Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám práci – veterinářNový inzerát
01.03.2019

Poptávám práci veterináře u hospodářských zvířat, ideálně kraj Vysočina či Jihomoravský. E-mail: vet.dr@seznam.cz

18.02.2019

Letošní absolvent FVL hledá práci na klinice zaměřené na malá zvířata. Během studia jsem pravidelně docházela na praxi na kliniky a do ordinací; strávila jsem několik měsíců na klinikách v zahraničí (Finsko, Francie). Účastnila jsem se mnoha seminářů a kongresů, zvládám základní diagnostické úkony (včetně usg, biopsie,...).

Zajímám se o interní medicínu, zejména onkologii, a medicínu drobných savců. Mluvím plynule několika jazyky (angličtina, finština, francouzština).

Preferuji Prahu, nástup možný od začátku dubna. Je pro mě důležité podnětné prostředí a možnost se dále vzdělávat a rozvíjet mé dovednosti. Kontaktujte mě, prosím, emailem na aurinkovuori@gmail.com

09.01.2019

Hledám práci jako veterinářka v praxi hospodářských zvířat zejména u skotu. V červnu 2019 budu mít dostudováno FVHE na VFU. Již 1,5 roku pracuji jako ošetřovatelka/zootechnička na farmě mléčného skotu v Bohdalově. Bydlím u Žďáru nad Sázavou. Nyní od ledna jezdím s panem veterinářem právě k hospodářským zvířatům a získávám co nejvíce praxe. Po škole bych se ráda věnovala právě skotu. Jsem spolehlivá, učenlivá a přátelská s velmi dobrým vztahem ke zvířatům. Vlastním řidičský průkaz skupiny B a osobní automobil, Tudíž vlastní doprava po praxi je samozřejmostí. petrka3@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky