Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

08.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Vetpoint, Praha 10, přijme kolegu/kolegyni na celý, případně poloviční úvazek.

Požadujeme zájem o obor, odolnost vůči stresu a příjemné vystupování. Specializace vítána.

Nabízíme velmi dobře vybavené pracoviště, výborné finanční ohodnocení, bezkonfliktní kolektiv a do 2 let možnost z důvodu odchodu do důchodu možnost převzetí části praxe.

Klinika má 21 letou tradici... Tel 776 033 603

07.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Náš tým potřebuje posilu! Hledáme veterinární lékaře/lékařky a veterinární asistenty/asistentky na pohotovostní a víkendové služby.

Chodíte do práce proto, že vás veterinární medicína baví? Potom hledáme právě vás. Jsme kolektiv zkušených lékařů a sester na výborně vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata, drobné savce, plazy a ptáky, Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov).

Nabízíme plný pracovní úvazek, možnost osobního růstu, podporu dalšího vzdělávání, průměrný plat s ohledem na zkušenosti uchazeče a pohodový tým kolegů.

Požadujeme týmovou spolupráci, výborné komunikační schopnosti, zvládání náporu pacientů a hlavně pozitivní a proaktivní přístup k práci a radost ze života.

Termín nástupu upřesníme dle vašich možností při osobním pohovoru. Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem zasílejte na email imaradova@veterinarni-klinika.com.

06.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární lékař / lékařka Do týmu naší veterinární kliniky Vethope hledáme lékaře/lékařku s praxí v medicíně malých zvířat. Zároveň přijímáme i absolventy.

Naši veterinární lékaři a sestřičky jsou součástí rozhodování na všech úrovních každodenní praxe. To, co náš však skutečně odlišuje od konkurence, je zaměření na klinickou kulturu. Učíme se z každého případu a současně své poznatky mezi sebou sdílíme. Společně zachraňujeme a zkvalitňujeme život domácím zvířatům našich klientů.

Nabízíme: Moderně vybavené pracoviště, které poskytuje široké možnosti diagnostiky - ultrazvuk, rigidní a flexibilní endoskop, digitální rentgen, intraorální rentgen, profesionální dentální jednotku, inhalační anestezie s přístrojovým monitoringem, Idexx krevní analyzátory, přístroj na koagulační vyšetření, tlakoměr a spoustu další profesionální techniky. Odborná knihovna přímo na pracovišti; Zaměstnanecký pracovní poměr, plný nebo částečný; Nadprůměrné platové ohodnocení na základě dosavadních odborných zkušeností; Podpora odborného vzdělávání.

Požadujeme: Praxe v medicíně malých zvířat je výhodou; Samostatný a zodpovědný přístup; Profesionální vystupování; Empatické jednání s klienty a dobré komunikační schopnosti; Chuť se dále vzdělávat a rozvíjet.

Svůj životopis s průvodním dopisem zašlete na email: prace@vethope.cz Pro více informací volejte na tel. 212 246 809
05.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Zavedená veterinární klinika Jinonická na Praze 5 hledá do ordinace malých zvířat lékaře/lékařky s praxí i absolventy se zaměřením chirurgie/ortopedie.

Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor a pacienty do menšího přátelského kolektivu.

Nabízíme možnost profesního rozvoje ve spolupráci se zkušeným chirurgem na vybaveném pracovišti se stabilní klientelou, osobní i profesní podporu včetně dalšího vzdělávání, platové podmínky odpovídající zkušenostem a nasazení s motivačními bonusy, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb (střídání ranní a odpolední směny), pestrou pracovní náplň ambulance a chirurgie, zaměstnanecké benefity (úhrada komorových příspěvků a seminářů, zdravotní volno).

Nástup možný dle dohody. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 607 546 986 (MVDr. Markéta Rochová) nebo emailu: marketa.rochova@seznam.cz Těšíme se na Vás...

05.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5 rozšiřuje svůj tým lékařů a do svého kolektivu hledá nového kolegu nebo kolegyni.

Nabízíme: nadprůměrné platové ohodnocení, práci na moderně vybaveném pracovišti, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu.

Požadujeme: praxe v oboru alespoň 1 rok, ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární lékař - VFU Brno nebo UVL Košice, velmi kladný vztah ke zvířatům, snahu se vzdělávat a příjemné vystupování vůči klientům.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: vet-navyhlidce@seznam.cz nebo michal.hollan@seznam.cz. www.veterina-stodulky.cz

05.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Veterina za mostem s.r.o. v Příboru, hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře, může být i absolvent na HPP.

Nabízíme práci v dobře vybavené ordinaci pro malá zvířata.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vstřícný přístup k našim klientům, flexibilitu a chuť učit se novým věcem.

Svá CV posílejte na email: petra.bacakova@seznam.cz

05.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinární sestru/bratra na zkrácený úvazek.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí.

Očekáváme pracovitost, komunikativnost a flexibilitu. Nutno sloužit jeden víkend v měsíci.

CV prosím zasílejte na hejda21@seznam.cz. Bližší info na mob.: 739 437 324.

01.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do týmu v Brně veterinárního lékaře/ku, ať už na částečný nebo plný úvazek. Případně i studenta 6.ročníku VFU, s následným nástupem k nám do ordinace.

Pokud má někdo zájem nebo ví někdo o někom, prosím o kontakt na veterinajihlavska@seznam.cz Děkuji, budeme se těšit na nového kolegu či kolegyni

01.04.2021
Zvýhodněná inzerce

Prodám přenosný USG Mindray DP-10vet. Cena 15 000 Kč

tel. 724 124 248,  lucie.vrzakova@seznam.cz

29.03.2021
Zvýhodněná inzerce

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho menšího kolektivu Veterinární kliniky pro malá zvířata v Liberci.

Nabízíme široké spektrum operací měkkých i tvrdých tkání. Nadstandardní přístrojové vybavení (jen pro malá zvířata včetně hlodavců), výborné platové podmínky. Možnost zaučení pod vedením zkušených kolegů.

V případě zájmu zašlete CV na info@veterina-liberec.cz.

29.03.2021
Zvýhodněná inzerce

Máte zájem o stomatologii malých zvířat a chcete se realizovat na referenčním pracovišti s velkým obratem zajímavých případů?

Veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Čistovická 44, Praha 6) hledá veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o stomatologii a medicínu drobných savců.

Chcete pracovat na plně vybaveném stomatologickém sále s nejmodernější zubní jednotkou, intraorálním RTG pracovištěm, videoendoskopií a kompletním instrumentáriem na veškeré stomatologické zákroky?

Nabízíme možnost odborného růstu, zajímavé platové podmínky a defacto neomezené možnosti kontinuálního vzdělávání.

Očekáváme komunikativní a kolegiální vystupování a empatické jednání s klienty. Znalost AJ vítána.

Pokud zní Vaše odpovědi na otázky "ano" tak neváhejte a posílejte Vaše CV na terynec@seznam.cz. Info o klinice na www.animalclinic.cz

29.03.2021
Zvýhodněná inzerce

Pro naši kliniku přijmeme ihned veterinárního lékaře/lékařku. Rády uvítáme absolventy/tky nebo lékaře s praxí.

Budete pracovat v menším a přátelském kolektivu. Rády podpoříme specializaci, ve které se chcete profesně rozvíjet včetně možnosti dovybavení pracoviště.

Samozřejmostí jsou finanční příspěvky na průběžné vzdělávání. Setkáte se zde s různorodou klientelou. Možnost získat zkušenosti v akutní medicíně bez nočních služeb. Dobré finanční ohodnocení. Pracovní doba ve všední dny na dvě směny (6,5 hodiny). Dopravní dostupnost z centra Prahy je 30 min. vlakem i autem.

V případě zájmu nás kontaktujte na emal: info@veterina-mnichovice.cz

29.03.2021
Zvýhodněná inzerce

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do zavedené praxe malých zvířat v Táboře.

Telefon 724 263 233

28.03.2021
Zvýhodněná inzerce

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP do podhůří Jeseníků, okres Šumperk, do veterinární ordinace se smíšenou praxí.

Malá zvířata tvoří 40%, velká zvířata 40% a koně 20%.

Prosím o zaslání životopisu a motivačního listu na e-mail: veterinahanusovice@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 303 793. Těšíme se.

27.03.2021
Zvýhodněná inzerce

Nabízím spolupráci veterináři kardiologovi. Forma spolupráce dle předem objednaných kardiologických pacientů u nás v ordinaci v Brně. Děkuji.

V případě zájmu více informací na veterinabrno@post.cz

03.04.2021
Komerční inzerce

České veterinární přípravky určené pro psy k řešení akutních problémů s klouby, srstí, kůží a nervového systému. www.dopex-forte.cz

09.04.2021

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

09.04.2021

Veterinární klinika TOPOLVET, s.r.o. v Olomouci hledá 2-3 nové kolegy / kolegyně.

Nástup možný ihned. Na absolventy 2021 rádi počkáme a zaučíme.

Informace poskytneme na čísle 602 826 645, 604 486 508 nebo na martin.skrabal@iol.cz

09.04.2021

Do ordinace v Praze přijmeme lékaře/ku na částečný úvazek cca 20 hodin týdně.

Vhodné pro kolegyni na rodičovské dovolené nebo kolegy v důchodu. Nabídku s CV posílejte prosím na ordinarium@seznam.cz

09.04.2021

Prodám sono SONIX TOUCH.

Technická specifikace

   • Rozměry: 50,0 x 68,0 x 136,0 cm

   • Displej: úhlopříčka 17“ polohovatelný

   • Hmotnost: 50kg

   • Polohovatelný ovládací pult s dotykovou obrazovkou 10,4"

Parametry systému

   • Možnost provozu na baterie (až 1,5hod.) - volitelně

   • 8192 - kanálový celodigitální širokopásmový

   • intuitivní Q_Sonix (Quick Exam Start) ovládání

   • až 500 obr./sec, Dynamický rozsah 302 dB

   • cine-loop: > 8000 snímků

   • Interní paměť: 320GB HDD

Technologie

Plně digitální širokopásmový tvarovač uzv svazku Real-time prostorové SCI, piTHI atd. Servisní podpora Real-time „live chat“, Remote-modem kontrolní údržba, CD/DVD-ROM nebo Internet povyšování sw. Módy zobrazení 2D mód: B-Tint / Chroma, Duální B, Quad B B/M-mód: side-by-side i up-down verze Anatomický M-mód, Barevný M-mód Barevný rychlostní doppler Barevný energetický doppler (CPA) Pulsní spektrální doppler (PW) HPRF (mono, duplex, triplex) Kontinuální spektrální doppler (CW) Transkraniální doppler (TCD) Tkáňový doppler (TDI) Vascular Vector Doppler B-Flow zobrazení Real-time SCI: Spatial Compounding Imaging piTHI: Tkáňové pulsní inverzní harmonické zobrazování

Trapezoidní zobrazování: na lineárních sondách, rozšířený sektor na konvexních ("wide zobrazení") Panoramické zobrazení: (až 100 cm dlouhé) - Extended Field of View (EFOV) zobrazování Clarity: Redukce speklí - Maximum Resolution US zobrazení EPI:Extended Pulse Imaging (obtížní pacienti) 3D/4D: Free-hand 3D, Real time advanced 4D SonixGPS: Navádění cílených biopsií z libovolného směru SonixSHINE: Zvýraznění jehly zaváděné v rovině zobrazení Archivace, konektivita, periferie DICOM 3.0 (Work List, Print, Store, Commit) Interní HDD 320 GB Integrovaný CD/DVD – zapisovač Ethernet USB 3x Composite video IN/OUT DVI video OUT EKG kabel a další možnosti...

Cena za přístroj 79000 Kč. Sleva prvnímu zájemci. info@veterinavozak.com

08.04.2021

Z důvodu rodičovské bohužel již nevyužiji tyto profily k biochemickému analyzátoru IDEXX Catalyst one:

Chem 17 clip - 10x - exp. 15/nov/21

Lyte 4 - 11x - exp. 24/jan/22

SDMA a total T4 - 10x - exp. 17/oct/21

Možné osobní předání v Poličce či v Brně a okolí. Cena dohodou. Tel. 603 899 312.

08.04.2021

Kliniky VETINO Aesculap Pardubice a VETINO Jaggy Praha

Co hledáme?

Motivované veterinární lékaře / lékařky určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům. Spolehlivost, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat, chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr.

Co nabízíme?

12 měsíční rotační program, 3 kliniky v ČR, možnost výběru zařízení dle vlastní preference, možnost primárního zaškolení na klinikách Jaggy, možnost přestupu do jiného zařízení v průběhu programu, individuální přístup dle oboru a zájmu, široké možnosti uplatnění, kontinuální vzdělávání (podrobné společné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků), možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucími všech oddělení i o nočních a víkendových službách, možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech, 4 týdny dovolené, stravenkový paušál, úhrada členského poplatku KVL, placené vzdělávací akce.

VETINO Jaggy Praha: neurologie, rehabilitace, interní medicína, ortopedie, chirurgie, oftalmologie, kardiologie, medicína fretek

VETINO Aesculap Pardubice: interní medicína, chirurgie, kardiologie, drobní savci, stomatologie

Kontakt: Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte, prosím, na adresu: provoz@vetinogroup.cz

08.04.2021

Hledám spolupracujícího veterináře i absolventa, kterému předám zaběhnutou praxi.

LB kraj tel. 602 363 604

08.04.2021

Pro naší Veterinární kliniku přijmeme veterinární sestru/ bratra.

Nástup možný ihned na HPP. Praxe v oboru výhodou, ale rádi přijmeme i aktivního člověka bez praxe se zájmem o obor. Práce na pracovišti se stálou klientelou a dlouholetou praxí.

Požadujeme aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, komunikativnost, příjemné vystupování a empatii. Ochotu odpracovat 2x v měsíci víkend (Sobota 3hod, neděle 3 hod) a svátky taky ve zkrácené ordinační době.

Nabízíme podporu v dalším vzdělávání a jiné benefity. Práce je v mladém a příjemném kolektivu.

www.veterina-svobodnik.cz Své CV posílejte na: info@veterina-svobodnik.cz

08.04.2021

Pro naši kliniku přijmeme veterinárního lékaře/lékařku. Uvítáme absolventy/tky nebo lékaře s praxí.

Nabízíme: Práce v menším a přátelském kolektivu. Podpoříme profesní rozvoj a specializaci. Finanční příspěvky na průběžné vzdělávání. Práce bez nočních směn. Nabízíme možnost ubytování!

Požadujeme: ochota odpracovat víkendovou pohotovost - Sobota 3hod + Neděle 3hod jednou za 3 týdny. Pár svátků do roka taky ve zkrácené době. Příjemné vystupování, zájem o rozvíjení se v oboru a zvládaní náporů pacientů.

www.veterina-svobodnik.cz Zájemce prosíme o zasláni CV a motivačního listu na: info@veterina-svobodnik.cz

08.04.2021

Zavedená veterinární klinika Anivet v Havířově hledá vet. lékaře, lékařku.

Volné pracovní místo i na částečný úvazek. Kontakt pro případné nabídky prosím tel. 774 270 287, vet.job@seznam.cz

07.04.2021

Dobrý den, hledám práci, ideálně na HPP, jako recepční/asistentka/aj. v Praze.

Bohužel nemám veterinární vzdělání, jsem absolventem ČZU fakulty agrobiologie, ale již od malička se o zvířata intenzivně zajímám a velmi ráda bych sehnala práci v oboru, který je s nimi spojený. Jako náctiletá jsem si přivydělávala na psích výstavách a závodech a v jezdeckých stájích.

Absolvovala jsem řadu fyzioterapeutických kurzů: semináře Dornovy metody pro koně a psy, tejpování, equine touch...až doba dovolí, velmi ráda bych v těchto kurzech pokračovala. Moji rodiče jsou oba lékaři, takže dobře znám lékařské prostředí, jsem více než ochotná se veškeré věci, které neznám dovzdělat i ve svém volném čase...

Budu opravdu velmi ráda za případné nabídky, kontakt pomocí mailu: knizkova.t@gmail.com

07.04.2021

Kvůli dlouhodobé nemoci potřebuji zástup ve veterinární ordinaci v Ostravě.

Je požadována schopnost samostatně pracovat, dobrá komunikace s klienty a láska ke zvířatům. Dobrá znalost PC, programu WinVet a anglického jazyka výhodou.

Zašlete svůj životopis na mailovou adresu dana.premusova@centrum.cz

07.04.2021

Do zavedené ambulance pro malá zvířata v Ostravě přijmu na HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Praxe je vítána, ale rádi se budeme věnovat i absolventovi.

Nabízíme: adekvátní platové ohodnocení podporu vzdělávání rozvoj v oblasti internistické i chirurgické příjemný kolektiv pohotovosti a víkendové služby standardně nedržíme

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství proaktivní přístup ochotu učit se příjemné vystupování při komunikaci s klienty

Své životopisy a motivační dopisy prosím posílejte na veterina@landekvet.cz

07.04.2021
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Praze-Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

* výjimečné platové ohodnocení

* možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

* služební vůz pro pracovní účely

* pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech příspěvek na služební vůz k osobním účelům ve výši 500 tis Kč.

* 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

* nadstandardně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

* zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

* příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek) další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů možnost uplatnění i dle Vaší specializace - vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

06.04.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu, množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat. Podporujeme další vzdělávání a specializaci.

Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

06.04.2021

Prodám světlo pro malou chirurgii SITOS se zavěšením na stěnu. Typ VETELA 2300 Cena: 10.000 Kč

Dále inhalační přístroj Anemat N8 bez odpařovače upravený pro použití s koncentrátorem kyslíku - cena 12.000 Kč nebo s odpařovačem isofluranu - cena 20 000 Kč. Tel. 777 511 607

06.04.2021

"Poločeská" veterinární praxe u Birminghamu ve Velké Británii přijme studenty veteriny (v posledním ročníku) na practical placement Erasmus/internship/elective.

Nutná angličtina na komunikativní úrovni (interview bude přes skype v angličtině). Ubytovaní je zajištěno, student se bude aktivně zapojovat do péče o pacienty, včetně výpomoci s nočními operacemi atd.

www.WarrenHouseVets.com životopis v AJ prosím zasílejte na t.indrielle@gmail.com

05.04.2021

Prodám rok starý set analyzátorů Idexx Catalyst a Idexx Procyte.

Je to nejlepší co momentálně Idexx nabízí z biochemie a hematologie. Zakoupeno v 5/2020. V záruce do 5/2024. Stav nových přístrojů jak vzhledově, tak technicky. Komunikace přes síť s Vetis i Winvet. Jednoduché ovládání, automatický provoz.

Jenom seriózní nabídky prosím. Předtím, než mi zavoláte, nechte si poslat cenovou nabídku, abyste měli představu, kolik celý set stojí. V případě vážného zájmu, možnost zaškolení a předvedení v Praze. Možnost odpočtu DPH. Cena dohodou.

Dále nabízím k prodeji rok starý, nevyužitý analyzátor močového sedimentu scil Vet SA. Možnost odpočtu DPH. Cena dohodou. Nabídky prosím na telefon 775 677 688.

03.04.2021

Prodám biochemický analyzátor Spotchem EZ

http://medista.cz/data/files/arkray-spotchem-veterina-katalog.pdf. Cena 29000 Kč. Před prodejem necháme přístroj zkontrolovat v servisu u dovozce.

Kontakt info@zelenaliska.com nebo 776 034 284.

02.04.2021

Veterinární ordinace Matoušek (Pelhřimov) přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo částečný úvazek.

Práce primárně v praxi malých zvířat v rodinné ordinaci s dobrým zázemím a vybavením (BCH i HEM analyzátor , RTG, USG, inhalační anestézie.. ). Lze také částečně vykonávat praxi v chovech skotu .

Veterinární praxe není podmínkou (vhodné i pro absolventy). Důležitá je zodpovědnost, přátelský přístup a příjemné vystupování a také ochota se učit nové věci.

Pro více informaci lze volat na č. 601 014 146. Životopisy zasílejte, na ordinace@veterina-matousek.cz

01.04.2021

Veterinární lékař/lékařka v Massachusetts, USA

Budeme sponzorovat víza H1B, pomáhat při získávání povolení k praxi v USA a Massachusetts. Musíte mít zkušenosti jako veterinář s pacienty a také s operací měkkých tkání, zubní chirurgie by byla dobrá. Musíte mluvit a psát výborně anglicky.

Jsme na krásném mořském pobřeží severně od Bostonu MA. Naše webová stránka http://www.farmsveterinaryclinic.com Můžeme vám pomoci s vaším životním uspořádáním. Plat je konkurenceschopný s tím, co máme zde v USA.

Kontaktujte majitele Rachel Cutler rachel@farmsveterinaryclinic.com a odpovězte anglicky

01.04.2021

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně - Žebětíně hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Odpolední pracovní doba, práce na DPP. Zaučíme i šikovného absolventa.

Kontakt pro zájemce: veterinazebetin@seznam.cz

01.04.2021

Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení přijme do pracovního poměru na plný pracovní úvazek veterinárního lékaře / lékařku pro výkon veterinární péče ve Středočeském kraji se sídlem ve spádové veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína.

Náplň práce.

• Zajišťuje výkon veterinární péče v podmínkách MV v přidělené spádové oblasti – Středočeský kraj se sídlem ve spádové veterinární ordinaci v Býchorech u Kolína,

• spolupracuje s příslušnými služebními funkcionáři a vedoucími zaměstnanci při vytváření a dodržování podmínek a požadavků veterinární péče.

• provádí odbornou léčebnou a preventivní péči o služební zvířata útvarů Policie ČR a Ministerstva vnitra a na základě pověření výkon státního veterinárního dozoru a další odborné veterinární činnosti vyplývající ze zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči, ve znění pozdějších předpisů, tyto činnosti vykonává v útvarech MV v přidělené spádové oblasti.

• spolupracuje s hygienikem MV v oblasti ochrany před nemocemi přenosnými ze zvířat na člověka.

• spolupracuje s územně příslušnými orgány Státní veterinární správy, popř. s dalšími orgány státní správy.

• v přidělené spádové oblasti organizuje a provádí opatření proti vzniku a šíření nákaz zvířat a nemocí přenosných ze zvířat na člověka nebo z živočišných produktů na člověka.

• na základě přiděleného pověření provádí odborné úkony v oblasti výkonu státního veterinárního dozoru v útvarech MV v přidělené spádové oblasti.

• v rozsahu stanoveném Ministerstvem vnitra a vedoucím oddělení veterinární služby vede veterinární dokumentaci a evidenci a zpracovává veterinární výkazy a hlášení.

• cestou vedoucího oddělení veterinární služby uplatňuje požadavky na nákup veterinárního materiálu a léčiv pro zajištění odborné činnosti veterinární služby.

Nabízíme

• odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy (podle zákona č. 300/2019 Sb., a nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.),

• platová třída 13,

• platové rozpětí: základní plat 26 730 – 39 420 Kč (dle odpracovaných let),

• příplatek 2 200 Kč. Po zapracování možnost přiznání osobního ohodnocení podle dosahovaných výsledků,

• pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou převedení na dobu neurčitou, • zkušební doba 3 měsíce,

• standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu uvedené v kolektivní smlouvě,

• příspěvky z FKSP - stravenky,

• 25 dnů dovolené,

• 5 dní indispozičního volna,

• příspěvek na dovolenou podle vlastního výběru,

• měsíčně příspěvek na penzijní spoření,

• možnost využití rekreačních zařízení objektů v rámci Policie za zvýhodněné ceny i pro členy rodiny,

• pro děti zaměstnanců organizujeme 3 - týdenní letní dětské tábory,

• odměny při pracovních a životních výročních.

Požadujeme

• požadované vzdělání – vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, ukončené vysokoškolské vzdělání s titulem MVDr.,

• způsobilost k právním úkonům,

• bezúhonnost,

• praxe ve veterinární ordinaci a atestace 1. stupně výhodou,

• čistý rejstřík trestů,

• vstupní lékařská prohlídka,

• schopnost práce s rentgenovým zařízením,

• řidičský průkaz skupiny B nutný. Místo výkonu práce: veterinární ordinace v Býchorech u Kolína a přidělená spádová oblast (Středočeský kraj).

Nástup možný: ihned

Kontaktní osoba: MVDr. Milan Dudek vedoucí oddělení veterinární služby, tel.: 731 553 027 email: milan.dudek@pcr.cz

Příjímací proces: V případě, že máte zájem o inzerované pracovní místo a splňujete kvalifikační předpoklady inzerovaného místa, zašlete nám

1) strukturovaný životopis s kontaktními adresami a telefony,

2) motivační dopis a

3) kopii dokladu o Vaší odborné způsobilosti na kontaktní emailovou adresu.

Na základě posouzení Vašich kvalifikačních předpokladů, znalostí, dovedností a případně i odborné praxe s požadavky na dané místo Vás budeme informovat o dalším postupu.

31.03.2021

Dobrý den, hledám praxi/ zkrácený úvazek/ HPP jako veterinární sestra nebo fyzioterapeutický asistent v okolí Brna a Vyškova.

Mám praxi jako ošetřovatelka psů a koček v Útulku městské policie Brno. Jsem účastnicí Kurzu fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat. V oblasti fyzioterapie se dále vzdělávám na různých workshopech a online webinářích. Také jsem členkou České asociace veterinárních sester, což mi poskytuje velké množství materiálů k samostudiu. Jsem zodpovědná, samostatná a nebojím se komunikace.

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu: bobkova.lucka@seznam.cz. Ráda Vám zašlu svůj životopis a zodpovím případné další dotazy. Děkuji a přeji pěkný den. Bobková Lucie

29.03.2021

Veterinary Surgeon wanted for Sussex Coast Vets in UK. Experienced small animal vet needed in this thriving practice on the East Sussex coast covering towns of Hasting and Bexhill.

An area steeped in history, with beautiful countryside, stunning coastline and an abundance of choice within the arts and social events.

At Sussex Coast Vets we emphasise care, community and communication, and we built a large, local client base on the principle of providing excellent, personalised service. We have and experienced team of nurses and support staff and an extensive range of facilities including ultrasound, digital x-ray, endoscopy and comprehensive lab equipment. On top of that a generous package and CPD allowance is offered.

If you are interested please send your CV and motivation letter to Lubos Kustra, DVM, MRCVS, at lubos.kustra@sussexcoastvets.co.uk or call +447 393 960 688.

29.03.2021

ABVET veterinární klinika (Bohumín) přijme veterinárního lékaře/lékařku:

Nabízíme:

Peníze: 830.000 btto/rok s možností růstu

Vybavení: Nadstandardní. On-site laboratoř, USG Esaote MyLab7, digi RTG, videoendoskop Karl Storz, artroskopie, laparoskopie, vybavená hospitalizační jednotka.

Tým: zkušený, přátelský Pracovní doba: dvousměnný provoz (R/O), víkend 1x/5týdnů, bez nočních služeb

Benefity: podpora dalšího vzdělávání

Požadujeme: Praxe v oboru min. 5 let. Samostatná práce v ambulanci, zvládnutí managementu urgentních pacientů. Nástup dohodou.

Více o nás na www.abvet.cz, CV prosím zasílejte na david.gallus@abvet.cz

29.03.2021

Dynamicky se rozvíjející společnost Vetlab provozující veterinární laboratoře v Polsku shání kolegu/kolegyni na pozici laboratorního diagnostika.

Jedná se o pohodovou práci v zavedené laboratoři v Katovicích v přátelském mladém kolektivu.

Více informací a kontakt zde: https://www.prace.cz/nabidka/

28.03.2021

Veterinární klinika EMVET v Chotěboři přijme do týmu veterinárního lékaře/ku, i čerstvého absolventa FVL VFU, na hlavní nebo částečný pracovní poměr (vhodné i pro lékaře na rodičovské dovolené).

Práce v praxi malých zvířat, bez víkendových služeb a pohotovostí, se sestřičkou k ruce a dobrým vybavením (BCH a HEM analyzátor, RTG, USG, Doppler tlakoměr, inhalační anestezie, infuzní pumpa...).

Pokud by byl zájem o medicínu velkých zvířat je možné uplatnění i tam. Samozřejmě podporujeme další vzdělávání a odborný růst. Těšíme se na posilu týmu, empatické a příjemné jednání s klientem, radost a chuť hledat možnosti léčby našich pacientů i legraci na i mimo pracoviště.

CV a Vaše otázky posílejte na e-mail omeloun@emvet.cz.

PS: V areálu kliniky je cvičák služebních plemen, kolega má pastvinu s koňmi, na klinice kávovar s velmi dobrým kafem k dispozici nám i klientům ;) a v Chotěboři je lesní školka a škola.

28.03.2021

Dobrý den, prodám vozík pod ultrazvukový přístroj 58x35 cm.

Cena 5929 Kč s DPH.

(https://www.atomvet.cz/cs/detail/120-Vozik-pod-ultrazvukovy-pristroj.html)

info@nasveterinar.cz

26.03.2021

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku na velmi dobře vybavenou kliniku v Prostějově.

Nabízím pracovní smlouvu na dobu neurčitou, služební byt 2+1 15 minut od ordinace, podporu vzdělávání a další benefity.

Požaduji zájem o obor, příjemné vystupování, pracovitost, ochotu se dále vzdělávat.

Vítáme i zájemce o medicínu plazů a ptáků. m.hejlkova@seznam.cz

26.03.2021

Veterinární klinika Medipet Zlín přijme veterinární lékaře/lékařky, absolventy FVL.

Více informací na https://www.medipet.cz/kariera.html

Těšíme se na Vaši návštěvu!

25.03.2021

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinárního lékaře/lékařku. Ordinace je moderně plně vybavena.

V případě zájmu prosím CV na nase.veterina@seznam.cz

25.03.2021

Prodáme špičkové USG ESAOTE X6 s mikrokonvexní sondou a kardiosondou. Stáří 2 roky. Důvod - nákup X8. Cena: 340 tis s DPH.

Kontakt: 606 705 788, nowak@liskovka.com

25.03.2021

Prodám 2x negatoskop, kazety 30x40,20x30,18x24 s foliemi, sekundární clonu 30x40 skoro novou cena 2000,-  tel: 603 887 975

25.03.2021

Veterinární klinika Delta MVDr. Michael Růžička, s.r.o. (Praha 6), přijme veterinárního lékaře/lékařku, na HPP nebo částečný úvazek, případně jako OSVČ. Pro kolegyně na mateřské/rodičovské dovolené i možnost na DPP.

Nabízíme: Zázemí moderního pracoviště, práci v přátelském kolektivu, vysoké platové ohodnocení, příspěvek na vzdělávání.

Požadujeme: Zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat.

Praxe vítána, ale vhodné i pro absolventy se zájmem o obor. Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

24.03.2021

Dobrý den, hledám praxi v ordinaci pro malá zvířata v Brně.

Jsem studentkou 3. ročníku postgraduálního studia se zaměřením na velká zvířata, mám však zájem vzdělávat se také v oblasti medicíny malých zvířat.

Za nabídky předem děkuji.  tyna.gebo@seznam.cz

24.03.2021

Veterinární klinika Přelouč přijme veterinární sestru/ bratra.

Praxe v oboru výhodou, ale rádi přijmeme i aktivního absolventa. Nástup možný ihned. Práce na zavedeném, moderním a vybaveném pracovišti. Možnost dalšího vzdělávání.

Požadujeme aktivní přístup k práci, komunikativnost, příjemné vystupování a empatii.

Zájemci mohou zasílat CV na veterina.prelouc@gmail.com

24.03.2021

Dobrý den, poptávám práci jako veterinární asistentka a to ať už formou Hpp či brigády nebo stáže

Mám nedokončené studium agropodnikani (přerušeno ve 4 ročníku) zkušenosti jako veterinární asistentka mám z předchozího období v délce cca 6 měsíců tato práce mě velice bavila a proto bych se v oboru nadále ráda rozvíjela a dělala práci která mě baví a motivuje se zvířátky jsem v každodenním kontaktu a nebojím se žádné manipulace s nimi

Pokud bych Vás zaujala ráda zašlu svůj životopis pokud možno Středočeský kraj Mělník, Neratovice, Praha a blízké okolí časově jsem naprosto flexibilní za případné nabídky předem děkuji buď na email marusstei6@gmail.com nebo telefonní číslo 601 535 348

22.03.2021

Veterinární klinika Michle na Praze 4 přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný pracovní úvazek.

Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, po zkušební lhůtě navíc odměny z obratu, práci na moderně vybaveném pracovišti. Pracovní doba průměrně 30h týdně, bez nočních služeb.

Požadujeme: zájem o obor, snahu se vzdělávat, velmi kladný vztah ke zvířatům a příjemné vystupování vůči klientům. Znalost českého jazyka.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis a motivační dopis na e-mail: info@veterina-michle.cz

21.03.2021

Hledám partnera ke spolupráci s předpokladem převzetí části nebo celé veterinární kliniky.

Podmínky spolupráce k jednání. V případě zájmu prosím o kontakt na: vet.soukup@gmail.com.

21.03.2021

Hledám partnera ke spolupráci s předpokladem převzetí části nebo celé veterinární kliniky.

Podmínky spolupráce k jednání. V případě zájmu prosím o kontakt na: vet.soukup@gmail.com.

21.03.2021

Veterinární klinika v Doksech u Máchova jezera hledá veterinárního lékaře/ku do svého kolektivu, možno i absolvent/ka.

Jsme klinika se smíšenou praxí, převážně malých zvířat, vybavená laboratoří, digi RTG, USG, inhalační anest., endoskopií....

Nabízíme také možnost služebního bytu v krásném prostředí Máchova kraje.

Svoje CV posílejte na veterinadoksy@seznam.cz, dotazy rádi zodpovíme na 725 344 600.

19.03.2021

Dobrý den, prodám USG Medison Sonoace 8000SE; 2 sondy: mikrokonvexní gynekologická 4-9MHz, konvexní 2,8-5MHz. Součástí je i tiskárna a doppler.

Pořizujeme nový přístroj. Pravidelně servisované, funkční. Vhodné do např. do začínající praxe. Cena Dohodou. Možnost si vyzkoušet v Praze. info@nasveterinar.cz

19.03.2021

Territory manager Poultry (Czech Republic) CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o.

Place of work: Czech Republic (The job requires travelling)

Start date: ASAP

Contract type: Trade licence

Information about the position

Job description responsibilities and duties:

• Achieve sales and profitability goals by professional sales skills, customer oriented attitude

• Find a Value Project with a customer, create a Ceva Specific Value Proposition– and follow up customers KPI and Ceva’s KPI

• Prepare for, organize and lead meetings at customer. - Involve Vet Services, assuring proper comprehension and successful execution of the strategy defined

• Drive optimal selling strategies that are based on valid, Customer-Specific Value Propositions

• Identify, pursue and close new sales opportunities through the successful execution of Ceva Specific Value Proposition

• Provide CEVA Country / Business Unit Management with accurate and timely sales forecasts to optimize proper resource planning throughout the organization

• Establish direct and impactful long term relationship with key accounts AH managers and key opinion leaders, attending poultry industry meetings and acting as a contributor and/or solution provider towards them

• Run field trials and ensure adapted monitoring systems to accomplish results

• Ensure promotion by evidencing and adapting to local conditions the product advantages related to the strategy and positioning of the poultry range based on trials

• Ensure valuation over product and the customer condition based on regular monitoring and ensuring a correct communication flow with local key opinion leaders, in the local team and with corporate Employee perks,

benefits:

• Competitive salary

• Long-term prospects in our company

• Dynamic and long-established team

• Opportunity to improve professional knowledge

Educational Specialization: Veterinary degree or relevant diploma

Language skills: English - Upper intermediate (B2)

Other knowledge: Microsoft Excel – advanced Microsoft PowerPoint – basic Microsoft Word - basic Driving licence: B

Personality requirements and skills:

• Veterinary degree or relevant diploma

• Previous experience advantage

• Sales experience

• Verbal and written English is a must

• Excellent communication skills and ability to build and maintain good interpersonal relationship with partners

• Detail oriented attitude, excellent problem solving and troubleshooting capabilities

• Good organization and coordination skills, clear record and report writing and proofreading skills in English

• Ability to work independently

• Ability to travel a lot

Information about the selection process: If you are interested in our position, please send your CV to the following email address: hr@ceva-ah.sk Please note, that we will reply only to selected candidates. Thank you for your understanding. Company address: CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. Prievozská 5434/6A 821 09 Bratislava http://www.ceva.com

18.03.2021

Veterinární ambulance DIAMONDVET v Libiši - Neratovice, hledá veterinární sestru/bratra.

Praxe v oboru je výhodou. Nástup možný ihned. Práce na zavedeném, moderním a vybaveném pracovišti (RTG,USG,Inhal.anestézie,laboratoř...). Možnost dalšího vzdělávání na seminářích.

V případě zájmu prosím CV na mergescikova.veronika@gmail.com

18.03.2021

 Predám 100-percent funkčný, pravidelne servisovaný sono - ultrazvuk zn. Medison 128 BW prime.

Má 2 nepoškodené sondy konvex + mikrokonvex (vaginálna), všetky obvyklé základné funkcie na bežnú rutinnú usg - diagnostiku (bez rôznych zbytočných nadfunkcií...).

Cena je 23.500 Kč, k odberu ihneď v Prahe. Tel: 607 838 797 MVDr. Peter Skladaný

18.03.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata H-VET s.r.o., Praha 15 hledá šikovnou dámu/pána na místo recepční/recepčního.

Podle dohody lze plný nebo částečný úvazek. Zdravotnické vzdělání ani praxe není podmínkou, pouze základní orientace v chovu koček nebo psů.

Životopisy zasílejte na hvet@volny.cz

18.03.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární technik/technička – Modřice, Český Brod, Příbram, Vimperk, Polička

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo.

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

18.03.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární inspektor/inspektorka – Jičín, Praha 2, Mirovice, Vodňany, České Budějovice, Žatec, Litoměřice, Hradec Králové, Vlašim, Beroun, Kladno, Tábor, Strakonice, Český Krumlov, Prachatice, Bruntál, Hlavečník

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo.

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

17.03.2021

Veterinární ordinace v Lužci nad Cidlinou se zaměřením na smíšenou praxi s převahou malých zvířat hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře, možno i absolventa VFU Brno.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, nadstandartní platové ohodnocení, velké množství pacientů.

V případě zájmu zasílejte prosím své CV na email: veterinaluzec@seznam.cz, případné další dotazy rádi zodpovíme na tel: 607 887 668

16.03.2021

Pro začínající praxi malých zvířat sháníme základní vybavení (vyšetřovací stůl, mikroskop, USG, analyzátory apod.).

Veškeré nabídky prosím do mailu janulka.starh@seznam.cz nebo sms 605 961 583, děkuji.

16.03.2021

Horská veterinární klinika s.r.o. v Trutnově rozšiřuje svůj tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

• zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice v atraktivním prostředí Krkonoš

• odborný růst a postgraduální vzdělávání

• výhled na Sněžku z oken kliniky a každý den dobrou kávu

Chce to jen nadšení, radost z úspěšně vyřešených případů a chtít dělat nové věci. Jestli je to něco, co hledáte, napište nám na info@veterinatrutnov.cz a my Vás rádi oslovíme.

16.03.2021

Výživářský konzultant/konzultantka, Specialista/Specialistka pro výživu prasat

Koho teď hledáme?

Chceme odborníka, který bude zajišťovat poradenství a poskytovat servis chovatelům prasat. Budete pro nás důležití, protože Našim zákazníkům chceme poskytnout kompletní servis od vytvoření receptury na míru až po poradenství ve výživě zvířat.

Co na Vás čeká

• péče o stávající zákazníky,

• poradenství a poskytování chovatelského servisu,

• získávání nových zákazníků, prezentace a prodej výrobků,

• sledování a analýza trhu,

• příprava návrhů a podílení se na vývoji nových výrobků,

• prezentace firmy na veletrzích a výstavách.

Jací byste měli být?

• VŠ vzdělaní,

• odborně znalí v oblasti výživy, techniky chovu, zoohygieny a technologie chovu prasat,

• zkušení v obchodním prostředí,

• komunikativní a aktivní,

• aktivní řidič (sk. B).

Co za to?

• Práci, která dává smysl,

• příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji,

• motivující ohodnocení vázané na výkon,

• služební automobil i na soukromé používání, mobilní telefon a notebook, výhodné rodinné telefonní tarify, příspěvek na penzijní připojištění a firemní akce.

Přidejte se k nám Nástup možný ihned nebo dle dohody. Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis na email: indrova@dibaq.cz

15.03.2021

Nově postavená, supermoderní veterinární klinika v Ústí nad Labem hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme HPP, řádnou pracovní smlouvu, nadstandartní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, hrazené vzdělávání, stravenky. Jedná se o pracoviště s pohotovostí. Účast ve službách po zácviku a vždy se starším lékařem na telefonu pro případné konzultace či nutné asistence u složitějších pacientů.

Nemusíte pracovat v nonstopu celý život, ale pokud začnete v malé ambulanci, nikdy se císařské řezy, torze, invaginace, operace hrudníku, traumata, akutní srdeční selhání, diabetické ketoacidózy, otravy a podobné diagnózy pořádně řešit nenaučíte. Přicházejí k nám mladí lékaři s tím, že se na předchozím pracovišti dělali jen prevenci a k ničemu složitějšímu se nedostali. U nás se za rok naučíte to, k čemu se jinde nedostanete za 10 let. Nemusíte se bát, že bychom Vám něco neukázali. Budete operovat a operovat a operovat. V přestávkách diagnostikovat a stabilizovat. Přijďte pracovat na pár let k nám a máte celý život z čeho čerpat. A když se Vám u nás bude líbit, můžete zůstat neomezeně dlouho.

Preferujeme dlouhodobou kolektivní spolupráci.

Ústí nad Labem může znít méně atraktivně, než Praha či Brno. Ale – Tisá – pískovcové skalní město 11km, Telnice sjezdovka 11km, Národní park České Švýcarsko 40km, Drážďany 45min po dálnici, Praha necelá hodina po dálnici do centra (zkuste za tu dobu dojet do centra Prahy z Jižního města). K tomu velmi nízké náklady na bydlení a život.

Kontakt: mikulica.ondrej@gmail.com 724 250 708

15.03.2021

Prodám nerezový vanový operační/sprchovací stůl s pro septickou chirurgii včetně zubních kamenů, vyspádovaný, s připojením ke kanalizaci.

Masivní nerez, pořizovací cena 38 000 Kč.

Prodej za 12 000 Kč. mikulica.ondrej@gmail.com

 
15.03.2021

Veterinární klinika MetropoleVet Praha 9 s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární sestra (bratr)/ technik (technička).

Koho do týmu hledáme?

Veterinární sestru/bratra s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy Kolegu / kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu. A v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch. Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co u nás budete dělat?

Každá pozice ve veterinární praxi je důležitá, ale veterinární sestra hraje stěžejní roli. V průběhu dne poskytuje asistenci lékařům, což jim dovoluje zvládat efektivněji diagnostiku nebo provádění chirurgických zákroků na dalších pacientech. Sestry pomáhají také vyplňovat lékařské záznamy, udržovat vyšetřovnu čistou a připravenou, provádět laboratorní vyšetření, aktualizovat lékařské zprávy, asistovat při chirurgických zákrocích, či se starat se o pacienty na hospitalizaci.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou. Nadstandardní finanční ohodnocení. Velké množství zajímavých pacientů. Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště. Malý a přátelský kolektiv. Práci bez nočních služeb.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání v oboru Výborné komunikační schopnosti (znalost češtiny slovem i písmem) Lásku ke zvířatům Spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha Chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu Nástup květen-červen 2021

Něco o nás

Jsme privátní veterinární klinika zabývající se výhradně léčbou psů, koček a drobných savců. Fungujeme od ledna 2015. V současné době pracuje na klinice tým složený ze 4 veterinárních lékařů (lékařek) a 4 veterinárních sestřiček. Prostory veterinární kliniky jsou rozděleny na dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál s přípravnou, nesterilní zubní sál, hospitalizační místnost, RTG vyšetřovnu, laboratoř a velké zázemí pro zaměstnance.

Nastartujte svoji kariéru

V MetropoleVet Praha nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme, velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření svých čtyřnohých dětí žádné obavy.

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, majitel kliniky, samuel.evinic@gmail.com

15.03.2021

Prodám vybavení pro velkou praxi.

Vhodné pro začínajícího kolegu. Výhodná cena. tel.: 602 758 314

13.03.2021

Veterinární klinika Yorica v Ostravě přijme veterinární lékařku/lékaře.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, s pracovní dobou okolo 30 hod/týdně, každý čtvrtý víkend dopolední služba.

Požadujeme aktivní přístup ke vzdělání a příjemné vystupování ke klientům a komunikaci.

Pro bližší informace a v případě zájmu zasílejte své životopisy na pavla.bacikova@gmail.com

13.03.2021

Hledám člověka, který by mi pomohl s rozvržením a vizualizací budoucí veterinární ordinace.

Bude muset zakomponovat CT, RTG, hydrovanu, atd., takže požaduji znalost produktů a jejich nároků. Kontaktujte mě prosím zde: luckadokina@seznam.cz

13.03.2021

Právě teď je ta nejvhodnější doba na změnu! Přidej se k nám! Práce veterináře je náročná, ale proto je důležité mít kolem sebe usměvavý tým, který v této nelehké době stojí při sobě.

Dalšího pozitivně laděného doktora/doktorku přijmeme do našeho týmu. Své životopisy zasílejte na info@nasveterinar.cz.

P.S.: RTG, USG, inhalačka, analyzátory a další radosti jsou u nás samozřejmostí

12.03.2021

Dobrý den, nabízím brigádu v chovatelských potřebách v Brně na pozici balení balíčků na eshop. Jen k dlouhodobé spolupráci.

V případě zájmu prosím CV na nase.veterina@seznam.cz

12.03.2021

Hledáme veterinární sestřičku/asistenta na HPP či VPP na kliniku v Českých Budějovicích, Veterina u kostela s.r.o., těšíme se na vás.

info@veterinaukostela.cz nebo tel 608 778 372

10.03.2021

Veterina Svahy Zlín přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, pracovní dobu v rozsahu 30hod/týdně, každý třetí víkend službu v sobotu 9-11. Bez nočních služeb a pohotovostí.

Požadujeme zájem o práci a další profesní růst, příjemné vystupování a spolehlivost. Praxe vítána, ale vhodné i pro absolventy se zájmem o obor.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na mail: veterina-svahy@email.cz nebo tel. č. 737 518 187

10.03.2021

EQUINE VET in the UK "Poločeská" veterinární praxe u Birminghamu ve Velké Británii přijme zkušeného veterináře specializujícího se na koně.

Kromě rutinní péče se zaměřujeme na reprodukci, takže zájem nebo dokonce zkušenost v této oblasti je výhodou. Nutná registrace s Britskou RCVS (vypomůžeme) a angličtina na komunikativní úrovni (interview bude přes skype v agnličtině). Plat podle zkušenosti cca 50-65.000 čistého měsíčně.

www.WarrenHouseVets.com životopis v AJ prosím zasílejte na t.indrielle@gmail.com

10.03.2021

Veterinární klinika v Praze 4 v Nuslích - Schwetter a kol. shání novou posilu na hlavní nebo i poloviční pracovní úvazek bez nočních služeb!

Pracovní doba 7 hodin pondělí až pátek a jednou za měsíc víkendová služba celkem 7 hodin/víkend :) Nástup možný ihned !

Dbáme na rodinný přístup ke klientům a pacientům, veterina nás baví. Řešíme zajímavé případy. Rádi se učíme nové věci. Máme dobré přístrojové vybavení a nejlepší sestřičky na světě. Práce je občas náročná, ale dobře platově ohodnocená, oceníme a pomůžeme v případě snahy o specializaci.

Sháníme někoho, kdo se rád rozvíjí, učí a přijímá výzvy a nebojí se ! Absolventi nejsou překážkou. Pište na info@veterinanusle.cz

10.03.2021

Hledáme veterinární sestru/bratra na kliniku do Třeboně.

V případě zájmu prosím CV na info@vetpoint-trebon.cz, děkujeme za zájem VETPOINT Třeboň

10.03.2021

Prodám z důvodu dalšího nevyužití zachovalé, zcela funkční, pojízdné vyšetřovací (příp. i operační) světlo MACH 120F/120 .

Cena 8.000 Kč.

Pouze osobní odběr v Přerově Zájemci pište richard.batka@seznam.cz

10.03.2021

Prodám dvě starší RTG zástěry velikosti 110x60 cm (M), 0,25Pb.

Cena 1.500,- /ks .

Kontakt: richard.batka@seznam.cz

09.03.2021

Nabízíme pronájem 1.patra nemovitosti na adrese Praha 4, Podolské nábřeží 6/34 - bílá budova - možnost zřízení veterinární ordinace. Samostatný vchod, 200m2, vlastní parkoviště. danakaf@seznam.cz

09.03.2021

Nabízím možnost spolupráce (VPP, výpomoc, vykrývání) v praxi hospodářských zvířat.

Jihomoravský kraj a Vysočina. E-mail: vet.dr@seznam.cz

09.03.2021

Hledám práci jako veterinární sestra.

Studuji dálkově zootechnický obor, mám zkušenosti s chovem zvířat (asistence u porodů, kastrací, aplikace léčiv apod.), dva roky jsem vedle školy pracovala v genetické laboratoři, spolehlivost a ochota se učit jsou samozřejmostí, stejně jako kladný vztah ke všem zvířatům. AJ, NJ, řidičský průkaz B. České Budějovice, Třeboň a okolí.

anna.saxlova@seznam.cz 608 061 749 Za případné nabídky budu velmi ráda, děkuji.

08.03.2021

Do Našeho kolektivu veterinární nemocnice Libuš s nonstop provozem, hledáme veterinární asistentku/ta/recepční.

Požadujeme: středoškolské vzdělání (zdravotnické vzdělání či praxe výhodou), příjemné vystupování, ochotu se dále vzdělávat!

Motivační dopis a CV prosím posílejte na e-mail truhlarova123@seznam.cz Budeme se těšit, kolektiv Vetnemo 😊

08.03.2021

M-Veterinární klinika pro malá zvířata ve Zlíně Malenovicích přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme dobře vybavené pracoviště, podporu vzdělávání a dobré ohodnocení. Praxe výhodou.

CV a motivační dopis prosím zasílejte na info@veterinarniklinika.cz

07.03.2021

Prodám plně funkční Ultrasonografický přístroj MINDRAY DC-3Vet s mikrokonvexní sondou 6C2: frekvence 5.0/6.5/8.0 MHz, radius 15 mm, 15" LCD displej, režimy zobrazení: B, B+B, B+M, M, Color Doppler (CFM), Pulsní Doppler (PWD), Power Doppler (DPD), CZ menu, úprava obrazu: iClear (redukce šumu), podsvícená klávesnice.

Byl prováděn pravidelný servis a aktualizace softwaru, výborný stav. Cena 80.000 Kč s DPH.

Kontakt: Aurum Vet s.r.o. České Budějovice, email: jiri.kamis@gmail.com

07.03.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata Aurum Vet s.r.o. v Českých Budějovicích, přijme veterinární sestru/bratra.

Praxe vítána, ale není podmínkou. Životopisy zasílejte na E-mail: jiri.kamis@gmail.com

07.03.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata Aurum Vet s.r.o v Českých Budějovicích přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Vhodné i pro absolventy. Životopisy zasílejte na E-mail: jiri.kamis@gmail.com

07.03.2021

Veterinární klinika Wellpet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme. Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, BCH analyzátorem krve a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť se učit novým věcem.

Své životopisy zasílejte na adresu: veterina@wellpet.cz

06.03.2021

Veterinární klinika Hkvet s.r.o. přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na interní medicínu.

Jsme referenční pracoviště s NONSTOP provozem, nacházející se v Hradci Králové.

Nabízíme moderní přístrojové vybavení, které umožnuje diagnostiku u množství zajímavých případů – digitální RTG, USG, laparoskopie, endoskopie, artroskopie, intraorální RTG, inhalační anestezie, ENSEAL, krevní analyzátory, moderně vybavená hospitalizace a mnoho dalšího.

Hledáme kolegu, který bude pracovat samostatně a zároveň spolupracovat s celým naším týmem, který umí být významnou oporou při složitých diagnostikách.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na: finsterle@email.cz

06.03.2021

Veterinární lékař, 5 let praxe u hospodářských zvířat hledá VPP na Vysočině.

micaktomas@seznam.cz

05.03.2021

Veterinárna klinika EL-PA v Trenčíne s 24hod. pohotovosťou, hľadá veterinárneho lekára/lekárku pre internú a pohotovostnú medicínu.

Svoje CV + motivačný list posielať na vetklitn@gmail.com.

04.03.2021

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v Karlových Varech se zaměřením na malá zvířata a koně, hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku i absolventa se zájmem o medicínu malých zvířat.

Nabízíme: moderně vybavené pracoviště, široká škála zajímavých případů, fajn kolektiv, podporu vzdělávání i případné specializace, dobré platové podmínky, bez nočních služeb a pohotovostí

Hledáme: týmového hráče s empatií, chutí pracovat, ochotou učit se novým věcem. Praxe vítaná, ale není podmínkou. Kladný vztah ke koním výhodou.

Své dotazy a CV posílejte na email klin.vet@seznam.cz, zatloukal.vet@seznam.cz

04.03.2021

Tierarztpraxis, MVDr. Marian Vecera sucht einen motivierten Tierarzt / Tierärztin für eine Rinderpraxis in Schönsee in der Oberpfalz (nah an der Tschechischen Grenze)

Ihre Aufgaben:

• Geburtshilfe inkl. Kaiserschnitt

• Innere Medizin

• Künstliche Besamung

• Blutuntersuchungen, Milchproben

Berufserfahrung in der Rindermedizin ist uns wichtig.

Kontakt: +49(0)1751 671 982, +420 777 030 257, www.tierarztpraxisvecera.de mail@tierarzptraxisvecera.de

Základní znalosti NJ podmínkou, ideálně na úrovni B2. Pan Dr. Večeřa pomůže s potřebnými formuláři atp. Ubytování zdarma zajištěno. Možnost velmi zajímavého platového ohodnocení.

04.03.2021

Přijmu veterinárního lékaře nebo lékařku na menší ošetřovnu rodinného typu MVDr. Ludvíka Mikošky v Sušici na Šumavě.

Jedná se o praxi u malých zvířat s občasnými výjezdy do terénu. Preferuji zájem o obor a slušné vystupování v kontaktu s klienty. Znalost němčiny vítána, stravování a ubytování zajištěno.

Tel. 602 372 673, mikoskaludvik@seznam.cz

03.03.2021

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace v Havířově.

Na částečný nebo úplný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.

Své CV můžete posílat na: zuzka.vlcek@gmail.com. Mob.: 721 815 808.

03.03.2021

Hledám práci jako zdravotní sestra na veter. klinice.

Nyní pracuji 16 let na HD v Praze v Krči. Ráda bych udělala změnu. katka.pecankova@seznam.cz

03.03.2021

Norwood Veterinary Group, Beverley, Velka Britanie hleda veterinarniho lekare/lekarku na plny uvazek.

marva@email.cz

02.03.2021

Přijmu studenta/tku VFU do veterinární ordinace v Brně na výpomoc v rámci rehabilitací psů a koní.

V případě zájmu prosím CV s fotkou na rehabilitace.pro.psy@seznam.cz

02.03.2021

Hledám brigádu v oblasti veterinárního technika/asistentky v Brně a okolí.

Mám vystudovanou střední školu veterinární v Boskovicích. Praxe jsem měla v rámci školy, ale i individuální na veterinární ordinaci paní MVDr. Kláry Němcové v Tišnově. Rychle se učím novým věcem. Jsem komunikativní, zodpovědná, precizní a dobře zvládám práci se zvířaty. Aktuálně jsem studentem po maturitního studia anglického jazyka. Z těchto důvodů mohu vždy až po 12h. Kromě tohoto časového omezení jsem flexibilní, mám řidičák i auto.

Pro zájem mě kontaktujete zde: michaela.doc@seznam.cz

02.03.2021

Prodáme starší vyšetřovací stoly s plynovou vzpěrou, funkční. Po dohodě možno upravit - (elektrický nebo hydraulický zdvih , deska atd.) - od 7000,-

Dále vyšetřovací LED světlo KL-III, 80 000 LUX, měnitelná barevná teplota, stropní montáž - po dohodě možno upravit na nástěnnou verzi. Cena 31 000,- bez DPH. info@vetcomplet.cz

02.03.2021

Obchodní zástupce/zástupkyně - veterinární oblast - Praha + západní Čechy

Pro velmi úspěšnou, nadnárodní společnost zabývající se FMCG aktuálně hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na výše uvedenou pozici.

Jaká bude Vaše práce?

• Budete zastupovat společnost jako strategického partnera pro konkrétní veterinární zákazníky prostřednictvím pravidelných návštěv, setkání a seminářů

• Budete rozvíjet kontakt s klinikami, veterináři, zdravotními sestrami

• Budete poskytovat informace o produktech a službách společnosti

• Implementovat předepsané prodejní a marketingové aktivity pro společnost

• Budete se podílet na vypracování prodejních plánů, jejich realizaci za účelem dosažení stanovených cílů

Jaká odměna Vás čeká?

• Zajímavá a zodpovědná práce pro velmi úspěšnou společnost

• Motivující mzda + bonusy z prodeje + kvartální odměny

• Automobil i pro soukromé účely

• Nástup možný ihned

Budete se nám líbit pokud:

• Máte zkušenost s prodejem ve veterinární oblasti, FMCG nebo ve výživě

• Máte minimálně Bc. vzdělání (veterinární velkou výhodou)

• Dokážete velmi dobře komunikovat, máte obchodního ducha, vyjednávací dovednosti

• Mluvíte obstojně anglicky (min úroveň B1)

• Jste aktivním řidičem

batorova@profeskontakt.cz

01.03.2021

Veterinární ordinace Šlapanice u Brna MVDr. Tereza Bednářová a Brno-Slatina MVDr. Robert Just příjme veterinární lékaře-lékařky.

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor medicíny malých zvířat, praxe vítána, ale pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme přátelský kolektiv, kvalitní přístrojové vybavení. Práce na HPP, VPP nebo DPČ.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, preferujeme zaslání CV. Kontakt: tereza.bednar@gmail.com nebo robert.just22@gmail.com

28.02.2021

Do komplexního centra rehabilitace zvířat AQUA-DOG na Praze 4 hledáme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku na výpomoc 1 den popř. vice dní v týdnu.

Práce na živnostenský list. Zaškoleni bude součástí úvodní stáže, která bude dlouhá dle předešlých zkušeností a šikovnosti zájemce.

Nabízíme:

- velmi zajímavou a neobvyklou práci se zvířaty

- zázemí komplexního centra s nadstandartním vybavením

- zaučení od odborníků v oboru

- široké portfolio pacientů (neurologie, ortopedie, interna, sport, výstavy, atd.)

- mladý nadšený tým

- odpovídající plat po zaškolení

Požadujeme:

- praktickou zkušenost s rehabilitací zvířat

- výborné komunikační schopnosti

- fyzickou zdatnost

- časovou flexibilitu

- po zaučení schopnost samostatně pracovat bez dozoru

- bezproblémovou spolupráci v týmu

Vhodné typy vzdělání:

- lidský fyzioterapeut

- veterinární sestra/technik s registrací pro fyzioterapii u veterinární správy

- absolventi i studující komplexního kurzu fyzioterapie zvířat pod ASOFYREZ ČR

- absolventi zahraničních kurzů CCRT, aj.

- absolventi dílčích kurzů v ČR

- Dornova metoda, masáže, aj. se živnostenským listem

- absolventi s rekvalifikačním lidským masérským kurzem

Ctíme individuální přístup k spolupracovníkům, zvířecím klientům i jejich majitelům. Své životopisy, foto a krátký motivační dopis zasílejte mailem na adresu: v.herzogova@aqua-dog.cz, do předmětu prosím napsat "fyzioterapeut".

Výběrové řízení má 3 části: zaslání životopisu, osobní pohovor a stáž umožňující zaškolení a doplnění potřebných dovedností. Nástup možný ihned. Těšíme se na novou kolegyni či kolegu. www.aqua-dog.cz

28.02.2021

Přijmu studenta/studentku VFU na pozici fyzioterapeut zvířat v Brně.

Nyní brigádně, následně s možným nástupem jako rehabilitační lékař nebo veterinární lékař do ordinace. V případě zájmu životopis s fotkou na rehabilitace.pro.psy@seznam.cz

28.02.2021

Poptávám USG přístroj vhodný do začínající praxe malých zvířat.

Za případné nabídky děkuji. habonova@email.cz, 702 986 938.

26.02.2021

Do veterinární ordinace v Brně Žebětíně zaměřené na malá zvířata hledám veterinárního lékaře/lékařku se zkušenostmi z malé praxe. Práce na DPP v odpoledních hodinách.

Svá CV prosím zasílejte na mail veterinazebetin@seznam.cz. Nástup od května 2021.

26.02.2021

Veterinární nemocnice AESCULAP s.r.o., Kpt. Nálepky 237, Pardubice 530 02

Co hledáme? motivované veterinární lékaře/ lékařky určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům spolehlivost, časová flexibilita ochota dále se vzdělávat chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr

Co nabízíme? 12 měsíční rotační program 3 kliniky po celé ČR možnost výběru zařízení dle vlastní preference možnost primárního zaškolení na klinikách Jaggy možnost přestupu do jiného zařízení v průběhu programu individuální přístup dle oboru a zájmu široké možnosti uplatnění kontinuální vzdělávání (podrobné společné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků) možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucími všech oddělení i o nočních a víkendových službách možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech Benefity přesně definovaný plán finančního růstu při nástupu 4 týdny dovolené stravenkový paušál úhrada členského poplatku KVL placené vzdělávací akce věrnostní karty AGEL / Pet Center - specializovaná centra

• Veterinární klinika JAGGY Brno

o Neurologie / rehabilitace o Interní medicína

o Ortopedie / chirurgie

o Dermatologie

• Veterinární klinika Jaggy Praha

o Neurologie / rehabilitace

o Interní medicína

o Ortopedie / chirurgie

o Oftalmologie

o Kardiologie

o Medicína fretek

• Veterinární nemocnice Aesculap Pardubice

o Interní medicína

o Chirurgie o Kardiologie

o Drobní savci

o Stomatologie

Kontakt: Veterinární nemocnice AESCULAP s.r.o., Kpt. Nálepky 237, Pardubice 530 02, www.veterina-aesculap.cz

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte, prosím, na adresu : svobodova@vetnemo-pce.com nebo ruzkova@veterina-aesculap.cz

26.02.2021

Veterinární klinika Vet-Pet na Praze 9 (Prosek) hledá do svého týmu nového lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v mladém, přátelském kolektivu, bez nočních služeb a pohotovosti.

Na klinice jsou dvě plně vybavené ordinace, hospitalizace, operační sál. Disponujeme USG přístrojem, RTG přístrojem s nepřímou digitalizací, přístrojem pro inhalační anestezii, kompletně vybavenou zubní jednotkou, biochemickým analyzátorem..

Nástup možný dle dohody. Pro bližší informace a v případě zájmu zasílejte své životopisy na vet-pro@seznam.cz

24.02.2021

Veterinární klinika s 21 letou historií Vetpoint, Praha 10, hledá vet. lékaře, či lékařku na plný, ev. částečný úvazek.

Nabízíme práci na velmi dobře vybaveném pracovišti, v přátelském kolektivu. Odměna závislá na výkonu. tel. 776 033 603

24.02.2021

Z důvodu modernizace laboratoře prodávám přístroje: Hematologický analyzátor

scilVet abc plus

Samsung PT10V

Oba přístroje jsou plně funkční, pravidelně servisované, 4 roky v provozu. Oba zakoupené u Covetrus, kde najdete podrobnější informace.

V případě zájmu mě kontaktujte mailem na samuel.evinic@gmail.com

23.02.2021

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně hledá veterinárního asistenta/asistentku na částečný úvazek.

Zkušenosti nejsou nezbytné, zaučíme. Nutná je však spolehlivost, komunikativnost a chuť pracovat. Velmi vítaná je praxe v oblasti stříhání psů.

Své životopisy prosím zasílejte na mail: midvet@seznam.cz.

23.02.2021

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá pro region Čechy a Slovensko vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: Sales Manager Animal Health – Live Stock

Podrobné znění inzerátu naleznete na www.cymedica.com/rubrika/kariera/ Váš Cymedica Team

23.02.2021

Nabízím biochemický analyzátor ARKRAY SP-4430 SpotChem, z roku 2006.

Nutná oprava centrifugy (cca 5000 Kč). Nízké náklady na provoz. Cena 10000 Kč.

Kontakt pro zájemce: petr.j@vetnemo.cz

22.02.2021

Zavedená veterinární ordinace pro malá zvířata ORDINAVET v Olomouci hledá do svého týmu veterinárního lékaře/veterinární lékařku na HPP.

Praxe v oboru vítána, není však podmínkou. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme: Přátelský mladý kolektiv ve složení paní doktorka a dvě sestřičky, dvousměnný provoz s příznivou pracovní dobou, příjemné pracovní prostředí, naší nové kolegyni/kolegovi do týmu šikovnou sestřičku s praxí, příznivé platové podmínky, bonusový systém, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, vstřícný přístup založený na ochotě dohodnout se k oboustranné spokojenosti.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete svůj životopis na adresu ordinavet1@seznam.cz.

22.02.2021

Koupím nepřímou digitalizaci, klidně i použitou.

Nabídky prosím zaslat na email: info@vetexotic.cz. Velice děkujeme.

20.02.2021

Nabízím zaměstnání letošní absolventce nebo absolventovi.

Provozuji zavedenou veterinární ordinaci pro malá zvířata a pestrou smíšenou praxi na Svitavsku a okolí.

Hledám kolegyni-kolegu s chutí pracovat v oboru a s příjemným vystupováním. Na všem ostatním se určitě domluvíme.

Nabídky prosím zasílejte na mail veterina.horacek@seznam.cz nebo na telefon 604 648 153

20.02.2021

Hledám práci na zkrácený úvazek na veterině jako zdravotní sestra, recepční.

Pracuji v nemocnici a ráda bych změnu v podobě práce na veterině. Nástup možný ihned. Za případné nabídky děkuji. monzinka@seznam.cz

20.02.2021

Prodám Autokláv STERIDENT obsah 15 litrů, svářečka na balené nástroje STERIKING ISV250 šířka sváru 30cm obojí jen příležitostně používané. Vysokofrekvenční chir. skalpel /možnost i drobné hemokoagulace PerFect TSC. tel. 605 126 767

19.02.2021

Veterinární klinika Aesculap v Prostějově hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku do ordinace malých zvířat a případnou výpomocí v praxi velkých zvířat.

Hledáme kolegu se zájmem o práci a další vzdělávání v oboru. Pozice je vhodná i pro (budoucí) absolventy.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, práci na HPP a podporu dalšího vzdělávání, úhrada komorových poplatků atd.

V případě zájmu nás kontaktujte na veterinapv@seznam.cz, Bližší informace telefonicky či osobně.

19.02.2021

Veterinární klinika LIVE příjme do svého týmu veterinární sestru/ technika na HPP.

Požadované vzdělání: střední veterinární, střední zdravotní škola s maturitou, popř. VŠ zemědělská. Praxe vítaná.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: live@veterina-live.cz

18.02.2021

Do mladého progresivního a sportovně založeného týmu veterinární kliniky v malebném městě Písku (Veterina-Pisek.cz) hledáme posilu - doktorku/doktora.

Zkušenosti v oboru vítány, ale nejsou podmínkou, zásadní je schopnost (sebe)kritického myšlení a snaha o odborný růst.

Preferujeme především zájemce o interní medicínu. Rovněž nabízíme možnost podílet se na výjezdech ke koňským pacientům. Netrváme na plném úvazku, možnost variabilního rozložení pracovní doby, pohotovosti sloužíme, ale nejsou podmínkou. Zbytek můžeme probrat při osobním pohovoru.

MVDr. Martin Jehlička, mobil 776 281 854, email na případná CV: matjeh@email.cz

18.02.2021

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici Střední zdravotnický personál

Požadavky: vzdělání středoškolské proklientský přístup min. částečná znalost NJ či AJ znalost práce s PC–MSOffice, Internet ochota pracovat, částečná časová flexibilita samostatnost, spolehlivost

Nabízíme: zaškolení ve veterinární praxi možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete do 15.3.2021 na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

18.02.2021

Jsou to 2 měsíce co nám byl odcizenej náš milovanej Beníček. Stále se ho nepodařilo najít. Policie bohužel nám nejeví zájem nám pomoci. Proto vás moc prosím, koukejte kolem sebe na psy na vodítku a na zahradách, třeba ho má někdo doma. Může být kdekoliv!

Je čipovaný a měl známku na krku. Prosím vás o sdílení všude, kde to jen jde a šířte to i u pejskařů. Když uvidíte někde pejska prosím vyfotit nebo nebo natočit! Doufáme, že se nám vrátí náš milovaný Beníček odměna je za nález 30 000 Kč. Telefon: 776 204 952 Praha 9

18.02.2021

Hledám brigádu na pozici veterinární technik na veterinární klinice ve Středočeském kraji.

Pracovala jsem pár let na veterinární klinice. Jsem schopna i asistovat při operacích. Momentálně studuji 2. rokem na UVLF v Košicích.

Bližší informace a CV mohu poslat. Můj email extrahanys@seznam.cz

17.02.2021

Veterinární klinika MVDr. Vítězslava Rašky a kol. v Ostravě - Mariánských Horách hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku se zájmem o obor. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme špičkově vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, možnost odborného růstu.

Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás, prosím, na emailu info@vetmed.cz nebo na tel čísle 736 438 238.

17.02.2021

Dobrý den, jmenuji se Barbora Kubíčková, bude mi 25 let a hledám práci na HPP (hlavní pracovní poměr) jako veterinární asistent/ veterinární sestra/ či obchodní zástupce pro veterinární firmu.

Mám vystudovanou SOŠ Veterinární Kroměříž a nedokončené bakalářské vzdělání (3. ročník ukončeno) na UP Olomouc, takže nemám problém s laboratorním prostředním. Nyní pracuji v obchodním sektoru, ale ráda bych se opět vrátila ke zvířatům či podobní práci.

Veškeré další informace Vám velmi ráda zodpovím a zašlu CV. Jsem velmi flexibilní a proto budu ráda za nabídky po celé ČR. Případné nabídky práce / info o mé osobě můžete zasílat na mail: barb.kubi58@gmail.com popřípadě tel: 605 179 051. S pozdravem Kubíčková Barbora

17.02.2021

Prodám nepřímou digitalizaci Carestream DirectView Vita LE CR system, vč. 4 ks kazet 35x43 cm, r. pořízení 2014, provozováno v amb. hum. medicíny.

MT: +420 603 282 524

16.02.2021

Veterinární klinika Sokolníky přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo i částečný úvazek.

Nabízíme dobře vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, podporu vzdělávání a dobré ohodnocení.

Pozice je vhodná pro absolventy i lékařky po mateřské dovolené. Tel. 736 535 652

16.02.2021

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o. Litoměřice příjme na HPP do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (i budoucího absolventa).

Nabízíme zaměstnání na jednom z největších a nejlépe vybavených pracovišť v ČR s dlouholetou praxí. Vybavení CT, RTG přímá, nepřímá digitalizace, laparoskopie, endoskopie, artroskopie, skiaskopie, harmonický skalpel, USG, inhalační anestezie, intraorální RTG s digitalizací, kompletní samostatná laboratoř, velké množství referovaných pacientů.

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, plat 50 000 Kč a více a další bonusy dle zkušenosti a pracovního nasazení.

Uvítáme profesní růst a další specializaci. Služební byt k dispozici. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, CV na e-mail: bunczuk@seznam.cz. Další informace na tel. č. 604 311 116, www.veterina-live.cz

15.02.2021

Firma M+H VET s.r.o. s 25letou tradicí na českém i mezinárodním trhu hledá obchodního zástupce pro oblast Čechy.

Máte-li o nabízenou pozici zájem a jste absolventem VŠ v oboru (VFU, VŠZ ), popřípadě SŠ s požadovaným zaměřením, jste dostatečně komunikativní a nebojíte se pracovních výzev, pošlete strukturovaný životopis na adresu mhvet@mhvet.cz Platný řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme zajímavou práci s širokým portfoliem produktů, atraktivní ohodnocení i motivaci. Více informací při případném osobním setkání. Kontakt: M+H VET s.r.o., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2, Tel: +420 731 616 900

14.02.2021

Ireland, Dublin, Small animal veterinary hospital is looking an experienced (3 years +) small animal vet for at least 31 hours per week to join our happy team.

Some weekend work included. Interest in further studies very welcome and encouraged. Excellent standard of English necessary. NO out of hours/emergency work. CPD allowance. Career progression prospects.

We are a friendly, patient obsessed, modern practice. Nice working environment with good terms and conditions. We welcome you to look at our website: palmerstownvets.ie or phone us on 00353 1 6237044 to discuss the role. We have a vet from Prague working with us for the last 2 years. Please apply with your CV and cover letter to susan@palmerstownvets.ie

12.02.2021

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinární asistentku/asistenta na HPP.

Jedná se o práci bez nočních služeb s nástupem dle dohody.

Požadujeme vzdělání ve veterinárním nebo příbuzném oboru, praxi, dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování, spolehlivost.

Nabízíme zajímavou práci s podporou dalšího vzdělávání na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na imaradova@veterinarni-klinika.com. Informace o pracovišti na http://www.veterinarni-klinika.com

10.02.2021

Přijmu na eshop chovatelských potřeb pracovníka/pracovnici na HPP v Brně.

Náplň práce starost o provoz eshopu, vyřizování objednávek, přebírání zboží, balení balíčků.

Nabízím práci v příjemném kolektivu. V případě zájmu prosím CV na nase.veterina@seznam.cz

10.02.2021

Predám používaný digitál Konika Minolta Regius Sigma 2 a statický RTG stôl s pohyblivým ramenom.

Pre viac info kontakt info@veterinapp.sk

09.02.2021

Dobrý den, jmenuji se Lucie Sedláková, je mi 23 let a hledám práci na hlavní pracovní poměr (plný úvazek), jako veterinární asistentka.

Mám střední školu veterinární v Boskovicích, momentálně pracuji na pozici Odborného prodejce chovatelských potřeb. Praxi mám minimální ze školy, kde jsem měla možnost být vždy týden na určitém stanovišti - Útulek Tibet, ZERA Rájec a ordinace MVDr. Jiří Bárta. Jsem flexibilní, a co neumím se rychle naučím. Ráda bych se více vzdělávala v tomto oboru, protože mi chybí a do budoucna bych se mu chtěla více věnovat.

Nejlépe okolí Brna, zde momentálně bydlím. Případné nabídky práce / info o mé osobě můžete zasílat na mail: luccyrogers1998@gmail.com, popř. Telefonní číslo: 723 890 181 Děkuji Sedláková Lucie

09.02.2021

Veterinární klinika Canivet s.r.o. v Černošicích u Prahy přijme do svého kolektivu veterinární sestru/bratra na brigádu/částečný pracovní poměr.

Jednalo by se o úvazek v délce 40 h/měsíc. Nástup je možný ihned. Praxe v oboru je výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Své životopisy prosím zasílejte na canivet@canivet.cz

08.02.2021

Prodám přenosné EKG BTL 08 MT. Přístroj je funkční, s kabelem, je možné propojení s PC. Původní cena 60 000, nyní 10 000 Kč. reha-bor@seznam.cz

08.02.2021

Hledá se instrumentářka/instrumentář a sálová sestra/bratr na ortopedii a chirurgii - veterinární klinika Animal clinic-Bílá hora (Praha 6),

Instrumentář/ka musí být pečlivá/vý, komunikativní, zodpovědná/ný, rychlá/lý, přizpůsobivá/vý, psychicky odolná/ný a také alespoň trochu technický typ, protože pracuje s některými přístroji na sále. Takový “anděl” na náš sál :-).

Co je náplní práce?

- příprava operačního sálu a nástrojů

- péče o pacienta před a po zákroku

- příprava operačního pole a pacienta

- monitoring anestezie, asistence některých zákroků

- péče o nástroje/přístroje po provedených operacích

- úklid

Co naopak můžeme nabídnout my?

- zajímavou, dynamickou a smysluplnou práci

- dlouhodobou a stabilní spolupráci v rodinné firmě

- odpovídající mzdové ohodnocení

- moderní a perfektně vybavené pracoviště

- podpora odborného růstu a vzdělávání

- mladý a přátelský tým kolegů

- zaučení do našich systémů

Více informací o našem pracovišti najdete na webu www.animalclinic.cz a na našem fb. Své životopisy s fotografií a případné dotazy posílejte na e-mail: Terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová). Těšíme se!

07.02.2021

Prodám funkční vybavení veterinární ordinace z důvodu ukončení praxe.

Polohovací el. operační stůl

Led lampa

Chirurgické nástroje a přístroje

Odkládací nástrojové stolky (3 ks)

Elektrický RTG stůl

Ochranou RTG zástěru

RTG stabil (humánní)

Analytické váhy (Meopta) a další...

Prohlídka po telefonické domluvě, cena dohodou. Litomyšl, Tel.: 603 498 063

05.02.2021

Přijmu do rehabilitačního centra pro psy v Brně fyzioterapeutického pracovníka/pracovnici.

V případě zájmu prosím CV na rehabilitace.pro.psy@seznam.cz

05.02.2021

Veterinární klinika na Praze 9 přijme brigádnici/brigádníka na pozici veterinární asistentka/asistent.

Jste spolehlivá/ý, komunikativní, pořádkumilovná/ý a zvládnete sem tam nějakou noční? Zavolejte si pro více info na 604 213 039.

05.02.2021

Prodám zubní vrtačku/mikromotor Strong 207 s kolénkovým násadcem, tryskou pro možnost chlazení, 2ma sadami tvrdokovových vrtáčků (kulička a válec) a spirální frézkou.

V záruce do ledna 2022. Cena 7500,- Tel. 736 189 882, zpovysilova@seznam.cz

05.02.2021

Veterinární klinika v Mukařove (Praha – východ) přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Nabízíme kvalitní vybavení, podporu vzdělávání a dobré platové ohodnocení.

Požadujeme ochotu dále se vzdělávat a vstřícné chování ke klientům a pacientům.

Pozice vhodná i pro šikovného absolventa. Svá CV posílejte prosím na mukarov@kheironvet.cz

05.02.2021

Veterinární ordinace MVDr. Irena Luxová v Mníšku pod Brdy přijme veterinární lékařku/lékaře na plný nebo částečný úvazek.

Ošetřujeme malá zvířata a drobné savce. Ordinace je vybavena hematologickým a biochemickým analyzátorem krve, RTG s nepřímou digitalizací, USG MyLab; inhalační anestezií, dentální jednotkou.

Jsme menší ordinace nedaleko Prahy, se zavedenou klientelou. Zakládáme si na osobním a vstřícném přístupu ke klientům.

Hledáme kolegu nejlépe s praxí, ideálně se zkušenostmi s chirurgií měkkých tkání. Šikovného absolventa rádi zaučíme. Důležité jsou pro nás dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty a ochota k dalšímu rozvoji v oboru.

Další informace na www.vetmnisek.cz. V případě zájmu, prosím volejte na tel.: 602 178 654 – Irena Luxová; nebo pište na email: luxovai@seznam.cz

03.02.2021

Veterinární klinika Zbraslav přijme do svého kolektivu lékařku/lékaře na plný úvazek.

Na klinice máme tři plně vybavené ordinace, zubní sál, ortopedický sál, sál na chirurgii měkkých tkání, sonografickou místnost, laboratoř a dvě hospitalizace. Mezi vybavení patří digitální RTG, zubní RTG, CT, mikroskop, plně vybavená laboratoř, Endoskopické vybavení (laparoskopie, artroskopie, bronchoskopie, gastroskopie) sonograf a spoustu dalšího. Vše Vám je k dispozici a rádi Vás vše naučíme. Rádi přijmeme kolegu s praxí, ale i absolventa.

Hledáme kolegu, který je samostatný, zodpovědný a časově flexibilní. Má dobré komunikační schopnosti se zákazníky a profesionální jednání. Chce se dále vzdělávat v Čechách i v zahraničí a chce dělat medicínu na vysoké úrovni. Nudit se rozhodně nebudete.

Klinika je otevřená od 7:00 do 22:00 každý den. O víkendech a svátcích je ordinační doba zkrácená do 20:00. Noční služby nemáme. Pracujeme na směnný provoz. Víkend slouží každý lékař jeden v měsíci.

Nabízíme nástupní plat od 40000 Kč hrubého pro absolventa a po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. U lékaře s praxí se to může lišit dle pracovních výsledků a zásluh.  Pro specialisty možná individuální nabídka.

Pro více informací pište na email info@veterinazbraslav.cz, kde budeme rádi i za Váš životopis. Pokud máte kolegu, bude též vítán. Práce a možností specializace máme dost.

03.02.2021

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák v Mělníce, hledá do svého malého kolektivu veterinárního lékaře, lékařku na celý nebo částečný úvazek.

Jsme pracoviště bez pohotovostí a nočních služeb, příspěvky na vzdělávání a stravování jsou samozřejmostí. Praxe vítána, ale začínající lékaře rádi uvedeme do profese. Forma spolupráce a doba nástupu dle dohody.

Kontaktujte nás, prosím, nejlépe emailem vetklinik@seznam.cz

03.02.2021

Prodám močový analyzátor Prokan SU-180 spolu 3 balení analyt papírků. (po exp. ) lze provést cca 300 vyšetření .

Původní cena 25.000 Kč prodejní cena 6.000 Kč . tel 602 421 931

03.02.2021

MVDr. Veronika Venhodová (Veterinární ordinace Vladislav, okres Třebíč), přijme veterinárního lékaře/ lékařku na moderní a přístrojově dobře vybavené pracoviště (stacionární RTG s přímou digitalizací, intraorální RTG s nepřímou digitalizací, USG+ kardio, laboratoř Idexx, inhalační anestezie s monitoringem, hospitalizace, atd.)

Hledáme:

- člověka se zájmem o medicínu malých zvířat

- týmového hráče s příjemným vystupováním ke klientům

- upřednostňuji lékaře s praxí, ale příjmu i šikovného a snaživého absolventa

Nabízíme:

- rostoucí plat odvíjející se od samostatnosti a vašich zkušeností

- fixní pracovní dobu bez nočních služeb a pohotovostí

- podporu vzdělávání

- dohled zkušeného lékaře před zaučením a poté vždy možnost konzultací a společného řešení komplikovaných pacientů.

Jsme ordinace s širokou klientelou, spoustou zajímavých případů a přátelským kolektivem. Své CV zasílejte na mvdr.peroutkova@gmail.com

03.02.2021

Veterinářka s 25-letou praxí hledá práci na VPP v Brně,

mob. 720 238 310, e-mail r.dankova@volny.cz

02.02.2021

Veterinární klinika pro malá zvířata v Liberci přijme veterinárního lékaře/ku .

Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost a flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.

Nabízíme práci v prostředí moderní veterinární kliniky s kvalitním diagnostickým zázemím, podporu dalšího profesního růstu. Možnost zaučení pod vedením zkušených kolegů.

V případě zájmu pošlete CV na info@veterina-liberec.cz.

01.02.2021

Daruji starý, ale funkční automatický vyvolávač RTG snímku Optimax.

Nutný vlastní odvoz. jahnova@zeryk.cz

01.02.2021

Od 27.1.2021 pohřešujeme fenu 4,5 roku Zlatý retrívr krémové barvy.

Nemá obojek, je velice přátelská a má zřetelně povislou mléčnou žlázu (8. týden laktace). Výška 53cm, váha před útěkem od domu 30kg. Fena trpí ichtyozou a tedy její kůže je zbarvená do tmavě hnědé až červené barvy - a to hlavně na břiše - které má tč. vyholené. ČIP: začíná 800...

Lokace ztráty - Vlachovo Březí/ Prachaticko/ Jižní Čechy. auramari@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky