Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

20.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Pospíšil ve Vyškově přijme na své pracoviště do týmu veterinárního lékaře/ lékařku na plný či částečný úvazek.

Požadujeme: empatický profesionální přístup ke klientům i kolegům, vstřícnost, loajalitu, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme: práci v přátelském rodinném kolektivu, moderně přístrojově vybavené pracoviště, formu pracovního úvazku dohodou, podporu v dalším vzdělávání a profesním rozvoji, dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, balíček benefitů

Nástup možný po domluvě. V případě vážného zájmu nás kontaktujte: email: pospisilvlastimil@gmail.com tel. 603 223 340

20.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Zbraslav přijme do svého kolektivu lékařku/lékaře na plný úvazek.

Na klinice máme tři plně vybavené ordinace, zubní sál, ortopedický sál, sál na chirurgii měkkých tkání, sonografickou místnost, laboratoř a dvě hospitalizace. Mezi vybavení patří digitální RTG, zubní RTG, CT, mikroskop, plně vybavená laboratoř, Endoskopické vybavení (laparoskopie, artroskopie, bronchoskopie, gastroskopie) sonograf a spoustu dalšího. Vše Vám je k dispozici a rádi Vás vše naučíme. Rádi přijmeme kolegu s praxí, ale i absolventa.

Hledáme kolegu, který je samostatný, zodpovědný a časově flexibilní. Má dobré komunikační schopnosti se zákazníky a profesionální jednání. Chce se dále vzdělávat v Čechách i v zahraničí a chce dělat medicínu na vysoké úrovni. Nudit se rozhodně nebudete.

Klinika je otevřená od 7:00 do 22:00 každý den. O víkendech a svátcích je ordinační doba zkrácená do 20:00. Noční služby nemáme. Pracujeme na směnný provoz. Víkend slouží každý lékař jeden v měsíci.

Nabízíme nástupní plat od 40000 Kč hrubého pro absolventa a po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. U lékaře s praxí se to může lišit dle pracovních výsledků a zásluh.  Pro specialisty možná individuální nabídka.

Pro více informací pište na email info@veterinazbraslav.cz, kde budeme rádi i za Váš životopis. Pokud máte kolegu, bude též vítán. Práce a možností specializace máme dost.

20.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Axa Rosice u Brna přijme veterinárního lékaře / veterinární lékařku se zájmem o medicínu malých zvířat.

Nabízíme nadstandardně vybavené pracoviště, kontinuální vzdělávání, práci v příjemném kolektivu.

Požadujeme komunikativnost a empatii, chuť k dalšímu vzdělávání. Řidičský průkaz a komunikace v angličtině výhodou.

Pro bližší informace volejte na 728 009 613. Své životopisy posílejte na axa@axa-vetklinika.cz

19.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VETHOPE v Praze 4 hledá veterinárního lékaře / lékařku (i absolventa)

Hledáme lékaře/lékařku (i absolventa) na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Požadujeme: Praxi v ordinaci u malých zvířat. Samostatný a zodpovědný přístup. Profesionální vystupování. Empatické jednání s klienty a dobré komunikační schopnosti. Chuť se dále vzdělávat a rozvíjet.

Nabízíme: Moderně vybavené pracoviště, včetně USG, digitálního rentgenu, intraorálního RTG, dentální jednotky, endoskopu a profesionální laboratorní techniky.

Možnost provádět špičkovou diagnostiku a nejnovější léčebné postupy. Příležitost rozvíjet se ve svém oboru. Další odborné vzdělávání, včetně online webinářů předních světových odborníků ve veterinární medicíně. Odborná knihovna přímo na pracovišti. Nadprůměrné ohodnocení podle dosavadních zkušeností.

Svůj životopis s průvodním dopisem zašlete na email: prace@vethope.cz

Pro více informací volejte na tel. 212 246 809

My jsme Vethope – nový standard veterinární péče. Přidejte se k nám!

19.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice AESCULAP s.r.o., Kpt. Nálepky 237, Pardubice 530 02

Co hledáme?

motivované veterinární lékaře/ lékařky určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům spolehlivost, časová flexibilita ochota dále se vzdělávat chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr

Co nabízíme?

12 měsíční rotační program 3 kliniky po celé ČR možnost výběru zařízení dle vlastní preference možnost primárního zaškolení na klinikách Jaggy možnost přestupu do jiného zařízení v průběhu programu individuální přístup dle oboru a zájmu široké možnosti uplatnění kontinuální vzdělávání (podrobné společné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků) možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucími všech oddělení i o nočních a víkendových službách možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech Benefity přesně definovaný plán finančního růstu při nástupu 4 týdny dovolené stravenkový paušál úhrada členského poplatku KVL placené vzdělávací akce věrnostní karty AGEL / Pet Center - specializovaná centra

• Veterinární klinika JAGGY Brno

- Neurologie / rehabilitace

- Interní medicína

- Ortopedie / chirurgie

- Dermatologie

• Veterinární klinika Jaggy Praha

- Neurologie / rehabilitace

- Interní medicína

- Ortopedie / chirurgie

- Oftalmologie

- Kardiologie

- Medicína fretek

• Veterinární nemocnice Aesculap Pardubice

- Interní medicína

- Chirurgie

- Kardiologie

- Drobní savci

- Stomatologie

Kontakt: Veterinární nemocnice AESCULAP s.r.o., Kpt. Nálepky 237, Pardubice 530 02, www.veterina-aesculap.cz

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte, prosím, na adresu: svobodova@vetnemo-pce.com nebo ruzkova@veterina-aesculap.cz

19.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Ch & Ch VETERINÁŘI s.r.o. hledají do svého přátelského týmu kolegu/kolegyni - veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) pro dlouhodobou spolupráci ideálně z okresu Tábor.

Provozujeme smíšenou veterinární praxi s převahou skotu na tábrorsku, jindřichohradecku, příbramsku.

Nabízíme profesní růst, řadu zaměstnaneckých benefitů, služební automobil, nadstandardní pracovní ohodnocení v závislosti na praktických dovednostech.

Pro více informací nás neváhejte, prosím, kontaktovat na chchveterinari@seznam.cz

14.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře/lékařku do pracovního poměru pro praxi malých zvířat.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, ubytování, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům.

V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

13.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme do svého kolektivu veterinární lékařkulékaře do praxe malých zvířat.

Očekáváme empatické a profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti a ochotu se dále vzdělávat.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu na moderně vybaveném pracovišti, plný nebo částečný úvazek, bez pohotovostních služeb, sobotní služba jeden víkend ze tří, dobré platové ohodnocení, podporu dalšího vzdělávání a zaměstnanecké benefity. Absolventy (možno i z ročníku 2021) rádi zaučíme.

Svoje CV, prosím, zasílejte na e-mail: veterinarudna@centrum.cz

13.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Zavedená veterinární ordinace pro malá zvířata ORDINAVET v Olomouci hledá do svého týmu veterinárního lékaře/veterinární lékařku na HPP.

Praxe v oboru vítána, není však podmínkou. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme: Přátelský mladý kolektiv ve složení paní doktorka a dvě sestřičky. Dvousměnný provoz s příznivou pracovní dobou, Příjemné pracovní prostředí.

Naší nové kolegyni/kolegovi do týmu šikovnou sestřičku s praxí. Příznivé platové podmínky, bonusový systém. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění. Vstřícný přístup založený na ochotě dohodnout se k oboustranné spokojenosti.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete svůj životopis na adresu ordinavet1@seznam.cz.

13.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice CB-vet v Českých Budějovicích nabízí volnou pozici - veterinární sestra/bratr.

Zajímavá práce, solidní plat. CV na info@cb-vet.cz

12.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika na Praze 9 (Prosek) hledá do svého týmu nového lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v mladém, přátelském kolektivu, bez nočních služeb a pohotovosti.

Na klinice jsou dvě plně vybavené ordinace, hospitalizace, operační sál. Disponujeme USG přístrojem, RTG přístrojem s nepřímou digitalizací, přístrojem pro inhalační anestezii, kompletně vybavenou zubní jednotkou, biochemickým analyzátorem.

Nástup možný dle dohody. Pro bližší informace a v případě zájmu zasílejte své životopisy na vet-pro@seznam.cz

12.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Wellpet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme. Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, BCH analyzátorem krve a operačním sálem.

Nabízíme nadstandartní finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť se učit novým věcem.

Své životopisy zasílejte na adresu: veterina@wellpet.cz

11.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho menšího kolektivu Veterinární kliniky pro malá zvířata v Liberci.

Nabízíme široké spektrum operací měkkých i tvrdých tkání. Nadstandardní přístrojové vybavení (jen pro malá zvířata včetně hlodavců), výborné platové podmínky. Možnost zaučení pod vedením zkušených kolegů.

V případě zájmu zašlete CV na info@veterina-liberec.cz.

11.01.2021
Zvýhodněná inzerce

Prodám led lampu Medstone Q3, nová nepoužitá. Vhodná jako vyšetřovací a na menší výkony.

Regulace intenzity osvětlení. Fokusovaný Led zdroj. Jednoduchá manipulace, 12 000 Lux. Životnost - 20 000 hodin. Minimální spotřeba energie-1/5 oproti halogenu. Výborná viditelnost osvětlované části - focus cca 25-30cm.

Cena 11.390 Kč, tel. 739 725 770

23.01.2021

Nabízím práci na částečný úvazek do malé, ale dobře vybavené ordinace v Brně- Medlánkách, Veterinární ordinace MVDr. Tereza Hudcová.

Hledám komunikativní kolegyni nebo kolegu s příjemným vystupováním a zájmem o zvířata.

Životopis a motivační dopis prosím pište na veterina.hudcova@gmail.com, www.veterinahudcova.cz

23.01.2021

Hledáme veterinární lékařku / veterinárního lékaře do prvoliniové praxe v Praze, ke spolupráci na částečný úvazek. Bez nočních služeb a víkendů.

Očekáváme: spolehlivost, samostatnost, orientaci v oboru, dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme práci v praxi s vybavením (ultrazvuk, RTG s digitalizací, EKG), možnost profesního růstu rádi podpoříme.

CV pošlete mailem veterinarni@centrum.cz, ozveme se Vám.

22.01.2021

Dobrý den, prodám USG Medison Sonoace 8000SE; 2 sondy: mikrokonvexní gynekologická 4-9MHz, konvexní 2,8-5MHz. Součástí je i tiskárna a doppler. Přístroj již v ordinaci nevyužíváme. Pravidelně servisované.

Cena 40tis. info@nasveterinar.cz

22.01.2021

Prodej veterinárního pracoviště

Jako 100% vlastník veterinární kliniky s.r.o v Praze prodám nebytový prostor, rozdělený samostatnými vchody na 3 díly + garáž ( všechny prostory možno propojit), o celkové rozloze 242 m2.

Nabídka je koncipována jako prodej firmy (vlastnící uvedené prostory) s celým majetkem.

Majetkem je:

1) veterinární klinika, včetně vybavení a klientely umístěná v největším z prostorů (126 m2),

2) společenská místnost s kapacitou 20 posluchačů včetně zařízení (55 m2),

3) neobsazený a nezařízený prostor 46 m2 a dále garáž (15 m2),

Ačkoliv ceny nemovitostí v Praze neustále rostou, garantujeme pro nejbližších 6 měsíců stabilní cenu.

Jednotkou transakce je cena 59 000,- Kč/m2. Kontakt pro zájemce: prodejreality2013@seznam.cz

22.01.2021

Prodám novou, nepoužitou veterinární brašnu. Rozdělená na dva velké oddíly, součástí i chladící box, menší brašna a přihrádka na laptop.

Prodej z důvodu nevyužití. Cena 1500 Kč. Tel. 601 336 518.

22.01.2021

Veterinární klinika TOPOLVET, s.r.o. v Olomouci hledá 2-3 nové kolegy / kolegyně.

Nástup možný ihned. Na absolventy 2021 rádi počkáme a zaučíme.

Informace poskytneme na čísle 602 826 645, 604 486 508 nebo na martin.skrabal@iol.cz

22.01.2021

Do ordinace v Praze přijmeme lékaře/ku na částečný úvazek cca 20 hodin týdně.

Vhodné pro kolegyni na rodičovské dovolené nebo kolegy v důchodu. Nabídku s CV posílejte prosím na ordinarium@seznam.cz

22.01.2021

Do pohodové, dobře zavedené ordinace bez nočního a víkendového provozu přijmu kolegu/kolegyni, ideálně na dlouhodobou spolupráci, HPP, případně i VPP či na dočasnou výpomoc.

Možné pěkné ubytování naproti ordinaci. Ústecký a Karlovarský kraj. a.verny@centrum.cz

21.01.2021

Do zavedené veterinární ordinace přijmeme na HPP veterinárního lékaře/ veterinární lékařku.

Jedná se o práci veterinárního lékaře v ordinaci s vybavením (RTG, biochemický a hematologický analyzátor, USG,...) bez víkendových služeb a pohotovostí.

Možnost profesního růstu, placené účasti na seminářích a školeních. Mladý kolektiv. Vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu zašlete své CV na martin.sobota@email.cz, www.veterinakv.cz

21.01.2021

Veterinární klinika v Přerově přijme na HPP veterinární sestřičku/bratra.

Vaše CV zasílejte prosím na josef.pospisilik@seznam.cz

21.01.2021

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5 rozšiřuje svůj tým lékařů a do svého kolektivu hledá nového kolegu nebo kolegyni.

Nabízíme: nadprůměrné platové ohodnocení, práci na moderně vybaveném pracovišti, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu.

Požadujeme: zájem o obor, snahu se vzdělávat, velmi kladný vztah ke zvířatům a příjemné vystupování vůči klientům.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: michal.hollan@seznam.cz nebo vet-navyhlidce@seznam.czwww.veterina-stodulky.cz

21.01.2021

Veterinární Klinika VETOPET v Pardubicích přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na vybaveném pracovišti, se stálou klientelou majitelů domácích mazlíčků, kterým poskytujeme také pohotovostní službu.

Podporujeme další vzdělávání a platové ohodnocení je s možností růstu dle zkušeností. Více informací o klinice na www.vetopet.cz.

Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání na Fakultě veterinárního lékařství, týmového ducha, kladný vztah k práci, odolnost proti stresu. Bydliště v dosahu Pardubic.

Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete své životopisy na tomas.neuman@seznam.cz

20.01.2021

Jsem absolventem Charkovské státní zooveterinární akademie na Ukrajině. Diplom o ukončeném vzdělání je ověřený VFU Brno a platný v ČR. Mám praxi v péči o koně a krávy. Rád bych se ucházel o práci s tímto zaměřením v ČR.

Lokalita nerozhoduje. Mixailo216@gmail.com

20.01.2021

Hledáme kolegu či kolegyni do našeho menšího kolektivu M-Veterinární kliniky pro malá zvířata ve Zlíně Malenovicích.

Nabízíme dobře vybavené pracoviště, solidní platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání.

Požadujeme flexibilitu, příjemné vystupování a zájem o profesi.

Praxe výhodou. CV a motivační dopis prosím zasílejte na info@veterinarniklinika.cz

20.01.2021

Prodám USG přístroj Esaote Falco. Dvě frekvence sondy 5 a 7,5 Mhz.

Cena 15000 Kč bez DPH.

Tel. č. 603 22 33 40,  mail: pospisilvlastimil@gmail.com

19.01.2021

Přijmu veterinární lékaře/lékařky a sestry/bratry na nově budovanou kliniku v okrese Kolín - předpokládaný termín nástupu i realizace je 5.-6.měsíc 2021.

Klientela je v současnosti rozsáhlá. Více info na stránkách www.veterinasvobodova.cz

18.01.2021

Prodám nebo pronajmu zavedenou ordinaci v okrese Liberec. Možnost smíšené praxe.

Nemovitost je v osobním vlastnictví.  tel. 602 363 604

18.01.2021

Would you like a stable, long-term job where you have opportunity for professional development and career advancement? Our company, the CEVA ANIMAL HEALTH has more than 100 years of history in the veterinary field and is unique regarding its production growth over the last 15 years. We are seeking a self-motivated, agile, Poultry Key account Manager in Czech Republic This full time, permanent position is available from 02/2020.

Qualification:

• Veterinary degree or relevant diploma

• Previous experience advantage • Sales experience

• Verbal and written English is a must

Requirements:

• Excellent communication skills and ability to build and maintain good interpersonal relationship with cattle partners

• Detail oriented attitude, excellent problem solving and troubleshooting capabilities

• Good organization and coordination skills, clear record and report writing and proofreading skills in English • Ability to work independently

• Ability to travel a lot

Job description:

• Achieve sales and profitability goals by professional sales skills, customer oriented attitude

• Find a Value Project with a customer, create a Ceva Specific Value Proposition– and follow up customers KPI and Ceva’s KPI

• Prepare for, organize and lead meetings at customer.- Involve Vet Services, assuring proper comprehension and successful execution of the strategy defined

• Drive optimal selling strategies that are based on valid, Customer-Specific Value Propositions

• Identify, pursue and close new sales opportunities through the successful execution of Ceva Specific Value Proposition

• Provide CEVA Country / Business Unit Management with accurate and timely sales forecasts to optimize proper resource planning throughout the organization

• Establish direct and impactful long term relationship with key accounts AH managers and key opinion leaders, attending poultry industry meetings and acting as a contributor and/or solution provider towards them.

• Run field trials and ensure adapted monitoring systems to accomplish results.

• Ensure promotion by evidencing and adapting to local conditions the product advantages related to the strategy and positioning of the poultry range based on trials.

• Ensure valuation over product and the customer condition based on regular monitoring and ensuring a correct communication flow with local key opinion leaders, in the local team and with corporate We can offer • Competitive salary

• Long-term prospects in our company

• Dynamic and long-established team

• Opportunity to improve professional knowledge

If you are interested in our position, please send your CV as an application to the following email address: hr@ceva-ah.sk

17.01.2021

Prodám digitální stacionární sonografický přístroj LOGIQ C3 od renomovaného výrobce GE Healthcare, viz foto.

Systém disponuje:

- mikonvexní multifrekvenční sondou 6.5C-RC, fr. rozsah 4 – 10 MHz, hloubka vyšetření 4 – 16 cm,,

- konvexní multifrekvenční sondou 4C-RS, 2 – 5,2 MHz, hloubka vyšetření 4 – 30 cm,

- digitální USB termotiskárnou SONY UP-D897,

- návodem k obsluze v českém jazyce.

Aktivní módy: 2D zobrazení, THI – harmonické zobrazení, M-mód.

Hlavní funkce: integrovaná databáze pro pacienty, ukládání hrubých dat vhodných k pozdější úpravě, možnost záznamu obrazu i smyček na připojené USB, funkce AUTO – automatická optimalizace obrazu, funkce ZOOM na zamraženém i živém obraze, optimalizované presety pro: CAT, DOG, RODENT Cena: 19.000 Kč Možné zaškolení pro práci s přístrojem a dle domluvy i doprava do ordinace.

Kontakt: mob.: 608 415 690, e-mail: ultrazvuky@email.cz

 
15.01.2021

Horská veterinární klinika s.r.o. v Trutnově rozšiřuje svůj tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

• zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice v atraktivním prostředí Krkonoš

• odborný růst a postgraduální vzdělávání

• výhled na Sněžku z oken kliniky a každý den dobrou kávu

Chce to jen nadšení, radost z úspěšně vyřešených případů a chtít dělat nové věci. Jestli je to něco, co hledáte, napište nám na info@veterinatrutnov.cz a my Vás rádi oslovíme.

15.01.2021

Prodám USG přístroj SonoScape-SSI 6000,plně funkční, ideální pro pokročilou USG diagnostiku součástí je kardio fázová, mikrokonvexní a abdominální sonda.

Bezproblémový chod, všechny sondy ve výborné kondici. Odprodej kvůli modernizaci.

Cena dohodou. Prosím o kontakt na 606 646 399

15.01.2021

Prodám volumetrickou pumpu ARKUS 414 určená k dávkování infuzních roztoků.

Pumpa je řízena mikroprocesorem, průtok infuse reguluje lineární peristaltický mechanismus. Hodnota okluzního tlaku nastavitelná v rozmezí 100 –1000 mBar. Ovládání je digitální v rozsahu 1 až 999 ml/hodinu (celkový objem podané infuze až 9999 ml), přesnost dávkování je +/- 5%. Poruchy jsou signalizovány akusticky i opticky a současně zaznamenány do paměti přístroje. Nabitá baterie zajistí chod infuzní pumpy po dobu 4,5 hodin při rychlosti 60 ml/hodinu. Poslední kontrola meditech s.r.o v r. 2020 viz. Foto.

Preferuji osobní převzetí Brno. mich.hladikk@gmail.com

14.01.2021

Veterinární klinika Benešov hledá veterinárního lékaře/lékařku k doplnění našeho týmu.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, bez nočních služeb a pohotovostí. Pracoviště je velmi dobře vybavené: RTG s přímou i nepřímou digitalizaci, kardio USG, kompletní laboratoř IDEXX, endoskopie, zubní sál s inhalační anestezií a přímou RTG digitalizací, operační sál s řízenou inhalační anestezií, harmonický skalpel a mnoho dalšího.

Požadujeme zájem o obor, ochotu se učit novým věcem, empatický přístup ke klientovi.

Svůj životopis pošlete na mail: vasak.martin@seznam.cz

13.01.2021

Veterinární klinika Maradovi s.r.o. v Mělníku hledá veterinárního lékaře/lékařku do nové nadstandardně vybavené veterinární kliniky.

Předchozí pracovní zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou.

Kontakt: tel.: 731 777 052, e-mail: info@vetmar.cz

13.01.2021

Prodám veterinární vyšetř. stůl posuvný nerez deska, mobilní vyšetř. světlo.

Cena za obě 10000 Kč. Tel. 777 167 129.

13.01.2021

Veterinární klinika Červený Vrch na Praze 6 přijme veterinární sestru/bratra

Nabízíme:

- rozumnou pracovní dobu bez nočních a víkendových služeb

- práci v přátelském kolektivu

- zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme:

- Praxi v oboru

- Komunikativnost a vstřícnost

- Spolehlivost a kolektivní duch

Nástup možný ihned Svoje životopisy posílejte na adresu veterinacervenyvrch@seznam.cz

11.01.2021

Placená stáž (work experience) ve Velké Británii

Veterinární praxe Warren House Vets v Anglii nabízí jedno místo pro mladého veterináře nebo veterinární sestru na pozici veterinárního asistenta/asistentky pro noční provoz ordinace.

Ubytování zajištěno (zadarmo), plat přibližně 30 000 Kč měsíčně.

Náplň práce: asistovat operace v noci, pravidelná kontrola přijatých pacientů v noci a o víkendu, výpomoc hlavnímu veterináři na službě. Přes den (po-pá) máte volno a 1 ze 4 víkendů. Práce není náročná, polovinu nocí nemáme žádné operace nebo přijaté pacienty.

Požadavky: Aspoň středně pokročilá AJ (s možností zlepšení angličtiny v rámci stáže, není žádný kontakt s anglicky mluvícími klienty, pouze personálem, z nichž někteří jsou Češi), nutná registrace s RCVS (Royal college of vet. surgeons UK, vypomůžeme) a hlavně pracovitost, snaha se naučit nové věci a schopnost podpořit kolegy.

Začátek práce: 1.3.2021

O nás: Mixed small animal and equine practice of 6 vets, providing out of hours emergency services. We look after animals in Burntwood area, which is at the suburbs of Birmingham, the second biggest city in England. The practice is not far from two national parks, sea and London. For more info see our facebook page or visit www.warrenhousevets.com

Tak proč nezkusit něco nového v krásné slunné Anglii. Pošlete nám pošlete životopis v angličtině na t.indrielle@gmail.com co nejdříve. Interview budou probíhat průběžně, ale poslední uzávěrka je 25.1.2021. Pokud Vás tato pozice zaujala, ale jste ještě student nebo můžete začít jindy, neváhejte nás kontaktovat – pozice jsou průběžně k dispozici a někdy můžeme dokonce pozici vytvořit pro nadšené kolegy.

11.01.2021

Prodám intraorální rentgen - Minident 52 s fixací na stěnu. Přístroj Minident 52 má předvolby dávky záření, běžné napětí 220V 16A krátkodobě/ běžný zásuvkový okruh/. Uchycení přístroje hmoždinkami na stěnu.

Cena 10000 Kč. poslusnymarek@gmail.com

11.01.2021

Poptávám práci na DPP či DPČ - veterinární technik či veterinární sestra, eventuálně i práci zootechnika a práce přidružené k živočišné produkci.

Vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v oboru zootechnika a dále studuji na škole VASS Boskovice obor fyzioterapie zvířat. Absolvovala jsem kurz Dornovy metody u malých zvířat v Physiodogacademy, pracovala jsem krátce jako veterinární asistent na veterinární klinice.

Práci hledám v dostupné vzdálenosti Křivoklátu (okolí cca 40 km), bez nočních. Životopis zájemcům obratem pošlu. Kontaktní email: jana-jenickova@email.cz Tel. č.: 775 293 259

10.01.2021

Nabízím možnost praxe pro studenta 6. ročníku FVL ve veterinární ordinaci v Brně.

Tel. 603 908 094

10.01.2021

Dobrý den, poptávám práci veterinární techničky, nebráním se ani pozici recepční. Liberecký kraj.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Poté jsem pokračovala na ČZU obor speciální chovy, studium jsem ale přerušila. V blízké budoucnosti bych ráda rozšířila své vzděláni o kurz fyzioterapie zvířat a ráda bych se tomuto oboru věnovala nad rámec práce veterinární techničky.

Praxi z ordinace mám malou, ale rychle se učím a od dětství se věnuji aktivně zvířatům (koně, aktivně kynologie, chovatelství drobných zvířat). Uvítám i možnost práce s hospodářskými zvířaty. Jsem aktivní řidič s vlastním automobilem.

V případě zájmu zašlu své CV. jana.bady@email.cz

10.01.2021

Veterinární klinika Aesculap v Prostějově hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku do ordinace malých zvířat a případnou výpomocí v praxi velkých zvířat.

Hledáme kolegu se zájmem o práci a další vzdělávání v oboru. Pozice je vhodná i pro (budoucí) absolventy.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, práci na HPP a podporu dalšího vzdělávání, úhrada komorových poplatků atd.

V případě zájmu nás kontaktujte na veterinapv@seznam.cz, Bližší informace telefonicky či osobně.

09.01.2021

Veterina Donovalská s.r.o., Praha 4 Chodov, hledá veterinární sestru/ technika s nástupem od března 2021 na hlavní nebo zkrácený pracovní úvazek.

Střední veterinární škola a praxe výhodou. Práce v příjemném kolektivu na dobře vybaveném pracovišti je vhodná jak pro technika/ sestru s praxí, tak pro pro začátečníky, kterým nabízíme podporu zkušenějších kolegů a postupné zapojení do kompletního chodu kliniky.

Uvítáme uchazeče ochotného se dále vzdělávat, se zájmem o obor, příjemným vystupováním, a samozřejmě láskou ke zvířatům .

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu klinika@veterinadonovalska.cz. Těšíme se na Vás! Kolektiv Veteriny Donovalská.

09.01.2021

Prodám EKG Bioset 9000 s monochromatickým grafickým displejem s možností přepnutí do negativu, automatický nebo manuální záznam na skládaný termopapír velikosti A5. Papír je běžně na trhu, 3 kusy dodám s EKG. EKG je vč. 10 svodového kabelu s krokodýlky. Český návod k obsluze. Počítačové EKG BTL-08 Win, funguje na všech Win vč. Win 10, 10 svodový kabel s krokodýlky, komunikační kabel USB, český návod k obsluze, v případě zájmu zašlu demoverzi SW mailem.

Podrobné informace zašlu vážným zájemcům mailem: jila@email.cz

09.01.2021

Veterinární ordinace v Klášterci nad Ohří hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme: smlouvu na hlavní pracovní poměr, plný nebo částečný úvazek, finanční podporu vzdělávání.

Nabídky zasílejte na mail: vet-kucera@seznam.cz, 777 591 240

08.01.2021

Poptávám práci jako veterinární asistentka, šest let praxe v oboru, zkušenosti s anestezií, na sále i na recepci, bez nočních směn, lokalita Praha 10, 4, 3.

Kontaktní email: ikemix@seznam.cz

07.01.2021

Prodám biochemický analyzátor IDEXX Catalyst DX, plně funkční, přidám hematologický analyzátor LaserCyte + stanice + obrazovka. Komplet vše k instalaci a provozu.

Cena komplet za sestavu 50 tis., tel. 731 509 544

07.01.2021

Veterinární ordinace SOVAvet ve Dvoře Králové nad Labem přijme sestru/bratra na HPP.

Informace na tel. 739 720 660, ordinace@sovavet.cz

06.01.2021

ABVET veterinární klinika (Bohumín) přijme veterinárního lékaře/lékařku:

Na referenční pracoviště s množstvím domácí i zahraniční klientely hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Nabízená pozice je vhodná obzvláště pro lékaře/lékařku, kteří již mají pracovní zkušenosti a zvládají rutinní prevenci a léčebné postupy. Chcete-li se odborně rozvíjet a hledáte pracoviště a kolegy, kteří Vás v tomto úsilí budou podporovat a inspirovat, seberte odvahu a udělejte ten nejtěžší krok, ozvěte se. Pokud nemáte pracovních zkušeností mnoho a chcete to zásadně změnit, ozvěte se také a přijďte nás přesvědčit, že jste pro nás ten pravý nebo ta pravá. Co

Vás čeká? Nejprve pohovor v pohodové atmosféře. Pak krátká chvíle na rozmyšlenou na obou stranách. Když se dohodneme, zapojíte se do kolektivu zkušených lékařů a sester. Práce ve dvousměnném provozu (R/O). Denně přísun zajímavých případů a pacientů z ČR i zahraničí (převážně PL/SK) a to vše s nadstandardním platovým ohodnocením - v závislosti na Vašich pracovních zkušenostech a schopnostech. Práce bez nočních služeb a nočních pohotovostí.

Pro představu o klinice více na www.abvet.cz CV a motivační dopis prosím zasílejte na david.gallus@abvet.cz

06.01.2021

Veterinární centrum VIVA Hradec Králové přijme veterinární sestru/bratra.

Náplň práce je komunikace s klienty na recepci a po telefonu, příjem a prodej zboží, příjem plateb, asistence na ambulanci, práce v laboratoři.

Požadujeme komunikativnost, spolehlivost, psychickou odolnost vůči stresu.

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: info@vivavet.cz

05.01.2021

Přijmeme veterinární asistentku/asistenta na HPP do zaběhnuté kliniky v Uhříněvsi.

Nabízíme směnný provoz a práci bez nočních směn. Práce v mladém příjemném kolektivu. Zaměstnanecké benefity.

Požadujeme ochotu odpracovat zkrácenou směnu o víkendech. Příjemné vystupování a ochotu učit se.

Praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. CV zasílejte na: info@veterina-svobodnik.cz

05.01.2021

Veterinární lékařka hledá zaměstnání ve veterinární ordinaci.

Zlínský kraj. E-mail: katerinatravnickova462@gmail.com Tel.: 739 613 844

04.01.2021

Veterinární klinika v Poděbradech přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku, možno i absolventa 2020.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu se spoustou zajímavých pacientů, podporu v profesním růstu a případné specializaci, dlouhodobou perspektivu.

Jsme moderně vybavené pracoviště s dlouhou tradicí, osobním přístupem a širokou klientelou.

Očekáváme zájem o profesi a další vzdělávání, týmového ducha, kladný přístup k pacientům i klientům.

Svoje nabídky a další informace na: info@veterina-podebrady.cz

04.01.2021

Prodám zubní vrtačku strong 207 s kolénkovým i linerním nástavcem (koupen před 4 měsíci).

Plně funkční, pečlivě čištěno.

Cena 8000 Kč  deset@email.cz

04.01.2021

Přijmu veterinárního lékaře/ku (vhodné i pro absolventa) do smíšené praxe (koně, malá zvířata).

Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj.

V případě zájmu možnost ubytování. CV prosím na e-mail bschillova@centrum.cz

04.01.2021

Veterinární klinika v Praze 4 v Nuslích - Schwetter a kol. shání novou posilu na hlavní nebo i poloviční pracovní úvazek (ten jen pro doktora/doktorku s praxí) bez nočních služeb! Nástup možný ihned !

Dbáme na rodinný přístup ke klientům a pacientům, veterina nás baví. Rádi se učíme nové věci. Máme dobré přístrojové vybavení a nejlepší sestřičky na světě. Práce je občas náročná, ale dobře platově ohodnocená, oceníme a pomůžeme v případě snahy o specializaci.

Sháníme někoho, kdo se rád rozvíjí, učí a přijímá výzvy a nebojí se ! Absolvent není překážkou. Pište na info@veterinanusle.cz

03.01.2021

Vet. klinika ve Veltrusích (20 km severně od Prahy) přijme vet. lékaře/lékařku na HPP nebo i částečný úvazek - bez nočních služeb.

Nabízíme práci na zavedeném pracovišti s dobrým přístrojovým vybavením, solidní fin. ohodnocení a podporu dalšího vzdělávání. Ubytování v místě zajištěno.

Kontakt: fr.pochobradsky@seznam.cz nebo tel. 602 126 080.

03.01.2021

Veterinární klinika H-VET, Praha 15 hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci v moderně zařízené klinice se zaměřením na choroby psů, koček a zejména malých savců.

Podporujeme vzdělávání ve zvoleném oboru.

Svůj životopis zasílejte na mail: hvet@volny.cz

02.01.2021

Veterinární ambulance v Býšti u Hradce Králové hledá novou posilu – veterinárního lékaře/lékařku do našeho mladého týmu.

Nabízíme:

- práci v přátelské atmosféře dobře vybaveného pracoviště

- pravidelná pracovní doba bez pohotovostí

- finanční podpora dalšího vzdělávání

V případě zájmu zašlete své CV na email: veterinabyst@gmail.com, www.veterinabyst.cz, fb

01.01.2021

Veterinární klinika Sokolníky Praha 8 přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo i částečný úvazek.

Nabízíme práci na zavedeném pracovišti s dobrým přístrojovým vybavením, příznivou pracovní dobu, podporu ve vzdělávání a solidní finanční ocenění. Vhodné i pro absolventy.

Kontakt: vet.sokolniky@seznam.cz nebo tel. 736 535 652

01.01.2021

VETERINA ZA MOSTEM s.r.o. v Příboru hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře na částečný úvazek, případně DPP-dle dohody.

Nabízíme práci v dobře vybavené ordinaci pro malá zvířata.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vstřícný přístup k našim klientům, chuť učit se novým věcem a flexibilitu.

Svá CV posílejte na email petra.bacakova@seznam.cz

01.01.2021

Veterinární klinika s nepřetržitým provozem v Praze přijme do svého kolektivu veterinární sestru/bratra.

Požadujeme střední odborné veterinární vzdělání.

Svá CV zasílejte na info@vet-klin-erika.cz, nebo volejte na tel.: 284 821 784. Těšíme se na spolupráci!

31.12.2020

Veterinární ordinace v Kyjově přijme do svého týmu veterinární lékařku / lékaře na plný či částečný úvazek.

Pozice vhodná i pro absolventy, podporujeme další vzdělávání

Více info o pracovišti na veterinakyjov.cz, Kontakt veterinakyjov@gmail.com

30.12.2020

Veterinární klinika v Plzni hledá na HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Nástup možný ihned, možno i absolvent. tel. 725 816 896,  veterinakz@volny.cz

30.12.2020

Veterinární klinika se sídlem v Plzni, hledá na HPP veterinární asistentku/asistenta.

tel. 725 816 896, veterinakz@volny.cz

30.12.2020

Veterinární klinika CENTRALVET přijme do svého týmu lékaře / lékařku

Nabízíme:

● nadstandardní platové ohodnocení navíc možnost finančního růstu dle odvedené práce

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● možnost profesního růstu

● práci v příjemném a stálém kolektivu

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky

● zájem o obor a další vzdělávání

Bližší informace na tel. č. 602 419 335 nebo emailem centralvet@seznam.cz

29.12.2020

Prodám biochemický analyzátor Idexx Catalyst One (r. 2017). 100.tis + DPH

Praha. info@nasveterinar.cz

29.12.2020

Nabídka práce včetně ubytování - veterinární technik/technička!

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak do našeho týmu s více jak 10-ti letými zkušenostmi? Tak hledáme právě vás! Soukromý veterinární lékař - MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní pracovní poměr, spolehlivého, pracovitého „Veterinárního technika/techničku“ s chutí se dále vzdělávat a učit se novým věcem!

Oblast působnosti: Vysočina/okres Havlíčkův Brod/Světlá nad Sázavou + výjezdy po celé ČR

Náplň práce:

- asistence lékařům v terénu

- práce v laboratoři

- spolupráce na zajištění chodu laboratoře a přilehlého pracoviště

- spolupráce s ostatními odděleními firmy

- spolupráce při nových projektech

Požadujeme:

- středoškolské vzdělaní s veterinárním zaměřením

- vhodné i pro absolventy po maturitě bez praxe

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou

- pečlivost, přesnost, odpovědnost - samostatnost a časová flexibilita

- odpovědný přístup k vykonávané práci

- základní znalost práce na PC

- vstřícnost a komunikativnost

- pozitivního ducha

- chuť pracovat a učit se novým věcem

- základní znalost ANJ výhodou

Nabízíme:

- poměr na dobu neurčitou

- zajímavou a dynamickou práci

- mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje

- možnost ubytování!

Předpokládaný nástup: možný ihned, dohodou

Splňujete-li požadavky a máte vážný zájem o tuto pracovní pozici, tak nás neváhejte kontaktovat: Ing. Petra Černá Fučíková, tel. 730 895 105, email.: petra.cerna@micromast.cz, www.josefprasek.cz

29.12.2020

ANIMAL CLINIC- Bílá hora (Praha 6) přijme veterinárního lékaře / lékařku.

Nastoupil/-a jste do praxe s velkým očekáváním, které vaše dosavadní zaměstnaní nenaplnilo? Chcete dělat kvalitnější medicínu malých zvířat podle odborných standardů?

Zajímá vás medicína založená na důkazech a máte dost kompromisů v péči o své pacienty z důvodů nedostatečného technického zázemí? Nechcete už trávit svůj odborný život v první linii, ale zajímá vás odborný růst na celostátně (i mezinárodně) známém referenčním pracovišti?

Chcete se dostat do kontaktu s mezinárodně uznávanými odborníky ve svém oboru a účastnit se kongresů a seminářů v budoucnosti nejen jako posluchač/-ka, ale také jako aktivní přednášející? Máte chuť a talent pro odbornou publikační činnost, který nemáte nyní jak využít? A hlavně: hledáte práci, která vás opravdu bude naplňovat na více než dva nebo tři roky po absolutoriu? Umíte být loajální a kolegiální? Umíte jednat s klienty a máte talent na manipulaci se zvířaty?

Nabízíme: pozici pro veterinárního lékaře/-lékařku (absolventa VFU), platové ohodnocení dle zkušeností v oboru a individuálních schopností s perspektivou vysoce nadprůměrného ohodnocení.

Obory k obsazení: zobrazovací metody (RTG/ CT/ USG/ endoskopie), oftalmologie, gastroenterologie, urologie, všeobecná interní medicína s možností pozdější specializace, dále onkologie/onkochirurgie. Schopnost samostatného řešení běžné prevence a kurativy malých zvířat je předpokladem.

Info o klinice na www.animalclinic.cz kontakt oro CV a motivační dopisy: terynec@seznam.cz (Tereza Lacinová). Těšíme se na vás!

28.12.2020

Přijmu do rehabilitačního centra pro psy v Brně rehabilitačního pracovníka.

Praxe v oboru nutná. Prosím v případě zájmu o CV na rehabilitace.pro.psy@seznam.cz

28.12.2020

Dobrý den, přijmu na veterinární kliniku pro malá zvířata v Brně veterinární lékařku/lékaře.

Praxe v oboru požadována. V případě zájmu bližší informace na nase.veterina@seznam.cz

27.12.2020

Veterinární klinika Delta, MVDr. Michael Růžička, s.r.o. přijme veterinárního lékaře/lékařku, na HPP nebo částečný úvazek, případně jako OSVČ. Pro kolegyně na mateřské/rodičovské dovolené i možnost na DPP.

Nabízíme: Zázemí moderního pracoviště, práci v přátelském kolektivu, vysoké platové ohodnocení, příspěvek na vzdělávání.

Požadujeme: Zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat.

Praxe vítána, ale vhodné i pro absolventy se zájmem o obor. Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

27.12.2020

Dobrý den, ráda bych se vrátila k práci na vet zatím na zkrácený úvazek. Studovala jsem SZŠ dále kurz veterinární sestry a chov drobné zvěře, praxi na vet před MD mám, PC ovládání, domluvím se italsky částečně aj a rj. Nejlépe okolí Praha 4, 10 RP mám. Dekuji můj kontakt 728 493 043

27.12.2020

Veterinární ordinace na Praze 4 – Krč se zaměřením na malá zvířata, hledá do stávajícího kolektivu novou veterinární lékařku /lékaře.

Možnost plného nebo částečného úvazku – vhodné i pro kolegyni na rodičovské dovolené. Nástup možný dle dohody. O víkendech je ordinace zavřena. Noční služby nemáme.

Nabízíme: práci v příjemném mladém kolektivu, možnosti dalšího vzdělávání (semináře, kurzy, online webináře) a podporu při kariérním růstu.

Pro více informací pište na email veterina-krc@seznam.cz, kam také můžete zasílat Váš životopis.

27.12.2020

Hledám veterinární sestru/bratra na vedlejší prac. poměr okres Blansko.

Praxe podmínkou (možno i praxe ve zdravotnictví). veterina@boskovet.cz, tel: 608 078 613

26.12.2020

Veterinární ordinace MVDr. Irena Luxová v Mníšku pod Brdy přijme veterinární lékařku/lékaře na plný nebo částečný úvazek – dle domluvy.

Nástup možný od února/března 2021. Ošetřujeme malá zvířata a drobné savce. Ordinace je vybavena hematologickým a biochemickým analyzátorem krve, RTG s nepřímou digitalizací, USG MyLab; inhalační anestezií, dentální jednotkou.

Jsme menší ordinace nedaleko Prahy, se zavedenou klientelou. Zakládáme si na osobním a vstřícném přístupu ke klientům.

Hledáme kolegu nejlépe s praxí, ideálně se zkušenostmi s chirurgií měkkých tkání. Šikovného absolventa rádi zaučíme. Důležité jsou pro nás dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty a ochota k dalšímu rozvoji v oboru.

Další informace na www.vetmnisek.cz. V případě zájmu, prosím volejte na tel.: 602 178 654 – Irena Luxová; nebo pište na email: luxovai@seznam.cz

26.12.2020

Přijmu HPP veterinárního technika/techničku, směnný provoz, pestrá práce a fajn kolektiv.

Veterinární klinika s pohotovostí Brno-Jundrov MVDr. Lubomír Hošek, hosek.vet@volny.cz

25.12.2020

Veterinární klinika v Mukařove (Praha – východ) přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Nabízíme kvalitní vybavení, podporu vzdělávání a dobré platové ohodnocení.

Požadujeme ochotu dále se vzdělávat a vstřícné chování ke klientům a pacientům.

Pozice vhodná i pro šikovného absolventa. Svá CV posílejte prosím na mukarov@kheironvet.cz

23.12.2020

Veterinární klinika Anima Barrandov přijme do svého kolektivu vet. asistentku/asistenta na plný úvazek.

Nabízíme pestrou práci v přátelském kolektivu. Náplní práce je komunikace s klienty na recepci a po telefonu, asistence v ordinacích, vedení anestezie na sále, péče o hospitalizované pacienty, příprava a úklid chirurgického sálu a údržba čistoty na klinice.

Požadujeme zejména milé vystupování a empatii vůči klientům i ostatním lékařům, ochotu učit se nové věci, samostatnost. Praxe v oboru nebo střední veterinární vzdělání a znalost cizího jazyku výhodou.

Pro více informací pište na email info@klinikaanima.cz, kam také můžete zasílat Váš životopis.

23.12.2020

Veterinární klinika Anima Barrandov přijme do svého kolektivu lékařku/lékaře na plný úvazek.

Na klinice máme plně vybavenou ordinaci, chirurgický sál, sonografickou místnost a digitální RTG, laboratoř a hospitalizační místnost. Rádi přijmeme kolegu s praxí, ale i absolventa.

Hledáme člověka, který je samostatný, zodpovědný a časově flexibilní. Má dobré komunikační schopnosti se zákazníky a profesionální jednání a je ochotný se dále vzdělávat.

Klinika je otevřená od 9:00 do 20:00 každý den. O víkendech je ordinační doba zkrácená. Noční služby nemáme. Pracujeme na směnný provoz.

Nabízíme práci v příjemném mladém kolektivu, možnosti dalšího vzdělávání a podporu při karierním růstu.

Pro více informací pište na email info@klinikaanima.cz, kam také můžete zasílat Váš životopis.

23.12.2020

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.) Nemáme noční služby. Možno i formou spolupráce (některé dny v týdnu).

Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

22.12.2020

Veterinárna Klinika TatryVet v Poprade hľadá nového kolegu, kolegyňu.

Stabilný tím lekárov, práca na špičkovo vybavenej klinike, možnosť odborného rastu a špecializácie, nadštandardné platové ohodnotenie, štandardný pracovný fond do 160h, platené voľná minimálne 20 dní (160 hodín) v roku, preplácané stáže- školenia- workshopy.

Podmienkou je prax v odbore minimálne 3 roky, ako aj schopnosť samostatnej práce. Plat do 2.000 € , (základ + pohotovostné služby + víkendy a sviatky).

Životopis spolu s motivačným listom posielajte mailom na: tatryvet@tatryvet.sk, alebo na adresu: MVDr. Pavol Jurčo, tel.: 0905 740 061, Uherova 4919/4, Poprad 058 01.

Termín nástupu: 1. apríl 2021. Druh pracovného pomeru: mandátna zmluva

21.12.2020

Prodám biochemický analyzátor Idexx Vettest 8008, funkční, provozovaný do listopadu 2020.

Cena 15.000 Kč. Info na telefonu 777 303 713

21.12.2020

Veterinárna klinika s dlhoročnou praxou v Nitre prijme veterinárneho lekára/lekárku do tímu v Nitre a v Mojmírovciach.

Možnosť ubytovania v Mojmírovciach, k dispozícii je auto. Prijmeme i absolventa, špecializácia vítaná. Nástupný plat dohodou, podľa skúseností od 1000-200eur, plus príplatky.

Záujemci prosím volajte na +421 905 716 751 alebo posielajte CV na institorisivan@gmail.com.

20.12.2020

Dobrý den, ZOD Žichlínek příjme zootechnika/zootechničku na farmu chov prasat Sázava u Lanškrouna, úsek reprodukce.

Životopis prosím poslat na email: mvdrvinduska@email.cz, tel. 777 594 061

18.12.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata MVDr. Jan Nytra a kol. hledá veterinární lékařku/lékaře do svého týmu.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo je tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Uvítáme kolegyni/kolegu s dobrými komunikačními schopnostmi, vstřícnou a přátelskou povahou ke zvířatům i našim klientům. Dále požadujeme smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, rozvíjet se po odborné stránce, případně specializovat se ve zvoleném oboru.

Nabízíme práci na moderně vybaveném referenčním pracovišti v příjemném kolektivu.

Svůj životopis zašlete na jannytra@centrum.cz Telefonní kontakt: + 420 603 545 022

17.12.2020

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni přijme veterinární sestru/bratra.

Nabízíme pestrou práci v přátelském kolektivu.

Náplní práce je komunikace s klienty na recepci a po telefonu, asistence v ordinacích, vedení anestezie na sále, péče o hospitalizované pacienty, příprava a úklid chirurgického sálu a údržba čistoty na klinice.

Požadujeme zejména milé vystupování a empatii vůči klientům i ostatním lékařům, ochotu učit se nové věci, samostatnost. SŠ veterinárního zaměření a znalost cizího jazyku výhodou.

Životopis zašlete na adresu benda@veterina-plzen.cz

16.12.2020

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko a kolektiv v Olomouci hledá do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (absolventku/absolventa všeobecného veterinárního lékařství) na plný nebo částečný úvazek.

Hledáme člověka s pozitivním vztahem k práci, týmu, dalšímu vzdělávání a příjemným vystupováním Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí kliniky bez nočních služeb s bohatým technickým zázemím, finanční ohodnocení dle znalostí a délky praxe, stravenky po zkušební době 3 měsíce, poloviční příspěvky na vzdělávání a po 5 letech služební auto a plně hrazené kontinuální vzdělávání.

Požadujeme loajalitu, komunikativnost, serióznost a prokazatelný zájem o praxi.

Své CV a motivační dopis prosím zašlete na mail galko.vet@gmail.com

15.12.2020

Veterinární ordinace U Alíka v Moravském Krumlově hledá veterinářku/veterináře na plný nebo částečný pracovní úvazek, vše domluvou.

Požaduji velký zájem o obor. V případě Vašeho zájmu nám prosím pošlete CV na infoualika@seznam.cz

15.12.2020

Dobrý den, hledáme novou kolegyni/kolegu na naši malinkou, ale novou a hezkou veterinární kliniku Bohemia v Písku.

Klinika je vybavena rtg přímou digitalizací, usg MyLab50 s lineární a dvěma sektorovými sondami pro kardio vyšetření vč. dopplerovského, hospitalizačními boxy s infuzními pumpami atd. Inhalační anestezie a kompletní monitoring životních funkcí pacienta při všech chirurgických zákrocích je naprostý standard.

Provádíme běžnou rutinní veterinární činnost, ale jsme také referenční pracoviště zejména pro kardiologii, onemocnění dýchacích cest, GIT a dermatologickou diagnostiku a terapii. www.veterinabohemia.cz

Nabízíme hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek, dle domluvy. Platové podmínky stanovujeme dle stupně odborných a hlavně praktických znalostí.

Rád bych našel někoho normálního, hodného, vstřícného a ochotného ke klientům i ke zvířatům. Zakládáme si na tom, že máme nadstandardní vztahy jak s klienty, tak i s jejich mazlíčky. Na klinice jsou dva psi, dvě kočky a jeden křeček (+ teď jedna veverka v mrazáku), takže nesmíte mít alergii na zvířata nebo na práci.

Při zájmu prosím volejte 776 168 435 nebo pište na mvdrnahlik@seznam.cz MVDr. Jan Náhlík

15.12.2020

Pro naši kliniku přijmeme ihned veterinárního lékaře/lékařku. Rády uvítáme absolventy/tky nebo lékaře s praxí.

Budete pracovat v menším a přátelském kolektivu. Rády podpoříme specializaci, ve které se chcete profesně rozvíjet včetně možnosti dovybavení pracoviště. Samozřejmostí jsou finanční příspěvky na průběžné vzdělávání.

Setkáte se zde s různorodou klientelou. Možnost získat zkušenosti v akutní medicíně bez nočních služeb. Dobré finanční ohodnocení. Pracovní doba ve všední dny na dvě směny (6,5 hodiny). Dopravní dostupnost z centra Prahy je 30 min. vlakem i autem.

V případě zájmu nás kontaktujte na emal: info@veterina-mnichovice.cz

15.12.2020

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák v Mělníce, hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku na částečný úvazek.

Forma spolupráce a doba nástupu dle dohody. Kontaktujte nás, prosím, nejlépe emailem vetklinik@seznam.cz

14.12.2020

Prodám nový operační - vyšetřovací stůl OL 1200 - koupený u fi.Texdan, je nevyužitý.

Cena 15500 Kč s DPH vč. záruky. tel: 603 345 541.

13.12.2020

VET-KLINIKA s.r.o. v Hradci Králové přijme veterinárního lékaře (lékařku), nejlépe s praxí.

Nabízíme:

• platové ohodnocení 40-70 000 Kč dle pracovních výsledků a zásluh, pro specialisty individuální platová nabídka!

• možnost odborného a kariérního růstu ve firmě s dvacetiletou tradicí., příspěvky na další vzdělávání (semináře, zahraniční stáže)

• spolupracujeme se špičkovými odborníky v oboru (kardiologie, ortopedie- artroskopie, dermatologie)

• nadstandartně vybavené pracoviště se zázemím

• možnost stravování v blízké jídelně

• ubytování možné v areálu kliniky zdarma

• zajímavé kolektivní akce, tématické zájezdy

Požadujeme:

• empatické ,příjemné a profesionální vystupování

• loajalitu k firmě

• samostatný a zodpovědný přístup, vysokou odbornou kvalitu

Více info: https://www.facebook.com/Vetklinika.cz, https://www.vetklinika.cz, +420 604 413 265

13.12.2020

Veterinární klinika MVDr.Pavel Galko Olomouc hledá veterinární sestru/bratra na HPP. Možno i zkrácený úvazek.

Upřednostňujeme kandidáty s praxí a vyžadujeme reálnou chuť pracovat!

Nabídky a CV prosím posílejte na mail galko.vet@gmail.com

12.12.2020

Veterinární klinika v Průhonicích hledá veterinární asistentku/asistenta.

Nabízíme zajímavou práci v ordinaci a na sále (budete asistovat při laparoskopických a jiných operacích) v moderně vybavené ordinaci.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou.

Svá CV prosím zasílejte na adresu job@veterinapruhonice.cz. Pro více informací o pracovišti navštivte www.veterinapruhonice.cz www.laparokastrace.cz

12.12.2020

Veterinární klinika v Průhonicích přijme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

- zodpovědnou práci pod vedením zkušených lékařů

- moderní přístrojové vybavení

- digitální RTG, nové USG, laparoskopie

- dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu

- podporu dalšího vzdělávání

- příjemné pracovní prostředí

- zázemí stabilní a fungující praxe

Požadujeme:

- zájem o oborovou specializaci, rádi Vás podpoříme a vybavíme

- praxi v oboru vítáme, ale není podmínkou, absolventa zaškolíme

- vstřícný a empatický přístup k pacientům a klientům

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: job@veterinapruhonice.cz nebo se ozvěte na tel. 605 264 461. www.veterinapruhonice.cz Děkujeme a těšíme se na Vás.

10.12.2020

Dobrý den, jmenuji se Marie je mi 27 let a hledám, práci ať už na hlavní pracovní poměr (plný úvazek), brigádu či stáž na pár hodin jako veterinární asistentka.

Mám soš agropodnikaní (bohužel nedokončené studium přerušeno v půlce 4 ročníku z osobních důvodů) a praxi v oblasti veteriny z ordinací cca půl roku tato práce mě velmi bavila motivovala a naplňovala proto bych ráda dostala příležitost se v tomto oboru dále rozvíjet a pracovat sama se věnuji chovu psu, koček a králíků takže se zvířátky jsem v každodenním kontaktu a nebojím se jakékoliv manipulace a práce s nimi. Jsem flexibilni co neumím se rychle naučím vlastním řidičský průkaz i auto takže není problém dopravit se kamkoliv krom věnování se svým zvířátkům chodím ještě vypomáhat dobrovolně do útulku pro opuštěná zvířátka.

Pracovní příležitost hledám v okolí Mělníka, Neratovic, Prahy, Mladé Boleslavi a přilehlého okolí kontaktovat mě v případě že by Vás má poptávka zaujala ráda zašlu svůj životopis kontakt na mne buď emailem hovawartici@seznam.cz nebo telefonní číslo 601 535 348

09.12.2020

Prodám LigaSure-ValleLab, harmonický skalpel a bipolární pinzeta. Plně funkční. Nejlepší pomocník každého chirurga!! vet.job@seznam.cz

09.12.2020

Prodám ultrazvukový přístroj General Electric LOGIQ 5 z roku 2009 se 2 sondami.

Cena 50 000 Kč s DPH /dohodou. Více o přístroji na tel. č.: 607 691 580

09.12.2020

Prodám velmi levně kryokauter KCH3/Es + Dewarovu nádobu, postarší centrifugu, příp. přidám zdarma diagnostický ultrazvuk BTL-8130. lvojacek@volny.cz

08.12.2020

Hledáme veterinární lékařku nebo lékaře pro práci v našem kolektivu v oboru veterinární medicíny malých zvířat na Opavsku.

Volejte : 602 538 724

07.12.2020

Přijmeme recepční/recepčního na HPP: Veterinární nemocnice Praha 10 přijme recepční/recepčního pro dvousměnný provoz.

Nabízíme Vám možnost být součástí jednoho z největších a nejlépe vybavených veterinárních pracovišť v ČR.

Požadujeme:

* SŠ vzdělání

* Znalost AJ výhodou

* Zkušenosti z veterinárního, chovatelského nebo zdravotnického prostředí výhodou

* Odhodlání učit se novým věcem a postupům

* Schopnost komunikovat s klienty, sympatické vystupování

* Spolehlivost, pečlivost a dobré organizační schopnosti

* Psychickou odolnost

Nabízíme:

* zajímavou práci a dobrý pracovní kolektiv

* zaměstnanecké výhody

* 1 týden dovolené navíc

* zázemí stabilní zavedené společnosti

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se dozvědět o našem pracovišti více informací, podívejte se na stránky www.aavet.cz nebo se k nám přijďte podívat osobně.

Máte-li zájem se zúčastnit výběrového řízení , stačí poslat krátký profesní životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu. Pozvánku na pohovor Vám zašleme následně po obdržení nabídky.

Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, můžete nás rovněž kontaktovat telefonicky na čísle 731 566 644. Rádi Vám dotazy zodpovíme. kontakt: dv@aavet.cz

07.12.2020

Daruji za odvoz sonografický přístroj Toshiba SONOLAYER SSA-250A, před rokem funkční, je mi líto ho vyhodit.

602 643 649, ludva.p@seznam.cz

06.12.2020

Přenechám pronájem malé ordinace ve středu Brna, vhodné i na salon pro psy,

info mob. 720 238 310

05.12.2020

Z důvodu koupě nového přístroje prodám plně funkční doteď používaný inhalační přístroj Anemat N8 včetně odpařovače anestetických plynů a monitor životních funkcí Ekona EM 401 (měří O2, CO2, anestetické plyny - isofluran) a nezbytný spotřební materiál - hadice, balonky, absorbér CO2 a dalšího potřebného materiálu.

Vše ukážu a vysvětlím. Vše je plně funkční stačí zapnout do zásuvky a lze ihned používat.

Cena dohodou. V případě zájmu pište na richard.batka@seznam.cz

04.12.2020

Do našeho týmu hledám nového kolegu či kolegyni. Primárně hledám zástup za rodičovskou dovolenou, ale věřím, že při vzájemné spokojenosti, bude naše spolupráce výrazně delší.

Koho tedy hledám? Veterinárního lékaře/lékařku, klidně i absolventa bez praxe, který má týmového ducha, zápal pro obor a ochotu učit se. Na pohovor zveme i studenty, kteří budou letos absolvovat, protože na šikovného člověka si ráda počkám.

Co nabízím? Úvazek 0,5-0,7, bez noční a víkendové pohotovosti, práci o víkendech jen výjimečně (když např. pacienti po operaci potřebují kontrolu), více než slušné finanční ohodnocení a podporu při vzdělávání a získávání chirurgických dovedností.

Své dotazy a životopisy prosím posílejte na veterina@landekvet.cz

04.12.2020

Chcete se rozvíjet na moderním pracovišti v prostředí krásné přírody Valašska?

V takovém případě neváhejte a napište nám na medipet@post.cz

https://www.medipet.cz/kariera.html

03.12.2020

Do zavedené veterinární praxe v Plzni přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i pár.

Práce v mladém kolektivu, spoustu zajímavých případů, nadstandardní finanční ohodnocení, podpora dalšího vzdělání.

Kontakt MVDr. Herynk Radek 732 969 741, email: herynkradek@seznam.cz

03.12.2020

Medicínské centrum Praha spol. s r.o., vyhlašuje výběrové řízení na výzkumnou pozici veterinární lékař/lékařka – projekt Avecell: (kmenové buňky, regenerativní medicína, reprodukční medicína, imunoterapie).

V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail: adela.vojvodova@mc-praha.cz

03.12.2020

Hipiatrická praxe. Přijmeme absolventa/absolventku střední veterinární školy do hipiatrické praxe.

Líšnice u Prahy. Více info na tel.: 737 37 47 84

03.12.2020

Veterinární klinika LIVE příjme do svého týmu veterinární sestru/ technika na HPP.

Požadované vzdělání: střední veterinární, střední zdravotní škola s maturitou, popř. VŠ zemědělská. Praxe vítaná.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: live@veterina-live.cz

03.12.2020

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o. Litoměřice příjme na HPP do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (i budoucího absolventa).

Nabízíme zaměstnání na jednom z největších a nejlépe vybavených pracovišť v ČR s dlouholetou praxí. Vybavení CT, RTG přímá, nepřímá digitalizace, laparoskopie, endoskopie, artroskopie, skiaskopie, harmonický skalpel, USG atd.).

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, plat 50 000 Kč a více a další bonusy dle zkušenosti a pracovního nasazení.

Uvítáme profesní růst a další specializaci. Služební byt k dispozici. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, CV na e-mail: bunczuk@seznam.cz Další informace na tel. č. 604 311 116, www.veterina-live.cz

03.12.2020

Veterinární klinika Na Hůrce v Praze přijme na HPP do svého týmu veterinární sestru/bratra.

Nabízíme zaměstnání na jednom ze špičkově vybavených pracovišť v ČR s dlouholetou praxí. Vybavení RTG digitalizace, intraorální RTG, dentální jednotka, profesionální laboratorní technika, laparoskopie, endoskopie, harmonický skalpel, USG atd.

Jsme specializovaná klinika na nemoci drobných savců a také na nemoci psů a koček.

Nabízíme dobré platové podmínky, stravenky Sodexo a bonusy dle zkušenosti a pracovního nasazení.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) praxe v oboru vítána. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz Další informace na tel. č. 251 614 378, www.vets4pets.cz

02.12.2020

Prodám rozvěrač, tři výměnné čelisti různé velikosti.

Nový, nevyužitý. Cena 490,-

E-mail: chir02@seznam.cz

02.12.2020

Nabízím stropní operační světla Berchtold Chromophare C-571 (22 000 Kč)

Inkubátor Drager Isolette C2000 (15000 Kč), Vyšetřovací UZ Medison Sonoace 8000SE. (20 000 Kč) Mechanický operační/vyšetřovací stůl ( 15 000 Kč).

Pro podrobnější info prosím piště vitek.spicka@mt-eng.cz

02.12.2020

Horsevets - terénní veterinární praxe zaměřená na medicínu koní hledá veterinárního lékaře/lékařku pro posílení týmu.

Působíme převážně ve východních a středních Čechách, sídlo máme ve Dvoře Králové nad Labem.

Nabízíme nadstandardní vybavení, podporu zkušených kolegů, podporu dalšího vzdělávání a další specializace, zajímavé platové ohodnocení a 6 týdnů dovolené.

Očekáváme příjemné vystupování, loajalitu, týmového ducha, samostatný a zodpovědný přístup, profesionalitu.

Bližší informace: https://www.facebook.com/horsevets.cz, https://www.horsevets.cz +420 603 585 394 Životopisy zasílejte na horsevets@horsevets.cz

01.12.2020

Dobrý deň, hľadám si prácu ako veterinárna sestra/technička.

Vyštudovala som kynológiu na UVLF v Košiciach, pracovala som ako ošetrovateľka psov v útulku, aktuálne pracujem už piaty rok ako veterinárna sestra (prvé dva roky som pracovala vo všeobecnej veterinárnej praxi, posledné roky pracujem na klinike so špecializáciou na neurológiu).

Práca vo veterinárnej sfére ma baví, rada sa učím novým veciam. Som pracovitá, flexibilná, zodpovedná, samostatná a cieľavedomá.Čo sa týka starostlivosti o pacientov, dávam si na tom veľmi záležať.

V prípade záujmu Vám zašlem svoj životopis, na ďalšie otázky veľmi rada zodpoviem prostredníctvom telefónu, e-mailu lmikusova@gmail.com alebo na osobnom stretnutí. Ďakujem Lenka Mikušová

30.11.2020

Prodám přenosný veterinární USND v zánovním stavu s konvexní sondou 6,5 MHz.

Ultrazvuk byl jako záložní přístroj použit 2x, má ještě ochrannou folii na displeji.

Původní cena 180 000 Kč, nyní 30 000 Kč.

Inzerát platí do smazání. reha-bor@seznam.cz

 
30.11.2020
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Praze-Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

* výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat pro absolventy 33 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

* možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

*služební vůz pro pracovní účely

* pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech příspěvek na služební vůz k osobním účelům ve výši 500 tis Kč.

*5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

* nadstandardně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

* zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

* příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

* další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

* možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

30.11.2020

Hledám veterinární posilu pro smíšenou praxi v okrese Ústí nad Orlicí na plný úvazek (popřípadě na částečný úvazek). Vhodné i pro absolventy.

Tel: 737 77 63 19, E-mail: jaroslavpesek.vet@seznam.cz www.veterina-letohrad.cz

30.11.2020

Dobrý den, přijmu výpomoc v Brně na balení balíčků na eshop.

V případě zájmu prosím kontakt na mail nase.veterina@seznam.cz

29.11.2020

Veterinární klinika Axa Rosice u Brna přijme veterinární sestru/bratra.

Hledáme sestřičku/bratra ideálně s praxí v oboru.

Požadujeme: příjemné vystupování, dobrou komunikaci, schopnost pracovat v kolektivu, spolehlivě řešit více úkolů naráz.

Náplň práce:

- recepce (telefonáty, objednávky, prodeje..)

- péče o hospitalizované pacienty a pomoc v ordinaci

- úklidové a technické práce

V případě zájmu prosím pošlete svůj CV s foto na email: axa@axa-vetklinika.cz nebo volejte 546 410 248. Děkuji

27.11.2020

Příjmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP do podhůří Jeseníků, okres Šumperk, do veterinární ordinace se smíšenou praxí.

Malá zvířata 40%, velká zvířata 40% a koně 20%. Prosím o zaslání životopisu a motivačního listu na e-mail: veterinahanusovice@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 303 793.

25.11.2020

Prodám autokláv PS20A (7000 Kč), horkovzdušný ster. HS62A (5000 Kč) obojí s dokumentací, dále oper. lampu Hanalux, zdroj světla, endoskop. kameru Olympus, aplikační pumpu a další.

Ruším chirurgické pracoviště. Ceny k jednání. MUDr. David Tomášek, Tel.: 602 303 877

25.11.2020

Prodám mandibulární a maxilární drill-nástavec na systém HDE.

Cena 9000 za kus.

Info na dirha@seznam.cz

24.11.2020

Veterinární klinika EMVET v Chotěboři přijme do týmu veterinárního lékaře/ku, i čerstvého absolventa FVL VFU, na hlavní nebo částečný pracovní poměr (vhodné i pro lékaře na rodičovské dovolené).

Práce v praxi malých zvířat, bez víkendových služeb a pohotovostí, se sestřičkou k ruce a dobrým vybavením (BCH a HEM analyzátor, RTG, USG, Doppler tlakoměr, inhalační anestezie, infuzní pumpa...).

Pokud by byl zájem o medicínu velkých zvířat je možné uplatnění i tam. Samozřejmě podporujeme další vzdělávání a odborný růst. Těšíme se na posilu týmu, empatické a příjemné jednání s klientem, radost a chuť hledat možnosti léčby našich pacientů i legraci na i mimo pracoviště.

CV a Vaše otázky posílejte na e-mail omeloun@emvet.cz

PS: V areálu kliniky je cvičák služebních plemen, kolega má pastvinu s koňmi, na klinice kávovar s velmi dobrým kafem k dispozici nám i klientům a v Chotěboři je lesní školka a škola.

24.11.2020

Prodám patnáct krabic obvazu Peha Crepp (100 obinadel 6x4 cm v jedné krabici). Cena 400 Kč za jednu. dirha@seznam.cz

24.11.2020

Prodám inhalační přístroj Anemat N8 z okolí Českých Budějovic.

Cena 15000 Kč.

Bližší informace 737 559 871.

23.11.2020

Veterinární ordinace v Klíčanech, na severním okraji Prahy, přijme veterinární asistentku/asistenta.

Nabízíme zajímavou práci s dobrým platovým ohodnocením, bez nočních směn. Praxe není podmínkou, rádi zaškolíme.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail RAntonova@seznam.cz

23.11.2020

Dobrý den, jmenuji se Andrea Krupařová a ráda bych našla práci na pozici veterinární sestry v Pardubicích nebo okolí v Pardubickém či Královehradeckém kraji.

Vystudovala jsem Střední odbornou školu Veterinární v Hradci Králové. Během studia jsem absolvovala praxe na veterinárních klinikách. Miluji zvířata, zajímám se o chov malých zvířat a věnuji se především chovu králíků. Ráda se učím novým věcem, jsem pracovitá, pečlivá a uvítám příjemný kolektiv.

V případě Vašeho zájmu zašlu životopis a přijdu na osobní pohovor. Neváhejte mě kontaktovat na emailu kruparovaa@outlook.cz nebo na čísle 722 343 322.

23.11.2020

Veterinární klinika Monáda v Českém Brodě hledá veterinární asistentku/asistenta. Možno na hlavní i vedlejší pracovní poměr.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnosti dalšího vzdělávání, práci v prostředí moderní kliniky. Dobré platové ohodnocení.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost a flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.

Vaše CV prosím zasílejte na email: recepce@monadavet.cz

23.11.2020

Veterinární klinika ANIMAL CLINIC-Bílá hora (Čistovická 44, Praha 6) přijme recepční/recepčního.

Rádi bychom vám nabídli stabilní a dlouhodobou spolupráci pro recepční nejlépe ze zdravotnického oboru.

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, sympatický projev, komunikativnost, organizační schopnosti a schopnost zvládat stresové situace

Náplň práce: komunikace s klienty (přímo, telefonicky, e-mailem), organizace objednávek návštěv a operačních zákroků k jednotlivým lékařům, práce na pc, administrativa, objednávání spotřebního materiálu a léků, další činnosti pro hladký chod recepce

Úvazek: 30-40 hod./týdně, na směny ranní/odpolední

Výhody: anglický jazyk, práce se systémem Winvet

Nabízíme: zajímavou a dynamickou práci v moderním prostředí s fajn kolegy, zázemí stabilní a rodinné firmy, zajímavé finanční ohodnocení

Nástup: ihned

Více informací naleznete na našem webu: animalclinic.cz a také na fb kliniky. Své životopisy s fotografií posílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová) Těšíme se na vás!

22.11.2020

Prodám inkubátor Ohmeda Ohio Care Plus, nevyužitý, cena 27000 Kč a starší lineární dávkovač, cena 7000 Kč.

Fota dodám na požádání. sedlackova.tyna@seznam.cz

22.11.2020

We are looking for a new colleague for ruminant practice (95% cattle, 5% small ruminants) in southern Styria.

Our daily practice covers the whole spectrum of cattle medicine - from AIs to surgery and finally herd management. Very friendly and supportive team (6vets), lovely clients, flexible work schedules, nightcalls and weekends fairly spread. Experienced background for beginners, great chance for experienced vets to take part in herd management on some top farm around whole Austria.

Fluent German is a must. Salary for beginners 2000€ + compensation for nightcalls etc. For vets with couple years of experience who are familiar with surgery above 3000€. http://www.dr-vet.at/

20.11.2020

Hledám posilu týmu do zavedené kliniky Prima-Vet v Praze 8.

Pracoviště je dobře přístrojově vybaveno (RTG, USG, laboratoř...), ordinační hodiny bez pohotovostí, nočních služeb a víkendů!

Jsme fajn tým a hledáme šikovného veterináře/ku, který je schopný samostatné práce, zapadne mezi nás a podtrhne dobrou náladu na pracovišti. Absolventa zaškolíme.

Více si řekneme na osobním pohovoru... Životopisy můžete posílat na vetepraha@seznam.cz

20.11.2020

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek.

Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb. Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

20.11.2020

Veterinární klinika MVDr. Aloise Lázničky, blízko Prahy, Poříčí nad Sázavou, přijme více veterinárních lékařů/lékařek.

Ordinace je zaměřena na medicínu malých zvířat. Přivítáme kolegy se specializací (ortopedie, oftalmologie, kardiologie …), ale i absolventy.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí. Klinika je velmi dobře vybavena (operační sály, 4 ambulance, hospitalizační boxy, rtg pracoviště, vlastní krevní laboratoř)Rozsah spolupráce dle dohody (plný nebo částečný úvazek).

Podporujeme profesní růst formou příspěvku na postgraduační vzdělání.

Kontaktujte nás prosím na a.laznicka@volny.cz nebo na telefonu: 775 064 640.

19.11.2020

Veterinární ordinace v Brně se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr.

Životopisy prosím zasílejte na mail: midvet@seznam.cz

19.11.2020

Přijmeme do kolektivu nového veterinárního lékaře/ku ve Zlíně.

Nabízíme příjemný kolektiv, výborné přístrojové vybavení a platové podmínky.

V případě zájmu prosíme zaslat životopis na info@veterina-lazy.cz

19.11.2020

Veterinární lékař/lékařka v ZOO Tábor

Perspektivní spolupráce v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Co bude Vaším úkolem:

• Dohled nad zdravotním stavem všech zvířat (80 druhů zvířat)

• Účast na výzkumných programech

• Vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy

• Zajištění preventivní péče (vakcinace, parazitologie)

• Vedení příslušných záznamů a dokumentace

• Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor

Co od Vás očekáváme:

• VŠ obor veterinární lékařství

• Kladný vztah ke zvířatům

• Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

• Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu

• Znalost práce na PC

• Řidičský průkaz skupiny „B“

Co Vám dá výhodu:

• Praxe v oboru

• Zkušenost s léčbou exotických zvířat

• Vlastní zkušenosti s chovem zvířat

Co Vám nabídneme:

• Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci

• Výborné finanční ohodnocení

• Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru

prace@zootabor.eu

19.11.2020

Dobrý den. Hledám práci na pozici veterinární technik / veterinární sestra v oblasti Kolín, Praha.

Vzdělání: Szeš Čáslav - chovatel, ošetřovatel (hlavní obor kynologie), výuční list SšchKj obor chovatel, ošetřovatel, jezdec. Jsem pracovitá, spolehlivá, kontaktní se zvířaty. Ráda se učím novým věcem, časově flexibilní. Za nabídky děkuji. Email: m.rudolska@seznam.cz

18.11.2020

Hledáme nového kolegu/kolegyni k doplnění našeho týmu veterinární kliniky v Třeboni.

Naší podmínkou je týmový duch, chuť na sobě pracovat a přijmout zodpovědnost. Hlavní náplň bude interní medicína a chirurgie měkkých tkání psů a koček. Vhodné i pro absolventy - zaškolíme, naučíme.

Preferujeme závazky s dlouhodobou perspektivou. NJ či AJ , práce s Vetis a u časová flexibilita výhodou.

Své CV prosím na info@vetpoint-trebon.cz , www.vetpoint-trebon.cz

18.11.2020

Prodám Ultrazvukový přístroj Midray DP-9900Plus, se 2 sondami. Abdominální: 35C50HA - 2.5-5MHz, Vaginální/rektální 65EC10HB - 5-7.5Mhz. režimy M-mode, B-mode. Rok výroby 2005, Vše plně funkční.

Cena 12000 Kč. milos.zubik@email.cz

18.11.2020

Nabízíme práci zootechnika/zootechničky a veterinárního technika/techničky v chovu prasat na Vysočině.

Firma JHYB s.r.o. Kontakt: MVDr. Tomáš Staněk, 731 42 7979. stanek@jhyb.cz

18.11.2020

Veterinarni klinika pro mala zvirata v Severnim Poryni-Vestfalsku hleda pro posileni tymu veterinarni lekarku/lekare, pripadne absolventa.

Nabizime nastupni plat 3000 euro s trvalym zvysovanim. Dale az sedm tydnu dovolene. Moznost profesniho rustu. Prechodne ubytovani jsme schopni zajistit ve sluzebnim byte. S trvalym bydlenim radi pomuzeme. Neslouzime nocni sluzby.

Pozadujeme samostatnost, zodpovednost. Aspon castecna znalost nemciny je podminkou.

V pripade Vaseho zajmu kontakt, prosim na fa10@seznam.cz

17.11.2020

Dobrý den, jmenuji se Vendula Nováková a ráda bych našla práci na pozici veterinární sestry popřípadě techničky, ve Zlínském kraji nebo v okolí Přerova.

Vystudovala jsem Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži. Během studia jsem měla praxe na různých veterinárních klinikách a v salónu pro psy. Ráda se učím novým věcem, jsem pečlivá a pracovitá. Miluji zvířata, obzvláště se zajímám o chov a výcvik psů.

V případě Vašeho zájmu zašlu životopis a přijdu na osobní pohovor. Neváhejte mě prosím kontaktovat na čísle 728 475 672 nebo na emailu wendynovakova@seznam.cz Za případné nabídky budu vděčná.

16.11.2020

Daruji za odvoz vyvolávací tanky, RTG filmy, RTG kazety, rámečky, negatoskop.

Telefon: 604 968 878

15.11.2020

Prodám operační světlo upevněné do stropu, otočné rameno nastavitelné v rozsahu 4 m horizontálně, 1,5 m vertikálně. Nastavitelná intenzita, dvě halogenové žárovky, osvědčená konstrukce. Tel. 602 252 526

13.11.2020

Pěkný den! Hledáme do našeho týmu veterinární lékaře/lékařky, kteří se chtějí podílet na tvorbě obsahu v novém Start-up projektu.

V současné době otevíráme tzv. virtuální ambulanci. Spouštíme mobilní aplikaci pro majitele mazlíčků (pes a kočka), rozvíjíme televeterinu. Aktuálně potřebujeme veterinární lékaře/lékařky, kteří nám pomohou psát články pro majitele mazlíčků. Článek je definován Vámi, zajímavá témata, rady, atd.

Výhoda pro Vás? - profilace vlastní ambulance nebo kliniky. Více informací na www.buddyvet.cz Pokud máte zájem, můžete se přihlásit rovnou zde: https://www.buddyvet.cz/tvorba-obsahu/ Pokud se chcete zapojit do odpovídání ve veterinární poradny, více informací je zde: https://www.buddyvet.cz/nabor/ Kontakt na nás: aplikace@buddyvet.cz Telefon: 725 553 342

13.11.2020

Prodám kazety 40x35cm 2x,2 tanky na ruční vyvolávání a mřížky. Cena 1000,-.

V případě zájmu, telefonujte: 604 713 830 nebo pište na email: irena.aubrechtova@seznam.cz

13.11.2020

Pronajmu částečně zařízenou veterinární ordinaci + salon pro psy v Praze 9 (Černý Most).

Bližší informace na telefonním čísle 603 332 053.

13.11.2020

Zavedená veterinární ordinace v Praze 9 (Černý Most) hledá veterinárního lékaře nebo lékařku.

Bližší info na telefonním čísle 603 332 053.

12.11.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy přijme veterinární asistentku/asistenta na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Práce na 25 let fungující moderně vybavené klinice, bez nočních směn a přesčasů. Vhodné i pro absolventy. Prosíme o životopis na email vetklin@seznam.cz

11.11.2020

Prodám zubní RTG MINDENT 70DC ve velmi dobrém stavu, zkouška stability platná, RTG je nutné zavěsit na zeď, případně je možné k němu dodat pojízdný stojan.

RTG bez stojanu cena 12000 Kč, cena stojanu dle dohody. Tel.: 775 940 772

11.11.2020

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu.

CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

10.11.2020
Prodám sestavu IDEXX kompletní bio i hemt. Nevyužita. Info na tel. 602 421 641
10.11.2020

Jsem absolventka SZTŠ a přijmu práci veterinární sestry, nebo recepční na veterině v Plzni.

Jsem starší, ale pohodová a hledám příjemný kolektiv. indigo16@seznam.cz

09.11.2020

Dobrý den, hledám práci na zkrácený úvazek či brigádu na pozici veterinární asistentky v Jablonci nad Nisou nebo Liberci a okolí.

V roce 2019 jsem dokončila studium SZeŠ Lanškroun, obor veterinářství. Mám zkušenosti především s malými zvířaty, ale práce s velkými se nebojím. Jsem empatická, spolehlivá a ráda se učím novým věcem.

Ráda Vám zašlu své CV. Za případné nabídky děkuji. Olga Černá, olgacerna16@seznam.cz

08.11.2020

Přijmu do veterinární ordinace ve Zlíně veterinárního lékaře/ku.

Nabízím práci v příjemném kolektivu, pracovní dobu v rozsahu 30hod/týdně, bez nočních služeb a pohotovostí.

Požaduji zájem o práci a další profesní růst, příjemné vystupování a spolehlivost. Praxe vítána, ale vhodné i pro absolventy se zájmem o obor.

V případě zájmu prosím pište na veterina-svahy@email.cz nebo volejte na tel. č. 737 518 187. Více info na www.veterina-svahy.cz

08.11.2020

Veterinární ordinace ERVET v Čelákovicích hledá veterinární techničku/technika na částečný pracovní úvazek.

Nabízíme: Práci v příjemném kolektivu, možnosti dalšího vzdělávání, moderní vybavení, rodinný přístup. Bez víkendových služeb a nočních pohotovostí.

Požadujeme: dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost, praxe v oboru.

Vaše CV prosím zasílejte na email: ervet@ervet.cz

07.11.2020

Dobrý den hledám do malého tymu Veterinární kliniky Elza v Kolíně lékaře/ku VFL, VFHE

Nabízím špičkové zázemí kliniky s možností ubytování. Plný nebo zkrácený úvazek.

Více po tel. Děkuji za Vaši nabídku MVDr. Lukáš Panek, 777 219 209, Lukas1.panek@seznam.cz

05.11.2020

Veterinární klinika ZooVet v Hradci Králové hledá novou posilu – veterinárního lékaře/lékařku do našeho mladého týmu.

Nabízíme práci v přátelské atmosféře špičkově vybaveného pracoviště.

Vítáme zájem o rozvoj v oborech ortopedie, neurochirurgie, artroskopie, laparoskopie a endoskopie.

Finanční a časová podpora osobního růstu a vzdělávání je samozřejmostí. Možnost ubytování v útulné relativně nové garsoniéře. Kontakt: tel. 739 356 528, vaclav-bartos@seznam.cz.

04.11.2020

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do ordinace pro malá zvířata ve Znojmě.

Možnost i částečného úvazku, nutnost praxe - samostatnost. Kontakt: znovet@seznam.cz

04.11.2020

Pro rozšíření našeho týmu hledáme lékaře/lékařku. Naše klinika se zaměřuje převážně na medicínu psů a koček. Sídlíme na Praze 3, kousek od OC Flora.

Co můžeme nabídnout:

- práci na HPP, VPP, DPP nebo IČO

- zajímavé finanční ohodnocení a systém dalšího odměňování

- pracovní dobu bez víkendových služeb a pohotovostí, kterou si po domluvě můžete uzpůsobit podle sebe

- přátelské prostředí a mladý kolektiv

- odbornou konzultaci a pomoc s řešením komplikovaných případů

- skvěle vybavené pracoviště

- USG, RTG s přímou digitalizací, laboratorní přístroje, inhalační přístroj, kauter Chiratom,...

- proplácení kurzů a podporu dalšího vzdělávání v oboru

- práce vhodná i pro absolventy, rádi Vás zaučíme

Co požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární medicína

- občasné výjezdy k pacientům domů

- vlídné zacházení se zvířaty i s klienty

- komunikativnost a příjemné vystupování

- ochotu dále se vzdělávat

- praxe v chirurgii velice vítána, ale není podmínkou

- angličtina a praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou

V případě zájmu zašlete své CV na emailovou adresu jana@tuharska.cz nebo jicinska47@gmail.com

04.11.2020

Společnost IDEXX Laboratories s.r.o. hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Field Support Representative pro Českou republiku.

V rámci Vašich pracovních povinností budete komunikovat s našimi zákazníky, veterinárními lékaři. Budete s nimi úzce spolupracovat na maximálním využití našich diagnostických řešení a starat se o odbornou a technickou stránku věci. Pokud jste komunikativní, máte dobré prezentační dovednosti, máte blízko k technologiím a veterinárnímu prostředí, aktivně řídíte (průkaz B) a komunikujete v angličtině (psaná i mluvená forma), možná hledáme právě Vás.

What will you be doing In your capacity as Field Support Representative, you will be training and coaching our new and existing customers located in the Czech Republic. You will be providing medical and technical support related to Company product or service installation, training and/or troubleshooting. Installs products and services at customer locations, trains customers in their use and investigates and resolves any technical or other problems. You will closely partner with the local sales teams, to ensure customer satisfaction in the use and capability of our products (in-house diagnostic instruments, consumables) and services. Who are we looking for¨ We are looking for a customer focused individual with a passion for training, coaching and working with people. Your professional experiences in a customer facing role is essential. Your excellent communication skills in Czech and English will enable your success in this role. You should have communication skills, affinity to technologies and a deep understanding of various functions within the veterinary laboratory diagnostic departments, therefore your experience in the fields of laboratory or veterinary practice (Vet Technician, Vet Assistance, Veterinary Doctor) is a great advantage. What skills and abilities you need to have You should have technical skills to troubleshoot problems with Company products and services, including PC skills. Communication skills, both written and verbal, including presentation skills are also very important. Coordination, project management ability and relationship management skills, including ability to resolve difficult customer situations. Ability to adapt to varying customer situations and through the use of effective listening skills, understand and respond to the unique needs of each customer. Ability to travel internationally and to drive car for extended periods.

V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: Jan-Karlik@idexx.com.

03.11.2020

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinárního lékaře/ku.

Nabízím příjemný kolektiv a výborné přístrojové vybavení. V případě zájmu prosím životopis na nase.veterina@seznam.cz

03.11.2020

Hledá se instrumentářka/instrumentář a sálová sestra/bratr na ortopedii a chirurgii - veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Praha 6),

Instrumentář/ka musí být pečlivá/vý, komunikativní, zodpovědná/ný, rychlá/lý, přizpůsobivá/vý, psychicky odolná/ný a také alespoň trochu technický typ, protože pracuje s některými přístroji na sále. Takový “anděl” na náš sál :-).

Co je náplní práce?

- příprava operačního sálu a nástrojů

- péče o pacienta před a po zákroku

- příprava operačního pole a pacienta

- monitoring anestezie, asistence některých zákroků

- péče o nástroje/přístroje po provedených operacích

- úklid

Co naopak můžeme nabídnout my?

- zajímavou, dynamickou a smysluplnou práci

- dlouhodobou a stabilní spolupráci v rodinné firmě

- odpovídající mzdové ohodnocení

- moderní a perfektně vybavené pracoviště

- podpora odborného růstu a vzdělávání

- mladý a přátelský tým kolegů

- zaučení do našich systémů

Více informací o našem pracovišti najdete na webu www.animalclinic.cz a na našem fb. Své životopisy s fotografií a případné dotazy posílejte na e-mail: Terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová). Těšíme se!

03.11.2020

Nabízím inkubátor Drager Isolette C2000, po domluvě mohu i dovézt. Vyšetřovací UZ Medison Sonoace 8000SE. Anesteziologický přístroj Drager Cato. Mechanický operační/vyšetřovací stůl. Ventilátor Drager Evita 4. Elektrochirurgické přístroje mono i bipolar a další vybavení. Nabízím opravy kabeláže elektrokauterů a další servis veterinárního vybavení. Pro podrobnější info prosím piště vitek.spicka@mt-eng.cz

03.11.2020

Nabízím práci pro veterinárního lékaře/lékařku na pozici veterinární lékař pro malou, případně smíšenou praxi.

Solidní vybavení pracoviště a možnosti dalšího vzdělávání. ludek.rytir@seznam.cz

02.11.2020

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do zaběhnuté kliniky v Uhříněvsi bez non-stop provozu. Nabídka platná i pro absolventy, které ochotně zaškolíme.

Požadujeme ochotu vzdělávat se, kolegialitu, loajalitu a komunikativnost s příjemným vystupováním. Ochota odpracovat zkrácenou víkendovou směnu jednou za 3 týdny.

Nabízíme práci bez nočních směn, volné svátky, podporu dalšího vzdělávání a specializace v nadstandardně vybavené klinice, adekvátní finanční ohodnocení.

V případě zájmu své CV + motivační dopis zasílejte na: info@veterina-svobodnik.cz

02.11.2020

Prodám sonografický přístroj Mindray DC 6.

Rok výroby: 2014 (včetně dvou sond): 15" LCD + dvě uz. sondy 1x mikrokonvexní vaginální 9 Mhz + 1x abdominální 5 Mhz. Barevný a energetický doppler pro kardiologii, PW, CW, THI, Automatická optimalizace obrazu, M-mode. Výkonnostní třída: 43. Zachovalý stav po prvním majiteli z gynekologické ambulance.

Cena nového přístroje 750000,-, současná prodejní cena 99 000,- s DPH info@veterinavozak.com,  ev. na tel. 602 432 180. Sleva prvnímu zájemci

02.11.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata v Liberci přijme veterinárního lékaře/ku.

Požadujeme dobrou orientaci v oblasti interní medicíny malých zvířat, alespoň základní zkušenosti v oblasti chirurgie malých zvířat výhodou.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vlídný přístup ke klientům a pacientům, spolehlivost a flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.

Nabízíme práci v prostředí moderní veterinární kliniky s kvalitním diagnostickým zázemím, nadstandardním vybavením a podporou dalšího vzdělávání.

V případě zájmu pošlete CV na adresu info@veterina-liberec.cz.

01.11.2020

Prodám sterilizační nové boxy různých velikostí: box XS 1000 Kč , S 1350 Kč, M 1800 Kč, L 2400 Kč, XL 2900 Kč, XXL 4000 Kč. V případě zájmu zašlu více fotek a rozměry. lksmarek@centrum.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky