Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

17.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní poměr bez nočních a pohotovostních služeb.

Očekáváme příjemné a kolegiální vystupování, ochotu se dále vzdělávat, dobré komunikační schopnosti a pracovitost.

Nabízíme práci na moderně vybaveném pracovišti a v mladém příjemném kolektivu, podporu vzdělávání a případné specializace, zaměstnanecké benefity… Své CV můžete zasílat na adresu veterinarudna@centrum.cz.

17.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme veterinární asistentku na hlavní nebo částečný pracovní poměr.

Očekáváme příjemné a kolegiální vystupování, dobré komunikační schopnosti a pracovitost. Zkušenosti v praxi výhodou.

Nabízíme práci na moderně vybaveném pracovišti a v mladém příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity a další výhody. Své CV můžete zasílat na adresu veterinarudna@centrum.cz.

17.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy přijme veterinární asistentku. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, bez nočních směn. Vhodné i pro uchazečky bez praxe. V případě zájmu zašlete životopis na email vetklin@seznam.cz

17.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Prodám zánovní generátor kyslíku De Vilbiss 525 KS, využitý minimálně, plně funkční, kupován 9/2017, cena 17000 Kč DPH. Důvod prodeje nevyužití. V případě zájmu kontaktujte: 724 526 542, skarpovanika@seznam.cz

17.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Vítkovice s.r.o. v Ostravě přijme do svého týmu zkušeného kolegu/absolventa na pozici veterinární lékař/ka. Jedná se provoz bez nočních směn a pohotovostí. Zajímavé platové ohodnocení, 25 dní dovolená, příspěvky na vzdělávání. Příjemný kolektiv, zajímavé případy. Své životopisy zasílejte na veterina.vitkovice@seznam.cz

16.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Delta v Praze 6 (http://www.veterinadelta.cz/), opět rozšiřuje tým a vypisuje výběrové řízení pro veterinárního lékaře/ku (možnost i na zkrácený úvazek pro kolegyně na mateřské/rodičovské).

Vyžadujeme zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat, praxe vítána. Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

15.04.2019
Zvýhodněná inzerce
"Berounsko" Jsi veterinář a chceš dělat poctivou veterinu malých zvířat? Zavolej na 722 347 461 a přijď.
15.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme: Veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na skot. Pracoviště: Jahrdorf, v blízkosti Pasova (Passau, Bavorsko)

Pro naši veterinární praxi specializovanou na skot se sídlem v Jahrdorfu (Bavorsko) s malým podílem péče o malá zvířata hledáme: Veterinárního lékaře/lékařku.

Očekáváme:

- Předpokladem je dobrá znalost němčiny,

- praxe v oboru je žádoucí.

Obrázek o naší praxi si můžete udělat z prezentace na našich webových stránkách www.tieraerzte-jahrdorf.de

Máte-li zájem pracovat za dobrý plat v milém kolegiálním týmu, napište nám na e-mail (prosím v němčině anebo angličtině): martina.kronawitter@gmx.de

14.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Mlejnský v Uh. Hradišti hledá na HPP veterinární sestru. Podmínkou je odborné vzdělání (střední škola veterinární ev. zdravotní). Směny ranní/odpolední, 1x za měsíc víkendová služba. Životopis prosím zasílejte na e-mail: radomir.mlejnsky@gmail.com

13.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Klinika Lískovka - Třinec nabízí místo veterinární asistentky / recepční. Praxe velmi vítaná.

Kontakt: nowak@liskovka.com

12.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Do stabilního týmu malé praxe v Kolíně přijmu veterináře/ku FVL i FVHE na celkový i zkráceny úvazek.

Požaduji zájem a komunikativnost

Nabízím dobrý kolektiv!, byt, profesní růst dobré platové podmínky.

info@klinikaelza.cz, lukas1.panek@seznam.cz, 777 219 209

11.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

09.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Praze přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný úvazek

Nabízíme: možnost bydlení v 100 m2 luxusním byte, dobré platové ohodnocení

Hledáme kolegu s praxí

Těšíme se na Vaše CV na e mailu: e.hollanova@seznam.cz

05.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Aeskulap v Prostějově hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Převážně praxe malých zvířat, možná i smíšená praxe. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, pracovní smlouvu na HPP, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí.

Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost. Nástup možný ihned, nejpozději srpen 2019

V případě zájmu o bližší informace volejte na tel.: 602 521 578 nebo použijte email veterinapv@seznam.cz Veškeré dotazy rádi zodpovíme a rádi se s Vámi sejdeme.

04.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace v Praze 9 přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, HPP, profesní růst, dobré platové ohodnocení. Požadujeme: zájem o obor, příjemné vystupování, ukončené studium na VFU Brno. Nástup dle dohody. vet-pro@seznam.cz

04.04.2019
Zvýhodněná inzerce

Zavedená a plně vybavená veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku. Bez nočních služeb. V případě zájmu pošlete prosím životopis na email: RAntonova@seznam.cz.

09.04.2019
Komerční inzerce

Nabízím operační dvouramenná halogenová světla Hanulux. Cena: do 50 000,-Kč (dle vybrané varianty a způsobu montáže). Cena zahrnuje montáž, dopravu a záruku, ev. likvidaci původního osvětlení.

Dále polohovatelné elektrické operační stoly, anesteziologické přístroje Ohmeda, Dameca Siesta bez odpařovačů.

Anesteziologické monitory. Více informací na vitek.spicka@mt-eng.cz

V případě zájmu nabízím také další vybavení pro veterinární praxe.

09.04.2019
Komerční inzerce

Jsme původní český výrobce veterinární techniky. Díky našemu dlouhodobému působení na českém trhu a hlubokým znalostem v oboru vám můžeme nabídnout široký sortiment a kompletní vybavení vaší ordinace. Kompletní přehled výrobků naleznete na www.proveterinare.cz, nebo pro více informací volejte +420 720 039 831

18.04.2019

Prodám RTG přístroj Gierth ATOMSCOPE 903B; 90kV, 35 mA, jmenovitý výkon 2kw. Cena 19000,-

Kontakt: info@veterinaslavicin.cz

17.04.2019

Dobrý den, poptávám práci nebo brigádu jako veterinární asistentka/sestřička vyučena přímo v oboru veteriny nejsem ovšem drobnou praxi cca 6 měsíců již ve veterinární ordinaci mám mám nedokončenou SŠ agropodnikaní přerušeno ve 4 ročníku práce se zvířaty mě velmi baví sama jich doma několik mám a proto bych se dále ráda rozvíjela v tomto oboru a získala další praxi nejlépe Středočeský kraj Mělník a okolí cca 50 km řidičský průkaz SK B mám tel kontakt 601 535 348 nebo Marie.55@seznam.cz za veškeré nabídky předem děkuji

17.04.2019

Veterinární klinika v Plzni - Černicích příjme veterinárního lékaře/lékařku na plný případně částečný úvazek. Nabízíme moderně vybavené pracoviště, zaměstnanecký úvazek, podporu vzdělávání, zajímavé pacienty atd. Vhodné i pro čerstvé absolventy. Další informace na emailu herynkradek@seznam.cz či na tel. 732 96 97 41.

16.04.2019

Přední český e-shop s krmivem pro psy a kočky hledá do své on-line veterinární poradny na e-shopu a pro občasné odborné články v e-shopovém blogu veterináře, který by odpovídal na dotazy zákazníků a občas napsal zajímavý článek do blogu.

Dotazy jsou především na téma domácí mazlíčci, hlavně psi a kočky a jejich zdravotní problémy a výživa. Současná frekvence dotazů činí cca 1-3 dotazy denně (odpověď do 24 hod nebo ihned). Články cca 1 týdně. Články nejsou podmínkou.

Spolupráce by byla bezúplatná, pouze za to, že se daný veterinář (jeho ordinace/klinika) u nás zviditelní. Zviditelnění by bylo formou prezentace v samotné poradně (včetně kontaktu, fotky veterináře, fotky kliniky...), podepsané články v blogu, v našich pravidelných newsletterech formou krátkých článků a odkazů na poradnu a blog. Nebráníme se i jiné formě prezentace v rámci našich možností.

Případné zájemce prosíme o nabídku. petr.kariera@seznam.cz

14.04.2019

Veterinární klinika na Praze 6 se zaměřením na malá zvířata hledá do svého týmu veterinárního lékaře s praxí na zkrácený pracovní úvazek.

Hledáme člověka, který by nám pomohl s realizací specializovaného klinického pracoviště a rozvoje v oblasti veterinární medicíny.

Požadujeme: Praxi v oboru 2 a více let, přímé jednání, komunikativnost a flexibilitu. Ochota sloužit občasné víkendové směny a případně do budoucna i pohotovostní směny.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, možnost seberealizace a vzdělávání, dobrá dostupnost v centru Dejvic, vynikající vybavení kliniky.

Posílejte prosím své CV na adresu info@wellpet.cz

12.04.2019

Veterinární klinika ViaVet s.r.o. Praha Prosek přijme vet. sestru. Vzdělání či praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Své CV posílejte na mvdr.mat@gmail.com

12.04.2019

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

12.04.2019

Do Našeho týmu přijmu vet. sestru pro práci v prestižní vet. klinice v Kolíně.

Požaduji časovou flexibilitu

Nabízím dobrý koklektiv byt nad pracovištěm a dobré platové podmínky.

lukas1.panek@seznam.cz, 777 219 209

11.04.2019

Společnost SEVARON se sídlem v Brně přijme na HPP laboranta/laborantku do výroby autogenních vakcín. Jedná se o jednosměnný provoz pouze v ranních směnách. Praxe v laboratoři není podmínkou. Nástup možný ihned.

Požadujeme SŠ vzdělání ve zdravotnickém oboru ukončené maturitou.

Své nabídky posílejte na mail petra@sevaron.cz nebo nás kontaktujte na čísle 777 714 212.

11.04.2019

Do týmu veterinární kliniky Kladno - Bresson přijmeme veterinární sestřičku/recepční na HPP. Příjemné prostředí, zajímavá práce, velmi dobře vybavené pracoviště, ranní/odpolední směny. ŘP skupiny B je žádoucí. Vaše CV, prosím, zasílejte na vetlukasovi@seznam.cz nebo volejte 606 873 017.

11.04.2019

Nebaví Vás "sedět" v ordinaci a jste akční povahy? Máte rádi i trochu adrenalinu a chcete většinu příjemných a vděčných klientů? Řídíte, máte 1-2 dny v týdnu volno které byste rádi zaplnili veterinou a bydlíte v Praze a okolí? Přijďte rozšířit náš tým!

Mobilní veterinární služba Homevet nabízí dobře placený přivýdělek veterinárním lékařům. Více na koudelkova@homevet.cz. Těšíme se na Vás. MVDr. Marta Koudelková a tým Homevet

10.04.2019

Koupím narkotizační puškuspadlazvysne@gmail.com

10.04.2019

Prvá mačacia klinika na Slovensku príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku. Klinika CatVet zameraná výhradne na felínnu medicínu hľadá do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku na plný alebo čiastočný úväzok.

Hľadáme človeka s pozitívnym vzťahom k mačkám, k tímovej práci a k neustálemu vzdelávaniu. Príjemné vystupovanie a osobný prístup ku každému klientovi je podmienka. Prax a znalosť cudzieho jazyka vítaná. Pozícia je však vhodná aj pre absolventa.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, bez pohotovosti a nočných služieb. Nástupný plat od 650€-800€ v závislosti od odbornosti a praxe.

Motivačný list a životopis posielajte na adresu info@catvet.sk. Tešíme sa na stretnutia s Vami! Prvá mačacia klinika CatVet, Triblavinská 47, Chorvátsky Grob, www.catvet.sk

08.04.2019

Prodám starší operační a vyšetřovací stůlpetr.krata@icloud.com

08.04.2019

Koupím starší operační a vyšetřovací stůlpetr.krata@icloud.com

08.04.2019

Farmaceutická společnost Dyntec s.r.o., Litoměřice hledá do vývoje a klinického zkoušení vakcín (provádění laboratorních a klinických studií) nové kolegy.

Podmínky: absolvent VFU, ŘP sk. B, dobrá angličtina, počítač (hlavně Excel, dále Word + ostatní běžné)

Výhody: držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP

Další podmínky: plat smluvní (zaručujeme nadprůměrný příjem), nástup dohodou.

Zaměstnanecké výhody: možnost částečně home office, služební notebook, mobilní telefon, služební vůz (později možno použít i k soukromým účelům), možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, a to i v zahraničí.

Kontakt: Ing. Daniel Zeller, Ph.D.,Tel.: 777 753 272, e-mail: zeller@dyntec.cz, web: www.dyntec.cz

07.04.2019

Prodám levně židličky do čekárny a věšák. Foto pošlu emailem. richard.batka@seznam.cz

07.04.2019

Prodám biochemický analyzátor IDEXX VETTEST 8008 za 20 000 Kč a zbylé diagnostické panely a spotřební materiál za nákupní cenu. Analyzátor je plně funkční. Preferuji osobní převzetí (Praha). Více informací na tel. č.: 607 847 371.

06.04.2019

Prodám barevný UZ ALOKA SSD 3500, barevný dopler, přístroj je v perfektním stavu, používán hlavně na kardio vyšetření, sondy: kardio fázová, konvexní 3,5-6,5 MhZ. Záznam na USB + videoprinter.

Cena 78 tis. Kč, při rychlém jednání sleva! Na UZ poskytuji záruku 1 rok + včetně popř. oprav. ordinace@veterinaprovodov.cz

05.04.2019

Veterinární ordinace v blízkosti Hradce Králové přijme vet. lékařku nebo lékaře. Klidné prostředí venkovské veteriny bez pohotovostí a víkendů. Možnost plného i částečného pracovního úvazku. Vhodné pro absolventa či doktorku na mateřské (pracovní doba se dá domluvit).

Podrobnější info pro zájemce ráda poskytnu e-mailem nebo po telefonu. E-mail: mvdr.fialova@email.cz, tel. 777 826 433.

04.04.2019

Hledám veterinářku/ veterináře do veterinární ordinace v Děčíně. Jsme vybavení RTG s nepřímou digitalizací - zkušenosti v ortopedii a rentgenologii, případně ophtalmologii vítány, ale nejsou podmínkou, zaučíme i absolventa.

Máme pravidelnou pracovní dobu od 8 do 17 hodin, objednávkový systém, denně operujeme. Nedržíme pohotovost. Nástupní plat 30 tisíc plus prémie - zkušenosti budou zohledněny. Kontakt 604 487 597

03.04.2019

Koupím vybavení pro koňskou praxi, za případné nabídky děkuji. 775 957 252

03.04.2019

Prodám vyšetřovací přístroje zn. IDEXX kompletní sestavu hematologie, biochemie, PC, externí tiskárna. Vše funkční a v provozu. Ostatní informace na tel. 602 421 641

02.04.2019

Hledám práci jako veterinární lékařka u velkých zvířat, nejlépe skot, případně smíšená praxe. V letošní roce budu mít dokončeno studium. Pravidelně jezdím na praxi s panem doktorem právě na velká zvířata a zároveň mu pomáhám i v ordinaci. Vlastním řidičský průkaz skupiny B a vlastní automobil. Ráda se vzdělávám i mimo školu na různých seminářích. Jsem pracovitá, spolehlivá, učenlivá a práce je mým koníčkem. Bydlím u Hradce Králové, ovšem nebráním se ani stěhování. Při zájmu mě prosím kontaktujte na email: Svobodovaa.lenkaa@gmail.com

02.04.2019

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v K. Varech hledá veterinární lékaře. Nabízíme dobrý tým, zajímavé platové ohodnocení, výborné vybavení, příspěvky na vzdělávání. CV zasílejte na klinika@kvvet.cz.

01.04.2019

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinární lékařku/lékaře. Zkušenosti s prací s RTG a UTZ výhodou. V případě zájmu prosím o CV na veterinavbrne@seznam.cz

01.04.2019

Hledám spolupráci/práci jako veterinářka v praxi hospodářských zvířat zejména u skotu. V červnu 2019 budu mít dostudováno FVHE na VFU a ihned se vrhnu do OSVČ. Již 1,5 roku pracuji jako ošetřovatelka/zootechnička na farmě mléčného skotu v Bohdalově (760 ks v produkci). Bydlím u Žďáru nad Sázavou.

Nyní od ledna jezdím s panem veterinářem právě k hospodářským zvířatům a získávám co nejvíce praxe. Po škole bych se ráda věnovala právě skotu. Jsem spolehlivá, učenlivá a přátelská s velmi dobrým vztahem ke zvířatům. Vlastním řidičský průkaz skupiny B a osobní automobil, tudíž vlastní doprava po praxi je samozřejmostí. Pokud tedy máte statků nad hlavu a sháníte parťáka napište email. Petra petrka3@seznam.cz

01.04.2019

Do týmu MM-Vet v Praze 4 hledám veterinární sestřičku. Možný i částečný úvazek. Požaduji praxi v oboru, pracovitost, příjemné vystupování a ochotu se vzdělávat. Nabízím dobré finanční ohodnocení a moderní prostředí. tel: 776 033 603

01.04.2019

Prodám starší operační světlo. Cena dohodou. Foto pošlu emailem. richard.batka@seznam.cz

01.04.2019
Obchodní zástupce pro Čechy

Decart (www.decart.cz) je česká distribuční společnost se sídlem v Praze, která disponuje portfoliem zaměřeným na kvalitní produkty vybraných západoevropských výrobců. Společnost je orientována na nejmodernější principy a trendy v oblasti faremní hygieny, výživy (drůbeže, prasat, skotu), a wellfarových technologií.

Nabízíme hlavní pracovní poměr s výdělkem 35 – 45 000 CZK/m + bonus, služební auto, telefon, notebook, stravenky.

Náplň práce: Prodej, podpora prodeje, obchodní jednání s partnery a zajišťování realizace dodávek zboží, rozvoj a udržování vztahů s klienty, technické a nutriční poradenství (farmy, míchárny krmných směsí)

Požadavky: Vysokoškolské vzdělání (veterinární, přírodovědné, zemědělské či nutričního směru), popřípadě středoškolské (zakončeno maturitní zkouškou) s praxí v oboru

Jazyková vybavenost: ČJ – plynule, AJ - středně pokročilá, další jazyky výhodou

Odpovědi zasílejte na e-mail: info@dcr.cz

01.04.2019

Dobrý den, hledám práci na místo veterinární sestry/ asistentky, na HPP v Brně, okolí Blanska, Rájce-Jestřebí, popřípadě Boskovic - z důvodu stěhování nynějšího zaměstnavatele.

Mám vystudovanou střední odbornou školu v Českých Budějovicích obor veterinární prevence. Praxi mám bohatou z menších veterinárních ordinací i ve velkém provozu veterinární nemocnice. Se zvířaty pracuji od mala a ráda bych zůstala ve svém oboru, který mne velice baví a naplňuje. Jsem zručná a přizpůsobivá novým věcem. Vzhledem k mé praxi věřím, že mám co nabídnout, a že bych byla pro vaši ordinaci velkým přínosem. Více informací o sobě mohu zaslat v životopise i s doklady o svém vzdělání. Potencionální nástup by byl možný od 1.6.2019.

S pozdravem Dominika Latová

V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte na tel.: 731 817 692, nebo emailu: dominikalatova@seznam.cz Ráda se dostavím na osobní pohovor.

01.04.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Českých Budějovicích přijme na hlavní či částečný pracovní poměr veterinárního lékaře / lékařku. Pozice je vhodná i pro budoucího šikovného absolventa FVL Brno.

Pro bližší informace nám zavolejte na 776 578 372, napište na firma@veterinaukostela.cz nebo navštivte http://veterinaukostela.cz/pridejse

31.03.2019

Nové komplexní centrum rehabilitace zvířat AQUA-DOG v Praze přijme do svého kolektivu fyzioterapeuta cca na poloviční úvazek (v budoucnu není problém rozšířit na celý). Nabídka je vhodná pro uchazeče, kteří již mají alespoň malou zkušenost s fyzioterapií zvířat, pro veterinární i lidské zdravotníky, studenty těchto oborů, pro studenty a zájemce okolo "Asofyrez", ale i pro další zájemce.

Náš nový kolega či kolegyně by měla být pracovitá, manuálně šikovná a fyzicky i psychicky zdatná osoba s velkým zájmem o obor, neměla by jí chybět velká empatie ke zvířatům, výborné komunikační schopnosti vůči majitelům. Důležité je i další vzdělávání v oboru. Nabízíme velmi zajímavou práci v příjemném kolektivu, zaučení od zkušených terapeutů s dlouhou praxí, po nástupní praxi výborné platové ohodnocení. Nástup během května.

Prosím zašlete svůj životopis, krátký motivační dopis, své foto a popis jednoho svého případu (kazuistiku) na adresu: vet-rhb@seznam.cz. Vybraným zájemcům se ozveme do 7.4. pro osobní setkání. Těšíme se na Vás. Mgr. Veronika Herzogová, Rehabilitace pro psy Ivet Praha, www.rehabilitacepropsy.eu, AQUA-DOG

31.03.2019

Veterinární klinika v centru Prahy přijme veterinární asistentku/asistenta. Kontakt: necasoval@centrum.cz, 603 828 701 (Nečasová)

30.03.2019

NEOvet - veterinární klinika pro malá zvířata v Čáslavi přijme do svého týmu veterinární sestřičku na HPP.

Upřednostňujeme absolventy středních veterinárních a zemědělských škol, pracovní zkušenosti se zvířaty vítány.

Hledáme pracovitou, komunikativní a zodpovědnou asistentku. Vyžadujeme příjemné vystupování, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, ochotu učit se.

Nabízíme práci v mladém kolektivu na nadstandardně vybaveném pracovišti, profesní růst a možnost dále se vzdělávat v oboru.

Více informací o klinice naleznete na www.neovet.cz. Nástup možný ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete všechny naše požadavky, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na ivonamusialkova@gmail.com.

30.03.2019

Jako letošní absolvent hledám práci veterinární lékařky u hospodářských zvířat, a to zejména u skotu. Tato práce mě baví a naplňuje a chtěla bych se v tomto oboru neustále zdokonalovat.

Jsem pracovitá, rychle se učím a mám pozitivní vztah ke zvířatům i lidem. Bydlím v Brně, takže ideálně Jihomoravský kraj a Vysočina. Nástup možný od července. Kontaktujte mě prosím na emailovou adresu: klara.vet@seznam.cz

29.03.2019

Veterinární ordinace v Praze 8 přijme kolegu/kolegyni. Nabízím práci na plný nebo částečný úvazek (vhodné i pro maminky na RD - harmonogram dětí sladíme :) ), bez přesčasů, pohotovostí a víkendů,v dobře vybavené ordinaci s pohodovým personálem.

Hledám empatického, organizačně schopného, samostatně pracujícího veterináře/ku. Šikovným a ambiciózním absolventům se nebráním, pouze ale FVU, FVHE BRNO ovládajícím plynulou češtinu.

Životopisy s fotografií posílejte na primavet@seznam.cz

29.03.2019

Hledáme veterinární lékaře s praxí i absolventy FVL. Jsme veterinární klinika pro malá zvířata ve Zlíně s pohotovostí 24/7 a orientací na ortopedii, oftalmologii a stomatologii.

Jsme připraveni udělat maximum, abyste se stali za dohledu zkušených lékařů a s pomoci standardizovaných postupů zdatnými odborníky a platnými členy týmu kliniky.

Podrobnější informace Vám poskytneme na e-mailu medipet@post.cz a při osobním setkání. Těšíme se na spolupráci! Zdraví Jiří Jahoda

29.03.2019

Prodám vysokofrekvenční přenosný rentgen PXP-40 HF, Poskom v perfektním stavu - téměř nepoužívaný. Servis zajištěn. Rentgen dodám s rtg stolem včetně dvou zástěr a límců. Telefon: 739 634 887.

28.03.2019

Veterina u kostela s.r.o. přijme veterinární lékařku/lékaře na hlavní či vedlejší pracovní poměr. Máme dobře vybavené pracoviště, nemáme noční provoz, ani víkendové služby, podporujeme vzdělávání.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, radost do práce, lásku ke zvířatům.

Své životopisy posílejte na info@veterinaukostela.cz či volejte na tel. 608 778 372. Výborné platové ohodnocení. Rádi se s Vámi setkáme.

28.03.2019

Veterinární klinika Mnichovice (Praha východ) hledá kolegyni/kolegu do svého týmu. Na částečný nebo plný pracovní úvazek. Blankazavorka@centrum.cz

28.03.2019
Prodávám vet. stůl, el. posun, doplňky, matrace (67x 140cm). olga@chytka.net
27.03.2019

Veterinární klinika v Praze 10 Vršovicích hledá veterinářku na posílení odpolední ordinace. Na 3 hodiny odpoledne, 16.30-19.30, event. 16-19 hodin. Dohoda o provedení práce. Kontakt: vet@volny.cz

26.03.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku do svého týmů. Plny nebo částečný úvazek. Nejlépe se zájmem o interní medicinu a dermatologii.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivů, flexibilní pracovní doba, dobře platové podmínky, bez nočních služeb. Přispíváme na kontinuálně vzdělávaní a podporujeme snahu specializovat se.

Požadujeme: zájem o obor, touhu vyvíjet se a učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Zkušenost výhodou, ale není podmínkou. Životopisy prosím zasílejte na: fdovgych@gmail.com

26.03.2019

Veterinární klinika v Kolíně s pohotovostí, se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/lékařku. Rádi zaučíme i absolventa. Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Nabízíme možnosti dalšího vzdělání.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu veterinakolin@seznam.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 734 325 915. Možnost případného ubytování. MVDr. Petr Pohořalý Veterinární klinika A.A.R. Šotnovská 157 Kolín

25.03.2019

Dobrý den, hledám částečný úvazek nejlépe v menší veterinární ordinaci na vesnici nebo malém městě ve Středočeském nebo Východočeském kraji. Mail: vet.lekar@seznam.cz

25.03.2019

Veterinární ordinace v Brně hledá veterinárního lékaře / lékařku na plný i částečný úvazek. Nástup možný ihned. CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na prace@veterina-liskovec.cz.

25.03.2019

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák v Mělníce, hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře, lékařku, na plný či zkrácený úvazek. Jsme zavedené pracoviště s moderním vybavením, bez pohotovostí a nočních služeb. Nabízíme účast na rozvoji pracoviště, dlouhodobou perspektivu, podporu vzdělávání. CV prosím zasílejte na email vetklinik@seznam.cz. Nástup dle dohody.

25.03.2019

Prodám plně funkční USG přístroj Toshiba JustVision 400. Cena dohodou. Bližší informace na veterina-seman@email.cz

22.03.2019

Dobrý den, prodám mobilní ultrazvukový plně dotykový přístroj s mikrokonvexní sondou SonoTouch 20. Barevný doppler, připojení na tiskárku, jednoduché ovládání a plně v CZ jazyce. Cena 49.000 Kč bez DPH.

Velmi kvalitní ultrazvukový přístroj i pro začínající lékaře. martin.kolenak@sntplus.cz

21.03.2019

Veterinární klinika Paprsek (Praha 5 - Stodůlky) přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ku na plný i částečný úvazek. Více informací +420 776 805 865 či zeman@veterinapaprsek.cz.

21.03.2019

Veterinární klinika ANIMED v Brně přijme do svého kolektivu veterinární sestru na půl úvazku. Do budoucna nevylučujeme možnost celého úvazku. Nabízíme vstřícný a férový přístup, dobré platové ohodnocení, přátelský kolektiv a ve většině případů milé a spolupracující klienty. Požadujeme schopnost vřelé komunikace s klienty a pracovitost, základní zdravotnické dovednosti, zkušenosti jsou velmi vítané. Svá CV s fotkou a motivační dopis posílejte na jitka.zimkova@seznam.cz.

21.03.2019

Nabízím plný nebo částečný úvazek veterinárnímu lékaři/lékařce v Prostějově. Velmi slušně vybavená klinika, pracovní poměr, benefity. Zájemce prosím o zaslání CV na m.hejlkova@seznam.cz.

20.03.2019

Hledám práci veterinárního asistenta na poloviční úvazek popř HPP. Dálkově studuji obor veterinářství na střední škole Emila Holuba v Brně. Přivítám jak práci u malých zvířat tak práci v terénu. Mám dlouholeté zkušenosti u zvířat, chtěla bych se i nadále vzdělávat v tomto oboru - Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň. Více informací na tel 603 345 585 popř Silva.fm@seznam.cz Předem děkuji za nabídky

20.03.2019

Prodám nepřímou RTG digitalizaci iCRco 3600 včetně dvou kazet 35x43 cm s veterinárním softwarem. Digitalizace je ve velmi dobrém stavu, servis zajištěn. Cena: 120 000 Kč bez DPH. Tel: 739 634 887.

20.03.2019

Dobrý den, hledám práci na částečný úvazek na pozici veterinární sestry, v praxi pro hospodářská zvířata apod. Příbram, Písek, Dobříš, Sedlčany. Mám za sebou 3 roky studia zootechniky a molekulární biologie, pracovala jsem v genetické laboratoři, se zvířaty, malými i hospodářskými, mám dlouholeté praktické zkušenosti, v současnosti vedu azyl pro malá hospodářská zvířata. Velmi mě baví se dále vzdělávat, mám vstřícné vystupování, ovládám anglický a německý jazyk. Více informací ráda poskytnu na telefonním čísle 608 061 749, nebo e-mailu anna.saxlova@seznam.cz Děkuji za všechny nabídky.

19.03.2019

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov)  přijme do svého  týmu  veterinárního lékaře/lékařku na HPP.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování a práci v týmu.

Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů s podporou dalšího vzdělávání a specializace na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem prosím zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

19.03.2019

      

Síť veterinárních klinik VetPark  přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem a Horních Počernicích. 

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

18.03.2019

Veterinární Klinika U Kašpara Kolín přijme do svého týmu veterinární asistentku na plný úvazek. Práce bez nočních služeb a pohotovostí. Praxe v oboru výhodou. Přátelský kolektiv a odpovídající platové ohodnocení. V případě zájmu zašlete CV na e-mail: vesvet@seznam.cz. V případě dotazů volejte prosím na tel. 607 887 668.

18.03.2019

Z důvodu digitalizace RTG pracoviště prodám negatoskop, vyvolávací tanky, kazety různých rozměrů, snímky, Lysholmovu clonu, rámečky různých rozměrů, zbylou chemii, světla do temné komory, háčky na pověšení snímků. Fotografie uvedených věcí zašlu emailem. Cena 4.000 Kč. Prodám pouze vše naráz. Kontakt: richard.batka@seznam.cz

18.03.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme cca od července 2019 veterinárního lékaře/lékařku, absolventa.

Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou!

Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu. Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

18.03.2019

Prodám použitou veterinární váhu Kruuse, 0-250 kg (do ordinace pro malá zvířata) za 7000 Kč. Dále použité chirurgické nástroje levně (pinzeta, jehlec, kochry, infuzní stojan, kastrační háček atd...). Tel: 776 774 697, Choceň.

18.03.2019

Hledáme veterinárního lékaře / lékařku pro provozy s chovem drůbeže v Olomouckém a Zlínském kraji. Nabízíme plné zaučení se zkušenými kolegy, kvalitní ohodnocení, pozitivní přístup k práci a možnosti vzdělávání se ve veterinární medicíně v daném oboru. Pro danou pozici požadujeme chuť do práce, ochotu učit se, zodpovědnost, flexibilnost a komunikativnost. Kontaktní osoba: MVDr. Drga Josef; tel: +420 606 047 754; email: josef.drga@hendrix-genetics.com

18.03.2019

Veterinární ordinace se smíšenou praxí 20km od Brna příjme do svého týmu na HPP veterinárního lékaře/ lékařku, který má zájmem o obor a další vzdělávání . Nástup možný od 1.5. 2019.

V případě zájmu a pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mail maly3531@atlas.cz tel. 603 273 136

17.03.2019

Prodám nepřímou digitalizaci Agfa CR-30X. Cena 159 tis plus DPH. veterina-praha-sever@seznam.cz

17.03.2019

Nově postavená, supermoderní veterinární klinika v Ústí nad Labem hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme HPP, řádnou pracovní smlouvu, nadstandartní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, hrazené vzdělávání, stravenky.

Jedná se o pracoviště s pohotovostí. Účast ve službách po zácviku a vždy se starším lékařem na telefonu pro případné konzultace či nutné asistence u složitějších pacientů.

Nemusíte pracovat v nonstopu celý život, ale pokud začnete v malé ambulanci, nikdy se císařské řezy, torze, invaginace, operace hrudníku, traumata, akutní srdeční selhání, diabetické ketoacidózy, otravy a podobné diagnózy pořádně řešit nenaučíte.

Přijďte pracovat na pár let k nám a máte celý život z čeho čerpat. A když se Vám u nás bude líbit, můžete zůstat neomezeně dlouho. Preferujeme dlouhodobou kolektivní spolupráci.

Kontakt: mikulica.ondrej@gmail.com, 724 250 708

17.03.2019

Na Veterinární kliniku Jičínská, Jičínská 47, Praha 3 Žižkov u Flory, přijmu veterinární sestru/technika. Pracujeme dle rozpisů i o víkendu, ale bez nočních směn. Požadavky: příjemné a profesionální vystupování, zkušenosti z oboru výhodou, AJ na komunikativní úrovni, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost. Nabízíme při spokojenosti výborné finanční ohodnocení. Svůj CV můžete zasílat na koudelkova.marta@seznam.cz

15.03.2019

Hľadám si brigádu + prax/stáž v oblasti veteriny v Brne. Som študentkou FVL VFU Brno 4. ročník. Chcela by som pracovať v príjemnom kolektve, kde by ma zaučili a vďaka tomu by som sa naučila nové veci do praxe. Som zodpovedná, dochvíľna a pracovitá. Rada by som spojila prax popri štúdiu s privyrobením si. Prosím, ak Vás moj inzerát zaujal, ozvite sa mi. Vopred ďakujem! v.odkladalova@gmail.com

15.03.2019

Veterinární ordinace Vladislav (MVDr. Veronika Venhodová, okres Třebíč) přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře (absolventa VFU Brno) na plný či částečný úvazek. Nabízíme nové moderní pracoviště, kvalitní přístrojové vybavení, stálou klientelu a velké množství zajímavých pacientů. Své CV prosím zasílejte na venhodova@veterinavladislav.cz

14.03.2019

Do kolektivu zavedené veterinární ordinace v Novém Jičíně přijmeme veterinárního lékaře/lékařku pro praxi malých zvířat, případně podle zájmu a schopností i koně, částečný nebo plný úvazek. Praxe v oboru , schopnost práce se zvířaty a manuální zručnost výhodou. E-mail ivo.sturm@seznam.cz, tel. 602 730 535

14.03.2019

Na zavedenou veterinární ordinaci v Karviné přijmeme veterinární/ho lékařku/ře pro praxi malých zvířat na plný nebo částečný úvazek. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na vetanimalshelp@email.cz

14.03.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinární asistenty/asistentky k HPP (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání. Vyžadujeme v SŠ vzdělání v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, práce s PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svém CV + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

13.03.2019

Prodám sonografický přístroj Esaote MyLab One 5 let starý dotyková obrazovka s jednoduchým intuitivním ovládáním, přenosný přístroj vč. výškově nastavitelného podvozku, provoz síťový i bateriový, WiFi konektivita, možno rozšířit o kardio výbavu. Cena 95 tis. E-mail: veterinarudna@centrum.cz

13.03.2019

Veterinární klinika CentralVet Praha přijme veterinárního lékaře/lékařku

Požadavky: zájem o obor a další odborný rozvoj, proklientský přístup, komunikační dovednosti a profesionální vystupování, znalost práce na PC

Nabízíme: kvalitní přístrojové vybavení, práce bez víkendu a nočních služeb, moderní prostory kliniky

Termín nástupu možný od února 2019. T: 602 419 335, centralvet@seznam.cz, centralvet.cz

11.03.2019

Dobrý den, hledám brigádu na DPP při studiu jako veterinární sestřička/technik. Brno a okolí. Bohužel nemůžu vzít všechny dny kvůli rozvrhu, ale volného času mám dost na to, abych ho mohla trávit smysluplně.

Mám vystudovanou SOŠ v Českých Budějovicích, pravidelně jsem docházela na praxe k malým zvířatům, hodně času jsem trávila u koní, momentálně jsem ve 3. ročníku FVL. Ráda bych byla něco platná, nejsem typ, co jen stojí, kouká se a občas něco podá.

Zvládnu kanylace u psů, odběry krve, fixaci zvířete, přípravu operačního pole, vyšetření moči, asistenci u operací, čištění zubů ultrazvukem, trochu mezery mám v některých laboratorních metodách, ale dokážu se je rychle naučit. Budu ráda za případné kontaktování.

Kontakt: 606 412 725

11.03.2019

Veterinární klinika v Plzni s non stop provozem hledá veterinární asistentku na HPP. Vzdělání Střední veterinární škola, zemědělská, případně zdravotní. tel. 725 816 896, 722 928 390

11.03.2019

Veterinární klinika v Praze 3 přijme do svého kolektivu veterinární asistentku. Práce bez nočních služeb, flexibilní pracovní doba. Pro bližší informace prosím volejte na tel. číslo 602 366 123. Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz.

08.03.2019

Veterinární klinika H-VET, Praha 15, hledá do svého týmu recepční. Možné i na částečný úvazek. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: hvet@volny.cz

08.03.2019

Veterinární klinika ANIMED v Brně přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme vstřícný a férový přístup, dobré platové ohodnocení, podporu profesního růstu a ve většině případů milé a spolupracující klienty.

Hledáme empatického lékaře/lékařku pro všeobecnou medicínu a internu psů a koček + zaměření na některý z následujících oborů: drobní savci, kardiologie, dermatologie, felinní medicína (po konzultaci případně i jinou specializaci). Praxe v oboru a specializace je velmi vítána, ozvat se však může i šikovný a motivovaný absolvent.

Nástup možný od 1. června 2019. Svá CV s fotkou a motivační dopis posílejte na jitka.zimkova@seznam.cz, informace o klinice www.animed.cz.

07.03.2019

Majitel veterinární kliniky v Trutnově (důchodového věku) přijme veterinární lékařku/lékaře pro mladý kolektiv kliniky. Převaha práce na klinice, ale stále ještě cca 1500 krav a 50 koní na obvodě. Možnost bytu přímo na klinice. Kontakt: veterinar.sro@tiscali.cz

06.03.2019

Dobrý den, prodám narkotizační přístroje

1: anemat n8 osazen odpařovačem Drager vapor 2000 - plně funkční, přeměřený, včetně ventilátoru. Možno připojit na stlačený kyslík či na generátor kyslíku.

2: narkotizační přístroj Drager Cato - tlaková či objemová ventilace, možnost low flow - minimal flow anestesie , vybaven vysoce přesným ventilátorem - schopen dávkovat velmi nízké objemy, analýzou plynů - ISO , SEVO, DES, etCO2, SpO2, EKG, NiBP. Plně funkční, dodnes používaný. Nutnost tlakového O2, a tlakového vzduchu oba 4 bar, velmi spolehlivý a dodnes neporuchový přístroj osazen Drager Vapor 2000 isofluran

Kontakt 606 646 399

06.03.2019

Veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Praha 6 - Řepy) přijme sálovou sestřičku na plný úvazek.

Náplň práce sálové sestry u nás:

- příprava sálu před jednotlivými zákroky

- péče a příprava pacientů na operace (intubace, kanylace, příprava operačního pole apod.)

- základní monitoring anestezie u pacientů

- péče o chirurgické nástroje a přístroje

- sterilizace a její kontrola, vedení protokolů

- úklid sálu po ukončení operačního dne

Pracovní režim a co vám můžeme nabídnout:

- ranní služba 7:30-16:00

- odpolední služba 11:30-20:00

- zajímavou a dynamickou práci

- každý den se něco nového naučíte

- příplatky za práci přesčas samozřejmostí

- mladý fajn kolektiv

- skvěle vybavené pracoviště

- podpora vašeho dalšího rozvoje a růstu

- zajímavé finanční ohodnocení!

Hledáme zodpovědnou, pracovitou kolegyni se zájmem o sálovou práci a vše s touto činností spojené.

Zkušenosti s prací na sále výhodou, detaily práce rádi zaučíme. Těšíme se na osobní pohovory! Své životopisy zasílejte na Terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová)

06.03.2019

Veterinární pracoviště se zaměřením na medicínu malých zvířat v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné. Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

06.03.2019

Dobrý den, nabízím k pronájmu prostory při veterinární ordinaci v Brně. Vhodné ke službám související s veterinární praxí. V případě zájmu prosím kontaktujte na mailu s uvedením k čemu by byl prostor využíván. veterinavbrne@seznam.cz

04.03.2019

Prodám ordinační světlo CACAN, kompresor Jun-air25, sací agregát, RTG intraoorální Trophy Elitys + RVG, separátor METASYS, zástěru na RTG vel. L, límec na RTG vel. S a vel. L. Cena dohodou, event. navrhněte. Možno i jednotlivě. Praha. ordinacea@email.cz

04.03.2019

Veterinární ošetřovna MVDr. Mikošky v Sušici na Šumavě přijme veterinární lékařku do malého kolektivu pro smíšenou praxi s převahou práce s malými zvířaty. Preferuji zájem o obor, klidné vystupování a jistou dávku empatie při komunikaci s klienty. Znalost němčiny vítána, možno zajistit i ubytování. MVDr. Ludvík Mikoška, mikoskaludvik@seznam.cz, mob. 602 372 673

04.03.2019

Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení

přijme do pracovního poměru na plný pracovní úvazek veterinárního technika/techničku.

Požadujeme:

- požadované vzdělání – úplné střední odborné vzdělání (obor vzdělání 43-41-M/01) nebo vyšší odborné vzdělání ve veterinárním oboru (odbornou způsobilost je nutné doložit doklady o své odborné způsobilosti, tj. doklad prokazující úplné střední odborné vzdělání nebo vyšší, odborné vzdělání ve veterinárním oboru),

- způsobilost k právním úkonům,

- bezúhonnost,

- praxe ve veterinární ordinaci výhodou,

- čistý rejstřík trestů,

- vstupní lékařská prohlídka,

- schopnost práce s rentgenovým zařízením.

Náplň práce:

- zajišťování a koordinace odborných veterinárně technických prací při prohlídce zvířat,

- provádění speciálních činností v chovech zvířat pod dohledem veterinárního lékaře (injekční aplikace léčiv a biopreparátů služebním zvířatům, ošetřování a obvazování ran, aplikace koupelí a postřiků, dehelmintizace zvířat, apod.),

- vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy,

- odebírání, příprava a zpracování vzorků, laboratorní vyšetřování vzorků,

- asistence veterinárnímu lékaři při chirurgických a léčebných zákrocích,

- vedení příslušných záznamů a dokumentaci,

- mytí, čištění a sterilizace nástrojů, přístrojů, seřizování a obsluha veterinárních přístrojů provádění úklidových prací ve veterinární ordinaci.

Nabízíme:

- odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy (podle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.),

- platová třída 9 (platové rozpětí: 18 230 – 27 420 Kč),

- 3 měsíční zkušební doba,

- standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu uvedené v kolektivní smlouvě,

- příspěvky z FKSP - stravenky,

- 5 týdnů dovolené.

Místo práce: veterinární ordinace Brno – Řečkovice

Nástup možný: duben 2019

Kontaktní adresa: Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení, odbor specializovaných činností, oddělení veterinární služby, Nádražní 16, Praha 5, PSČ 150 05.

Kontaktní osoba: MVDr. Milan Dudek – vedoucí oddělení veterinární služby tel.: 731 553 027, email: milan.dudek@pcr.cz

Příjímací proces:

V případě, že máte zájem o inzerované pracovní místo a splňujete kvalifikační předpoklady inzerovaného místa, zašlete nám 1) strukturovaný životopis s kontaktními adresami a telefony, 2) motivační dopis a 3) doklad o Vaší odborné způsobilosti na naši kontaktní adresu do 29. března 2019. Na základě posouzení Vašich kvalifikačních předpokladů, znalostí, dovedností a případně i odborné praxe s požadavky na dané místo, budeme Vás informovat o dalším postupu.

04.03.2019

Veterinární ordinace na Praze 10 přijme veterinární sestru na HPP, praxe vítána. Bez nočních směn, směny 9-15, 15-22, víkendový provoz.

V případě zájmu prosím pošlete CV na e mail: info@alta-vet.cz a zároveň na hejda21@seznam.cz. V případě dotazů volejte prosím 739 437 324.

04.03.2019

Prodám autoklav LISA MB 17, rok výroby 2005. Plně funkční. Včetně čtečky karty. 5 tácků. 2400 cyklů. Nový ABC filtr. Zkouška PBTK od 10/2018. Cena dohodou. tel.: 777 328 801 více informace pošlu emailem, elidenta@email.cz

03.03.2019

Veterina Animal Hope na Praze 3 přijme veterinární/ho lékařku/ře na částečný úvazek (1-2 dny v týdnu). Nástup možný ihned nebo v nejbližší době. Vhodné např. pro veterinářky na rodičovské dovolené.

Nabízíme práci v mladém příjemném kolektivu bez nočního provozu a víkendových služeb.

Požadavky: základy anglického jazyka, chuť se dále vzdělávat, empatické vystupování vůči klientům, kladný vztah k pacientům, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Výhodou je zvládání základní chirurgie měkkých tkání a zájem o léčbu drobných savců.

Ozvat se mohou i šikovní a snaživí absolventi, možnost zaučení. V případě zájmu prosíme o zaslání emailu s CV a motivačním dopisem na vetousek@seznam.cz

02.03.2019

Veterinární klinika v Opavě hledá do svého kolektivu veterinární sestru. Praxe v oboru není podmínkou. V případě zájmu zašlete životopis na info@veterinarniklinika.net

02.03.2019

Prodám vybavení po ukončení smíšené veterinární praxe. Tel: 602 722 195

01.03.2019

Veterinární klinika Jičínská v blízkosti metra Flora (Praha 3) přijme od května 2019 veterinární lékařku/lékaře na HPP. Nabízíme vysoké finanční ohodnocení a práci bez nočních směn. V případě zájmu zašlete Vaše CV na koudelkova.marta@seznam.cz

01.03.2019

Poptávám práci veterináře u hospodářských zvířat, ideálně kraj Vysočina či Jihomoravský. E-mail: vet.dr@seznam.cz

01.03.2019

Veterina Donovalská s.r.o., Praha 4 Chodov, hledá veterinárního lékaře s nástupem od května 2019 na hlavní nebo zkrácený pracovní úvazek.

Práce v příjemném kolektivu na dobře vybaveném pracovišti je vhodná pro veterináře s praxí, kterému můžeme umožnit další odborný růst a specializaci. Začínajícím lékařům nabízíme podporu zkušenějších kolegů a postupné zapojení do kompletního chodu kliniky.

Uvítáme zájemce s dobrým rozhledem ve veterinární medicíně, příjemným vystupováním, snahou o další růst a vzdělávání a samozřejmě láskou ke zvířatům.

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu klinika@veterinadonovalska.cz. Těšíme se na Vás!

28.02.2019

Veterinární ordinace v Mostě přijme sestřičku/recepční na HPP. Příjemné prostředí, zajímavá práce, velmi dobře vybavené pracoviště, dlouhý/krátký týden. Nabídky zasílejte na mvik@centrum.cz, www.veterinamost.cz

28.02.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Čáslavi přijme vet. lékaře/ku na plný pracovní úvazek, praxe vhodná, bez víkendů a pohotovostních služeb, dobré komunikační schopnosti a kladný vztah k pacientům vyžadován.

CV zasílejte na: pavlin.vanova@seznam.cz

28.02.2019

Příjmu veterinárního technika na vet. kliniku v Olomouci s nástupem od 1.4.2019 Zájemci pošlete svůj životopis na sprucek@email.cz

28.02.2019

Veterinární klinika v Havlíčkově Brodě přijme veterinárního lékaře/lékařku (titul MVDr. na FVL). Informace o klinice na www.veterinahb.cz. Možnost ubytování. Životopis zasílejte na: stursa.jaromir@seznam.cz. MVDr. Jaromír Štursa tel. 604 569 831.

28.02.2019

Do veterinární ordinace v Praze 6 hledáme sestřičku na HPP. Praxe v oboru podmínkou. Šestihodinová pracovní doba ve dvousměnném provozu, bez nočních směn. V případě zájmu pište prosím na m.riedlova@volny.cz.

27.02.2019

Veterinární klinika v Sušici přijme veterinárního lékaře/lékařku do pracovního poměru pro smíšenou praxi.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, práci v mladém kolektivu, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům.

V případě zájmu posílejte životopisy na email mvdrzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

27.02.2019

Prodám anesteziologický přístroj Anemat N8-91 (pro malá zvířata). Fotky pošlu na požádání. Cena: 30000 Kč. Tel: 776 774 679, Choceň.

26.02.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Přerově přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Nabízíme dobře vybavené pracoviště, velmi přátelskou atmosféru, vstřícnost, podporu v dalším vzdělávání formou finančních příspěvků na vzdělávací akce, zaměstnanecké benefity, plný nebo částečný pracovní úvazek. Uvítáme i absolventy. Nástup možný ihned. MVDr. Tomáš Barbořík - tomas.dochtor@email.cz

26.02.2019

Veterinární klinika MVDr. Vítězslava Rašky v Ostravě hledá do svého kolektivu veterinární sestru na plný úvazek. Předchozí zkušenost není nutná. Kontaktujte nás na info@vetmed.cz, případně telefonicky na čísle 596 621 677.

26.02.2019

Veterinární klinika Praha 9 hledá do svého kolektivu nového spolupracovníka. Hlavní náplní práce je administrativní činnost, komunikace s klienty a práce s počítačem. Kladný vztah ke zvířatům vítán.

Své životopisy prosím zasílejte na ordinace@veterinahloubetin.cz. Pro bližší informace můžete volat na telefon 605 344 177.

26.02.2019

Veterinární klinika LIVE Litoměřice přijme veterinární sestru. Podmínka min. střední veterinární, střední zdravotní škola s maturitou, popř. VŠ zemědělská. Praxe vítána. V případě zájmu o pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mail: live@veterina-live.cz

26.02.2019

Prodám Phaco-emulsifikátor Legacy 2000 se zařízením Advan Tec firmy Alcon. Přístroj byl minimálně používán. Sloužil jako rezervní. Součástí prodeje je 16ks Max Vac casett pro přímé použití. Cena 40.000 Kč. V případě rychlého jednání sleva. Kontakt Dr. Zahrádka František 602 421 931. Fotodokumentace včetně českého návodu přiložena

   

25.02.2019

Prodám vyvolávací automat Cawomat 2000 IR (identický typ jako Agfa Curix 60), funkční, se stolem vyrobeným na míru. Cena 2000 Kč. Kontakt: info@hanavet.cz

25.02.2019

Prodám vyvolávací automat Cawomat, plně funkční, přidám zbylé chemikálie, větší množství filmů, negatoskop, kazety 18x24 cm 2x, kazety 24x30 cm 4x, rastr. Prostějov. veterinapv@seznam.cz Cena 5000 Kč.

25.02.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Mladé Boleslavi přijme veterinární asistentku na hlavní pracovní poměr. Střídavě, po týdnu, dopolední/odpolední směna. Jednou za 14 dní dopolední služba o víkendu. Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování, spolehlivost, uvítáme již praxi v oboru, ale není to podmínkou.V případě zájmu zasílejte životopis na info@salvusmb.cz

25.02.2019

Prodám RTG Gierth HF 200 A plus s flexibilním ramenem na zavěšení Spring Arm pro horizontální i vertikální posun rentgenu a Tablix s plovoucí deskou. Vše plně funkční a bez závad. Důvodem prodeje je nákup stacionárního rentgenu. Kontakt: vasak.martin@seznam.cz, tel: 607 665 679

24.02.2019

Veterinární klinika EmVet Chotěboř přijme veterinární lékařku/lékaře, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých zvířat nebo ve smíšené praxi. Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání na FVL VFU s titulem MVDr..

Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost.

Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání. Praxe výhodou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz, www.emvet.cz https://www.facebook.com/veterinachotebor/

24.02.2019

Prodám plně funkční USG ESAOTE Pie Medical Falco včetně tiskárny na pojízdném stojanu, mikrokonvezní sonda 5 a 7,5 MHz, bez závady, 1. majitel od firmy Chironax, cena 49000 Kč.

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch, s.r.o. Olomouc, tel. 585 428 351

23.02.2019

Prodám nábytek do veterinární ordinace nebo kliniky. Cena dohodou. Fotografie nábytku zašlu emailem. richard.batka@seznam.cz

22.02.2019

Predam odbornu veterinarnu literaturu:

Withrow: Small Animal Clinical Oncology, 5.vydanie - nova, original zabalena vo folii

Cowell: Clinical Cytology and Hematology of the Dog and Cat, 3.vydanie - stav ako nova

Maggs: Slatter´s Fundamentals of Veterinary Ophthalmology, 5.vydanie - nova, zabalena vo folii

Day: BSAVA Manual of Canine and Feline Haematology and Transfusion Medicine, 2.vydanie - nova

Reagan: Veterinary Hematology/Atlas of Common Domestic and Non-Domnestic Species, 2.vydanie - nova, zabalena vo folii

Millis: Canine Rahabilitation and Physical Therapy, 2.vydanie - uplne nova

BSAVA Manual of Rabbit Medicine and Surgery, 2.vydanie - pouzivana, stav dobry

Niemand: Klinicka praxe u psu, Hajko a Hajkova - pouzivana minimalne

slavka.polanova@gmail.com

22.02.2019

Veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Praha 6 - Řepy) přijme do svého týmu recepčních sympatickou kolegyni.

Co by jste měla zvládnout:

- profesionální a příjemné vystupování

- každodenní komunikaci s našimi klienty - s úsměvem

- běžný chod naší recepce (práce s pc, administrativa, objednávky a účtování klientů atd.)

- základní komunikaci v AJ výhodou

Co nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci ve stabilní rodinné firmě

- dynamickou a zajímavou práci

- příjemné a moderní pracovní prostředí

- mladý a veselý tým kolegů a kolegyň

- zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Pokud Vás baví každý den intenzivně komunikovat s lidmi a milujete zvířata, hledáme právě vás! Těšíme se na vaše životopisy (včetně fotografie) na e-mail: Terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová). Více informací o klinice na našem webu a facebooku

22.02.2019

Prodám vysokofrekvenční přenosný rentgen PXP-40 HF, Poskom v perfektním stavu - téměř nepoužívaný. Servis zajištěn. Rentgen dodám s rtg stolem včetně dvou zástěr a límců. Telefon: 739 634 887.

22.02.2019

Prodám inhalační přístroj Anestar N7, včetně ventilátoru pro řízené dýchání. Kontakt: 603 294 505 nebo veterinaalbrechtice@seznam.cz

21.02.2019

Veterinárna klinika s 24hod. pohotovosťou, hľadá veterinárneho lekára, lekárku. Svoje CV a motivačný list zaslať na vetklitn@gmail.com

21.02.2019

Veterina u kostela s.r.o. přijme veterinární lékařku/lékaře na hlavní či vedlejší pracovní poměr. Máme dobře vybavené pracoviště, nemáme noční provoz, ani víkendové služby, podporujeme vzdělávání. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, radost do práce, lásku ke zvířatům. Své životopisy posílejte na info@veterinaukostela.cz či volejte na tel. 608 778 372. Výborné platové ohodnocení. Rádi se s Vámi setkáme.

20.02.2019

Dobrý den, prodám tank na vyvolávání snímků mokrou cestu + rámečky 3 velikostí. Kontaktujte mě na telefonním čísle 733 477 043. Cena k jednání.

20.02.2019

Hledám prostory k provozu veterinární kliniky / ordinace v Praze nebo blízkém okolí. Prodej nebo dlouhodobý pronájem. Nabídky poprosím na samuel.evinic@gmail.com. Děkuji. MVDr. Samuel Evinic.

20.02.2019

Veterinární lékař z bavorského přihraničí nabízí práci převážně u hospodářských zvířat. Základy němčiny postačují. Kontakt 00491 725 441 143

19.02.2019

Přijmeme do týmu naší veterinární kliniky nového kolegu / kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardně vybavené pracoviště, možnost profesního růstu, možnost zdokonalení v oblast interny i chirurgie, motivační ohodnocení, služební auto pro pohotovostní provoz a další benefity při osobním setkání.

Těšíme se na Vaše CV na e mailu: vtklinika@seznam.cz.

19.02.2019

Do mladého týmu veterinární kliniky Zlín přijmeme veterinární sestřičku.

Nabízíme zázemí fungující kliniky, atraktivní a zodpovědnou práci v nadstandardně vybaveném pracovišti, možnost seberealizace, motivační ohodnocení a další benefity při osobním setkání.

Těšíme se na Vaše odpovědi na e mailu: vtklinika@seznam.cz.

19.02.2019

Přijmeme veterinárního lékaře/řku se smyslem pro humor i práci na klinice malých zvířat v Hradci Králové. Životopisy zasílejte na info@vivavet.cz, bližší informace Vám poskytneme na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle 495 532 233.

18.02.2019

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, spolupracující a loajální klienty, pracovní smlouvu na HPP, možný i částečný úvazek nebo OSVČ, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí. Nástup možný ihned. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.czwww.veterinahelion.cz

18.02.2019

Letošní absolvent FVL hledá práci na klinice zaměřené na malá zvířata. Během studia jsem pravidelně docházela na praxi na kliniky a do ordinací; strávila jsem několik měsíců na klinikách v zahraničí (Finsko, Francie). Účastnila jsem se mnoha seminářů a kongresů, zvládám základní diagnostické úkony (včetně usg, biopsie,...).

Zajímám se o interní medicínu, zejména onkologii, a medicínu drobných savců. Mluvím plynule několika jazyky (angličtina, finština, francouzština).

Preferuji Prahu, nástup možný od začátku dubna. Je pro mě důležité podnětné prostředí a možnost se dále vzdělávat a rozvíjet mé dovednosti. Kontaktujte mě, prosím, emailem na aurinkovuori@gmail.com

18.02.2019

Dobrý den, hledám zaměstnání veterinárního technika, vet. asistentky nebo recepční v Ústeckém kraji. Mám vystudovanou SOŠ Veterinární Hradec Králové a mnoholetou praxi v oboru. Jsem spolehlivá, pracovitá, pečlivá a miluji zvířata. Kontakt na mne +420 723 539 299; kytia@seznam.cz, děkuji.

18.02.2019

Prodám vybavení ordinace: infuzní pumpu, ultrazvukovou čističku, ultrasonograf, stropní vyšetřovací světlo LED, chirurgické a stomatologické instrumentárium, nerezové sterilizační boxy, fixační tašky na kočky 4 velikosti, biochemický analyzátor Fujifilm, hematologický analyzátor Exigo, centrifuga DLab, vše kromě ultrazvuku cca rok a půl staré kupované jako nové od renomovaných výrobců.

V případě zájmu volejte +420 530 332 936 nebo pište na email: vedeni@vetkurdejov.cz

17.02.2019

Prodám sterilizátor ovzduší STERYBOX MINI vhodné do čekáren ordinací, laboratoří či jiných menších prostorů kde je třeba eliminovat virovou infekci v ovzduší, původní cena 29000 Kč nyní prodám za 5000 Kč -v perfektním málo používané má na počítadle jen 3200 hodin - životnost vyměnitelných trubic je min. 8000 hodin. Dále odsávačka Chirana CHO4 v perfektním stavu cena 3000 Kč. Obojí prodám se zárukou. tel. 777 617 577

16.02.2019

Dobrý den, hledám práci či brigádu jako veterinární setra nebo výpomoc v ordinaci, nebo v praxi velkých zvířat v Brně či okolí. Absolvovala jsem SOŠ veterinární v Českých Budějovicích - obor veterinární asistent. Dále mám vystudovanou VFU - bakalářský obor ochrana zvířat a welfare a nyní studuji navazující magisterské studium v témže oboru - předpokládané ukončení květen 2019. Mám absolvovaný odborný kurz inseminace skotu, ovcí a koz, dále kurz kosmetiky zvířat, odborný kurz odchytu zvířat bez pána a kurz pro neškodné odstraňování kadaverů. Pro více informací pište prosím na email alenahulcova@seznam.cz. Děkuji za všechny nabídky. Alena Hulcová

15.02.2019

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinární asistentku na výpomoc, dohodu o provedení práce.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování, praxi v oboru a spolehlivost.

Nabízíme zajímavou práci s podporou dalšího vzdělávání na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na i.maradova@seznam.cz. Informace o pracovišti na http://www.veterinarni-klinika.com/

15.02.2019

Prodám plně funkční Biochemický analyzátor krve Spotchem EZ sp-4430. Velmi levný provoz, rychlé výsledky. Cena 50000 Kč

V případě zájmu volejte Tel. 603 496 497 nebo pište: vetonline@seznam.cz

15.02.2019

Prodám RTG modrocitlivé filmy Agfa CP-BU New NIF. Formáty v cm:

30x40 1 film/35.- 44x

24x30 1 film/20.- 4x

18x24 1 film/10.- 50x

Kazety s nelepenými foliemi (ze vzácných zemin) již nalepené vevnitř kazety připraveno k okamžitému použití. Cena dle domluvy.

Vyvolávací automat RTG filmů Fomei Optimax 2010. Cena 5000.- včetně tanků na chemii. Důvod, přechod na digitalizaci. Kontakt 728 009 613, 546 410 248. MVDr. Packová, Rosice.

15.02.2019

Prodám autokláv EXTREMA PLUS MOCOM - plně funkční, pravidelné PBTK, kontroly. Vertikální sloup MILLRACK, úpravnu vody MILLDROP, termodezinfektor MILLWASHING, svářečku folií STERILINE 1023, tiskárnu k autoklávu, sterilizační obaly Eurosteril. Cena dohodou, event. navrhněte. Více informací pošlu emailem. ordinacea@email.cz

15.02.2019

Sháním přístroj pro inhalační anestezii, do praxe malých zvířat, neřízená ventilace, na isofluran, něco menšího skladného. Nabídky prosím na mail vlcek@tophd.cz

15.02.2019

Klinika Havličkův Brod přijme do svého teamu lékaře či lékařku. I náš team postupně prochází změnami a další mateřská dovolená nám umožňuje nabídnout pozici na plný úvazek. Vhodní kandidáti jsou především teamoví hráči s velmi vřelým a chápavým přístupem ke klientům.

Nabízíme svobodu v rozhodování, pracovní dobu dle dohody ale především možnost dalšího vzdělávání. V případě zájmu o bližší informace, prosím, volejte na tel.: 602 746 545 nebo použijte email martina.plodikova@centrum.cz. Veškeré dotazy rádi zodpovíme a rádi se s Vámi sejdeme.

14.02.2019

Prodám sonograf GE Logiq 500, jedna 4cm lineární sonda GE 739L. Sonograf je funkční, v sondě jsou však dva úzké 3 mm pruhy (zřejmě vypadlý krystal). Včetně termotiskárny. Přidám datagrabber + pedál k ukládání obrázků. Tel. 245 008 716, endopraha10@seznam.cz

14.02.2019

Veterinární klinika ve Vyškově přijme veterinární lékařku/lékaře. Nabízíme zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a dobré finanční ohodnocení. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu ordinacevyskov@seznam.cz nebo telefonu 732 655 482. Web: www.veterinavyskov.cz

14.02.2019

Společnost SEVARON s.r.o. se sídlem v Brně hledá do oddělení registrační a dotační dokumentace kolegu, nástup možný ihned. Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP s pravidelnou pracovní dobou, možnost částečné práce z domova, služební mobil a notebook.

Požadujeme vysokoškolské vzdělání - veterinární lékař, aktivní znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na e-mail linda@sevaron.cz.

14.02.2019

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá absolventa všeobecného lékařství. Náš mladý, ale stabilní kolektiv se už těší na dalšího člena/členku týmu, které(mu) by mohl nabídnout své profesní i lidské zázemí. Tvou hlavní náplní práce bude veterinární péče o psy a kočky založená na moderních principech klinické diagnostiky s využitím pokročilých laboratorních a zobrazovacích metod a základní chirurgie, rehabilitace a péče o hospitalizované pacienty.

Nechceš si to u nás na pár dní nezávazně vyzkoušet? Můžeme ti přímo na klinice nabídnout byt se samostatným vchodem. Nabídneme ti práci v režimu krátký a dlouhý týden s prodlouženým víkendem co 14 dní, takže snadno najdeš čas i na své koníčky nebo k prozkoumání okolní podhorské přírody vyhlášené možnostmi turistiky, cykloturistiky, sjezdovek i běžek. Šumperk, kterému se někdy říká Malá Vídeň, je plný kavárniček a nabízí mnoho kulturních i sportovních akcí a poklidný život malebného moravského maloměsta.

Naši kliniku si můžeš prohlédnout na stránkách www.vetminar.cz a jestli už teď cítíš, že bys to s námi chtěl/a zkusit, pošli motivační dopis, CV + foto na minarmarek@seznam.cz. Za tým kliniky, Marek Minář, 774 812 280

14.02.2019

SAVE - Southern Alberta Veterinary Emergency v Okotoks, Alberta, Canada hlada veterinara na plny pracovny uvazok. Potencialny kandidat musi mat skusenosti s urgentnou medicinou. Chirurgicke zrucnosti a zaujem o specializaciu su vyhodou. Veterinar pracujuci na nasej klinike musi mat plynulu anglictinu a licenciu pracovat ako veterinar v Severnej Amerike, resp. Alberte.

Okotoks je mesto 20 minut juzne od Calgary. Je to jedna z najktajsich oblasti v Kanade zhruba 1 hodinu od Skalistych hor s nekonecnymi moznostami pre turistiku, sportovanie alebo len obycajny prijemny relax.

Podmienky na ziskanie licencie najdete na abvma.ca. Akekolvek otazky adresujte na pliska@shaw.ca. Vaznych zaujemcov prosim o CV (resume) v anglictine.

12.02.2019

Přenechám pronájem malé ordinace ve středu Brna, informace na mob. 720 238 310

12.02.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme cca od července 2019 veterinárního lékaře/lékařku, absolventa. Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu. Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

12.02.2019

Předám leasing na Citroen Berlingo, najeto 64000 km, dva roky staré, leasingová spl. 6500,-, odstupné 50 tis. Upraveno pro potřeby terénní služby, v kufru přehledné úložné prostory. levapredni@seznam.cz

12.02.2019

Veterinární sestra / asistent

Veterinární klinika Vetcentrum Duchek s.r.o. hledá veterinární sestřičku a záskokovou sestřičku do nepřetržitého provozu. Jedná se o práci na plný úvazek ve 12 hodinovém směnném provozu. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

SŠ vzdělání / praxe v oboru nebo zdravotnictví vítána

kladný vztah ke zvířatům

odolnost vůči stresu

dobré komunikativní schopnosti

zodpovědný přístup k zadaným úkolům

schopnost učit se novým věcem

týmová spolupráce nutností

v případe „záskokové sestry“ rychle reagovat na změny v rozpisu služeb

zdravotní způsobilost

časovou flexibilitu

Nabízíme:

zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

profesionální vybavení kliniky

firemní benefity

dobré finanční ohodnocení

otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

zázemí stabilní firmy

Životopis + telefonní kontakt zasílejte na email: m.vintrova@vetcentrum.cz

11.02.2019

Prodám mikroskop Leuwenhoek, binokulár, cena 9000,-, nový. Dále distinject - foukačku, od fy Atomvet, 3000,- Kč. levapredni@seznam.cz

10.02.2019

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5, příjme do svého kolektivu veterinárního lékaře. Hledáme kolegu, nejlépe s praxí, zájmem o další vzdělávání a skvělým přístupem k pacientům i majitelům. Nabízíme dobré platové ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na vet-navyhlidce@seznam.cz.

08.02.2019

Veterina Kohoutovice (www.avetum.com) v Brně hledá na VPP veterinárního lékaře s praxí v oblasti malých zvířat, (absolventa VFUB, studenta DSP). Zahájení činnosti předpokládáme od cca března 2019. Životopis s průvodním dopisem nám, prosím, pošlete na email: info@avetum.com.

08.02.2019

Veterinární klinika v Praze 3 s denním provozem přijme veterinárního lékaře/ku na plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Klinika je velmi dobře vybavena. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny, dobré platové ohodnocení. Podpora profesního růstu je samozřejmostí.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

08.02.2019

Prodám ultrazvuk SonoScape A5V, vysoké rozlišení, vhodný na použití v terénu, akumulátor s výdrží až 6 hodin, dvě sondy - lineární (rektální) a konvexní, plynule regulovatelná frekvence. Cena 75.000,- + DPH, při rychlém jednání sleva. levapredni@seznam.cz

06.02.2019

Prodám veterinární vyšetřovací přístroje IDEXX, hematologie + biochemie (Lasercyte+Catalyst). Stáří 2,5 roku, zcela bez závad. Cena 295 tisíc. Info na veterinakl@seznam.cz, či telefon 602 451 831.

06.02.2019

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku do ordinace pro zájmová zvířata v Sedlčanech. Pro více info a CV zašlete email na martinpan@sedvet.cz nebo volejte tel.: 607 005 116 www.sedvet.cz

06.02.2019

Prodám přenosný ultrazvuk SonoScape, dvě sondy, lineární (rektální) a konvexní, plynule nastavitelná frekvence, možnost použití v terénu (aku). Cena 80.000,-, při rychlém jednání sleva. levapredni@seznam.cz

05.02.2019

Bioveta, a. s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika

Obchodní reprezentant pro Jihomoravský a Zlínský kraj

Požadujeme: vzdělání veterinárního, přírodovědného, zemědělského či farmaceutického směru, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC

Náplň práce: obchodní jednání s partnery a zajišťování realizace dodávek zboží, navazování a vyhledávání nových kontaktů, zajišťování podpory prodeje našich výrobků

Nabízíme: stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti vyrábějící veterinární léčiva mzdové ohodnocení v rámci zajímavého motivačního programu zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na sport, kulturu, volný čas prostřednictvím poukázek Sodexo Flexipass až 5.000,- Kč os/rok, zvýhodněné stravování v příjemném prostředí, společenské a kulturní akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené, podnikové vzdělávání, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, pravidelné prémie, sleva na firemní výrobky, zvýhodněné půjčky pro zaměstnance, zvýhodněné mobilní volání pro zaměstnance)

Písemné nabídky zasílejte na adresu: bartl.jiri@bioveta.cz

05.02.2019

Do týmu MM-Vet v Praze 4 hledám veterinární sestřičku. Možný i částečný úvazek. Požaduji minimálně půl roční praxi v oboru, pracovitost, přijemné vystupování a ochotu se vzdělávat. Nabízím dobré finanční ohodnocení a moderní prostředí. tel: 776 033 603

05.02.2019

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá veterinárního lékaře. Vysoký počet referovaných pacientů umožňuje individuální růst a následnou specializaci v řadě oborů. Nabízíme příjemné zázemí kliniky a celého našeho týmu. Životopis zasílejte na info@veterinanymburk.cz.

03.02.2019

Prodám Infusní pumpu fresenius 2000 (žlutá) odzkoušená velmi spolehlivý nezničitelný přístroj cena 2300 Kč, 2x lineární/injekční pumpy odzkoušené digitální ceny 1800 Kč za kus, vše se zárukou na odzkoušení 6 měsíců. Případně mohu nabídnout i levnější starší typy lineárních pump českého výrobce ve výborném stavu. tel. 777 617 577

01.02.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní pracovní poměr.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, profesionální ale zároveň empatické jednání s klientem, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové ohodnoceni, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Své životopisy posílejte na mailovou adresu: klinika@dr.com

Komora veterinárních lékařů České republiky