Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

17.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Do veterinární ordinace ve Stolíně (okres Náchod) přijmu od 1.6. veterinárního lékaře/lékařku.

Praxe výhodou, ne však podmínkou. Nástupní plat je od 180 Kč/hod dle praxe. Podpora v dalším vzděláváním samozřejmostí. Práce na hlavní/částečný úvazek, popř. DPČ. Bez pohotovostí.

Veterinární ordinace je dobře vybavena (RTG, sono, hematologický, biochemický, imunolog. analyzátor atd.).

V případě zájmu prosím zašlete životopis na mvdrmarketa.valesova@seznam.cz nebo mne kontaktujte telefonicky - 728 311 073.

17.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární obchodní zástupce pro ČR BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s., Pohoří - Chotouň 90, Jílové u Prahy, stabilní společnost s dlouholetou tradici hledá veterináře, který nemá rád stereotyp a práci na jednom místě.

Pokud si rádi rozvrhujete práci sami, upřednostňujete samostatnost, pružnou pracovní dobu podle vašich potřeb, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká: péče ostávající zákazníky, ale i navazování a vytváření nové partnerské spolupráce, propagace produktového portfolia veterinárních přípravků, poradenství, analýza trhu

Co požadujeme, aby nám to fungovalo: VŠ vzdělání veterinárního zaměření, řidičský průkaz skupiny B, komunikační a prezentační dovednosti.

Co Vám můžeme nabídnout: fixní mzdu s motivujícími finančními provizemi. Automobil nejen k pracovnímu ale i soukromému využití. Mobilní telefon, výpočetní techniku a řadu zaměstnaneckých benefitů. Práci můžete vykonávat ze svého bydliště.

Pokud byste chtěli být blíže Praze, ubytujeme vás v garsonce naší společnosti. Rádi Vám pozveme do naší společnosti, kde Vám odpovíme na všechny dotazy a blíže představíme naší společnost i pracovní pozici.

Svůj životopis zašlete na personalni@bri.cz. bližší informace i na tel. 261 395 242 (604 785 302)

17.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Zbraslav přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na interní medicínu na hlavní pracovní poměr.

Jsme referenční pracoviště s každodenním provozem, nacházející se v Praze 5, Zbraslav

Nabízíme moderní přístrojové vybavení, které umožnuje diagnostiku u množství zajímavých případů – digitální RTG, CT, USG, endoskopické vybavení( Gastroskop, Bronchoskop, Rhinoskopie, Laparoskopie, Artroskopie...) intraorální RTG, monitoring pacienta, krevní analyzátory od firmy Medista, moderně vybavené hospitalizace, operační sály a mnoho dalšího. Vše Vám bude k dispozici.

Nabízíme:

• nadstandartní platové ohodnocení, pro specialisty individuální platová nabídka !

• možnost odborného a kariérního růstu, příspěvky na další vzdělávání

• nástup je možný ihned

Požadujeme:

• empatické, příjemné a profesionální vystupování

• loajalitu k firmě

• samostatný a zodpovědný přístup

Budeme rádi, když nás kontaktujete na email info@veterinazbraslav.cz nebo na telefon 608 358 827. Budeme se na Vás těšit při kávě na osobní návštěvě, kde se můžeme nezávazně seznámit. Za celý tým Jitka Šimlová

16.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Vítkovice s.r.o. v Ostravě hledá do svého týmu posilu na pozici veterinární lékař/ka - hlavní prac. poměr

Nabízíme:

- práci na moderně vybaveném veterinárním pracovišti Digitální RTG, USG, biochem. a hematologické analyzátory, plně vybavený operační sál.

- množství zajímavých pacientů, rozvoj v preferované oblasti medicíny, chirurgie, atd...

- platové ohodnocení dle zkušeností a praxe

Benefity:

- příspěvky na vzdělání, 25 dní dovolené, stravenky

- možnost nepřetržité konzultace pacientů

- možnost profesního a finančního růstu

Požadujeme:

- aktivní přístup k práci

- praxi v oboru výhodou nikoliv podmínkou

- samostatnost a zodpovědnost

- příjemné vystupování

- komunikativnost

- kladný vztah ke zvířatům

Rádi se s Vámi uvidíme na osobním pohovoru, v případě zájmu prosím zašlete životopis na email vlcek@veterinavitkovice.cz

13.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Na veterinární kliniku v Přerově přijmu na HPP veterinární sestřičku/bratra.

Praxe v oboru není podmínkou, rádi zaučíme.

Požadujeme příjemné vystupování, vztah ke zvířatům a k lidem, pracovitost.

Nabízíme standardní platové ohodnocení, služební byt. Přijmeme i Ukrajinku/Ukrajince.

josef.pospisilik@seznam.cz
13.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na HPP na zavedenou a plně vybavenou kliniku v Kladně.

Jsme mladý a flexibilní kolektiv, očekáváme empatický přístup a zájem o kontinuální vzdělávání. Jedná se zejména o praxi malých zvířat, drobných savců a exotů.

Více na www.lukasovi.cz. Možnost ubytování v bytě na klinice.

CV zasílejte na vetlukasovi@seznam.cz nebo volejte 606 873 017.

13.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace Vetix v Praze 4 přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Do našeho kolektivu přijmeme absolventy nebo lékaře s praxí na plný nebo částečný úvazek - vhodné i pro kolegyni na rodičovské dovolené.

Nabízíme možnost zdokonalení se v diagnostice a chirurgii. Samozřejmostí jsou finanční příspěvky na průběžné vzdělávání. Očekáváme proaktivní přístup, komunikativnost a kolegialitu. Pracovní doba flexibilní, dle dohody, služby dopolední a odpolední, bez víkendů a nočních služeb.

Těšíme se na Vaše životopisy na e-mailu: veterina-krc@seznam.cz

12.05.2022
Zvýhodněná inzerce

MVDr. Martin Langr hledá veterinárního lékaře/lékařku (i letošní absolvent) do smíšené praxe v okrese Benešov, Pelhřimov.

Nabízíme služební byt, automobil, telefon a další bonusy.

Bližší informace 602 251 065 nebo langr.vet@seznam.cz

12.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VETINO Jaggy Praha s nepřetržitým provozem, se sídlem na Praze 6, hledá veterinární asistentku / asistenta do nonstop provozu.

Hledáme: kolegy s časovou flexibilitou, ochotou učit se, příjemným vystupováním, zodpovědností a vysokým pracovním nasazením. Praxe je výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu s možností dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email: kupkovaj@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru. Těšíme se na Vás, tým Jaggy.

12.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VETINO Jaggy Brno hledá do svého týmu kolegy/kolegyně.

Nabízíme zajímavou práci na špičkově vybaveném referenčním pracovišti na hlavní pracovní poměr pod vedením zkušených lékařů - specialistů, možnost konzultace pacientů formou case reportů, podporu dalšího vzdělávání včetně zahraničních seminářů, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity v rámci skupiny VETINO.

Nabízíme pozici internship, vhodnou pro začínající lékaře, ale uvítáme i kolegu/kolegyni s praxí s možností dlouhodobé spolupráce a se zájmem o specializaci. Platové podmínky odpovídající zkušenostem.

Požadujeme chuť dále se rozvíjet, zapálení pro vybranou profesi, milé a komunikativní vystupování, pečlivost.

Pokud máte zájem připojit se k našemu kolektivu, zašlete, prosím, strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

12.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku (i na částečný úvazek) do zavedené ordinace zaměřené na malá zvířata v Krnově.

Místo je vhodné i pro absolventa, kterého rádi zaučíme.

Hledáme do našeho malého přátelského kolektivu zodpovědného člověka se zájmem o obor, s dobrými komunikačními schopnostmi a kladným vztahem ke zvířatům.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu na moderně vybaveném pracovišti, dobré platové podmínky a podporu dalšího vzdělávání (uvítáme i zájem o specializaci).

V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat na jahnova@zeryk.cz, případně se s vámi rádi uvidíme při osobním setkání

12.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici veterinární lékař!

Máš skutečný zájem o medicínu malých zvířat a jsi týmový hráč? Práce tě baví, nevnímáš ji jen jako povinnost a chceš pracovat v mladém, přátelském kolektivu doktorů a sester, kteří to mají stejně? Tak to hledáme právě Tebe! Zkušenosti patřičně oceníme, absolventa rádi podpoříme a zaučíme.

Požadujeme především medicínské myšlení, komunikativnost a empatii – zvířata a jejich majitelé jsou pro nás na prvním místě.

Naše Veterinární klinika Delta (Praha 6) nabízí plnohodnotné místo v týmu (HPP, OSVČ i částečný úvazek) bez nočních směn, zázemí moderně vybaveného pracoviště, dobré platové podmínky, podporu vzdělávání a specializace. Pacientů neustále přibývá a my mezi sebou rádi přivítáme posilu.

Pokud tě naše nabídka zaujala, zašli svůj CV s fotografií a motivačním dopisem na mail: veterinadelta@seznam.cz

11.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Do mladého a přátelského kolektivu veterinární kliniky VetVill ve Svitavách přijmeme na hlavní pracovní poměr veterinární lékařku nebo lékaře s týmovým duchem a chutí se dále vzdělávat.

Nabízíme práci bez víkendů a pohotovostních služeb.

Svůj životopis posílejte na info@vetvill.cz. Budeme se těšit. Veterinární klinika VetVill Svitavy MVDr. Lukáš Rambousek www.vetvill.cz

11.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.)

Nemáme noční služby. Možno i formou spolupráce (některé dny v týdnu).

Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

08.05.2022
Zvýhodněná inzerce

VET-KLINIKA s.r.o. v Hradci Králové přijme veterinárního lékaře (lékařku), i letošní absolventy.

Nabízíme:

• nadstandartní platové ohodnocení, pro specialisty individuální platová nabídka !

• možnost odborného a kariérního růstu ve firmě s dvacetiletou tradicí., příspěvky na další vzdělávání (semináře, krátkodobé zahraniční stáže –Anglie -ortopedie)

• spolupracujeme se špičkovými odborníky v oboru (kardiologie, ortopedie - artroskopie, dermatologie)

• umožnění specializace na posuzování dědičných ortopedických vad

• moderně vybavené pracoviště se zázemím

• pravidelná pracovní doba bez nočních pohotovostních služeb, volné víkendy !

• možnost ubytování

• možnost stravování v blízké jídelně

• individuální zaměstnanecké benefity

• zajímavé kolektivní akce, tematické zájezdy

Požadujeme:

• empatické, příjemné a profesionální vystupování

• loajalitu k firmě

• samostatný a zodpovědný přístup, vysokou odbornou kvalitu

Více info: https://www.facebook.com/Vetklinika.cz, https://www.vetklinika.cz, +420 604 413 265, ordinace@vetklinika.cz

05.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Zelená liška na Praze 4 ráda příjme do svého přátelského a mladého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici veterinárního lékaře, lékařky na plný nebo částečný úvazek.

Pracovní místo nabízíme na zavedené klinice pro malá zvířata v blízkosti metra Budějovická. Klinika má pouze denní provoz od 8-20hod. a pracovní doba je u nás osmihodinová.

Ve volném čase vás rádi podpoříme ve sportovních aktivitách Multisport-kartou. Na vaše další vzdělávání budeme rádi přispívat a za absolvované odborné semináře máte dny volna.

Pro další informace napište na info@zelenaliska.com nebo volejte 241 401 963. Na osobní setkání se bude těšit tým Zelené lišky.

04.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice AA-VET Praha 10 přijme veterinárního lékaře / lékařku:

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici všeobecného veterinárního lékaře v provozovně veterinární nemocnice AA-Vet, Praha 10 – Zahradní Město.

Nabídka je určena i pro čerstvé absolventy.

U nás se rozhodně nudit nebudete. Společně s dalšími kolegy můžete denně řešit celou řadu zajímavých případů, postupně se můžete specializovat na vybraný obor a dále se vzdělávat a rozvíjet.

Pokud Vás nabídka oslovila, stačí zaslat e-mail na adresu dv@aavet.cz, nebo zavolat na telefonní číslo 603 319 310

Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, rádi Vám dotazy zodpovíme.

04.05.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Mikulově hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku do ordinace malých zvířat s možností praxe u skotu.

Hledáme kolegu, kolegyni s pozitivním vztahem k práci, týmu, k dalšímu vzdělávání a s příjemným vystupováním. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, nadstandartní přístrojové vybavení, dobré finanční ohodnocení a další benefity - služební byt, stravenky, podpora dalšího vzdělávání, úhrada komorových poplatků.

Své CV prosím zašlete na mail: jorda.radek@gmail.com

11.05.2022
Komerční inzerce

S úsměvem jde účetnictví lépe. Už od roku 2007 pomáhám firmám a živnostníkům s jejich účetnictvím jako externí účetní.

Nejvíce se specializuji na obor veterinárního lékařství, ve kterém se skvěle orientuji díky dlouhodobé praxi právě v tomto odvětví. Již řadu let spolupracuji i s doc. MVDr. Ladislav Novotný, kterému jsem například nastavila přechod z OSVČ na s.r.o.

Pomáhám, ale také začínajícím podnikatelům prostřednictvím konzultací. Vím, že pro mnoho lidí je účetnictví složité a často nepřehledné, proto vám nabízím ochotný a přátelský přístup. Rychlou komunikaci beru jako samozřejmost.

Pokud hledáte účetní nebo potřebujete poradit, jak začít podnikat, neváhejte mě kontaktovat na tel 603 289 753.

Zároveň můžete navštívit můj web www.ucetnictvisedlackova.cz, kde najdete i pár chytrých nápadů, které vám budou dobrým pomocníkem ve vašem podnikání.

17.05.2022

Přidej se k nám! Vyučující odborných předmětů oboru Veterinářství:

https://www.jobs.cz/rpd/1588118272/?searchId=6c977c4b-c95f-49c5-b988-9490804460d8&rps=233

17.05.2022

Veterinární klinika VETINO Aesculap Pardubice hledá veterinárního asistenta/asistentku.

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek. Datum nástupu: květen 2022

Očekáváme:

• přátelské a komunikativní vystupování

• středoškolské vzdělání zakončené maturitou

• pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

• zájem o naše zvířecí pacienty

• chuť učit se novým věcem

• praxe není podmínkou, ale je vítána

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr

• zaučení a dlouhodobou spolupráci s možností dalšího vzdělávání

• zajímavou a dynamickou práci

• mladý příjemný kolektiv a špičkově vybavené pracoviště

• Příspěvek na stravování, stabilní práci v nestabilní době a další benefity v rámci skupiny VETINO.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na email: Matej.Mensik@supernius.cz

17.05.2022

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do malé ordinace v Žacléři.

Nabízím částečný úvazek nebo DPČ, spíše krátkodobě po čas léta až do října. V případě oboustranně fungující spolupráce i dlouhodobě. Nadstandardní platové ohodnocení, možnost ubytování.

Požaduji samostatnost a spolehlivost.

Vhodné i pro šikovného absolventa v případě nástupu v červenci s dostatkem času na zaučení.

Prosím kontaktujte mě na tel.: 777 221646

16.05.2022

SIBRA-centrum veterinárnej medicíny, Bratislava - hľadá posilu - veterinárnu sestru/bratra - technika/techničku s empatickým prístupom ku zvieratám a s ambíciou robiť zodpovedne odborné technické práce.

Ponúkame výborné zázemie, stabilnú prácu s možnosťou rastu, férové pracovné zaťaženie.

CV zasielajte na ficova@sibra.sk Tešíme sa na Vás, MVDr. Silvia Ficová

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ (závisí od praxe, incl. finančný príspevok na stravu) + mesačné odmeny, +príplatky za nočné a víkendy

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: TPP - zamestnanecká zmluva

Kontaktná osoba: MVDr. Silvia Ficová E-mail: ficova@sibra.sk Adresa: Na vrátkach 13, Bratislava

16.05.2022

Veterinární ordinace v Brně nabízí pozici pro veterinárního lékaře/lékařku na HPP.

Nástup ideálně od června/července nebo podle domluvy. Pozice vhodná pro absolventy, rádi zaučíme. Pracoviště vybaveno RTG, USG, operační sál.

Své životopisy posílejte na vratislav.pitr@tiscali.cz

16.05.2022

Stále hledáme posilu do našeho týmu na pozici veterinárního asistenta/ky!

Nejsme "jen" běžná ambulance - u nás jste blízko špičkové péči v oblasti interní medicíny, ortopedie, kardiologie i onkologie. Hledáte pestrou práci? Oborný růst? Máte chuť se posunout?

Pošlete prosím své CV na petra.vorlova@regiavet.cz. Těšíme se na Vás!

15.05.2022

Dobrý den, jmenuji se Marie je mi 28let mam SŠ agropodnikání (bohužel nedokončené přerušení ve 4 ročníku) rada bych pracovala ať už na hlavní pracovní poměr či formou brigády nebo stáže (občasné výpomoci) jako veterinární asistentka v tomto oboru mám několika měsíční praxi a jelikož mě práce velmi bavila a naplňovala ráda bych se v oboru dále rozvíjela zvířata mam ráda nebojím se jich.

Další zkušenosti a praxi krom veterinární asistentky mám jako dobrovolník v útulku a z chovatelských potřeb sama vlastním několik zvířátek (psi, kočky a králík (nebojím se žádné práce ani manipulace se zvířaty naopak veškerá práce s nimiž mě velmi baví a naplňuje pokud bych Vás zaujala budu ráda za nabídky v okolí Mělník, Praha, Mladá Boleslav.

Jsem časově flexibilní mam řidičský průkaz i osobní automobil, takže doprava není problem kontakt na me je 601 535 348 nebo email eli.55@seznam.cz

13.05.2022

Prodám biochemický analyzátor IDEXX Catalyst One.

V provozu od března 2022. Cena 90000 Kč (původní cena 289000 Kč).

zoovet@zoovet.cz, 732 512 181.

13.05.2022

Veterinární klinika ViaVet.s.r.o. Praha přijme vet. lékaře/ku.

Po dohodě je možný plný nebo i jen částečný pracovní úvazek.

Zájemci pošlete své CV na mvdr.mat@gmail.com

13.05.2022

Prodej veterinárního pracoviště Nechcete-li znehodnocovat své úspory stále se zvyšující inflací a máte zájem rozšířit svou činnost o další veterinární pracoviště, pak Vám nabízíme zavedenou kliniku v Praze.

Jedná se o prodej zařízeného nebytového (komerčního) prostoru ve našem vlastnictví, o celkové rozloze 242 m2, včetně vybavení a zavedené klientely. Cena k jednání je stanovena na 60 000,- Kč/m2.

Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

13.05.2022

Prodám sono SONIX TOUCH.

Technická specifikace

   • Rozměry: 50,0 x 68,0 x 136,0 cm

   • Displej: úhlopříčka 17“ polohovatelný

   • Hmotnost: 50kg

   • Polohovatelný ovládací pult s dotykovou obrazovkou 10,4"

Parametry systému

   • Možnost provozu na baterie (až 1,5hod.) - volitelně

   • 8192 - kanálový celodigitální širokopásmový

   • intuitivní Q_Sonix (Quick Exam Start) ovládání

   • až 500 obr./sec, Dynamický rozsah 302 dB

   • cine-loop: > 8000 snímků

   • Interní paměť: 320GB HDD

Technologie

Plně digitální širokopásmový tvarovač uzv svazku Real-time prostorové SCI, piTHI atd. Servisní podpora Real-time „live chat“, Remote-modem kontrolní údržba, CD/DVD-ROM nebo Internet povyšování sw. Módy zobrazení 2D mód: B-Tint / Chroma, Duální B, Quad B B/M-mód: side-by-side i up-down verze Anatomický M-mód, Barevný M-mód Barevný rychlostní doppler Barevný energetický doppler (CPA) Pulsní spektrální doppler (PW) HPRF (mono, duplex, triplex) Kontinuální spektrální doppler (CW) Transkraniální doppler (TCD) Tkáňový doppler (TDI) Vascular Vector Doppler B-Flow zobrazení Real-time SCI: Spatial Compounding Imaging piTHI: Tkáňové pulsní inverzní harmonické zobrazování

Trapezoidní zobrazování: na lineárních sondách, rozšířený sektor na konvexních ("wide zobrazení") Panoramické zobrazení: (až 100 cm dlouhé) - Extended Field of View (EFOV) zobrazování Clarity: Redukce speklí - Maximum Resolution US zobrazení EPI:Extended Pulse Imaging (obtížní pacienti) 3D/4D: Free-hand 3D, Real time advanced 4D SonixGPS: Navádění cílených biopsií z libovolného směru SonixSHINE: Zvýraznění jehly zaváděné v rovině zobrazení Archivace, konektivita, periferie DICOM 3.0 (Work List, Print, Store, Commit) Interní HDD 320 GB Integrovaný CD/DVD – zapisovač Ethernet USB 3x Composite video IN/OUT DVI video OUT EKG kabel a další možnosti...

Cena za přístroj 79000 Kč. Sleva prvnímu zájemci. info@veterinavozak.com

13.05.2022

Velmi levně prodám ultrazvuk ESAOTE MyLab 40VET s mikrokoncexní sondou ESAOTE CA123 (3-9MHz).

Stáří 10 roků, pravidelný servis. Tomáš Weidenhöfer, weidenhofer23@gmail.com

11.05.2022

Dobrý den, jsem absolventka FVL (2007), nyní studentka DSP a hledám práci v Brně na částečný úvazek při studiu DSP ve veterinární ordinaci.

Během studia veterinárního lékařství a následné klinické praxe jsem se zaměřila na diagnostiku a terapii chorob ptáků, plazů, drobných savců, psů a koček. Momentálně dokončuji postgraduální studium v oboru Choroby volně žijících zvířat a zvířat zoologických zahrad na Veterinární univerzitě Brno.

Ve svém dalším profesním životě bych chtěla prohlubovat své znalosti a dovednosti především v medicíně ptáků, plazů a drobných savců. Důležitý je pro mě podporující kolektiv a příležitost k odbornému růstu.

Děkuji za nabídky. MVDr. Lenka Rozsypalová, lenka.rozsypalova@gmail.com Tel. 739 304 209

10.05.2022
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Praze-Horních Počernicích.

Dále hledáme lékaře/lékařky pro nově otevírané referenční pracoviště v Neratovicích.

Ideálně specialisty, kteří by chtěli využít potenciál nově vybudované kliniky se sterilními sály, s 1,5T MRI a 64 řadým CT s cardio aplikacemi. Možnost využití služebních bytů.

Nabízíme:

● výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat pro absolventy 41 tis. Kč hrubého / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 64 tis. Kč hrubého / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat chirurgických specialistů průměrně 105 tis. Kč hrubého / měsíc možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech příspěvek na služební vůz k osobním účelům ve výši 500 tis Kč.

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandardně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

09.05.2022

Veterinární klinika Vedilab s.r.o. Plzeň nabízí pracovní místo absolventovi/absolventce FVL na pozici veterinárního lékaře.

Více informací o společnosti najdete na www.vedilab.cz. Dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e-mailem.

Kontakty a CV prosím zasílejte na info@vedilab.cz. Děkujeme.

09.05.2022

Prodám biochemický analyzátor IDEXX Catalyst One, zakoupený v roce 2020 jako nový.

K přístroji přidáme i spotř. materiál pro začátek (separátor plné krve + špičky).

Cena 120.000 Kč (původní cena 289.000) Tábor(JČ)

Kontakt: bsusenbekova@seznam.cz

06.05.2022

Hledáme do zavedené ordinace ve Zlíně lékaře/lékařky zkušené i bez praxe.

Jsme špičkově vybavená ordinace malých zvířat, hledáme lidi se zájmem učit se nové věci a pracovat pouze na denní směny bez pohotovosti.

Nabízíme i možnost ubytování.

Kontakt na e-mail: vtklinika@seznam.cz

05.05.2022

Zaky je 5 let starý kříženec. Nemá obojek, ale je čipovaný, váží asi 20 kg.

Ztratil se ze Slané u Semil. Je hodný.

Kontakt: 702 933 375

05.05.2022

Veterinární centrum Skavet+ v České Skalici přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa.

Jsme malá, ale moderně vybavená klinika, zakládáme si na přátelských vztazích jak v kolektivu, tak s pacienty a zákazníky.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, moderní technické zázemí, podporu vzdělávání a profesního růstu. Práce pouze 4 dny v týdnu, pohotovost na telefonu 1 víkend v měsíci.

Požadujeme flexibilitu, nadšení pro obor, dobré komunikační schopnosti, chuť pracovat v kolektivu, ale nebát se vlastní zodpovědnosti.

V případě zájmu nás kontaktujte na email skavet@seznam.cz

05.05.2022

Veterinární klinika LIFE v Havířově přijme veterinárního lékaře / lékařku.

Nabízíme možnost pracovat v příjemném, nově zrekonstruovaném a moderně vybaveném prostředí kliniky. Nástupní plat 25000,- čistého.

Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, aktivní zájem o práci a chuť se dále vzdělávat. Praxe vítána, ale zaučíme i nové absolventy.

V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis na martin.polak.vet@gmail.com, příp. mě kontaktujte telefonicky na 774 660 784.

05.05.2022

Prodám mikroskop model LM 666 PC/ nekonečno HAL a DinoEye Model AM4023CT.

Stav nový (použitý pouze 2x na vyzkoušení), cena 25000,- (původní cena 40000,-). Možnost vyzkoušení Praha, Pelhřimov.

Bližší informace na e-mailu: M.konakova@seznam.cz nebo na tel. 721 627 846

05.05.2022

Dobrý den, jsem studentkou 6. ročníku Fakulty veterinárního lékařství na VETUNI v Brně s předpokládaným dokončením studia v červnu 2022.

Předběžně hledám práci na pozici veterinární lékařka malých zvířat v lokalitě Brno a okolí.

Případné nabídky prosím zasílejte na e-mail hanasova.sandra@gmail.com, zašlu vám svůj životopis.

04.05.2022

Horská veterinární klinika s. r. o. přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme:

• Po skončení zkušební doby zaměstnanecké benefity (sick days, příspěvek na penzijní pojištění, prémie dle obratu)

• Pestrou a zodpovědnou práci s možností dalšího vzdělávání

• Možnost ubytování v nových bytech přímo nad veterinární klinikou

• Spolupráci formou HPP, částečného úvazku i DPP

Požadujeme:

• Trestní bezúhonnost

• VŠ vzdělání ukončené titulem MVDr.

Důležité dovednosti:

• Komunikativnost

• Chuť učit se a nebát se chyb

V případě zájmu Váš životopis, prosím, zašlete na: info@veterinatrutnov.cz

04.05.2022

Veterinární klinika Štrossovka s.r.o. Pardubice hledá kolegyni/kolegu na místo veterinární asistentky/asistenta.

Požadujeme zodpovědnost, příjemné vystupování, praxe vítána, není podmínkou.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, podporu při zapracovávání, odměnu adekvátní odvedené práci.

veterinapardubice@email.cz

03.05.2022

Veterinární klinika v Praze Nuslích, Schwetter a kol. hledá do svého týmu veterinární sestřičku (bratra)/asistentku (asistenta) na služby v denním provozu.

Podmínkou je střední veterinární vzdělání. Praxe je výhodou, ale ne podmínkou. Důležitá je flexibilita, pracovitost a schopnost se učit novým věcem. Znalost angličtiny je obrovskou výhodou !

Sestřičky u nás jsou plnohodnotným členem týmu a drží v podstatě chod kliniky, za což jsou dobře platově ohodnocené a plat narůstá podle schopností a zkušeností.

Pokud jste náš člověk, pište na pracenaveterine@seznam.cz

03.05.2022

Veterinární klinika Nusle Schwetter a kol. v pražských Nuslích (Praha 4), hledá veterináře/veterinářku - i absolventy FVL VFU nebo studenty 6.tých ročníků této fakulty pro uvedení do praxe s následným zaměstnáním, kterým poskytneme přátelské prostředí a pouze denní služby (7 hodin denně plus 1x za 4 týdny víkendová služba so 3 hodiny a ne 4 hodiny) plné dobrodružství na velmi dobře vybavené klinice.

Soustředíme se na interní medicínu, ortopedii, stomatologii, dermatologii a oceníme zájem v těchto i jiných specializacích, ale není to podmínkou.

Nástupní plat pro čerstvé absolventy se bude pohybovat okolo 35000,- hrubé mzdy s tím, že částka se samozřejmě navyšuje po zkušební době a dále s narůstajícími schopnostmi a dovednostmi. Rádi pomůžeme se vzděláváním a semináři, sami se všichni neustále vzděláváme a snažíme se informace kolektivně sdílet.

Práce na naší klinice není stereotyp, každý den se učíme něco nového a chceme od nastupujícího doktora/doktorky zejména nadšení pro práci a kolektiv, pozitivní přístup k samovzdělávání a hlavně zodpovědnost a laskavost k našim klientům a pacientům. K těm vždy přistupujeme s respektem a snažíme se vytvořit rodinné zázemí. Všechny tyto vlastnosti rádi a dobře finančně oceníme.

Pokud jsme Vás zaujali rádi se seznámíme s Vaším životopisem na emailu: pracenaveterine@seznam.cz

03.05.2022

Zavedená veterinární klinika v Heřmanově Městci hledá do ordinace malých zvířat veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme moderně vybavené pracoviště s plně vybaveným operačním sálem, přátelský kolektiv, možnost osobního růstu, zajímavé finanční ohodnocení. Možnost spolupráce i na zkrácený pracovní úvazek.

Ing. Jana Höcková, 602 424 664

03.05.2022

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. hledá: Zástupce vedoucího chovného zařízení pro laboratorní zvířata

Hlavní náplň práce:

• management chovů laboratorních zvířat (primárně hlodavců),

• zajištění provozu chovných zařízení,

• vedení kolektivu ošetřovatelů a technického personálu zvěřince (cca 30 osob),

• součinnost při administraci akreditací chovných zařízení, projektů pokusů a další související dokumentace dle platných právních předpisů,

• zajišťování importu a exportu laboratorních zvířat,

• konzultace experimentů na zvířatech.

Profil vhodného uchazeče:

• vysokoškolské vzdělání v oblasti humanitního nebo veterinárního lékařství, zemědělství či přírodních věd,

• základní znalost anglického jazyka slovem a písmem,

• pro tuto pozici je nezbytná plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka,

• komunikativnost, práce v týmu.

Výhody uchazeče ve výběrovém řízení:

• předchozí zkušenost s akreditacemi chovných zařízení a jednání s relevantními státními orgány v ČR,

• znalost problematiky GMO,

• vlastní zkušenosti z výzkumu na laboratorních zvířatech,

• zkušenosti s vedením chovných zařízení v oblasti výzkumu a vývoje,

• znalost existujících právních předpisů týkajících se chovů laboratorních zvířat na národní úrovni i úrovni EU i relevantních odborných doporučení (3R, Felasa apod.).

Pracovní podmínky:

• pracoviště - ÚMG AV ČR, Vídeňská 1083, 1422 20, Praha 4, Krč,

• možnost parkování přímo v areálu,

• práce v dynamickém a přátelském týmu,

• jednosměnný provoz,

• pracovní poměr na dobu určitou s možností dlouhodobého prodloužení.

Zaměstnanecké výhody:

• 25 dnů dovolené,

• 3 dny indispozičního volna "sick day",

• motivační finanční odměny v průběhu roku,

• příspěvek na stravování s možností využití areálové kantýny,

• příspěvek na sport, kulturu nebo důchodové připojištění,

• možnost absolvovat bezplatné kurzy anglického jazyka přímo na pracovišti,

• možnost využití sportovišť, ubytovacích zařízení a jazykových kurzů Akademie věd,

• po zapracování je zaměstnanci proplacen kurz pro získání osvědčení o odborné způsobilosti k péči o pokusná zvířata.

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala zašlete prosím životopis na adresu animal-facility@img.cas.cz

03.05.2022

Nabízím práci vet. lékaři/ lékařce v zavedené praxi malých zvířat v Ostravě-Porubě.

tel. 725 772 038

02.05.2022

Hledám práci jako veterinární sestra nebo jako recepční v Brně.

Jsem vystudovaná jako všeobecná sestra, mám kladný vztah ke zvířatům a ráda se učím novým věcem.

pisinoval@seznam.cz

02.05.2022

Do veterinární ordinace MBvet v Mladé Boleslavi přijmeme veterinární lékařku (lékaře).

Nabízíme práci s denním provozem bez pohotovostí a nočních služeb, nadprůměrné platové ohodnocení, možný i částečný úvazek a přizpůsobení ordinačních hodin dle potřeb lékaře.

Požadujeme vlídné empatické jednání, spolehlivost, zájem o obor a profesní růst. Nástup možný ihned.

V případě zájmu posílejte prosím životopisy na email marketa.krejci@mbvet.cz

02.05.2022

Veterinární klinika v Lanškrouně (s pobočkou ve Svitavách) přijme do svého kolektivu vet. lékařku (lékaře) i absolventa.

Nabízíme výborně vybavená pracoviště (sono s dopplerem, nepřímá digitalizace standardního i intraorál. rtg, endoskopie rigid. i flexibilní, biochemie, hematologie,...), pohodový kolektiv, slušné finanční ohodnocení, všestrannou podporu odborného růstu.

V případě zájmu je možné se zapojit i do "kravské praxe". Kontakt: m.sperlich@ow.cz. Mobil: 602 460 380.

02.05.2022

Dobrý den, prodám infuzní pumpu Ivac 591, plně funkční, vhodná do prvoliniové ordinace.

Koupena po servisu před rokem a půl. Přidám k tomu tu samou druhou infuzní pumpu, která není funkční (nesnažili jsme se ji opravit). Měli jsme ji na případné náhradní díly. Dále k pumpě přidám infuzní soupravy.

Důvod prodeje: koupě nové pumpy. Cena: 5000 + DPH, PPL 200,-, možnost vyzvednutí v Praze.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 734 113 388 nebo info@nasveterinar.cz

02.05.2022

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o. přijmeme veterinární sestru/technika na HPP.

Plat 25000,-

Požadavky: SŠ veterinární, SŠ zdravotní, VŠ zemědělská, praxe výhodou. Nejlépe z okolí Litoměřic

Svůj motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail: live@veterina-live.cz, v předmětu: INZERÁT a nacionál

02.05.2022

Veterinární klinika Jesenice sro přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku, uvítáme i absolventa, kterého zaučíme.

Jsme moderně vybavené pracoviště s velkým podílem k nám referovaným zákrokům. Mladý kolektiv a skvělá atmosféra. Podpoříme vaše budoucí specializace.

Nabízíme dlouholetou spolupráci za atraktivních podmínek. Neslibujeme zázraky, za kterými se skrývá démonický nadřízený, ale férové ohodnocení za tvrdou a dobrodružnou práci.

Vyžadujeme češtinu na komunikativní úrovni. Nástup je možný ihned. 2km za hranicí Prahy.

www.veterina-jesenice.cz CV na: sniffac@seznam.cz

02.05.2022

Dobrý den, poptávám se po práci jako veterinární sestra okres Svitavy nebo Ústí nad Orlicí.

Vzdělaní: Szeš Lanškroun (obor veterinářství).

Praxe: práce s velkými i malými zvířaty ( krávy, koně, psy ..), paznechtářské práce, práce v kravíně, ošetřovatel papoušků.

Budu ráda i za práci v terénu. Email: bettynacek@seznam.cz

02.05.2022

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinárního lékaře/ku, nástup možný ihned.

Prosím životopis a bližší info na mvdr.veterina@seznam.cz

02.05.2022

Veterinární klinika Hkvet s.r.o. přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na interní medicínu.

Jsme referenční pracoviště s NONSTOP provozem, nacházející se v Hradci Králové.

Nabízíme moderní přístrojové vybavení, které umožnuje diagnostiku u množství zajímavých případů – digitální RTG, USG, laparoskopie, endoskopie, artroskopie, intraorální RTG, inhalační anestezie, ENSEAL, krevní analyzátory, moderně vybavená hospitalizace a mnoho dalšího.

Hledáme kolegu, který bude pracovat samostatně a zároveň spolupracovat s celým naším týmem, který umí být významnou oporou při složitých diagnostikách.

Uvítáme zájem o kardiologii. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na: finsterle@email.cz nebo telefonicky 605 713 570

29.04.2022

Prodám Esaote MyLab 60 - výkonný stacionární ultrasonograf s kardio softwarovou výbavou, EKG modulem a 4 sondami: mikrokonvexní, konvexní, lineární, sektorová - rok výroby 2009 - plně funkční, bez závad

milan.starec@atomvet.cz

29.04.2022

Ahoj, sháním práci jako terénní veterinářka koní.

Lokalita nejlépe kraj Královehradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský či jejich blízké okolí.

Spoustu věcí se musím zaučit, ale věřím, že brzy mohu být plnohodnotný parťák. Za nabídky budu moc ráda. Dokud tu inzerát bude, tak je aktuální. Prosím piště na email vettom@seznam.cz.

29.04.2022

Nasměřujte svou kariéru do státní služby a staňte se našimi kolegy. Státní veterinární správa nabízí volná pracovní/služební místa na pozici Úřední veterinární lékař - veterinární inspektor zejména v Praze, Středočeském, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském, Jihočeském, Libereckém, Královehradeckém a Pardubickém kraji.

Bližší informace naleznete na https://www.svscr.cz/kariera/

Nabízíme: zajímavou práci v oblasti veterinární hygieny, ochrany zdraví zvířat a welfare, zvyšování kvalifikace v atestačním studiu, celoživotní vzdělávací program, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, program MultiSport, příspěvek z FKSP formou stravenek a Fokus passu, vstřícný přístup při slaďování rodinného a osobního života s výkonem služby/práce, ve vybraných lokalitách možnost "startovacího ubytování" aj.

29.04.2022

Prodám výkonný stacionární ultrasonograf Esaote MyLab Seven s kardio softwarovou výbavou, EKG modulem a 2 sondami: lineární a sektorovou - rok výroby 2013 - plně funkční, bez závad

milan.starec@atomvet.cz

29.04.2022

Do zavedené a kvalitně vybavené ordinace v Brně (RTG, Sono, Biochemie, Hematologie, Hormony, Endoskopie) přijmu veter. lékaře, lékařku na HPP.

Přátelský kolektiv, příjemné a pohodové pracovní prostředí, nadstandartní platové ohodnocení.

Vaše CV prosím zasílat na dalibor.panacek@seznam.cz

29.04.2022

Dobrý den, koupím knihu: Choroby koní – Nemoci koní - sprievodca štúdiom a praxou Autor: Wintzer Hanns-Jürgen Rok vydání: 1999 Nakladatelství: Hajko & Hajková

Volejte 723 539 299 nebo kytia@seznam.cz

28.04.2022

Přijmu do zaběhlé praxe velkých zvířat a exotických zvířat kolegyni/kolegu. Oblast střední Čechy.

Požaduji kladný vztah k terénní práci, schopnost se stále vzdělávat, komunikovat a empatii ke klientům.

Více podobností po telefonu +420 775 272 859 nebo na emailu: dusanusvald@seznam.cz

27.04.2022

Veterinární klinika Poděbradská -pracoviště s mnohaletou historií a tradicí v Praze 9, hledá kolegyni či kolegu.

Absolvent bez praxe rozhodně nevadí. Pracujeme každý den vč. sobot nedělí a svátků od 8 do 22 hodin. Rozpis služeb je vždy na celý rok, víkendová služba vychází 1x za 4 až 5 týdnů.

Nejsme referenční pracoviště, ale děláme každodenní medicínu, která je potřebná, vč. chirurgie a ortopedie.

Přijďte se k nám podívat, abyste si udělali představu kdo jsme, jak to u nás vypadá a jak ordinujeme. Pokud by mladý kolega či kolegyně měli do budoucna zájem o kardiologii a specializovanou internu či medicínu plazů a ptáků, jsou vítání o to více.

Budu rád, když se ozvete.

MVDr. Michal Čáp - tel. 603 958 689, cap@veterinapodebradska.cz, www.veterinapodebradska.cz

27.04.2022

Veterinární klinika MVDr. Šupica a kol. v Ivančicích přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP

Nabízíme:

- nadstandardní vybavení (RTG, USG, analyzátory (hematologie, biochemie, hormony), inhalační anestezie, endoskop, dentální jednotka…)

- pravidelné střídání směn, víkendových služeb a pohotovostí (na telefonu)

- přátelský kolektiv

- motivující platové ohodnocení

Hledáme někoho kdo má:

- zájem o medicínu malých zvířat (psi, kočky, drobní savci)

- příjemné vystupování, schopnost komunikace, trpělivost s občasnými lidskými i zvířecími prudiči...

- většinu času dobrou náladu

- chuť dále se vzdělávat a rozvíjet své schopnosti

Absolventa velmi rádi zaučíme. Vaše CV prosím zašlete na veterinaivancice@seznam.cz

27.04.2022

Veterinární klinika v Otrokovicích hledá zodpovědnou a komunikativní kolegyni/kolegu na pozici veterinární sestry. Praxe je vítána ale není podmínkou.

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: rudolf.mac@seznam.cz

27.04.2022

Medicínské centrum Praha spol. s r.o., vyhlašuje výběrové řízení na výzkumnou pozici veterinární lékař/lékařkaprojekt Avecell: (kmenové buňky, regenerativní medicína, reprodukční medicína, imunoterapie).

V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail: adela.vojvodova@mc-praha.cz

26.04.2022

Veterinární klinika na Šumavské (Strakonice) hledá kolegyni, resp. kolegu na pozici veterinárního lékaře malých zvířat.

Nabízíme adekvátní platové podmínky, práce možná jak na HPP tak na poloviční úvazek, příjemné a moderní prostředí (klinika otevřena v dubnu 2019, více na www.veterinastrakonce.cz), kvalitní technické a materiální zázemí a milý, dělný, až rodinný kolektiv.

Své nabídky a CV prosím zasílejte na mail: marek.vondricka@seznam.cz.

26.04.2022

Veterinární klinika Na Šumavské (Strakonice) hledá kolegyni/kolegu na pozici veterinární sestry.

Naše zaměření jsou malá zvířata, především psi, kočky, malí hlodavci a exoti. Více na www.veterinastrakonice.cz

Nabízíme práci v příjemném novém prostředí(Klinika otevřena v dubnu 2019) a v milém, dělném až rodinném kolektivu. Práce možná jak na HPP, tak na částečný úvazek, dle domluvy.

Požadujeme kvalifikovanou pracovní sílu s minimálně středním veterinárním vzděláním, včetně čerstvých absolventů - zaučíme.

Nabídky a svá CV prosím zasílejte na mail marek.vondricka@seznam.cz

26.04.2022

Veterinární nemocnice VETNEMO Praha 4 - Libuš Veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem přijme do svého kolektivu lékaře či lékařku.

Požadujeme:

- zájem o další vzdělávání a profesní růst

- dobré komunikativní schopnosti a příjemné vystupování.

Nabízíme:

- platové podmínky odpovídající zkušenostem

- práci na vybaveném pracovišti

- příjemný kolektiv

- podporu vzdělávání.

Uvítáme lékaře s praxí i absolventy. Své CV prosím zasílejte na mail: petr.j@vetnemo.cz

25.04.2022

Přijmeme do příjemného kolektivu v Brně veterináře/ku.

Jedná se o plně vybavenou ordinaci www.veterinajihlavska.cz.

V případě zájmu prosím CV na veterinajihlavska@seznam.cz

25.04.2022

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře/lékařku do pracovního poměru pro praxi malých i velkých zvířat.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, ubytování, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům.

V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

25.04.2022

Veterinární klinika VETLIFE s.r.o. v Kladně hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme moderně vybavené zázemí, podporu v dalším profesním růstu a přátelské prostředí. Nástup dohodou.

Neváhejte nás kontaktovat na ilibrova@seznam.cz Těšíme se na Vás!

25.04.2022

Veterinární klinika Vetmedix v Hranicích na Moravě příjme do svého kolektivu novou kolegyni nebo kolegu na pozici veterinárního lékaře na plný nebo částečný úvazek.

Praxe výhodou, ale zaučíme i absolventa FVHE/FVL. Klinika je zaměřena primárně na malá zvířata. Pracovní doba je od 8-17hod ve všední dny. BEZ pohotovostí!

Své životopisy posílejte na vetmedix@seznam.cz Těšíme se na budoucí spolupráci. Tým Veterinární kliniky Vetmedix, Hranice na Moravě

24.04.2022

Veterinární ordinace v Milevsku přijme veterináře/ku (i na částečný úvazek) bez nočních služeb a bez víkendů.

Ordinace je vybavená analyzátory na vyšetření krve, sono, RTG, inhalační přístroj a monitoring, mikroskop...

Zájemci piště na mail veterinamilevsko@gmail.com nebo volejte na číslo 723 722 272. Vhodné i pro absolventy.

23.04.2022

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5 přijme do svého kolektivu nového kolegu nebo kolegyni na pozici veterinární lékař.

Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, práci na moderně vybaveném pracovišti pod dohledem zkušených lékařů, podporu vzdělávání, možnost dlouhodobé spolupráce.

Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární lékařství - VFU Brno nebo UVL Košice, velmi kladný vztah ke zvířatům, snahu se vzdělávat a příjemné vystupování vůči klientům.

V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis na e-mail: vet-navyhlidce@seznam.cz. www.veterina-stodulky.cz

23.04.2022

Nabízím výpomoc v praxi velkých zvířat včetně administrativy při odběru vzorků při státních zakázkách. Okres Kolín a okolí.

V případě zájmu napište tel. č. na mail: spokefa@seznam.cz, ozvu se.

22.04.2022

Do zavedené ordinace v Brně přijmu veter. lékaře/lékařku na HPP, nástup 1.8.2022.

CV případných zájemců prosím poslat na dermio-vet@seznam.cz

21.04.2022

Prodám nepřímou digitalizaci Divario CRF 20 - OR Technology.com / na bázi Fire CR - servisuje AtomVet / Kazety 43X35 a 30X25, PC HP Elite 7500MT1X4GB, 1TB, W8Prof.

Monitor EIZO Radiforce MX210 Medical 4:3, Software OR Technology DICOM PACS - náhledy fysiol. snímků, průvodce polohováním pacienta, doporučené hodnoty expozice, veterinární měření.

Málo využívaný. tel. 604 161 532

21.04.2022

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá posilu do lékařského týmu.

Hledá se schopný lékař/lékařka. Nejlépe s praxí a ideálně se zájmem o určitou specializaci (chirurgie, dermatologie, interna). Nevadí však i šikovný absolvent.

Pokud zatím nejste odborníkem v určité oblasti rádi Vám pomůžeme, jak podporou zkušených kolegů, tak i finanční podporou postgraduálního vzdělávání.

Nabízíme zaměstnání na dobře vybavené klinice, (USG, nepřímá digitalizace, inhalační anestezie, laboratoř), solidní plat z ohodnocením dosažených zkušeností, flexibilní pracovní dobu, práci na HPP. P.S. Máme šikovné sestřičky

CV na mail prosím: fdovgych@gmail.com nebo 776 839 742

21.04.2022

Veterinární klinika VETINO Jaggy Brno hledá do svého týmu veterinárního asistenta/asistentku.

Datum nástupu: květen - červen 2022

Nabízíme zajímavou práci na špičkově vybavené referenční klinice na hlavní pracovní poměr s možností dalšího vzdělávání a dlouhodobé spolupráce. Dále 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity v rámci skupiny VETINO.

Očekáváme milé a komunikativní vystupování, zapálení pro vybranou profesi a chuť se dále vzdělávat, pečlivost, zodpovědnost a odolnost vůči stresu. Praxe je výhodou, ale není podmínkou.

Pokud máte zájem se připojit k našemu kolektivu, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu brzobohata@jaggy.cz

20.04.2022

Referenční veterinární klinika Socrates v Nymburce přijme lékaře/lékařku se zájmem o komplexní diagnostický a terapeutický přístup k pacientovi.

Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a možnost podpory během profesního růstu.

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na mail: luciezatloukalova1@seznam.cz. Kontaktní osoba: MVDr. Lucie Zatloukalová, mobil 605 217 472.

19.04.2022

Prodám Rtg Ajex s nepřímou digitalizací Fire CR včetně stolu a pc, pořízeno konec 2013 od Atomvetu, vše plně funkční bez závad.

Důvod prodeje je přechod na nový rtg s přímou digitalizací.

Cena za komplet 199 tis. email: krzystek@seznam.cz

19.04.2022

Chcete být důležitou součástí české značky krmiva Calibra, podílet se na prodeji a rozšíření špičkových produktů a mít obrovský dopad na zdraví mazlíčků po celém světě?

Pokud je odpověď "ano", máme tu pro vás roli jako stvořenou!

Do našeho 18-členného rostoucího týmu Calibra hledáme parťáka/parťačku pro roli Key Account Managera se zaměřením na zahraniční trhy a export.

Rádi byste více informací? Koukněte na odkaz: www.noviko.cz/kariera Dejte nám o sobě vědět, zašlete CV nebo odkaz na LinkedIn a další krok je na nás! Těšíme se.

19.04.2022

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku.

Jsme tým 5-ti veterinárních lékařů se zaměřením na hospodářská zvířata (skot, prasata, koně, ovce, kozy, drůbež)+ 2 ordinace.

Působíme v okrese České Budějovice a okolí. Vhodné i pro absolventy.

MVDr. Vlastimil Filás, filasv@seznam.cz, 607 666 598

19.04.2022

Veterinární klinika Lazy Zlín přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP.

Jsme zavedená, dobře fungující praxe pro malá zvířata, s velmi dobrým vybavením (IDEXX laboratoř, inhalační anestezie, RTG, USG, zubní jednotka).

Požadujeme komunikativnost, vstřícné jednání s klienty, praxe výhodou, ne však podmínkou. Šikovného a schopného člověka zaučíme.

V případě zájmu, prosím, zašlete životopis na info@veterina-lazy.cz

19.04.2022

Do našeho týmu hledáme ke dvěma zapracovaným kolegyním posilu na pracovní pozici recepční.

Zajímá Vás prostředí veterinární kliniky? Jste spolehliví, komunikativní a máte kolem sebe rádi velmi živé prostředí?

Požadujeme pozitivní naladění, flexibilitu, stresovou odolnost, znalost práce na PC.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete prosím své CV a foto na petra.vorlova@regiavet.cz. Těšíme se na Vás!

19.04.2022

Nabízíme k prodeji inhalační anestezii Chirana Anestar N7 s isofluranovým odpařovačem. Doteď používaná, funkční; prodej z důvodu modernizace.

Odvoz vlastní, Zlín. Cenu nabídněte. Kontakt: info@veterina-lazy.cz, tel.: 577 210 229

19.04.2022

VetPark veterinární klinika v Brně hledá do svého stávajícího týmu další veterinární sestřičku/bratra nebo veterinárního technika/techničku.

Práce na HPP, adekvátní platové ohodnocení a příspěvky na další vzdělávání.

Požadujeme min. SŠ vzdělání, praxe výhodou (ne podmínkou), nástup během 1.5.-1.6.2022 po dohodě.

Svůj životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte na adresu: elis.dok@seznam.cz

18.04.2022

Zavedená veterinární klinika Jinonická v Praze 5 Košířích hledá do ordinace malých zvířat lékaře/lékařky s praxí i absolventy s možným zaměřením chirurgie/ortopedie.

Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor a pacienty do menšího přátelského kolektivu.

Nabízíme možnost profesního rozvoje ve spolupráci se zkušeným chirurgem na vybaveném pracovišti se stabilní klientelou, osobní i profesní podporu včetně dalšího vzdělávání, platové podmínky odpovídající zkušenostem a nasazení s motivačními bonusy, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb (střídání ranní a odpolední směny), pestrou pracovní náplň ambulance a chirurgie, zaměstnanecké benefity (úhrada komorových příspěvků a seminářů, zdravotní volno). Nástup možný dle dohody.

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 607 546 986 (MVDr. Markéta Rochová) nebo emailu: marketa.rochova@seznam.cz Těšíme se na Vás...

18.04.2022

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá komunikativní, milou a zodpovědnou kolegyni/ kolegu na pozici veterinární sestry.

Uvítá Vás mladý, pružný kolektiv s milou atmosférou, spousta chlupatých kamarádů, zajímavé platové podmínky, pracovní realizace v prostředí moderní kliniky.

Vzdělání nejlépe střední veterinární škola.

Náplň práce - ošetřování pacientů, příprava operačních sálů a nástrojů, asistence při operacích, recepční.

CV, motivační dopis a foto nám pošlete na minarmarek@seznam.cz, případně volejte na 774 812 280

15.04.2022

Veterinární klinika VET-PET na Praze 9 (Prosek) hledá do svého týmu lékaře/lékařku.

Vhodné i pro budoucího absolventa.

Nabízíme práci v mladém, přátelském kolektivu, bez nočních služeb a pohotovosti. Na klinice jsou tři plně vybavené ordinace, hospitalizace, operační sál.

Disponujeme USG přístrojem, RTG přístrojem s nepřímou digitalizací, přístrojem pro inhalační anestezii, kompletně vybavenou zubní jednotkou, hematologickým a biochemickým analyzátorem, zubním RTG, endoskopem.. Nástup možný dle dohody.

Pro bližší informace a v případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na vet-pro@seznam.cz

13.04.2022

Přijmu do veterinární ordinace ve Zlíně veterinárního lékaře/ku.

Nabízím práci v příjemném kolektivu na HPP, bez nočních služeb a pohotovostí.

Požaduji zájem o práci a další profesní růst, příjemné vystupování a spolehlivost. Praxe vítána, ale vhodné i pro absolventy se zájmem o obor.

V případě zájmu prosím pište na veterina-svahy@email.cz nebo volejte na tel. č. 737 518 187 Více info na www.veterina-svahy.cz

13.04.2022

Hledám zaměstnání ve veterinární ordinaci jako personál.

Jsem všeobecná sestra s praxí. Moravskoslezský kraj - nejlépe okres Nový Jičín. Děkuji.

pohorelska.dagmar@seznam.cz

13.04.2022

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o v Litoměřicích, pracoviště s dlouholetou praxí a jeden z největších poskytovatelů veterinární péče o malá zvířata v ústeckém kraji, hledá do svého týmu nového člena na pozici veterinární lékař/ka.

Podmínky

Měsíční mzda od 45 tisíc hrubého pro nové absolventy, až 90 tisíc hrubého pro lékaře s praxí

Podpora v postgraduálním vzdělávání

Variabilní zaměstnanecké benefity

Víkendová služba jednou za 5 týdnů

Co očekáváme

Komunikativní, profesionální a lidský přístup

Zodpovědnost a samostatnost

Zájem o vzdělání a specializaci

Nabízíme stabilní pracovní podmínky na pracovišti s vybudovanou klientelou, týmem 6 veterinárních lékařů a 9 veterinárních sester, s nadstandardním vybavením zahrnujícím CT, RTG přímou digitalizaci, stomatologické RTG, endoskopické vybavení, vlastní in-house laboratoř a vice

Svůj motivační dopis a životopis prosím zašlete na bunczuk@seznam.cz.

12.04.2022

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu, množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat, krásné okolí pro sportovní vyžití.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

12.04.2022

Prodáme usg přístroj Mindray DC-3 s LCD 15´. PW, CW DOPPLER , M-MODE.

Součástí jsou dvě sondy – vaginální (mikrokonvexní) a abdominální. Používáno pouze v ambulanci. Plně funkční, bez závad a oprav. Cena 50.000,-.

Osobní odběr Havířov/Ostrava. Více informací na veterina.na.nabrezi@seznam.cz

12.04.2022

Příjmu veterinární lékařku/lékaře i absolventa - do zavedené ordinace malých zvířat ve Vysokém Mýtě.

Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy FVL VFU nebo studenty 6.tých ročníků této fakulty pro uvedení do praxe s následným zaměstnáním

Pracoviště je plně vybaveno - RTG, sono, biochemie, hematologie, operační sál, hospitalizace. Pracovní doba - pouze denní směny, HPP i ČPP platové ohodnocení dle odvedené práce a domluvy (min. 40.000,- + zvyšování při postupném získání zkušeností) Spolupráce lékaře s veterinárními sestrami.

V případě zájmu prosím pište či volejte: 605 729 551 ordinace@veterinarvm.cz

11.04.2022

Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o.

VOŠ PRIGO - Veterinářství - Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o.

Co vás čeká Výuka studentů v různých aprobacích a předmětech.

Místa výuky: Ostrava

Forma spolupráce a možnosti výuky: Externě (dohoda o provedení práce). Flexibilní možnosti výuky (dopolední, odpolední, víkendová výuka).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Apetit dobře, kvalitně a hodně učit. Být naším studentům nejen pedagogem, ale i mentorem, přítelem a vzorem.

Co vám můžeme nabídnout:

Možnost dlouhodobé spolupráce.

Firemní školka.

Práce je vhodná i pro absolventy.

Pohodový kolektiv.

Stabilní a dlouhodobou spolupráci.

Možnost kariérního růstu.

Co požadujeme:

- morální a trestní bezúhonnost

- nadstandardní prezentační a komunikační dovednosti

- práci s PC - orientaci na studenta

- kreativní a flexibilní osobnost - samostatnost

- ochotu se dále vzdělávat

Informace o pozici:

Místo pracoviště: U Haldy 200/18, Ostrava - Hrabůvka

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu: Jiné

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt: Zaměstnavatel: VOŠ PRIGO Adresa: Mojmírovců 42, 70900 Ostrava, Česko Telefon: 734 578 175

11.04.2022

Nabízím pracovní místo pro veter. lékaře/lékařku v zavedené ordinaci v Hranicích na Moravě.

Požaduji po zájemci příjemné vystupování, empatický přístup, zájem o obor, zodpovědnost.

Místo je vhodné jak pro lékaře s praxí v oboru, tak pro čerstvého absolventa ochotného se učit. Pracovní doba dle dohody, možno jen některé dny v týdnu. Nemáme pohotovosti ani noční směny.

Ráda bych našla kolegu / kolegyni se zájmem o dlouhodobou spolupráci. Platové hodnocení bude úměrné kvalitě odvedené práce, při oboustranné spokojenosti bude jistě více než vyhovující.

Na vaše žádosti se těším. MVDr. Škarková Zuzana, veterinahranice@seznam.cz

11.04.2022

Prodáme cca 1/2 roku používané boxy viz foto.

Rozměry bez podstavce - 1080x700x700...

výška s podstavcem 1680

spacek@vetcomplet.cz

11.04.2022

Veterinární klinika Vethope v Praze 4 zaměřená na malá zvířata hledá do týmu veterinární sestru (veterinárního asistenta).

Požadujeme

- Zájem o malá zvířata

- především psy a kočky.

- Min. středoškolské vzdělání.

- Zkušenosti na obdobné pozici ve veterinární klinice nebo obecně ve zdravotnictví.

- Ochota učit se novým věcem.

- Zkušenosti s prací na PC.

Uchazečům nabízíme zajímavou práci s dobrým platovým ohodnocením. Od začátku vedeme nové zaměstnance k používání nejmodernějších diagnostických a léčebných protokolů, motivujeme a podporujeme jejich vzdělávání a profesní růst a umožňujeme jim používat nejnovější technologie a pomůcky. To vše s cílem vytvářet motivující, na úspěch zaměřené prostředí, ve kterém máte možnost asistovat při poskytování nejefektivnější léčby, a tak dávat majitelům naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.

Máte zájem s námi spolupracovat? Zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prace@vethope.cz nebo poštou na adresu: Vethope s.r.o., Rozvodova 350/16, Praha 4.

11.04.2022

Veterinární klinika na Praze 7 hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Práce vhodná i pro absolventa. Je možné se domluvit na plný i částečný úvazek. Nedržíme pohotovosti. Kvalitní přístrojové vybavení.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 773 176 376 nebo emailu info@livet.cz.

09.04.2022

Prodám vybavení ze zrušené ordinace

Malý, stolní, autokláv BMT PS20A - starší, ale plně funkční.

Malý sterilizátor, horkovzdušny BMT HS32A - starší, ale plně funkční

Rentgenovací vesta + rukavice - vel. L

ElektroKauter SURTRON LED

Stolní odstředivka Labofuge 200 HERAEUS - krátce používané

Manuální rentgen SOYEE SY-31-100P

Více fotografií pošlu do e-mailu lenka.petrova63@seznam.cz. Osobní vyzvednutí Frenštát pod Radhoštěm/ Praha/ Jičín

08.04.2022

Veterinární ordinace Matoušek (působící v Pelhřimově, vysočina) přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo částečný úvazek.

Práce primárně v praxi malých zvířat v rodinné ordinaci s dobrým zázemím a vybavením (BCH i HEM analyzátor, RTG, USG, inhalační anestézie..).

Po domluvě lze kombinovat i s velkou praxí. Veterinární praxe není podmínkou (vhodné i pro absolventy). Důležitá je zodpovědnost, přátelský přístup a příjemné vystupování a také ochota se učit nové věci.

Pro více informaci volejte či pište na č. 601 014 146. Životopisy zasílejte na ordinace@veterina-matousek.cz. Těšíme se na Vás

08.04.2022

Aktuální nabídka práce - "Veterinární technik/technička"

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak do našeho týmu s více jak 10-ti letými zkušenostmi? Tak hledáme právě vás!

Soukromý veterinární lékař – MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní pracovní poměr, spolehlivého, pracovitého „veterinárního technika/techničku“ s chutí se dále vzdělávat a učit se novým věcem!

Oblast působnosti: Vysočina/ okres Havlíčkův Brod/ Světlá nad Sázavou + výjezdy po celé ČR

Náplň práce:

- asistence lékařům v terénu

- odběry vzorků

- práce v laboratoři

- spolupráce na zajištění chodu laboratoře a přilehlého pracoviště

- spolupráce s ostatními odděleními firmy

- spolupráce při nových projektech

Požadujeme:

- středoškolské vzdělaní s veterinárním zaměřením

- vhodné i pro absolventy po maturitě bez praxe

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou

- pečlivost, přesnost, odpovědnost

- samostatnost a časová flexibilita

- odpovědný přístup k vykonávané práci

- základní znalost práce na PC

- vstřícnost a komunikativnost

- pozitivního ducha

- chuť pracovat a učit se novým věcem

- základní znalost ANJ výhodou

Nabízíme:

- poměr na dobu neurčitou

- zajímavou a dynamickou práci

- mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje

Předpokládaný nástup: možný ihned, dohodou

Splňujete-li požadavky a máte vážný zájem o tuto pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na e-mail: petra.cerna@micromast.cz www.josefprasek.cz MVDr. Josef Prášek, PhD. MicroMast

08.04.2022

Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o. v Českých Budějovicích přijme vet. technika/techničku, ideálně s praxí, na HPP.

CV na info@cb-vet.cz www.cb-vet.cz

07.04.2022

Veterinární klinika NISA v Liberci příjme veterinární lékaře/lékařky.

Hledáme kolegy, kteří chtějí pracovat na nadstandardně vybaveném, dobře zavedeném pracovišti se stabilní klientelou, kde klademe důraz na kvalitní diagnostiku i poskytovanou péči.

Hledáme kolegy s vysokou pracovní motivací, příjemným vystupováním, výbornými komunikačními schopnostmi a s odhodláním praktikovat veterinární medicínu na nejvyšší úrovni. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti z klinické praxe malých zvířat, měl by být schopen samostatného ordinování i zvládání základní operativy.

Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o specializaci (oftalmologie, ortopedie, dermatologie). Určitě zvážíme i žádosti od čerstvých absolventů, nebo kolegů bez klinické praxe, kterým pomůžeme se dále profesně rozvíjet i vzdělávat. Více informací o naší klinice najdete na www.klinikanisa.cz

Nabízíme:

- Výborné přístrojové vybavení (CT, Dig.RTG, USG -Doppler, Idexx laboratoř, Laparoskopie, Stomatologie, Kardiologie atd.)

- Osobní i profesní podporu dalšího vzdělávání včetně zahraničních seminářů

- Platové podmínky odpovídající zkušenostem

- Krásné prostředí Jizerských a Lužických hor (turistika, horská cyklistika, lyže)

- Případná možnost ubytování (podkrovní byt)

Pokud Vás námi nabízená pozice zaujala prosíme o zaslání profesního CV a motivačního dopisu na: minarik@klinikanisa.cz

07.04.2022

Veterinární klinika NISA v Liberci, hledá zájemce na pracovní pozici veterinární sestra/asistent na HPP.

Jsme moderně vybavená klinika bez nočních služeb, zaměřená na poskytování péče o malá zvířata.

Požadujeme:

• min. středoškolské vzdělání (veterinární, zdravotní)

• ochotu učit se novým věcem

• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmového ducha

• zkušenosti s prací na PC

• časovou flexibilitu (střídání směn)

• vysoké pracovní nasazení

Náplň práce: asistence v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, příjem klientů na recepci, drobné administrativní úkony

Nástup dle dohody. Předchozí zkušenosti výhodou.

V případě zájmu pošlete prosím své CV s motivačním dopisem na e-mail: minarik@klinikanisa.cz

06.04.2022

Přijmu do veterinární ordinace v Pečkách veterinární sestru/bratra na plný úvazek.

Výhodou je vzdělávání v oboru, či praxe v oboru.

Životopisy zasílejte nejpozději do 12.4.na isvobodova.vet@seznam.cz

05.04.2022

Přenechám provoz zavedené ordinace v libereckém kraji na malém městě.

Pronájem či koupě je možná. tel. 602 363 604

04.04.2022

Hledám posilu do týmu veterinárních lékařek zabývajících se koňskou medicínou.

Lokalita Praha a Středočeský kraj. Vhodné in pro absolventa, zaučení není problém.

O další informace pište na petranova.marketa@gmail.com www.veterina-petranova.cz

04.04.2022

Veterinární klinika v Průhonicích přijme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře i absolventa.

Nabízíme zajímavou práci v moderně vybavené ordinaci. Rádi Vás podpoříme v zájmu o oborovou specializaci.

Svá profesní CV prosím zasílejte na adresu job@veterinapruhonice.cz Více informací o pracovišti naleznete na adrese www.veterinapruhonice.cz, www.laparokastrace.cz

04.04.2022

Prodám ultrasonografický přístroj Esaote MyLab Six VET (rok výroby 2016) s kardio licencí a 3 sondami (mikrokonvexní SC 3123 4-9 MHz, kardiologická P2 3-11 MHz, kardiologická SP 2730 1-4 MHz).

Více info na mailu: mvdr.peroutkova@gmail.com Děkuji.

03.04.2022

Zavedená veterinární ordinace v Hlučíně (Ostrava) přijme veterinárního lékaře / lékařku (i absolventa).

Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouva, šestihodinová pracovní doba + služba jeden víkend v měsíci (So + Ne od 8.00 do 11.00 hod), bez pohotovostních služeb.

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, příjemné vystupování, vstřícné jednání s klienty, nejlépe nekuřák.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: tel. 736 725 130.

02.04.2022

Veterinárna klinika Velcare v Malackách hľadá do príjemného kolektívu novú posilu na pozíciu veterinárny lekár/lekárka.

Prax v odbore a znalosť cudzieho jazyka vítaná. Ponúkame možnosť ubytovania (2 - izbový byt ) v priestoroch kliniky.

Bližšie info poskytneme priamo pri osobnom stretnutí. Základná zložka mzdy (brutto) 1000-1300 eur.

radvanav@gmail.com

02.04.2022

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra/asistentka.

Vzdělání: maturita, VOŠ, nedokončená VŠ human. směru

Praxe: veterinární klinika (ambulance, sál, hospit.), výjezdová sanitka, kromě toho ošetřovatelka v útulku, petsitting, výcvikář služebních psů.

Nadstandartní vztah ke zvířatům, empatie, spolehlivost. Částečný úvazek, dohoda atp. Praha.

Nabídky prosím na email: erivet1963@email.cz

01.04.2022

Veterinární klinika Animed v Brně se zaměřením na onkologii psů a koček v Brně přijme veterinární sestru/bratra.

Typ úvazku i nástup je o dohodě (možno i jako práce při studiu).

Hledáme člověka ideálně se zkušenostmi s prací veterinární nebo zdravotní sestry. V případě, že žádné zkušenosti nejsou, pak je třeba mít zkušenosti s chovem psů nebo koček a velké nadšení plně se do nové práce ponořit. Základním předpokladem je empatické a vstřícné jednání s klienty i kolektivem kliniky, schopnost řešit více úkolů naráz, mít nadšení pro obor veterinární onkologie.

Dobré platové ohodnocení - dle zkušeností uchazeče.

Náplň práce:

- pomoc doktorovi v běžné ambulanci

- vyřizování telefonů a objednávek, částečně práce na recepci

- organizace činností na klinice

- péče o hospitalizované pacienty

- péče o onkologické pacienty

- obstarání chodu sálu a monitoring anestezie,

- péče o pacienty před i po operaci

- úklid, včetně péče o čistotu čekárny, WC, chodby atd. ... a především skvělá péče o naše klienty a jejich mazlíčky!

Zájemci prosím posílejte motivační dopis a CV s fotografií na email jitka.zimkova@seznam.cz, MVDr. Jitka Pfeifrová

01.04.2022

Hledám práci pomocného veterinárního lékaře v Praze.

Mám vyšší veterinární vzdělání. Studoval jsem na Lvovské univerzitě veterinárního lékařství. Mám praxi práce se zvířaty. Budu rád za každou práci.

Děkuji. Vitaliy, 34 let, Ukrajina. luchin101@ukr.net

01.04.2022

Veterinární klinika s nepřetržitým provozem VETINO Jaggy Praha hledá: recepční / koordinátora-ku.

Neustále se rozšiřujeme a do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek na pozici Recepční / Koordinátor.

Datum očekávaného nástupu: duben

Náplň práce:

Evidence a objednávání klientů

Koordinace příchozích klientů a zajištění plynulého chodu recepce

Účtování poskytnuté péče a služeb

Vyřizování telefonátů a korespondence s klienty, laboratořemi atp.

Administrativní podpora lékařů

Péče o prostředí recepce a ordinací

V případě potřeby výpomoc při manipulaci se zvířecími pacienty

Co od Vás očekáváme:

Přátelské a komunikativní vystupování

Znalost práce s počítačem ČJ slovem i písmem, AJ na komunikativní úrovni (znalosti dalších jazyků vítány)

Středoškolské vzdělání zakončené maturitou

Pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

Zájem o naše zvířecí pacienty

Chuť učit se novým věcem

Praxe není podmínkou, ale je vítána

Co Vám můžeme nabídnout:

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaučení a dlouhodobou spolupráci s možností dalšího vzdělávání

Zajímavou a dynamickou práci v moderním prostředí

Pracovní doba: krátký / dlouhý týden

Mladý příjemný kolektiv a moderně vybavené pracoviště

5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity v rámci skupiny VETINO

Stabilní práci v zavedené společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám životopis a napište nám o sobě pár vět na capovap@jaggypraha.cz Těšíme se!

31.03.2022

Hledám brigádu/zkrácený úvazek (jsem studentka VŠ) jako veterinární technik nejlépe k velkým zvířatům.

Mám SOŠ veterinární, praxi u malých zvířat, ŘP sk.B, více informací na email kakras@email.cz. V okolí Prahy, děkuji za nabídky

31.03.2022

Dobrý den, hledám práci veterinárního technika, recepční v oblasti Hranice na Moravě, Odry, Vítkov.

Mám vystudovanou Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži a Mendelovu univerzitu v Brně. Zkušenosti s prací v ordinaci pro domácí zvířata, střih psů, zoologické zahradě, veterinárních úkonech u hospodářských zvířat i zemědělské administrativě.

Podrobnější informace ráda poskytnu na e-mailu: monika.mk@post.cz

29.03.2022

Veterinární kinika Hladíkovi v Brně přijme do kolektivu lékaře či lékařku na plný úvazek. www.drhladik.cz

Požadujeme: zájem o vzdělání, dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, ochotu pracovat víkendové směny (1 víkend za 5 týdnů)

Nabízíme:

- dobře vybavené pracoviště (RTG s přímou digitalizací, USG, Hematologické a Biochemické analyzátory, Videoendoskop atd.

- podporu vzdělání

- příjemný kolektiv

- dobré platové ohodnocení, příplatky za víkend a pohotovosti

Své CV zasílejte na email mich.hladikk@gmail.com

29.03.2022

Praha - Veterinární ordinace Náš veterinář Praha 4 přijme lékaře/lékařku na částečný i celý úvazek.

Své životopisy prosím posílejte na info@nasveterinar.cz nebo volejte na 734 113 388.

29.03.2022

Praha - Veterinární ordinace Náš veterinář Praha 4 přijme sestru/bratra na částečný i celý úvazek.

Své životopisy prosím posílejte na info@nasveterinar.cz nebo volejte na 734 113 388.

28.03.2022

Veterinární Klinika Poděbrady - Vzdělávací pozice pro mladé lékaře/ lékařky

Jsme klinika s dlouholetou tradicí, týmovým duchem, vynikajícím vybavením a s moderními postupy. Rádi bychom v týmu přivítali nové kolegy. Cílem našeho programu je Vám předat všeobecný základ pro praxi malých zvířat.

Program nabízí od chirurgických dovedností přes diagnostické metody po akutní medicínu. Součástí spolupráce jsou také semináře, Journal Club, Book Club a privátní konzultace případů.

Úspěšným uchazečům nabízí zaměstnanecký poměr, obědovou pauzu s placenými obědy, hrazené školení, ubytování a možnost dlouhodobé spolupráce. To vše pod vedením zkušených lékařů se zkušenostmi i ze zahraničních univerzit.

Požadavky - kromě entusiasmu nemáme

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 325 626 058 nebo na info@veterina-podebrady.cz

Těšíme se na spolupráci, Petr Coufal, Andrej Havrlent, Ivana Uríčková a Tereza Bodnárová

28.03.2022

Veterinární ordinace v Praze Modřanech přijme veterinárního asistenta/ku na HPP.

Jedná se o denní provoz bez víkendů a pohotovostí.

Požadujeme komunikativnost a kladný vztah ke klientům. Praxe vítána.

Svoje životopisy zasílejte na info@veterinamodrany.cz, případně volejte na tel. č.: 603 349 627.

28.03.2022

Prodám horkovzdušný sterilizátor HS 122 A - 15 000,

CO2 biologický inkubátor Heraeus BB 16 CU 20 000,

Laminární box ochrana produktu 25 000,

Mikroskop Carl Zeiss Jena, 4 objektivy.

Anesteziologický přístroj Anemat N8 MINI s řízenou ventilací a odpařovačem na Sevofluran 18 000.

Telefon 602 727 401

28.03.2022

Veterinární klinika pro malá zvířata v Berouně přijme veterinární asistentku/asistenta.

Práce na moderně vybavené klinice, bez nočních služeb. Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou nebo brigáda.

Podmínkou je vzdělání s maturitou, vhodné i pro absolventy bez praxe.

Svůj životopis zašlete na email vetklin@seznam.cz

28.03.2022

Veterinární ambulance DIAMONDVET v Libiši - Neratovice, hledá veterinárního lékaře/ veterinární lékařku.

Praxe v oboru je výhodou. Nástup možný ihned. Možnost i na částečný úvazek. Práce na zavedeném, moderním a vybaveném pracovišti (RTG, USG, Inhal. anestézie, laboratoř...), bez víkendových služeb a pohotovostí.

V případě zájmu prosím CV na mergescikova.veronika@gmail.com

25.03.2022

Jelikož ruším ordinaci, prodávám: sterilizátor, váhu digitální, chirurgický kovový stolek -2x, vyšetřovací zvedací stůl.

Učebnice:

Nemoci psa a kočky-1.díl, ten lepší.

Nemoci psa a kočky II.díl (Svoboda),

Klinická neurologie (Šrenk),

Canine and feline endocrinology (Feldman),

Nefrologie a urologie úsa a kočky (Kučera),

Interpretation laboratory result for small animal clinicians(Bush) a Psychoactive herbs inveterinary behavior, edicine (Schwarz).

Pak 3 kožená křesílka, konferenční stolky - 2x, pohovku koženou, masážní lehátko a lednici 2x.

Dále prodávám holící strojek Oster a stropní osvětlení Cacan.

Specifikaci a cenu sdělím mailem nebo telefonicky. Ordinace je v Praze. tel.: 603 140 928 mail: difat57@gmail.com

  
24.03.2022

Prodám Aloku SSD 3500 SX s mikrokovexní a konvexní sondou včetně tiskárny.

Přístroj je bez závad. Cena 100 000 Kč.

hrnova@duovet.cz, 736 676 921

24.03.2022

Veterinární klinika ve Smiřicích u Hradce Králové přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme dobré platové ohodnocení + odměny, moderní technické zázemí, podporu vzdělávání a profesního růstu. Pohotovost 1 víkend v měsíci do 20 hod. na telefonu.

Požadujeme flexibilitu, nadšení pro obor, dobré komunikační schopnosti, chuť pracovat v kolektivu.

mullerova@hjf.cz
23.03.2022

Dobrý deň, volám sa Erik Gábor a som študentom 4. ročníka FVL v Brne.

Hľadám stáž a praxi nad rámec môjho štúdia.

Mám skúsenosti (3 roky po sebe cez leto) s prácou so zvieratami v súkromnej ZOO na Slovensku (starostlivosť o medveďa, veľké mačkovité šelmy, dravce, papagáje a ťavu). Mimo toho chodievam na prax na kliniku chorôb koní na univerzite ale rád by som videl ako to vypadá v praxi.

Kontakt na mňa je buď e-mail: egabor96@gmail.com alebo tel. číslo +421 948 006 954.

22.03.2022

Veterinární klinika s třicetiletou tradicí, v Praze 8, nabízí pracovní uplatnění v nepřetržitém provozu veterinárním lékařům a lékařkám.

Uvítáme i čerstvé absolventy bez praxe, kterou je možno u nás získat a dále se profesně rozvíjet. Protože provoz významně rozšiřujeme, jsme připraveni o spolupráci jednat i s posluchači 6. ročníku FVL, kterým umožníme nástup po ukončení studia.

Kontakt: vet.klin.erika@volny.cz, info@vet-klin-erika.cz, tel.: 284 821 784, MVDr. Pavel Hron

22.03.2022

Ветеринарна клініка, яка працює без перерви в Празі, пропонує роботу ветеринара, який був змушений покинути батьківщину. Ми усвідомлюємо мовний бар’єр, але готові допомогти вам по можливості.

Якщо Вас цікавить, звертайтесь за телефоном 284 821 784 - МВДр. Pavel Hron. Veterynarna klinika, yaka pratsyuye bez perervy v Prazi, proponuye robotu veterynara, yakyy buv zmushenyy pokynuty batʹkivshchynu. My usvidomlyuyemo movnyy barʺyer, ale hotovi dopomohty vam po mozhlyvosti. Yakshcho Vas tsikavytʹ, zvertaytesʹ za telefonom 284 821 784 - MVDr. Pavlo Hron. vet.klin.erika@volny.cz

22.03.2022
      

Veterinární klinika VetPark Brandýs nad Labem, (více na www.vetpark.cz ) přijme do svého týmu absolventy/absolventky středních veterinárních škol, středních zdravotnických škol na pozici veterinárního technika.

Nástupní plat je cca 25 tis Kč/ hrubého měsíc.

Přijmeme též veterinárního technika/ techničku s praxí.

Dále přijmeme zkušenou sálovou sestru/bratra a instrumentářku/instrumentáře, nástupní plat je až 33 tis Kč hrubého / měsíc.

Všechny pozice jsou na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku

Nabízíme:

● dobré platové ohodnocení s možností následného růstu

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 13 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

22.03.2022

Prodám vyšetřovací stůl, mechanický zdvih, nerezová pracovní deska,

cena 3500,- Tel.: 606 247 701

21.03.2022

Příjmu do ordinace se zaměřením na malá zvířata nového kolegu/kolegyni.

Požaduji milé a příjemné vystupování.

Životopis prosím zasílejte na k.turcinkova@seznam.cz

21.03.2022

Veterinární klinika PremiumVet přijme veterinárního lékaře/lékařku na výjezdy k pacientům.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Požadujeme:

- příjemné vystupování a empatické jednání

- komunikační schopnosti

- odhodláním praktikovat veterinární medicínu na nejvyšší úrovni

- zkušenosti z klinické praxe malých zvířat, chirurgie, ortopedie výhodou, nikoliv podmínkou

- občasné výjezdy k pacientům domů

- absolventy sami důkladně vyškolíme a dále s nimi pracujeme

- vyžadujeme však zájem o obor, o další vzdělávání, ochotu se učit a pracovat

Informace no naší klinice naleznete na www.premiumvet.cz

Nabízíme:

+ vstřícný mladý pracovní kolektiv

+ nadstandartní platové ohodnocení

+ časovou flexibilitu

+ možnost plánovat si po domluvě práci podle sebe (možnost upravit úvazek nebo práce na IČO)

+ zázemí moderního a nadstandardně vybaveného pracoviště (RTG s přímou digitalizací, USG, Doppler, hematologické a biochemické analyzátory, ...)

+ možnost konzultace případů s kolegy, kteří se zaměřují přímo na určité oblasti např. kardiologie, stomatologie, ortopedie, dermatologie, endokrynologie, ...

+ podporu dalšího vzdělávání a zájmu o oborovou specializaci

+ proplácení cestovného, parkovného

Vaše životopisy zasílejte na jicinska47@gmail.com.

21.03.2022

Veterinární klinika v Ostravě, hledá do týmu veterinární lékařku /lékaře , možno i absolventa mající zájem o kočičí problematiku.

Jsme dobře vybavena veterinární klinika mající velký podíl kočičích klientů včetně kočičího útulku.

Preferujeme kolegyni/kolegu, který by se vzdělával v kočičí problematice / specializace/.

V případě zájmu Nás kontaktujte: md.dedkova@seznam.cz, 733 531 261

20.03.2022

Veterinární klinika Mikulov přijme veterinární asistentku/asistenta.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, bez služeb a pohotovostí.

Své životopisy zasílejte na email: jorda.radek@gmail.com

17.03.2022

Veterinární klinika Jesenice sro přijme do hlavního pracovního poměru sestřičku nebo bratra s praxí.

CV prosím posílejte na: sniffac@seznam.cz

16.03.2022

Hledám práci jako veterinární sestra nebo asistentka

Metropan Anastasia +420 777 961 315 Datum narození 05.04.1995 (26 let) Email: hardkor.nastya2011@gmail.com

Dosažené vzdělání: Střední škola: Oděska střední škola № 27 Od: 2000 Do: 2011 Státní agrární univerzita v Oděse. od 2011 do 2019. Získání veterinárního diplomů obor veterinární Lékař. Praxe: od roku 2018 do 2019 Veterinární asistent v klinice Exvet v Oděse na jednotce intenzivní péče.

Moje povinnosti zahrnuty: péče o zvířata, splnění lékařského předpisu, školení v rámci programu kliniky. Od roku 2019 do 2020 praktický lékař v klinice Exvet v Oděse Moje povinnosti zahrnuty: počáteční příjem, ošetření malých domácích zvířat, základní znalosti v rentgenu Od roku 2020 do teď lékař intenzivní péče Moje povinnosti zahrnuty: léčba těžkých pacientů, léčba pacientů se sepsí Mohu také provádět takové manipulace jako: ezofagostomie, hrudní drenáž, zavedení, nazogastrické trubice, umístění centrálního žilního katétru, ultrazvuk AFAST TFAST

Můj diplom prošel nostrifikaci v ČR a byl uznán VFU Brno Kruzi a osvědčení Charakteristika osobnosti. Mezi mé přednosti patří: družnost, houževnatost, vytrvalost, cílevědomost, tolerance stresu, láska ke svému povolání

Jazyky: Ruský jazyk: Rodný Jazyk Ukrajinský jazyk: Rodný Jazyk Anglický jazyk: první úroveň Český jazyk: Mírně pokročilí slovem a písmem

16.03.2022

Zavedená veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný i částečný úvazek.

Rádi zaučíme také čerstvé absolventy.

Nabízíme práci na zavedeném pracovišti s dobrým přístrojovým vybavením (analyzátory krve, RTG, SONO, sál s inhalační anestezií...) a náležité fin. ohodnocení. Možnost přespání.

CV prosím zasílejte na Hejda21@seznam.cz. Bližší info na mob.: 739 437 324.

16.03.2022

Veterinární ordinace v Brně hledá veterinárního lékařku/lékaře uvítáme i absolventa.

info@veterina-lesna.cz

16.03.2022

Hledáme veterinárního technika/techničku.

Očekáváme člověka komunikativního, empatického, s příjemným vystupováním, týmového hráče s alespoň nějakými teoretickými i praktickými dovednostmi. Zbytek doučíme.

Těšíme se na Váš životopis. MVDr. Tomáš Barbořík, Veterinární klinika, Za Mlýnem 55, Přerov, tomas.dochtor@email.cz

15.03.2022

Zavedená veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Trtíkové ve Vysokém Mýtě (okres Ústí nad Orlicí) přijme veterinární lékařku/lékaře

Hledáme kolegu do příjemného kolektivu, uvítáme i absolventa. Nástup možný ihned. Možnost HPP i ČPP.

Kontakt: ordinace@veterinarvm.cz, mobil: +420 605 729 551

15.03.2022

Ráda se přidám do týmu jako veterinární sestra (veterinárního asistenta).

Naučila jsem se přijímat pacienty, provádět základní vyšetření zvířete. Účastnila jsem se operací jako eutanazie či těžká poranění. Učila jsem se kompletní vyšetření pacientů, odčervovat, očkovat, odebírat krev, kanylovat, připravovat infuze. Starala jsem se o zvířata žijící v útulku, o koně . Dohlížela na jejich zdravotní stav, venčila.

Mým zájmem je jakákoli práce a pomoc v oblasti zvířat. Jezdím na koni více jak 10 let. Jsem na území ČR od začátku války na Ukrajině, stěhovala s dcerou a máme tu všechno pro komfortní život kromě mého zaměstnaní. Rada se dělat práce jako výpomoc a to i několik hodin denně stejně jako standartní pracovní dobu. Rychlé se učím jazyky, optimista a i realista v dobrem rozpočtu.

Děkuji a s úctou Larysa. kalinina@agriwell.com

15.03.2022

Poptávám zaměstnání na HPP jako veterinární asistentka, případně laborantka.

Praxe v oboru šest let. Praha 10, 4, 3 a okolí. Crossbreed@email.cz

13.03.2022

Vladyslav Biliak. vlad416dk@gmail.com, +45 52619173 1992, bydliště Dánsko

Vzdělání září 2009 – srpen 2015 Univerzita veterinárního lékařství a biotechnologie SZ Gzhytsky. Lvov. Ukrajina. – Veterinární lékařství. Vyšší odborné Praxe červen 2017 – dosud farma zaměstnanec prasečí farmy. Dánsko. mnoho různých povinností týkajících se ošetřování zvířat, a organizace pracovního postupu. srpen 2015 – květen 2017 farma veterinární záchranář. Ukrajina. veterinární činnost na mléčné farmě.

Jazykové znalosti čeština-pokročilá angličtina-pokročilá ruština-výborná ukrajinština-výborná

Diplom je uznávaný na Veterinární univerzitě v Brně, veterinární specializace je uznávána v Komoře veterinárních lékařů. Řidičský průkaz A - motocykly B - osobní auta C - nákladní auta

Vladyslav-Biliak-1018764-Zivotopisy.cz.pdf
12.03.2022

Anastasia Tarianyk, datum narození: 04.03.1996,  tel: 777 961 315, email: taryanik333@gmail.com

Dosažené vzdělání: Střední škola: Charkovská střední škola 128 Od: 2002 Do: 2013 Státní zooveterinarni akademie v Charkově . Od: 2013 Do: 2019 Získání veterinárního diplomů obor veterinární Lékař. Praxe Od: 2015 Do:2017 Veterinární asistent na klinice VetExpert v Chrakově. Mojí povinnosti zde bylo, splnění lékařských předpisů a školení v rámci kliniky. Od:1.9 2017 Do 31.12 2017 Saltovksa veterinární klinika Charkov Veterinární Lékař. Mou náplní práce zde bylo, vstupní příjem pacientů, ošetřování malých domácích zvířat. Pomocný operatér při chirurgických operacích. Práce s RTG Kastrace psů a koček Od 1.1.2018 Do:31.12.2021 Veterinární klinika Exvet v Oděsse Pozice: Všeobecný veterinární Lékař se zaměřením na předoperační vyšetření zvířat, Anesteziologie s určením pooperační léčby pacientů.

Můj diplom prošel nostrifikaci v ČR a byl uznán VFU Brno Kruzi a osvědčení

Charakteristika osobnosti. Mezi mé přednosti patří: vytrvalost, sebevzdělávání v oboru, cíle veselost, chuť učit se novým věcem.

Jazyky: Ruský jazyk: Rodný Jazyk Ukrajinský jazyk: Rodný Jazyk Anglický jazyk: Pokročilí slovem a písmem Český jazyk: Mírně pokročilí slovem a písmem

Hledám práci v Praze

12.03.2022

Prodej: Nepřímá digitalizace - Vita Flex CR System 45/snímků za hodinu.

Používané v hipiatrickej praxi. 4x malá kazeta, notebook.

Více info telefonicky 724 760 158 cena 69000 Kč

12.03.2022

Veterinární stomatologická ordinace v Písku přijme veterinární sestru/bratra na 1/2 až 3/4 úvazku.

Přijmeme i kolegu/kolegyni nebo sestru/bratra z Ukrajiny, nabízíme i ubytování pro uprchlíky (2 osoby). Mluvíme anglicky, německy a také trochu rusky. Dobré platové podmínky, možnost samostatné práce, podpora vzdělávání a profesního růstu. Bez pohotovostí a nočních nebo víkendových služeb.

Těšíme se na Vás v našem přátelském kolektivu. zdravotnické nebo veterinární vzdělání podtstatnou výhodou.

Nabídky ideálně s CV prosím na ordinace@veterinarni-stomatologie.cz.

11.03.2022

Veterina Kohoutovice (www.avetum.com) v Brně hledá na VPP veterinárního lékaře/ lékařku s praxí v oblasti malých a drobných zvířat, (absolventa VFUB, ideálně studenta DSP).

Zahájení činnosti je možné v průběhu 2. čtvrtletí 2022.

Životopis s průvodním dopisem nám, prosím, pošlete na email: info@avetum.com.

11.03.2022

Daruji, operační mikroskop - funkční - Carl Zeiss na výškově stavitelném stojanu,

zároveň prodám funkční LigaSure - součástí 1x open surgery kleště Covidien.

Cena dohodou, tpesina@seznam.cz

11.03.2022

Státní veterinární správa nabízí v souvislosti s nadcházejícím předsednictvím České republiky v Radě EU zajímavou pracovní pozici Referent v oddělení EU.

Bližší informace o tomto služebním místě naleznete na https://www.svscr.cz/referent-v-oddeleni-eu-pracoviste-praha-ustredni-veterinarni-sprava/

Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, služební poměr na dobu neurčitou, komplexní vzdělávací program, 5 týdnů dovolené, 1 týden indispozičního volna, program MultiSport, příspěvek z FKSP formou stravenek a Fokus passu, vstřícný přístup při slaďování rodinného a osobního života s výkonem služby/práce aj.

10.03.2022

Veterinární klinika Svobodník přijme na pracoviště v Uhříněvsi veterinární sestru/bratra na HPP.

Praxe není nutná, ale je výhodou. V případě zájmu zaškolíme.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, ochotu odpracovat zkrácenou směnu o víkendu případně svátcích a empatické cítění k zvířecím pacientům a jejich páničkům.

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností, práce bez nočních směn, zaměstnanecké benefity, příjemný mladý kolektiv a podporu v dalším vzdělávání.

Další informace rádi poskytneme u osobního pohovoru. V případě zájmu své CV posílejte na info@veterina-svobodnik.cz

10.03.2022

Pro naše kliniky v Praze přijmeme veterinární lékaře/lékařky na HPP/OSVČ, popřípadě zkrácený pracovní úvazek, pozice vhodná i pro absolventy.

Absolventy ochotně zaškolí náš příjemný a zkušený personál. Rádi podpoříme specializaci, ve které se chcete profesně rozvíjet.

Disponujeme krevnými analyzátory, digitální RTG, USG + Doppler, dentální jednotka, EKG, inhalační anestetický přístroj a jiné. Na naší klinice se věnujeme medicíně psa, kočky, malých a exotických zvířat.

Požadujeme empatický přístup, komunikativnost a chuť se dál vzdělávat.

Nabízíme mladý přátelský kolektiv, finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností a samozřejmostí je další navyšování platu. Možnost ubytování a čerpání jiných benefitů.

Bližší informace rádi poskytneme na osobním pohovoru. Své CV zasílejte na: info@veterina-svobodnik.cz

10.03.2022

Prodám z pražské ordinace mobilní RTG Practix 30,

cenu nabídněte.

Moznost dovozu dodávkou.

Info na simekprosek@seznam.cz

10.03.2022

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni se zaměřením na malá zvířata přijme 1-2 veterinární lékaře/lékařky.

Absolventům se budeme věnovat, dokud nezískají potřebnou jistotu a sebedůvěru. Vítáme také zájem o medicínu drobných savců (ale není podmínkou).

Nabízíme:

- nástupní plat 35 000 Kč s očekávaným růstem

- 25 dní dovolené - velmi zajímavé platové ohodnocení dle obratu

- plnou podporu vzdělávání a umožnění růstu ve vámi zvoleném oboru

- pestrou škálu pacientů

- mladý přátelský kolektiv lékařů a sestřiček

- v případě zájmu možnost přípravy k autorizační zkoušce z medicíny koček na Cat Friendly Clinic pod vedením MVDr. Jankovcové

Požadujeme:

- týmového ducha

- nadšení pro veterinární medicínu

Budeme se těšit na Vaše životopisy: benda@veterina-plzen.cz, www.veterina-plzen.cz

10.03.2022

AniCura AOI Center, Hünenberg Switzerland Internship in medical oncology

The AniCura group is specialized in the veterinary care of small animals with many leading veterinary clinic and practices.

We treat more than 3 million patients at more than 300 institutions located Europe. The AniCura Animal Oncology and Imaging (AOI) Center is a unique and highly specialized veterinary center. It is equipped with the most modern technology and is centrally located within Switzerland in the canton of Zug.

We are looking for a veterinarian with a good general knowledge of veterinary medicine who wants to improve his/her skills in oncology, perhaps in view of a residency in Medical Oncology or in Internal Medicine.

We offer: Theoretical and practical training in oncology under the supervision of Davide Berlato (double boarded in medical and radiation oncology). The benefits and career opportunities of the AniCura group.

Your profile: Rotating internship or at least one year of work experience in a veterinary clinic. Medium to high language level in English and either German, French or Italian. High social competence and ability to work in a team. Customer-, patient- and team-oriented attitude.

For further information and applications, please contact davide Berlato or Andrea Sumova. +41 41 783 07 77 aoi@aniura.ch

10.03.2022

Veterinární klinika pro malá zvířata MVDr. Jan Nytra a kol. hledá veterinární lékařku/lékaře do svého týmu.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Uvítáme kolegyni/kolegu s dobrými komunikačními schopnostmi, vstřícnou a přátelskou povahou ke zvířatům i našim klientům.

Dále požadujeme smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, rozvíjet se po odborné stránce, případně specializovat se ve zvoleném oboru.

Nabízíme práci na moderně vybaveném referenčním pracovišti v příjemném kolektivu.

Svůj životopis zašlete na jannytra@centrum.cz Telefonní kontakt: + 420 603 545 022

09.03.2022

Hledám práci v ordinaci pro malá zvířata na HPP, vzdělání a praxe v oboru, nejlépe Olomoucký kraj.

Za případné nabídky děkuji. Kontakt: rochesters@seznam.cz

09.03.2022

Nabízíme k prodeji plně funkční přenosný veterinární USG přístroj Honda HS - 2100V s konvexní sondou 3,5 - 7 MHz k diagnostice břišní dutiny.

Cena 50 tis. bez DPH, asistentka@samohylova.com

09.03.2022

Prodám Shaver Dyonics power.

Řídící jednotka, nožní spínač, rukojeť.

Cena 20 000 Kč + DPH.

Kontakt: vasak.martin@seznam.cz

09.03.2022

Prodám 12-ti svodové EKG Practic Seiva Veterinary.

Včetně software a licence pro instalaci.

Cena 15 000 Kč + DPH.

Kontakt: vasak.martin@seznam.cz

08.03.2022

Nabízím vybavení vhodné pro veterinární praxi.

1) Operační polohovatelný stůl Famed s omyvatelnými polstry cena: 18 000 Kč

2) Vyšetřovací stůl s transparentní deskou cena: 16 000 Kč

3) Inhalační anestezie Drager Cato a Dameca Siesta cena: 18 000 Kč/ks

4) Inkubátor Drager Isolette C2000 cena: 16 000 Kč

5) Plicní ventilátor Drager Evita 4 cena: 14 000 Kč

6) Sterilizátor Melag Vacuklav 31 B+ cena: 48 000 Kč

medtech@email.cz

07.03.2022

Klinika VETINO Aesculap Pardubice hledá do svého týmu motivované veterinární lékaře / lékařky určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům.

Spolehlivost, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat, chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr. Zkušenosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou.

Co nabízíme? Individuální přístup dle oboru a zájmu, široké možnosti uplatnění, kontinuální vzdělávání (podrobné společné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků), možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucími všech oddělení, možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech, 4 týdny dovolené, stravenkový paušál, úhrada členského poplatku KVL, placené vzdělávací akce.

Kontakt: Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte, prosím, na adresu: info@vetinogroup.cz

07.03.2022

Prodáme biochemický analyzátor krve Spotchem z roku 2016, plně funkční s dostupnou dokumentaci včetně všech servisů.

Cena 29.500 Kč nebo dohodou. Kontakt: Matej.Mensik@supernius.cz

07.03.2022

Veterinární klinika v Doksech u Máchova jezera hledá do svého týmu veterinárního lékaře/řku (samozřejmě i absolventa).

Naše klinika je zaměřena převážně na malá zvířata, ale poskytujeme péči i pro malé přežvýkavce a koně. Disponujeme moderním vybavením , absolventa rádi zaučíme.

Nabízíme výhodné platové podmínky, možnost ubytování, PP na plný ,nebo částečný úvazek.

V případě zájmu nás kontaktujte na email: veterinadoksy@seznam.cz

07.03.2022

Dobrý den, koupím Hematologický analyzátor a vyšetřovací stůl.

Případné nabídky prosím zasílejte na kordac6@seznam.cz nebo 608 723 024. Děkuji Kordač

06.03.2022

Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o. v Českých Budějovicích přijme vet. lékaře/ku na HPP.

http://www.cb-vet.cz/, CV: info@cb-vet.cz

05.03.2022

Dobrý deň, hľadám si prácu ako veterinárna sestra/technička.

Vyštudovala som kynológiu na UVLF v Košiciach. Počas štúdia som pracovala ako ošetrovateľka psov v útulku. Aktuálne pracujem už siedmy rok ako veterinárna sestra (prvé dva roky som pracovala vo všeobecnej veterinárnej praxi, posledné roky pracujem na klinike so špecializáciou na neurológiu).

Minulý rok som úspešne ukončila kurz- Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat, Asofyrez ČR, Vyškov. Práca vo veterinárnej sfére ma baví, rada sa učím novým veciam. Som pracovitá, flexibilná, zodpovedná, samostatná a cieľavedomá. Čo sa týka starostlivosti o pacientov, dávam si na tom veľmi záležať.

V prípade záujmu Vám zašlem svoj životopis, na ďalšie otázky veľmi rada zodpoviem prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo na osobnom stretnutí. Ďakujem Lenka Mikušová Email: lmikusova@gmail.com Tel. č: +421 907 506 502

04.03.2022

Veterinární klinika Delta (Praha 6) přijme do svého kolektivu veterinární asistentku/asistenta na HPP.

Hledáme milou kolegyni/kolegu se zájmen o zvířata, ochotou učit se novým věcem, s příjemným vystupováním, zodpovědností, týmovým duchem. Pacienti jsou pro nás na prvním místě.

Co nabízíme tobě? Práci v mladém, přátelském kolektivu moderně vybavené kliniky. Odpovídající pracovní ohodnocení, možnost vzdělávání a pracovního růstu. Praxe vítána, ale není podmínkou, rádi tě zaučíme.

Vaše CV s fotografii zasílejte na e-mail: veterinadelta@seznam.cz

04.03.2022

Veterinární klinika H-VET s.r.o., Praha 15 hledá recepční/recepčního na HPP.

Dvousměnný provoz, ranní nebo odpolední bez víkendů.

Požadujeme přátelské a komunikativní vystupování, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu. Zkušenosti v oboru výhodou.

Své životopisy zasílejte na email hvet@volny.cz

04.03.2022

Dobrý deň, Stratil sa mi ročný pes plemena jakutská lajka. Volá sa LUpin je čipovaný a nie je agresívny.

Stratil sa 17.2. vo Vizoviciach - Zlínsky kraj.

Prosím ak ste ho videli alebo ho máte doma kontaktujte ma na čísle 605 062 639. Veľmi nám chýba

03.03.2022

Prodám inhalační anestezilogický systém Render M2000C s elektronickou regulací.

Odpařovač isofluran, bain systém, módy tlakové i objemové ventilace, počítačově řízené. Prodej včetně kyslíkového koncentrátoru a kompresoru. Plný servis zajištuje Steanbest s.r.o.

Důvodem prodeje je modernizace vybavení. Cena komplet 100 000 Kč + DPH.

Kontakt: vasak.martin@seznam.cz

02.03.2022

Nově otevřená a moderně vybavená veterinární klinika na Praze 2 přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku (s praxí i absolventa) na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci na velmi dobře vybaveném pracovišti a nadstandartní platové ohodnocení.

Kontaktujte nás prosím na info@aida.vet

01.03.2022

Predam USG Sonoscape A5v s konvexnou sondou, sono je bez poškodenia, skvele funguje, používané 4 roky iba v ambulancii (v suchu a čistote).

V r. 2019 dokúpená nová mikrokonvexná sonda, za 31 tisic. Cena usg s konvexnou sondou je za 45 tisic + mikrokonvexna sonda za 15 tisic. + možná dohoda. Možnosť stretnutia okolie Prahy a Mělníka.

Kontakt: mergescikova.veronika@gmail.com

01.03.2022

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme veterinární asistentku/asistenta.

Bez nočních služeb, nástup dohodou.

V případě zájmu prosím zašlete životopis na e-mail RAntonova@seznam.cz nebo volejte na tel. 602 776 791.

01.03.2022

Prodám jednotlivá písmena k označení vet. ordinace - možno nalepit na jakýkoli podklad, výška 16cm, síla 2cm, 1500,- sova.dalibor@gmail.com

01.03.2022

Prodám novou nepoužitou brašnu BIOPHARM,

cena 3000 Kč

sova.dalibor@gmail.com

01.03.2022

Prodám kleště na paznehty převodové 1x nové, nepoužité, 1x použité cca 5x

Cena za komplet 3100,-

sova.dalibor@gmail.com

01.03.2022

Obchodní zástupcediagnostické přístrojeveterinární péče

Naším klientem je americká farmaceutická společnost působící v oblasti veterinární péče. V současnosti vyhlašují výběrové řízení na pozici Obchodní zástupce pro diagnostické přístroje (biochemické a hematologické analyzátory, analyzátory moči, mikroskopy, měřiče hladiny krevní glukózy, atd.). Obchodní zástupce bude mít na starosti region Česká republika.

Náplň práce:

• plánování a organizování prodejních návštěv na veterinárních klinikách v přiděleném regionu

• prezentace produktů u veterinářů, instalace a technický servis přístrojů

• cílené aktivity v terénu, které vedou ke zvýšení povědomí o produktu a společnosti

• analýza potřeb zákazníků a její využití k dosažení prodejních cílů

• zodpovědnost za prodeje v regionu

• reporting

• administrativa spojená s aktivitou v terénu

• poskytování zpětné vazby o fungování kampaní a o aktivitách konkurence

Požadavky:

• ideálně technické zdatnost, která umožní rychlé pochopení technického aspektu přístrojů a jejich instalace

• veterinární a zdravotnické vzdělání či vzdělání v oblasti přírodních věd výhodou

• vynikající prodejní dovednosti, schopnost úspěšně budovat vztahy se zákazníky

• minimálně 1 rok praxe na pozici obchodního zástupce

• anglický jazyk na komunikativní úrovni B1/B2

• řidičský průkaz

• organizační a vyjednávací schopnosti, komunikativnost, asertivita, empatické cítění, odolnost vůči stresu, samostatnost, vynikající mezilidské dovednosti

Nabízíme Vám:

• půlroční a roční bonusy

• auto k pracovnímu i soukromému využití

• mobilní telefon

• pět týdnů dovolené

• sick days

• benefit program v hodnotě 17 000 Kč ročně

z.jokesova@employmentexpress.cz
Komora veterinárních lékařů České republiky