Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám práci – personálNový inzerát
01.05.2021

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinárního technika/sestry v Moravskoslezském kraji.

Ideálně Ostrava, ale vlastním auto a nevadilo by mi za prací dojíždět. Jsem mladá, milá, pracovitá slečna, která touží dělat práci, kterou si vytoužila a kterou také vystudovala.

Jestli jsem Vás tímto skromným popisem zaujala, neváhejte mě kontaktovat na mou e-mailovou adresu adla.ko@seznam.cz pro zaslání životopisu.

29.04.2021

Dobrý den, poptávám práci na pozici recepční na veterinární klinice (pouze recepce, administrativa a pod, ne ordinace). Praxe na veterině 6 let.

V případě zájmu prosím o kontakt na email ikemix@seznam.cz, děkuji.

20.04.2021

Dobrý den, poptávám práci jako veterinární technik v Královéhradeckém kraji (nejlépe okres Hradec Králové).

Praxi mám z dob studií na SOŠ veterinární (2013-2017), momentálně studují na ČZU v Praze obor zootechnik. Životopis mohu zaslat. Děkuji, makizimova@seznam.cz

15.04.2021

Dobrý den, hledám práci na HPP jako veterinární sestra v okolí Nový Jičín.

Vystudovala jsem veterinární školu v Kroměříži a mám také kurz Dornovy metody pro psy. Praxe pro mě byla vždy důležitá a mnoho jsem se díky ní naučila a pochopila. Miluji práci se zvířaty i volně strávený čas s nimi. Ráda se v tomto oboru vzdělávám a učím novým věcem. Tato práce je pro mě velmi důležitá a mám z ní vždy radost. Jsem spolehlivá, pracovitá, veselá a ráda bych pracovala v dobrém kolektivu lidí, věci dělám pořádně a poctivě. Také vlastním řidičský průkaz sk.B.

V případě zájmu mě kontaktujte pomocí emailu: hanamarie.dvorska@seznam.cz Budu moc ráda za případné nabídky. Ráda Vám zašlu svůj životopis i odpovím na otázky, moc Vám děkuji a přeji krásný den, Hana Dvorská.

07.04.2021

Dobrý den, hledám práci, ideálně na HPP, jako recepční/asistentka/aj. v Praze.

Bohužel nemám veterinární vzdělání, jsem absolventem ČZU fakulty agrobiologie, ale již od malička se o zvířata intenzivně zajímám a velmi ráda bych sehnala práci v oboru, který je s nimi spojený. Jako náctiletá jsem si přivydělávala na psích výstavách a závodech a v jezdeckých stájích.

Absolvovala jsem řadu fyzioterapeutických kurzů: semináře Dornovy metody pro koně a psy, tejpování, equine touch...až doba dovolí, velmi ráda bych v těchto kurzech pokračovala. Moji rodiče jsou oba lékaři, takže dobře znám lékařské prostředí, jsem více než ochotná se veškeré věci, které neznám dovzdělat i ve svém volném čase...

Budu opravdu velmi ráda za případné nabídky, kontakt pomocí mailu: knizkova.t@gmail.com

31.03.2021

Dobrý den, hledám praxi/ zkrácený úvazek/ HPP jako veterinární sestra nebo fyzioterapeutický asistent v okolí Brna a Vyškova.

Mám praxi jako ošetřovatelka psů a koček v Útulku městské policie Brno. Jsem účastnicí Kurzu fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat. V oblasti fyzioterapie se dále vzdělávám na různých workshopech a online webinářích. Také jsem členkou České asociace veterinárních sester, což mi poskytuje velké množství materiálů k samostudiu. Jsem zodpovědná, samostatná a nebojím se komunikace.

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu: bobkova.lucka@seznam.cz. Ráda Vám zašlu svůj životopis a zodpovím případné další dotazy. Děkuji a přeji pěkný den. Bobková Lucie

24.03.2021

Dobrý den, poptávám práci jako veterinární asistentka a to ať už formou Hpp či brigády nebo stáže

Mám nedokončené studium agropodnikani (přerušeno ve 4 ročníku) zkušenosti jako veterinární asistentka mám z předchozího období v délce cca 6 měsíců tato práce mě velice bavila a proto bych se v oboru nadále ráda rozvíjela a dělala práci která mě baví a motivuje se zvířátky jsem v každodenním kontaktu a nebojím se žádné manipulace s nimi

Pokud bych Vás zaujala ráda zašlu svůj životopis pokud možno Středočeský kraj Mělník, Neratovice, Praha a blízké okolí časově jsem naprosto flexibilní za případné nabídky předem děkuji buď na email marusstei6@gmail.com nebo telefonní číslo 601 535 348

09.03.2021

Hledám práci jako veterinární sestra.

Studuji dálkově zootechnický obor, mám zkušenosti s chovem zvířat (asistence u porodů, kastrací, aplikace léčiv apod.), dva roky jsem vedle školy pracovala v genetické laboratoři, spolehlivost a ochota se učit jsou samozřejmostí, stejně jako kladný vztah ke všem zvířatům. AJ, NJ, řidičský průkaz B. České Budějovice, Třeboň a okolí.

anna.saxlova@seznam.cz 608 061 749 Za případné nabídky budu velmi ráda, děkuji.

03.03.2021

Hledám práci jako zdravotní sestra na veter. klinice.

Nyní pracuji 16 let na HD v Praze v Krči. Ráda bych udělala změnu. katka.pecankova@seznam.cz

02.03.2021

Hledám brigádu v oblasti veterinárního technika/asistentky v Brně a okolí.

Mám vystudovanou střední školu veterinární v Boskovicích. Praxe jsem měla v rámci školy, ale i individuální na veterinární ordinaci paní MVDr. Kláry Němcové v Tišnově. Rychle se učím novým věcem. Jsem komunikativní, zodpovědná, precizní a dobře zvládám práci se zvířaty. Aktuálně jsem studentem po maturitního studia anglického jazyka. Z těchto důvodů mohu vždy až po 12h. Kromě tohoto časového omezení jsem flexibilní, mám řidičák i auto.

Pro zájem mě kontaktujete zde: michaela.doc@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky