Komora veterinárních lékařů České republiky

16.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace MBvet v Mladé Boleslavi přijme veterinární lékařku (lékaře).

Nabízíme práci s denním provozem bez pohotovostí a nočních služeb, velmi zajímavé nadprůměrné platové ohodnocení s možností dalšího růstu, pomoc při zajištění ubytování.

Požadujeme vlídné empatické jednání, spolehlivost, zájem o obor a profesní růst. Nástup možný ihned. V případě zájmu posílejte životopisy na marketa.krejci@mbvet.cz.

15.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku (možno i absolventa). Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, citlivý přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

14.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ošetřovna v Sušici na Šumavě přijme veterinární lékařku do smíšené praxe s převahou práce s malými zvířaty. Požaduji příjemné vystupování, komunikační schopnosti a zájem o problematiku oboru. Hovorová znalost němčiny výhodou, nikoliv podmínkou. Ubytování a stravování zajištěno. MVDr. Ludvík Mikoška, veterinární ošetřovna, Nádražní 1181, 34201 Sušice, tel. 602 372 673, mikoskaludvik@seznam.cz

14.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Moc prosím o pomoc při hledání naší feny standartního dlouhosrstého jezevčíka Akiny. Ztratila se začátkem února. Máme podezření na krádež.

Věk: 7,5 let (vypadá mladší), Tetování v uchu 81976, Prosím o informace na číslo 736 133 930. Za jakékoliv informace budeme velmi vděční! Při nalezení odměna jistá. Děkuji moc za pomoc. Marcela Hamplová Zábřeh

13.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Právě končíte studium veterinární medicíny? Nebo již pracujete jako veterinární lékař a chcete změnu? Je Vaším snem týmová práce na veterinární klinice? Chcete se dále rozvíjet v oboru?

Potřebujete občas poradit s pacientem a nechcete být na odborná rozhodnutí v ordinaci sám?

A zároveň, máte talent pro práci s klienty - majiteli zvířecích miláčků a nevadí Vám přímý kontakt s nimi?

Tak právě pro Vás je určena naše pracovní nabídka. Staňte se členem lékařského týmu na naší klinice!

Nabízíme:

• práci v přátelském kolektivu lékařů a sestřiček

• nadstandardně vybavené pracoviště

• profesní růst a možnost dále se vzdělávat v oboru (pravidelné vizity, semináře, odborná literatura)

• motivační platové ohodnocení (finanční prémie dle zkušeností)

• zaměstnanecké benefity (např. úhrada KVL příspěvku, zdarma ošetření vlastních zvířat

Vyžadujeme:

• ukončené vysokoškolské vzdělání s titulem MVDr. (upřednostňujeme absolventy Fakulty veterinárního lékařství VFU Brno)

• zájem o interní medicínu malých zvířat vítán

• praktické zkušenosti se zvířaty

• dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

• pracovitost, zodpovědnost, pečlivost

• schopnost odolávat stresu, vysoké pracovní nasazení

• ochotu učit se novým věcem, chuť se dále rozvíjet

Více informací o klinice naleznete na našich webových stránkách www.neovet.cz. Nástup dle dohody v průběhu roku 2018.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete všechny naše požadavky, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na ivonamusialkova@gmail.com.

13.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Zavedená veterinární ordinace v Hlučíně (Ostrava) přijme veterinárního lékaře / lékařku (i absolventa).

Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouva, osmihodinová pracovní doba + služba jeden víkend v měsíci (So + Ne od 9.00 do 11.00. hod), bez pohotovostních služeb.

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, příjemné vystupování, vstřícné jednání s klienty, nejlépe nekuřák.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: veterinarniambulance@seznam.cz. Kontakt: tel. 736 725 130.

12.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy hledá veterinární lékařku/lékaře. Práce na částečný nebo plný pracovní úvazek, bez nočních směn, nadstandardní odměňování. Životopis zasílejte na email vetklin@seznam.cz

12.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Máte rádi zvířata? Především psy a kočky?

Chcete jim pomáhat?

Chcete práci, která bude zároveň Vaším koníčkem?

Nabízíme Vám možnost být součástí týmu jednoho z největších a nejlépe vybavených pracovišť v ČR.

Veterinární nemocnice AA-Vet přijme veterinární sestru na HPP.

Chcete se podílet na řešení komplikovaných případů, asistovat u složitých zákroků, naučit se pracovat s moderním veterinárním vybavením?

Máte chuť jít do toho s námi naplno a stát se součástí skvěle fungujícího týmu?

Jste opravdový nadšenec, který cítí v tomto oboru své poslání?

Máte odhodlání učit se novým věcem a postupům?

V tom případě Vás rádi přivítáme do svých řad. Pokud Vás nabídka oslovila, stačí zaslat stručný profesní životopis na mailovou adresu dv@aavet.cz a pak se k nám přijít podívat, abychom se vzájemně poznali.

Pokud Vás zajímá více o našem pracovišti, můžete se podívat na naše webové stránky www.aavet.cz, chcete-li bližší informace o nabízené pozici, napište nebo zavolejte na číslo 731 566 644, rádi Vám dotazy zodpovíme.

Těšíme se na Vaše nabídky a budoucí spolupráci - Veterinární nemocnice AA-Vet, Praha 10

12.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Na naše pracoviště, Veterinární kliniku MVDr. Vlastimil Mrňák v Mělníce, hledáme kolegu, kolegyni na pozici veterinární lékař, lékařka. Preferujeme zájemce s praxí, ale nabízíme místo i současným absolventům, které uvedeme do praxe. Jsme zavedená klinika s moderním vybavením, se stálou klientelou, bez pohotovostí a nočních služeb. Po úspěšném zapracování nabízíme dlouhodobou perspektivu, účast na rozvoji pracoviště, podporu vzdělávání, bonusový systém odměňování. Možnost ubytování na klinice. Kontakty: MVDr. Vlastimil Mrňák 603 865 756, vetklinik@seznam.cz.

11.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku do ordinace malých zvířat v Praze. Nabídka platí i pro absolventy - rádi Vás zaučíme. Nabízíme práci v příjemném prostředí, dobře vybavené pracoviště, bez pohotovostních služeb, podporu v dalším vzdělávání. Požadujeme zájem o obor a zodpovědný přístup. V případě Vašeho zájmu posílejte svá CV na veterinapraha@seznam.cz nebo volejte 606 083 852.

10.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Salvus v Mladé Boleslavi přijme veterinárního lékaře. Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata. Práce je možná po dohodě i střídavě - např. týden práce, týden volno či 1 den práce a následující 2-3dny volno. Nabízíme možnost ubytování. V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu info@salvusmb.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 602 350 836.

09.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Kolíně se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/lékařku. Rádi zaučíme i absolventa. Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Nabízíme možnosti dalšího vzdělání. V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu veterinakolin@seznam.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 734 325 915.

08.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární pracoviště v Benešově u Prahy (www.veterinabenesov.cz) rozšiřuje svůj tým o pracovní pozici veterinární lékař/ka. Nabízíme práci v mladém kolektivu bez nočních služeb a pohotovostí, podporu vzdělávání, množství zajímavých případů a práci na velmi dobře vybaveném a moderním pracovišti. Požadujeme ochotu učit se novým věcem a dál se vzdělávat, empatický přístup ke kolektivu i ke klientům. Praxe pro nás není podmínkou. Kontakt: vasak.martin@seznam.cz

07.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace Wolfivet v Havířově přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolvent). Nástup červenec/srpen 2018.

Požaduji komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, empatii, lásku ke zvířatům.

Nabízím práci na zaměstnanecký poměr, pravidelnou pracovní dobu bez víkendů a pohotovostí. Platové ohodnocení dle Vašich schopností a zkušeností.

Nástup možný začátkem srpna/září. Své motivační dopisy a CV prosím zasílejte na: zuzka.vlcek@gmail.com

06.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do svého kolektivu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou. Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity /např. ubytování/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Svá CV zasílejte na fana.vk@centrum.cz

05.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ošetřovna Zlatá stoka v Českých Budějovicích přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) pro praxi malých zvířat s nástupem možným ihned. Nabízíme modernizované vybavení a příjemný pracovní kolektiv, pevná pracovní doba, víkendová služba jednou za 3 týdny sobota dopoledne, bez nočních směn a pohotovostí. Své CV zasílejte na veterina-zlatastoka@seznam.cz. Bližší informace na www.veterinarniosetrovna.cz a při osobním setkání.

05.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika LIVE Litoměřice přijme veterinární sestru

Podmínka min. Střední veterinární škola, střední zdravotní škola s maturitou, popř. VŠ zemědělská škola. Praxe vítána. live@veterina-live.cz

05.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Animal clinic (Praha 6 - Bílá hora) hledá recepční na plný či částečný úvazek. Rádi vám sdělíme detailní informace, pošlete nám svůj životopis včetně fotografie na terynec@seznam.cz (Tereza Lacinová) nebo volejte na 724 513 152. Těšíme se na Vás! Více informací o nás naleznete na www.animalclinic.cz

Co bude náplní vaší práce?

- komunikace s klienty a referujícími veterinárními lékaři (přímo, e-mailem a telefonicky)

- práce na pc s veterinárním programem Winvet

- účtování klientů

- běžná administrativa spojená s chodem recepce

- spolupráce s naší nejmilejší recepční Luckou :-)

Splňujete požadavky?

- příjemný vzhled a vystupování

- znalost (alespoň základní) anglického jazyka

- pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

- aktivní přístup, časová flexibilita odpovídající pracovnímu rozvrhu

- praxe spojená s vedením recepce výhodou!

Na co se můžete těšit?

- zaučení a dlouhodobou spolupráci

- motivující platové ohodnocení

- stabilní zázemí firmy s rodinným přístupem

- zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci

- příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv mladých lidí

- firemní stravování a další zajímavé benefity včetně možnosti ubytování

04.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na HPP do smíšené praxe v regionu Hanušovice. Smíšená praxe je z 50% malá zvířata a 50% velká zvířata a koně. Příjemný kolektiv, krásné prostředí Jeseníků. Vhodné i pro absolventy. Pokud máte zájem, zasílejte prosím své životopisy na mail: info@veterina-hanusovice.cz nebo volejte 602 303 793.

04.06.2018
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolvent). Požadujeme komunikativnost, svědomitost, příjemné vystupování, vůli a chuť se dále vzdělávat, týmového ducha. Nabízíme dobré platové ohodnocení (25-40 tis plus procenta z obratu), podporu při práci od sestry a recepční, práci přes den bez nočních služeb, výborné přístrojové a diagnostické vybavení. Svá CV prosím zasílejte na mail: honza@zvireci-doktor.cz

16.06.2018

Hledám veterinární lékařku do zavedené a dobře vybavené veterinární ordinace v Brně, více informací na tel čísle 603 908 094, MVDr. Jolana Kaplanová

16.06.2018

Vážení kolegové, je zde seriozní nabídka na vedení zcela nové velké prasečí farmy (porodnice pro 140 prasnic) s moderní technologií v Africe. Máte-li zájem o zajímavou, dobře placenou práci v exotickém prostředí s příjemnými lidmi, tak se ozvěte. Terénní auto a ubytování evropského stylu zajištěno na velmi hezkém místě hned za farmou, s terasou na jih a papájou na zahradě. Podmínkou jsou zkušenosti s obdobnou prací, které musí být potvrzeny dobrými výsledky. Petr Slavík kontakt: slavik.pe@seznam.cz

16.06.2018

Veterinární ordinace v Jevíčku přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) pro praxi malých zvířat. Možnost zástupu i v terénu (není podmínkou). Své CV zasílejte prosím na vet.kourilova@gmail.com. Bližší informace při osobním setkání.

15.06.2018

Veterina na Višňovce v Pardubicích se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/ku na hlavní, případně vedlejší pracovní poměr. Nabízíme: motivující platové ohodnocení, plně vybavenou novou moderní veterinu bez přesčasů a bez pohotovostních služeb. Požadujeme příjemné vystupování, schopnost komunikace a logické myšlení. V případě zájmu prosím zašlete vaše CV na email info@veterinavisnovka.cz či volejte 737 288 321.

15.06.2018

Ztracený pes, Německý ovčák, vlkošedý, cca 2 roky. Ztratil se v dubnu v obci Horky nad Jizerou, okres Mladá Boleslav. Naposledy byl viděn v obci Písková Lhota. Pes je označený mikročipem číslo 528224001065934. Může být kdekoliv. Prosím i veterinární lékaře o kontrolu, zda uvedeného psa nemají v evidenci. Kontakt: Pavel Zítka, 777 626 388

15.06.2018

Predám biochemický analyzátor Reflotron IV s príslušenstvom a spotrebným materiálom - cena 1100 euro. K prístroju dám zdarma nefunkčný Reflotron na náhradné diely

Ďalej predám sono HONDA HS 2000 s konvexnou a vaginálnou sondou cena 500 euro. 0905 415 509 krupa@oravet.sk

15.06.2018

Hledám uplatnění jako veterinární asistentka. Jsem VŠ, vzdělávající se na SŠ veterinární, s 20ti letou praxí s chovem psů a jejich úpravou. Jsem pečlivá, spolehlivá, učenlivá a flexibilní, s velmi kladným vztahem ke zvířatům a přírodě vůbec. Možno i zkrácený úvazek. Ostravsko - Orlová, Havířov, Frýdek - Místek a okolí. reznahana@gmail.com, tel. 603 711 300

13.06.2018

Přijmeme do týmu naší kliniky veterinární sestru / asistenta s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme stabilní pracovní místo, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity. V případě zájmu zasílejte nabídky na e mail: vtklinika@seznam.cz

13.06.2018

Přijmeme do týmu naší kliniky nového kolegu/ kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme stabilní pracovní místo, možnost profesního růstu, motivační finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity. V případě zájmu volejte zasílejte nabídky na e mail: vtklinika@seznam.cz

13.06.2018

Dne 12. 6. 2018 byla ukradena fenka modré barvy s bílou náprsenkou rasy Bandog. Zvláštní znamení bílá zadní tlapka. Je jí 7. týdnu. Číslo čipu je 95301000249024. Prosíme o jakékoliv informace na tel. č. 773 599 666.

13.06.2018

Prodám ultrasonografický přístroj Honda 1500-HS s rektální lineární sondou s měnitelnou frekvencí 5,0- 7,5 - 10,0MHrz. Přístroj je plně funkční, denně v provozu. Výborné zobrazení. Cena 35 tis.Kč . Tel: 777 271 898

13.06.2018

Dobrý den, hledám práci ve veterinárním oboru na částečný úvazek (4-6h) v Pardubicích a okolí. Jsem časově flexibilní, ráda se učím novým věcem, miluji zvířata, ráda bych se dále vzdělávala v oboru. Nástup srpen-září 2018.

Studium jsem absolvovala na SOŠ veterinární HK, a dále magisterský zdravotnický obor. Více info emailem. cermakz9@centrum.cz. Předem děkuji za případné nabídky.

12.06.2018

Prodám anesteziologický plicní ventilátor ELVENT 1, funkční, zkontrolovaný. info: chir02@seznam.cz, cena 8500,-

12.06.2018

Prodám novou, nikdy nepoužitou čtečku čipů BackHome V800. Norma ISO 11785, pro čipy typů FDX-B, FDX-A, HDX. Cena 1000 Kč. Kontakt MVDr. Zázvorková, tel. 777 627 997, mail ambuvet@seznam.cz.

11.06.2018

Klinika pro mala zvirata v Severnim Poryni-Vestfalsku hleda pro posileni tymu veterinarni lekarku/lekare, pripadne absolventa. Nastupni hruba mzda je 3000 euro, nabizime moznost profesniho rustu, prijemne pracovni prostredi. Alespon castecna znalost nemeckeho jazyka je podminkou. V pripade zajmu kontakt na: fa10@seznam.cz

11.06.2018

Veterinární klinika ViaVet.s.r.o. Praha Prosek hledá vet. lékařku/ře na krátkodobé nepravidelné výpomocné zástupy. Možnost dohody na mvdr.mat@gmail.com

11.06.2018

Prodej kliniky Prodám nebytový prostor v Praze rozdělený samostatnými vchody na 3 díly a garáž (prostory možno propojit), celková rozloha je 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej 100% podílu firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem. Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Jednotkou transakce bude cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

11.06.2018

Prodám přenosný rtg přístroj SY-31-100P s originálním pojízdným stativem ve velmi zachovalém stavu. Zkouška dlouhodobé stability do roku 2020. Více informací na tel.: 601 345 164 nebo mvdr.peroutkova@gmail.com

11.06.2018

Veterinární klinika v Uherském Hradišti přijme sestru na HPP. Životopisy zasílejte na jakub.kadera@post.cz, bližší informace na telefonu 572 579 784.

10.06.2018

Dobrý den, hledám práci, jako veterinární sestra. Jsem absolventka střední školy veterinární v Hradci Králové roku 2014.

Od roku května 2017 do května roku 2018 jsem pracovala jako veterinární sestra u paní doktorky Trtíkové ve Vysokém Mýtě. Preferuji Vysoké Mýto a okolí do 30 km. Anna-Hrubantova@atlas.cz

10.06.2018
Prodám sono Medison SA 600 na náhradní díly, velmi zachovalé, cena: 5000,-. Pro více informací tel.: 603 344 058
10.06.2018

Prodám použitou zcela funkční konvexní sondu pro ultrazvuk 5 - 8 MHz. Cena: 9000,- pro přístroje Medison. Pro více informací tel.: 603 344 058

09.06.2018

Prodám horkovzdušný sterlizátor Steri 1411 Minipro malou spíše začínající praxi. Velmi málo používaný. Nastavení teploty do 200°C. Plně automatický průběh sterilizace s vypnutím sterilizátoru po skončení nastaveného času. Cena 5000,- Nejsem plátce DPH. Mob. 603 294 505

06.06.2018

Zdarma za odvoz ustalovač pro RTG automaty Tetenal Superfix 25. 19 balení po 2,5 l , exp. 9/2017. Praha. Email vetklin@seznam.cz

05.06.2018

Prodám ultrazvuk Mindray DP-8800 Plus s lineární sondou 5-10MHz a videoprinterem Mitsubishi. Rok výroby 2008, používán minimálně na dg. onemocnění štítné žlázy v humánní ambulanci. Český návod, doklady o koupi, český návod k obsluze videoprinteru, čistící papír do tiskárny. Možnost vidět, vyzkoušet. Původní cena 244.000,-, nyní 40.000,- + DPH. Místo prodeje: Zábřeh na Moravě. leimerova@veterinazabreh.cz tel.: 777 730 656

04.06.2018

Horská veterinární klinika rozšiřuje tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice

příjemné pracovní prostředí a ubytování pro přespolní

odborný růst a postgraduální vzdělávání (možnost účasti na odborných seminářích je samozřejmostí)

výhled na Sněžku přímo z kliniky a každý den dobrou kávu

práci na HPP nebo částečný PP, příp. na DPP

motivující finanční ohodnocení (bonusy), 13. plat

sick days, příspěvek na penzijní a životní pojištění

Co požadujeme?

* entuziasmus a zodpovědnost

* příjemné vystupování a pozitivní přístup

* ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem

Kontakt: MVDr. Stanislav Počta, Ph. D., info@veterinatrutnov.cz +420 777 305 410 www.veterinatrutnov.cz

03.06.2018

Nabízím práci veterinárnímu lékaři/lékařce v ordinaci zaměřené na malá zvířata v Ostravě. 725 772 038

03.06.2018

Nabízím k odprodeji lékařské nástroje, literaturu a vybavení. Likvidace ordinace, okres Frýdek-Místek. Mobil: 733 657 954.

02.06.2018

Veterinární klinika Průhonice hledá do svého kolektivu veterinární lékařku/lékaře i absolventa. Své životopisy prosím zasílejte na job@veterinapruhonice.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás. www.veterinapruhonice.cz

01.06.2018

Přenechám za odvoz 3 ks stojanů na granule ProPlan. Info na vetmedika@vetmedika.cz

01.06.2018

Prodám vyvolávací automat Fomei Optimax, po servisu. V ceně Rtg kazety různých formátů, zbytky filmů a nepoužitá chemie. Důvod - přechod na digitalizaci. Cena 3.000 Kč. Kontakt vetmedika@vetmedika.cz

01.06.2018

Veterinární klinika Kleisslova v Plzni přijme veterinárního lékaře/ku na hlavní pracovní poměr. Klinika s non stop provozem. veterinakz@volny.cz, tel. 603 423 776, 725 816 896.

31.05.2018

Zavedená veterinární klinika pro malá zvířata v Praze 8, s šestadvacetiletou existencí a početnou klientelou, přijme do nepřetržitého provozu veterinárního lékaře/lékařku, výhradně absolventa FVL. Zabýváme se prakticky všemi obory a v oboru veterinární oftalmologie jsme specializovaným pracovištěm. Kontakt: 284 821 784, e-mail: vet.klin.erika@volny.cz - MVDr. Pavel Hron, MVDr. Daniela Vozková.

31.05.2018

Prodám používaný RTG systém - přímá digitaliace. Systém se skládá z RTG přístroje, flat panelu, control boxu (propojený kabelem k flat panelu), krytu na flat panel, notebooku a transportního kufru. Uvedení do provozu 2010, 5 let používaný v malé praxi v ordinaci, polední 2,5 roku v terénu v koňské praxi. Plně funkční. Možnost vidět/vyzkoušet v Praze a okolí. Cena 400 000,- s DPH. Více info na 776 848 819, Petranova.marketa@gmail.com

31.05.2018

Prodám starší, plně funkční sono, 2 sondy (konvexní 3,5 Mhz a lineární 7Mhz), sondy v perfektní stavu, možnost připojení ECG, funkční tiskárna. Cena 5000,- dopravu mohu zajistit. Praha zgilanu@seznam.cz

31.05.2018

Veterinárny lekár Bratislava

ZEBRA veterinárna ambulancia, pracovisko prvého kontaktu v Bratislave, hľadá do svojho kolektívu kolegu/ kolegyňu - veterinára. Prax je výhodou, nie však podmienkou. Jedná sa o prácu v menšom priateľskom kolektíve, s priateľským a profesionálnym vzťahom ku klientovi, ponúkame férovú spoluprácu a nevyčerpávajúci úväzok. Nástupný plat od 550 eur (absolvent), po zaučení plus odmeny adekvátne výkonu a zisku.

Kontaktná osoba: MVDr. Naďa Mocná, nadabutasova@gmail.com

30.05.2018

Do provozu veterinární kliniky v Praze 3 přijmeme k trvalému pracovnímu poměru za nadstandartních podmínek:

1. 6 hodinová pracovní doba

2. Práce bez nočních směn

3. Možnost odborného růstu

4. Výborné platové podmínky

5. Stabilizovaný kolektiv

pracovnici schopnou výkonu práce veterinární sestřičky, instrumentářky. Nástup možný ihned, podmínkou přijeti je maturita na SZŠ, nebo Zemědělské škole oboru veterinárního, případně Bc Veterinární university čistý trestní rejstřík, český jazyk, dobré komunikační a organizační schopnosti. Na odezvu se korespondenčně těší MVDr. Václav Naxera, tel: 602 696 655, nebo 271 733 648, mail: drnaxera@seznam.cz

30.05.2018

Klinika Jaggy Praha přijme veterinární lékaře na pozici internship - dvouleté kolečko po oborech kliniky. Vhodné pro absolventy, nicméně s kolegy s praxí se rádi setkáme a prodiskutujeme možné uplatnění. Kontaktujte Vojtěcha Nováka, novakv@jaggypraha.cz

30.05.2018

Prodám hematologický analyzátor LaserCyte - rok starý, pravidelně servisovaný a v záruce. V případě prodeje firma IDEXX zabezpečí instalaci. Cena 150 000 CZK. Tel. 724 231 832

30.05.2018

Prodám starý plně funkční ultrazvuk GE RT-X200 + dvě sondy 3,5 a 5 MHz, cena 19.000 Kč. Dále prodám funkční biochemický analyzátor Idexx VetTest 8008 + hematologický analyzátor QBCVetAutoreader, cena za komplet 9.800,-. Více info na tel. 731 181 162

30.05.2018

Daruji z důvodu nevyužití starší RTG přístroj, vyvolávací tanky a funkční inkubátor vyřazený z nemocnice. Přidám rámečky na film a starší kazety. MVDr. Svoreňová Zdenka, tel. 775 042 074, Čečelice u Mělníka

30.05.2018

Veterinární klinika v Praze 3 vypisuje výběrové řízení na místo veterinární lékařky / veterinárního lékaře, na hlavní / částečný pracovní úvazek i ke spolupráci. Vyžadujeme znalost češtiny slovem i písmem, orientaci v oboru, zájem o pacienta, samostatnost, pracovitost, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování. Praxe vítána. Podpora vzdělávání (semináře), úhrada komorového poplatku, možnost odměn a růstu platu. Práce přes den, bez nočních služeb. Nástup v červenci 2018. Pošlete svůj životopis s fotografií na mail veterinarni@centrum.cz

29.05.2018

Brigádně přijmeme veterinární sestru. Jsme klinika zaměřující se na malá zvířata, sídlící na Praze 3. Rádi bychom mezi náš kolektiv přijali novou veterinární sestru.

Náplň práce: pravá ruka veterinárního lékaře, fixace zvířat, péče o hospitalizovaná zvířata, asistence při operacích, komunikace s klienty, úklid na pracovišti a mnoho dalšího.

Požadujeme min. SŠ vzdělání s maturitou, kladný vztah ke zvířatům, znalost anglického jazyka, příjemné vystupování a chuť učit se novým věcem. Pozice je vhodná pro studenty.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na čísle 725 784 509 nebo na emailové adrese knollovamichaela@seznam.cz.

28.05.2018

Prodej: Kazeta pro CARESTREAM digitalizaci. Flexible phosphor Screen GP-2, 35x43 (14x17), pro CR systémy VITA CR

Rozbaleno, vyzkoušeno. Cena: 9.500 Kč, bez DPH

Pro další informace piště nebo volejte na tel: 725 584 458, nebo e-mail: podpora@atomvet.cz

28.05.2018

Prodám inhalační narkotizační přístroj Matrx VMS nový, použitý cca 2x. Generátor kyslíku AIRSEP V5075339 také téměř nepoužitý. Dále prodám dvě odsávačky nové Fazzini F18 nové. Dále pulsní oxymetr, nový. V případě zájmu volejte na telef. 602 421 641

27.05.2018

Veterinární klinika Veterix Prostějov přijme veterinárního lékaře, i absolventy 2018. Požadujeme přátelské a příjemné vystupování, ochotu dalšího vzdělávání, časovou flexibilitu a schopnost pracovat v týmu lékařů. Životopis zasílejte na email veterix@seznam.cz

27.05.2018

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko a kol. (www.veterinagalko.cz) přijme veterinární lékařku na hlavní pracovní poměr. Kontaktujte nás prosím na galko.vet@gmail.com

26.05.2018

Prodáváme biochemický analyzátor Spotchem, plně funkční, po servisu. Ideální pro malé praxe, jednoduchý na obsluhu, pracuje s plnou krví bez nutnosti externí odstředivky. Cena 32000 Kč (včetně příslušenství - špičky, zkumavky, ..). daktarivet@seznam.cz, 776 777 948 nebo 776 777 209, Dvůr Králové nad Labem.

25.05.2018

Zavedená veterinární klinika ve Zlíně zaměřená na malá zvířata přijme do svého týmu posilu - lékař/ka na HPP.

Nabízíme: pracovní smlouvu, dobré finanční ohodnocení, podporujeme další vzdělávání, příspěvky na obědy, k dispozici služební vůz, 8h pracovní doba, mladý kolektiv.

Své CV můžete posílat na info@veterina-lazy.cz, případné dotazy na tel. 724 922 955

25.05.2018

Prodám málo použitou veterinární váhu Kruuse, 0-250 kg (do ordinace pro malá zvířata) za 9000 Kč, dále použité chirurgické nástroje levně (pinzeta, jehlec, kochry, infuzní stojan, kastrační háček atd...). Tel: 776 774 697, Choceň.

25.05.2018

Veterina Očenášek nabízí práci pro veterinárního lékaře/lékařku na plný i částečný úvazek. Naše pracoviště jsou v Novém Bydžově a Městci Králové.

Nabízíme:

• práci v přátelském kolektivu

• odborný rozvoj pod dohledem zkušeného lékaře

• podpora při dalším vzdělávání a rozvoji specializace

• firemní benefity

• pomoc při případné relokaci

Požadujeme:

• příjemné vystupování

• praxe výhodou nikoli podmínkou

• prokazatelný zájem o obor

Svá CV zasílejte na e-mail: vaclav.ocenasek@veterinaocenasek.cz, tel: 605 210 640, www.veterinaocenasek.cz

25.05.2018
Prodám zavedenou, dobře prosperující praxi malých zvířat. Vhodná jako prvoliniové pracoviště kliniky. Více na: medior@email.cz
25.05.2018

Do veterinární ordinace v Praze 8 přijmu veterinárního lékaře/lékařku. Požaduji zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii a angličtinu na komunikativní úrovni. Nabízím pohodovou práci bez nočních služeb, pohotovosti a víkendů v dobře vybavené menší ordinaci. Svá CV s fotografií posílejte, prosím, na espejocontreras@seznam.cz

24.05.2018

Pronajmu nebo koupím neprosperující / stagnující veterinární ordinace v Praze nebo v blízkém okolí.

MVDr. Samuel Evinic, Vaše nabídky poprosím na mail samuel.evinic@gmail.com případně telefonicky 777 728 473

24.05.2018

Veterinární klinika MetropoleVet Praha 9 s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka.

Nabízíme:

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou

Nadstandardní finanční ohodnocení

Velké množství zajímavých případů

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště

Malý a přátelský kolektiv

Podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu

Práci bez nočních služeb

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání (MVDr.)

Preferujeme lékaře s praxí na klinice, ale pozice je vhodná i pro zapálené absolventy

Výborné komunikační schopnosti (znalost češtiny slovem i písmem)

Proaktivní přístup a schopnost samostatně pracovat

Chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

Spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha

Nástup léto 2018

Víc informací - https://www.metropolevet.cz/kariera-veterinare/

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, Majitel kliniky a vedoucí lékař, samuel.evinic@gmail.com

24.05.2018

Prosím vás neviděl jste někdo v okolí Pasohlávek (Brno-venkov) tuto fenečku? Je to 3 měsíční blue merle Australský ovčák - dnes se ztratila č.p. 196 - bojíme se že ji někdo ukradl. Už jsme kontaktovali veterinu, MP, úřad má bohužel zavřeno. Je čipovaná. Odměna 5000,- Tel. 605 211 099

23.05.2018

Veterinární klinika Vetcentrum Duchek s.r.o. hledá Veterinárního lékaře do směnného provozu. Jedná se o práci na plný úvazek v nepřetržitém provozu.

Požadujeme: VŠ

Kladný vztah ke zvířatům

Odolnost vůči stresu

Dobré komunikativní schopnosti

Zodpovědný přístup k zadaným úkolům

Schopnost učit se novým věcem

Týmová spolupráce

Zdravotní způsobilost

Časovou flexibilitu

Nabízíme:

Zajímavé pracovní prostředí v mladém kolektivu

Profesionální vybavení kliniky

Firemní benefity

Dobré finanční ohodnocení

Otevřený přístup novým myšlenkám a nápadům

Zázemí stabilní firmy

životopis + telefonní kontakt zasílejte na email: m.stoklasova@vetcentrum.cz

23.05.2018

Veterinární klinika Rudná (Praha západ) přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek s nástupem možným červen až září nebo i jinak dle dohody. Zájem o medicínu malých zvířat, příjemné vystupování, ochota se dále vzdělávat podmínkou. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, podporu dalšího vzdělávání, bez nočních služeb. Dostupnost 10 min busem ze zastávky Praha-Zličín. CV prosím zasílejte na veterinarudna@centrum.cz

23.05.2018

Nadstandardně vybavená veterinární klinika v Kroměříži hledá do svého týmu vet. lékaře (řku), může být i absolvent(ka). Nástup možný od července. CV zasílejte na email vet.km@vianet.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 573 337 809.

23.05.2018

Rodinná veterinární klinika VetVin s tradicí na Vinohradech, Praha 2 by ráda přijala do svého přátelského kolektivu posilu – veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) na hlavní či vedlejší pracovní poměr. Zakládáme si na příjemném přístupu a spokojenosti klientů. Snažíme se neustále vyvíjet a zlepšovat v oboru a podporujeme stejnou snahu i u našich kolegů

Požadujeme

Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru (Fakulta veterinárního lékařství)

Zájem o práci s malými zvířaty – našimi pacienty jsou především kočky a psi

Vlídný a vstřícný přístup ke klientům – zvířatům i lidem

Ochotu učit se nové věci a rozvíjet se po odborné stránce

Zodpovědnost, pečlivost a kolegiální vstřícnost v rámci spolupráce na klinice

Uvítáme dobrou aktivní angličtinu, příp. další jazykové znalosti

Nabízíme

Přátelské prostředí malého týmu

Výborný standard vybavení kliniky

Spolupráci na plný i částečný úvazek dle dohody

Rozložení směn dle dohody (máme otevřeno 7 dní v týdnu, ve všední dny 8 -20h a v So a Ne 9 -12h)

Zaškolení od A do Z pod vedením zkušených kolegů i prostor a podporu pro další profesní růst Dobré finanční ohodnocení

O nás

Naše klinika sídlí téměř v centru Prahy na Královských Vinohradech. Staráme se především o zdraví soukromých domácích mazlíčků, ale mezi našimi klienty jsou i kočičí útulky. Často pečujeme o zvířata cizinců žijících v Praze.

Máme dobře vybavenou kliniku, včetně zázemí pro hospitalizaci malých zvířat. Budujeme dlouhodobé vztahy s klienty a v tomto smyslu jsme opravdovou rodinnou veterinární péčí. Kontakt pro zasání CV: info@vetvin.cz

22.05.2018

Prodám horkovzdušný sterilizátor Sterimat 5104.1 plně funkční. Cena: 6000,- tobi@centrum.cz

22.05.2018

Prodám sonograf Schimadzu SDU 350 přenosný (ale tak pro chlapa), odzkoušený cena 7800 Kč , dále infusní pumpu Fresenius P200 klasická spolehlivá nezničitelná pumpa s jednoduchou obsluhou cena 2000 Kč, dále mám injekční pumpy Brnocompakt ID20 nebo ID50 cena cca 1200 Kč kus (nejsou na foto). ludek.holubar@seznam.cz

21.05.2018

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá do svého týmu veterinární sestřičku. Praxe v oboru je vítána. Nabízíme přátelské prostředí, zázemí a podporu pro další osobní a profesní růst. Pro bližší info prosím kontakt: MVDr. Lucie Zatloukalová, info@veterinanymburk.cz, tel. 605 217 472.

21.05.2018

Přijmeme veterinárního lékaře/řku se smyslem pro humor i práci na klinice malých zvířat v Hradci Králové. Životopisy zasílejte na info@vivavet.cz, bližší informace Vám poskytneme na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle 495 532 233.

21.05.2018

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata v Českém Brodě a veterinární kliniky v Praze 1 přijmeme veterinární lékaře/ky (možno i absolventy). Požadujeme zájem o obor, další vzdělávání a profesní růst. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Bližší informace podá MVDr. Miroslav Kůžel na tel. 321 622 460, 602 346 774, případně emailu: kuzel@vetnem.cz

21.05.2018

Hledám veterinárního lékaře do praxe malých zvířat okres Blansko. Rozumná dojezdová vzdálenost z Brna. Možnost počáteční spolupráce formou placené stáže. Více informací na veterina@boskovet.cz nebo tel: 608 078 613

21.05.2018

Hledáte zaměstnání v nové, rozvíjející se, dobře vybavené ordinaci, s vysokým standardem péče o pacienty v přátelském prostředí? Hledáme energickou, motivovanou veterinární asistentku se zájmem o práci na klinice malých zvířat v Praze 5 Nových Butovicích.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) praxe v oboru vítána.

Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz a volejte 251 614 378 kde si můžete domluvit návštěvu kliniky.

21.05.2018

Nabízím možnost pracovat v zaběhnuté dobře vybavené ordinaci na Nymbursku. Vhodné i pro absolventy. 728 938 086, jana.cerv@email.cz

21.05.2018

Hledám kolegu/kolegyni, který by byl ochotný/á se se mnou střídat v terénu i v ordinaci. Zaměřuji se převážně na vet. ošetření malých zvířat a koní v domácím prostředí, u majitele. Vhodné i pro absolventy, se zaučením počítám. Požaduji spolehlivost, časovou flexibilitu, dobrou dojezdnost (Nymburk), a Ř.P. sk. B - aktivní řidič. S případnou relokalizací ráda pomůžu. 728 938 086, jana.cerv@email.cz, http://veterina-teren.webnode.cz/

20.05.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata Strakonice (MVDr. Marek Vondřička) hledá veterinárního lékaře (lékařku) na externí částečnou výpomoc od 11/18. Požadujeme dobré komunikační schopnosti (s klienty i s personálem) a alespoň základní praxi na pracovišti pro malá zvířata. Nabídka se váže na dobu určitou, nicméně při úspěšné spolupráci dlouhodobý pracovní poměr možný. Od roku 2019 k dispozici služební byt v místě pracoviště. Své CV zasílejte na adresu: marek.vondricka@seznam.cz

18.05.2018

Veterina Býšť u Hradce Králové se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/ku (možné i pro absolventa).

Nabízíme: Práci v přátelském kolektivu bez víkendů a pohotovostí, moderní vybavení, hrazené semináře, hrazené příspěvky KVL a pojištění, platové ohodnocení se zajištěným růstem dle zkušeností.

Požadujeme: Zájem o obor, chuť se vzdělávat a citlivý přístup k pacientům i jejich majitelům. Více informací o nás na www.veterinabyst.cz, fb nebo 724 024 599. V případě zájmu prosím zasílejte svá CV na email veterinabyst@gmail.com.

18.05.2018

Veterinární klinika v Praze 8 přijme do nepřetržitého provozu sestry, výhradně absolventky střední veterinární školy. Kontakt: 284 821 784, e-mail: vet.klin.erika@volny.cz - MVDr. Pavel Hron

17.05.2018

Veterinární klinika Salvus v Mladé Boleslavi přijme veterinárního lékaře. Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata. Možnost případného ubytování. V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu info@salvusmb.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 602 350 836.

17.05.2018

Veterinární klinika Jesenice (www.veterina-jesenice.cz) hledá do svého kolektivu sestřičku. Práce je bez nočních služeb, 5 lékařů, referenční pracoviště s nadstandardním vybavením, mladý kolektiv, kvalitní zázemí. Svá CV zasílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

17.05.2018

Veterinární klinika v Karlových Varech se specializací na malá zvířata a koně přijme veterinární lékařku/lékaře. Nabízíme nadstandardně vybavené pracoviště, zkušený team s možností profesního růstu,zajímavé finanční ohodnocení. Pouze denní provoz. Pro další informace steklvet@seznam.cz nebo tel. 602 351 671.

17.05.2018

Dobrý den, společnost Biomedix Group s.r.o. přijme v rámci finalizace přípravy vstupu na trh nového veterinárního přípravku, schopného, odborně zdatného člověka s kladným vztahem nejen ke zvířatům, ale i k obchodním činnostem.

Náplň práce: zpracování legislativy, spoluvytváření designu, marketingové strategie, později oslovování partnerů, vytvoření obchodní sítě (veterináři, farmáři, chovatelé, PET centra, apod.).

Nabízíme dlouhodobé uplatnění, práci ve stylu "jaký si to uděláš, takový to bude", minimalizaci administrativy, práci v terénu v rámci ČR a SR. Služební automobil i k soukromým účelům, PC, telefon, možnost práce z domova, možnost práce na IČ. Během zkušební doby preferujeme možnost práce na dohodu, dohoda jistá.

Požadujeme: SŠ, zájem o veterinární obor, všeobecný rozhled, komunikativnost, samostatnost, časovou flexibilitu, kreativitu, schopnost jednat se státními úřady, týmovost.

Ohodnocení: fix + provize z prodeje produktu. Zájemci se mohou hlásit odkudkoliv z ČR, CV zasílejte na uvedený mail. zdenek.cerny@biomedix.co.uk

17.05.2018

Do veterinární ordinace v Pečkách příjmu veterinárního lékaře na částečný i plný úvazek. Ordinace je velmi dobře vybavena, stálá klientela. V případě zájmu kontaktní email isvobodova.vet@seznam.cz, tel. 732 911 870 Dr. Svobodová

17.05.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy přijme veterinární asistentku. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, bez nočních směn, vhodné i pro uchazečky bez praxe. Životopis zasílejte na email vetklin@seznam.cz

16.05.2018

Veterinární klinika Zbraslav přijme do svého týmu recepční. HPP, směny ranní / odpolední. Praxe v oboru výhodou, nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na info@veterinazbraslav.cz

16.05.2018

Hledám práci veterinárního charakteru na poloviční (či podobný) úvazek v Plzni. Mám střední odborné vzdělání, praxi veterinární techničky. Všechny otázky mileráda zodpovím, stačí napsat na e-mail: zdenka-urbanova@seznam.cz

16.05.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata v Krnově přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Nabízíme dobře vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, podporu v dalším vzdělávání.

Požadujeme zájem o obor, příjemné vystupování a schopnost empaticky komunikovat s klienty. Možno i pro absolventy.Bližší informace na: krzystek@veterina-krnov.cz

16.05.2018

Prodám vyvolávací automat Optimax, vývojku, filmy, kazety, negatoskop. vše za 5000 Kč. Další informace na telefonu 607 841 511, nebo email vhanova@post.cz

15.05.2018

Společnost SEVARON se sídlem v Brně hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku do velké praxe specializované na prasata. Jedná se o práci na HPP, bez pohotovostí a nočních služeb, nástup možný srpen-září 2018. Praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy. Požadujeme: zájem o problematiku a další vzdělávání, řidičský průkaz skupiny B, anglický jazyk Své životopisy zasílejte na mail linda@sevaron.cz

15.05.2018
      

Veterinární klinika VetPark Brno (www.vetpark.cz) přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí na částečný úvazek.

Nabízíme:

● výborné platové ohodnocení

● kmenové zaměstnance (5 a více let spolupráce se společností) nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům v ceně do 500.000 Kč

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provozováno ve VetParku již od r. 2006, velkokapacitní RTG Phillips , USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: brno@vetpark.cz Děkujeme.

15.05.2018

Prodám injekční automat Serena 2T, 2ml, s držákem za 1500 Kč, dále ophtalmoskop Fazzini model 672055 za 3600 Kč, otoskop Fazzini model 660019 za 1800 Kč. Vše nepoužité. Fotky pošlu přes mobil. Tel: 776 774 679, Choceň, Vysoké Mýto.

14.05.2018

Do pozitivně naladěného kolektivu veterinární ordinace pro malá zvířata v Polné přijmeme kolegyni/kolegu. Absolventy rády zaučíme. Nabízíme práci na částečný či plný úvazek a zajímavé platové ohodnocení. Požadujeme komunikativnost, emaptii a ochotu se dále vzdělávat. Více informací včetně kontaktu na www.veterinapolna.cz

11.05.2018

MVDr. Martin Langr hledá veterinární lékařku se zájmem o skot do smíšené praxe v okrese Benešov, Pelhřimov. V případě zájmu volejte na tel. 602 251 065 nebo pište na email langr.vet@seznam.cz.

11.05.2018

Dobrý den, jsem budoucí absolventka FVHE (červen 2018) na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Hledám práci v Brně a okolí. Jsem pracovitá, samostatná a velmi rychle se učím nové dovednosti. Velice ráda zašlu životopis v případě zájmu. Předem děkuji. Purova.j@gmail.com

11.05.2018

Veterinární klinika Uhříněves hledá sestřičku na HPP do svého mladého kolektivu 4 lékařů a 2 sestřiček. Kvalitní zázemí zavedené kliniky, práce bez nočních služeb, atraktivní ohodnocení, podpora vzdělávání samozřejmostí. V případě zájmu posílejte CV na: veterina-uhrineves@seznam.cz.

11.05.2018

Veterinární ordinace Na Slovanech v Plzni hledá veterinární lékař/ku. Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Své životopisy zasílejte na e-mail: irena.aubrechtova@seznam.cz.

11.05.2018

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov)  přijme do svého  týmu  veterinárního lékaře/lékařku na výpomoc (víkendové služby, případně záskoky za dovolené). Ideální např. pro lékařky na rodičovské dovolené.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování a práci v týmu. Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů s podporou dalšího vzdělávání a specializace na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem prosím zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

11.05.2018

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov)  přijme do svého  týmu veterinárního lékaře/lékařku. Praxe výhodou, není podmínkou. Jedná se o práci na HPP, bez nočních služeb, nástup možný dle dohody.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování a práci v týmu. Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů s podporou dalšího vzdělávání a specializace na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem prosím zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

10.05.2018

Ordinace v Mostě přijme veterinárního lékaře/ku, i absolventa. Bez pohotovostí a nočních směn. email: mvik@centrum.czwww.veterinamost.cz

10.05.2018

Ordinace v Mostě přijme veterinární asistentku. Nástup 9/2018. email: mvik@centrum.cz www.veterinamost.cz

10.05.2018

Veterinární klinika v Doksech u Máchova jezera (okr. Česká Lípa) hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře/řku, nejlépe se zájmem o malou i velkou praxi. Nabízíme dobré platové podmínky, možnost služebního bytu. Svoje CV zašlete na email veterinadoksy@seznam.cz.

10.05.2018

Zavedená veterinární klinika na Praze 4 (metro Budějovická) přijme do svého příjemného pracovního kolektivu veterinárního lékaře se zaměřením na malá zvířata. Bez nočních služeb. CV posílejte na info@zelenaliska.com, příp. volejte na 241 401 963.

10.05.2018

Tým veterinární kliniky AlfaVet uvítá posilu – kolegyni či kolegu, kterého baví hledat v očích, co mu pacienti většinou neřeknou a jež lidsky chápe i význam slov kolektiv, tým či služba. Touha zdokonalovat se je pro nás důležitější, jak současná odborná zkušenost – tu lze časem získat praxí. Co všechno kromě vlastního hrníčku, jistého místa v partě a bodrých razovitých klientů nabízíme snadno zjistíš na radposilim@alfavet.cz

09.05.2018

Absolventka FVL z roku 2007 hledá práci jižně od Brna (Hustopeče, Mikulov, Pohořelice atp.). Praxe v oblasti malých zvířat cca 7 let, nyní se vracím po RD. Mám vztah i k hospodářským zvířatům/ koním, čili uvítám nabídku i do smíšené praxe. Úvazek preferuji zatím poloviční, po domluvě možno i jinak. Na požádání ráda zašlu životopis. Za nabídky děkuji ! bojkova.martina@gmail.com

09.05.2018

Klinika Arvet přijme veterinární sestru/ asistenta na plný úvazek pro práci na referenčním ortopedicko-neurologickém a stomatologickém pracovišti. Zajímavá a pestrá práce bez pohotovostí a nočních směn. CV posílejte na ordinace@veterinarni-stomatologie.cz, tel. 731 226 561, MVDr. Kateřina Slabá.

09.05.2018

Veterinární pracoviště v Poříčí nad Sázavou, okr. Benešov, příjme vet. lékaře/lékařku i absolventa. Nástup možný ihned. Dobré platové podmínky, přátelský kolektiv. Prosíme o zaslání CV na email: a.laznicka@volny.cz

09.05.2018

Prosíme o pomoc! Cca 24.4.2018 se nám ztratil 2-letý kocourek Murik. Místo ztráty Praha - Uhříněves a okolí. Je velkého vzrůstu, má světlou šedo-béžovou barvu a žíhané tmavé tlapky, ocas, hřbet a částečně hlavu s ušima a má výrazné modré oči! Nemá obojek ani čip a není kastrovaný (záměrně, pro útulky a odchytové služby: prosíme nekastrovat!).

Pokud by ho někdo viděl/našel, volejte prosím tel. 608 402 675, nebo 725 740 761. Velmi ho postrádáme a uvítáme jakoukoliv zprávu. Moc děkuji.

09.05.2018

Středisko veterinární péče s.r.o. v Praze 9 hledá veterinárního lékaře/lékařku. V případě zájmu zasílejte Vaše CV na stredisko@post.cz

07.05.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata Well-vet, Praha 4, Spořilov s dlouholetou praxí rozšiřuje svoji působnost do Mníšku pod Brdy. Hledáme proto do našeho týmu kolegu - lékaře/lékařku. Nabízíme příležitost dalšího rozvoje, práci na nově a moderně vybaveném pracovišti s možností bydlení, spolupráci s klinikou v Praze, příjemný kolektiv.

Pro další informace prosím volejte na tel.číslo: 272 769 306 nebo pište na email: info@well-vet.cz

07.05.2018

Veterinární klinika Animal clinic-Bílá hora (Praha 6)

Hledáme fyzioterapeuta Rádi bychom doplnili náš tým fyzioterapie o kolegyni na částečný úvazek. Naše klinika se specializuje na práci s pacienty převážně po ortopedických zákrocích a pacienty s neurologickými obtížemi.

Na co se můžete těšit?

- poloviční úvazek 20 hodin týdně ve stabilní firmě s rodinným přístupem k zaměstnancům

- plně vybavené prostory pro fyzioterapii a rehabilitaci

- příjemnou a profesionální kolegyni, která ráda pomůže s vaším zaučením (handling s pacienty, obsluha přístrojů)

- kontakt s naším chirurgem a možnost konzultace řešeného pacienta

- podporu vašeho dalšího rozvoje a vzdělávání v oboru

- spoustu úžasných pacientů :-)

Co požadujeme?

- znalosti v oboru anatomie a fyziologie psů a koček

- milý a profesionální přístup k pacientům a jejich majitelům

- zájem o obor a chuť se dále vzdělávat

- praxe v oboru (i humánní fyzioterapie!) výhodou

Těšíme se na vás! Své životopisy posílejte na terynec@seznam.cz (Tereza Lacinová) Více informací o naší klinice www.animalclinic.cz

07.05.2018

Veterinární klinika Havlíčkův Brod a Chotěboř přijme do svého teamu nového kolegu či kolegyni. Nabízíme možnost práce v menším kolektivu, který nabízí flexibilitu, volné dny v týdnu a střídání služeb. Dle zájmu nabízíme částečné zapojení se do služeb ve velké praxi.

Požadujeme loajalitu, ochotu se vzdělávat a kolektivní a teamové jednání. Postgraduální vzdělávání je pro nás prioritou. Nabízíme práci buď na částečný nebo na plný úvazek. Své životopisy zasílejte na níže uvedený email. Kontakt.: martina.plodikova@centrum.cz

07.05.2018

Do veterinární ordinace s klidnějším provozem bez pohotovostí a víkendů v blízkosti Hradce Králové sháním kolegu/kolegyni na HPP nebo i poloviční úvazek. Vhodné pro lékařku na mateřské dovolené nebo pro absolventa, vše ráda naučím. V případě zájmu o další informace mi pošlete, prosím, CV na e-mail mvdr.fialova@email.cz. Děkuji.

07.05.2018

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák Mělník, hledá do kolektivu veterinárního lékařelékařku (včetně nových absolventů, které rádi uvedeme do profese) na celý nebo zkrácený úvazek. Nabízíme dlouhodobou perspektivu, stálou klientelu, účast na rozvoji pracoviště, podporu vzdělávání. Možnost ubytování na klinice. Kontaktujte nás, prosím, nejlépe emailem vetklinik@seznam.cz.

06.05.2018
Nabízím starší, ale plně funkční sono Combison 401. K dispozici dvě sondy mikrokonvex 5-7.5 MHz a konvex 3.5-5 MHz. Plně funkční, solidní přistroj. Cena 22000,- Při rychlém jednaní sleva. 703 499 483
04.05.2018

Veterinární ordinace Wolfivet v Havířově přijme veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolvent) jako zástup za mateřskou dovolenou, případně dlouhodobější spolupráci. Požaduji  komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, empatii, lásku ke zvířatům.  Nabízím práci na zaměstnanecký poměr, pravidelnou pracovní dobu bez víkendů a pohotovostí. Platové ohodnocení dle Vašich schopností a zkušeností. Své motivační dopisy a CV prosím zasílejte na: wolfivet@gmail.com

04.05.2018

Dobrý den, hledám od června práci jako veterinární sestra/technik na částečný úvazek nebo formou brigády ke studiu. Mám vystudovanou střední odbornou školu v oboru veterinářství. Aktuálně studuji na ČZU. Práci hledám v Praze (bydlím na Praze 10). Ráda pošlu životopis. Pro bližší informace mě můžete kontaktovat na email: jeniferebrova@seznam.cz nebo na tel. 774 959 597.

04.05.2018

Veterinární klinika pro malá zvířata v Přerově přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. Nabízíme dobře vybavené pracoviště, přátelskou atmosféru, vstřícnost, podporu v dalším vzdělávání, plný nebo částečný pracovní úvazek. Uvítáme i absolventy. Nástup možný ihned. MVDr. Tomáš Barbořík - tomas.dochtor@email.cz

04.05.2018

Do nadstandardně vybavené prvoliniové ordinace ve Vrchlabí (okr. Trutnov) hledáme veterinárního lékaře/ku ( i absolvent). Ordinace je se změřením na malá zvířata. Samozřejmostí je zájem o obor, schopnost pracovat v kolektivu, příjemné vystupování a schopnost empaticky komunikovat s klienty. Nástup ideálně 07/2018. Pro bližší informace MVDr. Zázvorková, tel. 606 462 280, ambuvet@seznam.cz.

03.05.2018

Veterinární klinika se sídlem na Praze 9 hledá do svého týmu veterinární/ho lékařku/ře (možno i absolvent) na částečný/hlavní pracovní poměr. V případě zájmu volejte +420 605 344 177, případně piště na email ordinace@veterinahloubetin.cz

03.05.2018

Veterinární nemocnice AESCULAP v Pardubicích přijme veterinárního lékaře/lékařku do praxe malých zvířat.

Požadujeme především zájem o obor a ochotu pracovat v kolektivu. Další vzdělávání je samozřejmostí. Vítáme příjemné vystupování a schopnost empaticky komunikovat s klienty.

Životopisy zasílejte na ruzkova@veterina-aesculap.cz.

02.05.2018

Prodám přístroj: ALOKA SSD-5000 výr. číslo M02830 - plně funkční. Sondy UST - 5297, UST - 979, UST 5545, tj.3 - sondy - abdominální, lineární, kardio sonda, dále tiskárna SONY UPP - 895MD. BTK provedeno dne 1.10.2017. Cena : 110000 Kč

Výhody: plně funkční ultrazvuk se 3 sondami, s barevným dopplerem, s měřením průtoků, s funkční tiskárnou s fotopapírem, s provedenou BTK, český srozumitelný návod, mudr.koskova@seznam.cz, tel.: 721 357 210

02.05.2018

Praxe v oboru s výdělkem. Nabízíme placené stáže absolventům (hotovým veterinárním lékařům) - i o prázdninách. Nutný trvalý pobyt v ČR a zájem o praxi malých zvířat. Více INFO na 546 410 248 a 728 009 613, AXA Veterinární klinika, Rosice u Brna. www.veterinarosice.cz http://www.vzdelavanipraxi.cz/

02.05.2018

Koupím použitý vyšetřovací / operační stůl. Případné nabídky i s přiloženou fotografií, prosím, na mail jarda.chyba@gmail.com

01.05.2018

Veterinární Klinika VETOPET v Pardubicích přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku. Nabízíme práci na vybaveném pracovišti, se stálou klientelou majitelů domácích mazlíčků, kterým poskytujeme také pohotovostní službu. Podporu při dalším vzdělávání a platové ohodnocení s možností růstu dle zkušeností. Více informací o klinice na www.vetopet.cz.

Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání na Fakultě veterinárního lékařství, týmového ducha, kladný vztah k práci, odolnost proti stresu. V případě zájmu zašlete své motivační dopisy a životopisy na tomas.neuman@seznam.cz

01.05.2018

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na HPP do zavedené veterinární kliniky pro malá zvířata ve Zlíně. Své životopisy zasílejte a pro další informace pište na info@veterinarniklinika.cz.

30.04.2018

Z důvodu přechodu na digitalizaci, nabízím k prodeji RTG kazety 30x40cm značky Kodak 400 a Cawo 400, zelený program + ca 90 filmů 30x40 + Lysholmovu clonu 30x40cm + tříkomorový vyvolávací tank + RTG rámečky 30x40 + 24x30cm + 10ks zatím nepoužitých kazet různých rozměrů (od 18x24 až do 35x43cm). Vše je plně funkční, nepoškozené, používané jenom 1 osobou.

Dále nabízím sadu magnetoterapeutického přístroje od firmy UltiCare LT-99 z důvodu nevyužití. Sada obsahuje stimulační torus a 2x podložku s řídící elektronikou. Vše je jako nové. Původní cena 44 tis. korun. CENA všech nabízených položek DOHODOU. Více info na telefonu 775 677 688 nebo emailu info@veterinaletnany.cz

29.04.2018

Hledám si práci formou brigády ke studiu. Jsem studentka prvního ročníku na fakultě veterinární hygieny a ekologie VFU obor Ochrana zvířat a welfare. Budu ráda za každou nabídku práce v blízkosti zvířat. sabsurova@gmail.com

29.04.2018

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa. Nabízíme práci ve slušném kolektivu, standartní pracovní smlouvu na HPP, možnost ubytování. Nástup možný ihned. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.cz

27.04.2018

Prodám plně funkční přenosný ultrazvuk SonoScape S6 se dvěma sondami (mikrokonvexní 4-10MHz, sektorová kardiologická 2-4MHz), vozíkem a originál kufrem na převoz. Více info na tel. 605 866 858 nebo info@veterinafenix.cz.

27.04.2018

Veterinární ordinace WELLPET, centrum péče o zvířata Dejvice, hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku. (Vhodné pro čerstvé absolventy vysoké školy). Uvítáme kolegu/kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům i jejich majitelům.

Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání s titulem MVDr., zájem o interní medicínu malých zvířat vítán, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, český jazyk, anglický jazyk, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se novým věcem, chuť dále se rozvíjet.

Nabízíme: práci na 20-40 hodin týdně, odpovídající finanční ohodnocení, zaškolení a dlouhodobá spolupráce, práce v příjemném kolektivu na dobře vybaveném pracovišti, nástup možný dle dohody.

Životopis zašlete na: info@wellpet.cz, kontakt: tel: 222 957 007 nebo 776 487 538.

27.04.2018

Veterinární pracoviště se zaměřením na medicínu malých zvířat v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat. Podporujeme další vzdělávání a specializaci.

Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné. Těšíme se na Vaše odpovědi ! veterina@veterinakoldinova.cz; tel: 724 333 889

26.04.2018

Veterinární klinika ABC hledá na brigádu nebo ke spolupráci střihačku / psí - kočičí kadeřnici. Nástup možný ihned. Pište na mail kata.tandlerova@volny.cz

26.04.2018

Veterinární klinika ABC, Praha 3 hledá veterinární sestru / veterinárního technika na hlavní pracovní poměr. Vyžadujeme pracovitost, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, znalost češtiny slovem i písmem, komunikativnost. Vzdělání veterinárního směru nutné. Praxe v oboru a znalost stříhání / úpravy psů výhodou. Možnost dalšího vzdělávání. Volné víkendy, bez nočních služeb. Pošlete, prosím, svůj životopis s fotografií na adresu kata.tandlerova@volny.cz

26.04.2018

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme do svých řad veterinární sestřičku. Požadujeme milé vystupování, kladný vztah k práci a ke zvířatům, vůli se učit novým věcem. Nabízíme dobré platové podmínky, práci v mladém kolektivu, směnný provoz bez nočních služeb, podporu vzdělávání formou příspěvků na vzdělávací akce atp. Svá CV prosím zasílejte na mail: marketa@zvireci-doktor.cz

25.04.2018

Veterinární kolektiv hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře v regionu Vysočina a Jihočeský kraj. Hlavní náplň práce je z převážné části v praxi hospodářských zvířat, z menší části se věnujeme i praxi zájmových zvířat ve dvou prvoliniových ordinacích. Zázemí firmy je v obci Věžná u Pacova.

Uvítáme kolegyni/kolegu, který má zájem o medicínu hospodářských zvířat a zároveň by se rád podílel na rozvoji ordinace pro malá zvířata. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, časovou flexibilitu, samostatnost, zájem o obor a ochotu se dále vzdělávat.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, odborný růst, podporu vzdělávání, zázemí v mladém kolektivu. Platové ohodnocení a pracovní benefity dle domluvy.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na email janvobr@seznam.cz

25.04.2018

Prodám komplet sadu na vyvolávání RTG snímků: Tříkomorový tank na vyvolávání snímků, rámečky a filmy velikosti 30x40cm, 24 x30 cm 18 x24 cm, Rtg kazety Okamoto s magnetickým přítlakem a negastoskop velikosti 30x40cm, 24 x30 cm 18 x24 cm a negatoskop. Vše za 3000 Kč. Tel.: 605 264 460

25.04.2018

Veterinární klinika Pet Care Clinic v Praze 7 přijme veterinární sestru na HPP. V případě zájmu pište na tvrda@petcareclinic.cz.

25.04.2018
Úradný veterinárny lekár:

Skvelé príležitosti pre veterinárnych lekárov po celom anglicku a walese. Máš skúsenosti s prácou úradného veterinárneho lekára vo veľkej británii? Ponúkame skvelé zamestnanecké benefity:

Eville & jones chce doplniť svoj tím o úradných veterinárnych lekárov s trvalým pracovným pomerom v celej Británii. Eville & jones je jeden z najväčších zamestnávateľov veterinárnych lekárov s 25 ročným excelentným servisom. Ak sa chceš stať úradným vet. Lekárom a pracovať pre náš tím, tak neváhaj!

Benefity:

Plne hradený tréning práca na plný uväzok 28 dní platenej dovolenky laptop príležitosti pre absolvovanie kurzov mobilný telefón firemné auto kariérny postup atraktívny plat plne hradený ov kurz plat počas ov kurzu

Pre dalšie informácie navštív náš web: www.eandj.co.uk Posli svoje CV na - recruitment@eandj.co.uk alebo Vladimir.tancar@eandj.co.uk, WhatsApp info - 00447 946 688 303

24.04.2018

Do moderně zařízeného pracoviště v Plzni hledáme veterinárního lékaře/lékařku. Nabízíme plný zaměstnanecký úvazek, dobré vlastní diagnostické zázemí, možnost další specializace, podporu vzdělávání a dobré platové ohodnocení. Místo vhodné i pro absolventy, které zaškolíme. Nástup květen-červenec 2018. Životopisy a více informací na email: herynkradek@seznam.cz nebo na tel. 732 969 741.

24.04.2018

Veterinární klinika zaměřená na malá zvířata AurumVet České Budějovice přijme veterinárního lékaře/lékařku. Vhodné i pro čerstvého absolventa, který je ochoten na sobě dále pracovat a vzdělávat se.

Případní zájemci posílejte svůj životopis a motivační dopis na email: jiri.kamis@gmail.com

24.04.2018

Prodám za výhodnou cenu špičkovou nepřímou digitalizaci Konica Minolta Regius Sigma, staří 2,5 roku, perfektní stav. Zcela jednoduchý software.

Vhodná do ordinace i smíšené praxe. Možno přijet osobně vyzkoušet. V ceně dvě kazety, počítač s dotykovým displejem. Pravidelně servisovaná u výrobce. Info na mailu dirha@seznam.cz. Cena dohodou, při rychlém jednání sleva.

23.04.2018

Veterinární ordinace v Klíčanech, se zaměřením na malá zvířata, přijme veterinární sestru. Jen denní služby. Praxe výhodou. Svůj životopis prosím zašlete na RAntonova@seznam.cz nebo volejte na 602 776 791.

23.04.2018

ALAVIS hledá obchodního zástupce pro region: Liberecký kraj, Ústecký kraj a část Královehradeckého kraje

Je Vám blízké vše kolem zvířat? Zajímá Vás, jaké jsou nové možnosti moderních i tradičních terapeutických postupů? Je pro Vás komunikace na vysoké odborné úrovni zajímavá a motivující? Rádi zdoláváte náročné, avšak reálné cíle? Jméno významné značky výrobků ve Vás vzbuzuje potěšení a hrdost, že pro její propagaci můžete a chcete pracovat? Sdělené námitky a dotazy klientů ve Vás budí nutkání doplnit si informace a ty pak klientovi sebevědomě sdělit? Individuální přístup k výsledkům Vaší práce vnímáte jako žádoucí, spravedlivý a pro Vás zajímavý?

Potom bychom Vás rádi poznali a přivítali v našem kolektivu!

Na čem bychom společně pracovali:

• Prezentace a prodej veterinárních přípravků značky ALAVIS

• Komunikace s klienty v regionu, prezentace přípravků

• Rozšiřování zákaznického portfolia – veterinární kliniky a ordinace

• Vedení agendy, reporting činnosti, účast na konferencích a odborných seminářích

• Předávání odborných produktových informací klientům – veterinárním lékařům a sestrám

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání (vzdělání ve veterinární oblasti výhodou)

• znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook

• vynikající komunikační schopnosti, zkušenost na pozici OZ výhodou

• profesionální vystupování, samostatnost, loajalitu, analytické myšlení, flexibilitu a ochotu přijímat změny, proaktivní přístup s vlastními návrhy pro širší spolupráci s významnými klienty

• zdatnost v efektivním plánování denního programu

• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

• samostatnou a zodpovědnou pozici

• zázemí silné společnosti

• HPP, pevná složka mzdy při nástupu 28.000 Kč + osobní ohodnocení + bonusový systém na základě dosažených prodejních výsledků vyhodnocovaný kvartálně

• PC, telefon, služební automobil i k soukromým účelům

• zaměstnanecký pracovní poměr

Pokud Vás většina z výše uvedeného zaujala nebo byste to sdělili rádi svým přátelům, činí nám to radost! S nadšením si přečteme Váš životopis s průvodním komentářem, v němž vyjádřete dle Vás a o Vás, co zajímavého ještě mimo informací v CV ke sdělení pro nás máte. Vaše odpovědi zasílejte, prosím, do 30. května 2018 na adresu rachunkova@alavis.cz a do předmětu zprávy uveďte OZ Sever.

23.04.2018

ALAVIS hledá obchodního zástupce pro region: Liberecký kraj, Ústecký kraj a část Královehradeckého kraje

Je Vám blízké vše kolem zvířat? Zajímá Vás, jaké jsou nové možnosti moderních i tradičních terapeutických postupů? Je pro Vás komunikace na vysoké odborné úrovni zajímavá a motivující? Rádi zdoláváte náročné, avšak reálné cíle? Jméno významné značky výrobků ve Vás vzbuzuje potěšení a hrdost, že pro její propagaci můžete a chcete pracovat? Sdělené námitky a dotazy klientů ve Vás budí nutkání doplnit si informace a ty pak klientovi sebevědomě sdělit? Individuální přístup k výsledkům Vaší práce vnímáte jako žádoucí, spravedlivý a pro Vás zajímavý?

Potom bychom Vás rádi poznali a přivítali v našem kolektivu!

Na čem bychom společně pracovali:

• Prezentace a prodej veterinárních přípravků značky ALAVIS

• Komunikace s klienty v regionu, prezentace přípravků

• Rozšiřování zákaznického portfolia – veterinární kliniky a ordinace

• Vedení agendy, reporting činnosti, účast na konferencích a odborných seminářích

• Předávání odborných produktových informací klientům – veterinárním lékařům a sestrám

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání (vzdělání ve veterinární oblasti výhodou)

• znalost práce na PC – MS Office, Internet, Outlook

• vynikající komunikační schopnosti, zkušenost na pozici OZ výhodou

• profesionální vystupování, samostatnost, loajalitu, analytické myšlení, flexibilitu a ochotu přijímat změny, proaktivní přístup s vlastními návrhy pro širší spolupráci s významnými klienty

• zdatnost v efektivním plánování denního programu

• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

• samostatnou a zodpovědnou pozici

• zázemí silné společnosti

• HPP, pevná složka mzdy při nástupu 28.000 Kč + osobní ohodnocení + bonusový systém na základě dosažených prodejních výsledků vyhodnocovaný kvartálně

• PC, telefon, služební automobil i k soukromým účelům

• zaměstnanecký pracovní poměr

Pokud Vás většina z výše uvedeného zaujala nebo byste to sdělili rádi svým přátelům, činí nám to radost! S nadšením si přečteme Váš životopis s průvodním komentářem, v němž vyjádřete dle Vás a o Vás, co zajímavého ještě mimo informací v CV ke sdělení pro nás máte. Vaše odpovědi zasílejte, prosím, do 30. května 2018 na adresu rachunkova@alavis.cz a do předmětu zprávy uveďte OZ Sever.

21.04.2018

Hledám práci veterinární sestřičky na plný nebo zkrácený úvazek. Praxe v oboru 6 let. Praha, Praha-východ. sestricka.veterina@seznam.cz

20.04.2018

Přijmeme veterinární sestru na kliniku v Praze. Požadujeme pokročilou znalost veterinárního programu WinVet, příjemné vystupování a pracovitost. Své životopisy prosím zasílejte na adresu: centralvet@seznam.cz

20.04.2018

Zdravim! Som studentka posledneho rocniku VFU FVL. Hladam pracu v Brne alebo blizkom okoli ako veterinarna sestra (alebo recepcna) od maja/juna (posledna statnica 5.6.) na trvaly uvazok, pripadne ciastocny/skrateny uvazok, dlhodobo. V pripade zaujmu poslem zivotpis, rada sa stavim osobne! Monika Chlebničanová, chlebnicanova.monika@gmail.com

20.04.2018

Státní veterinární správa přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) veterinárního lékaře.

Nástup: možný ihned

Místo výkonu práce: Ústřední veterinární správa SVS, Praha 2, Slezská 100/7

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání (veterinárního zaměření – titul MVDr.)

• znalost anglického, španělského, francouzského, německého nebo ruského jazyka (alespoň na úrovni 1. stupně)

• praxe ve veterinární oblasti vítána

• znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

• orientace ve veterinární legislativě

• spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, samostatnost

Nabízíme:

• odpovídající finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy dle zákoníku práce s ohledem na délku praxe – 13. platová třída (od Kč 25.210)

• po zapracování osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení

• možnost profesního i kariérního postupu v rámci úřadu, resortu i v rámci státní správy

• standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky)

• možnost pružného rozvržení pracovní doby, případně zkrácení úvazku dle potřeby

V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: m.kolarikova@svscr.czKontaktní osoba: Mgr. Marta Kolaříková, tel.: +420 227 010 176, e-mail: m.kolarikova@svscr.cz

18.04.2018

Dobrý den. Hledám uplatnění jako veterinární sestra/asistentka/recepční v Praze. Mám vystudovanou střední odbornou školu, obor veterinářství. Jsem spolehlivá, pečlivá, velmi rychle se učím nové věci. Ráda zašlu svůj životopis. Kontakt na mě tel. 775 659 480, mail wiliam.sam@seznam.cz

16.04.2018

Přijmeme veterinárního lékaře (lékařku) do smíšené praxe (dvě kliniky a menší obvod s mléčným skotem) v Lanškrouně a Svitavách. Pozice je vhodná i pro absolventa. Nabízíme nadstandardně vybavené pracoviště, vstřícné jednání, po zapracování perspektivu dlouhodobé spolupráce se zájmem na dalším vzdělávání a specializaci, dobré platové podmínky, ubytování zajištěno. Info: veterina-lanskroun.cz. Kontakt: m.sperlich@ow.cz

16.04.2018

Za odvoz přenechám plně funkční RTG vyvolávací automat FOMEI COMPACT 35. ordinace@sovavet.cz, tel 603 214 272

16.04.2018

Špecializované neurologické referenčné pracovisko v Trenčíne - Neurovet, príjme do svojho kolektívu a moderných priestorov šikovného veterinárneho lekára so záujmom o neurológiu a neurochirurgiu.

Ponúkame:

• možnosť pracovať s diplomovaným veterinárnym neurológom

• zaškolenie a dlhodobú perspektívu na referenčom pracovisku

• možnosť osobného rastu a aktívna podpora ďalšieho vzdelávania (preplácanie seminárov)

• možnosť sporstredkovania zahraničnej praxe

• dobré finančné ohodnotenie a bonusy

• kompletné prístrojové neurologické, neurodiagnostické a neurochirurgické vybavenie

Požadujeme:

• základné klinické vedomosti a chirurgické zručnosti

• flexibilnosť, motiváciu a chuť pracovať

• vodičský preukaz a ochotu sa usadiť v Trenčíne

• profesionálne vystupovanie

• dobré komunikačné schopnosti

Životopis a motivačný list zasielajte - MVDr. Viktor Paluš Dip. ECVN viktorpalus@gmail.com

16.04.2018

Veterinární klinika v Uherském Hradišti přijme do kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Jedná se o HPP. V případě zájmu zasílejte životopisy na: radomir.mlejnsky@gmail.com nebo telefonicky 602 791 545.

16.04.2018

Prodám starší sonograf Logicscan 128 EXT-12 ve výborném stavu, včetně mikrokonvexní a sektorové sondy a pojízdného stolku. Cena 25 000,- + DPH. Kontakt: vodickamvdr@email.cz

15.04.2018

Přijmu veterinárního lékaře do smíšené praxe s převahou skotu na táborsku, příbramsku. Svá CV zasílejte na: michal-ch@seznam.cz

15.04.2018

Veterinární ordinace v Praze 6 hledá veterinární sestru na občasný zástup, v současné době jedna až dvě směny týdně. Pro více informací pište prosím na praha@vaseveterina.cz.

14.04.2018

Veterinární sestřička s dvouletou praxí v oboru hledá uplatnění (brigádu) na veterinárním pracovišti v Praze. Ideálně v odpoledních a večerních hodinách, případně o víkendech.

Absolvovala jsem kurz masáží psů, kurz balančních technik, a mnoho dalších. Nabízím zodpovědný přístup k zadaným úkolům, dochvilnost, časovou flexibilitu. V případě zájmu, ráda zašlu svůj životopis. Jaurisova.agata@seznam.cz

14.04.2018

Happy Valley Veterinary Clinic v Limasolu na Kypru hleda na praci zkuseneho veterinarniho lekare/lekarkuPodminkou je znalost anglictiny. Vase CV prosim posilejte na info@happyvalley.com.cywww.happyvalley.com.cy

14.04.2018

Prodám/pronajmu plnohodnotnou mobilní veterinární kliniku na kolech! Jedná se o veliký vůz značky Mercedes Benz Sprinter, původně využívaný u německých hasičů. Vůz je v perfektním stavu, má najeto málo kilometrů a sanitka je přestavěna na veterinární účely. Splňuje všechny předepsané zákonné normy. Ve voze je vyšetřovací/operační stůl, rozvody elektriky 12/220V, voda, denní/umělé osvětlení, aktivní/pasivní větrání, nezávislé topení Webasto. Medicínské přístroje, negatoskop, kyslíkový rozvod, počítač, tiskárna, platební terminál. Optimální je využití pro obsluhu většího obvodu/terénní prax, ale neztratí se ani ve městě. Možnost používání jako samostatnou mobilní ambulanci, nebo jako doplňkovou službu ke kamenné praxi. Originální služba ve střední Evropě! Bližší info na: +421 918 896 598

13.04.2018
      

Síť veterinárních klinik VetPark (www.vetpark.cz) přijme do svého týmu lékaře / lékařku, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích a Mělníku.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč hrubého/ měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč hrubého /měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu, plat průměrně 50 tis. Kč čistého /měsíc v závislosti na individuálním obratu doplněné o provizi ze zisku. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč čistého /měsíc.

 možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích / Mělníku zdarma (pouze úhrada služeb 2500 Kč/měsíc)

možnost využití služebního vozu pro pracovní účely pro kmenové zaměstnance (5 a více let spolupráce se společností) nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům 5 týdnů dovolené (200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

možnost uplatnění i jako vedoucí provozu kliniky

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

13.04.2018

Veterinární ordinace v Brně hledá kolegyni nebo kolegu na plný nebo částečný úvazek. Nástup dle dohody. Nabídky posílejte na adresu veterina.malomerice@volny.cz

13.04.2018

Veterinární klinika Na Slunci v Jihlavě přijme veterinárního lékaře/lékařku pro praxi malých zvířat. Možno i na zkrácený úvazek. Kontaktujte nás prosím na tel: 603 823 973 nebo email: info@veterina-naslunci.cz

12.04.2018

Veterinární klinika Heřmanův Městec přijme vet. lékaře absolventa pro praxi malých zvířat. Nabízíme dobré platové podmínky, nejmodernější diagnostické vybavení, mladý kolektiv, možnost ubytování. Požadujeme pouze slušné vystupování, znalost českého jazyka a veselou povahu. V případě zájmu zašlete prosím životopis na mail pprikryl@volny.cz

12.04.2018

Veterinární klinika v Heřmanově Městci hledá samostatného veterinárního lékaře pro praxi malých zvířat. Možnost využití nejmodernějších diagnostických metod, nový mladý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a specializace. Dobré platové podmínky. Možnost ubytování v okolí. V případě zájmu zašlete životopis na adresu pprikryl@volny.cz.

12.04.2018

Sibra – centrum veterinárnej medicíny v Bratislave hľadá do svojho tímu ambicióznych kolegov s hlbokým záujmom o zodpovednú veterinárnu starostlivosť

Ponúkame:

Kompletne vybavené pracovisko – MRI, CT, RTG, USG, endoskopia...

Možnosť profesionálneho rastu

Podporu vzdelávania (príspevky, kontakty, vlastné vzdelávacie akcie)

Zahraničnú odbornú literatúru pre potreby štúdia

Dlhodobú spoluprácu

Dobré platové ohodnotenie na základe schopností, skúseností a pracovného nasadenia

Férové pracovné zaťaženie

Zázemie a príjemné prostredie

Požadujeme:

Prax vo všeobecnej medicíne

Samostatný a zodpovedný prístup

Profesionálne vystupovanie

Dobré komunikačné schopnosti

Chuť sa vzdelávať

Schopnosť tímovej spolupráce

Anglický jazyk

Termín nástupu nie je limitujúci. CV a motivačný list zasielajte, prosím, na ficova@sibra.sk MVDr. Silvia Ficová, www.sibra.sk

12.04.2018

Daruji jako komplet: RTG kazety QUANTA FAST 24x30 (4x), 18x24 (4x), 30x40 (5x), Cawo 30x40 (1x), 13x18 (1x), RTG filmy (cca 500 ks), světlo do temné komory (1x), vyvolávací tanky (1x), rámečky (cca 20 ks), vše za odvoz. MVDr. Jan Vajc, tel. 603 274 175, email: janvajc@seznam.cz

11.04.2018

Prodám přenosný ultrazvuk Toshiba Viamo. Skladový nový přístroj. R.v. 2013. Nepoužitý. Špička v přenosných sonografech. Včetně kompletního vybavení, základny na 6ti kolečkách s pneumatickým ovládáním, tiskárnou a portem pro sondy. Sondy konvexní PVT-375ST 2-6MHz, lineární PLT-805AT 6-12MHz, lineární PLT-704SBT 6-11MHZ. Bateriový provoz 50 min. Hybridní ovládání konvenční a dotykové. Pulzní i barevný Doppler, uhlopříčka LCD 15 palců, hardisk, paměťová smyčka 500 snímků, 120 sec. doppler záznamu. Přístroj se nachází v Praze 1 na poliklinice a rád Vám jej kdykoli předvedu. Cena dohodou. Záruka je samozřejmostí, délka dohodou. Bezúročné splátky možné. roman.horny@volny.cz

10.04.2018

Přijmu veterinárního lékaře do praxe malých zvířat na VPP okres Blansko. Více informací na: veterina@boskovet.cz, případně tel: 608 078 613

10.04.2018

Nabízím stáž v praxi malých zvířat pro absolventa FVL, FVHE s možností navázání pracovním úvazkem. Okres Blansko, více informací na: veterina@boskovet.cz

09.04.2018

Nabízíme práci lékaře na veterinární klinice Lískovka - Frýdek - Místek. Zajímavé platové podmínky. Prosím v případě dalších informací kontakt: nowak@liskovka.com

09.04.2018

Prodám ultrazvuk MY LAB 50 Vision, včetně kardiologické a břišní sondy. Rok výroby 2009. Cena dohodou. Tel: 602 776 791 e-mail: RAntonova@seznam.cz.

09.04.2018

Veterinárna klinika Kerri so sídlom v Senici (SK) ponúka prácu na pozíciu veterinárneho lekára/lekárky. Pozícia vhodná i pre absolventov. Svoje CV v prípade záujmu posielajte na macenauer@macenauer.sk, prípadne volajte na t.č. 00421 905 619 899.

09.04.2018

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně a v Rajhradě hledá veterináře/řku na částečný nebo celý pracovní úvazek. Životopisy zasílejte na mail: midvet@seznam.cz.

09.04.2018

Veterinární klinika v Ostravě - Vítkovicích se zaměřením na malá zvířata příjme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku i absolventa. V případě zájmu volejte na tel. 602 781 039 nebo piště na e-mail zoomedica@seznam.cz.

08.04.2018

Veterinární nemocnice IVET na P4 přijme veterinární sestru/asistentku. Služby v nepřetržitém provozu. Nástup možný ihned. Kontakt: ivet@ivet.cz

08.04.2018

Prodám horkovzdušný sterilizátor MELAG 75. Sterilizační teplotu i čas lze plynule nastavovat. Po ukončení sterilizačního cyklu se přístroj automaticky vypne. Součástí sterilizátoru jsou 2 vnitřní tácky. vantova.k@gmail.com

07.04.2018
Prodám veterinární koženou brašnu Biopharm. Brašna je úplně nová, nepoužitá. Je vybavena organizérem na léky a zámkem na kód. Byla mi darována, ale já jí nevyužiji. Cena je 6000 Kč. V případě zájmu mne kontaktujte na email pleskypetr@seznam.cz.
05.04.2018

Prodám horkovzdušný sterilizátor MELAG 205, který zajistí levnou a účinnou sterilizaci. Přístroj má nucenou cirkulaci vzduchu. Umožňuje rovněž sušení s regulací teploty. Sterilizační teplotu lze plynule nastavovat v intervalu 60-180 stupňů. Po ukončení sterilizačního cyklu se přístroj automaticky vypne. Objem sterilizační komory 14 l, vnější rozměry: 31 × 38,5 × 50,5 cm (š×v×h), váha 17 kg. Součástí sterilizátoru jsou 4 vnitřní tácky. Cena 19.900 Kč. vets4pets@seznam.cz

03.04.2018

Veterinární ambulance Býšť u Hradce Králové příjme veterinární techničku/sestru do praxe malých a velkých zvířat. Požadujeme komunikativnost, samostatnost a řidičský průkaz sk. B. Nástup možný ihned. Životopisy s fotografií zasílejte na veterinabyst@gmail.com. Mobil: 602 412 618. www.veterinabyst.cz

02.04.2018

Veterinární klinika NISA v Liberci příjme 1-2 veterinární lékaře/lékařky. Hledáme kolegy, kteří chtějí pracovat na nadstandardně vybaveném, dobře zavedeném pracovišti se stabilní klientelou, kde klademe důraz na kvalitní diagnostiku i poskytovanou péči. Na klinice máme tým veterinárních lékařů a sester, který si vzájemně vychází vstříc a kde panuje přátelská atmosféra s dobrými mezilidskými vztahy.

Hledáme kolegy s vysokou pracovní motivací, příjemným vystupováním, výbornými komunikačními schopnostmi a s odhodláním praktikovat veterinární medicínu na nejvyšší úrovni. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti z klinické praxe malých zvířat, měl by být schopen samostatného ordinování i zvládání základní operativy. Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o specializaci (oftalmologie, ortopedie, dermatologie). Určitě zvážíme i žádosti od čerstvých absolventů, nebo kolegů bez klinické praxe, kterým pomůžeme se dále profesně rozvíjet i vzdělávat. Více informací o naší klinice najdete na www.klinikanisa.cz

Nabízíme:

- Dobrý pracovní kolektiv zkušených lékařů a vstřícných sester

- Výborné přístrojové vybavení (Dig. RTG, USG -Doppler, Idexx laboratoř, Laparoskopie, Stomatologie, Artroskopie atd.)

- Osobní i profesní podporu dalšího vzdělávání včetně zahraničních seminářů

- Platové podmínky odpovídající zkušenostem

- Krásné prostředí Jizerských a Lužických hor (turistika, horská cyklistika, lyže)

- Možnost ubytování (podkrovní byt 1+1 nebo 2+1)

Pokud Vás námi nabízená pozice zaujala prosíme o zaslání profesního CV a motivačního dopisu na info@klinikanisa.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky