Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám práci – personálNový inzerát
28.01.2022

Dobrý den, hledám práci ideálně na HPP na pozici veterinární sestra, veterinární asistent, případně recepční.

V roce 2018 jsem maturovala v oboru mediální komunikace, nicméně se zvířaty žiji od útlého věku a již několik let mám doma vlastní chov králíků na výstavy. Ohledně králíků mám největší zkušenosti získané převážně z vlastního chovu, ať už se jedná o nemoci, správnou výživu a péči a podobně.

Ostatní zvířata mi samozřejmě nejsou cizí, jsem učenlivá, empatická, spolehlivá, dochvilná, velmi ráda a rychle se učím nový věcem, nebojím se žádného druhu zvířat, protože vím, že i například takový had potřebuje někdy ošetřit.

Taktéž jsem flexibilní. Nevadí mi práce v noci, o víkendech ani o svátcích, nezáleží mi na tom, zda se bude jednat o krátký - dlouhý režim nebo ranní - odpolední.

Práci hledám ideálně v okolí Mělníka, vlastním řidičský průkaz sk. B a mám vlastní automobil, není tudíž pro mě problém dojíždět.

Další dotazy a podrobnější informace o sobě ráda poskytnu na emailu kata.sestakova7@seznam.cz Děkuji. Kateřina Šestáková

27.01.2022

Dobrý den, hledám práci veterinárního technika, recepční v oblasti Hranice na Moravě, Odry, Vítkov.

Mám vystudovanou Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži a Mendelovu univerzitu v Brně. Zkušenosti s prací v ordinaci pro domácí zvířata, zoologické zahradě, veterinárních úkonech u hospodářských zvířat i zemědělské administrativě.

Podrobnější informace ráda poskytnu na e-mailu: monika.mk@post.cz

19.01.2022

Dobrý den, hledám práci ve veterinární oblasti v Libereckém kraji, nejlépe v okolí Jablonce nad Nisou nebo Liberce.

Jsem absolventkou České zemědělské univerzity v Praze, oborů Živočišná produkce a Reprodukční biotechnologie. Zvířata mě jako parťáci provází celým životem a práce s nimi mě velice baví. Kromě teoretických znalostí mám také řadu praktických zkušeností, a to jak s drobnějšími domácími zvířaty, tak s většími hospodářskými zvířat, včetně koní a skotu.

V případě dotazu mě prosím kontaktujte na email m.kristyna@email.com, ráda cokoliv zodpovím. Děkuji, Kristýna

18.01.2022

Dobrý den, jsem absolventka SOŠ veterinární v Kroměříži a hledám práci na pozici veterinární asistent - Brno a okolí, popřípadě kraj Vysočina.

Jsem pracovitá, empatická, ráda se učím novým věcem a chtěla bych se i nadále věnovat svému vystudovanému oboru.

Email: manasova2002@seznam.cz

17.01.2022

Dobrý den, jsem studentka druhého ročníku fakulty FAPPZ na České zemědělské univerzity v Praze a ráda bych formou brigády pracovala v oboru veterinární asistent, jelikož v tomto oboru chci po škole zůstávat.

Mám maturitu v oboru a praxi v rámci školy. Jsem spolehlivá, empatická a práci u zvířat zbožňuju, i když je to občas náročnější.

Přikládám kontakt: tyna.vondr@gmail.com

16.01.2022

Hledám práci veterinární asistentky popř. recepční, administrativa v Praze, v Praze-východ, v Kolíně.

Praxe v oboru. vetasistent@centrum.cz

14.01.2022

Dobrý den, hledám práci na DPP v Praze jako veterinární sestra/recepční případně i jako výpomoc s administrativou.

Jsem studentka vysoké školy v oboru, tudíž mohu nabídnout poměrnou časovou flexibilitu. Praxi v oboru mám v rámci školy, jinak se celoživotně nacházím mezi zvířaty. Zejména mezi koňmi a psy. Ke zvířatům mám velmi sympatický vztah a myslím, že s nimi dokáži zacházet. Vůči lidem se snažím být nekonfliktní, vstřícná. Jsem zodpovědná, spolehlivá a dokáži se učit rychle. Rozhodně bych se v budoucnu nadále vzdělávat.

Pokud jsem Vás zaujala, určitě mě neváhejte kontaktovat. Na vyžádání zašlu životopis. Předem děkuji za případné nabídky.

S pozdravem, Tereza Burešová kontakt: buresova.terez@seznam.cz

13.01.2022

Dobrý den, jmenuji se Vendula Nováková a v současné době hledám práci veterinární sestry/asistentky nebo veterinární techničky ve Zlínském kraji nebo Přerově.

V roce 2019 jsem úspěšně absolvovala Tauferovu SOŠ veterinární. Momentálně pracuji jako ošetřovatelka koní. Jsem pracovitá, empatická a také týmová hráčka, která se chce i nadále ve veterinárním oboru vzdělávat.

Ráda zašlu své CV a dostavím se na osobní pohovor. Neváhejte mě prosím kontaktovat na wendynovakova@seznam.cz

10.01.2022

Dobrý den, hledám práci na pozici veterinární sestry na veterinární klinice nebo v ordinaci.

Studovala jsem na SŠ veterinární Trivis, mám několikaměsíční praxi na veterinární klinice i v ordinaci, praxi v ZOO Ostrava a jsem chovatelkou čínských chocholatých psů.

Momentálně pokračuji v praxi na veterině, jsem časově flexibilní a mohu dojíždět do okresů: Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek a Opava směr Ostrava.

Přijmu práci na plný úvazek nebo částečný úvazek. Jsem bezdětná, tudíž můžu tomuto poslání věnovat maximum.

Děkuji předem za nabídku. Lenka Hauková Lenka.haukova@seznam.cz

08.01.2022

Vystudovaná zdravotní sestra hledá práci veterinární asistentky.

Mám 20 let praxe, jak z nemocnice, tak z ambulantního provozu. Na veterině zkušenosti nemám, ale moc rada se zaučím. Jsem spolehlivá, pracovitá. Chovám několik zvířat.

Hledám práci bez nočních služeb, ideálně i bez víkendu. Nejlépe dobré na dojezd z Úval, Praha - Černý most, Praha 10.

Nabídky prosím na email - malkova.r@email.cz.

08.01.2022

Dobrý den, jmenuji se Martina Herinková, jsem z Prahy a nabízím výpomoc s 14ti letou praxí veterinární asistentky v Praze. martinalmm@seznam.cz

19.12.2021

Hledám práci na HPP jako veterinární sestra.

Jsem diplomovaná všeobecná sestra s praxí v ambulantním provozu, intenzivní péči, UZ diagnostice. Osobní zkušenosti s péčí o drobné hlodavce, kočky, psy, koně - včetně asistence u vet. ošetření a zákroků. Zodpovědná, samostatná, zvyklá pracovat samostatně i týmu. Preferuji denní provoz, víkendovým službám a administrativě se nebráním.

Nástup možný březen nebo duben 2022 Lokalita Praha a dostupné okolí Prahy 8 a 9. Za případné nabídky předem děkuji. katka.hofmeisterova@gmail.com

19.12.2021

Dobrý den, hledám práci v Brně, na pozici veterinární asistent.

Jsem absolvent TSOŠ veterinární v Kroměříži (2014). Momentálně pracuji téměř rok jako ošetřovatel zvířat v ZOO Brno.

Na vyžádání zašlu úplný životopis. Nabídky prosím pošlete na email: polosel@seznam.cz. Drda Antonín

16.12.2021

Dobrý den, hledám brigádu při vysoké škole v oboru.

Vystudovala jsem SOŠ Tauferovu veterinární a nyní studuji veterinární univerzitu. Ráda bych nasbírala zkušenosti do budoucna a zároveň si při tom něco vydělala (Havířov a okolí). Praxi mám ze zoo i veterinárních klinik.

Předem děkuji za odpovědi. email: andrea.hanzlikova229@gmail.com

11.12.2021

Dobrý den, Jmenuji se Kristýna Vikuková, jsem z Loun a hledám práci veterinární asistentky v ústeckém kraji.

V roce 2018 jsem dodělala Střední školu zemědělskou a ekologickou v Žatci se zaměřením na kynologii. Dále mám osvědčení o způsobilosti k provádění dalších odborných veterinárních úkonů chovatelem hospodářských zvířat.

Zkušenosti jako veterinární asistentka bohužel nemám, ale ráda se učím a není problém si dodělat např. vzdělání. Mé pracovní zkušenosti jsou spíše v oblasti hospodářských zvířat, kterým jsem se pracovně věnovala už od 14 let. Pracovala jsem jako ošetřovatelka hosp. zvířat, kdy asistence veterinárním lékařům byla samozřejmostí.

Komunikace s lidmi mi nedělá problém, práce na počítači také ne. Ovládám psaní všemi deseti. Jsem spolehlivá a do práce chodím vždy včas, s chutí a nadšením. Určitě není problém na email zaslat životopis. S pozdravem Kristýna Vikuková, kristynavikukova@seznam.cz

02.12.2021

Dobrý den, moc ráda bych pracovala jako recepční (možný i zkrácený úvazek nebo DPP) veterinární kliniky v Moravskoslezském kraji.

Jsem absolventka magisterského studia CZU v Praze obor chov exotických zvířat, dále kurzu SVOPAP - ošetřovatel zvířat v Zoo, mám praxi jako recepční vet. kliniky, v záchranné stanici volně žijících živočichů a doma se starám o několik handicapovaných papoušků.

broucek13@seznam.cz

17.11.2021

Dobrý den, hledám práci jako veterinární sestra/asistentka/recepční.

Momentálně působím ve sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi, se sídlem v Praze 5 jako pečovatelka o nemocná zvířata. Mám zájem se v oboru dále vzdělávat. Je mi 25 let. Samozřejmostí je empatický přístup, jak k lidem, tak ke zvířatům. Nemám problém s dojížděním v okolí Prahy. Nástup možný ihned.

Petra Hronková email: hronkova14@seznam.cz, tel.: 777 335 584

01.11.2021

Dobrý den, hledám práci v oboru. Absolvent SOŠ Tauferovy veterinární školy. Přerov (Olomouc) a okolí. Ráda bych se věnovala vystudovanému oboru. Děkuji.

Kontakt: nikol.absolonova@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky