Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám práci – personálNový inzerát
23.11.2020

Dobrý den, jmenuji se Andrea Krupařová a ráda bych našla práci na pozici veterinární sestry v Pardubicích nebo okolí v Pardubickém či Královehradeckém kraji.

Vystudovala jsem Střední odbornou školu Veterinární v Hradci Králové. Během studia jsem absolvovala praxe na veterinárních klinikách. Miluji zvířata, zajímám se o chov malých zvířat a věnuji se především chovu králíků. Ráda se učím novým věcem, jsem pracovitá, pečlivá a uvítám příjemný kolektiv.

V případě Vašeho zájmu zašlu životopis a přijdu na osobní pohovor. Neváhejte mě kontaktovat na emailu kruparovaa@outlook.cz nebo na čísle 722 343 322.

19.11.2020

Dobrý den. Hledám práci na pozici veterinární technik / veterinární sestra v oblasti Kolín, Praha.

Vzdělání: Szeš Čáslav - chovatel, ošetřovatel (hlavní obor kynologie), výuční list SšchKj obor chovatel, ošetřovatel, jezdec. Jsem pracovitá, spolehlivá, kontaktní se zvířaty. Ráda se učím novým věcem, časově flexibilní. Za nabídky děkuji. Email: m.rudolska@seznam.cz

17.11.2020

Dobrý den, jmenuji se Vendula Nováková a ráda bych našla práci na pozici veterinární sestry popřípadě techničky, ve Zlínském kraji nebo v okolí Přerova.

Vystudovala jsem Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži. Během studia jsem měla praxe na různých veterinárních klinikách a v salónu pro psy. Ráda se učím novým věcem, jsem pečlivá a pracovitá. Miluji zvířata, obzvláště se zajímám o chov a výcvik psů.

V případě Vašeho zájmu zašlu životopis a přijdu na osobní pohovor. Neváhejte mě prosím kontaktovat na čísle 728 475 672 nebo na emailu wendynovakova@seznam.cz Za případné nabídky budu vděčná.

10.11.2020

Jsem absolventka SZTŠ a přijmu práci veterinární sestry, nebo recepční na veterině v Plzni.

Jsem starší, ale pohodová a hledám příjemný kolektiv. indigo16@seznam.cz

09.11.2020

Dobrý den, hledám práci na zkrácený úvazek či brigádu na pozici veterinární asistentky v Jablonci nad Nisou nebo Liberci a okolí.

V roce 2019 jsem dokončila studium SZeŠ Lanškroun, obor veterinářství. Mám zkušenosti především s malými zvířaty, ale práce s velkými se nebojím. Jsem empatická, spolehlivá a ráda se učím novým věcem.

Ráda Vám zašlu své CV. Za případné nabídky děkuji. Olga Černá, olgacerna16@seznam.cz

31.10.2020

Dobrý den, jmenuji se Lenka Sedláčková a hledám práci na pozici veterinární sestry/technika/recepční nebo zootechnika v Hradci Králové a dojezdové vzdálenosti.

Mám vystudovanou SZEŠ Lanškroun - obor veterinářství. Mám zkušenosti jak s velkými, tak s malými zvířaty. Momentálně pracuji jako ošetřovatelka koní ve sportovní parkurové stáji. Dále dálkově studuji VŠ - obor zootechnik. Zvířata miluji, jsem učenlivá a spolehlivá.

V případě zájmu zašlu CV. Za případné nabídky budu velmi vděčná. Kontaktní email: lenkasedl0201@gmail.com

22.10.2020

Dobrý den. Jmenuji se Nikola Konůpková a hledám práci na pozici veterinární sestry popřípadě recepční v okolí Strážnice, Veselí nad Moravou, Hodonín.

Mám vystudovanou Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži, miluji zvířata - především kočky, jsem učenlivá, zodpovědná a spolehlivá. V případě zájmu pošlu CV, popřípadě i motivační dopis. Neváhejte mě kontaktovat na emailu nikolka.konupkova@seznam.cz Děkuji moc za případné nabídky.

21.10.2020

Dobrý deň. Hladám prácu na pozíciu veterinárna sestra/recepčná.

V roku 2013 som ukončila štúdium na SpoŠ Trnava (odbor veter. asistent/zootechnik). Prax v odbore mám 2,5 roka. Mám dlhoročné skúsenosti s chovateľstvom. Hladám prácu v rámci celej ČR.

V prípade záujmu, rada pošlem životopis. maireja030@gmail.com

21.10.2020

Dobrý den. Mé jméno je Sára Chroboková. Hledám práci na plný úvazek jako veterinární asistentka, nebo recepční.

Mám vystudovanou střední odbornou školu veterinární a miluji zvířata. Práce se zvířaty mne velice baví a naplňuje. Měla jsem již praxe na různých veterinárních klinikách. Jsem flexibilní, pracovitá a pečlivá.

Můj email je sara.chrobokova@seznam.cz. Moc ráda Vám zašlu svůj životopis. Krásný den. Chroboková Sára

06.10.2020

Dobrý den, Sháním práci jako veterinární asistentka/technička.

V roce 2018 jsem dokončila SOŠ obor veterinářství. A poté jsem dále studovala na přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové. Toto studium jsem předčasně ukončila. Jsem tedy absolvent bez praxe.

Pokud máte nabídku prosím kontaktujte na e-mail barajelinek@seznam.cz nebo telefonicky. tel: 702 046 125 Lokalita: okres Náchod, okres Trutnov

30.09.2020

Dobrý den, nabizim spolupraci v oboru veterinarni sestra v Praze.

Me prednosti jsou spolehlivost, ucenlivost a ochota udelat veci navic. Dekuji, za odpoved a tesim se na spojeni, Eve Coufalova.eva@seznam.cz

27.09.2020

Hledám práci veterinární asistentky v Brně.

Mám vystudovaný bakalářský studijní obor Zootechnika a navazující magisterský obor Živočišné biotechnologie. Mám dvouletou praxi jako odborný prodejce v chovatelských potřebách, roční praxi v azylu pro psy v rámci plnění bakalářské práce a praxi ošetřovatele koní v rámci školní praxe. Mám velmi kladný vztah ke zvířatům. Jsem empatická, učenlivá, ráda pracuji v kolektivu.

Případné nabídky prosím na email michaela.hrda@post.cz nebo na tel. 774 066 654

24.09.2020

Hledám práci jako veterinární technik/sestra v ordinaci pro malá zvířata nejlépe v Olomouci, příp. v Brně.

Vzdělání a několikaletá praxe v oboru, nástup možný dle dohody. Pro další informace mě, prosím, kontaktujte na tel. č. 604 913 194, e-mail: rochesters@seznam.cz

19.09.2020

Jsem absolventka střední školy s veterinárním zaměřením. Mám zájem o pozici veterinárního asistenta v Libereckém kraji.

Jsem empatická, spolehlivá, rychle a ráda se učím a zvířata miluji nadevše. Nástup možný ihned. mbazgerova11@gmail.com

15.09.2020

Jsem čerstvou absolventkou magisterského studia na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, Fakulta veterinární hygieny a ekologie ve studijním programu Ochrana zvířat a welfare a hledám práci jako veterinární asistent v rámci Karlovarského kraje, Prahy či Plzně.

Mám velice kladný vztah ke zvířatům a chuť se nadále vzdělávat ve svém oboru. kinderovag@gmail.com

10.09.2020

Dobrý den hledám práci jako veterinární asistentka, nejlépe na částečný úvazek.

Mám humanitní vzdělání, ale celý život se věnuji práci se zvířaty - chovatelství, praxe v petcentru, petsitting, ošetřovatelství v útulku a posledních 14 měsíců veterinární asistentka. Jsem empatická, spolehlivá a pracovitá, co neumím, se velmi ráda naučím a zvířata jsou středobodem mého života.

Nastoupit mohu ihned. Praha. Nabídky prosím na email: jasminka1963@seznam.cz

04.09.2020

Dobrý den, hledám práci jako recepční, ale nebojím se ani vet. technika.

Vyučena jsem sice jako kadeřnice ale již jsem na recepci vet klinik pracovala a i byla při ruce vet. lékařům. Mám své psy, CHS, bydlím v Lysé nad Labem a dojíždění není problém. Za nabídky předem moc děkuji. tomikajik@seznam.cz

03.09.2020

Dobrý den, hledám práci jako veterinární asistentka na zkrácený úvazek v Praze.

Mám vystudovanou střední školu veterinární a nyní studuji na České zemědělské univerzitě. Ze střední školy mám za sebou nějakou praxi. Jsem přátelská a ráda se učím novým věcem. Děkuji za přečtení inzerátu. Kontakt: sinor22@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky