Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

19.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu.

CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

16.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinární asistentku/asistenta na HPP případně i poloviční pracovní úvazek.

Jedná se o práci bez nočních služeb s nástupem dle dohody.

Požadujeme vzdělání ve veterinárním nebo příbuzném oboru, praxi, dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování, spolehlivost.

Nabízíme zajímavou práci s podporou dalšího vzdělávání na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na imaradova@veterinarni-klinika.com. Informace o pracovišti na http://www.veterinarni-klinika.com

16.10.2020
Zvýhodněná inzerce
      

Veterinární klinika VetPark Brandýs nad Labem, (více na www.vetpark.cz ) přijme do svého týmu absolventy/ absolventky středních veterinárních škol, středních zdravotnických škol na pozici veterinárního technika. Nástupní plat je cca 26 tis Kč / měsíc.

Přijmeme též veterinárního technika/techničku s praxí.

Dále přijmeme zkušenou sálovou sestru/bratra a instrumentářku/instrumentáře, nástupní plat je až 33 tis Kč / měsíc. Všechny pozice jsou na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku

Nabízíme:

● dobré platové ohodnocení s možností následného růstu

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 13 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

15.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ambulance Býšť u Hradce Králové přijme veterinární sestru/bratra.

Svoje CV posílejte na adresu veterinabyst@gmail.com. www.veterinabyst.cz

14.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Prosím pomozte nám najít našeho ztraceného Bengálského kocoura Mijůna. Kocour je kastrovaný a také čipovaný. Je tu velká pravděpodobnost, že byl odcizen úmyslně. Věřím, že dříve nebo později s ním někdo navštíví veterináře a tak prosím při podezření, kontrolujte čipy. Moc vám děkujeme za pomoc. marketa@kitchenette.cz

13.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika ve Vyškově hledá lékařku/lékaře.

Nabízíme zajímavou práci s možností profesního růstu a dalšího vzdělávání. Samozřejmostí je velmi dobré finanční ohodnocení.

Jsme nadstandartně vybavené pracoviště. Naše činnost zahrnuje jak širokou diagnostiku, tak veškerou chirurgii. V případě zájmu pište na email klinikavyskov@seznam.cz

13.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace pro malá zvířata se zavedenou praxí v obci Křičeň přesouvá svůj provoz (prozatím částečně) do nově vybudovaných prostor ve městě Lázně Bohdaneč a hledá posilu do svého týmu.

Práce vhodná pro kolegu či kolegyni s praxí stejně jako pro absolventa s chutí vzdělávat se v oboru, lze domluvit jak částečný, tak plný pracovní úvazek (obě varianty bez problému možné). Jedná se o provoz bez pohotovostí a víkendových služeb. S pracovním místem se pojí možnost bydlení přímo v místě v nově vystavěném bytě přímo nad veterinou.

V případě zájmu o nabízené místo nebo o bližší informace volejte, prosím, číslo 739 533 211 nebo 777 826 433 nebo pište na veterina-mhf@email.cz

12.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Horní Počernice pod vedením MVDr. Davida Srby přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 33 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis.Kč / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu.

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené (200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: jirinahermanova@me.com Děkujeme

09.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinar.help s.r.o přijme veterinárního lékaře/lékařku na částečný úvazek nebo dohodu do ordinací v Litoměřicích a Roudnici nad Labem.

Bližší informace na tel. č. 704 106 447 nebo emailem jchabada@gmail.com

07.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Aloise Lázničky, blízko Prahy, Poříčí nad Sázavou, přijme více veterinárních lékařů/lékařek.

Ordinace je zaměřena na medicínu malých zvířat. Přivítáme kolegy se specializací (ortopedie, oftalmologie, kardiologie …), ale i absolventy.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí na velmi dobře vybaveném pracovišti se širokou klientelou z celé republiky. Rozsah spolupráce dle dohody (plný nebo částečný úvazek).

Podporujeme profesní růst formou příspěvku na postgraduační vzdělání.

Kontaktujte nás prosím na a.laznicka@volny.cz nebo na telefonu: 775 064 640.

07.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP do podhůří Jeseníků, okres Šumperk, do veterinární ordinace se smíšenou praxí.

Malá zvířata 40%, velká zvířata 40% a koně 20%. Prosím o zaslání životopisu na e-mail: veterinahanusovice@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 303 793.

06.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Schwettera a kol. v Pražských Nuslích (Praha 4) hledá veterinárního lékaře/lékařku. Absolvent není překážkou.

Dbáme na rodinný přístup ke klientům a jejich pacientům. Je u nás mladý kolektiv a sháníme do něj někoho, koho veterina prostě baví, chce jí dělat dobře a nevdává se i přesto, že je někdy práce velmi náročná.

Nemáme noční pohotovost ! Běžně na naší kliniku chodí pomáhat studenti vysokých a středních škol z ČR i zahraničí. Přijďte se taky podívat :) Nástupní plat pro doktora bez praxe je 30tisíc hrubé mzdy. Životopisy nám zasílejte na info@veterinanusle.cz

06.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře/ lékařku  do pracovního poměru pro praxi malých i velkých zvířat.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům.

V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

05.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v Liberci přijme veterinárního lékaře/ku – absolventa FVL VFU Brno.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost a flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.

Nabízíme práci v prostředí moderní veterinární kliniky s kvalitním diagnostickým zázemím, podporu dalšího profesního růstu.

V případě zájmu pošlete CV na info@veterina-liberec.cz.

05.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Nabízím Anesteziologický přístroj Drager Cato. Pro více informací prosím pište.

Dále nabízím operační světlo Hanaulux, elektrokauter a elektrický operační stůl Maquet. vitek.spicka@mt-eng.cz

05.10.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VETHOPE v Praze 4 hledá veterinárního lékaře / lékařku.

Chcete dělat špičkovou diagnostiku a léčbu, a růst tak ve veterině? My už rosteme! Rychle se rozvíjející veterinární klinika Vethope v Praze 4 rozšiřuje svůj tým a nabízí pracovní příležitost veterinárnímu lékaři/ lékařce (i absolventovi).

Požadujeme: Praxi v ordinaci u malých zvířat. Samostatný a zodpovědný přístup. Profesionální vystupování. Empatické jednání s klienty a dobré komunikační schopnosti. Chuť se dále vzdělávat a rozvíjet.

Nabízíme: Moderně vybavené pracoviště, včetně USG, digitálního rentgenu, intraorálního RTG, dentální jednotky, endoskopu a profesionální laboratorní techniky. Možnost provádět špičkovou diagnostiku a nejnovější léčebné postupy. Další odborné vzdělávání, včetně online webinářů předních světových odborníků ve veterinární medicíně. Odborná knihovna přímo na pracovišti. Atraktivní odměna podle dosavadních zkušeností.

Svůj životopis s průvodním dopisem zašlete na email: prace@vethope.cz Pro více informací volejte na tel. 212 246 809 My jsme Vethope – nový standard veterinární péče. Přidejte se k nám!

18.10.2020

Dobrý den, ráda bych vám nabídla ke koupi analyzátor Idexx Catalyst one rok výroby 2017, plně funkční.

Původní cena 216.tis cena prodeje 160 tis. vč. DPH. Důvod prodeje: nemáme tak velké odběry vzorků tudíž ho tolik nevyužíváme. Praha. info@nasveterinar.cz

18.10.2020

Prodám Kirschnerovy dráty firmy Störk Instrumente (německo) pro osteosyntézu 1,5 mm a 1,2 mm. Trokarová špička / upínací lanceta, balené po deseti kusech.

Cena za balení 170,-. Email: chir02@seznam.cz

18.10.2020

Přenechám za odvoz starší ale plně funkční RTG značky Arman.

V případě zájmu prosím pište na mail vet-pro@seznam.cz, Praha

16.10.2020

Vážení kolegové, byl jsem osloven kolegou z Belgie, který by rád zaměstnal 2 veterináře/ veterinářky se zájmem o skot.

Bližší informace poskytnu na mailu illekj@vfu.cz nebo t. 731 512 909 Josef Illek

16.10.2020

Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení přijme do pracovního poměru na plný pracovní úvazek veterinárního lékaře/lékařku pro výkon veterinární péče ve Středočeském kraji se sídlem ve spádové veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína.

Náplň práce.

• Zajišťuje výkon veterinární péče v podmínkách MV v přidělené spádové oblasti – Středočeský kraj se sídlem ve spádové veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína,

• spolupracuje s příslušnými služebními funkcionáři a vedoucími zaměstnanci při vytváření a dodržování podmínek a požadavků veterinární péče.

• provádí odbornou léčebnou a preventivní péči o služební zvířata útvarů Policie ČR a Ministerstva vnitra a na základě pověření výkon státního veterinárního dozoru a další odborné veterinární činnosti vyplývající ze zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči, ve znění pozdějších předpisů, tyto činnosti vykonává v útvarech MV v přidělené spádové oblasti.

• spolupracuje s hygienikem MV v oblasti ochrany před nemocemi přenosnými ze zvířat na člověka.

• spolupracuje s územně příslušnými orgány Státní veterinární správy, popř. s dalšími orgány státní správy.

• v přidělené spádové oblasti organizuje a provádí opatření proti vzniku a šíření nákaz zvířat a nemocí přenosných ze zvířat na člověka nebo z živočišných produktů na člověka.

• na základě přiděleného pověření provádí odborné úkony v oblasti státního veterinárního dozoru v útvarech MV v přidělené spádové oblasti.

• v rozsahu stanoveném Ministerstvem vnitra a vedoucím oddělení veterinární služby vede veterinární dokumentaci a evidenci a zpracovává veterinární výkazy a hlášení.

• cestou vedoucího oddělení veterinární služby uplatňuje požadavky na nákup veterinárního materiálu a léčiv pro zajištění odborné činnosti veterinární služby.

Nabízíme

• odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy (podle zákona č. 300/2019 Sb., a nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.),

• platová třída 13,

• platové rozpětí: základní plat 26 730 – 39 420 Kč (dle odpracovaných let),

• příplatek 2 200 Kč. Po zapracování možnost přiznání osobního ohodnocení podle dosahovaných výsledků,

• pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou převedení na dobu neurčitou,

• zkušební doba 3 měsíce,

• standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu uvedené v kolektivní smlouvě,

• příspěvky z FKSP - stravenky,

• 25 dnů dovolené,

• 5 dní indispozičního volna,

• 1 x za 2 roky příspěvek na dovolenou podle vlastního výběru,

• měsíčně příspěvek na penzijní spoření,

• možnost využití rekreačních objektů v rámci Policie za zvýhodněné ceny,

• možnost využívání vlastních rekreačních zařízení za výhodné ceny i pro členy rodiny,

• pro děti zaměstnanců organizujeme 3 - týdenní letní dětské tábory,

• odměny při pracovních a životních výročních.

Požadujeme

• požadované vzdělání – vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, ukončené vysokoškolské vzdělání s titulem MVDr.,

• způsobilost k právním úkonům,

• bezúhonnost,

• praxe ve veterinární ordinaci výhodou,

• čistý rejstřík trestů,

• vstupní lékařská prohlídka,

• schopnost práce s rentgenovým zařízením,

• řidičský průkaz skupiny B nutný.

Místo výkonu práce: ve veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína a v přidělené spádové oblasti.

Nástup možný: od 15. prosince 2020.

Kontaktní osoba: MVDr. Milan Dudek vedoucí oddělení veterinární služby, tel.: 731 553 027 email: milan.dudek@pcr.cz

Příjímací proces: V případě, že máte zájem o inzerované pracovní místo a splňujete kvalifikační předpoklady inzerovaného místa, zašlete nám

1) strukturovaný životopis s kontaktními adresami a telefony,

2) motivační dopis a

3) kopii dokladu o Vaší odborné způsobilosti na naší kontaktní emailovou adresu do 25. listopadu 2019.

Na základě posouzení Vašich kvalifikačních předpokladů, znalostí, dovedností a případně i odborné praxe s požadavky na dané místo, budeme Vás informovat o dalším postupu.

16.10.2020

Veterinární klinika ViaVet s.r.o. Praha - Prosek přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Možnost i zkráceného úvazku. Praxe vítána, nástup možný ihned. CV posílejte na mvdr.mat@gmail.com

16.10.2020

Nabízíme k prodeji přístroj - kauter SURTRON ABC

Cena dohodou.

Medical & Beauty Institute, s.r.o. 607 603 504

16.10.2020

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

16.10.2020

Veterinární klinika MVDr. Martin Škrabal v Olomouci hledá 2-3 nové kolegy / kolegyně.

Nástup možný ihned. Na absolventy 2020 rádi počkáme a zaučíme.

Informace poskytneme na čísle 602 826 645, 604 486 508 nebo na martin.skrabal@iol.cz

16.10.2020

Do ordinace v Praze přijmeme lékaře/ku na částečný úvazek cca 20 hodin týdně.

Vhodné pro kolegyni na rodičovské dovolené nebo kolegy v důchodu. Nabídku s CV posílejte prosím na ordinarium@seznam.cz

16.10.2020

Prodám prakticky kompletní vybavení staršího malého chirurgického pracoviště majícího statut jednodenní chirurgie se třemi lůžky.

Jedná se jak o přístrojové vybavení pro anestesii (N8, Elvent) tak chirurgické přístroje, (odsávačka, elektrokoagulace – Chiratom, oper. stůl, oper. lampa závěsná i stojanová, endoskopická kamera, aplikační pumpa a mnoho dalších) a i vybavení materiálové, rouškování, čtverce, stříkačky, infusní sety, roztoky a podobně stejně jako i nábytek.

Nutno si osobně přijet vybrat (Praha 11 Jižní Město). Vhodné i pro začínající veterinární pracoviště. Volejte MUDr. Davida TOMÁŠKA, tel. 602 303 877

16.10.2020

Veterinární klinika ViaVet s.r.o. Praha Prosek přijme veterinární sestru/bratra.

Svoje CV posílejte na adresu mvdr.mat@gmail.com

15.10.2020

Veterinární klinika v Praze Modřanech přijme veterinární sestru/bratra.

Požadujeme kladný vztah ke klientům, komunikativnost, smysl po pořádek. Pracovní doba pondělí, středa, čtvrtek 11 - 19, úterý, pátek 8.30 - 16.30. Veterinární případně zdravotnické vzdělání výhodou.

Svoje životopisy posílejte na info@veterinamodrany.cz.

14.10.2020

Dobrý den, nabízím k prodeji zavedenou malou praxi v centru Havířova. Tel. 702 493 482.

13.10.2020

Prodám funkční ultrazvuk na čištění zubů.

Cena 2000 Kč.

Info: Tereza Hudcová 770 170 509

13.10.2020

Státní veterinární správa vypisuje výběrové řízení na pozici odborný rada - veterinární inspektor/inspektorka.

Více informací o pozici na https://www.svscr.cz/veterinarni-inspektor-v-oddeleni-pece-o-pohodu-zvirat-krajske-veterinarni-spravy-statni-veterinarni-spravy-pro-jihomoravsky-kraj/

13.10.2020

Státní veterinární správa vypisuje výběrové řízení na pozici odborný rada - veterinární inspektor/inspektorka.

Více informací o pozici na https://www.svscr.cz/veterinarni-inspektor-v-oddeleni-vhs-kunstat-krajske-veterinarni-spravy-statni-veterinarni-spravy-pro-jihomoravsky-kraj/

13.10.2020

Veterinární klinika u Kašpara v Kolíně přijme veterinární sestru/bratra.

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání(veterinární, zdravotní)

- práci na PC

- časovou flexibilitu(směnný provoz)

- příjemné vystupování a spolehlivost

- ochota učit se

Nabízíme

- přátelské pracovní prostředí

- zaškolení

- zajímavou, různorodou práci a podporu dalšího vzdělávání

- dobré platové ohodnocení

Pracovní náplní je práce v ordinaci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, komunikace s klienty. Máte-li o práci zájem, zašlete životopis s motivačním dopisem na adresu info@veterina-kaspar.cz

13.10.2020

Nabízím k prodeji ortopedickou vrtačku Bojin https://www.atomvet.cz/cs/detail/173-BOJIN-Kombinovana-ortopedicka-vrtacka-a-pila.html

Zcela nová, nikdy nepoužitá, původní cena 67 tis., nyní 40 tis. Tel. 727 821 260

13.10.2020

Prodám rtg nepřímou digitalizaci Fire CR Flash zakoupeno v roce 2016 u Atomvetu před 3 měsíci servisováno kazety - 2 velké, 2 střední, 1 malá používáno v terénní praxi.

Cena: 125 000 bez DPH. an.horakova@post.cz

12.10.2020

Veterinární klinika Hladíkovi s.r.o, v Brně hledá zájemce na pracovní pozici veterinární sestra/bratr a recepční na DPP.

Požadujeme:

• min. středoškolské vzdělání

• ochotu učit se novým věcem

• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

• základní ovládání PC

• časovou flexibilitu (střídání směn)

• pozitivní vztah ke zvířatům

Náplň práce: zejména recepce, vyřizování objednávek, telefonátů, péče o hospitalizované pacienty, administrativní úkony, drobný úklid

Praxe není podmínku. Životopis můžete zaslat na adresu vet.obla@seznam.cz

12.10.2020

Do veterinární ordinace ve Vracově rádi přijmeme veterinárního lékaře/lékařku s praxí na částečný pracovní úvazek.

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor s příjemným a empatickým vystupováním. Praxe v oboru vítána.

Nabízíme práci v příjemném a stálém kolektivu, flexibilní pracovní dobu s ohledem na vaše časové možnosti, občasnou službu o víkendu po předchozí domluvě, bez nočních pohotovostí, možnosti finančního růstu dle odvedené práce, vhodné i pro kolegyni na rodičovské dovolené.

Nástup možný ihned. CV zasílejte na: info@veterinavracov.cz

12.10.2020

Prodám novou, nepoužívanou veterinární brašnu Elite Bags EB307 Vet's.

Obsahuje velké množství přihrádek, termobox, další samostatnou brašnu, přihrádku na laptop. Bohužel nevyužiji. Cena 2000 Kč, při rychlém jednání sleva. Tel. 736 402 077.

12.10.2020

Prodám 2 instrumentační stolky LINET nové, bílé, 2 zásuvky, bržděná kolečka 3900,-, jeden stolek LINET s nástavcem 5490,-. Praha, Vysočina. Tel. 602 252 526

12.10.2020

Prodám instrumentační stolek s nerezovou deskou a funkčními kolečky, jedna police. 500 Kč. Praha, Vysočina. Tel. 602 252 526

12.10.2020

Prodám parní sterilizátor, autokláv AUT 26/II. Vertikální komora 70 l, vhodný pro sterilizaci plastů 121 st. C, 380 V. 19900 Kč. Praha, Vysočina. Tel. 602 252 526

12.10.2020

Prodám vyšetřovací - operační - masážní lehátko (stůl) s proměnnou výškou (pedál, hydraulika). Bílý, zánovní. Výroba SRN. 9900,- nebo dohoda. Vysočina. info@optocentrum.cz

10.10.2020

Prodám: endoskopický procesor Olympus CV-180 (r.v. 2010), xenonový zdroj světla Olympus CLV-180 (r.v. 2010), koloskop Olympus CF-Q165L, odsávačku Olympus SSU-2 (2x) a ultrazvukový přístroj Aloka SSD 3500 SX (r.v. 2009).

Vše plně funkční, pravidelné BTK výrobcem. Cena dohodou. Bližší informace kdykoliv k dispozici. Sídlíme v Táboře a Českých Budějovicích. Kontakt: gastro.hejcman@seznam.cz

08.10.2020

Koupím biochemický analyzátor. Nabídky prosím posílejte na icko21@seznam.cz Děkuji

08.10.2020
Prodám starý, ale funkční, operační stůl s hydraulickým zdvihem Chirana za cenu 3000 Kč. Vrchní deska nerezová, stabilní litinová základna, tvrdá kolečka k pojíždění. K vyzvednutí v ordinaci ve Slavči u Křemže. zverolekar@gmail.com
08.10.2020

Prodám rentgenový přístroj Casteliny X 70, tel. 736 689 360

07.10.2020

Po ukončení činnosti veterinární ordinace nabízím k prodeji následující vybavení: operační stůl, operační lampa, nástrojový stolek, kartotéka, mikroskop, bakterocidní lampa, otoskop, wood lamp, elektrocauter, různé chirurgické nástroje.

Cena dle domluvy při prohlídce. MVDr. António Joao, Za Klášterem 11, 62800 Brno, tel. 777 066 528, e-mail antoniojoao@seznam.cz

07.10.2020

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandartní přístrojové vybavení, spolupracující a loajální klientelu zavedeného pracoviště, pracovní smlouvu na HPP s náborovým příspěvkem ve výši 50.000 korun, možno dle domluvy i na částečný úvazek nebo jako OSVČ, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele nebo ubytování ve služebním nadstandardně vybaveném bytě a další benefity - stravenky, příspěvek na PHM, podpora dalšího vzdělávání s úhradou účastnických poplatků.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.cz, www.veterinahelion.cz

07.10.2020

Veterinární klinika Maradovi s.r.o. v Mělníku hledá veterinárního lékaře/lékařku do nové nadstandardně vybavené veterinární kliniky, předchozí pracovní zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou.

Kontakt: tel.: 731 777 052, e-mail: info@vetmar.cz

06.10.2020

Veterinární nemocnice IVET na Praze 4 přijme veterinárního lékaře/ku na HPP.

NONSTOP provoz - střídání denních i nočních služeb. Bližší informace na ivet@ivet.cz

06.10.2020

Veterinární klinika, Poděbradská 63a/1079, Praha 9 příjme do svých řad veterinární sestřičku/bratra na plný úvazek.

Požadujeme: milé vystupování, kladný vztah k práci a ke zvířatům, samostatnost, vůli učit se nové věci, pečlivost, odpovědnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme: zaškolení, práci v mladém kolektivu, motivující platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce: komunikace s klienty, práce veterinárního technika v ordinaci i na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty

Při Vašem zájmu, pošlete nám svůj životopis na kvapil@veterinapodebradska.cz

06.10.2020

Veterinární klinika H-VET na Praze 15 hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v plně vybaveném pracovišti se zaměřením na medicínu malých savců.

Podporujeme profesní růst ve zvoleném specializaci.

Nástup od ledna 2021. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: hvet@volny.cz

06.10.2020

Dobrý den, Sháním práci jako veterinární asistentka/technička.

V roce 2018 jsem dokončila SOŠ obor veterinářství. A poté jsem dále studovala na přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové. Toto studium jsem předčasně ukončila. Jsem tedy absolvent bez praxe.

Pokud máte nabídku prosím kontaktujte na e-mail barajelinek@seznam.cz nebo telefonicky. tel: 702 046 125 Lokalita: okres Náchod, okres Trutnov

05.10.2020

Do zavedené veterinární praxe v Plzni přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i pár.

Práce v mladém kolektivu, spoustu zajímavých případů, nadstandardní finanční ohodnocení, podpora dalšího vzdělání.

Kontakt MVDr. Herynk Radek 732 969 741, email: herynkradek@seznam.cz

05.10.2020

Veterinární klinika NISA v Liberci, hledá zájemce na pracovní pozici veterinární sestra/asistent na HPP.

Jsme moderně vybavená klinika bez nočních služeb, zaměřená na poskytování péče o malá zvířata.

Požadujeme:

• min. středoškolské vzdělání (ideálně veterinární, zdravotní)

• ochotu učit se novým věcem

• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmového ducha

• zkušenosti s prací na PC

• časovou flexibilitu (střídání směn)

• vysoké pracovní nasazení

Náplň práce: asistence v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, příjem klientů na recepci, drobné administrativní úkony

Praxe výhodou, ale není podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu pošlete prosím své CV s motivačním dopisem na e-mail: info@klinikanisa.cz

05.10.2020

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme do svých řad sestřičku/bratra.

Atraktivní pracoviště, mladý kolektiv, velmi dobré ohodnocení. Preferujeme uchazeče s praxí. CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

05.10.2020

Veterinární lékař v ZOO Tábor

Perspektivní spolupráce v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Co bude Vaším úkolem:

• Dohled nad zdravotním stavem všech zvířat (80 druhů zvířat)

• Účast na výzkumných programech • Vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy

• Zajištění preventivní péče (vakcinace, parazitologie)

• Vedení příslušných záznamů a dokumentace

• Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor

Co od Vás očekáváme:

• VŠ obor veterinární lékařství

• Kladný vztah ke zvířatům

• Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

• Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu

• Znalost práce na PC

• Řidičský průkaz skupiny „B“ Co Vám dá výhodu:

• Praxe v oboru

• Zkušenost s léčbou exotických zvířat

• Vlastní zkušenosti s chovem zvířat

Co Vám nabídneme:

• Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci

• Výborné finanční ohodnocení

• Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru

prace@zootabor.eu

05.10.2020

Dobrý den, ráda bych našla práci jako veterinární sestra/asistent na částečný nebo zkrácený úvazek.

V případě směnného provozu domluva. Mám vystudovanou ČZU speciální chovy (Bc.) a zájmové chovy (Ing.), blízký vztah ke zvířatům. Praxe ve veterinárním prostředí u mé sestry (veterinární lékařka se zaměřením na koně), ale ráda se vše naučím a přiučím. Bydlím v Praze 6 Řepích. Ráda bych našla něco ve svém okolí, nejlépe v ranních/dopoledních hodinách, mohu dojíždět autem. tel: 731 105 610, email: lenka87novakova@gmail.com

05.10.2020

Přijmeme veterinární sestru (veterinárního asistenta).

Veterinární klinika Vethope v Praze 4 zaměřená na malá zvířata hledá do týmu veterinární sestru (veterinárního asistenta).

Požadujeme: Zájem o malá zvířata – především psy a kočky. Min. středoškolské vzdělání. Ochota učit se novým věcem. Zkušenosti s prací na PC. Časová flexibilita.

Uchazečům nabízíme zajímavou práci s dobrým platovým ohodnocením. Od začátku vedeme nové zaměstnance k používání nejmodernějších diagnostických a léčebných protokolů, motivujeme a podporujeme jejich vzdělávání a profesní růst a umožňujeme jim používat nejnovější technologie a pomůcky.

To vše s cílem vytvářet motivující, na úspěch zaměřené prostředí, ve kterém máte možnost asistovat při poskytování nejefektivnější léčby, a tak dávat majitelům naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.

Máte zájem s námi spolupracovat? Zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prace@vethope.cz nebo poštou na adresu: Vethope s.r.o., Rozvodova 350/16, Praha 4. Vethope – Tady Vás omezuje jen vlastní profesní zájem.

03.10.2020

Koupím USG starší Esoate (např. Esaote mylab 25 aj.)

Prosím nabídněte. Děkuji info@nasveterinar.cz

02.10.2020

Veterinární klinika Lazy Zlín hledá do svého týmu posilu na pozici veterinárního lékaře/lékařky na HPP (vhodné i pro absolventy). Nástup možný ihned.

Bližší info rádi poskytneme osobně. V případě zájmu zašlete své CV na email: info@veterina-lazy.cz

02.10.2020

Veterinární klinika LIVE příjme do svého týmu veterinární sestru/ technika na HPP.

Požadované vzdělání: střední veterinární, střední zdravotní škola s maturitou, popř. VŠ zemědělská. Praxe vítaná.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: live@veterina-live.cz

02.10.2020

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o. Litoměřice příjme na HPP do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (i budoucího absolventa).

Nabízíme zaměstnání na jednom z největších a nejlépe vybavených pracovišť v ČR s dlouholetou praxí. Vybavení CT, RTG přímá, nepřímá digitalizace, laparoskopie, endoskopie, artroskopie, skiaskopie, harmonický skalpel, USG atd.).

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, plat 50 000 Kč a více a další bonusy dle zkušenosti a pracovního nasazení.

Uvítáme profesní růst a další specializaci. Služební byt k dispozici. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, CV na e-mail: bunczuk@seznam.cz Další informace na tel. č. 604 311 116, www.veterina-live.cz

01.10.2020

Přepustím vet. ordinaci v rozběhu, v Plzni 1 - jižní předměstí.

Ordinace je v podnájmu a částečně zařízená. Tel. 739 356919

01.10.2020

Veterinární klinika Animed v Brně se zaměřením na onkologii psů a koček v Brně přijme veterinární sestru/bratra. Typ úvazku je o dohodě.

Hledáme člověka ideálně se zkušenostmi s prací veterinární sestry. V případě, že žádné zkušenosti nejsou, pak je třeba mít zkušenosti s chovem psů nebo koček a velké nadšení plně se do nové práce ponořit. Základním předpokladem je empatické jednání s klienty i kolektivem kliniky, schopnost řešit více úkolů naráz, mít nadšení pro obor veterinární onkologie. Dobré platové ohodnocení - dle zkušeností uchazeče.

Náplň práce:

- pomoc doktorovi v běžné ambulanci

- vyřizování telefonů a objednávek v případě plného úvazku částečně práce na recepci

- organizace činností na klinice

- agenda objednávání léčiv a doplňků, materiálu, včetně komunikace s obchodními partnery

- péče o hospitalizované pacienty

- obstarání chodu sálu a monitoring anestezie, péče o pacienty před i po operaci

- úklid, včetně péče o čistotu čekárny, WC, chodby atd. ...

a především skvělá péče o naše klienty a jejich mazlíčky!

Zájemci prosím posílejte motivační dopis a CV s fotografií na email jitka.zimkova@seznam.cz, MVDr. Jitka Pfeifrová

01.10.2020

Veterinární klinika Vetvin (Praha 2, Vinohrady) hledá veterinárního lékaře/lékařku ( i absolventa z VFU Brno) se zájmem o "kočičí medicínu".

Očekáváme profesionální a vstřícný přístup ke klientům, ochotu dále se vzdělávat a nutností je komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme Prostřední výborně vybavené veterinární kliniky

Příležitost spolupracovat se zkušenými lékaři

Prostor pro další profesní rozvoj

Nadprůměrné platové ohodnocení

Práci bez nočních směn

Menší přátelský kolektiv

Pracoviště v centru Prahy

Využití znalosti cizích jazyků, především angličtiny

Nabízíme pracovní poměr, s možností i zkráceného úvazku. Nástup možný dle dohody.

Své životopisy zasílejte na info@vetvin.cz

30.09.2020

Dobrý den, nabizim spolupraci v oboru veterinarni sestra v Praze.

Me prednosti jsou spolehlivost, ucenlivost a ochota udelat veci navic. Dekuji, za odpoved a tesim se na spojeni, Eve Coufalova.eva@seznam.cz

30.09.2020

Veterinární nemocnice Praha 10 přijme lékaře/lékařky:

Nabízíme místo všeobecného veterinárního lékaře v provozovně nemocnice AA-Vet, Praha – Zahradní Město. Směnný provoz v ambulanci, zajištění pohotovostních služeb. Alespoň základní orientace v chirurgii výhodou. Možno i na částečný úvazek.

Nabízíme Vám možnost pracovat ve skvělém kolektivu a být součástí našeho týmu. Možnost profesního rozvoje a hrazené vzdělávání je samozřejmostí. Stejně tak i další firemní benefity.

Pokud Vás nabídka oslovila, stačí poslat krátký profesní životopis na e-mailovou adresu dv@aavet.cz. Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, můžete nás rovněž kontaktovat telefonicky na čísle 731 566 644 nebo e-mailem. Rádi Vám dotazy zodpovíme.

29.09.2020

Prodám vybavení po ukončení smíšené veterinární praxe. Různé.

Více info na tel: 602 722 195, email: jar.soucek@seznam.cz

29.09.2020

Prodám odbornou veterinární/chovatelskou literaturu. Ceny dohodou.

- Speciální veterinární mikrobilogie (F.Vařejka, O.Mráz, J.Smola)

- Všeobecná epizootologie (V.Kouba, J.Dražan, J.O.Vrtiak)

- Hygiena mlieka a mliečnych výrobkov (Celestin Grieger, Josef Holec a kol.)

- Odchov telat ve 22 otázkách a odpovědích (Dolžal a kol.)

- Nemoci sladkovodních a akvarijních ryb (Zdeňka Svobodová a kolektiv)

- Nemoci ryb (Čítek, Svobodová, Tesarčík)

- Onkologie II (Marlene L. Hauck)

- Špeciálna epizootológia 2 - Virusové, rickettsiové a chlamýdiové choroby (J.O.Vrtiak,K.Hejlíčrek a kol.)

- Nákazlivé choroby hospodárskych zvierat 2

tel: 602 722 195, email: jar.soucek@seznam.cz

28.09.2020

Veterinární ordinace v Brně hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek.

Životopisy prosím zasílejte na adresu midvet@seznam.cz

28.09.2020

Přijmeme veterinární lékařku či veterinárního lékaře do ordinace pro malá zvířata v Rakovníku.

Nabízíme práci v takřka rodinném kolektivu, velice dobré přístrojové vybavení k dispozici a v neposlední řadě také patřičné finanční ohodnocení.

Maximálně podporujeme další vzdělávání a případnou užší specializaci.

Očekáváme nadšení pro veterinu, komunikativnost a jistou dávku odolnosti.

V případě zájmu posílejte, prosím, svá CV na email vetora@seznam.cz

28.09.2020

Přijmu veterinární lékaře (lékařky) nejlépe s praxí, dohoda o budoucím pronájmu kliniky za výhodných podmínek možná.

MVDr. J. Ekr, VET-KLINIKA s.r.o, Hradec Králové, www.vetklinika.cz, https://www.facebook.com/Vetklinika.cz , tel. 604 413 265

28.09.2020

Prodám starší odstředivku, masivní.

Hošek, tel. 604254197

28.09.2020

Veterinární klinika s nepřetržitým provozem v Praze 8 hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra.

Požadujeme střední odborné veterinární vzdělání, praxe není podmínkou.

Své životopisy posílejte na info@vet-klin-erika.cz, nebo tel.: 284 821 784. Těšíme se na spolupráci

28.09.2020

Veterinární ordinace Vladislav, MVDr. Veronika Venhodová (Peroutková), přijme veterinárního lékaře/lékařku do praxe malých zvířat.

I když jsme ordinace na “vesnici” disponujeme kvalitním přístrojovým vybavením, hospitalizací a velmi širokou klientelou se zajímavými pacienty.

Hledáme člověka se zájmem o obor a s cílem dělat dobrou medicínu. Praxe není podmínkou, ale nadšení pro obor ano.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu a finanční ohodnocení dle Vašich schopností s možností růstu platu.

V případě zájmu mne kontaktujte a své CV zasílejte na: mvdr.peroutkova@gmail.com

27.09.2020

Hledám práci veterinární asistentky v Brně.

Mám vystudovaný bakalářský studijní obor Zootechnika a navazující magisterský obor Živočišné biotechnologie. Mám dvouletou praxi jako odborný prodejce v chovatelských potřebách, roční praxi v azylu pro psy v rámci plnění bakalářské práce a praxi ošetřovatele koní v rámci školní praxe. Mám velmi kladný vztah ke zvířatům. Jsem empatická, učenlivá, ráda pracuji v kolektivu.

Případné nabídky prosím na email michaela.hrda@post.cz nebo na tel. 774 066 654

27.09.2020

Přijmu veterinární lékařku/lékaře na HPP na veterinární kliniku v České Třebové.

Praxe není podmínkou. Pracovní pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa, který bude pracovat pod vedením zkušeného kolegy s několikaletou praxí.

Nabízíme možnost bydlení ve služebním bytě. Základní informace o pracovišti najdete na webu www.veterinar-palan.cz.

Podrobnosti Vám rád sdělím při osobním setkání. Svůj životopis zašlete na info@veterinar-palan.cz

27.09.2020

Prodám plně funkční parní sterilizátor. Má platnou revizi elektro i tlak, každých 6 měsíců ověřena účinnost.

Prodám i operační světlo, vyšetřovací světlo, operační stůl - vyšetřovací lehátko, sedačku, spotřební materiál pro malou chirurgii (Blefaro- a otoplastika), 4 sady nástrojů Anglie 72 ks a další vybavení zákrokového sálku.

Fotky zašlu. Končím, důchod. Tel. 602 252 526, mail info@optocentrum.cz

26.09.2020

Veterinární klinika Veticea v Dolní Lutyni přijme na jakýkoliv pracovní úvazek veterinárního lékaře/lékařku s praxí.

Naše klinika má dobré přístrojové vybavení a přátelský kolektiv. Zaměřujeme se na medicínu malých zvířat.

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na email: klinika@veticea.cz nebo volejte na tel. 569 530 155

25.09.2020

MVDr. Jana Kalendová příjme veterinárního lékaře/ku (i absolventa) do ordinace specializované na malá zvířata. Ordinace se nachází nedaleko Moravských Budějovic.

Nabízím zaškolení na našem pracovišti a poté samostatnost, dobré přístrojové vybavení ordinace, širokou klientelu, žádné noční služby, dobré fin. ohodnocení.

V případě zájmu prosím volejte na tel.: 606 331 534 nebo pište na email: Kalendova.J@seznam.cz.

25.09.2020

Hledáme posilu, veterinárního lékaře/lékařku, do týmu nadprůměrně vybavené veterinární kliniky v Praze ve Strašnicích. Možnost i na poloviční úvazek.

Naše klinika se zaměřuje převážně na medicínu koček, ale s láskou ošetřujeme i psí pacienty a drobné savce.

Co můžeme nabídnout:

- přátelské prostředí a kolektiv

- odbornou konzultaci a pomoc s řešením komplikovaných případů

- nově zařízené a výborně vybavené pracoviště (USG, RTG, laboratoř, sterilní operační sál s inhalačním přístrojem, nesterilní operační sál s jednotkou na dentální ošetření, hospitalizační místnost)

- příležitost odborného růstu a učení se od zkušených veterinárních lékařů

- příjemnou pracovní dobu bez víkendových služeb a pohotovostí

Co požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární medicína

- vlídné zacházení se zvířaty

- komunikativnost a příjemné vystupování

- ochotu dále se vzdělávat

- angličtina a praxe výhodou, ale není podmínkou

V případě zájmu zašlete své CV na emailovou adresu info@naceradska.cz

24.09.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, bohatě zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

24.09.2020

Hledám práci jako veterinární technik/sestra v ordinaci pro malá zvířata nejlépe v Olomouci, příp. v Brně.

Vzdělání a několikaletá praxe v oboru, nástup možný dle dohody. Pro další informace mě, prosím, kontaktujte na tel. č. 604 913 194, e-mail: rochesters@seznam.cz

23.09.2020

Veterinární ošetřovna Lidická v Českých Budějovicích přijme veterinárního lékaře/lékařku (absolventa VFU) do svého týmu.

Požadujeme příjemné vystupování a nadšení pro praxi.

krepsova@email.cz

23.09.2020

VK VETOPET Pardubice - Svítkov hledá do týmu veterinární sestru, veterinárního asistenta

Požadujeme - spolehlivost, flexibilitu, chuť k práci, výhodu je zkušenost se zvířaty a jednáním s klienty

Upřednostníme - uchazeče s maturitou na SOŠ veterinární či školou s podobným zaměřením

Náplň práce - péče o hospitalizované pacienty, asistence na sále a v ordinaci, obsluha recepce, dvousměnný provoz (ranní a odpolední směna)

Nabízíme - různorodou a zajímavou práci v kolektivu, lidský přístup, nové zkušenosti, podporu při vzdělávání formou příspěvků

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu info@vetopet.cz

23.09.2020

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek.

Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb. Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

23.09.2020

M-Veterinární klinika ve Zlíně Malenovicích přijme veterinární lékaře/lékařku na plný pracovní úvazek.

Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete své CV na email: info@veterinarniklinika.cz

23.09.2020

Brno: Nadstandardně vybavená ordinace v Brně hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici veterinární lékař.

Praxe výhodou, ale není podmínkou. Šikovného absolventa rádi zaučíme.

Nabízíme dobré přístrojové vybavení (USG, RTG, EKG, inhalační anestezie, krevní analyzátory), milý a přátelský kolektiv, plný i částečný úvazek, nástup možný ihned.

Kontakt: 1. veterina Lískovec, CV s fotografií a motivačním dopisem, prosím, zasílejte na prace@veterina-liskovec.cz.

22.09.2020

Ordinace v Brně se zaměřením na malá zvířata nabízí pracovní pozici veterinárního lékaře/lékařky.

Zaučíme i nové absolventy. Nástup možný ihned. Svůj životopis posílejte na email vratislav.pitr@tiscali.cz

22.09.2020

Veterinární nemocnice Aesculap Pardubice přijme veterinárního lékaře, lékařku. Provoz veterinárního zařízení je denní, směnný.

Požadujeme zájem o práci, ochotu dalšího vzdělávání, empatii. V rámci samostatné činnosti po zapracování požadujeme zvládnou základní operativu. Zajistíme možnosti dalšího vzdělávání.

V případě zájmu zašlete životopis na adresy: svobodova@vetnemo-pce.com, ruzkova@veterina-aesculap.cz

22.09.2020

Veterinární klinika Medipet ve Zlíně přijme do svého kolektivu absolventa / absolventku FVL a lékaře / lékařku s praxí.

Nabízíme práci v týmu specialistů s moderním vybavením, podporujeme vzdělávání a osobní rozvoj včetně získávání praktických chirurgických dovedností. Nástup možný ihned.

Zájemci nás prosím kontaktujte na medipet@post.cz.

22.09.2020

Veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku - možnost i zkráceného úvazku.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí.

Nový kolega by měl být pracovitý, komunikativní, empatický a kolegiální. Nutno sloužit jeden víkend v měsíci.

CV prosím zasílejte na Hejda21@seznam.cz. Bližší info na mob.: 739 437 324.

21.09.2020

Přijmeme veterinárního lékaře/ lékařku do ordinace malých zvířat v Praze.

Možnost i na zkrácený úvazek při mateřské dovolené nebo kolegy v důchodu.

Nabízíme práci v klidném prostředí, bez nočních pohotovostí.

Požadujeme zájem o obor, dobré komunikační schopnosti.

Své životopisy posílejte na p_berka@email.cz nebo volejte 606 083 852.

21.09.2020

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.) Nemáme noční služby.

Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

21.09.2020

Veterinární klinika Liberec s.r.o. příjme do provozu s nepřetržitou službou veterinárního technika/techničku na plný úvazek.

V případě zájmu o pozici posílejte CV na vet.klin.lbc@gmail.com Těšíme se na případnou spolupráci. www.veterinarniklinikaruzodol.cz

21.09.2020

Přijmeme veterinární lékařku / veterinárního lékaře do ordinace na Praze 3.

Na zkrácený úvazek, ke spolupráci, dle dohody, práce možná i jen některé dny v týdnu apod.

Očekáváme samostatnost, orientaci v oboru, pracovitost.

Možné bonusy dle Vaší aktivity. CV prosím posílejte na veterinarni@centrum.cz

19.09.2020

Hledám posilu týmu do zavedené, dobře vybavené vet. kliniky Prima-Vet v Praze 8.

Požaduji:

- dokončené vzdělání na VFU, FVHE nebo Košice

- plynulou češtinu (!)

- empatické vystupování

- pracovitost

- zapálení pro veterinu s chutí se neustále vzdělávat

- organizační schopnosti

- Aj velkou výhodou

- týmového ducha

Nabízím:

- RTG, USG, laboratoř, chir. sál, hospitalizaci

- široké spektrum pacientů

- fajn kolektiv, žádné noční služby, žádné přesčasy,

- pomoc s řešením případů, zaučení

Své CV s fotografií můžete zasílat na vetepraha@seznam.cz

19.09.2020

Jsem absolventka střední školy s veterinárním zaměřením. Mám zájem o pozici veterinárního asistenta v Libereckém kraji.

Jsem empatická, spolehlivá, rychle a ráda se učím a zvířata miluji nadevše. Nástup možný ihned. mbazgerova11@gmail.com

18.09.2020

Chovatelská stanice služebních psů PČR v Prackovicích nad Labem přijme od 9/2020 veterinárního lékaře/lékařku na hlavní PP, ale i na zkrácený PP.

Praxe vítána, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Nabízíme stálou práci s finančními jistotami a benefity, v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu: radek.fuksa@pcr.cz, dotazy na mob. 728 418 090.

18.09.2020

Veterinární klinika Aesculap v Prostějově hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku do ordinace malých zvířat a případnou výpomocí v praxi velkých zvířat.

Hledáme kolegu se zájmem o práci a další vzdělávání v oboru.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, práci na HPP a podporu dalšího vzdělávání, úhrada komorových poplatků atd.

V případě zájmu nás kontaktujte na veterinapv@seznam.cz, Bližší informace telefonicky či osobně

17.09.2020

Přijmeme do veterinární ordinace v Brně veterinárního lékaře/ku.

V případě zájmu prosím CV s fotkou na veterinajihlavska@seznam.cz

17.09.2020

Veterinární ordinace vet-pet Praha 9 Prosek přijme veterinárního lékaře/lékařku (vhodné i pro absolventy).

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, dobré platové ohodnocení, profesní růst, přátelský kolektiv, bez nočních služeb a pohotovosti. Nástup možný ihned.

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na vet-pro@seznam.cz

17.09.2020

Internship Jaggy Brno

Co nabízíme ?

24 měsíční rotační program (interní medicína, anestezie, neurologie)

kontinuální vzdělávaní (podrobné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků)

možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucím všech oddělení i o nočních a víkendových službách

možnost kariérního a finančního růstu, specializace ve vybraných oborech

mladý, přátelský kolektiv, pravidelné společné mimopracovní akce

zaměstnanecké benefity

Co hledáme ?

motivované veterinární lékaře i čerstvé absolventy

určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům

spolehlivost, časová flexibilita

ochota se dále vzdělávat

Chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr !

V případe zájmu zašli životopis na adresu: jaresova@jaggy.cz. Jestli váháš, zda do toho jít, domluv se s námi na nezávazné stáži na stejné emailové adrese.

17.09.2020

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do ordinace pro malá zvířata ve Znojmě.

Možnost i částečného úvazku, nutnost praxe - samostatnost. Kontakt: znovet@seznam.cz

16.09.2020

Koupím vyvolávací RTG automat .veterina@boskovet.cz

16.09.2020

Koupím starší biochemický analyzátor do začínající praxe (Spotchem, Reflotron).

Nabídky prosím posílejte na Info@veterina-revnice.cz Děkuji

16.09.2020

Veterinární klinika Salvus v Mladé Boleslavi hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra.

Práce na HPP, střídání služeb dopolední/odpolední směna po týdnu a 2 víkendy v měsíci (v letních měsících možné zastoupení brigádníky). Praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou.

Své nabídky s životopisem posílejte na info@salvusmb.cz

16.09.2020

Slíbíme vám hory (na dohled) i doly (blízko), také přátelské kolegy, kteří ví, že síla je v týmové spolupráci, nikdo učený z nebe nespadl a víc hlav víc ví. Jestli ještě neovládáte nějaký svůj píseček nevadí, necháme vás třeba i vybrat. Můžeme toho naslibovat mnohem víc (a potom to i splnit), jen neumíme zařídit pacienty nemocné pouze v denní dobu a výhradně ve všední dny.

Hledáme nového, zvídavého člena týmu kliniky ve Frýdku-Místku, ochotného pracovat s námi i na sobě, jehož i všetečné otázky zodpovíme na radposilim@alfavet.cz

15.09.2020

Koupím vybavení do začínající ordinace.

Nabídky posílejte na ambulance.amalka@seznam.cz. Děkuji MVDr. Orlovská

15.09.2020

Jsem čerstvou absolventkou magisterského studia na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, Fakulta veterinární hygieny a ekologie ve studijním programu Ochrana zvířat a welfare a hledám práci jako veterinární asistent v rámci Karlovarského kraje, Prahy či Plzně.

Mám velice kladný vztah ke zvířatům a chuť se nadále vzdělávat ve svém oboru. kinderovag@gmail.com

15.09.2020

Veterinární klinika v Poděbradech přijme veterinárního lékaře / lékařku, i absolventa.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu se spoustou zajímavých pacientů, moderní vybavení, podporu v profesním růstu...

Očekáváme týmového ducha, zájem o další vzdělávání a případnou specializaci.

Svoje nabídky a bližší informace na info@veterina-podebrady.cz

14.09.2020

Prodám RTG přístroj SY 31 100 P.  Tel. 702 493 482.

14.09.2020

Na veterinární kliniku v Přerově přijmu veterinárního lékaře/ lékařku/ absolventa na HPP.

Nabízím dobré platové ohodnocení, proplacenou účast na seminářích a zdarma ubytování ve služebním bytě. josef.pospisilik@seznam.cz

14.09.2020

Na veterinární kliniku v Přerově přijmu veterinární sestru/bratra.

Nabízím dobré platové ohodnocení, účast na seminářích a služební byt. josef.pospisilik@seznam.cz

14.09.2020
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem a Neratovicích.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat pro absolventy 33 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech příspěvek na služební vůz k osobním účelům ve výši 500 tis Kč.

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

14.09.2020

Prodám měřič krevního tlaku Pettrust Plus.

Přístroj je minimálně požívaný, nevyužitý od roku 2018. Cena 19000 Kč. Tel. 602 811 567

14.09.2020

Prodám biochemický analyzátor Reflotron včetně testovacích proužků za 5000 Kč.

Je v perfektním stavu, důvod prodeje je koupě nového přístroje tel. 602 811 567

13.09.2020

Veterinární klinika Canivet v Černošicích hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra na částečný pracovní úvazek/brigádu.

Praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou. Rádi Vás zaškolíme. Své nabídky s životopisem posílejte na canivet@canivet.cz

12.09.2020

Brno: Veterinární ordinace v Brně hledá do svého týmu veterinární sestru / bratra na plný i částečný úvazek.

Praxe výhodou. Nástup možný ihned. CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na prace@veterina-liskovec.cz.

10.09.2020

Dobrý den hledám práci jako veterinární asistentka, nejlépe na částečný úvazek.

Mám humanitní vzdělání, ale celý život se věnuji práci se zvířaty - chovatelství, praxe v petcentru, petsitting, ošetřovatelství v útulku a posledních 14 měsíců veterinární asistentka. Jsem empatická, spolehlivá a pracovitá, co neumím, se velmi ráda naučím a zvířata jsou středobodem mého života.

Nastoupit mohu ihned. Praha. Nabídky prosím na email: jasminka1963@seznam.cz

10.09.2020

Hledáme veterináře/ku do ordinace pro malá zvířata v Brně.

Vhodné i pro absolventy. Více na info@veterina-lesna.cz

09.09.2020

Veterinární klinika Zbraslav na Praze 5 přijme do svého týmu veterinární sestru/bratra

Co nabízíme:

- Práci na HPP, denní směnný provoz + 1víkend měsíčně

- Pracovní dobu bez nočních směn

- Podporu vzdělávání a profesního růstu ( účast na českých i zahraničních seminářích a workshopech, podpora zahraničních stáží, rozsáhlá knihovna v zázemí kliniky a jiné )

- Nadstandardní vybavení kliniky a možnost naučit se vše používat (www.veterinazbraslav.cz)

Co požadujeme:

- Praxe nebo ukončené středoškolské veterinární studium výhodou

- Kolegu s velkým týmovým duchem a časovou flexibilitou

- Chuť intenzivně pracovat, stále se zlepšovat a kolektivně si vypomáhat

Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru, případně nabídneme možnost zúčastnit se směny pro lepší představu o práci na naší klinice. Svá CV prosím zasílejte na info@veterinazbraslav.cz, těšíme se na Vás!

09.09.2020

Veterinární klinika Zbraslav na Praze 5 přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku

Co nabízíme:

- Práci na HPP, denní směnný provoz + 1víkend měsíčně

- Velmi zajímavé a motivační finanční ohodnocení

- Pracovní dobu bez nočních směn

- Podporu vzdělávání a profesního růstu ( účast na českých i zahraničních seminářích a workshopech, podpora zahraničních stáží, rozsáhlá knihovna v zázemí kliniky a jiné )

- Nadstandardní vybavení kliniky a možnost naučit se vše používat (www.veterinazbraslav.cz)

Co požadujeme:

- Veterinárního lékaře/lékařku s praxí v oboru a se zájmem o přizpůsobení svých postupů dle světově uznávaných organizací jako BSAVA apod.

- Kolegu s velkým týmovým duchem a časovou flexibilitou

- Chuť intenzivně pracovat, stále se zlepšovat a kolektivně si vypomáhat

- Specializace vítána

- Aj výhodou

Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru, případně nabídneme možnost zúčastnit se směny pro lepší představu o práci na naší klinice. Svá CV prosím zasílejte na info@veterinazbraslav.cz, těšíme se na Vás!

09.09.2020

Predám veterinárnu brašňu - inseminačná.

Nová, osobne Praha. Cena 2000 Kč

hanzeljur@gmail.com

09.09.2020

Veterinární klinika v Kolíně bez pohotovostní služby se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP či VPP. Rádi zaučíme i absolventa.

Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům.

Nabízíme možnosti dalšího vzdělání.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu veterinakolin@seznam.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 734 325 915

09.09.2020

Přijmeme veterinární doktorku/doktora (i na částečný úvazek) do ordinace v Krnově.

Praxe je zaměřena na malá zvířata. Dobré platové podmínky, moderní vybavení, příjemný kolektiv a podpora dalšího vzdělávání. jahnova@zeryk.cz

08.09.2020

Prodám diagnostický ultrazvuk Toshiba CAPASEE, dvě sondy - lineární 7,5 MHz a konvexní 3,75 MHz. Český Krumlov, tel.: 607 876 580. Cena 15000 Kč.

08.09.2020

Přijmu veterinárního lékaře, lékařku s praxí nebo bez praxe do veterinární ordinace v Třeboni a to na zkrácený pracovní úvazek 20-30 hod. týdně, možno i jako OSVČ - dle dohody.

Jsme menší veterinární ordinace, pouze pro malá zvířata, vybavení máme na dobré úrovni, pohotovosti nevedeme. Nástup dle dohody, nejlépe během podzimu.

MVDr. Pavel Foglar - tel. 723 616 055, pavel.foglar@email.cz

08.09.2020

WERFFT, spol. s r.o., dovozce veterinárních přípravků, hledá obchodního zástupce

Baví tě obchod, rád(a) komunikuješ? Zajímají tě zvířata a péče o jejich zdraví? Jsi aktivní, máš rád(a) rychlé tempo a organizování je tvá silná stránka? Umíš rychle reagovat a chceš prostor pro vlastní realizaci v dynamickém prostředí? Staň se posilou našeho obchodního týmu se zaměřením na prodej veterinárních léčiv a přípravků. více informací na https://werfft.cz/hledame-obchodniho-zastupce/

08.09.2020

ABVET, veterinární klinika pro malá zvířata v Bohumíně, přijme veterinární sestru/bratra na HPP.

Požadujeme:

- Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

- Schopnost pracovat v kolektivu

- Časovou flexibilitu

Výhodou:

- Praxe ve veterinární nebo humánní medicíně (zásadní výhoda)

- Předchozí zkušenost s WinVet SW

- Základní porozumění polskému jazyku (část klientely z Polska)

Nabízíme:

- Možnost práce na plně vybaveném referenčním pracovišti

- Nadprůměrné platové ohodnocení v rámci oboru

- Interní program finančních prémií zohledňujících produktivitu celého týmu

- K řádné dovolené každý rok navíc 4x Sickday

- Pracovní směny bez nočních služeb

Co Vás čeká:

- Práce ve dvousměnném provozu (R/O) s pravidelným střídáním

- Péče o hospitalizované pacienty i kontakt se zákazníkem

- Nástup: Dohodou

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

CV zasílejte na office.abvet@gmail.com, nebo v čase mezi 8 – 15 volejte +420 739 667 981. Domluvíme se na setkání, při kterém zjistíme, jestli jsme my pro Vás vhodný zaměstnavatel a Vy pro nás vhodný uchazeč.

07.09.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata MVDr. Jan Nytra a kol. hledá veterinární lékařku/lékaře do svého týmu.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Uvítáme kolegyni/kolegu s dobrými komunikačními schopnostmi, vstřícnou a přátelskou povahou ke zvířatům i našim klientům.

Dále požadujeme smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, rozvíjet se po odborné stránce, případně specializovat se ve zvoleném oboru.

Nabízíme práci na moderně vybaveném referenčním pracovišti v příjemném kolektivu.

Svůj životopis zašlete na jannytra@centrum.cz Telefonní kontakt: + 420 603 545 022

07.09.2020

Nabizime praci sikovne absolventce/absolventovi veterinarniho lekarstvi na pozici vet. lekare na kliniku i vyjezdy domu.

Zaucime. Rp sk B velkou vyhodou. Velmi mile a prijemne pracovni prostredi, rozmanita prace, nastupni plat 40 tis/mes, pouze osvc, auto k dispoizici, moznost flexibilne si zvolit pracovni dobu, ale hpp. Lokalita Praha, Praha vychod.

Vase cv prosim na koudelkova@j-vet.cz nebo na info@j-vet.cz

06.09.2020

Veterinární klinika Benešov hledá sestřičku/bratra.

Pojďte pracovat na špičkově vybavené pracoviště a poznat o čem je současná veterinární medicína. Do našeho týmu hledáme posilu. Preferujeme úplné středoškolské vzdělání v oboru (veterinární nebo humánní). Práce bez nočních směn na částečný nebo plný úvazek s nástupem možným ihned.

Své životopisy prosím posílat na email: vasak.martin@seznam.cz

05.09.2020

Pronajmu nebo prodám zavedenou veterinární ordinaci na malém městě v okrese Liberec.

Vhodné pro začínající veterináře. tel. 602 363 604

04.09.2020

Přijmu veterinární lékařku/e, i absolventa, do zavedené ordinace pro malá zvířata na plný nebo i částečný úvazek.

Pomohu zajistit ubytování. Ústecký a Karlovarský kraj. a.verny@centrum.cz

04.09.2020

Dobrý den, hledám práci jako recepční, ale nebojím se ani vet. technika.

Vyučena jsem sice jako kadeřnice ale již jsem na recepci vet klinik pracovala a i byla při ruce vet. lékařům. Mám své psy, CHS, bydlím v Lysé nad Labem a dojíždění není problém. Za nabídky předem moc děkuji. tomikajik@seznam.cz

04.09.2020

Z důvodu náhlé indispozice naší lékařky hledáme posilu do našeho týmu. Naše klinika se zaměřuje převážně na medicínu psů a koček. Sídlíme na Praze 3, kousek od OC Flora.

Co můžeme nabídnout:

- práci na HPP, VPP, DPP nebo IČO

- zajímavé finanční ohodnocení a systém dalšího odměňování

- pracovní dobu bez víkendových služeb a pohotovostí, kterou si po domluvě můžete uzpůsobit podle sebe

- přátelské prostředí a mladý kolektiv

- odbornou konzultaci a pomoc s řešením komplikovaných případů

- skvěle vybavené pracoviště - USG, RTG s přímou digitalizací, laboratorní přístroje,inhalační přístroj, kauter Chiratom,...

- proplácení kurzů a podporu dalšího vzdělávání v oboru

- práce vhodná i pro absolventy, rádi Vás zaučíme

Co požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární medicína

- občasné výjezdy k pacientům domů

- vlídné zacházení se zvířaty i s klienty

- komunikativnost a příjemné vystupování

- ochotu dále se vzdělávat

- praxe v chirurgii velice vítána, ale není podmínkou

- angličtina a praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou

V případě zájmu zašlete své CV na emailovou adresu jana@tuharska.cz nebo jicinska47@gmail.com

03.09.2020

Nadstandardně vybavená ordinace pro malá zvířata v Ivančicích u Brna přijme veterinárního lékaře/lékařku, absolventa, na HPP.

Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Nutná flexibilita dojíždění.

Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

03.09.2020

Veterinární klinika v Jablonci n. N. přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v malém, přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou na kvalitně vybaveném pracovišti. Možno i na částečný úvazek.

Nástup možný ihned, od 1/2021 možnost služebního bytu 2+kk v budově kliniky.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@vetcare.cz nebo tel. 776 165 825

03.09.2020

Dobrý den, hledám práci jako veterinární asistentka na zkrácený úvazek v Praze.

Mám vystudovanou střední školu veterinární a nyní studuji na České zemědělské univerzitě. Ze střední školy mám za sebou nějakou praxi. Jsem přátelská a ráda se učím novým věcem. Děkuji za přečtení inzerátu. Kontakt: sinor22@seznam.cz

02.09.2020

Nabízíme pracovní pozici pro veterinární lékařku (lékaře) v Havlíčkově Brodě a v Chotěboři.

Provoz je koncipován jako praxe malých zvířat ale klientela je velmi pestrá. Pozice je vhodná i pro absolventa, kterého rádi zaučíme, nicméně bude poměrně rychle pracovat samostatně, s podporou celého teamu.

Praxe je kompletně vybavena všemi potřebnými přístroji od Idexx in house laboratoře, přes USG Easyote a další. Sestřička je stále k dispozici pomoci. Provoz zahrnuje i služby. Lze se domluvit na HPP, VPP nebo jiné. Cenové ohodnocení se odvíjí od zkušeností.

Naši klienti vyžadují opravdu emaptické zacházení a rodinnou atmosféru a my nabízíme hodně zajímavou práci na pracovišti, kde si každý najde svoje, dostane se hned k zákrokům a může řešit i pohotovost.

Pro více informací kontaktujte, prosím, martina.plodikova@centrum.cz

02.09.2020

Veterinární klinika Kaděra s.r.o. hledá zájemce na pozici veterinární sestra/bratr.

Jedná se o HPP s dlouhodobou spoluprací na pracovišti Lomená 1389, Uherské Hradiště.

Požadujeme:

• zájem o malá zvířata – především psy a kočky

• min. středoškolské vzdělání (ideálně veterinární, zdravotní)

• ochota učit se novým věcem

• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmový duch

• zkušenosti s prací na PC

• časová flexibilita (střídání směn)

• vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:

• asistence v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, příjem klientů na recepci, drobné administrativní úkony

Praxe výhodou, ale není podmínkou. Nástup možný od 1. listopadu 2020. Uvítáme aktivní přístup zájemce pro zaučení i před datem nástupu. Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: jakub.kadera@post.cz

02.09.2020

Veterinární klinika Na Šumavské, Strakonice, MVDr. M. Vondřička hledá veterinárního lékaře, lékařku.

Nové pohodlné pracoviště, s širokým technickým zázemím - možnost výběru zaměření a podpora vědomostního růstu samozřejmostí.

O našem pracovišti více na www.veterinastrakonice.cz. Přátelský kolektiv, pracovní ohodnocení, bez nočních služeb.

01.09.2020

Veterina Klíčany s.r.o. na severním okraji Prahy přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Nabízíme:

• Zaměření na malá zvířata

• Práci se zkušenými lékaři

• Moderně a plně vybavené pracoviště

• Širokou klientelu

• Pracovní dobu bez nočních služeb

• Výborné platové ohodnocení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 602 776 791

01.09.2020

Výživářský konzultant, Specialista pro výživu prasat

Koho teď hledáme?

Chceme odborníka, který bude zajišťovat poradenství a poskytovat servis chovatelům prasat. Budete pro nás důležití, protože Našim zákazníkům chceme poskytnout kompletní servis od vytvoření receptury na míru až po poradenství ve výživě zvířat.

Co na Vás čeká?

Péče o stávající zákazníky, poradenství a poskytování chovatelského servisu, získávání nových zákazníků, prezentace a prodej výrobků, sledování a analýza trhu, příprava návrhů a podílení se na vývoji nových výrobků, prezentace firmy na veletrzích a výstavách.

Jací byste měli být?

VŠ vzdělaní, odborně znalí v oblasti výživy, techniky chovu, zoohygieny a technologie chovu prasat, zkušení v obchodním prostředí, komunikativní a aktivní, aktivní řidič (sk. B).

Co za to?

Práci, která dává smysl, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, motivující ohodnocení vázané na výkon, služební automobil i na soukromé používání, mobilní telefon a notebook, výhodné rodinné telefonní tarify, příspěvek na penzijní připojištění a firemní akce.

Přidejte se k nám Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis. personal@dibaq.cz

01.09.2020

Veterinární ordinace v Plzni hledá kolegu/kolegyni na HPP, ČPP, možnost i OSVČ.

Kontakt utrivorisku@seznam.cz

01.09.2020

Do veterinární ordinace v Letovicích přijmu veterinární sestřičku/bratra na plný nebo částečný úvazek.

Více info na: veterina.letovice@gmail.com nebo 728 483 981.

01.09.2020

Hledáme veterinárního lékaře/ku malých zvířat na kliniku do Ústí nad Labem.

Možnost zajištění ubytování v centru města. Kontakt: jana.pardusova@monster.cz

31.08.2020

Prodám sadu 13 ks endotracheálních kanyl s balónkem, v původním obalu, s prošlou expirací. Velikosti od 3 do 9 po 0,5 (tj. 3, 3,5, 4, 4,5, ...).

Cena 200 Kč. Info: chir02@seznam.cz

31.08.2020

Veterinární klinika Kaděra s.r.o - pracoviště v Uherském Hradišti - příjme veterinárního lékaře/lékařku (pouze absolventa FVL) na plný pracovní úvazek.

Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete své CV na email jakub.kadera@post.cz

31.08.2020

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární technik / bratr na Olomoucku.

Vzdělání i praxi v oboru mám. Mohu nabídnout pracovitost, ochotu se vzdělávat, samostatnost, bezproblémovou komunikaci se zákazníky a empatický přístup ke klientům i pacientům, přehled ve výživě zvířat, komunikaci se zákazníky v angličtině aj.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na e-mailové adrese AdamGabrys@hotmail.com nebo na tel. 735 010 491, zašlu CV. Děkuji, Gabryš

31.08.2020

Do mladého progresivního a sportovně založeného týmu veterinární kliniky v malebném městě Písku (Veterina-Pisek.cz) hledáme posilu na pozici veterinární sestra/bratr.

Zkušenosti v oboru vítány, ale nejsou podmínkou. Netrváme na plném úvazku, možnost variabilního rozložení pracovní doby. Zbytek můžeme probrat při osobním pohovoru.

MVDr. Martin Jehlička, mobil 776 281 854, email na případná CV: matjeh@email.cz

30.08.2020

Nabízíme částečný úvazek (2 dny v týdnu) v ordinaci pro malá zvířata v Chrudimi.

Pevná pracovní doba bez pohotovostí. Zavedená praxe, RTG, operační sál. Ideální pro kolegyně na MD či s malými dětmi, není podmínkou.

Nabízíme dobré finanční podmínky.

Požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární medicína

- komunikativnost

- empatii k pacientům a klientům

qis@seznam.cz

28.08.2020

Hledáme veterináře/veterinářku, který/á chce změnu. Více info zde: https://www.vetoquinol.cz/content/product-manager

28.08.2020

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolventa).

Požadujeme komunikativnost, svědomitost, příjemné vystupování, týmového ducha, vůli a chuť se dále vzdělávat.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, podporu při postgraduálním studiu, práci přes den bez nočních služeb, výpomoc při práci od sestry a recepční, výborné přístrojové a diagnostické vybavení.

Svá CV prosím zasílejte na e-mail: honza@zvireci-doktor.cz

27.08.2020

Veterinární ošetřovna MVDr. Ludvíka Mikošky v Sušici na Šumavě přijme veterinární lékařku - lékaře na plný úvazek pro smíšenou klientelu. Praxe není podmínkou.

Vyžaduji zájem o obor a příjemné vystupování v kontaktu s klienty. Znalost němčiny vítána, ubytování a stravování zajištěno.

Mob. 602 372 673, mikoskaludvik@seznam.cz

27.08.2020

Veterinární klinika U Kašpara Kolín hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku, možno i absolventa.

Nabízíme přátelský kolektiv, velké množství pacientů a odpovídající platební ohodnocení.

V případě zájmu posílejte své životopisy na email: info@veterina-kaspar.cz

26.08.2020

Chtěli byste být součástí týmu největší a nejlépe vybavené veterinární kliniky v ČR, dozvědět se více o veterinární medicíně a podílet se na léčbě i komplikovaných případů?

Veterinární klinika Jaggy Praha, s nepřetržitým provozem, se sídlem v Praze 6, hledá veterinární asistentku/ asistenta do nonstop provozu.

Požadujeme vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se, příjemné vystupování, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email kupkovaj@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru a prohlídku kliniky. Těšíme se na Vás, tým Jaggy.

24.08.2020

Veterinární klinika s nepřetržitým provozem v Praze 8 hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra, požadujeme střední odborné veterinární vzdělání, praxe není podmínkou.

Své životopisy posílejte na info@vet-klin-erika.cz, nebo tel.: 284 821 784. Těšíme se na spolupráci

23.08.2020

Veterinární klinika u Nádraží v České Třebové přijme veterinární lékařku/lékaře, včetně čerstvých absolventů.

Nabízíme:

- přátelský kolektiv doktorů a sester

- podporu v dalším rozvoji, společné konzultace případů, proplácení seminářů a jiného vzdělávání

- nadstandardní vybavení (laboratorní zázemí, RTG vč. přímé intraorální digitalizace, harmonický skalpel Enseal, ...)

- směnování umožňující mít prostor pro volnočasové aktivity

Požadujeme:

- nadšení pro naše řemeslo, empatii ke klientům i pacientům

- týmového ducha

- chuť se vzdělávat a pracovat na sobě

Klinika teď prošla přístavbou, což vedlo ke zdvojnásobení prostoru - toto však ještě nemáme na webu zachyceno. Rádi se s Vámi osobně setkáme na pracovním pohovoru. www.vet-ct.cz, 777 880 634

21.08.2020

Státní veterinární správa vypisuje výběrové řízení na pozici odborný rada - veterinární inspektor.

Více informací o pozici na https://www.svscr.cz/odborny-rada-veterinarni-inspektor-v-sekci-krajska-veterinarni-sprava-statni-veterinarni-spravy-pro-liberecky-kraj-v-oddeleni-pece-o-pohodu-zvirat/

21.08.2020

Státní veterinární správa vypisuje výběrové řízení na pozici odborný rada - veterinární inspektor.

Bližší informace o výběrovém řízení na https://www.svscr.cz/odborny-rada-veterinarni-inspektor-v-sekci-krajska-veterinarni-sprava-statni-veterinarni-spravy-pro-liberecky-kraj-v-oddeleni-veterinarni-hygieny-liberec/

Kontaktní osoba: Ing. Veronika Zemanová, v.zemanova@svscr.cz

21.08.2020

Veterinární klinika Vetvin na Vinohradech na Praze 2 hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa z VFU Brno) na HPP.

Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení, práci bez nočních směn v přátelském kolektivu a možnost dalšího vzdělávání v oboru.

Požadujeme profesionální a vstřícný přístup ke klientům, ochotu se dále vzdělávat, zájem o kočičí medicínu a základní komunikativní znalost anglického jazyka.

Nástup možný dle dohody. Své životopisy zasílejte na info@vetvin.cz.

20.08.2020

Prodám Agfa CR 30-X ze soukromého humánního provozu.

Nepřímou digitalizaci pro rtg.

Plus dvě kazety.

+ včetně computeru a LCD displeje Barco Minimal využívaný. info@veterinavozak.com

20.08.2020

Na Veterinární kliniku MVDr. Špručka Olomouc přijmeme 1 až 2 veterinární lékaře/ lékařky na plný či částečný pracovní úvazek.

Jsme plně vybavená klinika s moderními přístroji a možností osobního růstu a vzdělávání.

Nabízíme Vám zajímavé finanční ohodnocení a práci v příjemném kolektivu bez nočních služeb.

V případě zájmu zašlete životopis na sprucek@email.cz, popřípadě nás kontaktujte na tel. číslo 702 048 944 v době od 10 – 17 hod.

19.08.2020

Prodám zářivkový negatoskop Jejoong Medical Co. s volitelnou intenzitou osvícení. Lze využívat 2 nezávislá vyšetřovací pole. Cena 900 Kč, email: veterinamaja@seznam.cz.

18.08.2020

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5 rozšiřuje svůj tým lékařů a do svého kolektivu přijme nového kolegu nebo kolegyni.

Nabízíme: nadprůměrné platové ohodnocení, práci na moderně vybaveném pracovišti, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu.

Požadujeme: zájem o obor, snahu se vzdělávat, velmi kladný vztah ke zvířatům a příjemné vystupování vůči klientům.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: michal.hollan@seznam.cz

17.08.2020

Veterinární klinika Sokolníky v Praze 8 přijme veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa Brno-Košice na HPP.

Nabízíme práci v dlouhodobě zavedené praxi s širokou klientelou, podporu vzdělávání, dobré platové podmínky a rozumnou pracovní dobu.

Kontakt: tel. 736 535 652, vet.sokolniky@seznam.cz

16.08.2020

Ch & Ch VETERINÁŘI s.r.o. hledají do svého přátelského týmu kolegu/kolegyni - veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) pro dlouhodobou spolupráci ideálně z okresu Tábor.

Provozujeme smíšenou veterinární praxi s převahou skotu na tábrorsku, jindřichohradecku, příbramsku.

Nabízíme profesní růst, řadu zaměstnaneckých benefitů, služební automobil, nadstandardní pracovní ohodnocení v závislosti na praktických dovednostech.

Pro více informací nás neváhejte, prosím, kontaktovat na chchveterinari@seznam.cz

14.08.2020

Veterinární klinika ELZA v Kolíně nabízí spolupráci na částečný, zkrácený, trvalý, nebo jakýkoliv pracovní poměr pro vet. lékaře / lékařku, absolventa VFU FVHE nebo Košic.

Dobrý kolektiv dobré podmínky a možnost bydlení. lukas1.panek@seznam.cz, 777 219 209

14.08.2020

Veterinární laboratoř Vetlab (Polsko) hledá do svého týmu osobu na volnou pozici koordinátora pro styk se zákazníky (na území České republiky) Pracovní oblast pokrývá celou zemi

Pracovní povinnosti

1. získávání nových zákazníků a udržování a zlepšování vzájemných vztahů se stávajícími zákazníky

2. provádění prodejních a marketingových plánů

3. zastupování společnosti při jednáních a konferencích

4. podávání zpráv o činnostech prováděných v souladu s požadavky společnosti

5. přizpůsobení služeb potřebám veterinářům v České republice

Očekávání

1. snadnost budování a udržování dobrých vztahů,

2. samostatnost a dobrá organizace práce,

3. vysokoškolské vzdělání, nejlépe veterinář

4. vítáme prodejní zkušenosti

5. preferované bydliště: příhraniční oblasti

6. řidičský průkaz skupiny B

7. znalost češtiny a polštiny

Nabízíme

1. zaměstnanecká smlouva

2. atraktivní plat

3. přátelskou pracovní atmosféru

4. prodejní školení

5. nástroje potřebné pro práci, jmenovitě auto, telefon a notebook

Přihlášku zašlete na adresu: rekrutacja@vetlab.pl s „Przedstawiciel – Czechy” v názvu. Budeme vás kontaktovat do 3 dnů od odeslání žádosti

Přidejte prosím následující klauzuli: „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v životopisu společností Vetlab sp. z o.o. se sídlem ve Vratislavi pro účely současného náborového řízení v souladu se zákonem ze dne 29.08.97 o ochraně osobních údajů, Úř. Věst. 133, položka 883, v platném znění (Ustawa o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”).

Pokud se chcete účastnit budoucích náborů, uzavřete prosím následující klauzuli: „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v životopisu společností Vetlab sp.z o.o. sp.k. se sídlem ve Vratislavi pro potřeby budoucích náborů v souladu se zákonem z roku 29.08.97 o ochraně osobních údajů, Úř. Věst. 133, položka 883, v platném znění (Ustawa o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”).

14.08.2020

Horská veterinární klinika s.r.o. přijme veterinární lékařku/lékaře.

Co nabízíme?

• zázemí skvěle vybaveného pracoviště

• podmínky k odbornému růstu

• práci v přátelském týmu

• podporu začínajících absolventů

Co požadujeme?

• Nehledáme supermana.

Pokud máte nadšení pro věc, jste zodpovědný/á, a ochotný/á se učit nové věci, přijďte mezi nás. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám životopis na info@veterinatrutnov.cz. www.veterinatrutnov.cz

14.08.2020

Prodám přístroje IDEXX kompletní sestavu hematologie a biochemie.

Vše funkční. Nevyužité. Tel. 602 421 641

13.08.2020

Veterinární klinika Noema v Tučapech u Vyškova hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Bližší informace o našem pracovišti naleznete na http://noemaclinic.com/

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na noemaclinic@gmail.com.

13.08.2020

Přijmu na HPP veterinární sestru/bratra do kliniky s každodenním provozem.

Nabízím pestrou pracovní náplň v zavedené praxi.

Požaduji středoškolské vzdělání s veterinárním zaměřením, schopnost pracovat v týmu, komunikativnost.

Zkušenosti v oboru vítány. www.novaveterina-slany.cz. V případě zájmu prosím o CV a motivační dopis na: vet.soukup@gmail.com.

12.08.2020

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme do svého kolektivu veterinární lékařku/lékaře na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Nabízíme práci na dobře vybaveném pracovišti (digit. RTG, sono s kardio výbavou, vlastní hemat. a bioch. analyzátory krve, inhal. anestezie atd.), v příjemném kolektivu, bez pohotovostních a nočních služeb, řadu zaměstnaneckých benefitů a podporu dalšího vzdělávání.

Očekáváme příjemné a profesionální vystupování, ochotu se nadále vzdělávat a pracovat týmově.

Čerstvého absolventa samozřejmě zaškolíme. CV prosím zasílejte na veterinarudna@centrum.cz

12.08.2020

Veterinární klinika MetropoleVet vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka.

Bližší info o výběrovém řízení zde - https://www.metropolevet.cz/kariera-veterinare/

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, majitel kliniky, samuel.evinic@gmail.com, https://www.metropolevet.cz

11.08.2020

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku do smíšené praxe v Sedlčanech.

Kontakt: tel: 607 005 116, martinpan@sedvet.cz www.sedvet.cz

11.08.2020

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární asistentky.

Vystudovala jsem Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži v roce 2019. Mám velice kladný vztah ke zvířatům, zejména ke kočkám. Během studia jsem absolvovala různé praxe i ve veterinární ordinaci. Jsme pečlivá, trpělivá a ráda se začlením do skvělého kolektivu.

Nejlépe okolí Strážnice, Veselí nad Moravou, Hodonín.

V případě zájmu pošlu životopis i motivační dopis. Budu moc vděčná za případné nabídky práce. Kontaktujte mě prosím na emailu: nikolka.konupkova@seznam.cz. Děkuji Nikola Konůpková

11.08.2020

Firma s 25letou tradicí na českém i mezinárodním trhu hledá obchodního zástupce pro oblast Čechy.

Máte-li o nabízenou pozici zájem a jste absolventem VŠ v oboru (VFU, VŠZ ), popřípadě SŠ s požadovaným zaměřením, jste dostatečně komunikativní a nebojíte se pracovních výzev, pošlete strukturovaný životopis na adresu mhvet@mhvet.cz

Platný řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Nabízíme zajímavou práci s širokým portfoliem produktů, atraktivní ohodnocení i motivaci.

Více informací při případném osobním setkání. Kontakt: M+H VET s.r.o., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2, Tel: +420 731 616 900

10.08.2020

Hledám veterinárního lékařku/lékaře, i absolventku/absolventa do veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně.

Pracovní úvazek dle domluvy, více informací osobně. Své CV prosím zašlete na coufalova.sandra@gmail.com

09.08.2020

Prodám gastroskop Olympus GIF XQ10 (průměr 9,8 mm; pracovní délka 103 cm, pracovní kanál průměr 2,8 mm) + originální zdroj s oplachem. Plně funkční, obraz stále dobré kvality.

Vzhledem k starému typu není možný servis u Olympusu. Cena 10 000 Kč vocanife@gmail.com

09.08.2020

Veterina Svahy Zlín přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, pracovní dobu v rozsahu 30 hod/týdně, každý třetí víkend službu v sobotu 9-11. Bez nočních služeb a pohotovostí.

Požadujeme zájem o práci a další profesní růst, příjemné vystupování a spolehlivost. Praxe vítána, ale vhodné i pro absolventy se zájmem o obor.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na veterina-svahy@email.cz nebo tel. č. 737 518 187

07.08.2020

Prodám vyvolávací automat, zbytek filmů, kazety, sikulova.jana@volny.cz

07.08.2020

Nabízím pracovní pozici veterinárního lékaře / lékařky v malé, prvoliniové, dobře vybavené ordinaci na severu Čech.

Nabízím práci bez pohotovostí a nočních služeb, nabízím ubytování v rodinném domě i pro mladý pár, s možností pozdějšího odkupu jak praxe tak nemovitosti.

Nabídky prosím na email hledam.vet@volny.cz

07.08.2020

Přijmeme veterinární sestru (veterinárního asistenta) Veterinární klinika v Praze 2 zaměřená na malá zvířata hledá do týmu veterinární asistentku - veterinárního asistenta na hlavní pracovní úvazek.

Požadujeme středoškolské vzdělání, zájem o obor, ochota se učit novým věcem, zkušenosti s počítačem, jazykové znalosti angličtiny, spolehlivost a časovou flexibilitu.

Svůj životopis zašlete na e mail: klinika@mail.com

07.08.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy příjme veterinární asistentku / asistenta na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Práce bez nočních směn a přesčasů, vhodné i pro absolventky/absolventy.

Nabídky s životopisem zasílejte na vetklin@seznam.cz

06.08.2020

Veterinární klinika Kaděra - pracoviště Uherský Brod - hledá do svého týmu veterinární sestru/bratra. Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení.

V případě zájmu nás kontaktujte na email veterin.osetrovna@gmail.com. Více informací na tel.: 572 633 379.

06.08.2020

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové podmínky, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com Tel: 776 839 742

04.08.2020

Dobrý den, poptávám práci ať už na na hlavní pracovní poměr či formou brigády nebo stáže klidně jen na pár hodin týdně či měsíčně práci jako veterinární asistentka praxi v tomto oboru mám cca půlroční jelikož mě práce velmi bavila motivovala a naplňovala ráda bych se v oboru dále rozvíjela a získávala zkušenosti a praxi protože mě jakákoliv práce se velmi zvířaty baví a nebojím se jí proto bych ráda dále pomáhala právě zvířátkům pokud vás můj inzerát zaujal budu ráda když se mi ozvete na email Marie.55@seznam.cz nebo na telefonním čísle 601 535 348 za případné nabídky předem děkuji pokud možno Mělník, Neratovice, Mladá Boleslav, Praha a okolí.

03.08.2020

Veterinární ordinace v oblasti Brno Slatina hledá veterinární lékařku / lékaře na poloviční nebo plný úvazek do provozu pondělí až pátek.

Požadujeme CZ nebo SK diplom, zájem o práci, motivaci dalšího vzdělávání, empatii, dobrou komunikaci, flexibilitu a vstřícný přístup ke klientům.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a dobré vybavení.

Své CV prosím zasílejte na: vetordinacebrno@email.cz

03.08.2020

Hledám kolegu/kolegyni do kolektivu praxe malých zvířat ve Vsetíně s možností ubytování.

Motivační dopis a životopis můžete zaslat na email: robert.just22@gmail.com. MVDr. Robert Just

03.08.2020

Klinika JAGGY v Brně hledá zaměstnance na pozici sálového technika/ techničku.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a možnost odborného růstu. Praxe na sále vítána.

Požadujeme preciznost a spolehlivost, komunikativnost a smysl pro týmovou práci.

V případě zájmu zasílejte svoje CV a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

03.08.2020

Hledáme veterinárního lékaře / lékařku pro provozy s chovem drůbeže na Moravě.

Nabízíme plné zaučení, kvalitní ohodnocení, pozitivní přístup k práci a možnosti vzdělávání se ve veterinární medicíně v daném oboru.

Pro danou pozici požadujeme chuť do práce, ochotu učit se, zodpovědnost, flexibilnost a komunikativnost.

Kontaktní email: josef.drga@hendrix-genetics.com

02.08.2020

Zavedená vet. klinika ve Veltrusích (20km na sever od Prahy) přijme vet. lékaře/lékařku s praxí nebo i čerstvého absolventa na plný nebo částečný úvazek - bez nočních služeb.

Nabízíme kvalitní přístrojové vybavení, velmi dobré finanční ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. Ubytování v místě je zajištěno.

V případě zájmu prosím CV na: fr.pochobradsky@seznam.cz nebo tel. 602 126 080.

02.08.2020

Veterinární ošetřovna v Ledči nad Sázavou hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme kvalitně vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, rozumnou pracovní dobu a vůbec krásnou Vysočinu.

Kontakt 775 650 252 nebo vrbka.pavel1@gmail.com

01.08.2020

Veterinárna ambulancia Suli-Vet v Čadci na severozápade SR v blízkosti hraníc s ČR hľadá veterinárneho lekára/lekárku.

Práca vhodná aj pre absolventa, no prax je vítaná.

Požadujem príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, individuálny prístup ku každému pacientovi, záujem napredovať a vzdelávať sa.

Druh pracovného pomeru: mandátna zmluva. Životopis prosím zaslať na info@sulivet.sk

Komora veterinárních lékařů České republiky