Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

22.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Bioveta, a. s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika

Obchodní reprezentant pro Plzeňský, Jihočeský a část Středočeského kraje

Požadujeme:

vzdělání veterinárního, přírodovědného, zemědělského či farmaceutického směru

řidičský průkaz sk. B

znalost práce na PC

Náplň práce:

obchodní jednání s partnery a zajišťování realizace dodávek zboží

navazování a vyhledávání nových kontaktů

zajišťování podpory prodeje našich výrobků

Nabízíme:

stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti vyrábějící veterinární léčiva

mzdové ohodnocení v rámci zajímavého motivačního programu

zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na sport, kulturu, volný čas prostřednictvím poukázek Sodexo Flexipass až 5.000,- Kč os/rok, zvýhodněné stravování v příjemném prostředí, společenské a kulturní akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené, podnikové vzdělávání, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, pravidelné prémie, sleva na firemní výrobky, zvýhodněné půjčky pro zaměstnance, zvýhodněné mobilní volání pro zaměstnance)

Písemné nabídky zasílejte na adresu: bartl.jiri@bioveta.cz

21.01.2020
Zvýhodněná inzerce

      

Síť veterinárních klinik VetPark pátrá po ženě nebo muži s označením MVDr. Tato osoba má kromě lékařských znalostí i velkou míru zodpovědnosti, trochu organizační schopnosti, je všímavá, pečlivá.... prostě superschopná!

Na začátek je důležité říci, že to nebude úplně jednoduchá práce. Může být časově hodně flexibilní a rozhodně nepůjde o lážo plážo sezení v ordinaci v lékařském plášti. Klinika má nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie).

Budete pracovat, jako kdyby to bylo vaše vlastní podnikání, a budete se snažit o zlepšení všeho, co zde zlepšit půjde, aby firma fungovala, jak nejlíp může a byla maximálně efektivní. Budete jednou z nejdůležitějších sil ve firmě, budete se starat maximálně a s péčí o své zvířecí miláčky, budete důležitou osobou i pro jejich majitele. Ti vám vkládají do rukou jejich zdraví i životy. Vetpark má sice několik klinik a ordinací, ale můžete si vybrat, na které budete pracovat především. Nově se chystá otevření kliniky v Neratovicích.

Musíte mít ve všem 100% pořádek, být dochvilná/ý, přesná/ý, spolehlivá/ý. Jinak se majitel firmy hodně naštve a dá vám to pocítit.

Na druhou stranu, když budete šikovní, dost si vyděláte. Po pár měsících se jede na procenta z obratu, konkrétně úkonů. Pokud vydržíte několik let, můžete dostat auto k vlastní potřebě nebo si můžete zvýšit vaše vzdělání o prestižní studium v zahraničí, které majitel firmy spolufinancuje. Můžete se dovolenkovat o týden déle, což není k zahození.

Přemýšlejte… jestli vás to zaujalo, pište na hermanova@vetpark.cz. Díky

21.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinární sestru (veterinárního asistenta)

Veterinární klinika Vethope v Praze 4 zaměřená na malá zvířata hledá do týmu veterinární sestru (veterinárního asistenta) na hlavní pracovní úvazek.

Požadujeme:

• Zájem o malá zvířata – především psy a kočky.

• Min. středoškolské vzdělání.

• Ochota učit se novým věcem.

• Zkušenosti s prací na PC.

• Časová flexibilita.

Uchazečům nabízíme zajímavou práci s dobrým platovým ohodnocením. Od začátku vedeme nové zaměstnance k používání nejmodernějších diagnostických a léčebných protokolů, motivujeme a podporujeme jejich vzdělávání a profesní růst a umožňujeme jim používat nejnovější technologie a pomůcky.

To vše s cílem vytvářet motivující, na úspěch zaměřené prostředí, ve kterém máte možnost asistovat při poskytování nejefektivnější léčby, a tak dávat majitelům naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.

Máte zájem s námi spolupracovat? Zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prace@vethope.cz nebo poštou na adresu: Vethope s.r.o., Rozvodova 350/16, Praha 4.

Vethope – Tady Vás omezuje jen vlastní profesní zájem.

20.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

19.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Prostějově přijme vet. lékaře/lékařku.

Nadstandardně vybavené pracoviště, 2 ordinace, zatím 3-členný kolektiv. Možnost i praxe velkých zvířat. V případě zájmu nás kontaktujte

Tel 602 521 578 nebo veterinapv@seznam.cz

19.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VeMaP první a zatím jediná klinika v ČR s certifikací GOLD CAT FRIENDLY CLINIC ISFM se zcela individuálním přístupem ke klientům

přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku na HPP - možno i na zkrácený úvazek - vhodné i pro čerstvé absolventy

Nabízíme:

- práci v mladém a progresivním kolektivu na nadstandardně vybaveném pracovišti

- nadstandardní finanční ohodnocení - pevná a pohyblivá složka mzdy závislá na výkonech

- podporu postgraduálního vzdělávání

- možnost specializace

- klouzavou pracovní dobu

Požadujeme:

- proaktivní a proklientský přístup

- kolektivní myšlení

Nástup možný ihned. S ubytováním pomůžeme. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na kontak@vemap.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Renáta Fojtíková, tel.: 601 584 317

17.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice AESCULAP v Pardubicích přijme veterinárního lékaře/lékařku do praxe malých zvířat.

Požadujeme především zájem o obor a další vzdělávání.

Vítáme příjemné vystupování, schopnost empaticky komunikovat s klienty a týmovou spolupráci.

Životopisy zasílejte na ruzkova@veterina-aesculap.cz

17.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Aloise Lázničky, blízko Prahy, Poříčí nad Sázavou, přijme více veterinárních lékařů/lékařek.

Ordinace je zaměřena na medicínu malých zvířat.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí na velmi dobře vybaveném pracovišti se širokou klientelou z celé republiky. Rozsah spolupráce dle dohody (plný nebo částečný úvazek)

Podporujeme profesní růst formou příspěvku na postgraduační vzdělání.

Kontaktujte nás prosím na a.laznicka@volny.cz nebo na telefonu: 775 064 640.

15.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Delta v Praze 6 (http://www.veterinadelta.cz/), opět rozšiřuje tým a vypisuje výběrové řízení pro veterinárního lékaře/ku (možnost i na zkrácený úvazek pro kolegyně na mateřské/rodičovské).

Vyžadujeme zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat, praxe vítána.

Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

13.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.) Nemáme noční služby. Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

10.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Hledám práci veterinární sestřičky, laborantky nebo ošetřovatelky zvířat nejlépe v lokalitě Praha, Praha-východ, Český Brod, Kolín. pavcalab@seznam.cz

08.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika na Praze 4 hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové podmínky, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com, Tel: 776 839 742

20.01.2020
Komerční inzerce

Nabízím opravy kabeláže k elektrokauterům Erbe, Martin, Olympus, SMT, Chiratom a dalším. V případě zájmu mohu doplnit mono i bipolární příslušenství (skalpely, pinzety, neutrální elektrody atd.)

Nabízím také použité přístroje vč. příslušenství se zárukou a pozáručním servisem.

vitek.spicka@mt-eng.cz

22.01.2020

Veterina Kohoutovice (www.avetum.com) v Brně hledá na VPP veterinárního lékaře s praxí v oblasti malých a drobných zvířat, (absolventa VFUB, studenta DSP).

Zahájení činnosti předpokládáme od cca března 2020. Životopis s průvodním dopisem nám, prosím, pošlete na email: info@avetum.com.

21.01.2020

Predám knihu Léčiva v Europské unii. Nová

alex.pavlik234@gmail.com

21.01.2020

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v Karlových Varech se zaměřením na malá zvířata a koně, hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku i absolventa se zájmem o medicínu malých zvířat.

Nabízíme: moderně vybavené pracoviště, široká škála zajímavých případů, fajn kolektiv, podporu vzdělávání i případné specializace, dobré platové podmínky, bez nočních služeb a pohotovostí

Hledáme: týmového hráče s empatií, chutí pracovat, ochotou učit se novým věcem. Praxe vítaná, ale není podmínkou. Kladný vztah ke koním výhodou.

Své dotazy a CV posílejte na email klinika@kvvet.cz

20.01.2020

Predáme dentálny RTG vyvolávací automat zn. Periomat. Automat je plne funkčný, so známkami používania. Pridáme chémiu a filmy. Cena za všetko je 50 EUR.

Automat sa nachádza v Bratislave.

V prípade záujmu, prosíme kontaktovať MVDr. Ivana Marko, mob: 00421 911 957 666.

18.01.2020

Veterinární klinika WELL-VET v Praze hledá veterinární lékařku/lékaře na plný, nebo částečný úvazek.

Těšíme se na příliv nových vědomostí, energie a nadšení.

Kontaktní údaje najdete na webových stránkách www.well-vet.cz, info@well-vet.cz

18.01.2020

Rakousko-severni Tirolsko-Kufstein!

Moderni referencni ordinace pro mala zvirata (Labor, Sono, CT, digit. Roentgen, Endoskopie, orthop./neuro Chirurgie,...) v turisticky atraktivnim Regionu, nabizi misto veterinarniho lekare/lekarky do bezneho provozu ordinace, 40 hod/tyden.

Znalost nemeckeho jazyka podminkou, ohodnoceni na zaklade qualifikace a zkusenosti.

Kontakt: kcoudek.vet@gmx.at. Podrobnejsi Infos k pracovisti: www.kufvets.at

17.01.2020

Přijmu veterinárního lékaře/řku pro praxi malých zvířat, exotů, plazů - VetGoby s.r.o.

www.veterinainfo.cz, 603 493 046

17.01.2020

Veterinární klinika Kaděra s.r.o., hledá zájemce na pozici veterinární sestra/bratr. Jedná se o HPP s dlouhodobou spoluprací na pracovišti Lomená 1389, Uherské Hradiště.

Požadujeme:

• zájem o malá zvířata – především psy a kočky

• min. středoškolské vzdělání (ideálně veterinární, zdravotní)

• ochota učit se novým věcem

• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmový duch

• zkušenosti s prací na PC

• časová flexibilita (střídání směn)

• vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:

asistence v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, příjem klientů na recepci, drobné administrativní úkony

Praxe výhodou, ale není podmínkou. Nástup možný od 1.dubna 2020. Uvítáme aktivní přístup zájemce pro zaučení i před datem nástupu.

Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím své CV na e-mail: jakub.kadera@post.cz

17.01.2020

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku na kliniku malých zvířat v Olomouci. Tel. 604 486 508,  602 826 645.

17.01.2020

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

17.01.2020

Veterinární ordinace ve Smiřicích (12km od Hradce Králové) přijme na zkrácený pracovní úvazek (dvě odpoledne v týdnu) veterinární lékaře/lékařku.

Vyžadujeme předchozí praxi.

Vybavení ordinace: USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory, vybavení pro stomatologické ošetření, laboratoř, operační sál apod.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na mullerova@hjf.cz, 777 586 579

16.01.2020

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, spolupracující a loajální klienty, pracovní smlouvu na HPP, možný i částečný úvazek nebo OSVČ, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí.

Nástup možný ihned. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.cz, www.veterinahelion.cz

16.01.2020

Hledám práci veterinární sestry, praxe v oboru 8 let, Mělník, Mladá Boleslav a okolí. GSM: 602 548 840, email: andrea.kostelecka@seznam.cz

16.01.2020

Veterinární klinika Vetpoint, Praha 10 a MM-vet Praha 4 přijme do teamu veterinárního lékaře-lékařku.

Požadujeme zájem o obor, schopnost zvládat stres, příjemné vystupování, flexibilitu.

Nabízíme zajímavé ohodnocení,práce v příjemném prostředí a bezkonfliktní kolegy.

V dohledné době možnost pronájmu či prodeje dobře zavedené praxe. (dvacetiletá historie kliniky). Kontakt: mara-jan@seznam.cz

15.01.2020

Nabízím spolupráci v zavedené ordinaci pro malá zvířata na Praze 5 - Barrandov.

Nabídka je vhodná pro kolegy, kteří chtějí praktikovat medicínu svobodně z konvenčního hlediska i z hlediska alternativních terapií a mají zkušenosti s provozem na klinice.

Vhodná je alespoň základní znalost preparátů firmy Energy, případně homeopatie. Ordinace je vybavena sonem, novým rentgenem, digitalizací, inhalační anestezii a dalšími přístroji a vybavením. Bez víkendových a nočních služeb.

Pro bližší informace prosím kontaktujte na pethelp@email.cz nebo na 605 835 649.

15.01.2020

Prodám/ daruji za odvoz vyvolávací automat Agfa Curix, plně funkční, přidám zbylé chemikálie, větší množství již prošlých filmů, negatoskop na více snímků, kazety 18x24cm 2x, mamografická kazeta 18x24, kazety 24x30 cm 3x, velká kazeta 18x24. Nižbor u Berouna. Petra.Brezinova@seznam.cz,tel. 605 379 462. Cena 1000 Kč.

15.01.2020

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Letovicích (40 km od Brna) přijmu veterinárního lékaře na plný nebo částečný úvazek.

Předchozí praxe je vítaná. Nástup možný ihned,nejpozději v dubnu. Více informací na emailu: iva.tenorova@seznam.cz.

15.01.2020

Dobrý den, jmenuji se Eva Weinholdová a mám vystudovaný bakalářský obor Zootechnika - Kynologie na ČZU. Hledám práci jako recepční, případně veterinární asistentka na Kladně nebo v Praze.

Praxi jako recepční mám tři roky v hotelu pro psy VIP Pets, jako veterinární asistent jsem absolvovala odbornou praxi ve Vetcentru Duchek. Za případné nabídky děkuji weinholdovaeva@gmail.com

14.01.2020

Náš exportní tým pro značku Calibra (www.mojecalibra.cz) rádi rozšíříme o parťáka(čku), který podpoří exportní aktivity mimo ČR.

Jedná se o práci na HPP ve společnosti NOVIKO s.r.o. (www.noviko.cz) pro značku, která má již silné zázemí, ale zároveň to nejlepší teprve před sebou. 90% v Brně na centrále, 10% cestování mimo ČR.

Hledáme někoho, kdo má k veterinárnímu oboru a krmivům blízko a zároveň se chce realizovat v obchodu. Pokud se chcete dozvědět více, pište na email: jan.trnavsky@covetrus.com

14.01.2020

Nabídka zaměstnání - Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch, s.r.o. Olomouc přijme veterinární lékaře se zájmem pracovat na naší klinice a dále rozvíjet své odborné schopnosti a vědomosti.

Své životopisy prosím zasílejte na: veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

14.01.2020

Veterinary Surgeon wanted for Sussex Coast Vets in UK. Experienced small animal vet needed in this thriving practice on the East Sussex coast covering towns of Hasting and Bexhill. An area steeped in history, with beautiful countryside, stunning coastline and an abundance of choice within the arts and social events.

At Sussex Coast Vets we emphasize care, community and communication, and we built a large, local client base on the principle of providing excellent, personalized service. We have and experienced team of nurses and support staff and an extensive range of facilities including ultrasound, digital x-ray, endoscopy and comprehensive lab equipment.

On top of that a generous package and CPD allowance is offered.

If you are interested please send your CV and motivation letter to Lubos Kustra, DVM, MRCVS, at lubos.kustra@sussexcoastvets.co.uk or call +447 393 960 688.

14.01.2020
Kúpim mikrokonvexnú USG sondu k používanému USG prístroju za rozumnú cenu. alex.pavlik234@gmail.com
13.01.2020

Veterinární klinika Zbraslav hledá do svého týmu posilu - veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na nadstandartně vybaveném pracovišti, zajímavé platové ohodnocení, práci bez nočních směn, příspěvky na další vzdělávání a další pracovní výhody.

Své životopisy prosím zasílejte na info@veterinazbraslav.cz. Těšíme se na Vás!

13.01.2020

Veterinární klinika Zbraslav hledá do svého týmu posilu - veterinární sestřičku, praxe není podmínkou.

Nabízíme práci na nadstandartně vybaveném pracovišti, dobré platové ohodnocení, práci bez nočních směn, příspěvky na další vzdělávání a další pracovní výhody.

Své životopisy prosím zasílejte na info@veterinazbraslav.cz. Těšíme se na Vás!

13.01.2020

Veterinární klinika Salvus, Mladá Boleslav přijme veterinární sestru/ veterinárního asistenta na plný úvazek, praxe vítána, ale není podmínkou, nováčka zaškolíme.

Náplní práce je asistence v běžné ordinaci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, prodej krmiv a chovatelských potřeb. Služby jsou střídavě ranní/odpolední a 2x do měsíce dopolední víkendová směna.

Požadujeme ukončené SOŠ, příjemné vystupování a zájem o zvířata.

Životopis zasílejte, prosím, na info@salvusmb.cz či volejte na tel. č. 602 350 836.

13.01.2020

Veterinární klinika v Praze 3 hledá veterinární lékařku/ veterinárního lékaře, ke spolupráci, úvazek – zkrácený, dle dohody.

Nabízíme: práci na zavedeném vybaveném pracovišti, denní provoz bez nočních služeb.

Očekáváme medicínské znalosti, zájem o pacienta, samostatnou práci, znalost češtiny slovem i písmem.

CV prosím zasílejte na adresu veterinarni@centrum.cz.

13.01.2020

Dne 10.01.2020 se kolem 23 hodiny v ulici Barvitiova, Praha 5 ztratila se kočička. Je mourovatá s bílou šíjí a tlapami. Číslo čipu: 203098100281261

Prosíme o jakékoliv informace na tel.: 608 530 035. Moc děkujeme!

13.01.2020

Hledáme recepční do veterinární ordinace v Praze - Radotíně na HPP.

Náplň práce:

- recepce

- obchod navazující na ordinaci (veterinární diety, chovatelské potřeby, vyhrazené léčivé přípravky)

- občasná asistence v ordinaci

Požadujeme:

- zkušenosti se zvířaty

- znalost práce na PC

- znalost AJ výhodou

V ordinaci pracují 2 veterinární lékařky. V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na: bschillova@centrum.cz

13.01.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata H-VET, Praha 15 přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na medicínu malých savců, podporu profesního růstu.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: hvet@volny.cz

10.01.2020

Vojenský veterinární ústav Hlučín přijme veterinárního technika do smíšené praxe, lokalita Jince (Příbram).

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: pplk. MVDr. Marek Dolanský, tel. 724 692 721.

09.01.2020

Prodám počítačové EKG BTL-08 Win, 12ti svodové, spolehlivě pracuje na všech Win vč. Win 10, jako PC EKG umí spoustu funkcí, v případě nutnosti umí i tisknout na termopapír 60mm, zašlu manuál i demoverzi a zodpovím další dotazy, cena 10.000 Kč, kontakt: jila@email.cz.

09.01.2020

Dobrý den, jmenuji se Nikola Pilná a hledám práci jako veterinární sestra, veterinární technik nebo zootechnik nejlépe v karlovarském nebo plzeňském kraji.

Vystudovala jsem SOŠ veterinární v Českých Budějovicích. Tel. 721 190 647 nebo email nicipilna@gmail.com

09.01.2020

Veterinární centrum Aurinko v Brně na Kamechách přijme veterinárního lékaře/lékařku na částečný úvazek.

Práce naší ordinace je založena na komplexním přístupu k pacientovi. Kromě interní medicíny a chirurgie se také zabýváme akupunkturou, zdravou výživou a poradenstvím ve výchově a výcviku. Klademe důraz na dobré vztahy s našimi klienty i se spolupracujícími specialisty.

Zasílejte, prosím, své životopisy na email lnovobilska@yahoo.com. Více informací na tel. č.: 605 489 939 nebo webu www.aurinkoivc.cz.

09.01.2020

Veterinární ordinace Matoušek ve Starém Pelhřimově hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do zavedené praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte životopisy na email: matousek.1986@centrum.cz

08.01.2020

Prodám:

1) Ochrannou zástěru na RTG (vysoký stínící ekvivalent 0,5 mm Pb), vel.XL Je prakticky nepoužitá a jako nová. Cena: 5.500 Kč

2) Lysholmovu clonu 30 x 40 cm, Grid Ratio 10:1 za 4.000,-

Zájemci pište na jirisramek@email.cz

08.01.2020

Veterinární ordinace v Brně

Nabízím práci pro veterinární lékařku/lékaře (i absolvent) ve veterinární ordinaci pro malá zvířata v Brně. Životopisy zasílejte na email coufalova.sandra@gmail.com

07.01.2020

Jste začínající veterinář/ka v Praze nebo v Brně a blízkém okolí? Nemáte ještě vlastní ordinaci? Nebo už jste v praxi zaběhnutí, ale potřebujete lépe rozplánovat svůj pracovní čas a vykonávat naplňující práci nejen u sebe v ordinaci? Pojďte s námi zkusit nový způsob veterinární praxe zaměřený na domácí mazlíčky provozovaný z větší části u klienta doma https://www.facebook.com/maggievetcare/.

Máte zájem se aktivně zapojit a ovlivnit nastavení parametrů služby? Pošlete nám zprávu na: marketa.kopecka@outboxers.com a řekneme si více o našich plánech a probereme Vaše představy!

Markéta Kopecká, 604 304 293, https://outboxers.com/

07.01.2020

Veterinární klinika Rolnická v Opavě hledá veterinárního lékaře/ lékařku (i absolventa se zájmem o medicínu malých zvířat).

Forma i rozsah spolupráce je na domluvě. Vhodné i pro veterinářky na rodičovské dovolené.

Pro bližší informace volejte tel. 603 109 123 nebo piště (CV) na klinika@veterinarolnicka.cz

06.01.2020

Veterinární klinika MVDr. Vítězslava Rašky a kol. v Ostravě - Mariánský Horách hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku se zájmem o obor. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme špičkově vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, možnost odborného růstu. Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás, prosím, na emailu info@vetmed.cz nebo na tel čísle 736 438 238.

06.01.2020

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici

Střední zdravotnický personál

Požadavky:

vzdělání středoškolské

proklientský přístup

min. částečná znalost NJ či AJ, znalost práce s PC – MS Office, Internet

ochota pracovat, částečná časová flexibilita

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

zaškolení ve veterinární praxi

možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete do 20.1.2020 na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

06.01.2020

Na dobře vybavenou Cat Friendly kliniku v Praze přijmu veterinární lékařku/lékaře se zájmem o medicínu koček a dále se vzdělávat.

V případě zájmu určitě možnost pokračování v dalším vzdělávání v rámci medicíny koček a získání specializace v kočičí medicíně.

Potřebujeme zvětšit náš tým kočičích specialistů :-) Životopisy prosím zasílejte na info@naceradska.cz

06.01.2020

Veterinární ordinace na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku - možnost částečného úvazku.

Ordinace je zaměřena na medicínu malých zvířat.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí. Autobusem 8 minut od metra Želivského/Skalka.

Nový kolega by měl být pracovitý, komunikativní, empatický, kolegiální, flexibilní. Nutno sloužit jeden víkend v měsíci.

CV prosím zasílejte na hejda21@seznam.cz. Dotazy na mob.: 739 437 324.

06.01.2020

Veterinární klinika Anima, Praha Barrandov přijme do svého kolektivu veterinární lékařku/lékaře, možno i absolventa, na plný nebo částečný úvazek, případně výpomoc při mateřské.

Nabízíme zázemí moderního pracoviště, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé ohodnocení. Bez nočních služeb. Zájem o specializaci bude podporován.

Požadujeme: znalosti odpovídající úrovni medicíny na veterinární klinice (psi a kočky, drobné savce případně zaučíme), bez nutnosti odborného zaměření, empatické a citlivé jednání s klienty, zájem o obor.

Nabízíme: přátelský mladý kolektiv, nadstandardně vybavené pracoviště, příspěvek na vzdělávání dle velikosti úvazku.

Zájemci mohou zasílat CV na: info@klinikaanima.cz

06.01.2020

Veterinární klinika Wellpet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku. Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme. Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, BCH analyzátorem krve a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť se učit novým věcem.

Své životopisy zasílejte na adresu: veterina@wellpet.cz. Možnost nástupu březen/duben.

06.01.2020

Veterinární klinika Wellpet situována na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu recepční/veterinární sestru. Rádi zaškolíme.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými víkendovými službami. Výborná dopravní dostupnost a přátelský kolektiv.

Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť učit se novým věcem.

Své životopisy zasílejte na adresu: veterina@wellpet.cz. Možnost nástupu březen/duben.

06.01.2020

ABClinic s.r.o. v Brně přijme veterinárního lékaře/lékařku do zaměstnaneckého poměru na plný, popř. zkrácený pracovní úvazek.

Informace o pracovišti najdete na www.veterinabrno.cz

Nástup možný ihned nebo dle dohody. CV zasílejte prosím na mail weidenhofer@volny.cz. Kontaktní osoba: ing. Lenka Weidenhöferová, tel. 723 729 939

06.01.2020

Veterinární klinika Animal clinic (Čistovická, P-6) hledá kolegyni do týmu recepčních. Nástup možný ihned.

Nabízíme:

- moderní pracovní prostředí

- zkušenost pracovat v týmu špičkových odborníků

- možnost se v klidu zaučit (kolegyně odchází až za pár měsíců)

- zajímavou a dynamickou práci, kde se nudit určitě nebudete

- zaměstnanecké benefity a přátelské kolegy :-)

Požadujeme:

- zkušenost s prací na recepci (komunikace, práce s pc)

- anglický jazyk (základy)

- příjemný vzhled a vystupování

- vzdělání v našem oboru velkou výhodou

Náplň práce:

Naše recepční jsou prvním kontaktem s našimi klienty a tedy velmi důležitým článkem v komunikaci. Nová kolegyně by měla být příjemná a empatická. Pro majitele zvířat je návštěva na veterině často velmi stresující. Recepční komunikují s klienty telefonicky, e-mailem a v neposlední řadě osobním kontaktem přímo na recepci. Denně zvedají desítky telefonů, pošlou několik lékařských zpráv referujícím kolegům a vyřídí spoustu další e-mailové komunikace. Proto je důležité ovládat práci s pc. Do práce recepční patří také objednávání spotřebního materiálu, léků a veterinárních diet. Kontrola expirace léků, vedení skladových zásob a další běžná administrativa spojená s chodem kliniky. Práce je nejčastěji ve dvousměnném režimu (ranní/odpolední), ale záleží na typu úvazku. Uzavíráme klasickou pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok, s možností následného prodloužení). Ve zkušební době vás se vším rádi seznámíme.  Pro podrobnější info o pozici pište nebo volejte Terezu Lacinovou (724 513 152, terynec@seznam.cz).

Těšíme se na vaše životopisy (s aktuální fotografií). Více o naší klinice na www.animalclinic.cz a také na fb

06.01.2020

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na hlavní pracovní poměr do smíšené praxe (dojený skot, prasata, nosnice, klinika pro malá zvířata) v okrese Kutná Hora.

Venkovská praxe s nadstandardním záběrem, vybavením (RTG s přímou digitalizací, USG, hematologie, biochemie), přístupem, vytížeností, ale i finančním ohodnocením.

Kontakt: ludeknovy@centrum.cz, 776 799 740, www.pet.cz

06.01.2020

Veterinární ordinace Matoušek ve Starém Pelhřimově hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do zavedené praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte životopisy na email: matousek.1986@centrum.cz

05.01.2020

Veterinární klinika CENTRALVET v Praze nabízí stáž pro absolventa pod vedením zkušených lékařů.

Po absolvovaní stáže možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek. Firemní bydlení v blízkosti kliniky.

Svůj životopis zasílejte prosím na: centralvet@seznam.cz

05.01.2020

Dobrý den, koupím kompletní vybavení veterinární ordinace pro nově vznikající ordinaci. animalhelpveterinary@gmail.com

05.01.2020

Veterinární klinika v Hradci Králové přijme veterinárního lékaře (lékařku).

www.vetklinika.cz, mob. 604 413 265

04.01.2020

Horská veterinární klinika, pracoviště s ISO certifikací rozšiřuje svůj tým. Hledáme kolegu/kolegyni do party.

Naučíme vás řešit zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice v příjemném pracovním prostředí. Pomůžeme Vám odborně růst a podpoříme vaše postgraduální vzdělávání (možnost účasti na odborných seminářích). Kde jinde budete mít výhled na Sněžku přímo z kliniky, každý den dobrou kávu/čaj a pomoc zkušenějších kolegů?

Co dostanete? Motivující finanční ohodnocení + bonusy, příspěvek na penzijní a životní pojištění

A co za to?

• entuziasmus a zodpovědnost

• příjemné vystupování a pozitivní přístup

• ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem

Léčíme zvířátka jako členy rodiny.

Pište nebo volejte: info@veterinatrutnov.cz, +420 777 305 410, www.veterinatrutnov.cz

04.01.2020

Za symbolickú cenu /resp. za odvoz odovzdám kvalitné a zachovalé príslušenstvo ku klasickému rentgenovaniu tzv. „mokrou cestou“.

RTG-kazety velké zn. CAWO + mamografická kazeta, RTG-filmy – zn. AGFA „modrý program“ + mamografická fólia na RTG zubov, kostí. Rámiky, vyvolávacie tanky, Lysholmova clona.

Ponúknite sa. Kontakt: +421 918 896 598 alebo e-mail: info@veterinaruzinov.sk Lokalita Bratislava/ČR.

04.01.2020

Prodáme plně funkční hematologický analyzátor EXIGO-VET, rok výroby 2010. Cena dohodou.

kontakt: osetrovna@veterina-pisek.cz, 733 566 109

03.01.2020

MVDr. Robert Just vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární asistent/ka na hlavní pracovní poměr.

Praxe je zaměřena na malá zvířata, nabídka práce platí pro Brno a Vsetín.

Bližší informace v případě zájmu rád sdělím po zaslání životopisu a motivačního dopisu z vaší strany na robert.just22@gmail.com.

03.01.2020

MVDr. Robert Just vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární lékař/ka na hlavní pracovní poměr.

Praxe je zaměřena na malá zvířata, nabídka práce platí pro Brno a Vsetín.

Bližší informace v případě zájmu rád sdělím po zaslání životopisu a motivačního dopisu z vaší strany na robert.just22@gmail.com.

03.01.2020

Přijmeme veterinární lékařku, lékaře na hlavní (možnost i na zkrácený) pracovní poměr na veterinární kliniku pro malá zvířata v České Třebové.

Podrobnější informace telefonicky (606 120 164) nebo mailem (info@veterinar-palan.cz).

02.01.2020

Veterinární ordinace SOVAvet ve Dvoře Králové nad Labem přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný úvazek.

Informace na telefonu 603 214 272, ordinace@sovavet.cz

02.01.2020

Veterinární ordinace Klatovy, Mánesova přijme veterinární sestru na plný úvazek, praxe vítána, ale není podmínkou, nováčky zaškolíme.

Náplní práce je asistence v ambulanci, na operačním sále, péče o hospitalizované pacienty, prodej krmiv a chovatelských potřeb.

Požaduje ukončené SOŠ, nástup leden-únor 2020.

Zájemci mohou zaslat své CV na nesporova.dan@email.cz

02.01.2020

Na naše pracoviště vet. kliniky v Havířově, hledáme posilu do našeho týmu, možný i zkrácený úvazek.

Své CV posílejte prosím na email vet.job@seznam.cz

02.01.2020

Veterinární klinika Paprsek, Praha 5 Stodůlky přijme do svého týmu veterinárního lékaře/ku na HPP.

Více informací telefonicky 776 805 865 či emailem zeman@veterinapaprsek.cz.

01.01.2020

Do našeho kolektivu Veterinární kliniky Socrates v Nymburce hledáme sestřičku.

Podmínkou je odborné středoškolské vzdělání. Nástup nejlépe únor 2020, praxe není nutná, rádi zaškolíme i absolventku. Své životopisy prosím zasílejte na info@veterinanymburk.cz.

01.01.2020

Veterinární klinika v Rudné u Prahy hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek (formou zaměstnaneckého poměru) se zájmem o medicínu psů a koček.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu bez nočních a pohotovostních služeb, nadstandardní vybavení vč. přímé digitalizace, krevních analyzátorů, atd., pracovní dobu dle vašich možností, podporu dalšího vzdělávání formou hrazení účastnických poplatků na seminářích a odborné literatury a další zaměstnanecké benefity, ale především pohodovou atmosféru na pracovišti a týmovou práci.

Svůj životopis zašlete, prosím, na veterinarudna@centrum.cz

01.01.2020

Dobrý den jmenuji se Klára Schwalbová vystudovala jsem Mendelovu univerzitu a hledám práci jako veterinární sestra, asistent nebo technik nejlépe okres Svitavy, Blansko nebo Brno děkuji za Váš případný zájem pro další informace mě kontaktujte na email klaras.1@seznam.cz

31.12.2019

Prodám (případně pronajmu) zavedenou veterinární ordinaci pro malá zvířata v centru Ostravy. Další informace na emailu: kolonada@seznam.cz

31.12.2019

Do smíšené praxe s převahou skotu přijmeme veterinárního lékaře nejlépe z okresu Tábor, případně Příbram.

Své životopisy zasílejte prosím na e-mail chchveterinari@seznam.cz, děkujeme

30.12.2019

Do praxe pro malá zvířata ve Veselí nad Moravou přijmeme na HPP veterinárního lékaře/lékařku s praxí.

Úvazek celý/částečný. Životopisy prosím zasílejte na adresu: petra-poulova@post.cz.

30.12.2019

Zvěrolékař/ka do Rakouska

Pro renomovanou veterinární ordinaci v Grazu hledáme nové zaměstnance na pozici: Zvěrolékař/ka

Požadavky:

ukončené vzdělání

několikaletá zkušenost v ordinaci pro malá zvířata

schopnost samostatné práce (vyšetření pacientů, znalost klinické medicíny a diagnostiky, práce s ultrazvukem, rentgenem, odběry a provádění malých chirurgických zákroků)

připravenost pracovat služby o víkendech

němčina na dobré úrovni

být týmový hráč

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr

Možnosti dalšího vzdělávání – nejen v Rakousku

Partnerství v ordinaci – s možností budoucího převzetí celé ordinace

Za práci na HPP nabízíme základní roční plat 42 800€ (1 005 800 Kč) bez příplatků za služby o víkendech.

V případě zájmu posílejte svůj životopis v němčině na team.brno@trummer.eu

29.12.2019

Dobře zavedená veterinární klinika v Přerově přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Nabízíme podporu dalšího profesního růstu, služební byt. Vaše CV zasílejte na josef.pospisilik@seznam.cz

28.12.2019

Dobrý den, hledám práci v oboru veterinářství - Veterinární asistent, sestra. Mám vystudovanou střední odbornou školu veterinární v Kroměříži. Ideální místo práce - Zlín a okolí. cvickova.karolina@centrum.cz

28.12.2019

Hledám práci jako OSVČ nejlépe v menší ordinaci bez nočních služeb ve Středočeském nebo Východočeském kraji. mail: wyxw@seznam.cz

27.12.2019

2 otevrene pracovni pozice vet. lekarum Praha 3:

Nabizime misto veterinarni lekarce/lekari na Veterinarni klinice Jicinska Praha 3 na pozici seflekarky/seflekare

Co nabizime?

Flexibilne volenou pracovni dobu

Moznost a podpora dalsiho vzdelavani a specializace

Pristrojove vybaveni na vysoke urovni a podpora dalsiho pristrojoveho vybaveni ze strany kliniky, to same plati o literature, seminarich apod.

Lukrativni poloha kliniky

Mame mladý, přátelský a prijemny kolektiv bez rozporů, pravidelné společné mimopracovní akce - lyze, voda apod.

V oboru extremne vysoke platove ohodnoceni

Koho hledame

Zkusenejsi veterinarni lekarku/lekare s praxi

Nekoho, kdo jeste stale dokaze ohromit svym entuziasmem k veterinarni medicine

Prace na castecny prip cely uvazek, lze skloubit s rodinnym zivotem

Samostatneho a schopneho cloveka, nekonfliktniho

Internship Veterina Jicinska Praha 3

Co nabízíme?

Rocni program zamereny na ziskani praktickych i teoretickych znalosti z oboru-mediciny malych zvirat-na nasi klinice (po dany casovy usek -vetsinou mesic-pod vedenim jineho doktora dle jeho zamereni)

Kontinualni vzdělávání (podrobné zpracování pacientů, přednášky, case reporty, představení aktuální studií, článků) na pravidelne bazi

Dale možnost a podpora konzultace pacientů

Benefit kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech, financni podpora ucasti na seminarich apod

Mame mladý, přátelský kolektiv, pravidelné společné mimopracovní akce - lyze, voda apod.

Koho hledame

Predevsim motivované veterinární lékaře, absolventy, to ale neni podminkou

Vyzadujeme spolehlivost, časovou flexibilitu

Ochotu se dale vzdelavat

Zajemci prosim uvedte o jakou pozici se jedna a sva CV zaslete na info@j-vet.cz Tesime se na Vas. VK Jicinska

26.12.2019

Pronajmu zavedenou, velmi dobře vybavenou veterinární kliniku v Praze na lukrativním místě a s početnou klientelou, zajímavé výnosy. Rodinné důvody. Více info na osobní schůzce. isitej@seznam.cz

26.12.2019

Do zavedené veterinární ordinace v Praze 14 (Černý Most) hledáme veterinárního lékaře či veterinární lékařku.

Bližší info je možno získat na telefonním čísle 603 332 053.

26.12.2019

Veterinární klinika ve Vyškově přijme veterinární lékařku-lékaře.

Nabízíme nadstandartní finanční ohodnocení a zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání.

V případě zájmu pište na email ordinacevyskov@seznam.cz nebo volejte na telefon 732 655 482

26.12.2019

Prodám od firmy BioMedtrix Total hip replacement set. Cena 170 000 Kč. lksmarek@centrum.cz

21.12.2019

Dobrý den, jsem studentka Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně (konkrétně veterinární lékařství) a sháním na léto brigádu v oboru. Jsem ochotná, pracovitá a ráda se naučím nové věci.

Pro další informace mě kontaktujte na mail zuzla.hlavacova@gmail.com, Děkuji, s přáním hezkého dne, Zuzana Hlaváčová

19.12.2019

Náš tým potřebuje posilu! Chodíte do práce proto, že vás veterinární medicína baví? Potom hledáme právě vás. Jsme kolektiv zkušených lékařů a sester na výborně vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata, drobné savce, plazy a ptáky.

Nabízíme možnost osobního růstu s výběrem své specializace, podporu dalšího vzdělávání, plat s ohledem na zkušenosti uchazeče a pohodový tým kolegů.

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný pracovní úvazek.

Požadujeme týmovou spolupráci, výborné komunikační schopnosti, zvládání náporu pacientů a hlavně pozitivní a proaktivní přístup k práci a radost ze života.

Termín nástupu upřesníme dle vašich možností při osobním pohovoru. Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

18.12.2019

Nabízím k prodeji zubní ultrazvuk, jako nový, minimálně využitý, k tomu 2 sady náhradních hlavic, cena 10000 Kč

Více info na skarpovanika@seznam.cz

18.12.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek, popř. OSVČ.

Vyžadujeme: zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost. Praxe vítaná, ale není podmínkou, přijímáme i absolventy.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Podporu dalšího vzdělávání. Možnost ubytování. Svoje CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.cz

18.12.2019

Hledám práci veterinární asistentky/sestry v Ostravě a okolí. Vystudovala jsem Střední školu zemědělskou a přírodovědnou se zaměřením na chov koní a zvířat. Praxi na obdobné pozici nemám. Jsem spolehlivá, pracovitá. Email: kosutova.m@seznam.cz. Děkuji za nabídky.

18.12.2019

Nabídka práce pro veterinárního lékaře/lékařku.

Veterinární ordinace MIL-VET v Milevsku přijme vet. lékaře/ku do zavedené ordinace se stálou klientelou. Důvodem je odchod na mateřskou dovolenou. Možná dlouhodobá spolupráce i po návratu z mateřské dovolené.

Nabízím: vybavenou ordinaci (HEM a BCH analyzátory krve, centrifuga, mikroskop, sono, zubní jednotka, hospitalizační boxy...) Bez pohotovosti a nočních služeb.

Požaduji: samostatnost, empatický přístup ke klientovi, zodpovědnost. Absolventa zaučím. Nástup možný od ledna 2020.

Veškeré dotazy a informace na tel: 723 722 272 nebo na emailu veterinamilevsko@gmail.com, MVDr. Zuzana Šímová

18.12.2019

Medicínské centrum Praha spol. s r.o., vyhlašuje výběrové řízení na výzkumnou pozici veterinární lékařprojekt Avecell: (kmenové buňky, regenerativní medicína, reprodukční medicína, imunoterapie). V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail: adela.vojvodova@mc-praha.cz

17.12.2019

Nabízím pracovní místo pro veterinární/ho lékařku/lékaře v týmu zavedené smíšené praxe v Kralovicích, Plzeň - sever.

Požaduji: spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, vůli se dále vzdělávat, ŘP, smysl pro humor, pozitivní přístup k hospodářským zvířatům

Nabízím: základní laboratorní vybavení (Hem, Bioch,...), USG (i přenosné), RTG, stomatologické vybavení, v praxi velkých zvířat zaučím, ubytování

Nástup možný ihned. MVDr. Markéta Sloupová, marketal@email.cz

17.12.2019

Prodám IDEXX VETTEST. Cena dohodou (levně). tel. 606 477 862

17.12.2019

Prodám kompletní sestavu IDEXX biochemie, hematologie, tiskárna. Funkční, nevyužitý. Cena dohodou. Telefon 602 421 641

17.12.2019

Veterinární klinika Chomutov s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici veterinárního lékaře. Možno i absolvent případně student posledních ročníků.

- práce na HPP v praxi malých zvířat

- zaškolení pod vedením zkušených veterinárních lékařů

- nadstandardní vybavení pracoviště (rtg, usg, CT, laboratoř....)

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost, komunikativnost

- vstřícný a profesionální přístup ke klientům

- časovou flexibilitu

- znalost NJ výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se být součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na e-mail info@veterinachomutov.cz případně volejte telefonicky na číslo 603 523 660

16.12.2019

Prodám starší zubní ultrazvuk AMDENT + tlaková nádoba. Plně funkční, jen je někdy nutné propláchnout hadičku chlazení, někdy se ucpe. Cena 3000 Kč.

Prodám spolehlivý přenosný ultrazvuk značky Fukuda Denshi. S lineární sondou, přepínání frekvence 9 - 7,5-6 MHz. Rok výroby 2003. Bez vad. Na základ poslouží dobře. Nám slouží v ordinaci 6 let, kupujeme nový stroj. Cena 17000 Kč

Nenkovice (Kyjov), kontakt: misros@seznam.cz

16.12.2019

Z dôvodu modernizácie praxe predám nasledujúce plnefunkčné prístroje:

USG prístroj Sonoscape A5V (používaný 5 rokov) s mikrokonvexnou sondou a vozíkom - cena 1400 euro

RTG prístroj AJEX 240 (používaný 6 rokov) so stojanom,stolom a DBK kolískou cena 3000 euro - dostupný od cca marca 2020

Mikroskop Meopta a Zeiss so zdrojom svetla cena 150 euro

Elektroktrokauter monopolárny Lancetron M - 55 cena 200 euro

+421 905 415 509

16.12.2019

Veterinární klinika Bryvet v Praze 9 přijme veterinárního lékaře/lékařku. Pozice vhodná i pro absolventy.

Nabízíme plný nebo částečný úvazek, možnost domluvit si individuálně pracovní směny. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem. Klinika je velmi dobře vybavena.

Životopisy prosím zasílejte na email: bryvet@seznam.cz nebo volejte na 602 683 205. www.bryvet.cz

16.12.2019

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Mníšku pod Brdy (Praha - západ) přijmeme veterinární sestru na zkrácený úvazek.

Nabízím práci na menším, ale vybaveném pracovišti. Praxe vítána, ale není podmínkou. Nástup možný od ledna 2020.

Bližší informace - MVDr. Irena Luxová, luxovai@seznam.cz, 602 178 654, www.vetmnisek.cz

14.12.2019

Hledám veterinárního lékaře či lékařku do jižních Čech - Třeboně.

Jsme zavedená veterinární ordinace pro malá zvířata. Praxe není podmínkou, věk nerozhoduje. HPP, možnost i na zkrácený úvazek, dobré platové podmínky, flexibilní pracovní doba, pohotovostní služby nedržíme.

Kontakt: ordinace@vetcentrum-trebon.cz tel: 723 616 055,

13.12.2019

Na veterinární ordinaci v Karviné přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo i částečný úvazek. Nástup možný v lednu 2020.

V případě zájmu zasílejte svoje CV na vetanimalshelp@email.cz

13.12.2019

Jsem veterinární lékařka a nabízím spolupráci pro praxi velkých zvířat. Kraj Vysočina a blízké okolí.

Předchozí zaměstnání při škole 2 roky jako zootechnik v AGRAS Bohdalov (800ks v produkci), absolvován kurz inseminační a paznehtářský, účast na seminářích týkajících se zdravotní problematiky skotu a malých přežvýkavců.

Nyní provozuji malou ordinaci na vesnici, ale ráda bych se věnovala i skotu. Jsem mladá ambiciózní lékařka s chutí se učit, vlastním řidičský průkaz sk. B a osobní automobil. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. petrka3@seznam.cz

13.12.2019

Prodám binokulární mikroskop Studar, okulár 5x, 10x, revolverový objektiv 5x, 10x, 40x, imerze 100x. Funkční, bez závad, s příslušenstvím. Vhodný na základní mikroskopii. 4000 Kč. V případě zájmu soukup@veterinavelvary.cz. Nejlépe osobní odběr.

12.12.2019

Dobrý den, jsem v důchodovém věku a hledám kolegy, kteří by pokračovali v mé práci. Hledám ambiciozní absolventy FVL, nejlépe pár.

Nabízím bydlení v části rodinného domu se zahradou, s možností chovu domácího zvířectva na úpatí Krušných hor. Současná ordinace je prvoliniová, jediná ve městě, je možnost jejího rozšíření o 3 místnosti a tím vybudování pracoviště vyšší kategorie.

V současnosti se věnuji jen malým zvířatům, ale v okolí je dost chovatelů velkých hospodářských zvířat, kde by se našlo další uplatnění. Znalost němčiny výhodou. V budoucnu nabízím odprodej praxe i rodinného domu.

Nabídky s životopisem a vizí do budoucnosti praxe zasílejte na hledam.vet@volny.cz

12.12.2019

Hledáte zaměstnání v dobře vybavené ordinaci, s vysokým standardem péče o pacienty v přátelském prostředí?

Hledáme energickou, motivovanou veterinární asistentku se zájmem o práci na klinice malých zvířat v Praze 5 Nových Butovicích.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) a znalost českého jazyka.

Praxe v oboru vítána. Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz

12.12.2019

Veterinární klinika HomeVet Praha (www.j-vet.cz, www.homevet.cz) přijme do svého týmu veterinárního lékaře / lékařku.

Nabízíme:

- možnost práce na HPP, vedlejší PP, DPP nebo IČ

- zajímavé finanční ohodnocení

- hrazení dalšího vzdělávání

- zázemí dobře vybavené kliniky v centru Prahy dobře dostupnou MHD

- podporu specializace

- konzultace s kolegy

- plně vybavenou kliniku

- služební automobil (v případě občasných plánovaných výjezdů k pacientům v rámci pracovní doby)

- ordinační doba bez nočních služeb

Požadujeme:

- odpovídající znalosti pro samostatnou práci

- především psi, kočky a drobné savce

- zájem o obor

- vlídnou komunikaci s klienty

- zkušenosti s operacemi měkkých tkání výhodou

Jsme mladý menší tým opravdových profesionálů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana@tuharska.cz.

11.12.2019

Internship Jaggy Praha

Co nabízíme?

• 24 měsíční rotační program (interní medicína, anestezie, neurologie, chirurgie, orthopedie, ophthalmologie)

• kontinuální vzdělávání (podrobné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuální studií, článků)

• možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucím všech oddělení i o nočních a víkendových službách

• možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech

• mladý, přátelský kolektiv, pravidelné společné mimopracovní akce

• zaměstnanecké benefity

Co hledáme?

• motivované veterinární lékaře, absolventy FVL

• určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům

• spolehlivost, časová flexibilita

• ochota se dále vzdělávat

Chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr.

Jestli váháš, zda do toho jít, domluv se s námi na jednodenní nezávazné stáži na emailové adrese: srenkovaa@jaggypraha.cz. V případě zájmu zašli životopis na novakv@jaggypraha.cz

11.12.2019

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

09.12.2019

Vojenský veterinární ústav Hlučín přijme veterinární lékaře / lékařky (i absolventy) na pozice veterinární lékař pro léčebně-preventivní činnost (malá zvířata, velká zvířata, smíšená praxe) v dislokaci - 1x Praha, 1x Chotyně (Liberec), 1x Polná na Šumavě (Český Krumlov), 1x Radošov (Karlovy Vary) a na pozice veterinární lékař - hygiena potravin v dislokaci - 2x Hlučín, 1x Praha, 1x Chotyně (Liberec).

Forma pracovních závazků – civilní zaměstnanec pro rezort Ministerstva obrany nebo služební poměr (voják z povolání – veterinární lékař). Zajištěna možnost dalšího profesního růstu a školení dle zvoleného zaměření včetně atestací, u vojáků z povolání možnost jazykových kurzů. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: pplk. MVDr. Marek Dolanský, tel. 724 692 721.

08.12.2019
Hledáme zootechnika na farmu chovu prasat Sázava u Lanškrouna. Plat 36 000 Kč, Více info na: mvdrvinduska@email.cz, nebo na tel. 777 594 061
08.12.2019

Hledáme nového člena VeMaP týmu

Hledáme empatickou veterinární lékařku/lékaře, kteří se nebojí dělat veterinární medicínu trochu jinak a pomohou nám v šíření naší myšlenky proklientsky orientovaného veterinárního pracoviště s kvalitním medicínským přístupem.

Nepotřebujeme obsáhlé životopisy, potřebujeme Vás slyšet a vidět.

Kontakty: Mgr. Renáta Fojtíková - 601 584 317, e-mail: kontakt@vemap.cz, www.vemap.cz

Nástup možný kdykoli, vhodné jak pro kolegy s praxí, tak pro absolventy.

08.12.2019

Středoškolačka (SZTS), středních let hledá práci jako recepční, popř. s výpomocí na ambulanci a sále. Jsem pohodová s profesionálním vystupováním a ráda bych pracovala v kolektivu kde je příjemně a nevládne tam napětí, které se odráží i na péči o pacienty. Inzerát platí stále, do smazání a je pro Plzeň a okolí. palmado@seznam.cz

07.12.2019

Hledáme parťáka! Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme veterinární lékařku / lékaře na HPP.

Příjemné prostředí referenčního pracoviště na okraji Prahy, kolektiv mladých ambiciozních lékařů,mnoho zajímavých případů a možnost specializace a podpora jsou samozřejmostí. Atraktivní ohodnocení a nástupní platový bonus.

CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

06.12.2019

Hledám práci jako veterinární asistent/technik. Třebíč a okolí

Vystudovala jsem SŠ veterinární v Třebíči, rok ukončení 2018, a ráda bych zůstala ve svém oboru. Tel. 732 940 441

06.12.2019

Veterinární laborant(ka) pro České centrum pro fenogenomiku

Pro výzkumnou infrastruktury České centrum pro fenogenomiku (CCP) při Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na uvedenou pozici. Úspěšný kandidát či kandidátka bude pracovat ve výzkumných projektech pro léčbu rakoviny a v preklinických studiích v oblasti PDX modelů.

Na této pozici bude vaší hlavní pracovní náplní:

• příprava a asistence u operací laboratorních zvířat (myš, potkan), monitoring anestezie, základní obsluha přístrojů

• pooperační péče o zvířata včetně samostatných odborných výkonů, monitoring zdravotního stavu a chování zvířat

• kooperace s dalšími výzkumnými jednotkami

• práce v laboratoři (s buněčnými kulturami, příprava a zpracování vzorků)

• dodržování pracovních postupů dle SOP

• další související činnosti dle pokynů přímých nadřízených

V závislosti na postupu projektů může být čas od času vyžadována práce i o víkendu.

Vhodný uchazeč či uchazečka má:

• minimálně středoškolské vzdělání v odpovídajícím oboru (veterinární, zdravotní, biologické, zemědělství)

• zdravotní způsobilost pro tento typ pracovních činností

• pozitivní vztah k laboratorním zvířatům, zodpovědnost, manuální zručnost a velkou pečlivost

• základní znalost práce s kancelářským software

Výhodou jsou zkušenosti z praxe v sálovém provozu veterinární kliniky nebo v (klinické) laboratoři zaměřené na nádory (včetně praxe během studia), dále platné osvědčení pro práci s laboratorními zvířaty a angličtina na komunikační úrovni.

Jsme mezinárodní vědecké pracoviště zabývajícím se všemi aspekty genetiky a fyziologie laboratorních hlodavců, získáte tedy u nás:

• unikátní zkušenosti oblasti výzkumu rakoviny, genetiky, transgenních technologií

• příležitost pro kariérní rozvoj v této oblasti včetně možné účasti na odborných kurzech v ČR nebo zahraničí

• zajímavé platové ohodnocení a odměny

• spektrum standardních benefitů nabízených ÚMG (pět týdnů dovolené, stravenky, 3 sickdays, jazykové kursy, příspěvek na sport/kulturu/penzijní pojištění, ústavní školku a pod.)

První pracovní smlouvu dáváme na dobu určitou na jeden rok s možností následného prodloužení.

Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce je v budově CCP v kampusu BIOCEV ve Vestci.

Žádost o zaměstnání a životopis prosím pošlete na email libor.danek@img.cas.cz. S případnými dotazy se můžete obracet na uvedený email nebo na telefon (+420) 325 843 246.

05.12.2019

Prodám použitou plně funkční soupravu pro dentální ošetření.

- Ultrazvuk, s napojením na nádobu s vodu 2 litry, nová ručka Woodpecker.

- Motor s kolénkem, typ RA, pravo a levotočivý, regulace otáček, nožní ovládání.

Cena za komplet 3000 Kč. Info: veterina@outlook.cz

 
05.12.2019

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb.

Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

04.12.2019

Do našeho týmu, který se zabývá smíšenou praxí, hledáme vet. lékaře/ku (převážně pro malá zvířata) na VPP (OSVČ, dohoda). Místo výkonu Golčův Jeníkov a okolí.

www.vet-liga.cz, tel: 724 722 806

04.12.2019

Prodáme starší plastovou hospitalizační klec, rozměry délka 76cm/ výška 62cm/ hloubka 62cm. Cena 1000 Kč nebo alkohol ve stejné částce :o) Nutný vlastní odvoz. V případě zájmu volejte na tel. č. 604 894 842, Marek Popelka, Jesenice u Prahy

04.12.2019

Prodám laryngoskop Kawe plus čtyři laryngoskopické lžíce. Cena 1000 Kč při osobním odběru. Jihlava, tel. 724 049 364

04.12.2019

Do zavedených klinik v Praze 3 a v Praze 9 přijmeme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme plný nebo částečný úvazek, možnost domluvit si individuálně pracovní směny. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, kliniky jsou velmi dobře vybaveny.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

04.12.2019

Nově postavená, supermoderní veterinární klinika v Ústí nad Labem hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme HPP, řádnou pracovní smlouvu, nadstandartní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, hrazené vzdělávání, stravenky.

Jedná se o pracoviště s pohotovostí. Účast ve službách po zácviku a vždy se starším lékařem na telefonu pro případné konzultace či nutné asistence u složitějších pacientů.

Nemusíte pracovat v nonstopu celý život, ale pokud začnete v malé ambulanci, nikdy se císařské řezy, torze, invaginace, operace hrudníku, traumata, akutní srdeční selhání, diabetické ketoacidózy, otravy a podobné diagnózy pořádně řešit nenaučíte.

Přijďte pracovat na pár let k nám a máte celý život z čeho čerpat. A když se Vám u nás bude líbit, můžete zůstat neomezeně dlouho. Preferujeme dlouhodobou kolektivní spolupráci.

Kontakt: mikulica.ondrej@gmail.com tel 724 250 708

04.12.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové podmínky, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com

03.12.2019

Prodám Atraumatické návleky s ihlou, exp. 8/2020:

Cena za kus 1 Euro

PDS (pomaly vstrebateľný monofil, podobné ako Monoplus, Maxon):

USP 0 / EP3,5 ihla ½ kruh, 48 mm taper point, 150 cm loop, bal. 24 ks

USP 0 / EP3,5 ihla ½ kruh, 30 mm taper point, 70 cm, bal. 36 ks

USP 1 / EP4 ihla ½ kruh, 65 mm taper point, 150 cm loop, bal. 36 ks

PLGA (stredne dlho vstrebateľný pletený, podobné ako Vicryl, Polysorb, Novosyn):

USP 0 / EP3,5 ihla ½ kruh, 40 mm reverse cutting, 75 cm, bal. 12 ks

USP 0 / EP3,5 ihla ½ kruh, 30 mm taper point, 75 cm, bal. 12 ks

USP 2-0 / EP3 ihla ½ kruh, 30 mm taper point, 75 cm, bal. 12 ks

USP 2-0 / EP3 ihla ½ kruh, 36 mm cutting taper point, 75 cm, bal. 12 ks

USP 3-0 / EP2 ihla ½ kruh, 26 mm cutting taper point, 75 cm, bal. 12 ks

USP 3-0 / EP2 ihla ½ kruh, 26 mm cutting taper point, 75 cm, bal. 12 ks

USP 3-0 / EP2 ihla ½ kruh, 30 mm taper point, 75 cm, bal. 12 ks

Polypropylén (nevstrebateľný monofil, podobné ako Prolene, Premilene, Surgipro)

USP 2-0 / EP3 ihla ½ kruh, 25 mm taper point, 90 cm, dvojnávlek kardio, bal. 12 ks

USP 3-0 / EP2 ihla ½ kruh, 22 mm taper point, 75 cm, bal. 12 ks

Polyester (nevstrebateľný pletený polyfilament, podobné ako Ethibond, Surgidac):

USP 4-0 / EP1,5 ihla ½ kruh, 20 mm, taper point, 75 cm, dvojnávlek kardio, bal. 12 ks

Ak máte záujem, osobný odber v Bratislave, alebo dobierka, bližšie informácie na e-mail adrese ambulanciamlynvet@gmail.com.

02.12.2019

Prodáme rentgenologické příslušenství.

- Ochranné boxy na kazety, zakoupeny na atomvet.cz, holandské výroby, zánovní použité párkrát.

24x30 cm - 3300 Kč / 35x43 cm - 4200 Kč

- Plastová kolébka DKK - 500 Kč.

- Dřevěný stolek/ polohovatelná kolébka - 800 Kč

- Dřevěný stolek pro kardio.vyšetření - 700 Kč

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat zalesky@nazdabori.cz. Možnost osobního převzetí na Vet.klinice Na Zdaboři v Příbrami, jiné dodání dle domluvy (PPL, ČP).

02.12.2019

Do našeho kolektivu přijmeme veterinární sestru. Požadujeme střední odborné veterinární vzdělání.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na mail.: info@vet-klin-erika.cz, nebo na tel.: 284 821 784. Těšíme se na spolupráci! VK ERIKA, Praha 8.

02.12.2019

Veterinární farmaceutická firma nabízí administrativní práci na dohodu, je vhodná pro veterinární lékařky na mateřské.

Tato práce je dočasná, pravděpodobný rozsah bude leden až březen 2020. Podmínkou je výborná znalost českého, slovenského a anglického jazyka. Schopnost vykonávat tuto práci bude předem ověřena. Práci je možno vykonávat v místě bydliště. Vážní zájemci prosím volejte na 736 622 335.

02.12.2019

Hledáme veterinárního lékaře/ku pro Liberec a okolí se zaměřením zejména na hygienu potravin.

Nástupní plat po zkušební době 45 000 Kč / měsíc čistého. Vhodné pro absolventy FVHE i FVL. Pevná pracovní doba, hlavní pracovní poměr, stravenky, semináře a kurzy hrazené zaměstnavatelem v plné výši a další benefity. V případě zájmu a pro bližší informace kontaktujte: veterinaar@seznam.cz

01.12.2019

Přijmeme veterinární lékaře/lékařky (i absolventy) do praxe malých zvířat v Plzni. Možno i na částečný úvazek, popř. i 2 zájemce současně.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, spoustu zajímavých případů, moderní vybavení, podporu dalšího vzdělávání a nadstandardní finanční ohodnocení.

Požadujeme příjemné vystupování,schopnost komunikace a ochotu učit se novým věcem.

Nabídky zasílejte na herynkradek@seznam.cz, MVDr. Radek Herynk, Plzeň, U školy 8

01.12.2019

Nabízím:

1x RESOLON 2-0 USP cena 1300 Kč expirace rok 2023

6x RESOLON 3-0 USP cena 1300 Kč expirace rok 2023

1x RESOLON 4-0 USP cena 1400 Kč expirace rok 2021

1x PDS 3-0 CP 2 70 cm cena 1400 Kč expirace rok 2022

1x Safil 3/0 metric 2 70 cm cena 1400 Kč expirace rok 2022

Ceny jsou včetně 15% DPH. Objednávky zašlete na adresu: med.vet@volny.cz

29.11.2019

Veterinární klinika MVDr. Vítězslava Rašky v Ostravě hledá posilu do svého týmu na pozici veterinární sestry na plný úvazek. Pozice je vhodná i pro zájemce bez středního veterinárního vzdělání.

Kontaktujte nás, prosím, na tel. 736 438 238 nebo na emailu info@vetmed.cz

28.11.2019

Městská policie hlavního města Prahy – útulky pro opuštěná zvířata

přijme veterinárního technika/techničku do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za stávající veterinární techničku po dobu její mateřské dovolené) v nepravidelném provozu ve dvanáctihodinových směnách včetně sobot, nedělí a svátků

Základní požadavky na uchazeče:

- střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru veterinářství

- praxe v oboru výhodou

- kladný vztah ke zvířatům

- samostatnost, spolehlivost

- čistý trestní rejstřík

Další požadavky:

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- flexibilita

Popis práce:

- asistence při preventivní, dozorové, diagnostické, léčebné a poradenské činnosti veterinárního lékaře

- provádění denní kontroly všech zvířat se zaměřením na jejich zdravotní stav

- příprava zvířat k operačním zákrokům (operační pole), příprava operačního sálu přístrojů, chirurgických nástrojů

- provádění neodkladné péče a ošetření zraněných zvířat (např. zastavení krvácení, nepřímá srdeční masáž, přiložení obvazu, znehybnění končetiny, protišoková opatření) v rámci poskytnutí první pomoci

- podávání veterinárních léčivých přípravků zvířatům, pokud tyto přípravky nejsou vázány na předpis veterinárního lékaře anebo byly pro tato zvířata veterinárním lékařem předepsány; způsob aplikace léků určí veterinární lékař

- provádění jednoduchých chirurgických zákroků nevyžadujících celkové znecitlivění zvířete

Nabízíme:

- odměňování v rámci 8. platové třídy (příloha č. 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)

- zaměstnanecké benefity (např. stravenky, příspěvek na bydlení a dopravu, příspěvek na rekreaci)

- stabilní pracovní prostředí

- přátelský kolektiv

- možnost odborného růstu

Termín nástupu: dohodou

Náležitosti přihlášky:

- titul, jméno, příjmení

- datum a místo narození

- státní příslušnost

- místo trvalého pobytu

- korespondenční adresa

- kontaktní telefon

- profesní strukturovaný životopis

- pracovní posudek od posledního zaměstnavatele s uvedením kontaktní osoby, která údaje potvrdí

- datum a podpis.

Přihlášku zasílejte v termínu do 13. prosince 2019 na adresu raniak@mppraha.cz nebo korespondenčně na:

Městská policie hl. m. Prahy

Útulky pro opuštěná zvířata

Bc. Václav Steinbauer, DiS

vedoucí

Korunní 98, 101 00 Praha 10

Obálku je nutno označit „NEOTVÍRAT-veterinární technik"

27.11.2019

Dobrý den, hledáme veterinárního asistenta na malou veterinární kliniku v Praze, Modřanech. Jedná se o práci v denním provozu, bez svátků a víkendů.

Požadujeme komunikativnost, kladný vztah ke klientům. Praxe v oboru výhodou.

Prosím zasílejte svoje CV na adresu info@veterinamodrany.cz, případně volejte na tel. č. 603 349 627.

27.11.2019

Veterinární klinika MetropoleVet Praha 9 s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární sestra / technik.

Koho do týmu hledáme?

Veterinární sestru s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy

Kolegu / kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.

A v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch.

Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Velké množství zajímavých pacientů.

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště.

Malý a přátelský kolektiv.

Práci bez nočních služeb.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání v oboru

Zkušenosti na chirurgickém sálu

Výborné komunikační schopnosti (znalost češtiny slovem i písmem)

Lásku ke zvířatům

Spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha

Chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

Nástup únor 2020

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, Majitel kliniky, samuel.evinic@gmail.com. Bližší informace - https://www.metropolevet.cz/veterinarni-sestra

26.11.2019

Veterinární ambulance Býšť se zaměřením na praxi malých zvířat přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolventa).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, moderní dobře vybavené pracoviště, dobré platové ohodnocení, příspěvky na další vzdělávání.

Vyžadujeme komunikativnost, zájem o obor, slušné a příjemné vystupování a ochotu se dále vzdělávat.

Svůj životopis a foto zasílejte na email: veterinabyst@gmail.com, www.veterinabyst.cz

26.11.2019

Veterinární lékař v ZOO Tábor

Perspektivní spolupráce v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Co bude Vaším úkolem:

• Dohled nad zdravotním stavem všech zvířat (80 druhů zvířat)

• Účast na výzkumných programech

• Vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy

• Zajištění preventivní péče (vakcinace, parazitologie)

• Vedení příslušných záznamů a dokumentace

• Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor

Co od Vás očekáváme:

• VŠ obor veterinární lékařství

• Kladný vztah ke zvířatům

• Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

• Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu

• Znalost práce na PC

• Řidičský průkaz skupiny „B“

Co Vám dá výhodu:

• Praxe v oboru

• Zkušenost s léčbou exotických zvířat

• Vlastní zkušenosti s chovem zvířat

Co Vám nabídneme:

• Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci

• Výborné finanční ohodnocení

• Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií e-mailem, nebo poštou. prace@zootabor.eu

26.11.2019

Veterinární ordinace v Praze 6 hledá sestřičku s praxí na občasnou výpomoc. Ve všední dny šestihodinové směny ranní nebo odpolední. V případě zájmu prosím pište na m.riedlova@volny.cz.

25.11.2019

Nabízíme k prodeji nový, nevyužitý, ruční oxymetr BLT s EKG - M800

Ruční pulsní oxymetr . 2,4" barevný displej s automatickým přizpůsobením horizontální / vertikální poloze (systém "Gravity Activated").

Dva základní pracovní módy: okamžité měření a kontinuální měření. Napájení z akumulátoru, nebo adaptérem ze sítě. Kapacita baterie: 16 hodin. Možnost napájení i z běžných AAA baterií. Ke standardnímu příslušenství patří prstový a ušní senzor, dokovací stanice, akumulátor, návod.

Cena 7900,- Kontakt: MVDr. Věra Samohýlová, 5. Května 846, Lomnice nad Popelkou, E-mail: asistentka@samohylova.com, Tel. : +420 739 019 510

25.11.2019

Nabízíme k pronájmu zavedenou veterinární ordinaci v Praze 14 v těsné blízkosti stanice metra Černý Most. Bližší info na telefonním čísle 603 332 053.

25.11.2019

Veterinární klinika v Sušici nabízí pracovní pozici pro veterinárního lékaře/lékařku

Nabízíme:

-práci na HPP v praxi malých a velkých zvířat

-zaškolení pod vedením zkušených veterinárních lékařů

-nadstandardní vybavení pracoviště

-pro zajištění plnění pracovních úkolů k dispozici služební auto a telefon

-zajímavé finanční ohodnocení

-zaměstnanecké bonusy

-podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu

-jazykové kurzy

-práci v krásném šumavském prostředí s možností velkého kulturního a sportovního vyžití

Požadujeme:

-pracovitost, spolehlivost, komunikativnost

-vstřícný a profesionální přístup ke klientům

-časovou flexibilitu

-znalost NJ, AJ výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na e-mail: tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte na telefon 602 156 008.

24.11.2019

Dobrý den, ráda bych našla uplatnění jako veterinární asistentka ať už na hpp, dpp, dpč či stáž mám cca 7 měsíční praxi na pozici veterinární asistentky předtím v chovatelských potřebách práce jako veterinární asistentka mě velmi bavila naplňovala a motivovala a proto bych se v oboru dále ráda rozvíjela praxi se zvířaty mám bohatou řidičský průkaz a automobil mám takže doprava není problém pokud možno Mělník, Praha, Mladá Boleslav a okolí za případné nabídky předem děkuji můj email je Marie.55@seznam.cz nebo telefonní číslo 601 535 348 budu ráda i třeba za nabídky na výpomoc pár hodin v týdnu.

24.11.2019

K dispozici dvě endoskopické sestavy:

1. Olympus EXERA II CV-165, klávesnice, monitor JVC, kolonoskop CF-Q165L, endoskopický vozík

2. Olympus EXERA II CV-180, klávesnice, monitor JVC, kolonoskop CF-Q165L, endoskopický vozík

Obě sestavy plně funkční, servisované, BKT, kupní smlouvy a manuály k dispozici. Pokud máte zájem prosím pište email. Děkuji. MUDr. Král, jan.kral@centrum.cz

23.11.2019

Prodám Hall vrtačky bez baterie. Funkční cena 4000 Kč. lksmarek1@seznam.cz

23.11.2019

Prodám shaver systém dlouho nepoužívaný. Cena komplet 8000 Kč. lksmarek1@seznam.cz

23.11.2019

Prodám Aesculap systém a 4 sterilizační boxy. Systém nepoužitý a není kompletní. Možnost vyzkoušet. Cena 38000 Kč. lksmarek1@seznam.cz

23.11.2019

Prodám funkční arthroskopickou pumpu značky Arthrex málo používanou. K tomu i hadičkové sety o 15 ks. Cena 12000 Kč. lksmarek1@seznam.cz

22.11.2019

Hledám praxi jako vet. sestra na 1-2 dny týdně v Brně a okolí. Praxi s péčí zvířaty mám, pracuji jako ošetřovatelka v útulku. V letošním roce jsem začala navštěvovat kurz veterinární fyzioterapie. Životopis ráda zašlu na e-mail. Za případné nabídky děkuji. Bobková. Kontakt: bobkova.lucka@seznam.cz

21.11.2019
      

Veterinární klinika VetPark Brandýs nad Labem a Horní Počernice (více na www.vetpark.cz) přijme do svého týmu absolventy středních veterinárních škol, středních zdravotnických škol na pozici veterinárního technika. Nástupní plat je cca 20 tis Kč /měsíc.

Přijmeme též veterinárního technika s praxí. Všechny pozice jsou na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

* dobré platové ohodnocení s možností náledného růstu

* nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

* zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

* příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

21.11.2019

Klinika pro psy a kočky Jaggy v Brně hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni (i začínající).

Vyžadujeme zájem o obor a chuť dále se vzdělávat, příjemné a profesionální vystupování a týmového ducha.

Nabízíme práci na prvotřídně vybavené klinice pod vedením zkušených specialistů, zajištění dalšího vzdělávání i formou zahraničních stáží, možnost další profilace.

V případě zájmu můžete své CV a motivační dopis zaslat na adresu jaresova@jaggy.cz

21.11.2019

Veterinární klinika Dr. Naxery v Praze 10, Dolnoměcholupská 27 přijme urychleně sestřičku do dvousměnného provozu 9.00 -15,00 a 15,00 - 21,00, který se střídá v týdenních intervalech.

Uvítáme zkušenost na obdobné pozici ve zdravotnictví či veterinární klinice. Nezaškolené zaškolíme a umožníme další odborný růst.

Požadujeme středoškolské vzdělání a znalost českého jazyka.

V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete prosím Váš životopis či motivační dopis na adresu: klinikadm@seznam.cz a domluvíme termín osobního pohovoru s upřesněním podmínek nástupu. Dr. Lukáš Naxera Tel: 272 705 120

20.11.2019

Hledám práci nebo stáž/praxi jako veterinární sestra/technik v Jihočeském kraji (Kaplice, Trhové Sviny, Český Krumlov, České Budějovice...). Velmi ráda bych našla práci veterinárního technika u velkých zvířat, ale není podmínkou.

Mám za sebou několik let studia zootechniky a molekulární biologie, praxi ve výzkumném ústavu v laboratoři zabývající se fenogenomikou, jsem zvyklá zacházet s malými i hospodářskými zvířaty, mám zkušenost s asistencí u porodů apod. Mluvím anglicky a německy, jsem aktivní řidič (skupina B), moc ráda bych se dále vzdělávala. Preferuji práci na částečný úvazek.

Jakékoliv další dotazy ráda zodpovím. Email: anna.saxlova@seznam.cz, tel.: 608 061 749. Děkuji.

19.11.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích, Neratovicích.

Nabízíme:

* vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

* možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

* služební vůz pro pracovní účely

* pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

* 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

* nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

* zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

* příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

* další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

* možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

19.11.2019

Klinika MVDr. Milana Snášila, CSc. v Brně bude rozšiřovat svůj tým o veterinární lékařku-lékaře.

Výhody práce na tuto pracovní pozici: moderní prostory a vybavení kliniky, odborný růst, přátelský kolektiv, skvělé pracovní podmínky bez nočních služeb a práce bez víkendů a svátků. Praxe vítána. Pohovor a výběrové řízení zcela diskrétní.

Životopis s fotografií zašlete prosím na: marobve@email.cz

18.11.2019

Prodam skrinu do auta urobenu na mieru do Ford Galaxy. Cena 8500 Kc. Moznost predani v okoli Prahy.

724 760 158

18.11.2019

Mladý, přátelský kolektiv v Praze, hledá do svého pozitivně laděného týmu veterinární sálovou sestru/bratra. Přijď se podívat do moderně vybavené ordinace domácích i exotických mazlíčků.

Své životopisy zasílejte na hanakova@nasveterinar.cz

14.11.2019

Hledám práci jako veterinární asistent/sestra v Brně a blízkém okolí.

Studovala jsem na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Mám zájem o práci v oboru. Ráda se učím novým věcem a řada bych pracovala v mladém perspektivním kolektivu. Můžu zaslat životopis. veronikacapcikova@gmail.com

14.11.2019

Prodám ultrazvuk Toshiba Nemio SSA-550A.

Plně funkční s tiskárnou Mitsubishi P91. Cena 20000 Kč/dohoda.

veterinamlejnsky@seznam.cz

14.11.2019

Prodám vyvolávací plně funkční RTG automat ECOMAX (Atomvet) 2ks (jeden byl zakoupen jako náhradní, oba jsou plně funkční), kazety 3 ks, RTG filmy, cena 1000 Kč.

veterinabyst@gmail.com, mobil: 724 024 599

14.11.2019

Veterinární ordinace se zaměřením na malá zvířata v Brně hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek.

Nástup dohodou. Životopisy prosím zasílejte na mail: midvet@seznam.cz.

14.11.2019

Nabízím práci pro veterinárního lékaře / lékařku, v ordinaci pro malá zvířata v Litoměřicích.

Pracovní doba flexibilní, dle dohody, dopoledni, odpoledni, 1x za měsíc sobota, bez nočních pohotovosti, i na částečný úvazek. Další informace na mailu jchabada@gmail.com nebo na webu veterinar.help

13.11.2019

Veterinární nemocnice CB-vet v Českých Budějovicích přijme do HPP veterinární sestřičku /technika.

Ranní nebo odpolední směna, solidní platové podmínky. Praxe výhodou. Běžná činnost v ambulancích + asistence na operačních sálech. Kontakt, CV na info@cb-vet.cz

13.11.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň (www.rpvet.cz) přijme do svého týmu veterinární asistenty/asistentky k HPP (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme minimálně SŠ vzdělání v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, práce s PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svém životopis + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

13.11.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň (www.rpvet.cz) zaměřená na medicínu malých zvířat přijme do svého týmu veterinární lékaře/lékařku k HPP na dlouhodobou spolupráci (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme VŠ vzdělání v oboru, členství v KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svůj motivační dopis, CV a foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

12.11.2019

Hledám práci jako recepční na zkrácený úvazek v lokalitě Kladno a okolí, Praha 5, Praha 6. Tel: 724 319 373.

12.11.2019

Výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka

Hledáte v práci větší výzvy jako jsou očkování, odčervování a léčba nekomplikovaných pacientů?

Unavují Vás noční služby a pohotovostní výjezdy a radši byste trávili tento čas s rodinou?

Nechcete být pátým kolem u vozu, ale platným a respektovaným členem týmu?

Chcete dělat medicínu na úrovni 21. století?

Toužíte po změně?

Pokud ano, tak čtěte dále!něco o nás:

Jsme privátní veterinární klinika zabývající se výhradně léčbou psů, koček a drobných savců. Fungujeme od ledna 2015. V současné době pracuje na klinice tým složený z 5 veterinárních lékařů (lékařek) a 3 veterinárních sestřiček.

Prostory veterinární kliniky jsou rozděleny na dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál s přípravnou, nesterilní zubní sál, hospitalizační místnost, RTG vyšetřovnu, laboratoř a velké zázemí pro zaměstnance.

Koho do týmu hledáme?

Veterináře / veterinářku s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy s titulem MVDr.

Lékaře s výbornou komunikační schopností (znalost českého jazyka slovem i písmem) a jistou dávkou empatie.

Kolegu / kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.

A v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch.

Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co u nás budete dělat?

Diagnostikovat a léčit dle nejnovějších standardů a postupů za využití moderní techniky.

Aktivně komunikovat s klienty.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Velké množství zajímavých pacientů.

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště.

Malý a přátelský kolektiv.

Podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu.

Práci bez nočních služeb.

V MetropoleVet Praha nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme, velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření svých čtyřnohých dětí žádné obavy.

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, majitel kliniky,

samuel.evinic@gmail.com, https://www.metropolevet.cz

12.11.2019

Veterinární klinika ABVET Bohumín přijme veterinární sestru na pozici ambulantní sestra.

Náplň práce:

Asistence lékaři při výkonu ambulantních ošetření

Komunikace s klienty

Výpomoc při práci s hospitalizovanými pacienty

Nabízíme:

Zaměstnání na HPP

Nadstandardní mzdu

U nás nikdy nezažijete nudu a budete se profesně velmi rychle posouvat vpřed.

Požadujeme:

Nadstandardní pracovní nasazení

Praxi v oboru minimálně 1 rok nebo zkušenost s prací v týmu (vhodné i pro humánní sestry).

Rozumíš aspoň trochu Polsky? Pokud ano, bude to velká výhoda.

Každou chvíli přemýšlíš nad tím, že by ses měl/a v kariéře někam posunout nebo změnit prostředí, kolegy, šéfa? Teď je čas to konečně udělat. Napiš na abvet@seznam.cz nebo zavolej na +420 739 667 981, přijď se podívat, v jakých podmínkách pracujeme a pobavíme se o tom, čemu u nás v ABVETu říkáme „nadstandardní mzda“.

11.11.2019

Veterinární klinika v Praze 10, Vršovicích hledá veterinářku na posílení odpolední směny.

Jedná se o práci asi na 4 hodiny nejlépe dohodou o provedené práci, do budoucna možnost plného pracovního úvazku. Kontakt: vet@volny.cz

11.11.2019

Společnost ZOETIS Česká republika, s.r.o. zaměřující se na zdraví zvířat hledá do svého týmu

Obchodního zástupce pro oblast Vysočiny, Olomouckého a části Jihomoravského kraje

Hlavní zodpovědnosti:

• Osobní prodej produktů v segmetu společenská a hospodářská zvířata

• Péče o stávající zákazníky včetně získávání nových zákazníků

• Podpora prodeje

Požadavky na kandidáta:

• Vysokoškolské vzdělání (MVDr. výhodou)

• Pracovní flexibilita

• Samostatné jednání

• Schopnost aktivně vyhledávat a řešit situace, které mohou příznivě ovlivnit plnění prodejních cílů

• Bydliště v příslušném regionu

• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

• Reprezentativní vystupování

• Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici výhodou

• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

• Pracovní smlouvu na HPP

• Zajímavou práci v nadnárodní společnosti

• Služební automobil, notebook, telefon (další benefity budou upřesněny na osobním pohovoru)

• Nástup dle dohody

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a krátký motivační dopis (max půl strany A4) na e-mailovou adresu infovet.cz@zoetis.com do 15.12 2019. Do zápatí životopisu uveďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů v následujícím znění: „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti ZOETIS Česká Republika, s. r. o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“.“

Výběrové řízení formou pohovorů proběhne v Praze v průběhu prosince a ledna 2020. V případě, že se Vám neozveme do 31. prosince 2019, dali jsem přednost jiným zájemcům.

10.11.2019

Přijmu veterinární lékařku/lékaře do smíšené praxe v Pardubickém kraji.

Celodenní provoz ordinace pro malá zvířata + možnost práce na farmách dle zájmu a preferencí uchazeče. Vše bez nočních a služeb o víkendech, možnost i na částečný úvazek.

Lze zajistit i ubytování. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu pro ostatní informace volejte na telefon 604 648 153 nebo zašlete sms, ozvu se zpět.

10.11.2019

Přijmeme veterinární doktorku/doktora (i na částečný úvazek) do ordinace v Krnově. Praxe je zaměřena na malá zvířata. Dobré platové podmínky, moderní vybavení, příjemný kolektiv, podpora dalšího vzdělávání.

Kontakt: jahnova@zeryk.cz

09.11.2019

Prodám úpravnu vody - osmózu ke sterilizátoru. Přístroj je schopen automaticky napájet vodou sterilizátor bez obsluhy. Domluva o ceně je možná, spěchá. ordinacea@email.cz

09.11.2019

Prodám hygienický sloup Millrack - skříň na umístění přístrojů a nástrojů, autoklávu, svářečky apod., vybaven přívody el. proudu, vody a odpadu, se 2 manipulačními stolky. Další informace pošlu mailem. Při rychlém odběru Vám poskytnu slevu. Domluva o ceně je jistá, spěchá. ordinacea@email.cz

09.11.2019

Prodám myčku na nástroje Mocom. Více informací pošlu mailem. Při rychlém odběru Vám poskytnu slevu. Spěchá, domluva o ceně je možná. ordinacea@email.cz

08.11.2019

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého kolektivu lékaře/lékařku.

Jsme moderní a kvalitně vybavené pracoviště s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Motivační způsob odměn s podporou profesního růstu, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

07.11.2019

Chtěli byste být součástí týmu největší a nejlépe vybavené veterinární kliniky v ČR, dozvědět se více o veterinární medicíně a podílet se na léčbě i komplikovaných případů?

Veterinární klinika Jaggy Praha, s nepřetržitým provozem, se sídlem v Praze 6, hledá veterinární asistentku/ asistenta.

Požadujeme vysoké pracovní nasazení, úplné středoškolské vzdělání, ochotu učit se, příjemné vystupování, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email benesovav@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru a prohlídku kliniky. Těšíme se na Vás, tým Jaggy :)

06.11.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry, veterinárního technika, asistenta nebo zootechnika. Vždy mě nejvíce lákala praxe u velkým zvířat jako asistent či technik veterinárnímu lékaři, není to však prioritou.

Vystudovala jsem Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži, obor veterinářství a následně získala titul bakalář v oboru Ochrana zvířat a welfare na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno. Momentálně pracuji jako veterinární technik na jatkách.

Mám bohaté zkušenosti v práci u velkých zvířat (krávy, koně, ovce,..), dále praxe také v útulcích pro psy, zoo.. Ráda se učím novým věcem, jsem spolehlivá, zodpovědná a odhodlaná zůstat pracovat v oboru!

Hledám možnosti v okolí Bučovic, Vyškova, popř. Brna. Pokud hledáte někoho jako jsem já, budu ráda, když mne kontaktujete na tel. čísle 724 853 119 nebo na email janyskoval@seznam.cz. V případě zájmu pošlu obratem svůj životopis. Děkuji, Janýšková Ludmila

06.11.2019

Přijmeme veterinárního technika/techničku se zájmem o veterinární management pro práci na veterinární klinice Veticea v Dolní Lutyni. Praxe výhodou. Životopis zašlete na e-mail klinika@veticea.cz

05.11.2019

Do kolektivu veterinární kliniky s výrazným zaměřením na kočky přijmu veterinární lékařku/lékaře, ideálně na poloviční úvazek. Vhodné pro návrat po mateřské dovolené.

Požaduji zápal pro medicínu koček a nabízím za to výrazný profesní růst a rozvoj na poli medicíny koček. Životopisy prosím zasílat na info@naceradska.cz

05.11.2019

Hledám samostatně pracujícího veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace zaměřené na malá zvířata v Brně - zástup za mateřskou dovolenou, práce v pondělí a v úterý odpoledne ( pondělí 15-18h, úterý 14-18h), na dohodu o provedení práce. Zájemci mě mohou kontaktovat na: veterinazebetin@seznam.cz. Od 1.1. 2020.

05.11.2019

Veterinární klinika ve Vyškově přijme veterinární sestru.

Nabízíme dobré platové ohodnocení a práci v příjemném kolektivu. V případě zájmu zašlete životopis na ordinacevyskov@seznam.cz nebo volejte na tel.: 732 655 482.

05.11.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Na plný nebo poloviční úvazek, bez víkendů a nočních služeb. Nástup dle dohody.

Odpovědi zasílejte na adresu veterina.malomerice@volny.cz

04.11.2019

Prodám pulsní oxymetr Ohmeda Biox 3700e Puls-Oximeter, sonda na jazyk (veterinární) je opravovaná (prasklý klip opravený pryskyřicí), ale zcela funkční. Cena 2500,- tel: 775 662 484

04.11.2019

Veterina Svahy ve Zlíně příjme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na veterina-svahy@email.cz nebo 737 518 187.

04.11.2019

Prodám nebo pronajmu veterinární praxi v severních Čechách. Jedná se o zavedenou ordinaci v soukromém vlastnictví s možností převzetí klientely chovatelů hospodářských zvířat. tel 602 363 604

04.11.2019

POLICEJNÍ PREZIDIUM ČR, Správa logistického zabezpečení

přijme do pracovního poměru na plný pracovní úvazek na dobu určitou (jako zástup za stávající veterinární techničku po dobu její mateřské dovolené) veterinárního technika/techničku.

Požadujeme:

- požadované vzdělání – úplné střední odborné vzdělání (obor vzdělání 43-41-M/01) nebo vyšší odborné vzdělání ve veterinárním oboru (odbornou způsobilost je nutné doložit doklady o své odborné způsobilosti, tj. doklad prokazující úplné střední odborné vzdělání nebo vyšší, odborné vzdělání ve veterinárním oboru),

- způsobilost k právním úkonům,

- bezúhonnost,

- praxe ve veterinární ordinaci výhodou,

- čistý rejstřík trestů,

- schopnost práce s rentgenovým zařízením.

Náplň práce:

- zajišťování a koordinace odborných veterinárně technických prací při prohlídce zvířat,

- provádění speciálních činností v chovech zvířat pod dohledem veterinárního lékaře (injekční aplikace léčiv a biopreparátů služebním zvířatům, ošetřování a obvazování ran, aplikace koupelí a postřiků, dehelmintizace zvířat, apod.),

- vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy,

- odebírání, příprava a zpracování vzorků, laboratorní vyšetřování vzorků,

- asistence veterinárnímu lékaři při chirurgických a léčebných zákrocích,

- vedení příslušných záznamů a dokumentaci,

- mytí, čištění a sterilizace nástrojů, přístrojů, seřizování a obsluha veterinárních přístrojů provádění úklidových prací ve veterinární ordinaci.

Nabízíme:

- devátou platovou třídu dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. (platové rozpětí: 18 230 – 27 420 Kč), dle dosažené praxe

- zvláštní příplatek 2200 Kč

- příspěvky z FKSP - stravenky,

- příspěvek z FKSP na dovolenou

- 5 týdnů dovolené.

- 5 dnů sick days

- možnost rekreace v rezortních zařízeních

- možnost využití tří týdenního letního dětského tábora pro děti ve věku 6 – 15 let

Místo práce:

- veterinární ordinace Ostrava

Nástup možný: prosinec 2019 – leden 2020

Kontaktní emailová adresa: milan.dudek@pcr.cz

Kontaktní osoba: MVDr. Milan Dudek – vedoucí oddělení veterinární služby tel.: 731 553 027, email: milan.dudek@pcr.cz

Příjímací proces:

V případě, že máte zájem o inzerované pracovní místo a splňujete kvalifikační předpoklady inzerovaného místa, zašlete nám 1) strukturovaný životopis s kontaktními adresami a telefony, 2) motivační dopis a 3) kopii dokladu o Vaší odborné způsobilosti na naší kontaktní emailovou adresu do 25. listopadu 2019. Na základě posouzení Vašich kvalifikačních předpokladů, znalostí, dovedností a případně i odborné praxe s požadavky na dané místo, budeme Vás informovat o dalším postupu.

02.11.2019

Veterinární klinika v Praze přijmeme veterinární doktorku/doktora na výpomoc / částečný úvazek. Praxe je zaměřena na malá zvířata.

Nabízíme moderní vybavení, příjemný kolektiv a podporu dalšího vzdělávání.

Svoje CV prosím zasílejte na ivanaxliskova@gmail.com

02.11.2019

Koupím RTG kazetu na zelenocitlivý program. Ideálně od někoho, kdo přešel na digitalizaci a už jí nevyužije. Za nabídky děkuji, veterina.info@seznam.cz

01.11.2019

Veterinární klinika Mada v Kralupech nad Vltavou hledá do svého týmu veterinární asistentku/ asistenta/ recepční na částečný, případně později i plný úvazek.

Požadujeme kladný vztah k práci, mile vystupování, zájem o obor a další rozvíjení. Své životopisy posílejte na helena.vaidlova@gmail.com.

Komora veterinárních lékařů České republiky