Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám práci – veterinářNový inzerát
17.07.2019

Letošním rokem jsem ukončila magisterské studium na FVHE VFU a hledám práci nejlépe v oblasti praxe malých zvířat nebo smíšené praxe, nebráním se však jiným nabídkám. Nastoupit mohu ihned.

Jako čerstvá absolventka nemohu nabídnout moc zkušeností, ale za to ochotu a chuť se učit, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Mezi moje největší přednosti patří usměvavost, komunikativnost a schopnost pracovat s lidmi různých povah.

Mám základní praktické dovednosti získané během (malá, velká zvířata, KVS) studií a jsem ochotna se dále vzdělávat pro potřeby Vašeho zaměstnání. Nemám žádné závazky a jsem absolutně časově flexibilní. Žiji 30 km SZ od Brna, proto bych upřednostnila místo v blízkosti Brna, Blanska nebo Boskovic, jsem však ochotna se za prací přestěhovat a mohu zaručit dlouhodobou spolupráci. Vlastním řidičský průkaz a auto.

V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte na mail: janulka.starh@seznam.cz nebo tel: 605 961 583. Ráda zodpovím Vaše dotazy nebo se dostavím na osobní pohovor. Za případně nabídky děkuji.

08.07.2019

Hledám práci veterinární lékařky v ordinaci (klinice) pro malá zvířata na jihovýchodě Prahy nebo v jejím okolí (Říčany, Jesenice, Mnichovice...). Mám několikaletou praxi, nyní jsem na rodičovské dovolené. Z počátku bych preferovala spíše zkrácený úvazek, později i plný. V případě zájmu ráda zašlu životopis. savognin14@seznam.cz

02.07.2019

Jako letošní absolventka hledám práci v praxi velkých zvířat zejména u skotu. Rok a půl jsem pracovala jako zootechnik v Bohdalově (chov holštýnského skotu - 760ks v produkci) a učila se od místního veterináře vše co je pro praxi potřeba (diagnostika, práce s ultrazvukem, operace), dále jsem od ledna jezdila po obvodu na Vysočině s dalším veterinářem a získávala co nejvíce praxe. Jsem velmi pracovitá, učenlivá, spolehlivá a se smyslem pro humor.

Bydlím ve Žďáře nad Sázavou, proto bych preferovala pracoviště se sídlem na Vysočině (okres Žďár nad Sázavou, Chrudim, Svitavy). Vlastním řidičský průkaz sk. B a osobní automobil. Pokud tedy máte velký obvod a hodila by se Vám pomoc od šikovné mladé veterinářky ozvěte se. petrka3@seznam.cz

02.07.2019

Poptávám práci veterináře u hospodářských zvířat, ideálně kraj Vysočina či Jihomoravský. E-mail: vet.dr@seznam.cz

07.06.2019

Letošním rokem ukončuji studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Ihned po promocích, tj. 27.6.2019 jsem schopna nastoupit do práce. Preferuji místo na Moravě, jsem otevřená jakýmkoliv nabídkám, včetně obchodních konzultantů/zástupců.

Praxi jsem vykonávala jak v ordinaci malých zvířat, tak v terénu u zvířat velkých. Mezi mé přednosti patří komunikativnost, ráda bych poznávala nová místa, lidi a učila se novým věcem.

Email veronika.smetanova@gnj.cz

03.06.2019

Jsem letošní absolvent UVLF Košice, obor všeobecné veterinární lékařství. Hledám práci jako veterinární lékař u hospodářských zvířat (koně, skot, ovce, prasata), případně ve smíšené praxi s převahou práce u velkých zvířat. Preferované lokality: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Vysočina, Pardubický kraj. V případě zajímavé nabídky celá ČR. Nabízím pracovitost, spolehlivost, časovou flexibilitu. Vlastním řidičský průkaz skupiny B. Nástup dle dohody. Kontakt: ondrej.pyskaty@seznam.cz

28.05.2019

Hello, I am looking for a job in the Czech Republic as a small animal vet. I studied at the University of Milan, I have 4 years experience in Italian clinics, including surgery, anesthesiology, X-ray and ultrasound methods. I also specialize in the Technology ad Pathology of Poultry, Rabbits and Wild Animals. I speak Italian (native language) and English (B2 level). If interested, please contact me at galli.fra@gmail.com.

Dobrý den, hledám zaměstnání v České republice jako veterinář malých zvířat. Studoval jsem na Universitě v Miláně, mám 4 roky praxe na italských klinikách, včetně chirurgie, anesteziologie, RTG a ultrazvukových metod. Dále mám specializaci v Technologii patologie drůbeže, králíků a divokých zvířat. Mluvím italsky (rodný jazyk) a anglicky (úroveň B2). V případě zájmu mě prosím kontaktujte na galli.fra@gmail.com.

21.05.2019

Jsem čerstvá absolventka fakulty veterinární hygieny a ekologie na univerzitě VFU Brno v roce 2019 a hledám práci jako veterinární lékařka - ideálně v praxi velkých zvířat nebo ve smíšené praxi. Mým bydlištěm je město Tišnov, preferuji dojezdovou vzdálenost na pracoviště do cca 40 km.

Mám několikaměsíční praxi u veterináře skotu, také v ambulanci malých zvířat. Mohu nabídnout spolehlivost, pracovitost,časovou flexibilitu a chuť se učit. Nástup možný ihned po promocích od 27.6.2019.

Kontaktní údaje: e-mail: karinka.frank@gmail.com tel. č.: +421 949 290 695

10.05.2019

Letošní absolventka se zájmem převážně o velká zvířata, ale nebrání se ani smíšené praxi, hledá pracovní pozici kde by mohla získávat zkušenosti a dále se profesně rozvíjet. Nástup možný ihned. Olomoucký kraj. V případě zájmu mohu zaslat životopis. Mail hp162@seznam.cz, tel. 737 970 904

Komora veterinárních lékařů České republiky