Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – personálNový inzerát
18.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Vítězslava Rašky a kol. v Ostravě - Mariánských Horách přijme do pracovního poměru veterinární sestru, nejlépe z Ostravy nebo blízkého okolí. Vzdělání v oboru není nutností, podstatný je zájem o obor. Nabídky zasílejte, prosím, na info@vetmed.cz, případně nás kontaktujte na tel. 596 621 677.

21.05.2019

Veterinární klinika H-VET, Praha 15, hledá do svého týmu recepční. Nabízíme částečný úvazek 30 hodin týdně bez služeb o víkendech a svátcích. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, zájem o vzdělávání ve výživě psů a koček, flexibilitu. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: hvet@volny.cz

16.05.2019

Veterinární klinika ViaVet s.r.o. Praha Prosek přijme vet. sestru. Vzdělání či praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Své CV posílejte na mvdr.mat@gmail.com

16.05.2019

Veterinární klinika Jičínská, Praha 3 nabízí práci veterinární sestře/technikovi.

Do našeho týmu sháníme posilu. Požadavky - příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, základy komunikativní AJ. Praxe na obdobné pozici velmi vítána.

Nabízíme pravidelnou pracovní dobu bez nočních služeb, dobré finanční ohodnocení. Nástup ideálně 6/2019

Zájemci prosím pište na koudelkova.marta@seznam.cz

13.05.2019

Veterinární klinika na Praze 3 přijme veterinární sestru na HPP!

Do stabilního mladého kolektivu hledáme empatickou, spolehlivou, usměvavou sestřičku. Mluvíme právě o Vás? Co nabízíme? Práci v novém, příjemném a dobře dostupném zázemí v centru Prahy, s možností seberealizace a vzdělávání se na odborných seminářích, odpovídající platové ohodnocení.

Co požadujeme? Kladný vztah k práci, reprezentativní vystupování, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti - min.Aj, dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, základní znalost práce s PC, praxe vítána!

Nástup možný ihned! V případě zájmu zašlete Váš životopis i s fotografií na email knollovamichaela@seznam.cz. Budeme se těšit! Veterinární klinika Fénix

13.05.2019

Hledáte zaměstnání v dobře vybavené ordinaci, s vysokým standardem péče o pacienty v přátelském prostředí? Hledáme energickou, motivovanou veterinární asistentku se zájmem o práci na klinice malých zvířat v Praze 5 Nových Butovicích.

Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) praxe v oboru vítána.

Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz a volejte 251 614 378 kde si můžete domluvit návštěvu kliniky.

29.04.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinární asistenty/asistentky k HPP (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme v SŠ vzdělání v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, práce s PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svém životopis + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

29.04.2019

Přijmeme veterinární techničku/ka na klinice malých zvířat v Hradci Králové. Životopisy zasílejte na info@vivavet.cz, bližší informace Vám poskytneme na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle 495 532 233.

26.04.2019

Veterinární klinika Mada hledá do svého týmu veterinární asistentku/asistenta/recepční na částečný, případně později i plný úvazek. Požadujeme kladný vztah k práci, mile vystupování, zájem o obor a další rozvíjení. Své životopisy posílejte na Helena.vaidlova@gmail.com.

24.04.2019

Veterinární klinika na Praze 6 se zaměřením na malá zvířata hledá do svého týmu veterinární asistentku/asistenta s praxí na zkrácený nebo plný pracovní úvazek. Hledáme pravou ruku k naším doktorům.

Požadujeme: Praxi v oboru, příjemné jednání, komunikativnost a flexibilitu. Ochota sloužit občasné víkendové směny a případně do budoucna i pohotovostní směny. Empatie k zvířecím pacientům a jejich majitelům je u nás na prvním místě.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, možnost seberealizace a vzdělávání, dobrá dostupnost v centru Dejvic.

Posílejte prosím své CV na adresu info@wellpet.cz

24.04.2019

Do mladého kolektivu veterinární kliniky v Olomouci přijmeme veterinární sestru. Nástup možný od 1. 8. 2019. V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na mail sprucek@email.cz nebo volejte na telefon 702 048 944.

23.04.2019

Specializovaná a referenční veterinární klinika Socrates v Nymburce přijme do svého týmu sestřičku.

Požadujeme ukončené odborné vzdělání zdravotního směru. Nabízíme odborné zázemí, podporu při dalším vzdělávání a přátelský kolektiv. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu mailem na info@veterinanymburk.cz.

22.04.2019

Veterinární klinika v Nuslích v Praze hledá veterinární sestru nebo bratra :) s nástupem dle domluvy, ale na plný úvazek. Naše sestřičky jsou plnohodnotnými členy kolektivu, chceme je pracovité, flexibilní a empatické k pacientům i jejich majitelům. Bez nočních služeb, ale s odměnami za práci nad rámec povinností. Životopisy zájemkyň (zájemců) zasílejte na: info@veterinanusle.cz

17.04.2019

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme veterinární asistentku na hlavní nebo částečný pracovní poměr.

Očekáváme příjemné a kolegiální vystupování, dobré komunikační schopnosti a pracovitost. Zkušenosti v praxi výhodou.

Nabízíme práci na moderně vybaveném pracovišti a v mladém příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity a další výhody. Své CV můžete zasílat na adresu veterinarudna@centrum.cz.

17.04.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v centru Prahy přijme veterinární asistentku. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, bez nočních směn. Vhodné i pro uchazečky bez praxe. V případě zájmu zašlete životopis na email vetklin@seznam.cz

14.04.2019

Veterinární klinika Mlejnský v Uh. Hradišti hledá na HPP veterinární sestru. Podmínkou je odborné vzdělání (střední škola veterinární ev. zdravotní). Směny ranní/odpolední, 1x za měsíc víkendová služba. Životopis prosím zasílejte na e-mail: radomir.mlejnsky@gmail.com

13.04.2019

Klinika Lískovka - Třinec nabízí místo veterinární asistentky / recepční. Praxe velmi vítaná.

Kontakt: nowak@liskovka.com

12.04.2019

Do Našeho týmu přijmu vet. sestru pro práci v prestižní vet. klinice v Kolíně.

Požaduji časovou flexibilitu

Nabízím dobrý koklektiv byt nad pracovištěm a dobré platové podmínky.

lukas1.panek@seznam.cz, 777 219 209

11.04.2019

Společnost SEVARON se sídlem v Brně přijme na HPP laboranta/laborantku do výroby autogenních vakcín. Jedná se o jednosměnný provoz pouze v ranních směnách. Praxe v laboratoři není podmínkou. Nástup možný ihned.

Požadujeme SŠ vzdělání ve zdravotnickém oboru ukončené maturitou.

Své nabídky posílejte na mail petra@sevaron.cz nebo nás kontaktujte na čísle 777 714 212.

11.04.2019

Do týmu veterinární kliniky Kladno - Bresson přijmeme veterinární sestřičku/recepční na HPP. Příjemné prostředí, zajímavá práce, velmi dobře vybavené pracoviště, ranní/odpolední směny. ŘP skupiny B je žádoucí. Vaše CV, prosím, zasílejte na vetlukasovi@seznam.cz nebo volejte 606 873 017.

01.04.2019

Do týmu MM-Vet v Praze 4 hledám veterinární sestřičku. Možný i částečný úvazek. Požaduji praxi v oboru, pracovitost, příjemné vystupování a ochotu se vzdělávat. Nabízím dobré finanční ohodnocení a moderní prostředí. tel: 776 033 603

31.03.2019

Nové komplexní centrum rehabilitace zvířat AQUA-DOG v Praze přijme do svého kolektivu fyzioterapeuta cca na poloviční úvazek (v budoucnu není problém rozšířit na celý). Nabídka je vhodná pro uchazeče, kteří již mají alespoň malou zkušenost s fyzioterapií zvířat, pro veterinární i lidské zdravotníky, studenty těchto oborů, pro studenty a zájemce okolo "Asofyrez", ale i pro další zájemce.

Náš nový kolega či kolegyně by měla být pracovitá, manuálně šikovná a fyzicky i psychicky zdatná osoba s velkým zájmem o obor, neměla by jí chybět velká empatie ke zvířatům, výborné komunikační schopnosti vůči majitelům. Důležité je i další vzdělávání v oboru. Nabízíme velmi zajímavou práci v příjemném kolektivu, zaučení od zkušených terapeutů s dlouhou praxí, po nástupní praxi výborné platové ohodnocení. Nástup během května.

Prosím zašlete svůj životopis, krátký motivační dopis, své foto a popis jednoho svého případu (kazuistiku) na adresu: vet-rhb@seznam.cz. Vybraným zájemcům se ozveme do 7.4. pro osobní setkání. Těšíme se na Vás. Mgr. Veronika Herzogová, Rehabilitace pro psy Ivet Praha, www.rehabilitacepropsy.eu, AQUA-DOG

31.03.2019

Veterinární klinika v centru Prahy přijme veterinární asistentku/asistenta. Kontakt: necasoval@centrum.cz, 603 828 701 (Nečasová)

30.03.2019

NEOvet - veterinární klinika pro malá zvířata v Čáslavi přijme do svého týmu veterinární sestřičku na HPP.

Upřednostňujeme absolventy středních veterinárních a zemědělských škol, pracovní zkušenosti se zvířaty vítány.

Hledáme pracovitou, komunikativní a zodpovědnou asistentku. Vyžadujeme příjemné vystupování, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, ochotu učit se.

Nabízíme práci v mladém kolektivu na nadstandardně vybaveném pracovišti, profesní růst a možnost dále se vzdělávat v oboru.

Více informací o klinice naleznete na www.neovet.cz. Nástup možný ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete všechny naše požadavky, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na ivonamusialkova@gmail.com.

18.03.2019

Veterinární Klinika U Kašpara Kolín přijme do svého týmu veterinární asistentku na plný úvazek. Práce bez nočních služeb a pohotovostí. Praxe v oboru výhodou. Přátelský kolektiv a odpovídající platové ohodnocení. V případě zájmu zašlete CV na e-mail: vesvet@seznam.cz. V případě dotazů volejte prosím na tel. 607 887 668.

11.03.2019

Veterinární klinika v Plzni s non stop provozem hledá veterinární asistentku na HPP. Vzdělání Střední veterinární škola, zemědělská, případně zdravotní. tel. 725 816 896, 722 928 390

11.03.2019

Veterinární klinika v Praze 3 přijme do svého kolektivu veterinární asistentku. Práce bez nočních služeb, flexibilní pracovní doba. Pro bližší informace prosím volejte na tel. číslo 602 366 123. Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz.

06.03.2019

Veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Praha 6 - Řepy) přijme sálovou sestřičku na plný úvazek.

Náplň práce sálové sestry u nás:

- příprava sálu před jednotlivými zákroky

- péče a příprava pacientů na operace (intubace, kanylace, příprava operačního pole apod.)

- základní monitoring anestezie u pacientů

- péče o chirurgické nástroje a přístroje

- sterilizace a její kontrola, vedení protokolů

- úklid sálu po ukončení operačního dne

Pracovní režim a co vám můžeme nabídnout:

- ranní služba 7:30-16:00

- odpolední služba 11:30-20:00

- zajímavou a dynamickou práci

- každý den se něco nového naučíte

- příplatky za práci přesčas samozřejmostí

- mladý fajn kolektiv

- skvěle vybavené pracoviště

- podpora vašeho dalšího rozvoje a růstu

- zajímavé finanční ohodnocení!

Hledáme zodpovědnou, pracovitou kolegyni se zájmem o sálovou práci a vše s touto činností spojené.

Zkušenosti s prací na sále výhodou, detaily práce rádi zaučíme. Těšíme se na osobní pohovory! Své životopisy zasílejte na Terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová)

04.03.2019

Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení

přijme do pracovního poměru na plný pracovní úvazek veterinárního technika/techničku.

Požadujeme:

- požadované vzdělání – úplné střední odborné vzdělání (obor vzdělání 43-41-M/01) nebo vyšší odborné vzdělání ve veterinárním oboru (odbornou způsobilost je nutné doložit doklady o své odborné způsobilosti, tj. doklad prokazující úplné střední odborné vzdělání nebo vyšší, odborné vzdělání ve veterinárním oboru),

- způsobilost k právním úkonům,

- bezúhonnost,

- praxe ve veterinární ordinaci výhodou,

- čistý rejstřík trestů,

- vstupní lékařská prohlídka,

- schopnost práce s rentgenovým zařízením.

Náplň práce:

- zajišťování a koordinace odborných veterinárně technických prací při prohlídce zvířat,

- provádění speciálních činností v chovech zvířat pod dohledem veterinárního lékaře (injekční aplikace léčiv a biopreparátů služebním zvířatům, ošetřování a obvazování ran, aplikace koupelí a postřiků, dehelmintizace zvířat, apod.),

- vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy,

- odebírání, příprava a zpracování vzorků, laboratorní vyšetřování vzorků,

- asistence veterinárnímu lékaři při chirurgických a léčebných zákrocích,

- vedení příslušných záznamů a dokumentaci,

- mytí, čištění a sterilizace nástrojů, přístrojů, seřizování a obsluha veterinárních přístrojů provádění úklidových prací ve veterinární ordinaci.

Nabízíme:

- odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy (podle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.),

- platová třída 9 (platové rozpětí: 18 230 – 27 420 Kč),

- 3 měsíční zkušební doba,

- standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu uvedené v kolektivní smlouvě,

- příspěvky z FKSP - stravenky,

- 5 týdnů dovolené.

Místo práce: veterinární ordinace Brno – Řečkovice

Nástup možný: duben 2019

Kontaktní adresa: Policejní prezidium ČR, Správa logistického zabezpečení, odbor specializovaných činností, oddělení veterinární služby, Nádražní 16, Praha 5, PSČ 150 05.

Kontaktní osoba: MVDr. Milan Dudek – vedoucí oddělení veterinární služby tel.: 731 553 027, email: milan.dudek@pcr.cz

Příjímací proces:

V případě, že máte zájem o inzerované pracovní místo a splňujete kvalifikační předpoklady inzerovaného místa, zašlete nám 1) strukturovaný životopis s kontaktními adresami a telefony, 2) motivační dopis a 3) doklad o Vaší odborné způsobilosti na naši kontaktní adresu do 29. března 2019. Na základě posouzení Vašich kvalifikačních předpokladů, znalostí, dovedností a případně i odborné praxe s požadavky na dané místo, budeme Vás informovat o dalším postupu.

04.03.2019

Veterinární ordinace na Praze 10 přijme veterinární sestru na HPP, praxe vítána. Bez nočních směn, směny 9-15, 15-22, víkendový provoz.

V případě zájmu prosím pošlete CV na e mail: info@alta-vet.cz a zároveň na hejda21@seznam.cz. V případě dotazů volejte prosím 739 437 324.

02.03.2019

Veterinární klinika v Opavě hledá do svého kolektivu veterinární sestru. Praxe v oboru není podmínkou. V případě zájmu zašlete životopis na info@veterinarniklinika.net

Komora veterinárních lékařů České republiky