Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – personálNový inzerát
16.01.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Pet Care Clinic v Praze 7 přijme do svého týmu veterinární sestru na HPP.

Zkušenosti v oboru jsou vítány. Znalost AJ na komunikační úrovni nutná. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemný kolektiv, práce bez víkendových služeb a svátků. Velmi dobré platové ohodnocení a podpora vzdělávání. V případě zájmu zasílejte vaše CV na e-mail: tvrda@petcareclinic.cz.

11.01.2019
Zvýhodněná inzerce
      

Veterinární klinika VetPark  Brandýs nad Labem  (více na www.vetpark.cz ) přijme do svého týmu absolventy středních veterinárních škol, středních zdravotnických škol  na pozici veterinárního technika.  Nástupní plat je cca 26 tis Kč hrubého/měsíc.

Přijmeme též veterinárního technika s praxí.

Dále přijmeme zkušenou sálovou sestru a instrumentářku, nástupní plat je 33 tis Kč hrubého/měsíc.

Všechny pozice jsou na plný i částečný úvazek .

Nabízíme:

● dobré platové ohodnocení s možností následného růstu

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již 11 let, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením specialistů

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● možnost uplatnění i jako vedoucí provozu kliniky

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

11.01.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VETPOINT v Praze 10, Vršovicích přijme vet. asistentku/asistenta do dvousměnného provozu. Požadováno středoškolské vzdělání, střední veterinární nebo zdravotní škola. Nástup možný ihned. Kontakt pro zájemce: vet@volny.cz. Těšíme se na Vás.

09.01.2019
Zvýhodněná inzerce

Chtěli byste být součástí týmu největší a nejlépe vybavené veterinární kliniky v ČR, dozvědět se více o veterinární medicíně a podílet se na léčbě i komplikovaných případů?

Veterinární klinika Jaggy Praha, s nepřetržitým provozem, se sídlem v Praze 6, hledá veterinární asistentku/ asistenta.

Požadujeme vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se, příjemné vystupování, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme: zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení, členství v asociaci veterinárních sester.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis na email benesovav@jaggypraha.cz a domluvíme si termín osobního pohovoru a prohlídku kliniky. Těšíme se na Vás, tým Jaggy.

07.01.2019
Zvýhodněná inzerce

Do provozu Veterinární kliniky malých zvířat v Praze 3 Soběslavské 27, přijmeme veterinární sestřičku do trvalého pracovního poměru , směnného provozu (6 hodinová pracovní doba 1.směna: 9.00- 15.00 , 2. směna: 15.00-21.00).

Požadujeme úplné středoškolské vzdělání s maturitou, samozřejmostí je pracovitost, smysl pro pořádek a řád, snaha o výkon, aktivní zapojení se do akce a k tomu veselou mysl se snahou dále se vzdělávat. Praxe v oboru je vítána, ale není podmínkou. Snadno zaučíme na náš standart a podmínky.

Potřeba nástupu je akutní, proto požadujeme rychlé jednání. Kontakt: Mail: drnaxera@seznam.cz, vetsobeslavska@seznam.cz, Tel. 271 733 648

19.01.2019

Veterinární stomatologická ordinace v Písku přijme veterinárního technika/techničku na poloviční úvazek s výhledem celého úvazku. Práce v pěkném novém prostředí, bez pohotovostí a víkendů v převážně dopoledních hodinách. Vhodné pro matky s dětmi nebo dálkově studující. Nástup možný ihned.

CV posílejte na slaba.katerina@seznam.cz, detaily i telefonicky na tel 737 168 324.

12.01.2019

Veterinární klinika Wellpet, Praha 6 - Dejvice hledá veterinární asistentku/ asistenta. Provoz na klinice je v pracovní dni 8:00-19:00. Víkendové služby po domluvě.

Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání v oboru s maturitou, zájem o obor, pracovitost, smysl pro pořádek a proaktívní přístup. Aspoň minimální praxe v oboru podmínkou.

Nabízíme: Práci v moderním a čistém prostředí, individuální přístup při zaškolení a zajímavé platové podmínky. Vaše životopisy posílejte na email info@wellpet.cz

03.01.2019

Veterinární klinika Animal clinic - Bílá hora (Praha 6) přijme SÁLOVOU sestřičku na plný úvazek. Nástup možný ihned. Zkušenosti s prací na sále vítány. Nabízíme velmi zajímavé a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu. Motivující platové ohodnocení. Více informací o pozici naleznete na našem webu: www.animalclinic.cz.

Své životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová). Těšíme se na vás!

01.01.2019

Veterinární nemocnice IVET na Praze 4 přijme veterinární asistentku/ta. Práce na plný úvazek, směnný provoz včetně nočních a víkendů. Vzdělání v oboru či praxe vítána. Nabídky a další informace na ivet@ivet.cz. Děkujeme

26.11.2018

Veterinární klinika Hanychov vypisuje výběrové řízení na volnou pozici střední zdravotnický personál

Požadavky:

vzdělání středoškolské

proklientský přístup

min. částečná znalost NJ či AJ , znalost práce s PC – MS Office, Internet

ochota pracovat, částečná časová flexibilita

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

zaškolení ve veterinární praxi

možnost dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zašlete do 10.12.2018 na e-mail info@veterina-liberec.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

26.11.2018
ANIMAL CLINIC - Bílá hora (Praha 6) - hledáme sestřičku

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby. Těšíme se na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová)

Naučíte se spoustu nového z oboru veterinární medicíny:

- práce v ambulanci "pravá ruka našich lékařů"

- pomoc v péči o hospitalizované pacienty

- naučíte se obsluhovat přístroje nejen v laboratoři

- budete pečovat o náš sál, pokud bude třeba

- monitorovat naše pacienty v anestezii

- zvládnete základy naší komunikace na recepci

To vše a mnohem víc vás rádi naučíme. Společně budeme pracovat na vašem profesionálním rozvoji a vzdělávání. Čeká vás dynamická a zajímavá práce v mladém kolektivu - nástup možný ihned. Uchazeči s praxí ve veterinární sféře vítáni. Více informací o nás a naší práci na www.animalclinic.cz

25.11.2018

Veterinární klinika EmVet Chotěboř přijme do svého kolektivu veterinárního technika. Hledáme samostatnou, zodpovědnou a pracovitou kolegyni/kolegu.

Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, ochotu se dál vzdělávat, odolnost proti stresu, milé jednání, pozitivní přístup k pacientům a jejich majitelům a základní znalosti práce s PC.

Náplní práce je asistence u odborných výkonů, administrativní činnost, laboratorní práce a péče o hospitalizované pacienty. Praxe v oboru je výhodou.

V případě vážného zájmu Vás prosím o zaslání životopisu a motivačního dopisu na emailovou adresu barboram@emvet.czhttps://www.facebook.com/veterinachoteborwww.emvet.cz

22.11.2018

Veterinární klinika Lazy ve Zlíně hledá do svého kolektivu zaměstnance na pozici veterinární sestry. Nabízíme zajímavou a různorodou práci na plný pracovní úvazek. Vyžadujeme komunikativnost a vstřícné jednání. Praxe není nutností. Zájemci pište na info@veterina-lazy.cz, volejte na tel.: 577 210 229

19.11.2018

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinárního asistenta/asistentku k HPP (může být i absolvent).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání. Vyžadujeme v SŠ vzdělání pokud možno v oboru s maturitou, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat. Praxe výhodou. Svém CV + foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

14.11.2018

Veterinární klinika Lhotka na Praze 4 přijme do svého kolektivu veterinární sestru na plný úvazek. Do práce rádi a pečlivě zaučíme. V případě zájmu zašlete své CV včetně fotografie na job.vetlhotka@seznam.cz. Preferujeme veterinární vzdělání či praxi. Těšíme se na Vaše reakce.

13.11.2018

Hledám pracovité pomocné ručičky do ordinace v Plzni, které mi pomohou zvládnout veterinární činnost v odpoledních hodinách od 16 do hodin do 19 hodin formou placené brigády. Práce pestrá a zajímavá.

Kontakt 602 108 827, med.vet@volny.cz, MVDr. Leoš Grejcar plzeňský doktor od zvířátek

13.11.2018

Do nově otevírané veterinární Stomatologické ordinace v Písku přijmeme veterinární sestru/technika na poloviční úvazek. Práce bez pohotovostí a víkendů, podpora dalšího vzdělávání a profesionálního rozvoje. Nástup možný od ledna 2019. Zájemci pište na: slaba.katerina@seznam.cz

12.11.2018

Veterinární klinika v Ostravě - Mariánských Horách - MVDr. Vítězslav Raška a kol. hledá veterinární sestru se zájmem o obor. Veterinární vzdělání není podmínkou. Kontaktujte nás, prosím, na tel. čísle 596 621 677 nebo 736 438 228, pište na email: vraska@vetmed.cz

05.11.2018

Veterinární klinika v Praze, přijme veterinární asistentku/asistenta. Pracovní poměr plný úvazek. Požadujeme plné pracovní nasazení, znalost anglického jazyka vítána, komunikativnost, zájem o obor. Pracovní doba bez nočních směn, mladý kolektiv. Životopisy prosím zasílejte na klinika@mail.com

04.11.2018

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme veterinární asistentku. Jen denní provoz. V případě zájmu prosím zašlete životopis na antonvet@seznam.cz nebo volejte na tel. 602 776 791.

02.11.2018

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme do svého kolektivu veterinární sestřičku. Praxe výhodou, není podmínkou. Atraktivní prostředí referenčního pracoviště, mladý kolektiv, nadstandardní ohodnocení.

Nástup možný ihned. CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

02.11.2018

Veterinární klinika Vetvin, Praha 2 - Vinohrady, přijme veterinární asistentku/asistenta na plný pracovní úvazek. Požadujeme základní znalost AJ, komunikativnost, zájem o obor, teamového ducha. Nabízíme dobré platové ohodnocení, směny bez nočních služeb, práci v přátelském kolektivu. Životopisy prosím zasílejte na info@vetvin.cz.

01.11.2018

Veterinární klinika JAGGY v Brně hledá do svého mladého kolektivu zaměstnance na pozici veterinárního asistenta/asistentky na plný pracovní úvazek. Nabízíme zajímavou a odpovědnou práci pro ty, kteří se chtějí učit novým věcem a dále se vzdělávat. Vyžadujeme komunikativnost a vstřícné jednání. Praxe není nutností.

V případě zájmu zasílejte své CV na adresu jaresova@jaggy.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky