Komora veterinárních lékařů České republiky

Hledám práci – personálNový inzerát
07.11.2018
Zvýhodněná inzerce

Dobrý den, hledám práci veterinární asistentky na hlavní nebo částečný pracovní úvazek. Praha, Kolín. paja.sestricka@email.cz

07.11.2018

Dobrý den ! Jmenuji se Kononova Inna, hledám práci na pozici veterinární sestry.

Jsem z Ukrajiny, mám zkušenosti s asistencí v oddělení intenzivní péče. Mám velkou touhou po růstu a vývoji jako specialista veterinární medicíny. Ve volném čase v práci se podílím na pooperační rehabilitaci pacientů s poruchami muskuloskeletálního systému. Jsem připravená hodně pracovat, moc se rychle učím a lehce s kýmkoliv komunikuji.

Intenzivně studuju český jazyk, mam trvalý pobyt a můj diplom je uznán VFU Brno. E-mail: innasorento@gmail.com

05.11.2018

Hledám práci veterinární sestry Mělník, Mladá Boleslav a okolí. Praxe v oboru 8 let. andrea.kostelecka@seznam.cz

21.10.2018

Dobrý den, hledám vhodné pracovní místo na pozici veterinární sestry. Jsem vystudovaná veterinární asistentka se zaměřením na velká i malá zvířata a ráda bych pracovala ve svém milovaném oboru.

Co nabízím: Pracovitost, ochotu se dále vzdělávat, asertivitu, veselou povahu a pozitivní energii, spolehlivost a především obrovskou lásku ke zvířatům.

Místo: Ústecký kraj.

V případě zájmu o další informace či osobní pohovor, budu ráda když mě kontaktujete na emailové adrese kyaras@seznam.cz. Děkuji

09.10.2018

Veterinární sestřička hledá zaměstnání na zkrácený nebo plný úvazek. Praha, Praha-východ, Středočeský kraj. sestra.prace@post.cz

02.10.2018

Jsem VŠ humanitního směru a ráda bych pracovala jako asistentka/recepční veterinárního lékaře. Lokalita Šlapanicko (Brno - venkov), Slavkovsko (Vyškov), případně Brno - město.

Nabízím zodpovědnost a spolehlivost, ochotu a připravenost se dále vzdělávat a učit novým věcem, radost z práce se zvířaty a příjemné vystupování k lidem. Případné odpovědi prosím na mail: marcelakeprtova@seznam.cz. Děkuji a hezký den.

01.10.2018

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry. Vystudovala jsem ČZU, obor kynologie, bakalářskou práci jsem měla zaměřenou na výživu miniaturních plemen psů. Nikdy jsem v oboru nepracovala, ale ráda bych konečně začala. Jsem z Prahy 9. Případné nabídky posílejte na email: veterina@dianaprokopova.cz, ráda Vám zašlu můj životopis i s fotografií. Děkuji!

22.09.2018

Dobrý den, hledám práci na pozici Zootechnikveterinární technik/ recepční v Moravskoslezském kraji, ideálně Frýdecko-Místecko, Karvinsko nebo Ostrava. Mohu nabídnout VŠ vzdělání na VFU-FVHE (Bezpečnost a kvalita potravin), praxi na pozici Zootechnik ve VKK, pozitivní vztah ke zvířatům. Šárka, sarka.kufova@email.cz

15.09.2018

Hledám práci jako veterinární asistentka v okolí Ostravy, Havířova, ... Studovala jsem Tauferovu střední odbornou školu v Kroměříži a poté vysoké školy v oboru potravinářství. Mám kladný vztah ke zvířatům. Mým koníčkem je např. jízda na koni, agility se psem. Ozvěte se prosím na hverka@seznam.cz.

11.09.2018

Dobrý den, hledám práci jako veterinární asistent na hlavní pracovní poměr v Praze nebo na Kladně. Jsem časově flexibilní, ráda se učím novým věcem, miluji zvířata, ráda bych se dále vzdělávala v oboru. Nástup září-říjen 2018.

Studium jsem absolvovala na Střední zemědělské škole v Rakovníku, obor chovatelství. Více info emailem. TerezaMaurerova@gmail.com. Předem děkuji za případné nabídky.

05.09.2018

Hledám uplatnění jako veterinární asistentka v okrese Ostrava, Karviná, Frýdek - Místek, Nový Jičín. Mám 20ti leté zkušenosti s chovem psů, velmi kladný vztah ke zvířatům i přírodě. Mohu pomoci s administrativou (jsem VŠ ekonomického směru). Vzdělání doplňuji na SŠ veterinární. Možno i na částečný úvazek. Jsem spolehlivá, pečlivá a flexibilní. Nabídky zasílejte prosím na mail reznahana@gmail.com nebo telefonicky 603 711 300.

03.09.2018

Veterinárna asistentka/technička Brno, Blansko a okolie

Dobrý deň, hľadám si prácu na pozíciu veterinárna asistentka/technička. Mám školenie na VFU v Brne na odchyt túlavých a opustených zvierat bez pána, starostlivosť o nich vrátane starostlivosti o ne v útulkoch. K tomuto školeniu tiež prináleží osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre zber a neškodné odstraňovanie kadáverov zvierat v záujmovom chove.

Anglický jazyk na komunikačnej úrovni. 2B, empatická, láskavá, so zmyslom pre poriadok, čistotná, učenlivá a ochotná neustále sa vzdelávať ďalej, Odolná voči stresu. Skúsenosti z útulkov mám. PC ovládam na bežnej používateľskej úrovni

So zvieratami vyrastám od mala, základné znalosti ktoré by mal mať každý chovateľ mám. Krv mi problémy nerobí, rada sa naučím novým veciam a znalostiam. Ponuky prosím na tel: 730 803 447 alebo na ingrid.kirchmaierova@gmail.com

Ďakujem, s prianím príjemného dňa. Ingrid Kirchmaierová

Komora veterinárních lékařů České republiky