Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Hledám stáž / praxiNový inzerát
22.11.2019

Hledám praxi jako vet. sestra na 1-2 dny týdně v Brně a okolí. Praxi s péčí zvířaty mám, pracuji jako ošetřovatelka v útulku. V letošním roce jsem začala navštěvovat kurz veterinární fyzioterapie. Životopis ráda zašlu na e-mail. Za případné nabídky děkuji. Bobková. Kontakt: bobkova.lucka@seznam.cz

20.11.2019

Hledám práci nebo stáž/praxi jako veterinární sestra/technik v Jihočeském kraji (Kaplice, Trhové Sviny, Český Krumlov, České Budějovice...). Velmi ráda bych našla práci veterinárního technika u velkých zvířat, ale není podmínkou.

Mám za sebou několik let studia zootechniky a molekulární biologie, praxi ve výzkumném ústavu v laboratoři zabývající se fenogenomikou, jsem zvyklá zacházet s malými i hospodářskými zvířaty, mám zkušenost s asistencí u porodů apod. Mluvím anglicky a německy, jsem aktivní řidič (skupina B), moc ráda bych se dále vzdělávala. Preferuji práci na částečný úvazek.

Jakékoliv další dotazy ráda zodpovím. Email: anna.saxlova@seznam.cz, tel.: 608 061 749. Děkuji.

Komora veterinárních lékařů České republiky