.

Požadujeme zájem o obor, příjemné vystupování, týmovost, zodpovědnost a fyzickou odolnost.

Práce je vhodná na plný i zkrácený pracovní poměr (na rodičovské dovolené).

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte na info@vetopet.cz nebo tomas.neuman@seznam.cz.

21.09.2017

Hledám práci jako veterinární sestra / asistent. Mám vystudovanou střední zemědělskou školu a kladný vztah ke zvířatům. V případě zájmu pošlu životopis. luxor7@seznam.cz

21.09.2017

 Prodám stacionární sonograf Mindray DC3.

Rok výroby: 2010 Cena s DPH (včetně dvou sond): 90.000 Kč.  15" LCD + dvě uz. sondy 1x mikrokonvexní 9 Mhz+ 1x abdominální 5 Mhz. Barevný a energetický doppler, PW, CW, THI, Automatická optimalizace obrazu, M-mode. Výkonnostní třída: 3. Zachovalý stav po prvním majiteli z gynekologické ambulance. Cena nového přístroje 750000,-, současná prodejní cena 90000,- s DPH info@veterinavozak.com

21.09.2017

 Prodám kompletní digitální systém, čtečku rtg snímků CR 30X AGFA + 2 kazety 385x45 cm a 27x32 + výkonný počítač a monitor Barco.

Kompatibilní s jakýmkoliv RTG zařízením. Rok výroby 2008 plně funkční s veterinárním systémem. Servis na telefonu. Originál Agfa. Původně z humánního provozu ortopedické ambulance. Pořizovací cena 650 tis Kč, cena současná 175000 Kč bez DPH. Lze jednat o ceně a slevě prvnímu zájemci. info@veterinavozak.com

20.09.2017

Ordinace pro malá zvířata v Letovicích nabízí práci veterinárního lékaře / lékařky na částečný i plný úvazek. Nástup možný ihned. Životopis zasílejte na veterina.letovice@gmail.com nebo volejte na telefonní číslo 792 311 872.

19.09.2017

Veterinární ordinace zaměřená na ošetřování služebních psů ozbrojených složek (armády, celní správy, vězeňské služby) hledá veterinárního lékaře/ku i absolventa na plný pracovní úvazek. Ordinace je nadstandardně vybavená RTG nepřímá digitalizace, usg včetně echokardiografie, endoskopie, artroskopie, idexx biochemie, hematologie atd.

Nabízíme pevnou pracovní dobu, zaměstnanecké výhody, podpora další vzdělávání v oboru – placené kurzy, semináře. Možnost vedlejší výdělečné činnosti. Veterinární ordinace se nachází na Grabštejně, Liberecký kraj. Možnost ubytování přímo v areálu. Praxe v oboru případně atestace bude zohledněna v platovém ohodnocení.

V případě zájmu zašlete životopis na PaulasJ@army.cz. Seznámení s provozem veterinární ordinace na místě po telefonické domluvě. Pro podrobnější informace volejte 725 550 504.

19.09.2017

Do zabehnutého kolektívu vo Veterinárnej nemocnici Anima v Žiline hľadáme nového člena, skúseného veterinárneho lekára s minimálne trojročnou praxou. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, možnosť špecializácie popri diplomovaných a certifikovaných špecialistoch, flexi/rigid endoskop, CT, rehab, digi RTG... Viac info na www.anima.sk, žiadosť a CV posielajte na office@anima.sk.

19.09.2017

Veterinárna nemocnica Anima v Žiline hľadá ďalšieho člena tímu na pozíciu veterinárna sestra/technik. Podmienky - prax v obore, skúsenosti s manipuláciou a starostlivosťou o zvieratá (pes/mačka). CV a motivačný list posielajte emailom na office@anima.sk. www.anima.sk

19.09.2017

Dobrý den, nabízím několikaměsíční stáž vhodnou pro absolventy. Více info na http://www.vzdelavanipraxi.cz. Kontakt klinika@veterinarolnicka.cz

18.09.2017

Veterinární ordinace pro malá zvířata MBvet v Mladé Boleslavi přijme veterinární sestru na částečný úvazek. Pouze denní provoz bez nočních služeb, zajímavé platové ohodnocení. Požadujeme vlídné vystupování a spolehlivost. Praxe v oboru vítána. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím zašlete životopis na info@mbvet.cz.

18.09.2017

Veterinární sestřička s praxí hledá zaměstnání na hlavní nebo zkrácený pracovní úvazek. Praha východ, Kolín. pavca.vetasistent@seznam.cz

18.09.2017

Šafář/šafářka farmy v Orlických horách

630 m n. m, 350 ha, 350 ks masný simentál

Požadavky

SŠ v zemědělském oboru + min 10 let dosavadní souvislé odborné praxe

VŠ v zemědělském oboru + min 5 let dosavadní souvislé odborné praxe

Zkušenosti s vedením týmu cca 5 lidí a aktivním zapojení do práce týmu

Komplexní znalosti v oboru zootechnika, agronomie, mechanizace

Zdatnost při výkonu administrativních činností

Samostatnost, dovednost efektivně řídit podřízené, správné rozhodování, férové jednání

Řidičský průkaz skupin B, T

Nabízíme

Férové jednání, dlouhodobý pracovní poměr, příležitost k seberealiazaci

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, vlastní kancelář

Stálou mzdu + roční odměny dle výsledků splatné zpravidla v únoru následujícího roku

Stravenky v hodnotě 80 Kč

Firemní automobil, telefon, počítač k pracovním účelům

Bydlení v místě – okál 6+1 s vlastní garáží a zahradou

Možnost být členem honebního společenstva a mít povolenku k lovu

Členství v představenstvu společnosti

Kontakt Představenstvo společnosti, tel: 777 163 197, mail: velechovsky@itead.cz

18.09.2017

Veterinární klinika Animal Clinic - Bílá hora (Praha 6) přijme schopnou, samostatnou sestru na plný úvazek se zaměřením na sálovou práci. Pracovní doba 8,5 hodiny ranní/odpolední směny.

Náplň práce: příprava operačních sálů, péče o pacienty-aplikace léků, příprava operačního pole apod., základní monitoring během anestezie, asistence při operacích, kompletace a sterilizace nástrojů, úklid sálů.

Náplň práce mimo sál: asistence lékařům v ambulanci, péče o hospitalizované pacienty, práce v laboratoři.

Nabízíme dynamickou práci ve stabilní a prosperující firmě s rodinným přístupem, zajímavé finanční ohodnocení a podporu v dalším profesním rozvoji. Pro více informací o nás klikněte na www.animalclinic.cz nebo se podívejte na náš facebook. Těšíme se na vaše životopisy, které posílejte na email: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová)

18.09.2017

Pro zavedenou ordinaci v centru Havířova hledáme veterináře, veterinářku nebo i absolventa/ku všeobecného veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny. Nástup dle dohody. Nabízíme možnost osobního rozvoje, dalšího vzdělávání, perspektivní stabilní místo a zajímavé finanční ohodnocení.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: vtklinika@seznam.cz nebo na tel. 733 690 156

18.09.2017

Hledáme pro pracoviště veterinární kliniky ve Zlíně sestru, veterinární asistentku/ta, praxe výhodou, není podmínkou. Bližší informace na telefonu 733 690 156. nebo na e-mailu: vtklinika@seznam.cz

16.09.2017

Prodám Veterinární sanitku - Mobilní veterinární ambulanci - plnohodnotnou pojízdnou veterinární kliniku. Vhodná na venkov do terénu i do velkého města jako doplňkovou výjezdovou službu ke kamenné praxi. Vhodné i na samostatnou činnost bez další fixní ordinace. V prostorné mobilní ambulanci je elektrika 12V/220V, umyvadlo, aktivní i pasivní větrání, denní i umělé osvětlení, nezávislé topení Webasto, medicínské přístroje, kyslíkový rozvod, monitor, negatoskop, bezpečné prostorné uzavíratelné skřínky pro veškeré medicínské vybavení. Pohodlně uděláte vakcinaci i veškeré klinické vyšetření, rovněž rutinní chirurgické zákroky nebo stomatologii. Mobilní lékařská kancelář s PC, tiskárnou, platebním terminálem ... Samostatný prostor pro skladování a prodej krmiva. Vůz je celkově v perfektním stavu, Mercedes-Benz; aktuálně po STK i EK, generálně servisován. Veškerá dokumentace k dispozici. Zájemci, prosím, volejte: 731 651 678 nebo pište na: info@veterinarna-sanitka.sk. Fotografie pošlu mailem.

       
16.09.2017

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá veterinárního lékaře/lékařku, který se bude věnovat interní medicíně psů a koček. Nabízíme spoustu zajímavých pacientů, klinika funguje jako referenční pracoviště pro kolegy z blízkého i vzdáleného okolí. Nabízíme dobré zázemí, jak diagnostické tak odborné, pro podporu osobního a profesního růstu. Na naší klinice nejsou noční služby. Bližší informace na mail: info@veterinanymburk.cz, Lucie Zatloukalová.

16.09.2017

Prodám sonografický přístroj zn. Siemens Sonoline SI-250, plně funkční, cena 7 000,-. Možnost vyzkoušení v Pelhřimově či v Praze. Kontakt: m.konakova@seznam.cz, tel. 721 627 846

15.09.2017

Veterinární klinika AKITA Lanškroun přijme veterinární lékařku/lékaře i čerstvého absolventa FVL pro praxi malých zvířat, praxe v oboru vítána. Ubytování zajištěno. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte 723 771 464, příp. pište arival@seznam.cz

14.09.2017

KheironVet s.r.o. přijme veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace pro malá zvířata v Mukařově a Úvalech. Praxe není podmínkou. Požadujeme zájem o obor a řidičský průkaz. Nabízíme dobré platové ohodnocení, podporu vzdělávání (přeplácení seminářů), podpora specializace, v případě zájmu možná i velká praxe. CV prosím posílejte na veterina.mukarov@gmail.com

13.09.2017

Za odvoz daruju vyvolávací automat, přidám chemii a RTG kazety. Nabídka platí do 15.09.2017. V případě zájmu volejte 777 762 077.

13.09.2017

Chtěla bych informovat o možnosti zapojení do projektu Vzdělávání praxí, který propojuje firmy s uchazeči o zaměstnání. V rámci projektu můžete nabídnout praxi na pozici Veterinární lékař nebo Veterinární technik na kterou se budou moci přihlásit například čerství absolventi/ky oboru veterinární péče. Pokud praxe úspěšně proběhne, obdržíte jako kompenzaci přibližně 80 000 Kč. Projekt realizujeme ve Fondu dalšího vzdělávání a naším cílem je zaučovat lidi v reálném prostředí, umožnit jim získávat zkušenosti a zvyšovat tak jejich hodnotu na trhu práce. Pro více informací jsme k dispozici na info@vzdelavanipraxi.cz nebo www.vzdelavanipraxi.cz.

12.09.2017

Prodám laboratorní sestavu Idexx - v provozu od listopadu 2013 vyšetřeno na ní 982 vzorků. Skládá se z hematologického analyzátoru Lasercyte (analyzátor umožňuje rychlé vyšetření hematologických parametrů malých a velkých zvířat, krevní obraz, vícepopulační diferenciál a grafický výstup), biochemického analyzátoru Vet Test 8008 (stanoví jednotlivé biochemické parametry), Idexx Snap Readeru series II (stanovení T4, kortizol, žlučové kyseliny a odečítání všech Snap testů od firmy Idexx).

Je plně kompatibilní s veterinárním programem Winvet. Sestava dále obsahuje Informační systém Idexx VetLab station (počítač napojený k analyzátorům s tiskárnou, dotykovým monitorem na stojanu, vysouvací klávesnicí, která umožňuje i ruční zadávání údajů o pacientovi či majiteli), Jedná se o kompletní sestavu, která je naprosto dostatečná pro všechny typy ordinací s menším množstvím vzorků denně.

Výsledek je kompletně vyšetřen za 8 minut. Důvod prodeje - nákup vyšší a rychlejší verze laboratoře. Možno vidět v provozu- stále je celá sestava zapojena. Cena dohodou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: jiri.kamis@gmail.com

      
12.09.2017

Společnost ZOETIS Česká republika, s.r.o. zaměřující se na zdraví zvířat hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Account Manager pro oblast Brna, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Hlavní zodpovědnosti:

• Osobní prodej produktů v segmetu společenská a hospodářská zvířata

• Péče o stávající zákazníky včetně získávání nových zákazníků

• Podpora prodeje

Požadavky na kandidáta:

• Vysokoškolské vzdělání (MVDr. výhodou)

• Pracovní flexibilita

• Samostatné jednání

• Schopnost aktivně vyhledávat a řešit situace, které mohou příznivě ovlivnit plnění prodejních cílů

• Bydliště v příslušném regionu

• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

• Reprezentativní vystupování

• Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici výhodou

• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

• Pracovní smlouvu na HPP

• Zajímavou práci v nadnárodní společnosti

• Služební automobil, notebook, telefon (další benefity budou upřesněny na osobním pohovoru)

• Nástup dle dohody

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a krátký motivační dopis (max půl strany A4) na e-mailovou adresu infovet.cz@zoetis.com do 30. září 2017. Do zápatí životopisu uveďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů v následujícím znění: „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti ZOETIS Česká Republika, s. r. o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“.“

Výběrové řízení formou pohovorů proběhne v Praze v průběhu října. V případě, že se Vám neozveme do 13. října 2017, dali jsme přednost jiným zájemcům.

12.09.2017

Hledáme veterinárního lékaře/ lékařku na naše pracoviště: veterinární klinika na Brněnské ulici v Olomouci. Nabízíme výborné platové ohodnocení s možností dalšího vzdělávání (na náklady naší kliniky). Práce v mladém a perspektivním kolektivu. V případě zájmu volejte na tel. 602 705 362 (v čase od 10:00 do 18:00 hod). Svůj životopis zasílejte na email: sprucek@email.cz Veterinární klinika Špruček, s.r.o., http://www.vetklinik.cz, MVDr. František Melichar Špruček, Ph.D., MBA

12.09.2017

Veterinární klinika Na Slunci v Jihlavě hledá veterinárního lékaře/lékařku do zavedené praxe. V případě zájmu o spolupráci zasílejte životopisy na info@veterina-naslunci.cz. Tel: 603 823 973

11.09.2017

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá veterinární sestru/asistenta. Zkušenost výhodou. Životopisy prosím zasílejte na: fdovgych@gmail.com

11.09.2017

Veterinární ordinace pro malá zvířata MBvet v Mladé Boleslavi přijme veterinární lékařku/lékaře. Nabízíme práci s denním provozem bez pohotovostí a nočních služeb, velmi zajímavé nadprůměrné platové ohodnocení, pomoc při zajištění ubytování. Požadujeme vlídné empatické jednání, spolehlivost, zájem o obor a profesní růst. V případě zájmu posílejte životopisy na info@mbvet.cz. Více informací vám rádi poskytneme na tel.: 728 338 570 nebo na www.mbvet.cz.

11.09.2017

Do ordinace pro malá zvířata v Karlových Varech (převážně psi, kočky, ale i drobní savci, plazi a exotické ptactvo) přijmu na HPP veterinárního lékaře, lékařku (i absolventa). Nástup možný ihned. Své CV zasílejte na martin.sobota@email.cz, www.veterinakv.cz

11.09.2017

Veterinární klinika Zbraslav přijme do svého kolektivu recepční. Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu. Životopisy zasílejte na info@veterinazbraslav.cz

08.09.2017

Prodám inhalační přístroj N6, stále plně funkční, vhodný do začínající praxe, cena dohodou, tel. 776 722 271

08.09.2017

Prodám starší sonografický přístroj Siemens Sonoline Prima vhodný pro začínající praxi. K přístroji mám i kompletní návod v češtině. Důvodem prodeje je modernizace pracoviště. Jsem z Kutné Hory. Cena: 10 000 Kč, Kontakt: MVDr. Markéta Rázgová, tel. 724 975 833, mail: razgova.m@seznam.cz

08.09.2017

Veterinární ordinace pro malá zvířata (Praha 9) přijme veterinárního lékaře/lékařku (i bez praxe) na občasný zástup a asistenci při operacích. Kontakt: 776 722 271 nebo ordinace@vetcentrumkbely.cz

08.09.2017

Daruji za odvoz:
negatoskop 41,5 x 104 cm
rámečky (3 ks) a kazety (6 ks) 13 x 17 cm
rámečky (4 ks) a kazety (1 ks) 18x 24 cm
zesilovací fólie 24 x 30 cm a 18x 24 cm

klinika@veterinadonovalska.cz

07.09.2017

Dobrý den, hledám místo na pozici veterinární technik v Praze.

Mám vystudovanou střední odbornou školu veterinární v Hradci Králové. Miluji zvířata, jsem velice pracovitá a ochotná učit se novým věcem. V době studií jsem měla velice často praxe například v zoologické zahradě a také na různých veterinárních klinikách. Mám veliký zájem o práci veterinární asistentky. Pošlete mi prosím případně email, děkuji. sara.chrobokova@seznam.cz

07.09.2017

Hledáme obchodního zástupce pro region Morava

bydliště ideálně: Brno, Jihlava, Olomouc nebo Ostrava

Na čem bychom společně pracovali:

• Prezentace a prodej veterinárních přípravků značky ALAVIS

• Komunikace s klienty v regionu, prezentace přípravků

• Rozšiřování zákaznického portfolia – veterinární kliniky a ordinace

• Vedení agendy, reporting činnosti, účast na konferencích a odborných seminářích

• Předávání odborných produktových informací klientům – veterinárním lékařům a sestrám

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání (vzdělání ve veterinární oblasti výhodou)

• znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook

• vynikající komunikační schopnosti, zkušenost na pozici

• OZ výhodou

• profesionální vystupování, samostatnost, loajalitu,

• analytické myšlení, flexibilitu a ochotu přijímat změny,

• proaktivní přístup s vlastními návrhy pro širší spolupráci s významnými klienty

• zdatnost v efektivním plánování denního programu

• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

• samostatnou a zodpovědnou pozici

• zázemí silné společnosti

• zaměstnanecký pracovní poměr: pevná složka mzdy

• při nástupu 28.000 Kč + osobní ohodnocení + bonusový

• systém na základě dosažených prodejních výsledků vyhodnocovaný kvartálně

• PC, telefon, služební automobil i k soukromým účelům

• zaměstnanecký pracovní poměr

Váš životopis s průvodním komentářem zasílejte, prosím, na adresu: rachunkova@alavis.cz.

07.09.2017

Hledáme ochdodního zástupce pro region Morava

bydliště ideálně: Brno, Jihlava, Olomouc nebo Ostrava

Na čem bychom společně pracovali:

• Prezentace a prodej veterinárních přípravků značky ALAVIS

• Komunikace s klienty v regionu, prezentace přípravků

• Rozšiřování zákaznického portfolia – veterinární kliniky a ordinace

• Vedení agendy, reporting činnosti, účast na konferencích a odborných seminářích

• Předávání odborných produktových informací klientům – veterinárním lékařům a sestrám

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání (vzdělání ve veterinární oblasti výhodou)

• znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook

• vynikající komunikační schopnosti, zkušenost na pozici

• OZ výhodou

• profesionální vystupování, samostatnost, loajalitu,

• analytické myšlení, flexibilitu a ochotu přijímat změny,

• proaktivní přístup s vlastními návrhy pro širší spolupráci s významnými klienty

• zdatnost v efektivním plánování denního programu

• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

• samostatnou a zodpovědnou pozici

• zázemí silné společnosti

• zaměstnanecký pracovní poměr: pevná složka mzdy

• při nástupu 28.000 Kč + osobní ohodnocení + bonusový

• systém na základě dosažených prodejních výsledků vyhodnocovaný kvartálně

• PC, telefon, služební automobil i k soukromým účelům

• zaměstnanecký pracovní poměr

Váš životopis s průvodním komentářem zasílejte, prosím, na adresu: rachunkova@alavis.cz

05.09.2017

Veterinární ordinace pro malá zvířata (Brno-venkov) přijme veterinárního lékaře/lékařku s praxí na částečný úvazek. Požadujeme dobré komunikační schopnosti a přístup k pacientům, spolehlivost, flexibilitu. Kurzy fyzioterapie a Dornova metoda výhodou. Nabízíme práci s diagnostickým zázemím. V případě zájmu prosím zašlete CV a motivační dopis na adresu: info@veterina-radostice.cz

05.09.2017

Hledám zkrácený úvazek na pozici veterinárního asistenta při studiu SOŠ. Možnost pracovních víkendů a státních svátků. Mám dvouletou praxi v zoologické zahradě, a krátkodobou praxi ve veterinární ordinaci. Lokalita: Praha, Roudnice n. Labem. Mobil: 775 547 596

04.09.2017

Veterinární ordinace v Polné u Jihlavy přijme veterinárního lékaře/lékařku i absolventa. Nástup možný ihned. Více informací na www.veterinapolna.cz, kontakt: 736 539 252

04.09.2017

ABvet veterinární klinika Bohumín nabízí práci na pozicích:

veterinární lékař/ka

veterinární sestra

Požadujeme příslušné vzdělání, minimálně roční praxi v oboru a profesionální přístup.

Nabízíme práci na vysoké profesionální úrovni ve skvělém kolektivu, profesní růst a odpovídající odměnu.

V případě Vašeho zájmu se dostavte osobně nebo napište na abvet@seznam.cz.

04.09.2017

Hledám práci od září 2017 jako veterinární technik v Plzni.

Absolvovaná soš veterinární, roky praxe jako ošetřovatelka koní, hledám nyní práci v oboru. Cv ráda zašlu na email. Jsem spolehlivá, proklientský přístup. prochazkova.martina87@seznam.cz

04.09.2017

Predám anesteziologický prístroj Anestar N7 a RTG príslušenstvo: negatoskop, kazety so zosilovacími fóliami, rámiky, filmy, chémiu, trojkomorový vyvolávací tank s možnosťou vyhrievania, lampu do tmavej komory. Cena dohodou. Info na zoovet@azet.sk, tel.: +421 905 833 319

03.09.2017

Na veterinární kliniku pro malá zvířata v Přerově přijmeme veterinárního lékaře/lékařku (absolventa/absolventku). Nástup možný ihned. Nabízíme zaškolení, motivující platové ohodnocení, podporu dalšího vzdělávání. Očekáváme zájem o obor, příjemné vystupování a chuť se dále vzdělávat. Vaše žádosti zasílejte na richard.batka@seznam.cz, www.vet-klin-prerov.cz

02.09.2017

Do kvalitně vybavené veterinární ordinace na severním okraji Prahy hledáme veterinární lékařku/lékaře. Požadujeme empatický přístup k pacientům, ochotu se vzdělávat a rozvíjet, praxe výhodou. Nabízíme práci v zavedené ordinaci pro malá zvířata, bez víkendových a nočních služeb, nadstandardní finanční ohodnocení.

Své životopisy zasílejte na ordinacedalikova@seznam.cz

01.09.2017

Veterinární ordinace Wolfivet v Havířově přijme veterinárního lékaře/ku s praxí nebo absolventa/ku na HPP.

Nabízím: práci v přátelské atmosféře, příspěvek na vzdělávání, stálou pracovní dobu bez pohotovostí a víkendů.

Požaduji: spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, empatii a ochotu se dále vzdělávat.

Své CV prosím zasílejte na wolfivet@gmail.com.

01.09.2017

Přijmeme do týmu veterinárního lékaře. Smíšená praxe - práce především v našich 3 ordinacích pro malá zvířata a dále na obvodě mléčného skotu. Působíme ve Východních Čechách. (okolí Svitav, Skutče a Lubné u Poličky). Spolupracujeme také se záchrannou stanicí. Rádi zaškolíme také absolventa. Nadstandardní platové ohodnocení pro pracovité a šikovné veterináře. Nástup ihned nebo podle domluvy do konce roku. Najdete nás na: veterina-tabery.cz

Pro více info pište na veterina.tabery@gmail.com nebo volejte 607 659 092.

01.09.2017

Animal clinic-Bílá hora (Praha 6) přijme veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o medicínu drobných savců a na oddělení interny. Jsme skvěle vybavené referenční pracoviště v Praze se širokou základnou referovaných pacientů. Nabízíme vám zajímavou a dynamickou práci v týmu mladých lékařů. Rádi podpoříme vaše další vzdělání. Práce nabízíme na hlavní pracovní poměr, bez nočních služeb. Více informací o nás naleznete na našem facebooku nebo na webových stránkách www.animalclinic.cz. Své životopisy zasílejte na: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Valentová) Těšíme se na vás!

31.08.2017

„Šťastný výraz uzdraveného zvířete je pro veterináře tou nejcennější odměnou.“

Jestli s námi souhlasíš, pak hledáme právě Tebe.

Máš-li týmového ducha, chuť dále se vzdělávat a práce pro tebe není jen nutností, ale koníčkem, pak se přidej k týmu profesionálních nadšenců na veterinární klinice Vetlife s.r.o. (www.vetlife.cz) Hledáme parťáka s praxí i bez, specializace na malé savce vítána, ale není podmínkou. Řidičské oprávnění sk. B by bylo prima, ale obejdeš se i bez něj. Pokud ovládáš cizí jazyk, bude se Ti u nás hodit. Řídíme se mottem: Buď laskavý a ohleduplný ke zvířatům, stejně tak i k jejich majitelům.

A co Ti můžeme nabídnout?

Příjemné pracovní prostředí a rodinnou atmosféru středně velké kliniky se stabilní klientelou Moderní vybavení (digitální RTG, IDEXX, moderně vybavený operační sál včetně inhalační narkózy, hospitalizační zázemí, specializované oftalmologické vybavení). Používání špičkového sortimentu materiálu a léčiv. Odpovídající platové podmínky, plus bonusy a benefity. Skvělý tým zkušených, ochotných a stále dobře naladěných sester. Podpoříme Tě v dalším vzdělávání či specializaci. Jsme tu pro Tebe v době zapracování i poté. Odborné konzultace, asistence anesteziologa při operacích atd. Pracujeme jako tým a můžeme se jeden na druhého vždy spolehnout.

Co můžeš od práce na naší klinice očekávat?

Rozmanitou klientelu (od myšek až po velké papoušky). Celoživotní péči o zvířecí miláčky  - od mláďátek až po zasloužilé kmety. Veselé historky i dramatické boje o život. Adrenalin i návaly štěstí… protože u nás se stále něco děje.

V případě zájmu zašli své CV na mail: lenbar@post.cz

31.08.2017

Veterinární technička hledá práci na částečný - zkrácený úvazek od ledna 2018 v Českých Budějovicíchrozjeta@seznam.cz

31.08.2017

Nabízíme práci na pozici veterinární sestřička do veterinární ordinace v blízkosti Hradce Králové.

Náplň práce - asistence v ordinaci, příprava pacientů na operace, příprava instrumentaria a asistence na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, drobné administrativní práce, úklid pracoviště, apod. Pracovní doba pouze přes den a je flexibilní (dá se domluvit a upravit).

Požadujeme - pozitivní přístup k práci, zvířatům i lidem, snahu učit se novým věcem, pracovitost, samostatnost a flexibilitu.

V případě zájmu či dalších dotazů pište na e-mail: mvdr.fialova@email.cz.

31.08.2017

Prodám vyšetřovací RTG stůl, snadný pohyb zásuvky na kazetu do velikosti 43x43, Velikost pracovní plochy: 140 x 67 cm, Nohy s kolečky s možností aretace. Plně funkční, v dobrém stavu. Cena dohodou. vets4pets@seznam.cz

31.08.2017

Veterinární sestřička hledá zaměstnání na plný nebo částečný úvazek v lokalitě Praha, Kolín, Kutná Horamartina.skalova123@seznam.cz

30.08.2017

Prodáme funkční vyvolávací automat RTG snímků. Jedná se o přístroj Fomei Optimax 2010. Prodej včetně pěti RTG kazet, dvou o rozměrech 30x40 cm, dvou velikosti 24x30 cm a jedné 18x24 cm. Ke kazetám 30x40 cm jsou k dispozici také nové, nerozbalené, zelenocitlivé fólie. Kompletní cena je 4.000 Kč. Možnost vyzvednutí na Praze 5. Kontakt: vet-navyhlidce@seznam.cz. Na vyžádání rádi zašleme fotografie.

30.08.2017

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici střední zdravotnický personál

Požadavky: vzdělání středoškolské, proklientský přístup, min. částečná znalost NJ či AJ , znalost práce s PC – MSOffice, Internet, ochota pracovat, částečná časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme: zaškolení ve veterinární praxi, pracovní doba bez nočních směn, možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru

29.08.2017

Daruji materiály ke studiu na VFU/FVHE - vázané kopie, A4 učebnice, biochemické cykly, praktická cvičení... Anatomie, patofyziologie, Latina, koně, prasat, malá zvířata... Datum ukončení studia 2003. Pouze k osobnímu odběru (odvozu) v Králově Poli, Brnocermakov@email.cz

29.08.2017

Veterinární klinika pro malá zvířata v Ostravě přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Možnost dalšího vzdělávání a specializace. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel: 603 545 022 nebo email jannytra@centrum.cz

29.08.2017

Lust in einer modern orientierten, aufstrebenden Gemischtpraxis (80% Rind, 20% Schwein + wachsender Kleintieranteil) in top – motivierter Umgebung zu arbeiten und dazuzulernen?

JA?

Dann suchen wir Dich!

Wir bieten dynamisch - kollegiales und kommunikatives Umfeld, hohe Flexibilität in der Diensteinteilung und umfassendes „Learning – By Doing“ sowohl im klassisch – kurativen als auch im Herdenbetreuungsbereich.

Neben professioneller Nutztierbetreuung wartet ein aufstrebender, ausbaufähiger Kleintierbereich darauf, von Dir betreut zu werden!

Und das alles in Aspach, dem Herzen des Innviertels, in einer der besten Rinderregionen Oberösterreichs.

Fachliche und organisatorische Erfahrung im Kleintierbereich von Vorteil.

Wir freuen uns auf Deine Bewerbung

Vetconsult, Peter Höller, Dr. med. vet., Mettmacher Strasse 12, 5252 Aspach, Austria

+43 664 3525161, praxis@vetconsult-hoeller.at

29.08.2017

Dobrý den, sháním práci na pozici veterinární technička - sestřička v Brně či okres Hodonín, Kyjov, Břeclav. Jsem absolventka TSOŠ veterinární v Kroměříži, praxi v oboru mám 5 let. Minulý rok jsem absolvovala 3 měsíční stáž na veterinární klinice v Německu - Buchenberg. V případě zájmu, posílejte nabídky na na email: mravcovatereza@gmail.com, tel: 737 423 552. Předem Děkuji T. Mravcová

28.08.2017

Dobrý den, hledáme veterinárního lékaře/lékařku na zkrácený úvazek v odpoledních hodinách, příp. záskoky za dovolené. Lokalita Brno- venkov. Životopisy, příp. info na Terys-ek@seznam.cz

26.08.2017

Na zavedenou veterinární kliniku pro malá zvířata v Opavě přijmu veterinárního lékaře/lékařku. Kontakt: veterinar-opava@centrum.cz

25.08.2017

Nabízím několikaměsíční placenou stáž pro absolventku nebo studentku posledního ročníku FVL/FVHE. Více informací na veterina@boskovet.cz. Možnost navázat pracovním úvazkem.

25.08.2017

Hledám veterinárního lékaře na VPP do ambulance malých zvířat okres Blansko. Vhodné pro matku na MD, studenta PDS. Možné i formou placené stáže. Rozumná dojezdová vzdálenost z Brna. Více informací na veterina@boskovet.cz

25.08.2017

Prodám levně plastové šedé lavice do čekárny (pár krát použité) 3-místné, 2 ks. Cena dohodou. Tel. 775 493 154

25.08.2017

Prodáme elektrokauter CHIRATOM 400 s pojízdným vozíkem, plně funkční monopolar i bipolar. Cena dohodou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese dusan.kral@regiavet.cz.

24.08.2017

Horská veterinární klinika s.r.o. v Trutnově rozšiřuje svůj tým! Hledáme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) do nadšeného a přátelského kolektivu.

Nabízíme:

zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice

příjemné pracovní prostředí

možnost odborného růstu a postgraduálního vzdělávání

Požadujeme:

entuziasmus a zodpovědnost

příjemné vystupování a pozitivní přístup

ochotu se vzdělávat a učit novým věcem

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám,prosím, životopis na info@veterinatrutnov.cz.

24.08.2017

Mixed Veterinary Surgeon for Yorkshire, UK

We are currently looking for a new colleague to join our fantastic 8 vet team. You will work alongside our professional and welcoming team in an approximately 65% Small Animal and 35% Large Animal role. Your career development will be actively encouraged in this full time position.

In return you will receive a comprehensive range of benefits including:

– Competitive salary and bonus, dependent on experience

– OOH on a shared rota

– Weekends 1:3

– RCVS and VDS cover paid

– Funded and encouraged CPD £1000/5 days

– Company Pension Scheme

– Access to a range of flexible benefits to suit your needs – such as childcare vouchers and subsidised gym membership

Does it sounds for you? To be considered for these vacancies please send us your CV in English to info@close360.net

24.08.2017

Prodáme plně funkční hematologický analyzátor Idexx LaserCyte s Idexx VETLab Station (počítač napojený k analyzátoru, vč. tiskárny, v srpnu proveden nejnovější upgrade). Propojený s veterinárním softwarem WinVet. V provozu od roku 2014. Analyzátor umožňuje rychlé vyšetření hematologických parametrů malých a velkých zvířat, krevní obraz, vícepopulační diferenciál a grafický výstup. Prodejní cena dohodou. Důvodem prodeje je upgrade vybavení laboratoře. Možno vidět v provozu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: dusan.kral@regiavet.cz.

      

24.08.2017

Veterinární ordinace na severním okraji Prahy přijme veterinární asistentku/ta. Bez nočních služeb, nástup možný ihned. Životopisy prosím zasílejte na adresu RAntonova@seznam.cz.

24.08.2017

Veterinární klinika Veticea s.r.o. hledá veterinárního lékaře do svého uvolněného a sehraného týmu. Množství zajímavých případů a podpora vzdělávání zárukou (kongresy, zahraniční stáže). www.veticea.cz CV na klinika@veticea.cz

24.08.2017

Veterinární pracoviště se zaměřením na medicínu malých zvířat v Klatovech, Koldinova přijme veterinárního lékaře/lékařku. Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :),

množství zajímavých pacientů,

moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky,

velmi dobře zásobenou knihovnu,

možnost profesně se realizovat

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky. Těšíme se na Vaše odpovědi! janhlavac@email.cz

23.08.2017

Veterinární klinika Uhříněves (Praha 10) přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku na HPP. Prax je výhodou, ne však podmínkou. Práce je bez nočních služeb. V případě zájmu zasílejte prosím Vaše CV na e-mail: veterina-uhrineves@seznam.cz.

23.08.2017

Dobrý den, sháním práci či brigádu na pozici vet. asistenta - Strakonicko, Písecko, Prachaticko, České Budějovice. Předchozí praxe z obdobné pozice 3 roky. Email: lobocobox13@gmail.com, tel.: 739 730 289. Děkuji

22.08.2017

Do veterinární ordinace ve Smiřicích (okres Hradec Králové) přijmeme veterinární lékařku/lékaře na HPP. Své životopisy prosím zasílejte na mullerova@hjf.cz

22.08.2017

Prodám nepřímou digitalizaci Konica Minolta, staří přes rok, v kompletu s počítačem Dell s dotykovou klávesnicí a dvěmi RTG kazetami. Důvod prodeje přechod na přímou digitalizaci. Cena k jednání na osobní dotaz na email dirha@seznam.cz

22.08.2017

Veterinární klinika Průhonice u Prahy přijme do svého přátelského kolektivu veterinární lékařku/lékaře i absolventa.

Nabízíme:

- práci pod vedením zkušených lékařů

- nejnovější přístrojové vybavení

- dobré finanční ohodnocení

- přátelský a sehraný tým

- podporu kontinuálního vzdělávání

- systém motivačních odměn

- příjemné pracovní prostředí

- zázemí stabilní a fungující praxe

Požadujeme:

- zájem o oborovou specializaci, rádi vás podpoříme a vybavíme

- praxi v oboru vítáme, ale není podmínkou, absolventa zaškolíme

- vstřícný a empatický přístup k pacientům a klientům

- ochotu učit se novým věcem

- flexibilitu a iniciativu při plnění úkolů

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: job@veterinapruhonice.cz nebo se ozvěte na tel. 605 264 460, www.veterinapruhonice.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás.

21.08.2017

Veterinární klinika ABC v Praze 3 hledá veterinární lékařku/ veterinárního lékaře, i absolventa, i na zkrácený úvazek (vhodné pro kolegyně na rodičovské dovolené). Nabízíme: práci na zavedeném dobře vybaveném pracovišti, denní provoz bez nočních služeb, možnost dalšího vzdělávání, po zapracování finanční ohodnocení s bonusy. Očekáváme zájem o léčbu psů, koček a drobných savců, dobře odvedenou práci, spolehlivost, komunikační schopnosti, příjemné a empatické vystupování. Svoje CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na adresu veterinarni@centrum.cz.

21.08.2017

Nabízím pronájem zavedené veterinární kliniky v centru Prahy. Ideální pro mladšího šikovného veterináře/veterinářku, který již nechce být zaměstnancem a měl by zájem na klinice pracovat též, ne pro majitele jiných klinik kteří mají zájem pouze o investici. Velmi zajímavé měsíční obraty. Více info na lpiket@centrum.cz

21.08.2017

Přijmeme veterinárního lékaře do zavedené veterinární kliniky v Praze. Nabízíme stálou prac. dobu bez nočních služeb, bezva tým, podporu dalšího vzdělávání, vysoké finanční ohodnocení, výborná dostupnost - metro, bus, tram 2 min. Požadujeme komunikativní znalost AJ, schopnost samostatné práce, spolehlivost, příjemné vystupování.Vaše CV prosím na martina.mik@volny.cz.

21.08.2017

Prodám veterinární diagnostický ultrazvukový přístroj MIDRAY DC-6. Ve výbavě společně s jednou mikrokonvexní 6C2 a jednou lineární 7L6 sondou. Cena 50.000 Kč bez DPH. Kontakt: hvet@volny.cz.

21.08.2017

Přijmeme veterinárního lékaře do praxe převážně malých zvířat. Nabízíme slušné platové podmínky, služební vůz. MVDr. Tomáš Haloun, Prachatice, Protivín, tomashaloun@email.cz, 608 782 152

20.08.2017

Do zavedené veterinární ordinace v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ lékařku (vhodné i pro šikovného letošního absolventa). Zaměřujeme se především na kočky, ale není u nás nouze ani o psí pacienty a drobné savce. Od zájemce očekáváme zájem o obor, vstřícné chování ke klientům a angličtinu na komunikativní úrovni. Podporujeme další vzdělávání a kariérní růst. Nabízíme práci v centru Prahy, bez nočních a víkendových služeb. Životopis prosím zasílejte na info@naceradska.cz

20.08.2017

Veterinární klinika Zbraslav - Praha přijme veterinární sestřičku na HPP. Služby ranní/odpolední a cca 1x za měsíc pracovní víkend.

Náplň práce: asistence v ambulanci, práce v laboratoři, péče o hospitalizované pacienty a asistence na operačním sále.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, příplatky za víkendy a svátky, práci v příjemném kolektivu, podporu dalšího vzdělávání

Praxi v oboru uvítáme, ale nevyžadujeme. Na Vaše životopisy, či dotazy se těšíme na adrese info@veterinazbraslav.cz

20.08.2017

Prodám porodní plast KRUTEX, 3x vel. L, 1x vel. M,  1x porodní kalhoty/návleky KRUTEX vel. L. Lehce použité, bez známek většího poškození. Vyrobeno v Dánsku. Levně. Více info na tel: +41 798 265 109

20.08.2017

Koupím nástavec (pero) na zubní ultrazvuk Detarson. E-mail: zbynek.miklik@email.cz

20.08.2017

Veterinářka s praxí v ordinaci malých zvířat hledá práci na zkrácenou pracovní dobu, případně jen některé dny. Také možnost zastoupení v době dovolené nebo účasti na vzdělávací akci. Lokalita Brno a okolí (JZ od Brna). Kontakt kmvet@seznam.cz

18.08.2017

Letošní absolventka hledá práci v oblasti veterinární medicíny koní, případně také malých přežvýkavců a krav. Lokalita nerozhoduje. Za jakoukoli nabídku či tip budu vděčná.  equirumi@centrum.cz

17.08.2017

Nabízím velmi spolehlivou infúzní pumpu Argus 404 a 414 vč. nového kapkového senzoru, návodu k obsluze a garancí servisu. Funguje na běžné sety. Jednoduchá obsluha. Cena 8500 Kč. V případě zájmu po domluvě přivezu a předvedu. Infúzní pumpu je možné také zaslat na dobírku. vitek.spicka@mt-eng.cz

16.08.2017

Přijmu veterinárního lékaře do menší veterinární ordinace v Havířově, zaměstnanecký poměr, bez pohotovostí a víkendů. Jako zástup za mateřskou dovolenou. V případě absolventa nástup během září, veterinář s praxí během listopadu. Pište na e-mail: wolfivet@gmail.com

16.08.2017

Veterinární nemocnice v Praze 5 přijme do HPP veterinárního lékaře, schopného pracovat samostatně. Požadujeme zájem o obor, komunikativnost a kladný přístup ke klientům, časovou flexibilitu. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, plně vybavené špičkové pracoviště vyhledávané klienty, naprostá podpora lékařské práce (lékaři je k dispozici anesteziolog střední personál, instrumentář, recepce, sanitář). V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na konickova@vetcentrum.cz

16.08.2017

Veterinární klinika EmVet Chotěboř nabízí dvě pracovní pozice pro veterinární lékařku/lékaře, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých nebo velkých zvířat, v případě zájmu i smíšenou praxi. Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání s titulem MVDr.. Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost. Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání. Praxe výhodou.

Pro bližší informace nás, prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz, www.emvet.czhttps://www.facebook.com/veterinachotebor

15.08.2017

Klinika Lískovka příjme do svého kolektivu lékaře/ku. Výhodné platové podmínky a rychlý odborný růst. Více informací na info@liskovka.com

15.08.2017

České zastoupení výhradně veterinární farmaceutické firmy VIRBAC hledá kandidáta/ku na pozici

Obchodní zástupce/konzultant

Požadujeme:

• bydliště v regionech jižních, západních Čech, Vysočiny nebo v Praze

• ideálně vysokoškolské vzdělání veterinárního směru

• ochotu hodně cestovat

• schopnost samostatné práce

• alespoň základní znalost AJ

• ideální kandidát má zkušenost s prodejem přípravků pro společenská i hospodářská zvířata (není podmínkou)

Nabízíme:

• velmi dobré finanční ohodnocení

• služební vůz i k soukromému používání

• dovolená nad rámec standardu

• pravidelná odborná školení

• zázemí stabilní firmy

• přátelský kolektiv

• plný nebo částečný pracovní úvazek dle dohody

Své CV prosíme zasílejte co nejdříve na adresu: gspartners@gspartners.cz. Odpovíme všem žadatelům. Termín nástupu dle dohody.

GS Partners s.r.o., Žitavského 496, 156 00 Praha 5, tel.: 296 384 290, www.virbac.cz

15.08.2017

Na Veterinární kliniku Kladno - Bresson přijmeme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) na HPP. Ošetřujeme převážně malá zvířata, drobné savce a exoty. Nabízíme zařazení do mladého, příjemného kolektivu, atraktivní prostředí (zavedená a dobře vybavená veterinární klinika) i adekvátní finanční ohodnocení. Očekáváme aktivní zájem o další vzdělávání, kolektivní přístup a příjemné vystupování. Nástup možný ihned. CV, prosím, zasílejte na vetlukasovi@seznam.cz. Kontaktní mobil: 606 873 017.

14.08.2017

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinární asistenty/asistentky k HPP (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání. Vyžadujeme v SŠ vzdělání v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, práce s PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svém CV + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

14.08.2017

Prodám přenosný USG přístroj Mindray DP6600 s jednou lineární 5-10mHz sondou, super stav. Cena je 30000,- bez DPH. Na běžnou Dg (gravidita, pyometra, prostaty atd.) to stačí. r.protiva@rpvet.cz

14.08.2017

Veterinární klinika Animal Clinic-Bílá hora (Praha 6) přijme veterinární sestřičku na plný úvazek. Pracovní doba: ranní/odpolední služby.

Náplň práce: asistence lékařům v ambulanci, při preventivních programech i specializovaných výkonech během poledních hodin, práce v laboratoři a péče o pacienty na hospitalizaci. Více informací o našem týmu a o klinice naleznete na webu www.animalclinic.cz nebo na našem facebooku. Těšíme se na vaše životopisy: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Valentová)

14.08.2017

Prodám inhalační anestezii Anemat N8 bez odpařovače - v případě zájmu zašlu info, foto a cenu. vitek.spicka@mt-eng.cz

13.08.2017

Zabehnutá veterinárna prax pre spoločenské zvieratá v Bratislave hľadá veterinárneho lekára/ku.

Prax v odbore je vítaná. CV pošlite na adresu: talajka.ahavet@gmail.com. Ďalšie informácie získate na t.č. 00421 903 417 620

12.08.2017

Do veterinární praxe pro malá zvířata ve Vysokém Mýtě (Pardubický kraj) přijmeme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa/absolventku FVL/FVHe).

Nástup možný ihned. Nabízíme zaškolení, motivující platové ohodnocení, podporu dalšího vzdělávání. Očekáváme zájem o obor, příjemné vystupování a chuť se dále vzdělávat. Váš životopis zasílejte na ordinace@veterinarvm.cz, www.veterinarvm.cz

12.08.2017

Hledám práci na pozici veterinární technik/asistent u malých i velkých zvířat. Absolvovala jsem VOŠ a SŠ veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč v roce 2014, od té doby po současnost jsem pracovala jako zootechnik, mám Inseminační kurz - 1.stupeň inseminace a vpravování embryí u skotu, ovcí a koz.

Jsem spolehlivá, pracovitá, učenlivá, a své práci se vždy věnuji na plno. Pracovní místo hledám v Třebíčí, popřípadě Brno nebo Jihlava. Nabídky mi prosím zasílejte na Meluzinova.T@seznam.cz, v případě zájmu ráda zašlu CV.

10.08.2017

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na dobře vybaveném pracovišti, možnost specializace, podporu vzdělávání, příjemný pracovní kolektiv a motivační platové ohodnocení.

Práce je vhodná i pro absolventa /absolventku s možností zaškolení v interní medicíně a základech chirurgie, eventuelně na zkrácený pracovní úvazek (na rodičovské dovolené). Životopis zasílejte na adresu klinika@veterinadonovalska.cz.

10.08.2017

NEOvet - veterinární klinika v Čáslavi přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o interní medicínu malých zvířat.

Právě jste skončil/a studium veterinární medicíny?

Nebo již pracujete jako veterinární lékař a chcete změnu?

Je Vaším snem týmová práce na veterinární klinice?

Chcete se dále rozvíjet v oboru?

Potřebujete občas poradit s pacientem a nechcete být na odborná rozhodnutí v ordinaci sám?

A zároveň, máte talent pro práci s klienty - majiteli zvířecích miláčků a nevadí Vám přímý kontakt s nimi?

Tak právě pro Vás je určena naše pracovní nabídka. Staňte se členem lékařského týmu na naší klinice!

Nabízíme:

• práci v mladém kolektivu lékařů a sestřiček na nadstandardně vybaveném pracovišti

• profesní růst a možnost dále se vzdělávat v oboru (pravidelné vizity, semináře, odborná literatura)

• dobré platové ohodnocení

Vyžadujeme:

• ukončené vysokoškolské vzdělání s titulem MVDr. (upřednostňujeme absolventy FVL VFU Brno)

• praktické zkušenosti se zvířaty

• dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

• pracovitost, zodpovědnost, pečlivost

• schopnost odolávat stresu, vysoké pracovní nasazení

• ochotu učit se novým věcem, chuť se dále rozvíjet

Více informací o klinice naleznete na našem facebookovém profilu a webových stránkách www.neovet.cz.

Nástup možný od září 2017.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na ivonamusialkova@gmail.com.

10.08.2017

Hledám práci jako veterinární sestra/asistentka v ordinaci nebo na klinice v Brně. Jsem studentka 5. ročníku FVL s individuálním studijním plánem. Jsem spolehlivá, pracovitá, bohaté zkušenosti s praxi v ČR i zahraničí (Irsko) a asistencí u operací, ráda pracuji se zvířaty a učím se novým věcem, jsem časově flexibilní, mám zkušenosti jako výcvikář v ZKO Ratiboř, účastnila jsem se semináře o poruchách chování psů a mnoha dalších. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail terezaliskutinova@gmail.com nebo tel. 723 343 912, zašlu podrobnější životopis.

10.08.2017

KheironVet s.r.o. přijme veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace pro malá zvířata v Mukařově. Praxe není podmínkou. Požadujeme zájem o obor a řidičský průkaz. Nabízíme dobré platové ohodnocení, podporu vzdělávání (přeplácení seminářů), podpora specializace, v případě zájmu možná i velká praxe. CV prosím posílejte na veterina.mukarov@gmail.com

08.08.2017

Zavedená a dobře vybavená veterinární klinika v Přerově přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Nabízíme motivující platové ohodnocení, služební byt a podporu dalšího vzdělávání. Požadujeme příjemné vystupování a empatický přístup. Životopisy prosím zasílejte na: josef.pospisilik@seznam.cz

08.08.2017

Prodám vyvolávací automat Cawomat 2000 IR (identický typ jako Agfa Curix 60), funkční, se stolem vyrobeným na míru. Cena 12000 Kč. Kontakt: info@hanavet.cz

08.08.2017

Prodám vysokofrekvenční rentgen Gierth 90 ve výborném stavu a vyvolávací automat Cawomat, také zcela funkční. Servis obou přístrojů zajištěn. Zdarma přidám rtg kazety. Zvýhodněná cena: 65 000 Kč bez DPH. Kontakt: 739 634 887.

08.08.2017

Hledám na dlouhodobou spolupráci kolegu/kolegyni pro praxi malých zvířat v Jihlavě. Kontakt: www.veterina-kucera.cz, info@veterina-kucera.cz, tel.: 724 340 220

06.08.2017

Dobrý den, hledám práci jako veterinární sestra/asistentka v ordinaci, na klinice nebo jako veterinární technik u velkých zvířat. SOŠ veterinární v Českých Budějovicích jsem absolvovala v roce 2008. Nabízím spolehlivost, přizpůsobivost, vstřícnost, snahu učit se novým věcem, získat praxi, mobilitu a dál se vzdělávat. Mám zkušenosti s ošetřováním malých i velkých zvířat. Vlastním ŘP skupiny B. V případě zájmu zašlu životopis. Jižní a střední Čechy. Nástup možný dle dohody. Děkuji za nabídky. E-mail: RezkaN@seznam.cz

05.08.2017

Příjmu do zavedené veterinární ordinace v Brně veterinární lékařku/lékaře. Požaduji spolehlivost, empatii a příjemné vystupování. Schopnost samostatně ordinovat výhodou, nikoliv podmínkou. Prosím životopis s fotkou zasílat na veterinaordinace@seznam.cz

04.08.2017

Přijmeme veterinárního lékaře do sehraného a uvolněného týmu na severu Moravy, okr. Karviná. Odborný růst zajištěn. CV s fotografii na klinika@veticea.cz, www.veticea.cz

04.08.2017

Veterinární klinika Delta v Praze 6 hledá veterinární sestřičku – dlouhodobá brigáda. Vhodné pro studenty, praxe vítaná, ale není podmínkou.

Požadujeme: Profesionální přístup, komunikační schopnosti, laskavý přístup ke zvířatům, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost.

Nabízíme: Přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, vzdělávání a získání praxe. Náplň práce: Asistence lékařům v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, práce v laboratoři.

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy vč. fotografie na email: veterinadelta@seznam.cz nebo v případě dotazů na gsm: +420 775 157 739

03.08.2017

Prodávám *operační mikroskop Kaps SOM 12 MOT* s motorizovaným nožním ovládáním. Mikroskop disponuje kvalitním koaxiálním osvětlením operačního pole a dvěma „přídatnými“ lampami se studeným světlem. Zabudované elektromotorky umožňují ovládat posun hlavy mikroskopu, zvětšení (zoom) i zaostření (fokusaci) pomocí nožního ovladače. Díky tomu se zjednodušuje manipulace s mikroskopem během operace. Využití najde tento přístroj zejména u očních operací jako jsou ošetření a plastiky rohovky, řešení distichiázy, nemocí slzných cest, ale i drenážní operace u glaukomu nebo operace šedého zákalu. K dispozici manuál.

Dále nabízím *Fakoemulzifikační přístroj Nidek CV 6000* s kompletním příslušenstvím. Vhodný jako startovací přístroj pro nácvik techniky fakoemulzifikace.

petr.gbelec@gmail.com

         

02.08.2017

Veterinární klinika Lhotka na Praze 4 přijme do svého týmu veterinární/ho lékařku/lékaře na hlavní pracovní poměr. Pracovní doba bez nočních směn. Na pracovní místo zaučíme před výkonem samostatné práce, předešlá praxe výhodou. Nabízíme náborový příspěvek a motivační ohodnocení. V případě zájmu zasílejte svá CV včetně fotografie na job.vetlhotka@seznam.cz

01.08.2017

Prodáme biochemický analyzátor Medista Spotchem SP-4430. Plně funkční, po celkovém servisu, součástí jsou diagnostické proužky v hodnotě asi 2.000 Kč a příslušenství (zkumavky, špičky,..). Cena 46.000 Kč. Kontakt MVDr. Kajerová 776 777 948, Dvůr Králové nad Labem.

Komora veterinárních lékařů České republiky