Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

23.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Dne 17.8.2019 se v obci Velhartice ztratila fenka Border teriéra. Jedná se o 7,5 letou fenku jménem Easy, nekastrovaná, nečipovaná, označena tetováním v pravém uchu (5551), barva grizzly, která se zaběhla kousek od domova (Chotěšov u Velhartic) při pravidelné vycházce.

Do dneška o ní nemáme podrobnější informace, ač po ní pátráme různými způsoby. Bohužel máme obavy, zda nebyla odcizena např. turisty, houbaři apod., proto bychom Vás chtěli poprosit o vyšší dohled ve Vašich ordinacích.

V době ztráty měla kožený obojek se štítkem, kde je uvedeno její jméno a tel.číslo. Je lovecky vedená, nikdy se nezaběhla. Budeme rádi za jakékoli informace o jejím pohybu na tel. 721 929 272.

22.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Sokolníky, Praha 8 přijme jednoho až dva veterinární lékaře/lékařky do zavedené praxe malých zvířat.

Nabízíme velmi rozumnou pracovní dobu, slušné ocenění. Kontakt: vet.sokolniky@seznam.cz nebo tel. 736 535 652.

22.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

22.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Prodám vyšetřovací přístroje zn. IDEXX kompletní sestavu hematologie, biochemie, PC, externí tiskárna. Vše funkční a v provozu. Ostatní informace na tel. 602 421 641

22.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Jsme stabilní veterinární klinika rodinného typu v Českých Budějovicích. Hledáme veterinářku / veterináře malých zvířat s chutí k práci a k dalšímu vzdělávání.

Domluvit se můžeme na plném či libovolně částečném úvazku, bez víkendových služeb a pohotovostí. Pro bližší informace mrkněte na https://veterinaukostela.cz/pridejse/ nebo nám rovnou pošlete email na firma@veterinaukostela.cz či zavolejte na 776 578 372.

21.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Nabízíme místo veterinárního lékaře. Klinika Lískovka. Frýdek-Místek. Kontakt: nowak@liskovka.com

20.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Středisko veterinární péče s.r.o. přijme veterinárního lékaře/lékařku. Dobré vybavení a dostupnost, flexibilní pracovní doba, vše je o dohodě. V případě zájmu posílejte svá CV na email: stredisko@post.cz

20.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Do nově otevřené veterinární kliniky v Praze 2 s denním provozem a do zavedené kliniky v Praze 3 přijmeme sestru s alespoň minimální praxí v oboru.

Nabízíme plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Kliniky jsou velmi dobře vybaveny. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

19.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata MVDr. Jan Nytra hledá veterinárního lékaře/ku na HPP do svého týmu.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Uvítáme kolegu/kolegyni s dobrými komunikačními schopnostmi, vstřícnou a přátelskou povahu ke zvířatům i našim klientům. Dále požadujeme smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, rozvíjet se po odborné stránce, případně specializovat se ve zvoleném oboru.

Nabízíme práci na moderně vybaveném referenčním pracovišti v příjemném kolektivu.

Pro více informací volejte na tel: 603 545 022, životopis zašlete na jannytra@centrum.cz

16.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme právě Vás ... Veterinární sestra / asistent

Veterinární klinika Vetcentrum Duchek s.r.o. hledá veterinární sestřičku a záskokovou sestřičku do nepřetržitého provozu. Jedná se o práci na plný úvazek ve 12 hodinovém a 8 hodinovém směnném provozu.

Požadujeme:

SŠ vzdělání / praxe v oboru nebo zdravotnictví vítána

kladný vztah ke zvířatům

odolnost vůči stresu

dobré komunikativní schopnosti

zodpovědný přístup k zadaným úkolům

schopnost učit se novým věcem

týmová spolupráce nutností

v případe „záskokové sestry“ rychle reagovat na změny v rozpisu služeb

zdravotní způsobilost

časovou flexibilitu

Nabízíme:

zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

profesionální vybavení kliniky

firemní benefity

dobré finanční ohodnocení

otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

zázemí stabilní firmy

Nástup možný ihned. Životopis + telefonní kontakt zasílejte na email: m.vintrova@vetcentrum.cz

16.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici

střední zdravotnický personál

Požadavky: vzdělání středoškolské

proklientský přístup

min. částečná znalost NJ či AJ , znalost práce s PC – MSOffice, Internet

ochota pracovat, částečná časová flexibilita

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme: zaškolení ve veterinární praxi

možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete do 15.9.2019 na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

13.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Horská veterinární klinika rozšiřuje tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

• zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice

• příjemné pracovní prostředí a ubytování pro přespolní

• odborný růst a postgraduální vzdělávání (možnost účasti na odborných seminářích)

• výhled na Sněžku a krásné hory v okolí

• práci na HPP nebo částečný PP, příp. na DPP

• motivující finanční ohodnocení

Co požadujeme?

• entuziasmus a zodpovědnost

• příjemné vystupování a pozitivní přístup

• ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem

Jestli to chcete zkusit, tak nám, prosím, zašlete Vaše CV na info@veterinatrutnov.cz, příp. www.veterinatrutnov.cz

13.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace BONAVET v Mladé Boleslavi hledá do svého týmu posilu na pozici veterinárního lékaře. Jedná se o práci v přátelském kolektivu, bez nočních služeb a bez víkendů. Předchozí praxe je vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na adresu: info@bonavet.cz

13.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Pouze pro VÁŽNÉ ZÁJEMCE

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

11.08.2019
Zvýhodněná inzerce

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do praxe velkých zvířat na Českobudějovicku a Třeboňsku. Dobré platové ohodnocení, služební automobil a mobilní tarif. Jsme mladý kolektiv. Vhodné pro absolventy. MVDr. Vlastimil Filás, 607 666 598, filasv@seznam.cz

14.08.2019
Komerční inzerce

Firma VetComplet s.r.o. zajišťuje kompletní technické vybavení pro veterináře. Díky zkušenostem v oboru a individuálnímu přístupu k potřebám našich zákazníků jsme schopni vyhovět všem nárokům nové veterinární ordinace, kliniky, zařídit obměnu či opravu stávajícího zařízení.

Mezi náš hlavní sortiment patří operační veterinární stoly, vyšetřovací veterinární stoly, instrumentační stolky, hospitalizační boxy. Tyto produkty vyrábíme, a proto je rádi přizpůsobíme na míru podle Vašich požadavků. Dodáváme též operační a vyšetřovací světla, přístrojové vybavení a jiné. info@vetcomplet.cz

23.08.2019

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

23.08.2019

Veterinární klinika Jičínská Praha 3 rozšiřuje tým

Kdo jsme: Jsme hlavně lékaři s láskou ke zvířatům. A potřebujeme co nejdřív posílit tým o další lékaře. Zakládáme si na tom, že ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a s péčí. I proto nás vyhledávají lidé z celé Prahy a důvěřují nám i s komplikovanější péčí o své mazlíčky. Naše práce je vysoce odborná a zároveň pestrá, a to nás baví. Jsme dobrý tým, máme se rádi a vycházíme si vstříc. Při plánování směn se vždycky dohodneme. Společně diskutujeme jednotlivé případy a tím profesně rosteme. Pravidelně se vzděláváme a podporujeme své specializace díky hrazeným školením a vzdělávání. Pracujeme v moderním prostředí s kvalitním vybavením.

Koho hledáme: Lékaře na plný nebo zkrácený úvazek, který je schopen samostatně i operovat (měkké tkáně). Měl by se také orientovat i ve výsledcích rozšířených krevních testů.

Potřebujeme někoho, kdo pracuje samostatně, nad svou prací přemýšlí a vždy hledá to nejlepší řešení pro pacienty. Rozhoduje se rychle a případy řeší konstruktivně. Pacientů je hodně, případy jsou někdy náročně, takže pokud vás jen tak něco nerozhodí, je to určitě plus. Potřebujeme týmového hráče, který dokáže komunikovat nejen s klienty, ale také s ostatními členy týmu, a dokáže si svou práci dobře zorganizovat. A pokud umíte anglicky a/nebo rusky, určitě to využijete při komunikaci s klienty. Pracujeme denně + se střídáme na víkendových směnách (cca jednou měsíčně). Bez nočních směn.

Co budete dělat? Ošetřovat převážně psy a kočky, občas také drobné savce (i když i na ně tu máme odborníka). Samostatně stanovovat diagnozu, navrhovat a aplikovat léčbu. Komunikovat s klientem navrženou léčbu včetně nákladů na léčbu. Standartně provádět krevní testy, usg a další vyšetření a komunikovat výsledky klientům. Určitě budete operovat, včetně provedení a vyhodnocení předoperačních vyšetření.

Pokud myslíte, že je to přesně pro vás, pošlete mi své profesní CV s pár řádky o tom, co vás na práci u nás láká, a představou o finančním ohodnocení na adresu koudelkova.marta@gmail.com. Těšíme se, tým kliniky Jičínská.

23.08.2019

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Požadujeme komunikativnost, svědomitost, příjemné vystupování, vůli a chuť se dále vzdělávat, týmového ducha.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, podporu při práci od sestry a recepční, práci přes den bez nočních služeb, výborné přístrojové a diagnostické vybavení.

Svá CV prosím zasílejte na e-mail: honza@zvireci-doktor.cz

22.08.2019

Prodám sterilizátor Sterimat 354.1. Plně funkční. Cena: 2990,-

Kontakt: MVDr. Věra Samohýlová, Lomnice nad Popelkou

V případě zájmu o koupi zašlete, prosím, e-mail na adresu asistentka@samohylova.com

22.08.2019

Chceš pracovat v mladém kolektivu, být skvěle platově ohodnocen/a, chceš se dále vzdělávat, jsi veterinární lékař/ka a to i čerstvý absolvent/ka máš rád/a zvířata?

Jestliže ANO, tak neváhej a pošli svůj motivační dopis, CV a foto na email: r.protiva@rpvet.cz

V Plzni na Veterinární klinice RPVET Plzeň zaměřené na medicínu malých zvířat na Tebe netrpělivě čekáme.

22.08.2019

Do Našeho kolektivu veterinární nemocnice Libuš s nonstop provozem (www.vetnemo.cz), hledáme veterinární asistentku/ta.

Požadujeme: středoškolské vzdělání (zdravotnické vzdělání či praxe výhodou), příjemné vystupování, ochotu se dále vzdělávat.

Motivační dopis a CV prosím posílejte na e-mail truhlarova123@seznam.cz. Budeme se těšit, kolektiv Vetnemo

20.08.2019

Prodám čtečku Back Home ISO V- 800 (nová). Cena 3800 Kč.

MVDr. Hana Miškaninová, kontakt: 731 411 293

19.08.2019

Prodám parní sterilizátor EXACTA s tiskárnou, plné funkční, rok výroby 2004. Servisní prohlídka byla provedena v roce 2018. Cena 20000 Kč.

Dr. Semen Guba, 773 240 844, semen.guba@seznam.cz

19.08.2019

Dobrý den, jsem studentkou 1. ročníku FVL na VFU.

Hledám stáž ve veterinární ordinaci nebo na klinice v Brně. Praxi jako veterinární sestra mám, takže jsem schopná asistovat veterinárnímu lékaři při operacích, stejně tak ošetřovat hospitalizovaná zvířata a pracovat s lékařskými přístroji (Vetscan, Idexx, Winvet, RTG, analyzátor moči apod.). Jsem pracovitá, komunikativní, práce se zvířaty mě naplňuje. Ráda bych tímto našla stáž. Prosím o zaslání nabídky na mail: janakratochvilova.w@gmail.com

18.08.2019

Dobrý den, hledám práci, brigádu nebo placenou stáž jako veterinární asistentka mám SŠ agropodnikani bohužel nedokončenou přerušena v půlce 4 ročníku z osobních důvodů a praxi ve veterinární ordinaci cca 7 měsíců práce se zvířaty mě velice baví a naplňuje proto bych se ráda v oboru veterinární asistentky (sestřičky) dále rozvíjela a získávala další praxi a zkušenosti hledám uplatnění v lokalitě Mělník, Praha, Česká Lipa a okolí za veškeré nabídky předem moc děkuji v případě vašeho zájmu ráda zašlu životopis a více informací o mě a prosím o kontaktování na tel čísle 601 535 348 nebo emailu Marie.55@seznam.cz

18.08.2019

Pronajmeme zavedenou veterinární ordinaci na Praze 9 - 100m2, ideální místo u metra. Nájem do 20 000 Kč měs.

Stěhujeme se na venkov. tel. 731 245 792

18.08.2019

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme do svých řad veterinárního lékaře.

Jsme referenční pracoviště na okraji Prahy se skvělým zázemím, mladým kolektivem a kvalitním vybavením. /Budoucí/ specializace vítány a podporovány.

CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

18.08.2019

Veterinární klinika Uhříněves přijme veterinárního lékaře, možno i absolventa.

Nadstandardní ohodnocení, práce na dobře vybaveném a zavedeném pracovišti, mladý kolektiv 4 lékařů, příjemné zázemí. CV posílejte na: veterina-uhrineves@seznam.cz

16.08.2019

Veterinární klinika WellPet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře nebo veterinární lékařku. Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme.

Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, biochemickým analyzátorem a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými krátkými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť učit se novým věcem. Své životopisy zasílejte na adresu: info@wellpet.cz. Možnost nástupu ihned.

16.08.2019

Veterinární ordinace Matoušek u Pelhřimova hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte svá CV na email: matousek.1986@centrum.cz

15.08.2019

Prodám kapesní čtečku čipů 10x4 cm. Foto pošlu. Sloužila mi 5 let v pohodě. Koupena od pí. Jelenové z Werftu. Cena 1300 Kč. Tel.: 777 964 176

15.08.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek, popř. OSVČ.

Vyžadujeme: zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost. Praxe vítaná, ale není podmínkou, přijímáme i absolventy.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Podporu dalšího vzdělávání. Možnost ubytování. Svoje CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.cz

15.08.2019

Karlovarský kraj - Hledám práci, životní změnu i splnění životního snu a naplnění v práci se zvířaty a pomoci jim.

I přesto, že nemám vzdělání ani praxi v oboru veterinářství (pouze z chovu vlastního zvířectva - psi, kočky, papoušci a jiná malá domácí zvířata), mohu nabídnout učenlivost, logické uvažování, kreativitu, organizační schopnosti, pečlivost, empatii, zapálení, lásku ke zvířatům a jistě i spoustu dalšího.

Pracuji 15 let v administrativě se zaměřením na investice a správu majetku, dotace a ve stavebnictví. Mám zkušenosti s vedením týmu i několika samostatných provozů, práce na PC a, vlastním ŘP do. B. Možný nástup po 2 měsíční výpovědní lhůtě.

Za nabídky děkuji. Andrea Kadlecová, Andrea.kadlecova@seznam.cz

14.08.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry/recepční, ideálně na částečný úvazek, nebo DPP.

Mám za sebou několik let studia zootechniky a biologie na VŠ, rok práce v genetické laboratoři, mám letité zkušenosti s chovem malých i hospodářských zvířat. Mám příjemné a klidné vystupování, jsem spolehlivá, ráda bych se dále učila, mám řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), ovládám angličtinu na úrovni B2, jsem zvyklá číst i odborné texty. V lokalitách Trhové Sviny, Kaplice, Nové Hrady, Český Krumlov a okolí.

Kontakt na mne je: 608 061 749, anna.saxlova@seznam.cz

Budu ráda za Vaše nabídky a ráda zodpovím i případné další dotazy. Se srdečným pozdravem, Anna Saxlová

14.08.2019

Veterinární ordinace Náš veterinář přijme do svého týmu veterinární lékařku. Jsme přístrojově kvalitně vybavené pracoviště s různorodými a zajímavými případy. Zakládáme si na profesionálním přátelském přístupu ke klientům a rodinné atmosféře.

Nabízíme dlouhodobý pracovní poměr, podporu dalšího vzdělávání aj. Jste-li spolehlivá, zodpovědná, aktivní, samostatná a zároveň schopná pracovat v týmu, neváhejte nás kontaktovat na hanakova@nasveterinar.cz

13.08.2019

Dobrý den, jsem veterinární lékařka s víceletou praxí s malými zvířaty. Hledám práci na Šumpersku nebo v blízkém okolí (Zábřeh, Mohelnice, Uničov) na HPP i částečný úvazek.

Kontakt: vellery@seznam.cz Za nabídky předem děkuji

12.08.2019

Predám RTG prístroj GIERTH RHF 200 ML vo velmi dobrom technickom stave. https://www.atomvet.cz/cs/detail/21-Gierth-RHF-200.html

Bol kupovaný v Nemecku v roku 2014 ako demo prístroj. Viac info poskytnem telefonicky: +421 905 260 441 alebo mailom: stanislav.nosal@gmail.com

12.08.2019

Dobrý den, hledám práci veterinární asistentky na částečný úvazek, DPP či výpomoc, vše je na dohodě. VOŠ vzdělání humanitního směru, celoživotní práce se zvířaty (chovatelství, výcvik, petsitting, zoo prodejny, praxe na veterinární klinice, v současné době na částečný úvazek ošetřovatelka koček v útulku.) Jsem spolehlivá, empatická a moje láska ke zvířatům nemá hranice. Praha. Kontakt: cat.kingdom@email.cz Za nabídky děkuji.

12.08.2019

Do týmu Veterinární kliniky Anima,s.r.o na Praze 5 hledáme nového člena na pozici veterinární lékař/lékařka.

Nástup možný od 1.9.2019. Lze plný i částečný pracovní úvazek. Znalost angličtiny vítána. V případě zájmu svá CV zasílejte prosím na: Lubkas22@gmail.com, MVDr. Lubomír Sojka

11.08.2019

Koupím čtečku čipů. Za nabídky děkuji. veterinarka@centrum.cz

09.08.2019

Do veterinární ordinace v Brně - www.veterinajihlavska.cz přijmu veterináře/ku. Úvazek hlavní i částečný je možný.

Požadují příjemné vystupování, schopnost samostatně ordinovat.

Nabízím dobré platební podmínky, příjemný kolektiv. V případě zájmu prosím CV na veterinajihlavska@seznam.cz

09.08.2019

Veterinární klinika Štrossovka pro malá zvířata v Pardubicích, přijme do svého kolektivu veterinární asistentku/ka na HPP.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, bez nočních směn.

Požadujeme středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou.

V případě zájmu zašlete Vaše CV na email: veterinapardubice@email.cz

09.08.2019

Dobrý den, jsem absolventkou TSOŠ Veterinární v Kroměříži a ráda bych pracovala jako veterinární technik/sestra a nebo ošetřovatelka (ideální by byli koně). Jsem spolehlivá, pracovitá, rychle a ráda se učím novým věcem. Nejvhodnější místo je pro mě Havířov ale mohu dojíždět i do Ostravy. Momentálně mám zaměstnání mimo obor a proto se musí počítat s výpovědní lhůtou.

Lze mě kontaktovat na email: lucie.d@centrum.cz

08.08.2019

Veterinární klinika na Praze - východ přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Nabízíme kvalitní vybavení, podporu vzdělávání a dobré platové ohodnocení.

Požadujeme ochotu dále se vzdělávat a vstřícné chování ke klientům a pacientům.

Pozice vhodná i pro šikovného absolventa. Svá CV posílejte prosím na Klinika.veterinarni@gmail.com

08.08.2019

Prodám

1) Centrifugu Biofuge 13 na ependorfky, cena 4.000,-

2) Sterilizátor HS 31A, cena 1.500,-

3) Ultrazvuk přenosný Logiq 100PRO z r. 2007, se třemi sondami (vaginální 6,5 MHz, konvexní 3,5 MHz, lineární), cena 19.000,-

Vše spolehlivě funkční, k vyzvednutí v Praze. Více informací na emailu: 1amanita@seznam.cz

08.08.2019

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře. Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

07.08.2019

Přijmeme veterinární sestru na HPP:

Chcete práci, která bude Vaším koníčkem?

Nabízíme Vám možnost být součástí jednoho z největších a nejlépe vybavených veterinárních pracovišť v ČR.

* Chcete se podílet na řešení nejkomplikovanějších případů, asistovat u složitých zákroků, naučit se pracovat s moderním veterinárním vybavením?

* Jste opravdový nadšenec, který cítí v tomto oboru své poslání?

* Máte chuť jít do toho naplno s námi a stát se součástí skvěle fungujícího týmu?

* Máte odhodlání učit se novým věcem a postupům?

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se dozvědět o našem pracovišti více informací, podívejte se na stránky www.aavet.cz nebo se k nám přijďte podívat osobně.

Pokud nám napíšete a zašlete stručný životopis, rádi Vás pozveme k osobnímu pohovoru. Termín Vám zašleme následně po obdržení nabídky, kterou můžete posílat na mail dv@aavet.cz.

Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, můžete nás rovněž kontaktovat telefonicky na čísle 731 566 644. Rádi Vám dotazy zodpovíme.

07.08.2019

Prodám použitý, plně funkční veterinární 12" monitor životních funkcí. EKG 3/5 svodů, SpO2, měření tlaku, frekvence dechu, tělesné teploty. Nová baterie, kompletní kabeláž, 1 manžeta. Komunikace v češtině.

Cena 6655 Kč. Možnost odpočtu DPH. veterina@atevet.cz

07.08.2019

Klinika Pro malá zvířata JAGGY v Brně hledá do svého kolektivu lékaře/lékařku na pozici vedoucího chirurga.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, možnost krátkodobých i dlouhodobějších stáží v zahraničí na vyhlášených pracovištích.

Vyžadujeme profesionální jednání, samostatné rozhodování, chuť se dále vzdělávat a své poznatky předávat mladším kolegům na pozici internship.

Pro mladší kolegy/kolegyně dále nabízíme pozici internship s rotací v oborech neurologie, interní medicína a anesteziologie pod vedením zkušených lékařů. Pracovní smlouva na 2 roky, v případě zájmu lze prodloužit na dobu neurčitou s možností další specializace a zajištění dalšího vzdělání na zahraničních pracovištích.

Vyžadujeme chuť učit se novým věcem, vstřícné a korektní jednání s klienty i kolegy, flexibilitu. Vzhledem k počtu zahraničních klientů je nutná znalost anglického nebo německého jazyka.

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

06.08.2019

Dobrý den hledám do ordinace v Brně veterináře na dočasnou výpomoc jednalo by se na pár dní v týdnu na pár měsíců. V případě zájmu prosím kontakt na veterinavbrne@seznam.cz k bližším informacím. Moc děkuji

06.08.2019

Prodám plně funkční ultrazvuk Toshiba Famio 8, rok výroby 2007, s abdominální a vaginální sondou. Servisní prohlídka byla provedena v r. 2018 bez závad. Ultrazvuk je ve výborném stavu, s veškerou potřebnou dokumentací. Návod k použití v češtině. Cena 25.000,-

MUDr. Jan Pospíchal, Gynekologie Přelouč a Chvaletice, tel. 731 107 804, mail j_pospichal@post.cz

06.08.2019

Veterinární klinika Animal Clinic-Bílá hora (Praha 6 - Řepy)

Pozor absolventi veterinární fakulty! Po dvou letech opět otevíráme na Animal Clinic pozici "internship chirurgie".

Zajímá Vás práce na referenčním pracovišti s více než 800 chirurgickými zákroky ročně? Chcete nahlédnout do zákulisí ortopedické a měkkotkáňové chirurgie na světové úrovni? Máte trpělivost a soudnost a současně věříte ve své schopnosti? Jste týmovým hráčem? Chcete se opravdu UČIT řemeslo chirurga a nebojíte se PRÁCE?

Máte v životě jiné priority než zábavu na sociálních sítích a podobné volno-časové aktivity?

Nebudeme vám nabízet nesmyslné benefity a nerealistické ohodnocení. Nyní neumíte v chirurgii pravděpodobně téměř nic, ale můžete se naučit téměř vše. No pain - no gain!

Pakliže si odpovíte na všechny otázky "ANO" tak jste člověk, kterého hledáme! Absolvent, který se po roce osvědčí má možnost perspektivní a dlouhodobé pracovní smlouvy, spojenou s velice zajímavým finančním ohodnocením a neomezenými možnostmi dalšího odborného růstu (zahraniční stáže, kongresy atd).

Vaše motivační dopisy a CV posílejte prosím na terynec@seznam.cz, P.S. absolventi hygienické fakulty prosím neucházejte se. Více informací o nás na našem webu www.animalclinic.cz a facebooku.

06.08.2019

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb.

Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

05.08.2019

Příjmu do veterinární ordinace v Brně veterináře/ku. Požaduji schopnost samostatně ordinovat. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím CV na brnenskaveterina@seznam.cz

05.08.2019

Veterinární ordinace v Českých Budějovicích - MVDr. Veronika Krepsová přijme veterinární lékařku/lékaře ( i absolventa) do praxe pro malá zvířata na plný úvazek.

Ordinační doba 7 dní v týdnu bez pohotovostí, víkendová služba jednou za 14 dní. Důležité je příjemné vystupování a komunikace s klientem. Pro více informací mne prosím kontaktujte na  krepsova@email.cz, nebo tel: 775 256 200.

05.08.2019

Koupím terénní sonograf s lineární rektální sondou pro reprodukci skotu. Děkuji ambulance.amalka@seznam.cz

04.08.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy přijme veterinární asistentku, vhodné i pro absolventku bez praxe. Práce bez nočních směn. Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email vetklin@seznam.cz

04.08.2019

MVDr. Jana Kalendová příjme veterinárního lékaře/ku (i absolventa) do ordinace specializované na malá zvířata. Ordinace se nachází nedaleko Moravských Budějovic.

Nabízím zaškolení na našem pracovišti a poté samostatnost, dobré přístrojové vybavení ordinace, širokou klientelu, žádné noční služby, dobré fin. ohodnocení. V případě zájmu prosím volejte na tel.: 606 331 534 nebo pište na email: Kalendova.J@seznam.cz.

04.08.2019

Veterinární klinika Jičínská Praha 3 nabízí stáž pro studenty střední veteriny popř. FVL.

Podmínkou dlouhodobá spolupráce alespoň 3 měsíce, ideálně i déle, pouze odpolední hodiny 15-20 hod, dny v týdnu dle Vašich možností.

Naučíte se mnoha praktickým znalostem z oboru, uvidíte zajímavé případy a získáte praktické zkušenosti a samostatnost. Stáž Vám určitě ulehčí nástup do budoucího zaměstnání. Vaše stručné CV zasílejte, prosím, na koudelkova.marta@gmail.com. Budeme se těšit. Tým VK Jičínská

03.08.2019

Dobrý den, nabízím možnost externí spolupráce na 1-2 dny v týdnu. Zajímám se hlavně o interní medicínu malých savců a stomatologii. Více informací a CV ráda zašlu na email. MVDr. Libuše Krejčová krelivet@seznam.cz

01.08.2019

Nové veterinární pracoviště v Praze hledá do svého týmu kolegyni/kolegu vet. lékaře na částečný úvazek. Dobré platové podmínky, moderní vybavení, příjemný kolektiv, podpora dalšího vzdělávání. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na jitka.lochmanova@post.cz

31.07.2019

Dobrý den, hledám práci veterinární sestry v Ostravě, Havířově nebo okolí. Nemám vzdělání v oboru ani praxi, ale ráda se učím novým věcem a mám velký zájem o obor a práci se zvířaty. Práce se zvířaty je mým snem. ellavasicova@seznam.cz

31.07.2019

Prodám konvexní sondu GE 3,5 MHz k ultrazvuku, model: 2120305, nepoužívanou. TOP STAV. Cena 15.000,- Možno zaslat poštou. travnicek@afinea.cz

31.07.2019

Nabízíme k pronájmu zavedenou (8 let) ordinaci v Hostivicich u Prahy. Včetně vybavení, ev. včetně léků a materiálu. Stále v provozu. Bližší info na veterinahostivice@seznam.cz

30.07.2019

Do zavedené veterinární ordinace v Brně přijmu veterinárního lékaře, nebo lékařku na HPP.

Případné CV prosím zasílejte na dermio-vet@seznam.cz

30.07.2019

Zavedená veterinární ordinace v Hlučíně (Ostrava) přijme veterinárního lékaře / lékařku (i absolventa).

Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouva, osmihodinová pracovní doba + služba jeden víkend v měsíci (So + Ne od 9.00 do 11.00. hod), bez pohotovostních služeb.

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, příjemné vystupování, vstřícné jednání s klienty, nejlépe nekuřák.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: tel. 736 725 130.

30.07.2019

Prodám elektrokauter SMT (SMT Praha, výrobce kvalitních kauterů), 50MB STOM, ze zrušené zubní ordinace. Výstup 50 W. Cena 6000 Kč. Zkontrolovaná funkčnost certifikovaným technikem. Instrumentarium ze zubní ordinace, zubní kleště, páky, pinzety, zrcátka, sondy, externí uozk zubního kamene, ultrazvuková čistička. M: 776 273 319 email: vaclavfrana@email.cz

28.07.2019

Nabizime misto veterinarnimu lekari na nonstop klinice v Praze. Pokryti nocnich sluzeb. Pozadujeme samostatnost, zaklady aj, praxe velkou vyhodou.

Nabizime ubytovani v Praze pri podpisu smlouvy pouze za poplatky za energie, pravidelnou pracovni dobu, zajimave spektrum pripadu, moznost spanku pri klidnejsich smenach. Financni ohodnoceni v zavislosti na obratech, prumerne 50tis/mes, pri sikovnosti, provadeni chir zakroku i 100tis/mes. Zajemci posilejte sve cv na isitej@seznam.cz a ozveme se zpet.

26.07.2019

Veterinární ordinace Lužec nad Cidlinou zaměřená na praxi malých zvířat hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře na plný nebo i částečný úvazek.

Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, práci v přátelském kolektivu a velký počet případů. V případě zájmu posílejte svá CV na email: veterinaluzec@seznam.cz

26.07.2019

Do zavedené ordinace hledám veterinární lékaře/ku. Veterinární ordinace je v Brně, jedná se o ordinaci plně vybavenou USG, RTG, analyzátory. V případě zájmu prosím o CV na v-klinika@seznam.cz

26.07.2019

Hledáme veterinární asistentku / recepční pro rozšíření našeho týmu do Kralupy nad Vltavou. Zkrácený nebo plný úvazek. Podmínkou je kladný vztah k práci, přátelské vystupování a týmové chování. Životopisy posílejte na helena.vaidlova@gmail.com. www.veterinamada.cz

25.07.2019

Veterinární klinika v Praze přijme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa na hlavní pracovní poměr bez nočních směn.

Požadujeme komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme zasílejte na e mail: klinika@mail.com. Znalost AJ vítána.

25.07.2019

Ordinace Veterinární stomatologie v Písku přijme veterinární sestru/ veterinárního technika na poloviční úvazek. Práce bez pohotovostí, dobře platově ohodnocená, v nově zařízené ordinaci, problematiku veterinární stomatologie zaučíme. Podporujeme další vzdělávání. Informace na tel. 737 168 324 nebo emailu ordinace@veterinarni-stomatologie.cz. Ideálně zašlete CV. Nástup možný ihned.

24.07.2019

Prodám automat na vyvolání rentgenových snímků, repasovaný, plně funkční. Kontakt: 734 599 745

24.07.2019

Ze zrušené veterinární ordinace prodám přenosný vysokofrekvenční rentgen PXP-40, rok výroby 2009, zkouška dlouhodobé stability provedena 2019 - cena dohodou, dvě ochranné zástěry k rentgenu. Dále prodám plně funkční sterilizátor 20 let starý - cena dohodou, dále reflovet na analýzu krevních vzorků. Kontakt: 734 599 745.

24.07.2019

Veterinární klinika Olomouc hledá veterinárního technika, nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete CV na e-mail: sprucek@email.cz

24.07.2019

Veterinární klinika v Olomouci hledá veterinárního lékaře, nástup možný od 1.10.2019. V případě zájmu o tuto pozici zašlete CV na e-mail: sprucek@email.cz

24.07.2019

Veterinární ordinace Vladislav, MVDr. Veronika Venhodová (Peroutková), přijme veterinárního lékaře s praxí, ovšem není striktně podmínkou.

Hledáme člověka, který má zájem o obor, příjemné vystupování, kladný vztah ke zvířatům a nebojí se pracovat v ordinaci s velkým množstvím pacientů.

Nabízíme moderní pracoviště, velmi dobré přístrojové vybavení a zajímavé platové podmínky. V případě zájmu mne prosím kontaktuje na mvdr.peroutkova@gmail.com nebo 601 345 164

24.07.2019

Veterinární klinika MetropoleVet Praha 9 s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární sestra / technik.

Nabízíme:

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou

Výborné finanční ohodnocení

Velké množství zajímavých případů

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště

Malý a přátelský kolektiv

Práci bez nočních služeb

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání v oboru

Zkušenosti na chirurgickém sálu

Výborné komunikační schopnosti (znalost češtiny slovem i písmem)

Lásku ke zvířatům

Spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha

Chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

Nástup září / říjen 2019

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, samuel.evinic@gmail.com

23.07.2019

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventy) do praxe malých zvířat v Olomouci. Tel.: 602 826 645

23.07.2019

Hledám pracoviště v okolí Frýdku - Místku nebo v Ostravě, kde bych měla možnost věnovat se kardiologii malých zvířat.

Ráda bych uplatnila vědomosti z workshopů, ale i zkušenosti z jednotlivých případů. Mám zájem o spolupráci, ne HPP. MVDr. Monika Šrubařová tel. 606 669 956, e-mail srubarovamonika@seznam.cz

23.07.2019

Veterinární klinika Vetvin v centru Prahy by ráda přijala do svého kolektivu posilu – veterinárního lékaře/ku na hlavní pracovní poměr. Zakládáme si na příjemném přístupu a spokojenosti klientů. Snažíme se neustále vyvíjet a zlepšovat v oboru a podporujeme stejnou snahu i u našich kolegů.

Rádi dáme příležitost jak nadšeným začátečníkům, tak i zájemcům s dlouhou pracovní zkušeností.

Požadujeme

Vlídný a vstřícný přístup ke klientům – zvířatům i lidem

Ochotu učit se nové věci a rozvíjet se po odborné stránce

Zodpovědnost, pečlivost a kolegiální vstřícnost v rámci spolupráce na klinice

Základní znalost AJ

Nabízíme

Přátelské prostředí malého týmu

Výborný standard vybavení kliniky

Spolupráci na plný úvazek bez nočních směn

Rozložení směn dle dohody (máme otevřeno 7 dní v týdnu, ve všední dny 8 -20h a v So a Ne 9 -12h)

Dobré finanční ohodnocení

Životopisy prosím zasílejte na zan.prochazkova@seznam.cz

23.07.2019

Hledáme veterinární lékaře (i absolventy ) pro veterinární ordinaci v Praze Nových Butovicích se zaměřením na malá zvířata a specializací na drobné savce.

Očekáváme kolegyni s dobrými komunikačními schopnostmi, smyslem pro týmovou práci, zájmem své znalosti dále rozvíjet a případně se specializovat.

Jestliže chcete u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz

23.07.2019

Hledáte zaměstnání v dobře vybavené ordinaci, s vysokým standardem péče o pacienty v přátelském prostředí? Hledáme energickou, motivovanou veterinární asistentku se zájmem o práci na klinice malých zvířat v Praze 5 Nových Butovicích.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) praxe v oboru vítána.

Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz

22.07.2019

Kolektiv veterinární kliniky Jicin-VET s.r.o. v Jičíně a Nové Pace přivítá ve svém středu veterinárního lékaře/lékařku. Zkušenosti z veterinární praxi pro malá zvířata uvítáme, ale přijmeme rádi i čerstvé absolventy VFU, jimž nabízíme samostatnou práci s pacienty a klienty pod vedením zkušených praktiků. Samozřejmostí je možnost dalšího vzdělávání a specializace ve zvoleném oboru.

V případě zájmu, prosím, kontaktujte: MVDr. Vladimír Šoltys, tel. 602 555 102, mail jicinvet@seznam.cz. Těšíme se na vás.

21.07.2019
Prodám:

1) Ochrannou zástěru na RTG (vysoký stínící ekvivalent 0,5 mm Pb), vel. XL 2 ks á 6.000 Kč

2) Ochranný límec na RTG 0,35 mm Pb, vel. L 2ks á 1.500 Kč

3) Lysholmovu clonu 30 x 40 cm, Grid Ratio 10:1 za 7.500 Kč

Vše prakticky nepoužité a jako nové. Jednotlivě, nebo dohromady za 19.000 Kč Zájemci pište na jirisramek@email.cz

21.07.2019

MVDr. Barbora Schillová příjme veterinárního lékaře/lékařku do terénní praxe koní v Praze a Středočeském kraji. Zkušenosti s malými zvířaty vítány. Vhodné i pro letošní absolventy. Kontakt: bschillova@centrum.cz

20.07.2019

Hledám práci veterinární asistentky v Opavě, Fulneku, Bílovci, Vítkově či blízkém okolí. Mám maturitu v oboru Veterinářství bez předchozí praxe. Jsem spolehlivá, pečlivá, ráda se učím novým věcem, jsem ochotna se dále vzdělávat a doplňovat zkušenosti v tomto oboru. moroczova@centrum.cz

19.07.2019

Prodám stacionární černobílý ultrazvukový systém MINDRAY DP-9900 Plus včetně multifrekvenční konvexní a mikrokonvexní-vaginální sondy a termoprinteru Mitsibishi. Systém disponuje B-mode a M-mode zobrazením. Systém je v dobré kondici včetně sond a tiskárny. Cena: 15.000 Kč. Možné nezávazné předvedení a vyzkoušení systému dle domluvy na: 608 415 690 nebo ultrazvuky@email.cz.

19.07.2019

Dobrý den, hledám práci v oblasti veterinární asistentky, ať už v ordinaci nebo u výjezdů. V okolí Brno - venkov, Brno, Třebíč, Náměšť nad Oslavou.

Mám vystudovanou střední odbornou školu, i když ne veterinární moc ráda bych pracovala se zvířaty. Jsem spolehlivá, empatická a moc ráda se učím novým věcem, hlavně co se zvířat týká. Pracovala jsem v myslivosti v bažantnici, sama mám psa, dvě kočky, křepelky.. ŘP skupiny B. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat pavla.dubova@seznam.cz

19.07.2019

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v K. Varech hledá veterinární lékaře. Nabízíme dobrý tým, zajímavé platové ohodnocení, výborné vybavení, příspěvky na vzdělávání. CV zasílejte na klinika@kvvet.cz.

19.07.2019

Prodám horkovzdušný sterilizátor Stericell 55 Comfort, plně funkční, cena 30000 Kč, zubní ultrazvuk s náhradními nástavci HS, plně funkční, cena 10000 Kč.

Kontakt: skarpovanika@seznam.cz

.

18.07.2019

Do veterinarni ordinace v Čelákovicích přijmu veterinárního lékaře. MVDr. Ivana Svobodová 732 911 870, isvobodova.vet@seznam.cz

18.07.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata s non-stop pohotovostí v Břeclavi přijme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni. Vhodné i pro absolventy. Praxe v oboru výhodou. Životopisy zasílejte na veterina@vmvet.cz

17.07.2019

Veterinární lékař/ka - Veterinární nemocnice AA-Vet Praha hledá nového člena do kolektivu 14 veterinářů a 20 asistentů i recepčních.

V případě zájmu kontaktujte dr. Šeflovou seflova@aavet.cz

17.07.2019

Letošním rokem jsem ukončila magisterské studium na FVHE VFU a hledám práci nejlépe v oblasti praxe malých zvířat nebo smíšené praxe, nebráním se však jiným nabídkám. Nastoupit mohu ihned.

Jako čerstvá absolventka nemohu nabídnout moc zkušeností, ale za to ochotu a chuť se učit, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Mezi moje největší přednosti patří usměvavost, komunikativnost a schopnost pracovat s lidmi různých povah.

Mám základní praktické dovednosti získané během (malá, velká zvířata, KVS) studií a jsem ochotna se dále vzdělávat pro potřeby Vašeho zaměstnání. Nemám žádné závazky a jsem absolutně časově flexibilní. Žiji 30 km SZ od Brna, proto bych upřednostnila místo v blízkosti Brna, Blanska nebo Boskovic, jsem však ochotna se za prací přestěhovat a mohu zaručit dlouhodobou spolupráci. Vlastním řidičský průkaz a auto.

V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte na mail: janulka.starh@seznam.cz nebo tel: 605 961 583. Ráda zodpovím Vaše dotazy nebo se dostavím na osobní pohovor. Za případně nabídky děkuji.

16.07.2019

Prodám nepřímou RTG digitalizaci Fire-CR včetně velké a střední kazety. Digitalizace je ve velice dobrém stavu. Tel: 739 634 887.

16.07.2019

Dobrý den, hladám práci jako veterinární asistentka/veterinární technik. Vzdělání mám SZeŠ obor chovatelství, SZŠ, specializace pro ARO-JIP, UTB obor všeobecná sestra. Nyní pracuji jako všeobecná sestra na DIOP a v ambulanci praktického lékaře. Zkušenosti se zvířaty mám, vlastním 3 psy a koně. Práci bych upřednostnila ve Zlínském kraji. Kontakt hanananakova@seznam.cz

16.07.2019

Na veterinární kliniku ANIMED v Brně přijmeme veterinární sestru. Typ úvazku je na domluvě. Zkušenosti vítány.

Bez zkušeností přijmeme pouze zapáleného, nadšeného člověka se zdravotnickým vzděláním, se schopností se rychle učit a který s námi stráví minimálně jeden až dva měsíce bezplatnou praxí, která mu aktuálně chybí. Skvělé komunikační schopnosti jsou podmínkou.

Nabízíme příjemný kolektiv slušných lidí, po zapracovaní dobré platové ohodnocení. Nástup možný od 1.září, neplacená praxe je možná kdykoli dříve.

Náplň práce:

- pomoc doktorovi v běžné ambulanci

- vyřizování telefonů a objednávek

- organizace činností na klinice

- péče o hospitalizované pacienty

- obstarání chodu sálu a monitoring anestezie, péče o pacienty před i po operaci

- úklid, včetně péče o čistotu čekárny, wc, chodby atd.

Zájemci prosím pište na email jitka.zimkova@seznam.cz, MVDr. Jitka Pfefrová

15.07.2019

Prodám sono GE Logiq C5 Premium, v provozu od roku 2013. TOP STAV. Možnost předání od 1.9.2019. Cena 70.000,- Kontakt: info@afinea.cz

15.07.2019

Veterinární Klinika VetPark Mělník přijme do svého týmu lékaře/lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

platové ohodnocení: nástupní plat 35 tis. Kč/měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč/měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu.

možnost ubytování

moderně a kompletně vybavené pracoviště s možností profesního růstu

dlouhodobou perspektivu, příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

Požadujeme:

samostatný a zodpovědný pracovní přístup

profesionální vystupování

empatické vystupování s klienty a dobré komunikační schopnosti

časovou flexibilitu

praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na email: bayer@vetpark.cz. Děkujeme.

15.07.2019

Veterinární klinika v Praze přijme do svého kolektivu veterinární asistentku/asistenta. Nabízíme práci bez nočních služeb v mladém kolektivu. V případě zájmu zasílejte svá CV na mail: klinika@mail.com

14.07.2019

Přijmeme veterinárního lékaře či lékařku do ordinace pro malá zvířata v Rakovníku. Malá zvířata, drobní savci, ale také praxe u hospodářských zvířat (velcí a malí přežvýkavci).

Předpokládáme především slušné a příjemné jednání s klienty a svědomitou péči o pacienty. V neposlední řadě (případně po zaučení absolventů) též samostatnost a rozhodnost. Pracovní doba je plus/minus stálá (8 hod denně)s občasnými službami na telefonu.

Vítáme a finančně podporujeme zájem o další sebevzdělávání či dokonce užší specializaci. S ubytováním případně pomůžeme, řidičský průkaz nevyžadujeme, ale je značnou výhodou. V případě zájmu piště, prosím, motivační email s CV na vetora@seznam.cz

12.07.2019

Nabízíme příjemnému člověku příjemnou práci s příjemnou pracovní dobou v příjemném kolektivu se slušným příjmem. Jedná se o praxi malých zvířat na západním a za západním okraji Prahy. Svá CV prosím posílejte na veterinapetriny@seznam.cz

11.07.2019

Prodám horkovzdušný sterilizátor Steri 1411 Mini pro malou praxi. Nastavení teploty do 200°C. Plně automatický průběh sterilizace s vypnutím sterilizátoru po skončení nastaveného času. Velmi málo používaný. Vhodné pro malou praxi. Záruka 1 rok. Cena dohodou. veterinaalbrechtice@seznam.cz

11.07.2019

Prodám inhalační přístroj Anestar N7 včetně ventilátoru pro řízené dýchání. Cena dohodou. Při rychlém jednání možná sleva. Kontakt: 603 294 505 nebo veterinaalbrechtice@seznam.cz

11.07.2019

Prodám anesteziologický přístroj Anemat N8 včetně ventilátoru Elvent5 a odpařovače na isofluran nebo sevofluran (v případě zájmu se lze dohodnout na obou).

Přístroj je velmi oblíbený mezi veterinárními lékaři, je naprosto bezporuchový se snadnou manipulací a údržbou. Prošel kompletním odborným servisem a je adaptován pro veterinární účely. Připojení na O2/N2O/AIR, ventilátor objem 0-1,2 L, frekvence 6-35 dechů za min, poměr dob Ti/Te 2:1 až 1:3, Naběháno pouze 1007 motohodin. Zaškolení a manuál samozřejmostí.

Cena 50 000 Kč, tel 736 676 921, hrnova@duovet.cz

11.07.2019

Veterinární nemocnice CB-vet v Českých Budějovicích

Hledáme nového kolegu/kolegyni. Stačí nám normální člověk. Dobře honorovaná práce v pohodovém kolektivu na dobře vybaveném referenčním pracovišti. Kontakt info@cb-vet.cz, tel. 385 310 797, 602 861 102.

10.07.2019

Veterinární klinika Mája, Oslavany, Brno venkov.

Hledáme pro rozšíření našeho týmu veterinárního lékaře/lékařku malých zvířat. Komunikativnost, příjemné vystupování a kolegialita vítány. Délka pracovní doby dle osobní domluvy, bez nočních pohotovostí. Přidáte se do sehraného a přátelského veterinárního kolektivu, kde si budeme Vaší práce vážit.

Naše moto "práce veterináře nás baví". Kontaktujte nás na veterinamail@seznam.cz. Těšíme se na Vás!

10.07.2019

Nabízím RTG vyvolávací automat Fomei + velké množství RTG kazet Okamoto se zesilovací folií 400. Množství filmů ke kazetám. Bezporuchový. Plně funkční. Cena kompletu 8000,- kontakt: veterinamaja@seznam.cz

10.07.2019

Veterinární ordinace v Krnově příjme lékaře/lékařku do zavedené praxe malých zvířat na částečný nebo plný úvazek. Dlouhodobější spolupráce vítána.

V případě zájmu: jahnova@zeryk.cz

10.07.2019

Chtěli byste být součástí týmu největší a nejlépe vybavené veterinární kliniky v ČR, dozvědět se více o veterinární medicíně a podílet se na léčbě i komplikovaných případů?

Veterinární klinika Jaggy Praha, s nepřetržitým provozem, se sídlem v Praze 6, hledá veterinární asistentku/ asistenta.

Požadujeme vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se, příjemné vystupování, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email benesovav@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru a prohlídku kliniky. Těšíme se na Vás, tým Jaggy :)

10.07.2019

Do zavedené veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Věry Samohýlové v Lomnici nad Popelkou přijmeme veterinární lékařku či lékaře.

Požadujeme ochotu k práci, vstřícnost a empatii k pacientům i jejich majitelům, smysl pro kolektivní spolupráci.

Nabízíme zaměstnání na HPP v ordinaci s moderním vybavením, přátelský kolektiv, dobré platové ohodnocení, osmihodinovou pracovní dobu bez pohotovosti, 2x za měsíc dvě ordinační hodiny v sobotu, jinak volné víkendy.

Do našeho kolektivu hledáme kolegyni či kolegu, nikoliv jen zaměstnance. CV s průvodním dopisem zasílejte, prosíme, na e-mailovou adresu vera@samohylova.com, http://www.veterinalomnice.cz/

09.07.2019

Pozice veterinárního lékaře/lékařky

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace pro zájmová zvířata v Sedlčanech. Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci.

Bližší info a Vaše CV zasílejte na martinpan@sedvet.cz, případné dotazy na tel.: 607 005 116 www.sedvet.cz

09.07.2019

Dobrý den, hledám práci jako veterinární asistentka/sestra na zkrácený úvazek (brigádu) v Praze. Mám vystudovanou střední veterinární školu a nyní nastupuji na ČZU, proto brigádu. Jsem spolehlivá, rychle učenlivá a přátelská.

Nástup možný od 9/2019. Kontakt na mne: sinor22@seznam.cz. Děkuji za nabídky. Simona Bubeníčková

08.07.2019

Hledám práci veterinární lékařky v ordinaci (klinice) pro malá zvířata na jihovýchodě Prahy nebo v jejím okolí (Říčany, Jesenice, Mnichovice...). Mám několikaletou praxi, nyní jsem na rodičovské dovolené. Z počátku bych preferovala spíše zkrácený úvazek, později i plný. V případě zájmu ráda zašlu životopis. savognin14@seznam.cz

05.07.2019

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme do svého kolektivu (na zaměstnanecký poměr) veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o medicínu malých zvířat a drobných savců, příp. plazů, na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci v příjemném a stálém kolektivu na moderně vybaveném pracovišti (zcela nové sono Esaote s kardio výbavou, nová přímá digitalizace atd.), víkendovou službu jen v sobotu 1x za 3-4 týdny, bez víkendové a noční pohotovosti, podporu dalšího vzdělávání a specializace formou hrazení účasti na vzdělávacích akcích a kongresech, zaměstnanecké benefity, možnosti finančního růstu dle odvedené práce, příjemné pracovní prostředí.

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor, ochotného se dále vzdělávat, s příjemným a empatickým vystupováním a týmovým duchem.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Svoje CV, prosím, zašlete na veterinarudna@centrum.cz

05.07.2019
Z důvodu zahraniční stáže na rok pronajmu zavedenou ordinaci i s bydlením. Dlouhodobější spolupráce možná. Opava, 603 109 123.
05.07.2019

Nalezena fena No u Nového Jičína, číslo čipu 941000018216574 bohužel nikde v databázi není dohledatelný. Prosím o kontrolu v databázích veterinářů. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2205129212919665&id=672418746190727

04.07.2019

Prodám 10 ks židlí do čekárny ve slušném stavu. Cena 200 Kč/ks. richard.batka@seznam.cz

03.07.2019

Prodám biochemický analyzátor Arkray Spotchem EZ SP-4430. Přístroj je zhruba rok starý a je ještě rok v záruce. Stav úplně nového přístroje. Zakoupený a servisovaný u firmy Medista.

Funguje na principu suché chemie. Analyzátor má velice levný provoz ( cca 150 Kč za 6 parametrů) Stanovuje najednou až 9 analytů i v různých kombinacích. Doba analýzy cca 9-10 minut. Obsahuje integrovanou centrifugu. Množství vzorku - plné krve 250 mikrolitrů.

Návratnost při 1-3 vyšetřeních denně, cca 6-12 měsíců. Možnost odpočtu DPH. Cena k jednání 110 000 Kč vč DPH. Důvod prodeje je přechod na novější, mikrofluidní technologii vyšetření krve. Možnost osobního vyzkoušení a předání v Praze a okolí.

V případě vážného zájmu prosím volejte na telefon 775 677 688 (MVDr. Nemes)

02.07.2019

Jako letošní absolventka hledám práci v praxi velkých zvířat zejména u skotu. Rok a půl jsem pracovala jako zootechnik v Bohdalově (chov holštýnského skotu - 760ks v produkci) a učila se od místního veterináře vše co je pro praxi potřeba (diagnostika, práce s ultrazvukem, operace), dále jsem od ledna jezdila po obvodu na Vysočině s dalším veterinářem a získávala co nejvíce praxe. Jsem velmi pracovitá, učenlivá, spolehlivá a se smyslem pro humor.

Bydlím ve Žďáře nad Sázavou, proto bych preferovala pracoviště se sídlem na Vysočině (okres Žďár nad Sázavou, Chrudim, Svitavy). Vlastním řidičský průkaz sk. B a osobní automobil. Pokud tedy máte velký obvod a hodila by se Vám pomoc od šikovné mladé veterinářky ozvěte se. petrka3@seznam.cz

02.07.2019
Hledám veterináře, veterinářku FVL i FVHE do práce do dobrého kolektivu úvazek dle vašich možností. Veterinární Klinika Elza v Kolíně, MVDr. Lukáš Pánek, 777 219 209, lukas1.panek@seznam.cz
02.07.2019

Poptávám práci veterináře u hospodářských zvířat, ideálně kraj Vysočina či Jihomoravský. E-mail: vet.dr@seznam.cz

02.07.2019

Veterinární klinika v Praze přijme veterinární asistentku/asistenta, vhodné i pro absolventy bez praxe.

Požadujeme komunikativnost, příjemné vystupování a zájem o další vzdělávání.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu s možností pracovního rozvoje. CV zasílejte na info@veterina-svobodnik.cz

02.07.2019

Veterinární ordinace v blízkosti Hradce Králové hledá veterináře/veterinářku do ordinace s klidným provozem bez víkendových služeb a pohotovostí. Vhodné např. pro absolventa nebo lékařku na mateřské. Více informací na adrese countryvet@countryvet.cz nebo na tel. čísle 777 826 433.

01.07.2019

Veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinární sestru na HPP, praxe vítána. Bez nočních směn, směny 9-15 a 15-22, víkendový provoz. V případě zájmu prosím pošlete CV na e-mail: Hejda21@seznam.cz. V případě dotazů volejte na tel.: 739 437 324.

01.07.2019

Prvá mačacia klinika na Slovensku príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku.

Klinika CatVet zameraná výhradne na felínnu medicínu hľadá do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku na plný alebo čiastočný úväzok.

Hľadáme človeka s pozitívnym vzťahom k mačkám, k tímovej práci a k neustálemu vzdelávaniu. Príjemné vystupovanie a osobný prístup ku každému klientovi je podmienka. Prax a znalosť cudzieho jazyka vítaná. Pozícia je však vhodná aj pre absolventa.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, 20 dní platenej dovolenky, bez pohotovosti a nočných služieb.  Nástupný plat pre absolventa od 650€, veterinár s praxou 800-1000€. Práca na mandátnu zmluvu. Motivačný list a životopis posielajte na adresu info@catvet.sk.

30.06.2019

Prodám přenosný ultrazvuk - sleva

Prodám ultrazvuk Logiq a100 s 2 sondami. Kvalitní obraz bez pruhů z výpadků krystalů. Cena 9 500 Kč. Kontakt nejlépe emailem (ordinace@vet-ct.cz), případně telefon 777 880 634. Místo: Česká Třebová

29.06.2019

Billy’s Veterinary Hospital - Česka charitativni veterinarni nemocnice v Kahire urgentne hleda veterinarniho lekare a veterinarniho technika. Nastup mozny ihned.

Nabizime:

kvalitni ubytovani nedaleko centra

hrazeni nakladu spojenych se zivotem zde

po zaskoleni moznost domluvy na regulernim pracovnim vztahu

Spolupracujeme s jednim z nejvetsich utulku v Kahire (700 psu), kde muzete videt a ziskat zkusenosti s naprosto vsim, co ve veterinarni medicine existuje. Ty nejtezsi pripady pak prijimame do nasi nemocnice k chirurgickym vykonum (kostni chirurgie, amputace, wound management, etc.), pro intenzivni peci a post-operacni management.

Pozadujeme:

100% spolehlivost

lasku ke zviratum a ochotu jim pomoci (nasi pacienti jsou nasi naprostou prioritou, uz si vytrpeli dost)

Nasi praci bereme jako poslani, bez srdce se delat neda...

Kontakt: billysveterinaryhospital@seznam.cz, Whats App nebo Viber 00201 062 772 877 nebo fb stranka Billy’s Veterinary Hospital.

28.06.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici ošetřovatelka zvířat nebo veterinární asistentka/sestra/recepční ideálně na zkrácený úvazek, ale může být i plný když bude jen na ranní směny. Mám vystudovanou SZŠ - sice ne veterinární, ale zvířata zbožňuji a práce s nimi mě dost baví. Jsem spolehlivá, pracovitá a empatická.

Preferuji lokality: Praha 5 + Praha-západ a nástup možný od 10/2019. Děkuji za nabídky. Kontakt na mne je: 739 207 806, email: JarcaMarcianova@seznam.cz

28.06.2019

Hledáme veterináře, možno i absolventa na kliniku s dlouholetou tradicí s praxí pro malá zvířata a koně v Plzni. Práce na HPP, možnost dalšího vzdělávání. Nástup možný ihned!

Tel. 725 816 896, veterinakz@volny.cz

27.06.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítaná a, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobrý plat , podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb. Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com

25.06.2019

Veterinární klinika Vetvin v centru Prahy se zaměřením na kočičí medicínu přijme do svých řad veterinární asistentku/asistenta na HPP.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, dobré platové ohodnocení, práce bez nočních služeb, možnost dalšího vzdělávání.

Požadujeme komunikativnost, teamového ducha, základní znalost AJ, ukončené středoškolské vzdělání s veterinárním zaměřením výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup možný dle dohody. Životopisy zasílejte na info@vetvin.cz. Těšíme se na Vás! Team Vetvin

25.06.2019

Pro veterinární kliniku rodinného typu se sídlem přímo v Českých Budějovicích hledáme veterináře/veterinářku se zaměřením na malá zvířata (psi, kočky, drobní savci a exotická zvířata)!

Náplní práce je denní kontakt s klienty a jejich zvířaty se zaměřením na preventivní medicínu a přesnou diagnostiku, operace měkkých tkání a ortopedie. Klinika disponuje moderním vybavením jako je RTG s nepřímou digitalizací, USG přístroji, laboratoř (hematologický a biochemický analyzátor apod.), endoskopické vybavení.

Možnost služebního bytu a podpora dalšího vzdělávaní!

Více info ráda poskytnu, pište do zprávy nebo na ivana.hatarova@grafton.cz!

24.06.2019

Veterinární klinika Well-vet na Praze 4 přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v kolektivu, velký přísun pacientů, možnost chirurgie, bez nočních služeb. V případě zájmu prosím volejte na 272 769 306, nebo pište na info@well-vet.cz

24.06.2019

Koupím kvalitní sono do terénu s rektální sondou pro reprodukci skotu, koní. Za nabídky předem velmi děkuji. radkavolmanova@seznam.cz

24.06.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

● výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

24.06.2019

EL-PA veterinárna klinika v Trenčíne, hľadá veterinárneho lekára/lekárku. Svoje CV + motivačný list poslať na vetklitn@gmail.com.

23.06.2019

Do ordinace v Plzni hledáme veterinárního lékaře/lékařku. Jsme zavedené pracoviště s množstvím pacientů. Vhodné i pro absolventy, pro získaní první praxe. Nástup možný ihned.

Nabízíme:

zaměstnanecký úvazek

úhradu seminářů

moderní přístroje

možnost specializace v interně i chirurgii

nadstandartní platové ohodnocení

Více info na tel. 732 969 741, herynkradek@seznam.cz

23.06.2019

Prodám vyvolávací RTG automat Fomei a velké množství RTG kazet Okamoto se zesilovací folií 400. Vše funkční, v provozuschopném stavu. Cena kompletu 7000,- Tel: +420 775 854 707

23.06.2019

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Jevíčku přijmeme veterinárního lékaře(ku). Zaměřujeme se převážně na léčbu malých zvířat. (V případě zájmu je možné postupně rozšířit i o terén.) Ač na malém městě, jsme velmi dobře vybaveni.

Požadujeme pracovitost, pečlivost, ochotu se učit a dál vzdělávat, milé chování ke klientům a smysl pro humor. Své CV v případě zájmu posílejte na vet.kourilova@gmail.com

22.06.2019

Od září 2019 nabízím pronájem zavedené veterinární ordinace na Praze 9, možno včetně vybavení. Více informací na mailu 1amanita@seznam.cz

21.06.2019

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který navíc bude mít vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru a bude schopen svěřené úkoly dotahovat do konce.

Co bude Vaším úkolem:

Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze

Organizační zajištění veterinární péče (parazitologie, vakcinace, konzultace s veterinářem zoo)

Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti genetiky a dlouhověkosti

Komunikace s vedením českých a světových zoo

Podíl na řízení zoo

Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele

Vedení diáře a organizace schůzek

Evidence interních dokumentů společnosti

Co od Vás očekáváme:

Vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního zaměření (znalost kynologie výhodou)

Inteligenci a schopnost empatie

Analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu

Časovou flexibilitu

Ochotu se neustále učit

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet...)

Výbornou znalost anglického jazyka

Reprezentativní a diplomatické vystupování

Kladný vztah ke zvířatům

Co Vám nabídneme:

Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo

Motivační finanční ohodnocení

Rychlý kariérní růst

Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz

Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe

Žádný velký open space, jen útulné kanceláře

Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností

Stravenky

Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu

Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce

Finanční odměny při životních jubileích

Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

Roční mzda v rozmezí 600.000 – 800.000,- Kč

Životopis posílejte na prace@zootabor.eu

http://www.ekospol.cz/nabidka-zamestnani/aktualni-nabizene-pozice/administrativni-pozice/asistentka-reditele-zoo

21.06.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá veterinární sestru/asistenta.

Nabízíme dobře platové ohodnoceni, flexibilní prcovní dobu bez nočních služeb, podporu vzděláváni. Vyžadujeme lásku ke zvířatům, snahu vzdělávat se, zodpovědnost. Zkušenost výhodou, ale není podmínkou.. Životopisy prosím zasílejte na: fdovgych@gmail.com

21.06.2019

Veterinární klinika Praha 10, Dolnoměcholupská 27

přijme do trvalého pracovního poměru, veterinární asistentku, zdravotní sestru. Střední odborné vzdělání je podmínkou. Pracovní doba je 9.00-15.00 a 15.00-21.00 v týdenních cyklech, bez nočních směn. Nástup ideálně v termínu červenec, srpen 2019. Vaše nabídky a stručný životopis zasílejte prosím na adresu Mail: drnaxera@seznam.cz případně nás kontaktujte na tel: 272 705 120.

21.06.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Rudné u Prahy (10 min. busem z Prahy-Zličína) přijme veterinární asistentku na hlavní pracovní poměr s nástupem možným v červenci, srpnu nebo září.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu a prostředí, bez nočních služeb a pohotovosti. Zaměstnanecké benefity, zaučení absolventa a odborný růst samozřejmostí.

Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, ochotu učit se novým věcem, týmovou spolupráci. Svůj životopis, prosím, zašlete na veterinarudna@centrum.cz

20.06.2019

Hledám uplatnění jako veterinární asistentka, v oblasti distribuce veterinárních léčiv. laboratorní práce apod. nejlépe na Severní Moravě. Jsem VŠ s maturitní zkouškou na SŠ veterinární. 20 let praxe v chovu psů. Možno i na zkrácený úvazek. Email reznahana@gmail.com

19.06.2019

Veterinární ordinace v Plzni s dvacetiletou tradicí a zaměřením na malá zvířata, hledá veterinárního lékaře/lékařku OSVČ do podnájmu ke vzájemné spolupráci.

Ordinace je rodinného rázu, předpokladem je vstřícný a tolerantní postoj ke klientům.

V současnosti dovybavuji novou přístrojovou technikou.

Absolventi také vítáni. Nástup možný ihned. Těšíme se na Vás :)

Kontakt: MVDr. Dagmar Caltová 774 283 229, dcaltova@seznam.cz

19.06.2019

Veterinární klinika U Kašpara Kolín hledá do svého týmu veterinární sestřičku/asistentku na plný úvazek.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu a dobré platové ohodnocení. Požadujeme středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou. V případě zájmu zašlete Vaše CV na email: vesvet@seznam.cz.

19.06.2019

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru veterinárneho lekára/lekárku do zmiešanej veterinárnej praxe v Hornom Rakúsku, v obci Weyer.

Náplň práce:

- terénny vet. lekár - predovšetkým výjazdy k hospodárskym zvieratám (80% hovädzí dobytok a malé prežúvavce, 20% kone)

- 40 hod./týždeň, 1 víkendova služba mesačne (možnosť odpracovať 3 týždne, týždeň voľno)

Ponúkame:

- kompletne vybavené pracovisko ako aj služobné auto, mobilný RTG, USG, biochemický analyzátor, atď.

- dobré platové ohodnotenie na základe schopností a pracovného nasadenia - nástupný plat 2100 Eur/mesiac brutto, 13. a 14. plat

- možnosť profesionálneho rastu

- podporu vzdelávania

Požadujeme:

- dobrú znalosť nemeckého jazyka

- flexibilitu

- angažovanosť

- samostatný a zodpovedný prístup

- schopnosť tímovej spolupráce

- ochotu ďalej sa vzdelávať

- prax nie je nevyhnutná

Kontakt: Dr. Pavol Šilling, office@tierarzt-weyer.at, +43 664 43 45 230, +421 915 973 260

19.06.2019

Veterinární Klinika v Ostravě - Vítkovicích přijme posilu do týmu na pozici veterinární lékař/ka. Místo vhodné i pro absolventy. 2 směnný provoz, víkendové služby. Bez nočních pohotovostí. V případě zájmu piště na veterina.vitkovice@seznam.cz

18.06.2019

Veterinární klinika v Uherském Hradišti přijme do svého týmu veterinární asistentku (HPP).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme SŠ vzdělání v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, ŘP sk. B, práce s PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

CV zasílejte na radomir.mlejnsky@gmail.com nebo volejte 602 791 545

18.06.2019

Přijmeme do týmu naší kliniky nového kolegu/ kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme stabilní pracovní místo, možnost profesního růstu, motivační finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zasílejte nabídky na e mail: vtklinika@seznam.cz

18.06.2019

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře do pracovního poměru pro praxi malých i velkých zvířat.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům. V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

16.06.2019

Prodám ultrazvuk SONOACE 9900 s lineární a konvexní sondou viz.foto. Cena 20000 Kč.

Kontakt: recepce@monadavet.cz

14.06.2019

Prodám vyvolávací automat AGFA CURIX 60 ve výborném stavu, RTG kazety různých formátů se zesilovací folii, vše za 19000 Kč vč. DPH. V případě zájmu volejte prosím na tel. 603 442 323, příp. e-mail info@veterinatrutnov.cz

13.06.2019

Do zavedené veterinární ordinace v Praze 8 přijmu kolegu/kolegyni, i absolventa. Ordinace je velmi dobře vybavena, děláme všechno kromě ortopedie. ( I malé savce).

- Neslibuju hory doly, jedná se normálně stresující práci veterináře s maximální snahou o pomoc zvířatům a snahou nezbláznit se z klientů.

- Neslibuju profesní růst, prostě musíte zvládnout všechno od A do Z, což je ta nejlepší škola.

- Finančně budete odměněn/a víc než dobře, dostanete fixní plat + procenta z provedené práce, čili kdo pořádně pracuje, dostane pořádně zaplaceno.

- Kolektiv je ryze přátelský.

Hledám veterináře/ku, kterému/které vážně záleží na pacientech, umí se ohánět, komunikovat s klienty, nebojí se žádné výzvy a má týmového ducha.

Životopisy s fotografií zasílejte na vetepraha@seznam.cz

13.06.2019

Sibra – centrum veterinárnej medicíny v Bratislave hľadá do svojho tímu ambiciózneho kolegu s hlbokým záujmom o zodpovednú veterinárnu starostlivosť – pozícia: lekár - člen ortopedického/chirurgického tímu

Ponúkame:

Kompletne vybavené pracovisko – MRI, CT, RTG, USG, endoskopia... Možnosť profesionálneho rastu

Podporu vzdelávania (finančné príspevky, kontakty, vlastné vzdelávacie akcie)

Zahraničnú odbornú literatúru pre potreby štúdia

Dlhodobú spoluprácu

Dobré platové ohodnotenie na základe schopností, skúseností a pracovného nasadenia

Férové pracovné zaťaženie

Zázemie a príjemné prostredie

Platené pracovné voľná a sviatky

2 týždne plateného voľna + 4 dni plateného voľna navyše

Požadujeme:

Záujem o ortopédiu/chirurgiu

Prax vo všeobecnej medicíne

Základy chirurgickej praxe

Samostatný a zodpovedný prístup

Profesionálne vystupovanie

Dobré komunikačné schopnosti

Chuť sa vzdelávať

Schopnosť tímovej spolupráce

Anglický jazyk

Spolupráca na mandátnu zmluvu, odmena od 1200€ + odmeny (dohoda podľa praktických skúseností uchádzača)

Termín nástupu nie je limitujúci. CV a motivačný list zasielajte, prosím, na ficova@sibra.sk MVDr. Silvia Ficová, www.sibra.sk

13.06.2019

Prodám autokláv Extrema Plus Mocom - plně funkční, pravidelné PBTK. Myčku nástrojů termodesinfektor Millwashing, úpravnu vody ke sterilizátoru Milldrop, vertikální sloup Millrack - skříň na uložení přístrojů (autoklávu, úpravny atd.) Preferuji osobní převzetí (Praha). Možno i jednotlivě, při odběru všeho - sleva. Více informací pošlu emailem - ordinacea@email.cz

13.06.2019

Prodám RTG intraorální Trophy Elitys +RVG - plně funkční, splňuje současné požadavky SÚJB, kompletní dokumentace, pravidelné audity a zkoušky dlouhodobé stability. Preferuji osobní převzetí (Praha). Při rychlém jednání sleva - prodám levně. Více informací na ordinacea@email.cz

13.06.2019

Veterinární ordinace v Ústí nad Labem hledá do svého kolektivu lékařku/lékaře (vhodné i pro absolventy)na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr v přátelském prostředí s lidským přístupem. To vše s možností dalšího vzdělávání, pracovního růstu a zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme velmi dobré platové podmínky, trpělivý přístup a přátelský kolektiv. Nástup možný kdykoliv nebo dle dohody.

Kontakt: veterinaskrivanek@gmail.com nebo volejte mob. + 420 732 706 808.

12.06.2019

Veterina Animal Hope na Praze 3 přijme veterinární/ho lékařku/ře na částečný úvazek (1-2 dny v týdnu). Nástup možný ihned nebo v nejbližší době. Vhodné např. pro veterinářky na rodičovské dovolené.

Nabízíme práci v mladém příjemném kolektivu bez nočního provozu a víkendových služeb.

Požadavky: základy anglického jazyka, chuť se dále vzdělávat, empatické vystupování vůči klientům, kladný vztah k pacientům, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost Výhodou je zvládání základní chirurgie měkkých tkání a zájem o léčbu drobných savců. Ozvat se mohou i šikovní a snaživí absolventi, možnost zaučení. V případě zájmu prosíme o zaslání emailu s CV a motivačním dopisem na vetousek@seznam.cz

12.06.2019

Hledáme kolegu/kolegyni do zavedené praxe, převážně malá, možnost i smíšená. Ordinace je v Hluboké nad Vltavou, 10 min od Č. Budějovic. Kontakt 724 054 291, vl.vavrin@tiscali.cz

12.06.2019

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na zavedenou veterinární ordinaci v Karviné.

Nabídky zasílejte na vetanimalshelp@email.cz

11.06.2019

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/ lékařku. Motivační způsob odměňování, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

11.06.2019

Dobrý den, hledám práci na DPP, výpomoc, brigádu apod. jako veterinární asistentka. Zkušenosti s chovem, výcvikem, petsitting, praxe ve zverimexu i na veterinární klinice. Jsem komunikativní, spolehlivá, pracovitá, s empatií ke klientům, obrovskou láskou ke zvířatům a ochotou učit se nové věci. Praha. Kontakt: cat.kingdom@email.cz

11.06.2019

Veterinární klinika Socrates v Nymburce přijme do svého kolektivu sestřičku. Nástup možný ihned. Nabízíme zázemí pro osobní rozvoj a další vzdělávání v oboru. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na email: info@veterinanymburk.cz. Kontaktní osoba MVDr. Lucie Zatloukalová.

11.06.2019

Farmaceutická společnost Dyntec s.r.o., Litoměřice hledá do vývoje a klinického zkoušení vakcín (provádění laboratorních a klinických studií) nové kolegy.

Podmínky: absolvent VFU, ŘP sk. B, dobrá angličtina, počítač (hlavně Excel, dále Word + ostatní běžné)

Výhody: držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP

Další podmínky: plat smluvní (zaručujeme nadprůměrný příjem), nástup dohodou.

Zaměstnanecké výhody: možnost částečně home office, služební notebook, mobilní telefon, služební vůz (později možno použít i k soukromým účelům), možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, a to i v zahraničí.

Kontakt: Ing. Daniel Zeller, Ph.D.,Tel.: 777 753 272, e-mail: zeller@dyntec.cz, web: www.dyntec.cz

11.06.2019

Veterinární klinika Heřmanův Městec přijme do trvalého pracovního poměru lékaře pro praxi malých zvířat. Pro absolventy možnost práce pod dohledem zkušeného lékaře. Možnost ubytování blízko areálu kliniky. Bezplatná účast na vybraných odborných akcích, možnost profesního i personálního růstu. O nás na www.klinikahm.cz

10.06.2019

Veterinární ordinace v Pelhřimově přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Vhodné i pro absolventy. Převaha malé praxe, ale možnost vyzkoušet si i medicínu v chovech skotu. Vaše CV či pro více informací nás kontaktujte na email: matousek.1986@centrum.cz

10.06.2019

ANIMAL CLINIC - Bílá hora (Praha 6- Řepy)

Do svého týmu přijme zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby.

Naučíte se spoustu nového z oboru veterinární medicíny:

-práce v ambulanci „pravá ruka našich lékařů“

-pomoc v péči o hospitalizované pacienty

-naučíte se obsluhovat přístroje nejen v laboratoři

-budete pečovat o náš sál, pokud bude třeba

-monitorovat naše pacienty v anestezii

-zvládnete základy naší komunikace na recepci

Čeká vás dynamická a zajímavá práce v mladém kolektivu, na moderním, skvěle vybaveném pracovišti.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání. Praxe v oboru velkou výhodou. Nástup možný ihned.

Těšíme se na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová)

10.06.2019

Prodám horkovzdušný sterilizátor HS61A. Spolehlivý a funkční. Brno. Tel: 776 273 319

07.06.2019

Letošním rokem ukončuji studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Ihned po promocích, tj. 27.6.2019 jsem schopna nastoupit do práce. Preferuji místo na Moravě, jsem otevřená jakýmkoliv nabídkám, včetně obchodních konzultantů/zástupců.

Praxi jsem vykonávala jak v ordinaci malých zvířat, tak v terénu u zvířat velkých. Mezi mé přednosti patří komunikativnost, ráda bych poznávala nová místa, lidi a učila se novým věcem.

Email veronika.smetanova@gnj.cz

07.06.2019

Veterinární sestru / veterinárního technika na brigádu přijmu na Veterinární kliniku ABC v Praze 3.

Požadavky: absolvovaná střední veterinární škola, výborné komunikační schopnosti, spolehlivost, pracovitost, znalost češtiny slovem i písmem. Prosím CV pošlete na veterinarni@centrum.cz

07.06.2019

Veterinární klinika ABC v Praze 3 hledá veterinární lékařku/ veterinárního lékaře, ke spolupráci, úvazek – čtvrtinový až poloviční.

Nabízíme: práci na zavedeném vybaveném pracovišti, denní provoz bez nočních služeb, finanční ohodnocení dle aktivity.

Očekáváme medicínské znalosti, zájem o pacienta, dobře odvedenou samostatnou práci, komunikační schopnosti, příjemné a empatické vystupování, znalost češtiny slovem i písmem.

CV zasílejte na adresu veterinarni@centrum.cz. Nástup možný od července / srpna 2019.

07.06.2019

Veterinární klinika Modřany na Praze 12 (www.veterinamodrany.cz) hledá veterinární asistentku na částečný (cca 20 hodin) nebo i celý úvazek.

Hledáme komunikativní osobu s kladným vztahem ke klientům. Praxe a vzdělání v oboru výhodou. Prosím posílejte svoje životopisy s podrobnějším popisem předchozích zkušeností na nela.sibova@gmail.com, případně volejte na tel. č. 603 349 627

07.06.2019

Veterinární klinika DONOVALSKÁ s.r.o. hledá veterinární technika (sestru) na HPP. Střední veterinární škola a praxe výhodou.

Nabízíme pestrou a zajímavou práci na dobře vybaveném pracovišti, práci v ordinaci, na hospitalizaci, na chirurgickém sálu, laboratorní odběry. Uvítáme uchazeče ochotného se dále vzdělávat.

Životopis posílejte na adresu klinika@veterinadonovalska.cz. Těšíme se na Vás! Kolektiv Veteriny Donovalská.

06.06.2019

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko a kol v Olomouci přijme veterinárního lékaře na hlavní pracovní poměr. (www.veterinagalko.cz)

Kontaktujte nás prosím na galko.vet@gmail.com

06.06.2019

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko v Olomouci přijme na hlavní pracovní poměr veterinární asistentku.

Nabízíme zajímavou práci bez pohotovostí. Vyžadujeme: komunikativnost, zájem o obor podpořený zdokonalováním svých dovedností, chuť pracovat...

Kontaktujte nás prosím na mailu: galko.vet@gmail.com (prosím včetně CV) www.veterinagalko.cz

06.06.2019

Prodám sonograf logiq 200 2x sonda 3,5 a  6,5 mhz plně funkční cena 7000 Kč, dále přenosné sono aloka ssd500 2x sonda 3,5 a 7,5 mhz funkční cena 6000 Kč, centrifuga OCTAFUGE - fixní otáčky 3700ot/min cena 1500 Kč, lineární dávkovač fresenius DPS cena 2800 Kč, mám i jiné levnější lineární dávkovače. Vše odzkouším při předání a poskytnu Vám záruku případného zpětného odběru. tel. 607 244 364

05.06.2019

Prodám 2 použité negatoskopy, cena 200 Kč za ks. Šumperk tel 604 95 92 95.

05.06.2019

Prodám použitý inkubátor INCUCELL 55. Šumperk tel. 604 95 92 95. Cena dohodou.

05.06.2019

Veterinární klinika Zbraslav hledá do svého týmu posilu - veterinární sestřičku, praxe není podmínkou. Nabízíme práci na nadstandartně vybaveném pracovišti, dobré platové ohodnocení, práci bez nočních směn, příspěvky na další vzdělávání a další pracovní výhody. Své životopisy prosím zasílejte na info@veterinazbraslav.cz. Těšíme se na Vás!

04.06.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry/recepční, ideálně na částečný úvazek, nebo DPP.

Mám za sebou několik let studia zootechniky a biologie na VŠ, rok práce v genetické laboratoři, mám letité zkušenosti s chovem malých i hospodářských zvířat. Mám příjemné a klidné vystupování, jsem spolehlivá, ráda bych se dále učila, mám řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), ovládám angličtinu na úrovni B2, jsem zvyklá číst i odborné texty. Preferuji lokality Příbram, Praha-Západ, Sedlčany, Strakonice a okolí.

Kontakt na mne je: 608 061 749, anna.saxlova@seznam.cz

Budu ráda za Vaše nabídky a ráda zodpovím i případné další dotazy. Se srdečným pozdravem, Anna Saxlová

04.06.2019

Medicínské centrum Praha spol. s r.o., vyhlašuje výběrové řízení na výzkumnou pozici veterinární lékař – projekt Avecell: (kmenové buňky, regenerativní medicína, reprodukční medicína, imunoterapie). V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail: adela.vojvodova@mc-praha.cz

04.06.2019

Prodám minimálně používaný stacionární veterinární barevný ultrazvuk. B / C / PW / CW / BCD triplex zobrazení, širokoúhlé zobrazení, panoramatické zobrazení, trapézové zobrazení. 18,5\" monitor, 500GB pevný disk, 2x USB konektor. Možnost připojení 4 sond vč. fázové sondy. České ovládání. Obsahuje výpočty EPIC studie. Zaškolení obsluhy.

V ceně mikrokonvexní sonda 5-9,5 MHz. Cena 180 tis. bez DPH. Kontakt: veterina@atevet.cz

04.06.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme od července 2019 veterinárního lékaře/lékařku, absolventa. Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu. Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

03.06.2019

Prodám tanky na vyvolávání RTG, levně, k tomu zdarma rámečky a kazety. Vice na koudelkova.marta@gmail.com

03.06.2019

Dobrý den, prodám velmi kvalitní plně funkční ultrazvukový přístroj SonoAce X8 s B, BB, M, Collor doppler, PW doppler, THI a Harmonickým zobrazením. K přístroji je konvexní a movaginální mikrokonvexní sonda. Cena 99.000,- Více info na martin.kolenak@sntplus.cz

03.06.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry v Olomouckém kraji, nejlépe Hranice a okolí. Zvířata zbožňuji a práce s nimi mne nesmírně baví. Zvířatům se věnuji od malička a nemám problém naučit se novým věcem. Ráda bych pracovala jak ve veterinární ordinaci, tak i někde v terénu.

Momentálně pracuji jako sestra v nemocnici, takže nějaké ty základy mám a ke štěstí mi chybí jen ty zvířátka. Doufám, že se mi jednou můj sen splní a budu se moci do práce i těšit a chodit tam s úsměvem.V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte na tel.: 732 719 303. S pozdravem, Denisa Hartingerová

03.06.2019

Veterinární klinika Paprsek, Praha 5 - Stodůlky, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ku na HPP, více informací na zeman@veterinapaprsek.cz, popř. 776 805 865.

03.06.2019

Prodám anesteziologický monitor Ohmeda 5250 RGM a HP Viridia bez příslušenství (možno doplnit)

Injekční dávkovač Pilot a infúzní pumpu Orchestra (nové akumulátory)

Vyhřívané lůžko Dräger Babytherm 4200 vč. vrchního ohřevu.

Cena za jeden přístroj 5000 Kč

Elektrokauter AM 308 N, Chiratom 70 a 400, Erbe ICC 300, Erbotom TUR 400W Cena dle typu a zvoleného příslušenství od 10 000 Kč

Parní sterilizátor PS 20 - cena: 25 000 Kč

Vyšetřovací (pojízdné) a operační světlo (stropní) - cena dle montáže a dopravy.

vitek.spicka@mt-eng.cz

03.06.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Úštěku přijme vet. lékaře/lékařku na HPP. info.: 776 243 923

03.06.2019

Jsem letošní absolvent UVLF Košice, obor všeobecné veterinární lékařství. Hledám práci jako veterinární lékař u hospodářských zvířat (koně, skot, ovce, prasata), případně ve smíšené praxi s převahou práce u velkých zvířat. Preferované lokality: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Vysočina, Pardubický kraj. V případě zajímavé nabídky celá ČR. Nabízím pracovitost, spolehlivost, časovou flexibilitu. Vlastním řidičský průkaz skupiny B. Nástup dle dohody. Kontakt: ondrej.pyskaty@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky