Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám práci – personálNový inzerát
14.10.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra/asistentka. Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu obor Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty. Zajímám se o zvířata, především o jejich pohodu a zdraví.

Díky svému vystudovanému oboru mám praxi se zvířaty. Absolvovala jsem i týdenní praxi na veterinární klinice v Praze, díky které jsem si potvrdila, že mě tato práce opravdu baví.

Jsem spolehlivá, pracovitá, ráda se učím nové věci, a především mám ráda práci se zvířaty jakéhokoliv druhu. Nástup možný ihned.

Hledám práci v Ústeckém kraji, nejlépe v okolí Mostu, Loun a Žatce. V úvahu by přicházel i Rakovník a okolí. V případě zájmu ráda zašlu životopis. Email: kate.sochorova@seznam.cz. Děkuji za nabídky.

04.10.2019

Hledám práci veterinární sestry/zootechničky. Původně jsem vystudovaná psycholožka, aktuálně dokončuji dálkově Zájmové chovy zvířat na ČZU (jsem v 5. ročníku). Zajímám se o pomoc zvířatům, jejich ochranu a etologii. Jsem spolehlivá, pozitivní, mám vynikající fyzickou kondici a ráda se učím novým věcem. Byla bych vděčná za praxi se zvířaty.

Hledám práci v okolí Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Hranic na Moravě, Kopřivnice a podobně. Ráda zašlu životopis. eva.grestenbergerova@gnj.cz

26.09.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra / asistentka na plný úvazek s odpovídajícím finančním ohodnocením. Mám vystudovanou Tauferovu střední školu veterinární obor veterinářství a dále mám osvědčení jako zdravotnický záchranář (CŽV - Ostravská univerzita).

Praxe - Veterinární nemocnice Opava a Veterinární klinika Ostrava jako veterinární sestra. Anglický jazyk na pokročilé úrovni. Nástup možný ihned. Bydlím v Moravskoslezském kraji, okres Bruntál.

Nabízím zkušenosti, odpovědnost, kladný vztah ke zvířatům, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu. V případě zájmu zašlu profesní životopis. Kontakt tel. 737 856 205, email: p.dlugosova@seznam.cz

25.09.2019

Dobrý den, hledám práci jako veterinární asistentka/sestra na zkrácený úvazek (brigádu) v Praze. Mám vystudovanou střední veterinární školu a nyní nastupuji na ČZU, proto brigádu. Jsem spolehlivá, rychle učenlivá a přátelská. Nástup možný ihned. Kontakt na mne: sinor22@seznam.cz Děkuji za nabídky. Simona Bubeníčková

25.09.2019

Hledám práci nebo praxi v oboru veterinárního technika v Jihočeském kraji (Kaplice, Trhové Sviny, Český Krumlov, České Budějovice...).

Mám za sebou několik let studia zootechniky a molekulární biologie, praxi ve výzkumném ústavu v laboratoři zabývající se fenogenomikou, jsem zvyklá zacházet s malými i hospodářskými zvířaty, mám zkušenost s asistencí u porodů apod. Mluvím anglicky a německy, jsem aktivní řidič (skupina B), ráda bych se dále vzdělávala. Preferuji práci na částečný úvazek.

Jakékoliv další dotazy ráda zodpovím. Email: anna.saxlova@seznam.cz, tel.: 608 061 749. Děkuji.

16.09.2019

Hledám pracovní uplatnění v oblasti veterinární - veterinární asistentka, distribuce léčiv, chovatelství apod. Mám VŠ a střední odborné vzdělání v oboru 43-41-M/01 Veterinářství a dále se vzdělávám na kurzech a seminářích a 20leté zkušenosti s chovem psů. Jsem spolehlivá, pečlivá, flexibilní a učenlivá. Nejlépe v Moravskoslezském kraji. Za případné nabídky děkuji. reznahana@gmail.com

28.08.2019
Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestra/asistent v Praze, na plný či částečný úvazek. Nastoupit mohu cca začátkem října.

Vystudovanou mám střední zdravotnickou školu (obor zdravotnické lyceum) a v tuto chvíli dokončuji bakalářské studium biologie na Univerzitě Karlově. Rok jsem pracovala v záchranné stanici pro volně žijící živočichy, dále jsem absolvovala např. letní neplacenou praxi na veterinární klinice a v parazitologické laboratoři. Se zvířaty jsem vyrůstala a práce s nimi mě naplňuje, ve volném čase se věnuji i jejich ochraně. Ovládám anglický jazyk i latinskou lékařskou terminologii. Jsem spolehlivá, učenlivá a časově flexibilní. Předem děkuji za nabídky, celý životopis ráda na vyžádání zašlu. monii.urbanova@seznam.cz

18.08.2019

Dobrý den, hledám práci, brigádu nebo placenou stáž jako veterinární asistentka mám SŠ agropodnikani bohužel nedokončenou přerušena v půlce 4 ročníku z osobních důvodů a praxi ve veterinární ordinaci cca 7 měsíců práce se zvířaty mě velice baví a naplňuje proto bych se ráda v oboru veterinární asistentky (sestřičky) dále rozvíjela a získávala další praxi a zkušenosti hledám uplatnění v lokalitě Mělník, Praha, Česká Lipa a okolí za veškeré nabídky předem moc děkuji v případě vašeho zájmu ráda zašlu životopis a více informací o mě a prosím o kontaktování na tel čísle 601 535 348 nebo emailu Marie.55@seznam.cz

15.08.2019

Karlovarský kraj - Hledám práci, životní změnu i splnění životního snu a naplnění v práci se zvířaty a pomoci jim.

I přesto, že nemám vzdělání ani praxi v oboru veterinářství (pouze z chovu vlastního zvířectva - psi, kočky, papoušci a jiná malá domácí zvířata), mohu nabídnout učenlivost, logické uvažování, kreativitu, organizační schopnosti, pečlivost, empatii, zapálení, lásku ke zvířatům a jistě i spoustu dalšího.

Pracuji 15 let v administrativě se zaměřením na investice a správu majetku, dotace a ve stavebnictví. Mám zkušenosti s vedením týmu i několika samostatných provozů, práce na PC a, vlastním ŘP do. B. Možný nástup po 2 měsíční výpovědní lhůtě.

Za nabídky děkuji. Andrea Kadlecová, Andrea.kadlecova@seznam.cz

14.08.2019

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry/recepční, ideálně na částečný úvazek, nebo DPP.

Mám za sebou několik let studia zootechniky a biologie na VŠ, rok práce v genetické laboratoři, mám letité zkušenosti s chovem malých i hospodářských zvířat. Mám příjemné a klidné vystupování, jsem spolehlivá, ráda bych se dále učila, mám řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), ovládám angličtinu na úrovni B2, jsem zvyklá číst i odborné texty. V lokalitách Trhové Sviny, Kaplice, Nové Hrady, Český Krumlov a okolí.

Kontakt na mne je: 608 061 749, anna.saxlova@seznam.cz

Budu ráda za Vaše nabídky a ráda zodpovím i případné další dotazy. Se srdečným pozdravem, Anna Saxlová

12.08.2019

Dobrý den, hledám práci veterinární asistentky na částečný úvazek, DPP či výpomoc, vše je na dohodě. VOŠ vzdělání humanitního směru, celoživotní práce se zvířaty (chovatelství, výcvik, petsitting, zoo prodejny, praxe na veterinární klinice, v současné době na částečný úvazek ošetřovatelka koček v útulku.) Jsem spolehlivá, empatická a moje láska ke zvířatům nemá hranice. Praha. Kontakt: cat.kingdom@email.cz Za nabídky děkuji.

09.08.2019

Dobrý den, jsem absolventkou TSOŠ Veterinární v Kroměříži a ráda bych pracovala jako veterinární technik/sestra a nebo ošetřovatelka (ideální by byli koně). Jsem spolehlivá, pracovitá, rychle a ráda se učím novým věcem. Nejvhodnější místo je pro mě Havířov ale mohu dojíždět i do Ostravy. Momentálně mám zaměstnání mimo obor a proto se musí počítat s výpovědní lhůtou.

Lze mě kontaktovat na email: lucie.d@centrum.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky