Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

17.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinární lékařku nebo lékaře do veterinární ordinace v Rakovníku.

Jedná se o menší veterinární pracoviště rodinného typu se zaměřením na medicínu psů, koček a drobných savců. Disponujeme výborným technickým vybavením a maximálně vítáme zájem o další vzdělávání či užší specializaci. Možno i pro absolventy.

Svá CV posílejte, prosím, na vetora@seznam.cz

15.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Nabídka práce včetně ubytování - veterinární technik!

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak, do více jak 10-ti letých zkušeností v oblasti veterinární péče o skot a malé přežvýkavce se specializací na preventivní medicínu a komplexní poradenství zdraví stáda?...

Tak hledáme právě vás!!!

Soukromý veterinární lékař - MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní, či vedlejší pracovní poměr spolehlivého, pracovitého, veterinárního technika s chutí se dále vzdělávat a učit se novým věcem!!!

Oblast působnosti – Vysočina/okres Havlíčkův Brod.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělaní s veterinárním zaměřením - vhodné i pro absolventy po maturitě bez praxe

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme:

- zajímavou a dynamickou práci - asistence lékařům v terénu, práce v laboratoři

- mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje, možnost ubytování.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis a CV na email petra.cerna@micromast.cz. Více informací o naší firmě naleznete na našich webových stránkách www.josefprasek.cz. Budeme se těšit na Vás zájem, za kolektiv MVDr. Josefa Práška, Ing. Petra Černá Fučíková – asistentka

15.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

09.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Prodám kompletní sestavu IDEXX biochemie, hematologie, tiskárna. Funkční, nevyužitý. Cena dohodou. Telefon 602 421 641

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Anima, Praha Barrandov přijme veterinární sestru na plný úvazek. Do našeho týmu hledáme sestřičky s praxí i nováčky v oboru, které zaškolíme.

Náplň práce - asistence lékařům v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, práce v laboratoři a administrativní práce.

Požadujeme ukončené vzdělání - SOŠ, preferujeme veterinární, ale není to podmínkou, hledáme flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, pracovitost a citlivý vztah nejen k pacientům, ale i ke klientům.

Zájemci mohou zasílat CV na: info@klinikaanima.cz

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Anima, Praha Barrandov přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře, i absolventa na plný nebo částečný úvazek, případně výpomoc při mateřské.

Nabízíme zázemí moderního pracoviště, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé ohodnocení. Bez nočních služeb. Zájem o specializaci bude podporován.

Požadujeme: znalosti odpovídající úrovni medicíny na veterinární klinice (psi a kočky, drobné savce případně zaučíme), bez nutnosti odborného zaměření, empatické a citlivé jednání s klienty, zájem o obor.

Nabízíme: přátelský mladý kolektiv, nadstandardně vybavené pracoviště, příspěvek na vzdělávání dle velikosti úvazku.

Zájemci mohou zasílat CV na: info@klinikaanima.cz

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Náš tým potřebuje posilu! Chodíte do práce proto, že vás veterinární medicína baví? Potom hledáme právě vás. Jsme kolektiv zkušených lékařů a sester na výborně vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata, drobné savce, plazy a ptáky.

Nabízíme možnost osobního růstu s výběrem své specializace, podporu dalšího vzdělávání, průměrný plat s ohledem na zkušenosti uchazeče a pohodový tým kolegů.

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Požadujeme týmovou spolupráci, výborné komunikační schopnosti, zvládání náporu pacientů a hlavně pozitivní a proaktivní přístup k práci a radost ze života.

Termín nástupu upřesníme dle vašich možností při osobním pohovoru. Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

06.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb.

Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

04.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledám práci veterinární sestry/zootechničky. Původně jsem vystudovaná psycholožka, aktuálně dokončuji dálkově Zájmové chovy zvířat na ČZU (jsem v 5. ročníku). Zajímám se o pomoc zvířatům, jejich ochranu a etologii. Jsem spolehlivá, pozitivní, mám vynikající fyzickou kondici a ráda se učím novým věcem. Byla bych vděčná za praxi se zvířaty.

Hledám práci v okolí Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Hranic na Moravě, Kopřivnice a podobně. Ráda zašlu životopis. eva.grestenbergerova@gnj.cz

17.10.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata ve Zlíně hledá veterinární sestru.

Nabízíme pracovní dobu bez nočních služeb, podporu vzdělávání, skvělý kolektiv.

Vyžadujeme lásku ke zvířatům, snahu vzdělávat se, zodpovědnost. Zkušenost výhodou, ale není podmínkou. Životopisy prosím zasílejte na: info@veterina-lazy.cz

17.10.2019

Hledám veterinárního technika/techničku k velkým zvířatům - krávy, prasata. ŘP skupiny B.

V případě zájmu volejte 739 469 596. Místo výkonu práce Jihlavsko.

16.10.2019

Predám mikroskopy:

1. Meopta, zväčšenie 50, 100, 160, 400, 1000x, kvalitná, preverená optika, 12V.- cena 250€

2. Binokulárny mikroskop, zväčšenie 40, 100, 400, 1000x- cena 250€

Tel.: +421 905 833 319, e-mail: klinikazoovet@gmail.com

16.10.2019

Prodám hematologický analyzátor Idexx LaserCyte, v záruce, výrazná SLEVA!

Prodám rok starý analyzátor Idexx LaserCyte Dx, ještě v záruce. Důvod: v ošetřovně málo využitý.

Sleva na 125 000 Kč z původní katalogové ceny 470 000 Kč bez DPH.

Předností tohoto analyzátoru jsou:

1) přesnost laserové technologie od renomované značky

2) malé rozměry, reagenční roztoky jsou ukryty úhledně uvnitř, není potřeba napojení na kanalizaci

3) cena za vyšetření nezávislá na počtu vyšetřovaných krví, neplatíte za reagenční roztoky, platíte POUZE za zkumavky na odběr krve.

Společnost Idexx provede instalaci, napojení a zaškolení zdarma. Kontakt: jkvvv@seznam.cz či telefonicky 777 880 634

16.10.2019

Do veterinární ordinace ve Veselí nad Moravou přijmeme vet. lékaře/lékařku (FVL i FVHE), na plný i částečný úvazek. Praxe výhodou, absolventa zaučíme.

Vyžadujeme plné pracovní nasazení, ochotu vzdělávat se, příjemné vystupování. Naoplátku nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé finanční ohodnocení.

Práce je bez víkendových a pohotovostních služeb. Své životopisy prosím zasílejte na email: petra-poulova@post.cz

15.10.2019

Prodám Oscilační pilu Hall MicroPower 6020-024 - ConMed Linvatec (6020-024) 1x použitou bez kabelu elektrického.

Řezací pilu ConMed Linvatec Hall MicroPower 6020-023 také 1x použitou bez kabelu elektrického a k tomu box Hall Sterilization Tray od CONMED.

Vše dohromady 48tis. Dohoda možná. Foto zašlu na mail. Kontakt: lksmarek1@seznam.cz

15.10.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Mostě přijme veterinární lékařku/lékaře

Požadujeme vlídnou komunikaci s klienty, zájem o obor a na oplátku nabízíme práci v přátelském kolektivu a snahu vyjít v čemkoliv vstříc.

Životopisy zasílejte na adresu: veterinkautlapicek@seznam.cz

15.10.2019

Prodám otoskop + oftalmoskop set HEINE

Jde o nástěnný set skládající se z Otoskopu Beta 100 a Oftalmoskopu Beta 200.

Přístroje plně funkční s náhradními spekeuly.

Cena 8000 Kč , Tel : 736 676 921, hrnova@duovet.cz

15.10.2019

Happy Valley veterinary clinic and pet hotel v Erimi, Limassol, Cyprus prijíme do svojho týmu veterinárneho lekára/lekárku. Sme veterinárna nemocnica s 24h pohotovosťou, vybavená RTG, USG, hematologickým a biochemickým analyzátorom atd.

Požadujeme veľmi dobrú znalosť anglického jazyka, prax v obore internej a chirurgickej medicíny malých zvierat, dobré vystupovanie, komunikatívnosť, týmovú prácu a chuť ďalej sa vzdelávať.

Ponúkame nástupný plat 1300 – 1500 euro (v závislostí od schopností), práca v príjemnom a priatelskom kolektíve.

Svoje CV prosím posielajte na info@happyvalley.com.cy

14.10.2019

Prodám autokláv Extrema Plus Mocom. Více informací pošlu mailem. Spěchá. Domluva o ceně je možná. ordinacea@email.cz

14.10.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra/asistentka. Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu obor Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty. Zajímám se o zvířata, především o jejich pohodu a zdraví.

Díky svému vystudovanému oboru mám praxi se zvířaty. Absolvovala jsem i týdenní praxi na veterinární klinice v Praze, díky které jsem si potvrdila, že mě tato práce opravdu baví.

Jsem spolehlivá, pracovitá, ráda se učím nové věci, a především mám ráda práci se zvířaty jakéhokoliv druhu. Nástup možný ihned.

Hledám práci v Ústeckém kraji, nejlépe v okolí Mostu, Loun a Žatce. V úvahu by přicházel i Rakovník a okolí. V případě zájmu ráda zašlu životopis. Email: kate.sochorova@seznam.cz. Děkuji za nabídky.

14.10.2019

Yaga – pomoc na jedno klepnutí. Nahlaste ztrátu svého mazlíčka a ostatní vám pomohou s hledáním.

Ztratil se vám pes? Kočka? Papoušek? Pomoc na jedno klepnutí! Nahlaste ztrátu svého mazlíčka a ostatní vám pomohou s hledáním! Ať už se váš domácí mazlíček ztratil kdekoliv, díky mobilní aplikaci Yaga pro jablíčkáře i androjďáky se zvyšuje pravděpodobnost jeho rychlého nalezení. Aplikace totiž osloví lidi v okolí, kteří vám pomohou mazlíčka najít. Takže stahujte z www.youryaga.com, je to zdarma!

11.10.2019

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do zavedené veterinární ordinace Ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Praxe výhodou, ne však podmínkou. Velmi uvítáme lékaře se zájmem o obor a další vzdělávání. Pro bližší informace volejte na tel. číslo 603 547 328 nebo pište na email lunak@lunak.cz.

11.10.2019

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

11.10.2019

Prodám vyvolávací RTG automat ECOMAX, kazety, chemii, červené světlo, Lysholmovu clonu 30x40cm. Kontakt 603 214272, sova.dalibor@gmail.com

10.10.2019

Prodám ultrazvuk Aloka Alpha 10. Rok výroby 2008. Včetně 5ti sond. Fázové sondy PA 52101, PA 52108, PA 5296, dále lineární sonda LN 5412 (11Mhz), konvexní CW 9130.

https://www.ultrasoundsupply.com/ultrasound-equipment/aloka/aloka-prosound-alpha-10/

Přístroj má kompletní SW vybavení, vč. EKG, tiskárny. Přístroj funkční a je stále používán. K dispozici koncem října. Případné dotazy pište na e-mail fiedler.j@volny.cz. Cena k jednání 100 000 Kč.

10.10.2019

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku na kliniku malých zvířat v Olomouci. Tel. 604 486 508,  602 826 645.

09.10.2019

Prodám horkovzdušný sterilizátor HS 62A. Plně funkční. Dobrý stav. tel. 777 067 349, email: info@veterinaslavicin.cz

09.10.2019

Přijmu veterinárního lékaře na VPP okres Blansko. Vhodné pro matku na RD nebo studenta PDS. Rozumná dojezdová vzdálenost od Brna. Více informací na: veterina@boskovet.cz anebo tel. č: 731 651 133

09.10.2019

Prodám starší elektrokauter, kvalitní německý BERCHTOLD ELEKTROTOM 70-D včetně koncovek. Cena dohodou. Důvod prodeje ukončení praxe. Tel: 776 273 319

08.10.2019

Veterinární ordinace Engelovi s.r.o. v Přerově, MVDr. Hana Frimmelová přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP, možný i zkrácený pracovní úvazek.

Nástup leden 2020 nebo dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na email veterinadenisova@seznam.cz. www.veterinaengelovi.cz

07.10.2019

Prodám EKG Mindray BeneHeart R3 s kompletním příslušenstvím. 2 roky starý, minimálně používaný přístroj. Prodejní cena 600 Euro/16000 Kč. (Původně 1017 Euro) Osobní předání v Brně, zaslání na dobírku možné.

V případě zájmu pište na pavslu@gmail.com.

07.10.2019

HomeVET, veterinář až k Vám domů přijme veterinárního lékaře/lékaře na HPP či vedlejší pracovní poměr (možnost polovičního úvazku, DPP nebo práce na IČO).

Jedná se o výjezdy k pacientům domů - vlastím vozem (náklady hrazeny) nebo služebním autem. Klientela zajištěna, máme stále se zvětšující stálý okruh pacientů. Výhodou je i flexibilní pracovní doba. Jezdíme především oblast Prahy a okolí.

Nabízíme možnost hrazení dalšího vzdělávání, zajímavé ohodnocení (min. 40tis.) a vybavení i do terénu. Bez nočních služeb a bez víkendů.

Požadujeme odpovídající znalosti pro samostatnou práci - především psi, kočky a drobné savce.

Jsme mladý menší tým opravdových profesionálů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana@tuharska.cz.

07.10.2019

Zavedená ordinace v Praze 9 hledá veterinárního lékaře či lékařku. Bližší informace je možno získat na telefonním čísle 603 332 053.

07.10.2019

Přenechám pronájem malé veterinární ordinace ve středu Brna, informace na mob. 720 238 310

05.10.2019

Prodám Video otoskop FireFly Wifi, minimálně používaný. Důvod prodeje nevyužití v ambulanci. Bez poškození, plně funkční! Původní cena bez DPH 9800,-. Prodám za 6000 bez DPH.

V případě zájmu pište na p.slavek@seznam.cz či volejte 739 666 713. M. Pleskot.

03.10.2019

Prodám starší přenosný rentgen SY-31-100P za 26 700 Kč bez DPH, včetně zkoušky dlouhodobé stability. Rentgen je zcela funkční, servis zajištěn. K dispozici je také starší nepřímá rtg digitalizace FireCR ve velmi dobrém stavu. Tel: 739 634 887.

02.10.2019

Veterinární praxe se zaměřením na malá zvířata nabízí uplatnění na principu partnerské spolupráce veterinárnímu lékaři/lékařce s praxí. Region: Plzeňsko. Bližší informace: MVDr. Pavel Dušek, tel: 777 944 594, p.dusek@email.cz.

02.10.2019

Na Veterinární kliniku v Olomouci přijmeme veterinárního lékaře s okamžitým nástupem.

Veterinární pracoviště má vynikající moderní vybavení, které umožní velmi přesnou diagnostiku onemocnění. Vedení kliniky má 30. letou zkušenost, kterou může předat mladým kolegům. Vynikající kolektiv poskytne dobré zázemí a finanční ohodnocení, které je na naší klinice nadstandardní.

V případě zájmu volejte na tel. číslo 702 048 944 (od 10:00-15:00 hod).

02.10.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme veterinárního lékaře/lékařku, spíše absolventa.

Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu.

Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

02.10.2019

Přijmeme veterinární sestru na HPP:

Chcete práci, která bude Vaším koníčkem?

Nabízíme Vám možnost být součástí jednoho z největších a nejlépe vybavených veterinárních pracovišť v ČR.

* Chcete se podílet na řešení nejkomplikovanějších případů, asistovat u složitých zákroků, naučit se pracovat s moderním veterinárním vybavením?

* Jste opravdový nadšenec, který cítí v tomto oboru své poslání?

* Máte chuť jít do toho naplno s námi a stát se součástí skvěle fungujícího týmu?

* Máte odhodlání učit se novým věcem a postupům?

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se dozvědět o našem pracovišti více informací, podívejte se na stránky www.aavet.cz nebo se k nám přijďte podívat osobně.

Pokud nám napíšete a zašlete stručný životopis, rádi Vás pozveme k osobnímu pohovoru. Termín Vám zašleme následně po obdržení nabídky, kterou můžete posílat na mail dv@aavet.cz.

Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, můžete nás rovněž kontaktovat telefonicky na čísle 731 566 644. Rádi Vám dotazy zodpovíme.

01.10.2019

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře.

Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

01.10.2019

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme veterinárního lékaře, i absolventa.

Nabízíme zázemí velkého pracoviště, možnost kontinuálního vzdělávání, nadstandardní ohodnocení. Bez nočních služeb. Zájem o specializaci vítán a podporován.

CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

01.10.2019

Prodám nový piezoelektrický LED světelný ultrazvuk s funkcí ENDO kompatibilní s EMS od renomovaného výrobce WOODPECKER. Cena: 11 000 Kč. miskvet06@gmail.com

30.09.2019

Nabízím kolegovi/kolegyni práci na pozici vet. lékaře/lékařky. Střídá se činnost v ordinaci a v terénu, takže je příjemně různorodá, zaměřená je převážně na malá zvířata (ošetřujeme je i v domácím prostředí) a koně. Vhodné i pro absolventy, se zaučením počítám.

Požaduji spolehlivost, časovou flexibilitu, dobrou dojezdnost (Nymburk), a Ř.P. sk. B - aktivní řidič. v případě dohody je možnost bydlení v místě. Kontaktujte mě prosím na jana.cerv@email.cz

30.09.2019

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ku na plný nebo i částečný úvazek, případně na výpomoc 1-2 odpoledne v týdnu při mateřské. Absolventy zaučíme.

Požadujeme: znalosti odpovídající úrovni medicíny na veterinární klinice (psi a kočky, drobné savce případně zaučíme), bez nutnosti odborného zaměření, empatické a citlivé jednání s klienty, zájem o obor.

Nabízíme: přátelský mladý kolektiv, nadstandardně vybavené pracoviště, příspěvek na vzdělávání dle velikosti úvazku.

Životopisy posílejte na benda@veterina-plzen.cz

30.09.2019

Klinika Jaggy Praha příjme veterinární lékaře/lékařky na pozici Internship - kolečko po oborech kliniky. Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 2 roky.

Přihlášky prosím na novakv@jaggypraha.cz

30.09.2019

Výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka

Hledáte v práci větší výzvy jako jsou očkování, odčervování a léčba nekomplikovaných pacientů?

Unavují Vás noční služby a pohotovostní výjezdy a radši byste trávili tento čas s rodinou?

Nechcete být pátým kolem u vozu, ale platným a respektovaným členem týmu?

Chcete dělat medicínu na úrovni 21. století?

Toužíte po změně?

Pokud ano, tak čtěte dále!něco o nás:

Jsme privátní veterinární klinika zabývající se výhradně léčbou psů, koček a drobných savců. Fungujeme od ledna 2015. V současné době pracuje na klinice tým složený z 5 veterinárních lékařů (lékařek) a 3 veterinárních sestřiček.

Prostory veterinární kliniky jsou rozděleny na dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál s přípravnou, nesterilní zubní sál, hospitalizační místnost, RTG vyšetřovnu, laboratoř a velké zázemí pro zaměstnance.

Koho do týmu hledáme?

Veterináře / veterinářku s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy s titulem MVDr.

Lékaře s výbornou komunikační schopností (znalost českého jazyka slovem i písmem) a jistou dávkou empatie.

Kolegu / kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.

A v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch.

Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co u nás budete dělat?

Diagnostikovat a léčit dle nejnovějších standardů a postupů za využití moderní techniky.

Aktivně komunikovat s klienty.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Velké množství zajímavých pacientů.

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště.

Malý a přátelský kolektiv.

Podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu.

Práci bez nočních služeb.

V MetropoleVet Praha nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme, velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření svých čtyřnohých dětí žádné obavy.

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, majitel kliniky,

samuel.evinic@gmail.com, https://www.metropolevet.cz/kariera-veterinare/

30.09.2019

Veterinární asistent/sestra.

Veterinární klinika NISA, Liberec by ráda přijala veterinární sestru na plný úvazek. Do našeho týmu přivítáme zkušené sestřičky i nováčky v oboru, které zaškolíme.

Náplní práce je asistence lékařům v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty a práce v laboratoři.

Požadujeme ukončené vzdělání - SOŠ, nejlépe veterinární, ale není to podmínkou, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost a samostatnost, pracovitost a citlivý vztah nejen k pacientům, ale i ke klientům.

Zájemci mohou zasílat CV na: info@klinikanisa.cz

30.09.2019

Prodám Lysholmovu clonu 14x17 palců s ochranným rámečkem, vhodná pro CR systémy. Používaná 2 roky s nepřímou digitalizací. Cena: 4500.-

Kontakt: veterina-svahy@email.cz, 737 518 187

28.09.2019

Prodám USG přístroj od firmy PieMedical Falco100 s konvexní sondou (přepínací frekvence 5 a 7,5Mhz ). Robustní přenosný přístroj vhodný i do terénu. Nedávno provedený odborný servis a čištění. Pojízdný stolek v ceně. 15.000 Kč. Tel. 736 765 628

26.09.2019

Veterinární klinika H-VET, Praha 15 přijme recepční na částečný nebo plný úvazek. V případě zájmu zašlete svůj životopis na hvet@volny.cz.

26.09.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra / asistentka na plný úvazek s odpovídajícím finančním ohodnocením. Mám vystudovanou Tauferovu střední školu veterinární obor veterinářství a dále mám osvědčení jako zdravotnický záchranář (CŽV - Ostravská univerzita).

Praxe - Veterinární nemocnice Opava a Veterinární klinika Ostrava jako veterinární sestra. Anglický jazyk na pokročilé úrovni. Nástup možný ihned. Bydlím v Moravskoslezském kraji, okres Bruntál.

Nabízím zkušenosti, odpovědnost, kladný vztah ke zvířatům, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu. V případě zájmu zašlu profesní životopis. Kontakt tel. 737 856 205, email: p.dlugosova@seznam.cz

26.09.2019

Nadstandardně vybavená veterinární klinika v Karlových Varech, přijme do svého týmu, vet. lékaře/lékařku případně absolventa.

Nabízíme: práci s denním provozem bez nočních služeb, vlídné pracovní prostředí s možností dalšího vzdělávání, dobré platové podmínky, dovolená na víc.

Životopisy prosím zasílejte na email: steklvet@seznam.cz

26.09.2019

Z důvodu rozšíření nabídky služeb klinika LIVE Litoměřice příjme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (i budoucího absolventa).

Nabízíme práci na nově vybudovaném, nadstandartně vybaveném pracovišti s 30 letou praxi (CT, RTG digitalizace, endoskopie, skiaskopie, USG atd.).

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, možnost profesního růstu a další specializace. Nástup dle dohody. V případu zájmu zašlete CV a e-mail: bunczuk@seznam.cz Další informace na tel. č. 608 995 225, http://www.veterina-live.cz/

25.09.2019

Dobrý den, hledám práci jako veterinární asistentka/sestra na zkrácený úvazek (brigádu) v Praze. Mám vystudovanou střední veterinární školu a nyní nastupuji na ČZU, proto brigádu. Jsem spolehlivá, rychle učenlivá a přátelská. Nástup možný ihned. Kontakt na mne: sinor22@seznam.cz Děkuji za nabídky. Simona Bubeníčková

25.09.2019

Veterinární ordinace na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Nejlépe na částečný úvazek nebo dle dohody. Nástup možný ihned.

Nabízíme příjemné prostředí, přístrojovou vybavenost a zázemí (sprchový kout, kuchyňka...).

Potřebujeme empatického a pracovitého doktora.

Bližší informace na tel.: 739 437 324, e-mail: Hejda21@seznam.cz, www.alta-vet.cz

25.09.2019

Hledám práci nebo praxi v oboru veterinárního technika v Jihočeském kraji (Kaplice, Trhové Sviny, Český Krumlov, České Budějovice...).

Mám za sebou několik let studia zootechniky a molekulární biologie, praxi ve výzkumném ústavu v laboratoři zabývající se fenogenomikou, jsem zvyklá zacházet s malými i hospodářskými zvířaty, mám zkušenost s asistencí u porodů apod. Mluvím anglicky a německy, jsem aktivní řidič (skupina B), ráda bych se dále vzdělávala. Preferuji práci na částečný úvazek.

Jakékoliv další dotazy ráda zodpovím. Email: anna.saxlova@seznam.cz, tel.: 608 061 749. Děkuji.

24.09.2019

ABClinic veterinární klinika Brno přijme veterinární sestru / recepční na plný úvazek.

Podmínkou je veterinární či zdravotnické vzdělání.

Informace o klinice najdete na www.veterinabrno.cz. Kontaktní osoba Ing. Lenka Weidenhöferová, mail: weidenhofer@volny.cz

24.09.2019
      

Veterinární klinika VetPark Brandýs nad Labem (více na www.vetpark.cz) přijme do svého týmu asistenta veterinárního lékaře:

* pro psaní lékařských zpráv ze zákroků dle pokynů lékaře a jejich rozesílání

* náplní práce je též manipulace se zvířaty před a po zákroku

Nástupní plat je cca 26 tis Kč hrubého/měsíc.

Požadavek: ukončeně středoškolské vzdělání.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

24.09.2019

Do mladého progresivního a sportovně založeného týmu veterinární kliniky v malebném městě Písku (Veterina-Pisek.cz) hledáme posilu - doktorku/doktora.

Zkušenosti v oboru vítány, ale nejsou podmínkou, zásadní je schopnost (sebe)kritického myšlení a snaha o odborný růst. Preferujeme především zájemce o emergency a interní medicínu. Netrváme na plném úvazku, naopak bychom momentálně uvítali částečný úvazek.

Možnost variabilního rozložení pracovní doby a nadstandardní platové podmínky. Další informace můžeme probrat při osobním pohovoru. MVDr. Martin Jehlička, mobil 776 281 854, email na případná CV: matjeh@email.cz

23.09.2019

Rádi bychom rozšířili náš mladý tým a přijmeme mezi nás veterinární lékařku/lékaře.

Požadujeme především týmového ducha, radost z práce, zájem o obor, samostatnost, komunikativnost. (popřípadě naučíme)

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, množství bonusů a motivačních pobídek, podpora vzdělávání a rozvoje pracovního zaměření (semináře, stáže u nás i v zahraničí), práce 4 dny v týdnu, ubytování a samozřejmě přátelské prostředí a stabilní tým.

Veterinární klinika Na Zdaboři, Příbram. Zájemci o tuto pozici, prosím, pište na: vokrouhlik@nazdabori.cz

22.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata Veterina Krobotovi s.r.o. v Liberci přijme veterinární sestru na částečný úvazek.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: sepelakova@veterinakrobotovi.cz

22.09.2019

Prodám ultrazvuk (přenosný) SonoSite, Inc. (USA) Model: Micromaxx, v.č. 037QKT, Módy: 2D, THI, SonoRes, Vyš. sondy: břišní- C60e/5-2 MHz, v.č. 0381ZF, intrakavitární- ICT/9-5 MHz, v.č. 037Y2F. Příslušenství: docking station, 3-port. přepínač sond, klinický stojan/vozík

Vše ve 100% stavu, cena dohodou. jan.pistek@seznam.cz P.S. Docking station 2x navíc

22.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy přijme veterinární asistentku. Práce bez nočních směn a přesčasů, na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou, opravdový zájem o obor a ochota učit se novým věcem. Praxe není nutná. Nabídky s životopisem zasílejte na emal: vetklin@seznam.cz

21.09.2019

Veterinární klinika Vethope v Praze 4 zaměřená na malá zvířata hledá do týmu veterinární sestru (veterinárního asistenta).

Požadujeme

Zájem o malá zvířata – především psy a kočky.

Min. středoškolské vzdělání.

Zkušenosti na obdobné pozici ve veterinární klinice nebo obecně ve zdravotnictví.

Ochota učit se novým věcem.

Zkušenosti s prací na PC.

Časová flexibilita.

Uchazečům nabízíme zajímavou práci s dobrým platovým ohodnocením. Od začátku vedeme nové zaměstnance k používání nejmodernějších diagnostických a léčebných protokolů, motivujeme a podporujeme jejich vzdělávání a profesní růst a umožňujeme jim používat nejnovější technologie a pomůcky.

Máte zájem s námi spolupracovat? Zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prace@vethope.cz nebo poštou na adresu: Vethope s.r.o., Rozvodova 350/16, Praha 4.

20.09.2019

Klinika Jaggy v Brně hledá do svého týmu kolegu/kolegyni se zájmem o profilaci v oboru interní medicína.

Nabízíme práci v mladém kolektivu pod vedením zkušeného specialisty a možností stáží na kvalitních klinikách v zahraničí.

Požadujeme maximální nasazení, zájem o obor a odolnost proti stresu. Znalost angličtiny nutná.

V případě zájmu posílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu jaresova@jaggy.cz

20.09.2019

Prodám infusní pumpy Ivac 591 cena 4000 Kč, 2x Fresenius ceny 2200 Kč a 2800 Kč, laboratorní centriguga MPW 52 3200 Kč, injekční/lineární pumpa Polymed 20/50ml cena 800 Kč, Brnocompact - digitální 20/50 ml cena 1600 Kč, Fresenius DPS cena 2200 Kč, laboratorní centrifuga Otafuge - konstantní otáčky 3700 ot. cena 1000 Kč. Vše použité odzkoušené za funkčnost ručím vrácením peněz nejlépe osobní odběr s odzkoušením nebo poštou. tel. 607 244 364

19.09.2019

Prodám USG Falco 100, lineární a mikrokonvexni sonda, přenosný, plně funkční, cena 35 000 Kč. Tel 722 802 129

19.09.2019

Hledáme veterinární sestru na částečný či plný pracovní úvazek. Dobré platové ohodnocení.

Své životopisy posílejte na info@veterinaukostela.cz či volejte 721 001 234.

18.09.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

● výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

●další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

17.09.2019

Hledám veterinárního lékaře/lékařku do dobře vybavené a zavedené ordinace pro malá zvířata v Brně. wiederholz@seznam.cz

17.09.2019

Hledáme veterinární lékařku/ lékaře na částečný či plný pracovní úvazek, dobré platové ohodnocení, pokud máte rádi zvířátka, tak jako my, budeme rádi, když se k nám přidáte.

Své životopisy posílejte na info@veterinukostela.cz, či volejte na 608 778 372. Veterina u kostela s.r.o.

16.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá veterinární sestru/asistenta.

Nabízíme dobře platové ohodnoceni, flexibilní prcovní dobu bez nočních služeb, podporu vzděláváni.

Vyžadujeme lásku ke zvířatům, snahu vzdělávat se, zodpovědnost. Zkušenost výhodou, ale není podmínkou. Životopisy prosím zasílejte na: fdovgych@gmail.com

16.09.2019

Prodám nepřímou rtg digitalizaci FireCR Plus s možností montáže skeneru na zeď. Součástí jsou dvě kazety (24x30, 35x43 cm). Digitalizace je ve velice dobrém stavu. Tel: 739 634 887.

16.09.2019

Hledám pracovní uplatnění v oblasti veterinární - veterinární asistentka, distribuce léčiv, chovatelství apod. Mám VŠ a střední odborné vzdělání v oboru 43-41-M/01 Veterinářství a dále se vzdělávám na kurzech a seminářích a 20leté zkušenosti s chovem psů. Jsem spolehlivá, pečlivá, flexibilní a učenlivá. Nejlépe v Moravskoslezském kraji. Za případné nabídky děkuji. reznahana@gmail.com

13.09.2019

Do veterinární ordinace v Nenkovicích u Kyjova hledám veterináře/ku na poloviční úvazek.

Nabízím fajn pracovní dobu, slušný plat, ale i zajímavé pacienty.

Hledám schopného, slušného a spolehlivého člověka. Schopnost samostatné práce výhodou. Nástup leden/únor 2020, dle domluvy. Kontakt: misros@seznam.cz, www.veterina-mikes.cz

12.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

12.09.2019

Přijmeme do týmu naší kliniky nového kolegu/ kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme stabilní pracovní místo, možnost profesního růstu, motivační finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zasílejte nabídky na e mail: vtklinika@seznam.cz

12.09.2019

Veterinární klinika na pomezí Prahy 2 a Prahy 3 přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP či vedlejší pracovní poměr (možnost polovičního úvazku, DPP nebo práce na IČO). Výši nástupního platu pro zkušeného lékaře nabízíme ve výši až 50.000 Kč.

Naše klinika nemá noční služby, pohotovost provádíme pouze po konkrétní domluvě a je velmi nadstandardně ohodnocena (navíc k základnímu platu).

Velmi vítáme ochotu k dalšímu vzdělávaní a zájem o specializaci. Jsme ochotni se podílet nebo zcela hradit další vzdělávání.

Jsme mladý menší tým opravdových profesionálů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana@tuharska.cz

11.09.2019

Dobrý den, koupím sborník z Vetfairu 2018. Děkuji. 702 493 482.

11.09.2019

Na Veterinární kliniku Lhotka na Praze 4 přijmeme do našeho týmu veterinární sestru na částečný úvazek.

Hledáme vstřícnou empatickou osobu, která si umí zorganizovat práci a miluje zvířata. Praxe velkou výhodou.

Do práce Vás rádi zaučíme. Pracovní doba ranní a odpolední směny, bez nočních služeb, jednou za čas zkrácené víkendy. Typ úvazku cca 25-30 hodin týdně dle dohody. V případě zájmu, prosím, zašlete své CV na job.vetlhotka@seznam.cz. Těšíme se na Vaše reakce.

11.09.2019

Veterinární klinika v Sušici nabízí pracovní pozici pro veterinárního lékaře/lékařku

Nabízíme:

-práci na HPP v praxi malých a velkých zvířat

-zaškolení pod vedením zkušených veterinárních lékařů

-nadstandardní vybavení pracoviště

-pro zajištění plnění pracovních úkolů k dispozici služební auto a telefon

-zajímavé finanční ohodnocení (po zapracování odměňování i na základě procent z obratu)

-zaměstnanecké bonusy

-podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu

-jazykové kurzy

-práci v krásném šumavském prostředí s možností velkého kulturního a sportovního vyžití

Požadujeme:

-pracovitost, spolehlivost, komunikativnost

-vstřícný a profesionální přístup ke klientům

-časovou flexibilitu

-znalost NJ, AJ výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail: tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte na telefon 602 156 008.

10.09.2019

Máte zájem o stomatologii malých zvířat a chcete se realizovat na referenčním pracovišti s velkým obratem zajímavých případů?

Chcete pracovat na plně vybaveném stomatologickém sále s nejmodernější zubní jednotkou, intraorálním RTG pracovištěm, videoendoskopií a kompletním instrumentáriem na veškeré stomatologické zákroky? Máte zájem o medicínu drobných savců?

Nabízíme možnost odborného růstu a prvních několik měsíců intenzivní zaškolení pod supervizí zkušené veterinární stomatoložky. Zajímavé platové podmínky a defacto neomezené možnosti kontinuálního vzdělávání.

Očekáváme komunikativní a kolegiální vystupování a empatické jednání s klienty. Znalost AJ vítána. Pozice možná i pro absolventy (pouze VFU)

Pokud zní Vaše odpovědi na otázky "ano" tak neváhejte a posílejte Vaše CV na terynec@seznam.cz. Info o klinice na www.animalclinic.cz

10.09.2019

Do našeho kolektivu přijmeme veterinární sestru. Požadujeme střední odborné veterinární vzdělání.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na mail.: info@vet-klin-erika.cz, nebo na tel.: 284 821 784. Těšíme se na spolupráci!

10.09.2019

Nabízím k prodeji použitý sterilizátor Stericell 111 - horkovzdušný sterilizátor - splňuje kritéria zdravotnického prostředku, objem komory 111 litrů, teplotní rozsah od +10 °C nad okolí do 250 °C; vhodný pro horkovzdušnou sterilizaci na zdravotnických pracovištích k laboratorním účelům s možností využití i jako sušárny.

Poslední BTK přístroje 1/2019, poslední hygien. testy 3/2019. marta.theodosisova@gmail.com

10.09.2019

Prodám nepoužívanou infuzní pumpu B. Braun Infusomat P.

Cena 17 500 Kč.

Pavel Galko Olomouc 608 112 217

09.09.2019

Prodám vybavení z ukončené smíšené veterinární praxe a knihy. Kontakt: 602 722 195.

 
09.09.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek, popř. OSVČ.

Vyžadujeme: zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost. Praxe vítaná, ale není podmínkou, přijímáme i absolventy.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Podporu dalšího vzdělávání. Možnost ubytování. Svoje CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.cz

09.09.2019

Dobře vybavená veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme veterinárního lékaře/lékařku. Bez nočních služeb, možno i na zkrácený úvazek. Informace na tel.: 602 776 791 nebo na email: RAntonova@seznam.cz

09.09.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň zaměřená na medicínu malých zvířat, přijme do svého týmu veterinární lékaře/lékařku k HPP na dlouhodobou spolupráci (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme VŠ vzdělání v oboru, členství v KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svůj motivační dopis, CV a foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

09.09.2019

Prodám pulsní oxymetr Nonin 9847V. Pořízen 06/2018. Nepoužitý. Původní cena 29 524 Kč. Nyní 28 000 Kč. Tel. 723 126 129

09.09.2019

Prodám EKG Seiva Praktik Veterinary USB, koupeno 06/2018, nové, nepoužité. Původní cena 24 987 Kč. Nyní 23 000 Kč. rakova.gabriela@email.cz

08.09.2019

Veterinární klinika WellPet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře nebo veterinární lékařku.

Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme. Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, biochemickým analyzátorem a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými krátkými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť učit se novým věcem. Své životopisy zasílejte na adresu: info@wellpet.cz Možnost nástupu ihned.

08.09.2019

Jsme regionální veterinární klinika s ordinacemi v Jičíně a v Nové Pace a přijmeme do našeho týmu veterinárního lékaře nebo lékařku na plný nebo i částečný úvazek. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:

- Variabilní pracovní dobu

- Kompetitivní finanční ohodnocení

- Možnost řešit zajímavé komplexní případy

- Možnost specializovat se

- Široká škála diagnostického vybavení

- Podpora a vedení zkušenými kolegy

- Zajištění ubytování (v případě potřeby)

Co by měl splňovat ideální kandidát:

- Dokončené vzdělání v oboru Veterinární lékařství

- Motivovaný k práci a profesionálnímu rozvoji

- Komunikativní, s profesionálním vystupováním

- Znalost Českého jazyka minimálně C1

- Znalost Anglického jazyka minimálně B1 (vyšší výhodou)

- Předchozí veterinární praxe výhodou

jicinvet@seznam.cz

06.09.2019

Hledáme právě Vás ... Personální a provozní manažer

Požadujeme:

SŠ vzdělání

Orientaci ve veterinárním prostředí

Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

Zkušenost na pozici provozní výhodou

Kladný vztah ke zvířatům

Odolnost vůči stresu

Dobré komunikativní schopnosti

Zodpovědný přístup k zadaným úkolům

Schopnost učit se novým věcem

Týmová spolupráce

Nástup možný ihned

Co od vás očekáváme:

Tvoření rozpisu lékařů a středního personálu

Zadávání dovolených do systému, obsazení směn za nemocné.

Kontrola středního personálu na základe nové vypracované náplně práce

Řešení každodenních provozních situací

Nabízíme:

Zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

Profesionální vybavení kliniky

Firemní benefity

Dobré finanční ohodnocení

Otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

Zázemí stabilní firmy

Veterinární klinika Vetcentrum Duchek s.r.o. hledá nového kolegu/ni na pozici personální/provozní manažer do jednosměnného provozu. Jedná se o práci na plný úvazek.

Nástup možný ihned. Životopis + telefonní kontakt zasílejte na email: m.vintrova@vetcentrum.cz

06.09.2019

Veterinární ordinace v Mukařově (u Říčan) přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) na plný, nebo částečný pracovní úvazek.

Hledáme kolegu – týmového hráče, který se bude rád dále vzdělávat, případně specializovat, s milým přístupem k pacientům i klientům.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, podporu vzdělávání i případné specializace, a dobré platové podmínky. V případě zájmu je zde možnost práce i s velkými zvířaty.

CV prosím posílejte na mukarov@kheironvet.cz

05.09.2019

Pronajmeme zavedenou, velmi hezkou a prostornou (98 m2) veterinární ordinaci na Praze 9. Ideální místo u metra. Nájem pouze 17000 Kč/ měs.

Stěhujeme se na venkov. tel. 731 245 792, juraskova.monika@email.cz

05.09.2019

Veterinární klinika v Uherském Hradišti - MVDr. Radomír Mlejnský přijme do svého kolektivu (na zaměstnanecký poměr) veterinárního lékaře/lékařku, se zájmem o medicínu malých zvířat a drobných savců, na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci v příjemném a stálém kolektivu na moderně vybaveném pracovišti

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor, ochotného se dále vzdělávat, s příjemným a empatickým vystupováním a týmovým duchem.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Svoje CV, prosím, zašlete na radomir.mlejnsky@gmail.com

05.09.2019

Klinika Jaggy v Brně otevírá pro čerstvé absolventky/absolventy nebo kolegyně/kolegy s kratší praxí a chutí se dále rozvíjet pozici internship s rotací v oborech neurologie, interní medicína a anesteziologie.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pod vedením zkušených lékařů a možností následné specializace a stáží na zahraničních pracovištích.

Vyžadujeme chuť učit se novým věcem, vstřícné a korektní jednání s klienty i kolegy, flexibilitu. Vzhledem k počtu zahraničních klientů je nutná znalost anglického nebo německého jazyka.

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

04.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata Strakonice/ MVDr. Marek Vondřička přijme do svého kolektivu, na zcela nově vybudované, komfortní a moderní pracoviště, s bohatým technickým zázemím veterinární lékařku, včetně absolventa.

Nabízíme práci v laskavém kolektivu, s podporou vědomostního růstu a postgraduálního vzdělávání. Pracovní závazek od výpomoci až po trvalý pracovní poměr, dle vzájemné dohody a spolupráce. marek.vondricka@seznam.cz

04.09.2019

Veterinarni klinika v sirsim centru Prahy prijme veterinarniho lekare/lekarku na hpp ci vedlejsi prac. pomer (nastupni plat zkuseneho doktora 50tis/25tis). Bez nocnich sluzeb. Pohotovost pouze v pripade zajmu a velmi nadstandartne ohodnocena navic. Pozice vhodna i pro absolventy. Hradime a velmi vitame dalsi vzdelavani a zajem o specializaci. Mlady mensi tym opravdovych profesionalu. Vice na jana@tuharska.cz

03.09.2019

Prodám: Veterinární hematologický analyzátor - Nihon Kohden MEK-6550 Celltac Alpha (21 parametrů včetně diferenciálu leukocytů pro psa, kočku, krávu a koně, nízké náklady na provoz: cca 12 Kč / vzorek ) cena 125.000,- vč. DPH

Biochemický analyzátor - ARKRAY SP-4430 SpotChem™ EZ (22 různých analytů včetně vyšetřovaných panelů (jaterní, ledviny, kardio) cena 125.000,- vč. DPH

Veterinární močový analyzátor - ARKRAY thinka RT-4010 - cena 15.000,- vč. DPH

- přístroje jsou v provozu 1,5 roku, v původním stavu, zakoupené a servisované firmou Medista

Biochemický analyzátor EUROLyser CUBE-VET (cCRP, Progesterone, Fibrinogen, SAA, Fructosamime, GLDH, NH3, Haemoglobin, Lactate, Lipase, Phenobarbital, T4, Total Bile Acids) cena 85.000,- vč. DPH

- přístroj je v provozu 10 měsíců, v původním stavu, zakoupené a servisované firmou Medista

V případě zájmu volejte na tel. 604 267 088.

03.09.2019

Prodám starší RTG stůl FIX. Víc info zde - https://vetcafe.cz/advert/rtg-stul-fix/

03.09.2019

Od 1.1.2020 pronajmu zavedenou částečně vybavenou veterinární ordinaci (nábytek, vyšetřovací stůl, operační stůl  +světla, váha, RTG + stůl, ...) v Jindřichově Hradci (v provozu od roku 2004). Více informací na telefonu 774 641 661.

01.09.2019

We are looking for a clever veterinary surgeon with focus on small animals, with at least two years experience, to join our multi-site practice and our extensive team of knowledgeable and experienced vets and nurses. At Sussex Coast Vets, we emphasise care, community, and communication, and we have built a large, local client base on the principle of providing excellent service.

Sussex Coast Vets is group of five branches serving the Hastings and Bexhill area, and provides out-of-hours cover to a number of other practices in the area. We have a broad range of talented individuals, and offer soft tissue and orthopaedic surgery, oncology, ophthalmology, laser treatment, physiotherapy, and have a dedicated night team.

East Sussex is an area steeped in history, with beautiful countryside, stunning coastlines and an abundance of choice within the art, sports and leisure scenes. We also have the convenience of great links to Brighton, London and Gatwick. Not an opportunity to be overlooked, you will be a hard-working and dynamic individual dedicated to providing the highest possible standards of clinical care and customer service.

We offer a competitive salary, CPD allowance, exclusive company discounts, reward schemes and career development. To apply or for more information, please send you CV to lubos.kustra@sussexcoastvets.co.uk or call +447 393 960 688.

30.08.2019

Veterinární klinika Aeskulap Prostějov přijme veterinárního lékaře na hlavní pracovní poměr.

veterinapv@seznam.cz, 602 521 578

30.08.2019

Obchodní zástupce veterinárních diet firmy VAFO PRAHA s.r.o.

Značka Brit patří mezi lídry českého trhu. V roce 2018 jsme uvedli na trh vlastní řadu veterinárních diet s unikátním sortimentem i vlastnostmi. V současné době hledáme posilu obchodního týmu pro prodej této kategorie. Do svěřeného portfolia patří též značka výživových a barf doplňků Canvit.

Na čem budete pracovat v rámci své pozice?

• Získávat nové obchodních partnery (veterinárních ordinací) v rámci ČR,

• pravidelně pečovat o klienty,

• získávat objednávky,

• koordinovat kampaně s marketingem,

• prezentovat produkty v rámci odborných veletrhů a školení,

• spolupracovat s distributorem na podpoře prodeje portfolia.

Co čekáváme?

• VŠ vzdělání veterinární lékař,

• zkušenost s prodejem veterinárních přípravků, léčiv,

• pokročilá znalost AJ,

• komunikační dovednosti,

• vyjednávací schopnosti,

• samostatnost, pečlivost,

• aktivní přístup k zadaným úkolům,

• orientace na výsledek,

• koncepční přístup.

Co nabízíme? Poznáte naplno, až budete mezi námi. Teď něco málo .....

• Jsme inovativním leaderem trhu v oblasti zvířecích parťáků,

• máme více než 20 let zkušeností s výrobou a distribucí krmiv, naše produkty se prodávají na více než 70-ti trzích Evropy a světa,

• jsme nezávislá rodinná společnost s vysokou flexibilitou vůči proměnám trhu,

• hýčkáme si přátelské prostředí, které je otevřené novým nápadům, projektům a tvůrčím aktivitám,

• nabízíme velmi motivující finanční ohodnocení,

• nastoupit je možno ihned nebo také dle dohody,

• škálu různých firemních benefitů,

• nabízíme prostor všem, kteří se v práci nechtějí nudit a chtějí něco dokázat,

Místo výkonu práce: Chrášťany u Prahy

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: hr@vafo.cz

30.08.2019

Vetcentrum, Veterinární klinika, Ostrava-Poruba přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme místo na nadstandardně vybaveném pracovišti, dobré platové podmínky a možnost dalšího odborného růstu. Bližší informace získáte na tel. 603 485 093 nebo na vetcentrum@seznam.cz.

30.08.2019
Prodám RTG filmy, nové nerozdělané 30x40 cm (2000 Kč) a 24x30 cm (1500 Kč), HK, tel: 777 183 948
29.08.2019

Prodám z důvodu sloučení 2 pracovišť: RTG přístroj Chirax 70, plně funkční, jednoduchá obsluha, cena 10 000 Kč.

USG přístroj Siemens SonoLine Sienna s konvexní sondou, sonda i přístroj plně funkční, cena 12 000 Kč.

Nový biokulární mikroskop Amscope za 4500 Kč, nový refraktometr, glukometr, rok starý veterinární hydraulický stůl. Tel: 777 264 649

28.08.2019
Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra/asistent v Praze, na plný či částečný úvazek. Nastoupit mohu cca začátkem října.

Vystudovanou mám střední zdravotnickou školu (obor zdravotnické lyceum) a v tuto chvíli dokončuji bakalářské studium biologie na Univerzitě Karlově. Rok jsem pracovala v záchranné stanici pro volně žijící živočichy, dále jsem absolvovala např. letní neplacenou praxi na veterinární klinice a v parazitologické laboratoři. Se zvířaty jsem vyrůstala a práce s nimi mě naplňuje, ve volném čase se věnuji i jejich ochraně. Ovládám anglický jazyk i latinskou lékařskou terminologii. Jsem spolehlivá, učenlivá a časově flexibilní. Předem děkuji za nabídky, celý životopis ráda na vyžádání zašlu. monii.urbanova@seznam.cz

28.08.2019

Veterinární klinika EmVet Chotěboř nabízí pracovní pozici pro veterinární lékaře/lékařku, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých zvířat. Pracovní doba 4 dny v týdnu, bez víkendových služeb. Noční pohotovostní služby po domluvě za příplatek. Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání s titulem MVDr.. Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost po zaučení. Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání. Praxe výhodou, není podmínkou.

Nástupní plat veterinárního lékaře s praxí – schopného samostatné ambulantní činnosti, vyhodnocení laboratorních ukazatelů, základní znalosti USG a RTG zobrazovacích metod, pohotovostních chirurgických zákroků (SC, GDV, enterotomie, chirurgické ošetření ran) a pohotovostní ošetření základních internistických stavů – činí 35 200,- (HM) + příplatky

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz, www.emvet.cz, https://www.facebook.com/veterinachotebor

26.08.2019

ABvet veterinární klinika v Bohumíně přijme veterinární sestru.

Co očekáváme od Tebe?

- Časovou flexibilitu: Tak jako všichni u nás musíš brát dvousměnný provoz jako výhodu. Mít pravidelně volná dopoledne je fajn, ne?

- Pečlivost: Souhlasíš, že v medicíně rozhodují detaily? Pak jsi, stejně jako my, pečlivý a svědomitý člověk. Skvěle zapadneš.

- Zkušenost: Máš vzdělání nebo praxi jako veterinární nebo humánní sestra? Pokud ano, skvělé! NEMÁŠ? Nevadí, jestli jsi zapálený a ctižádostivý člověk, který se chce učit, jsi pro nás ten pravý/ta pravá i bez formálního vzdělání nebo praxe.

- Budeš se starat primárně o hospitalizované pacienty, ale protože u nás jsme jeden tým, dostaneš se i k práci v ambulanci.

- Pokud jsi dočetl/a až sem nečekej a volej (739 667 981) nebo piš (abvet@seznam.cz) Jestli navíc rozumíš nebo trochu mluvíš Polsky, rovnou přijď 2. září v 7 do práce.

Co můžeš čekat Ty u nás?

- Spoustu práce, žádnou nudu.

- Každodenní dávku stresu, protože holt v medicíně to jinak nejde.

- Chceme Tě na dlouho! Stabilní práce na HPP, na dobu neurčitou.

- Jo a taky peníze. Těch budeš dostávat víc než polovina veterinárních sester v ČR (nadprůměrné ohodnocení). Dostaneš je vždy včas, vždy všechny najednou, a když se celému týmu daří, rozdává se navíc měsíční bonus.

Pošli životopis na abvet@seznam.cz, nebo zavolej na +420 739 667 981 (David Gallus) a rovnou se potkáme.

26.08.2019

Veterinární klinika se sídlem v Plzni hledá veterináře/ku na HPP. Možno i absolvent s nástupem ihned. Další profesní vzdělávání možné. tel. 725 816 896

26.08.2019

Do ordinace pro malá zvířata v Mníšku pod Brdy přijmeme vet. sestru na částečný úvazek nebo na DPP. Vhodné i pro studenty, praxi vítáme, ale není podmínkou. Nástup od října 2019.

Více na www.vetmnisek.cz, luxovai@seznam.cz, tel.: 602 178 654

25.08.2019

Na veterinární kliniku ANIMED v Brně přijmeme veterinární sestru. Preferujeme plný úvazek. Zkušenosti a praktické dovednosti velmi vítány.

Bez zkušeností a praktických dovedností přijmeme pouze zapáleného, nadšeného člověka se zdravotnickým vzděláním, se schopností se rychle učit a který s námi stráví minimálně jeden až dva měsíce bezplatnou praxí, která mu aktuálně chybí. Skvělé komunikační schopnosti jsou podmínkou.

Nabízíme příjemný kolektiv slušných lidí, práci, která dává smysl, po zapracovaní dobré platové ohodnocení.

Náplň práce:

- pomoc doktorovi v běžné ambulanci

- vyřizování telefonů a objednávek

- organizace činností na klinice

- agenda objednávání léčiv a doplňků, materiálu, včetně komunikace s obchodními partnery

- péče o hospitalizované pacienty

- obstarání chodu sálu a monitoring anestezie, péče o pacienty před i po operaci

- úklid, včetně péče o čistotu čekárny, WC, chodby atd.

Zájemci prosím pište na email jitka.zimkova@seznam.cz, MVDr. Jitka Pfeifrová

25.08.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Berouně přijme veterinární asistentku, vhodné i pro uchazečku bez praxe. Práce bez nočních směn. Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email vetklin@seznam.cz

25.08.2019

Nově otevírající se klinika na Praze 6 přijme absolventa

Nabízíme:

3 měsíce zaškolení pod vedením zkušených doktorů, poté přesun na novou pobočku kde si vyzkoušíte samostatnost v méně náročném provozu bez stresu

možnost ubytování v místě pracoviště

Požadujeme:

zájem o obor, pracovitost

V případě zájmu posílejte svá CV na email: e.hollanova@seznam.cz

25.08.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark Brno přijme do svého týmu lékaře / lékařku s min. 2 letou praxí.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 30 tis. Kč / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů dohodou.

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

24.08.2019

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře. Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

23.08.2019

Veterinární klinika Jičínská Praha 3 rozšiřuje tým

Kdo jsme: Jsme hlavně lékaři s láskou ke zvířatům. A potřebujeme co nejdřív posílit tým o další lékaře. Zakládáme si na tom, že ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a s péčí. I proto nás vyhledávají lidé z celé Prahy a důvěřují nám i s komplikovanější péčí o své mazlíčky. Naše práce je vysoce odborná a zároveň pestrá, a to nás baví. Jsme dobrý tým, máme se rádi a vycházíme si vstříc. Při plánování směn se vždycky dohodneme. Společně diskutujeme jednotlivé případy a tím profesně rosteme. Pravidelně se vzděláváme a podporujeme své specializace díky hrazeným školením a vzdělávání. Pracujeme v moderním prostředí s kvalitním vybavením.

Koho hledáme: Lékaře na plný nebo zkrácený úvazek, který je schopen samostatně i operovat (měkké tkáně). Měl by se také orientovat i ve výsledcích rozšířených krevních testů.

Potřebujeme někoho, kdo pracuje samostatně, nad svou prací přemýšlí a vždy hledá to nejlepší řešení pro pacienty. Rozhoduje se rychle a případy řeší konstruktivně. Pacientů je hodně, případy jsou někdy náročně, takže pokud vás jen tak něco nerozhodí, je to určitě plus. Potřebujeme týmového hráče, který dokáže komunikovat nejen s klienty, ale také s ostatními členy týmu, a dokáže si svou práci dobře zorganizovat. A pokud umíte anglicky a/nebo rusky, určitě to využijete při komunikaci s klienty. Pracujeme denně + se střídáme na víkendových směnách (cca jednou měsíčně). Bez nočních směn.

Co budete dělat? Ošetřovat převážně psy a kočky, občas také drobné savce (i když i na ně tu máme odborníka). Samostatně stanovovat diagnozu, navrhovat a aplikovat léčbu. Komunikovat s klientem navrženou léčbu včetně nákladů na léčbu. Standartně provádět krevní testy, usg a další vyšetření a komunikovat výsledky klientům. Určitě budete operovat, včetně provedení a vyhodnocení předoperačních vyšetření.

Pokud myslíte, že je to přesně pro vás, pošlete mi své profesní CV s pár řádky o tom, co vás na práci u nás láká, a představou o finančním ohodnocení na adresu koudelkova.marta@gmail.com. Těšíme se, tým kliniky Jičínská.

23.08.2019

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Požadujeme komunikativnost, svědomitost, příjemné vystupování, vůli a chuť se dále vzdělávat, týmového ducha.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, podporu při práci od sestry a recepční, práci přes den bez nočních služeb, výborné přístrojové a diagnostické vybavení.

Svá CV prosím zasílejte na e-mail: honza@zvireci-doktor.cz

22.08.2019

Veterinární klinika Sokolníky, Praha 8 přijme jednoho až dva veterinární lékaře/lékařky do zavedené praxe malých zvířat.

Nabízíme velmi rozumnou pracovní dobu, slušné ocenění. Kontakt: vet.sokolniky@seznam.cz nebo tel. 736 535 652.

22.08.2019

Do Našeho kolektivu veterinární nemocnice Libuš s nonstop provozem (www.vetnemo.cz), hledáme veterinární asistentku/ta.

Požadujeme: středoškolské vzdělání (zdravotnické vzdělání či praxe výhodou), příjemné vystupování, ochotu se dále vzdělávat.

Motivační dopis a CV prosím posílejte na e-mail truhlarova123@seznam.cz. Budeme se těšit, kolektiv Vetnemo

22.08.2019

Prodám vyšetřovací přístroje zn. IDEXX kompletní sestavu hematologie, biochemie, PC, externí tiskárna. Vše funkční a v provozu. Ostatní informace na tel. 602 421 641

22.08.2019

Jsme stabilní veterinární klinika rodinného typu v Českých Budějovicích. Hledáme veterinářku / veterináře malých zvířat s chutí k práci a k dalšímu vzdělávání.

Domluvit se můžeme na plném či libovolně částečném úvazku, bez víkendových služeb a pohotovostí. Pro bližší informace mrkněte na https://veterinaukostela.cz/pridejse/ nebo nám rovnou pošlete email na firma@veterinaukostela.cz či zavolejte na 776 578 372.

21.08.2019

Nabízíme místo veterinárního lékaře. Klinika Lískovka. Frýdek-Místek. Kontakt: nowak@liskovka.com

20.08.2019

Středisko veterinární péče s.r.o. přijme veterinárního lékaře/lékařku. Dobré vybavení a dostupnost, flexibilní pracovní doba, vše je o dohodě. V případě zájmu posílejte svá CV na email: stredisko@post.cz

20.08.2019

Prodám čtečku Back Home ISO V- 800 (nová). Cena 3800 Kč.

MVDr. Hana Miškaninová, kontakt: 731 411 293

20.08.2019

Do nově otevřené veterinární kliniky v Praze 2 s denním provozem a do zavedené kliniky v Praze 3 přijmeme sestru s alespoň minimální praxí v oboru.

Nabízíme plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Kliniky jsou velmi dobře vybaveny. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

19.08.2019

Prodám parní sterilizátor EXACTA s tiskárnou, plné funkční, rok výroby 2004. Servisní prohlídka byla provedena v roce 2018. Cena 20000 Kč.

Dr. Semen Guba, 773 240 844, semen.guba@seznam.cz

19.08.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata MVDr. Jan Nytra hledá veterinárního lékaře/ku na HPP do svého týmu.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Uvítáme kolegu/kolegyni s dobrými komunikačními schopnostmi, vstřícnou a přátelskou povahu ke zvířatům i našim klientům. Dále požadujeme smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, rozvíjet se po odborné stránce, případně specializovat se ve zvoleném oboru.

Nabízíme práci na moderně vybaveném referenčním pracovišti v příjemném kolektivu.

Pro více informací volejte na tel: 603 545 022, životopis zašlete na jannytra@centrum.cz

18.08.2019

Dobrý den, hledám práci, brigádu nebo placenou stáž jako veterinární asistentka mám SŠ agropodnikani bohužel nedokončenou přerušena v půlce 4 ročníku z osobních důvodů a praxi ve veterinární ordinaci cca 7 měsíců práce se zvířaty mě velice baví a naplňuje proto bych se ráda v oboru veterinární asistentky (sestřičky) dále rozvíjela a získávala další praxi a zkušenosti hledám uplatnění v lokalitě Mělník, Praha, Česká Lipa a okolí za veškeré nabídky předem moc děkuji v případě vašeho zájmu ráda zašlu životopis a více informací o mě a prosím o kontaktování na tel čísle 601 535 348 nebo emailu Marie.55@seznam.cz

18.08.2019

Veterinární klinika Uhříněves přijme veterinárního lékaře, možno i absolventa.

Nadstandardní ohodnocení, práce na dobře vybaveném a zavedeném pracovišti, mladý kolektiv 4 lékařů, příjemné zázemí. CV posílejte na: veterina-uhrineves@seznam.cz

16.08.2019

Veterinární klinika WellPet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře nebo veterinární lékařku. Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme.

Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, biochemickým analyzátorem a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými krátkými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť učit se novým věcem. Své životopisy zasílejte na adresu: info@wellpet.cz. Možnost nástupu ihned.

16.08.2019

Hledáme právě Vás ... Veterinární sestra / asistent

Veterinární klinika Vetcentrum Duchek s.r.o. hledá veterinární sestřičku a záskokovou sestřičku do nepřetržitého provozu. Jedná se o práci na plný úvazek ve 12 hodinovém a 8 hodinovém směnném provozu.

Požadujeme:

SŠ vzdělání / praxe v oboru nebo zdravotnictví vítána

kladný vztah ke zvířatům

odolnost vůči stresu

dobré komunikativní schopnosti

zodpovědný přístup k zadaným úkolům

schopnost učit se novým věcem

týmová spolupráce nutností

v případe „záskokové sestry“ rychle reagovat na změny v rozpisu služeb

zdravotní způsobilost

časovou flexibilitu

Nabízíme:

zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

profesionální vybavení kliniky

firemní benefity

dobré finanční ohodnocení

otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

zázemí stabilní firmy

Nástup možný ihned. Životopis + telefonní kontakt zasílejte na email: m.vintrova@vetcentrum.cz

16.08.2019

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici

střední zdravotnický personál

Požadavky: vzdělání středoškolské

proklientský přístup

min. částečná znalost NJ či AJ , znalost práce s PC – MSOffice, Internet

ochota pracovat, částečná časová flexibilita

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme: zaškolení ve veterinární praxi

možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete do 15.9.2019 na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

16.08.2019

Veterinární ordinace Matoušek u Pelhřimova hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte svá CV na email: matousek.1986@centrum.cz

15.08.2019

Karlovarský kraj - Hledám práci, životní změnu i splnění životního snu a naplnění v práci se zvířaty a pomoci jim.

I přesto, že nemám vzdělání ani praxi v oboru veterinářství (pouze z chovu vlastního zvířectva - psi, kočky, papoušci a jiná malá domácí zvířata), mohu nabídnout učenlivost, logické uvažování, kreativitu, organizační schopnosti, pečlivost, empatii, zapálení, lásku ke zvířatům a jistě i spoustu dalšího.

Pracuji 15 let v administrativě se zaměřením na investice a správu majetku, dotace a ve stavebnictví. Mám zkušenosti s vedením týmu i několika samostatných provozů, práce na PC a, vlastním ŘP do. B. Možný nástup po 2 měsíční výpovědní lhůtě.

Za nabídky děkuji. Andrea Kadlecová, Andrea.kadlecova@seznam.cz

14.08.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry/recepční, ideálně na částečný úvazek, nebo DPP.

Mám za sebou několik let studia zootechniky a biologie na VŠ, rok práce v genetické laboratoři, mám letité zkušenosti s chovem malých i hospodářských zvířat. Mám příjemné a klidné vystupování, jsem spolehlivá, ráda bych se dále učila, mám řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), ovládám angličtinu na úrovni B2, jsem zvyklá číst i odborné texty. V lokalitách Trhové Sviny, Kaplice, Nové Hrady, Český Krumlov a okolí.

Kontakt na mne je: 608 061 749, anna.saxlova@seznam.cz

Budu ráda za Vaše nabídky a ráda zodpovím i případné další dotazy. Se srdečným pozdravem, Anna Saxlová

14.08.2019

Veterinární ordinace Náš veterinář přijme do svého týmu veterinární lékařku. Jsme přístrojově kvalitně vybavené pracoviště s různorodými a zajímavými případy. Zakládáme si na profesionálním přátelském přístupu ke klientům a rodinné atmosféře.

Nabízíme dlouhodobý pracovní poměr, podporu dalšího vzdělávání aj. Jste-li spolehlivá, zodpovědná, aktivní, samostatná a zároveň schopná pracovat v týmu, neváhejte nás kontaktovat na hanakova@nasveterinar.cz

13.08.2019

Horská veterinární klinika rozšiřuje tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

• zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice

• příjemné pracovní prostředí a ubytování pro přespolní

• odborný růst a postgraduální vzdělávání (možnost účasti na odborných seminářích)

• výhled na Sněžku a krásné hory v okolí

• práci na HPP nebo částečný PP, příp. na DPP

• motivující finanční ohodnocení

Co požadujeme?

• entuziasmus a zodpovědnost

• příjemné vystupování a pozitivní přístup

• ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem

Jestli to chcete zkusit, tak nám, prosím, zašlete Vaše CV na info@veterinatrutnov.cz, příp. www.veterinatrutnov.cz

13.08.2019

Veterinární ordinace BONAVET v Mladé Boleslavi hledá do svého týmu posilu na pozici veterinárního lékaře. Jedná se o práci v přátelském kolektivu, bez nočních služeb a bez víkendů. Předchozí praxe je vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na adresu: info@bonavet.cz

13.08.2019

Dobrý den, jsem veterinární lékařka s víceletou praxí s malými zvířaty. Hledám práci na Šumpersku nebo v blízkém okolí (Zábřeh, Mohelnice, Uničov) na HPP i částečný úvazek.

Kontakt: vellery@seznam.cz Za nabídky předem děkuji

12.08.2019

Predám RTG prístroj GIERTH RHF 200 ML vo velmi dobrom technickom stave. https://www.atomvet.cz/cs/detail/21-Gierth-RHF-200.html

Bol kupovaný v Nemecku v roku 2014 ako demo prístroj. Viac info poskytnem telefonicky: +421 905 260 441 alebo mailom: stanislav.nosal@gmail.com

12.08.2019

Dobrý den, hledám práci veterinární asistentky na částečný úvazek, DPP či výpomoc, vše je na dohodě. VOŠ vzdělání humanitního směru, celoživotní práce se zvířaty (chovatelství, výcvik, petsitting, zoo prodejny, praxe na veterinární klinice, v současné době na částečný úvazek ošetřovatelka koček v útulku.) Jsem spolehlivá, empatická a moje láska ke zvířatům nemá hranice. Praha. Kontakt: cat.kingdom@email.cz Za nabídky děkuji.

12.08.2019

Do týmu Veterinární kliniky Anima,s.r.o na Praze 5 hledáme nového člena na pozici veterinární lékař/lékařka.

Nástup možný od 1.9.2019. Lze plný i částečný pracovní úvazek. Znalost angličtiny vítána. V případě zájmu svá CV zasílejte prosím na: Lubkas22@gmail.com, MVDr. Lubomír Sojka

11.08.2019

Koupím čtečku čipů. Za nabídky děkuji. veterinarka@centrum.cz

11.08.2019

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do praxe velkých zvířat na Českobudějovicku a Třeboňsku. Dobré platové ohodnocení, služební automobil a mobilní tarif. Jsme mladý kolektiv. Vhodné pro absolventy. MVDr. Vlastimil Filás, 607 666 598, filasv@seznam.cz

09.08.2019

Do veterinární ordinace v Brně - www.veterinajihlavska.cz přijmu veterináře/ku. Úvazek hlavní i částečný je možný.

Požadují příjemné vystupování, schopnost samostatně ordinovat.

Nabízím dobré platební podmínky, příjemný kolektiv. V případě zájmu prosím CV na veterinajihlavska@seznam.cz

09.08.2019

Veterinární klinika Štrossovka pro malá zvířata v Pardubicích, přijme do svého kolektivu veterinární asistentku/ka na HPP.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, bez nočních směn.

Požadujeme středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou.

V případě zájmu zašlete Vaše CV na email: veterinapardubice@email.cz

09.08.2019

Dobrý den, jsem absolventkou TSOŠ Veterinární v Kroměříži a ráda bych pracovala jako veterinární technik/sestra a nebo ošetřovatelka (ideální by byli koně). Jsem spolehlivá, pracovitá, rychle a ráda se učím novým věcem. Nejvhodnější místo je pro mě Havířov ale mohu dojíždět i do Ostravy. Momentálně mám zaměstnání mimo obor a proto se musí počítat s výpovědní lhůtou.

Lze mě kontaktovat na email: lucie.d@centrum.cz

08.08.2019

Veterinární klinika na Praze - východ přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Nabízíme kvalitní vybavení, podporu vzdělávání a dobré platové ohodnocení.

Požadujeme ochotu dále se vzdělávat a vstřícné chování ke klientům a pacientům.

Pozice vhodná i pro šikovného absolventa. Svá CV posílejte prosím na Klinika.veterinarni@gmail.com

08.08.2019

Prodám

1) Centrifugu Biofuge 13 na ependorfky, cena 4.000,-

2) Sterilizátor HS 31A, cena 1.500,-

3) Ultrazvuk přenosný Logiq 100PRO z r. 2007, se třemi sondami (vaginální 6,5 MHz, konvexní 3,5 MHz, lineární), cena 19.000,-

Vše spolehlivě funkční, k vyzvednutí v Praze. Více informací na emailu: 1amanita@seznam.cz

07.08.2019

Prodám použitý, plně funkční veterinární 12" monitor životních funkcí. EKG 3/5 svodů, SpO2, měření tlaku, frekvence dechu, tělesné teploty. Nová baterie, kompletní kabeláž, 1 manžeta. Komunikace v češtině.

Cena 6655 Kč. Možnost odpočtu DPH. veterina@atevet.cz

07.08.2019

Klinika Pro malá zvířata JAGGY v Brně hledá do svého kolektivu lékaře/lékařku na pozici vedoucího chirurga.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, možnost krátkodobých i dlouhodobějších stáží v zahraničí na vyhlášených pracovištích.

Vyžadujeme profesionální jednání, samostatné rozhodování, chuť se dále vzdělávat a své poznatky předávat mladším kolegům na pozici internship.

Pro mladší kolegy/kolegyně dále nabízíme pozici internship s rotací v oborech neurologie, interní medicína a anesteziologie pod vedením zkušených lékařů. Pracovní smlouva na 2 roky, v případě zájmu lze prodloužit na dobu neurčitou s možností další specializace a zajištění dalšího vzdělání na zahraničních pracovištích.

Vyžadujeme chuť učit se novým věcem, vstřícné a korektní jednání s klienty i kolegy, flexibilitu. Vzhledem k počtu zahraničních klientů je nutná znalost anglického nebo německého jazyka.

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

06.08.2019

Dobrý den hledám do ordinace v Brně veterináře na dočasnou výpomoc jednalo by se na pár dní v týdnu na pár měsíců. V případě zájmu prosím kontakt na veterinavbrne@seznam.cz k bližším informacím. Moc děkuji

06.08.2019

Prodám plně funkční ultrazvuk Toshiba Famio 8, rok výroby 2007, s abdominální a vaginální sondou. Servisní prohlídka byla provedena v r. 2018 bez závad. Ultrazvuk je ve výborném stavu, s veškerou potřebnou dokumentací. Návod k použití v češtině. Cena 25.000,-

MUDr. Jan Pospíchal, Gynekologie Přelouč a Chvaletice, tel. 731 107 804, mail j_pospichal@post.cz

06.08.2019

Veterinární klinika Animal Clinic-Bílá hora (Praha 6 - Řepy)

Pozor absolventi veterinární fakulty! Po dvou letech opět otevíráme na Animal Clinic pozici "internship chirurgie".

Zajímá Vás práce na referenčním pracovišti s více než 800 chirurgickými zákroky ročně? Chcete nahlédnout do zákulisí ortopedické a měkkotkáňové chirurgie na světové úrovni? Máte trpělivost a soudnost a současně věříte ve své schopnosti? Jste týmovým hráčem? Chcete se opravdu UČIT řemeslo chirurga a nebojíte se PRÁCE?

Máte v životě jiné priority než zábavu na sociálních sítích a podobné volno-časové aktivity?

Nebudeme vám nabízet nesmyslné benefity a nerealistické ohodnocení. Nyní neumíte v chirurgii pravděpodobně téměř nic, ale můžete se naučit téměř vše. No pain - no gain!

Pakliže si odpovíte na všechny otázky "ANO" tak jste člověk, kterého hledáme! Absolvent, který se po roce osvědčí má možnost perspektivní a dlouhodobé pracovní smlouvy, spojenou s velice zajímavým finančním ohodnocením a neomezenými možnostmi dalšího odborného růstu (zahraniční stáže, kongresy atd).

Vaše motivační dopisy a CV posílejte prosím na terynec@seznam.cz, P.S. absolventi hygienické fakulty prosím neucházejte se. Více informací o nás na našem webu www.animalclinic.cz a facebooku.

05.08.2019

Příjmu do veterinární ordinace v Brně veterináře/ku. Požaduji schopnost samostatně ordinovat. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím CV na brnenskaveterina@seznam.cz

05.08.2019

Veterinární ordinace v Českých Budějovicích - MVDr. Veronika Krepsová přijme veterinární lékařku/lékaře ( i absolventa) do praxe pro malá zvířata na plný úvazek.

Ordinační doba 7 dní v týdnu bez pohotovostí, víkendová služba jednou za 14 dní. Důležité je příjemné vystupování a komunikace s klientem. Pro více informací mne prosím kontaktujte na  krepsova@email.cz, nebo tel: 775 256 200.

05.08.2019

Koupím terénní sonograf s lineární rektální sondou pro reprodukci skotu. Děkuji ambulance.amalka@seznam.cz

04.08.2019

MVDr. Jana Kalendová příjme veterinárního lékaře/ku (i absolventa) do ordinace specializované na malá zvířata. Ordinace se nachází nedaleko Moravských Budějovic.

Nabízím zaškolení na našem pracovišti a poté samostatnost, dobré přístrojové vybavení ordinace, širokou klientelu, žádné noční služby, dobré fin. ohodnocení. V případě zájmu prosím volejte na tel.: 606 331 534 nebo pište na email: Kalendova.J@seznam.cz.

04.08.2019

Veterinární klinika Jičínská Praha 3 nabízí stáž pro studenty střední veteriny popř. FVL.

Podmínkou dlouhodobá spolupráce alespoň 3 měsíce, ideálně i déle, pouze odpolední hodiny 15-20 hod, dny v týdnu dle Vašich možností.

Naučíte se mnoha praktickým znalostem z oboru, uvidíte zajímavé případy a získáte praktické zkušenosti a samostatnost. Stáž Vám určitě ulehčí nástup do budoucího zaměstnání. Vaše stručné CV zasílejte, prosím, na koudelkova.marta@gmail.com. Budeme se těšit. Tým VK Jičínská

03.08.2019

Dobrý den, nabízím možnost externí spolupráce na 1-2 dny v týdnu. Zajímám se hlavně o interní medicínu malých savců a stomatologii. Více informací a CV ráda zašlu na email. MVDr. Libuše Krejčová krelivet@seznam.cz

01.08.2019

Nové veterinární pracoviště v Praze hledá do svého týmu kolegyni/kolegu vet. lékaře na částečný úvazek. Dobré platové podmínky, moderní vybavení, příjemný kolektiv, podpora dalšího vzdělávání. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na jitka.lochmanova@post.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky