Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – veterinářNový inzerát
17.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou.

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu, široké spektrum zajímavých pacientů a možnost profesně se realizovat, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci.

Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

16.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Zavedená veterinární klinika na okraji Prahy (Rudná) s košatou (chlupatou) klientelou hledá veterinárního lékaře/lékařku pro doplnění svých řad.

Jsme malý kolektiv (momentálně nejvyšší členka 165 cm) poněkud zdecimovaný radostnými událostmi svých členek. Zakládáme si na týmové práci a vstřícně nastavených pracovních podmínkách, takže naše efektivita nevzniká tlakem.

Naše přístrojové vybavení (vč. inhalační anestezie, digit. rtg atd.) přesahuje běžné vybavení kliniky a umožňuje další profesní rozvoj (především kardiologie a stomatologie) členů týmu. Běžné by bylo žádat zaslání životopisu, ale vzhledem k tomu, jak se díváme na svět, je třeba osobní chemie, bez které nám to nejde.

Přijďte se po dohodě ukázat. Kontakt: veterinarudna@centrum.cz

14.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Nabídka práce pro veterinárního lékaře/lékařku na výborně vybavené veterinární klinice MVDr. Martiny Načeradské.

Zaručujeme milý kolektiv, zajímavé případy a skvělý přístup k pacientům. Jsme "cat friendly" klinika, mezi naše další časté návštěvníky patří samozřejmě i psi a občas dorazí i nějaký králík či hlodavec.

Můžeme nabídnout práci na plný nebo částečný úvazek, například po návratu z mateřské dovolené. Bez nočních a víkendových služeb. Nabídka je vhodná pro zájemce o zkoušku z kočičí medicíny, kteří se mohou připravovat a zdokonalovat své dovednosti pod vedením Dr. Načeradské.

Očekáváme zájem o obor, chuť se dále vzdělávat a příjemné vystupování.

Životopisy prosím zasílejte na info@naceradska.cz

13.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Benešově u Prahy přijme veterinární lékařku/lékaře.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, bez pohotovostí a nočních služeb, moderní rozsáhlé vybavení.

Své CV prosím pošlete na mail: vasak.martin@seznam.cz

13.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika ANIMAL CLINIC (Praha 6) hledá nového lékaře/lékařku.

Nastoupil/-a jste do praxe s velkým očekáváním, které vaše dosavadní zaměstnaní nenaplnilo?

Chcete dělat kvalitnější medicínu malých zvířat podle odborných standardů? Zajímá vás medicína založená na důkazech a máte dost kompromisů v péči o své pacienty z důvodů nedostatečného technického zázemí?

Nechcete už trávit svůj odborný život v první linii, ale zajímá vás odborný růst na celostátně (i mezinárodně) známém referenčním pracovišti?

A hlavně: hledáte práci, která vás opravdu bude naplňovat na více než dva nebo tři roky po absolutoriu? Umíte být loajální a kolegiální? Umíte jednat s klienty a máte talent na manipulaci se zvířaty?

Nabízíme vám:

- Pozici pro veterinárního lékaře/-lékařku (absolventa VFU).

- Platové ohodnocení dle zkušeností v oboru a individuálních schopností s perspektivou vysoce nadprůměrného výdělku.

- Moderní pracoviště a milý tým mladých kolegů.

Obory k obsazení: zobrazovací metody (RTG/CT/USG/endoskopie), oftalmologie, gastroenterologie, urologie, všeobecná interní medicína s možností pozdější specializace, dále onkologie/onkochirurgie.

Schopnost samostatného řešení běžné prevence a kurativy malých zvířat je předpokladem. Pozice je určena pro nadprůměrné absolventy nebo kolegy/kolegyně s praxí.

Budeme se těšit na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: Terynec@seznam.cz (Ing. Tereza Lacinová) Více info o klinice: www.animalclinic.cz

13.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika LIVE VET s.r.o. v Litoměřicích, pracoviště s dlouholetou praxí a jeden z největších poskytovatelů veterinární péče o malá zvířata v ústeckém kraji, hledá do svého týmu nového člena na pozici veterinární lékař/ka.

Podmínky Měsíční mzda od 42 tisíc hrubého pro nové absolventy, až 90 tisíc hrubého pro lékaře s praxí + paušální příplatky za noční služby

Podpora v postgraduálním vzdělávání

Variabilní zaměstnanecké benefity

Víkendová služba jednou za 5 týdnů

Co očekáváme

Komunikativní, profesionální a lidský přístup

Zodpovědnost a samostatnost

Zájem o vzdělání a specializaci

Nabízíme stabilní pracovní podmínky na pracovišti s vybudovanou klientelou, týmem 8 veterinárních lékařů a 9 veterinárních sester, s nadstandardním vybavením zahrnujícím CT, RTG přímou digitalizaci, stomatologické RTG, endoskopické vybavení, vlastní in-house laboratoř a vice.

Svůj motivační dopis a životopis zašlete prosím na bunczuk@seznam.cz.

11.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Nadstandardně vybavená klinika v Praze přijme veterinárního lékaře či lékařku (i absolventa). Možno také na zkrácený úvazek.

Web kliniky: www.AZVET.cz, kontakt: info@azvet.cz, tel: 603 410 948.

10.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Vetvill ve Svitavách hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici veterinární lékař/lékařka s týmových duchem a chutí se dál rozvíjet.

Nabízíme práci bez víkendů, svátků a pohotovostních služeb, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, podporu vzdělání a výkonnostní odměny. Práce je vhodná i pro absolventy.

V případě zájmu pošlete životopis na info@vetvill.cz Budeme se těšit! Veterinární klinika Vetvill Svitavy www.vetvill.cz Tel: 775 184 011

10.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinárního lékaře či lékařku (čerstvé absolventy nevyjímaje) do rodinné veterinární ordinace pro malá zvířata v Rakovníku - VETORA.

Disponujeme velice dobrým technickým vybavením, maximálně podporujeme další postgraduální vzdělávání ev. užší specializace a moc rádi snaživé, schopné a milé kolegy patřičně finančně oceníme.

V případě zájmu posílejte, prosím, svá CV na vetora@seznam.cz

10.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice VETNEMO Praha 4 - Libuš Veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem přijme do svého kolektivu lékaře či lékařku.

Požadujeme:

- zájem o další vzdělávání a profesní růst

- dobré komunikativní schopnosti a příjemné vystupování.

Nabízíme:

- platové podmínky odpovídající zkušenostem

- práci na vybaveném pracovišti

- příjemný kolektiv

- podporu vzdělávání.

Uvítáme lékaře s praxí i absolventy. Své CV prosím zasílejte na mail: petr.j@vetnemo.cz

07.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Hledáme veterinární/ho lékaře/lékařku na hlavní či vedlejší pracovní poměr do Českých Budějovic Veterina u kostela sr.o..

Praxe výhodnou, jsme dobře vybavená klinika (endoskopie, RTG, sono, analyzátory krve, hospitalizace...).

Hledáme doktora či doktorku se srdcem na pravém místě, má rád/a zvířátka a rád/a se vzdělává. Rádi vás přivítáme na naši klinice rodinného typu.

Svůj životopis prosím zašlete na: info@veterinaukostela.cz či můžete zavolat na 608 778 372 Peníze nejsou žádný problém.

07.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Dobrý den, hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu veterinární kliniky VETPOINT v Třeboni.

Jsme dobře vybavená praxe s širokou škálou pacientů a tím i diagnostiky a chirurgie. Potřebujeme týmového hráče s dlouhodobou perspektivou. Vhodné i pro absolventy.

Své CV prosím na info@vetpoint-trebon.cz

06.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Společnost IDEXX Laboratories s.r.o. hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Veterinary Sales Consultant pro Českou republiku (Praha, Praha východ/západ, Tábor, Strakonice, Příbram, Beroun,…).

V rámci Vašich pracovních povinností budete komunikovat s našimi zákazníky, veterinárními lékaři. Budete s nimi budovat prodejní vztah díky široké škále diagnostických řešení pro veterinární praxi, podporovat rozvoj těchto praxí a zprostředkovávat příležitosti odborného rozvoje, které IDEXX nabízí.

Pokud jste komunikativní, máte dobré prezentační a prodejní dovednosti, aktivně řídíte (průkaz B) a komunikujete v angličtině (psaná i mluvená forma), možná hledáme právě Vás.

https://careers.idexx.com/us/en/job/J-027161/Veterinary-Sales-Consultant?utm_source=linkedin&utm_medium=social&utm_campaign=j-027161

Do výběrového řízení se můžete přihlásit pomocí odkazu výše, či na e-mailu: Jan-Karlik@idexx.com

06.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého týmu další lékařku/lékaře (s praxí i absolventa) na HPP.

Zavedené veterinární pracoviště disponuje moderním vybavením, dvěma ordinacemi i hospitalizací. Provoz kliniky je směnný, bez nočních služeb.

Své životopisy zasílejte na: klinika@weilovna.cz

04.01.2022
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika AlfaVet ve Frýdku-Místku nabízí ve svém týmu místo pro veterinární lékařku či lékaře, kterého ještě nestačila znechutit realita všedního dne a stále jej naplňuje práce se zvířaty i lidmi.

Svůj zájem o místo v pozitivně naladěném kolektivu na moderně vybaveném pracovišti můžete potvrdit na adrese newmember@alfavet.cz

17.01.2022

Nově otevřená a moderně vybavená veterinární klinika na Praze 2 přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku (s praxí i absolventa) na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci na velmi dobře vybaveném pracovišti a nadstandartní platové ohodnocení.

Kontaktujte nás prosím na info@aida.vet

17.01.2022

Veterinární klinika Na Vyhlídce na Praze 5 přijme do svého kolektivu nového kolegu nebo kolegyni na pozici veterinární lékař.

Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, práci na moderně vybaveném pracovišti pod dohledem zkušených lékařů, podporu vzdělávání, možnost dlouhodobé spolupráce.

Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární lékařství - VFU Brno nebo UVL Košice, velmi kladný vztah ke zvířatům, snahu se vzdělávat a příjemné vystupování vůči klientům.

V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis na e-mail: vet-navyhlidce@seznam.cz. www.veterina-stodulky.cz

14.01.2022

Eshop s chovatelskými potřebami shání na dlouhodobou spolupráci (distančně) veterinárního lékaře/lékařku pro budování obsahu webu.

Konkrétně se bude jednat o psaní článků přínosných pro návštěvníky stránek. Je možné i jako brigáda, přivýdělek k mateřské, důchodu. Objem práce dle vašich možností - od několika článků měsíčně až po práci na poloviční úvazek tel: 733 577 670, caskrmeni.cz

11.01.2022

Veterinární ordinace Matoušek (Pelhřimov) přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP nebo částečný úvazek.

Práce primárně v praxi malých zvířat v rodinné ordinaci s dobrým zázemím a vybavením (BCH i HEM analyzátor , RTG, USG, inhalační anestézie.. ). Lze také částečně vykonávat praxi v chovech skotu.

Veterinární praxe není podmínkou (vhodné i pro absolventy). Důležitá je zodpovědnost, přátelský přístup a příjemné vystupování a také ochota se učit nové věci.

Pro více informaci lze volat na č. 601 014 146. Životopisy zasílejte, na ordinace@veterina-matousek.cz

11.01.2022

Hledám veterinární lékařku/lékaře do praxe malých zvířat v Blansku.

Praxe vítána, ideálně forma spolupráce, možno i pracovní úvazek hlavní nebo vedlejší, absolvent, vše dle možností a domluvy...

janagrova@volny.cz, tel: 731 651 133

10.01.2022

Veterinární klinika ve Vsetíně přijme veterinárního lékaře/lékařku

Požadujeme: zájem o práci komunikativnost empatický přístup zodpovědnost

Nabízíme: práci v zavedené a dobře vybavené praxi odpovídající platové ohodnocení práce bez nočních služeb přátelský tým možnost ubytování

V případně zájmu zašlete své CV na mail: robert.just22@gmail.com

03.01.2022

Brno: Nadstandardně vybavená ordinace v Brně hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici veterinární lékař.

Praxe podmínkou, nicméně šikovného absolventa s praxí při studiu rádi zaučíme.

Nabízíme dobré přístrojové vybavení (USG, RTG, EKG, inhalační anestezie, krevní analyzátory), milý a přátelský kolektiv (včetně veterinární sestry na pracovišti), práce na HPP (smlouva), odpovídající platové ohodnocení, úhradu členského příspěvku do KVL, úhradu pojištění, příspěvky na semináře, zaplacené přesčasy.

Nástup 1.4.2022 nebo dle domluvy. Dřívější zaškolení nutné.

Kontakt: 1. veterina Lískovec, CV s fotografií a motivačním dopisem, prosím, zasílejte na prace@veterina-liskovec.cz.

03.01.2022

Nabízím spolupráci mladému veterináři/veterinářce ve smíšené praxi.

Možnost volby malá či velká zvířata. Klientela a ordinace k dispozici.

LB kraj. tel. 602 363 604

03.01.2022

Zavedená veterinární ordinace v Golčově Jeníkově přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP, VPP - dle domluvy.

Práce zaměřená na malá zvířata s občasnými výjezdy do terénu. Bez víkendových a pohotovostních služeb. Praxe není podmínkou (vhodné i pro absolventy). Podpora vzdělávání a profesní rozvoj na prvním místě.

veterinarni.liga@gmail.com, tel: 724 722 806

03.01.2022

Do našeho týmu přijmeme veterinárního lékaře/lékařku pro praxi velkých zvířat na havlíčkobrodsku (převaha skot) na HPP, VPP - dle domluvy.

Zajišťujeme komplexní veterinární činnost v chovech skotu, prasat (okrajově koně, drůbež, mRu).

Praxe není podmínkou (vhodné i pro absolventy). Podpora vzdělávání a profesní rozvoj na prvním místě.

veterinarni.liga@gmail.com, tel: 724 722 806, www.vet-liga.cz

03.01.2022

Veterinární ordinace v Brně Kr. Poli přijme veterinárního lékaře/lékařku na částečný úvazek.

Nástup možný ihned. Životopis prosím zasílejte na mail: info@veterina-hlavacova.cz

03.01.2022

Veterinární klinika pro malá zvířata H-VET s.r.o., Praha 15, příjme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na kvalitně vybaveném pracovišti (sono, RTG přímou digitalizací, endoskopické vybavení, ...), podporu vzdělávání, možnost specializace. Vhodné i pro absolventy. Jako referenční pracoviště pro malé savce nabízíme možnost rozvíjet se i v tomto oboru.

Svůj životopis zasílejte na hvet@volny.cz.

03.01.2022

Veterinární klinika Schwetter a kol. v pražských Nuslích (Praha 4), hledá veterináře/veterinářku absolventy FVL VFU nebo studenty 6.tých ročníků pro uvedení do praxe s následným zaměstnáním, kterým poskytneme přátelské prostředí a pouze denní služby plné dobrodružství na dobře vybavené klinice.

Nástupní plat pro čerstvé absolventy se může pohybovat okolo 35000,- hrubé mzdy s tím, že částka se samozřejmě navyšuje s narůstajícími schopnostmi a dovednostmi.

Pokud jsme Vás zaujali rádi se seznámíme s Vaším životopisem na emailu: pracenaveterine@seznam.cz

02.01.2022

České Budějovice - Veterinární ordinace MVDr. Veroniky Křížové přijme lékaře/lékařku do kvalitně vybavené ordinace (nové USG, RTG-přímá digitalizace, inhalační anestezie..)

Jsme ordinace s rodinným přístupem a hledáme pouze srdcaře pro které bude stejně jako pro nás práce radostí.

Své životopisy zasílejte na krepsova@email.cz, www.veterinakrizova.cz

29.12.2021

Veterinární ordinace ve Veselí nad Moravou přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku, absolventa zaučíme.

Nabízíme práci ve vybavené ordinaci (USG, RTG, hem+bch analyzátor, zubní jednotka) se zaměřením na psy, kočky a drobné savce, bez pohotovostí a víkendových služeb.

Požadujeme komunikativnost, vlídné jednání, vzdělávání se v oboru. Nástup leden/únor 2022.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@veterina-veseli.cz, tel. č. 724 257 650.

29.12.2021

Veterinární klinika s třicetiletou tradicí, v Praze 8, nabízí pracovní uplatnění v nepřetržitém provozu veterinárním lékařům a lékařkám.

Uvítáme i čerstvé absolventy bez praxe, kterou je možno u nás získat.

Kontakt: vet.klin.erika@volny.cz, info@vet-klin-erika.cz, tel.: 284 821 784, MVDr. Pavel Hron

29.12.2021

Na zavedenou a plně vybavenou kliniku Kladno - Bresson přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na HPP.

Jedná se o praxi malých zvířat, drobných savců a exotů s přesahem do léčení malých přežvýkavců.

Nástup v lednu 2022. Možnost dočasného ubytování v bytě na klinice.

CV zasílejte na vetlukasovi@seznam.cz nebo volejte 606 873 017.

28.12.2021

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do praxe malých zvířat.

Solidní vybavení veterinárního pracoviště (digi rtg, endoskop, usg, idexx, kryokauter, laser, magnetoterapie, inhalační anestezie s řízenou ventilací).

Podmínka: zájem o systematické vzdělávání.

Platové podmínky dle dohody. ludek.rytir@seznam.cz

27.12.2021

Klinika VETINO Aesculap Pardubice hledá do svého týmu motivované veterinární lékaře / lékařky určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům.

Spolehlivost, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat, chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr. Zkušenosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou.

Co nabízíme?

Individuální přístup dle oboru a zájmu, široké možnosti uplatnění, kontinuální vzdělávání (podrobné společné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuálních studií, článků), možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucími všech oddělení, možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech, 4 týdny dovolené, stravenkový paušál, úhrada členského poplatku KVL, placené vzdělávací akce.

Kontakt: Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte, prosím, na adresu: info@vetinogroup.cz

27.12.2021

Veterinární Klinika Panda na Praze 2 hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku i absolventy.

Pracovní místo je v přátelském kolektivu na plný pracovní úvazek bez nočních služeb.

Nabízíme možnost profesního rozvoje na pracovišti vybaveném kvalitními přístroji se stabilní klientelou, pestrou pracovní náplň na ambulanci. Nástupní plat 40.000 Kč

Požadujeme: příjemné vystupování a empatické jednání, komunikační schopnosti, znalost angličtiny vítána, spolehlivost.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na mail: klinika@mail.com

26.12.2021

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP do veterinární ordinace v České Lípě.

Pracovní doba 40hod týdně bez víkendů. Praxe v oboru malých zvířat výhodou.

Kontakt: MVDr. P. Stratil, tel. 723 253 044, e-mail: premysl.stratil@atlas.cz

23.12.2021

Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o. v Českých Budějovicích přijme vet. lékaře/lékařku na HPP

CV na info@cb-vet.cz, tel. 385 310 797, www.cb-vet.cz

21.12.2021

Zavedená veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný i částečný úvazek.

Rádi zaučíme také čerstvé absolventy.

Nabízíme práci na zavedeném pracovišti s dobrým přístrojovým vybavením (analyzátory krve, RTG, SONO, sál s inhalační anestezií...) a náležité fin. ohodnocení. Možnost přespání.

CV prosím zasílejte na Hejda21@seznam.cz. Bližší info na mob.: 739 437 324.

20.12.2021

Pro naše kliniky v Praze přijmeme veterinární lékaře/lékařky na HPP/OSVČ, popřípadě zkrácený pracovní úvazek, pozice vhodná i pro absolventy.

Absolventy ochotně zaškolí náš příjemný a zkušený personál. Rádi podpoříme specializaci, ve které se chcete profesně rozvíjet.

Disponujeme krevnými analyzátory, digitální RTG, USG + Doppler, dentální jednotka, EKG, inhalační anestetický přístroj a jiné. Na naší klinice se věnujeme medicíně psa, kočky, malých a exotických zvířat.

Požadujeme empatický přístup, komunikativnost a chuť se dál vzdělávat.

Nabízíme mladý přátelský kolektiv, finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností a samozřejmostí je další navyšování platu. Možnost ubytování a čerpání jiných benefitů.

Bližší informace rádi poskytneme na osobním pohovoru. Své CV zasílejte na: info@veterina-svobodnik.cz

16.12.2021

Veterinární klinika Vladislav s.r.o. (okres Třebíč) přijme veterinárního lékaře/ lékařku na HPP nebo VPP (dle domluvy).

Tato pozice je vhodná pro lékaře se zájmen o obor, převážně interní medicínu (se základní znalostí chirurgie).

Podporujeme odborný růst a neustálé vzdělávání (i finančně).

Hledáme kolegu, který na sobě chce neustále pracovat a sám sebe medicínsky posouvat výše.

Platové podmínky:

- absolvent FVL 32 000, 1 rok praxe 37 000 hrubého a dále kontinuálně rostoucí mzda dle Vašich schopností a obratu.

- pro lékaře s dlouhodobou praxí individuální nabídka dle předchozích výsledků a zkušeností.

Jsme moderní a nově vybudované pracoviště s kolektivem lékařů a sester, které pracuje jako tým.

V případě zájmu zasílejte své CV na mvdr.peroutkova@gmail.com

15.12.2021

Hledáme veterinárního lékaře / lékařku pro provozy s chovem drůbeže na Jižní Moravě.

Nabízíme plné zaučení, kvalitní ohodnocení, pozitivní přístup k práci a možnosti vzdělávání se ve veterinární medicíně v daném oboru.

Pro danou pozici požadujeme chuť do práce, ochotu učit se, zodpovědnost, flexibilnost a komunikativnost.

Je možnost se domluvit i na částečném úvazku, a nebo případně na jiné formě spolupráce. Kontaktní email: josef.drga@hendrix-genetics.com

14.12.2021

Městská policie hl. m. vypisuje výběrové řízení na zajištění veterinární péče v útulcích Městské policie hl. m. Prahy.

Info: https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001501/zakazka/477724

13.12.2021

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinárního lékaře/lékařku, na částečný úvazek. Praxe v oboru malých zvířat výhodou.

V případě zájmu prosím životopis s fotkou na veterinajihlavska@seznam.cz

09.12.2021

Veterinární klinika PremiumVet přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Hledáme do našeho týmu minimálně dva nové kolegy.

Naše ordinace najdete na Praze 3, Praze 7 a Jirnech. Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Požadujeme:

- příjemné vystupování a empatické jednání

- komunikační schopnosti

- odhodláním praktikovat veterinární medicínu na nejvyšší úrovni

- zkušenosti z klinické praxe malých zvířat, chirurgie, ortopedie výhodou, nikoliv podmínkou

- absolventy sami důkladně vyškolíme a dále s nimi pracujeme

Informace no naší klinice naleznete na www.premiumvet.cz

Nabízíme:

+ vstřícný pracovní kolektiv

+ nadstandartní platové ohodnocení

+ časovou flexibilitu

+ možnost plánovat si práci podle sebe (možnost upravit úvazek nebo práce na IČO)

+ zázemí moderního a nadstandardně vybaveného pracoviště (RTG s přímou digitalizací, USG, Doppler, hematologické a biochemické analyzátory, ...)

+ možnost konzultace případů s kolegy, kteří se zaměřují přímo na určité oblasti např. kardiologie, stomatologie, ortopedie, dermatologie, endokrynologie, ...

+ podporu dalšího vzdělávání a zájmu o oborovou specializaci

+ nesloužíme pohotovost

+ proplácení cestovného, parkovného při cestách za klienty

Případně pro rozmanitost práce možnost i výjezdů k pacientům domů v okolí kliniky formou domácího rodinného lékaře.

Vaše životopisy zasílejte na jana@tuharska.cz.

09.12.2021

ABClinic veterinární klinika Brno přijme veterinární lékařku/lékaře na HPP se zájmem o interní medicínu, sonografii, endoskopii a chirurgii měkkých tkání.

www.veterinabrno.cz  CV a motivační dopis zasílejte prosím na mail weidenhofer@volny.cz

09.12.2021

Veterinární klinika MVDr. Samohýlová v Lomnici nad Popelkou přijme veterinárního lékaře / lékařku do ordinace pro malá zvířata. Zkušenost v oboru vítána.

Kontakt: tequila.lomnice@seznam.cz, 605 250 337 - SMS

08.12.2021

Veterinární klinika v Praze 4 - Vethope – přijme lékaře/lékařku pro práci v medicíně malých zvířat.

Zároveň přijímáme i absolventy.

Nabízíme: Moderně vybavené pracoviště, které poskytuje široké možnosti diagnostiky – ultrazvuk, rigidní a flexibilní endoskop, digitální rentgen, intraorální rentgen, profesionální dentální jednotku, inhalační anestezie s přístrojovým monitoringem, Idexx krevní analyzátory, přístroj na koagulační vyšetření, tlakoměr a spoustu další profesionální techniky. Odborná knihovna přímo na pracovišti. Atraktivní nástupní plat podle dosažených zkušeností.

Požadujeme:

Samostatný a zodpovědný přístup;

Profesionální vystupování;

Empatické jednání s klienty a dobré komunikační schopnosti;

Chuť se dále vzdělávat a rozvíjet.

Svůj životopis s průvodním dopisem zašlete, prosím, na email: prace@vethope.cz Pro více informací volejte na tel. 212 246 809

08.12.2021

Veterina Kohoutovice (www.avetum.com) v Brně hledá na VPP veterinárního lékaře/lékařku s praxí v oblasti malých a drobných zvířat, (absolventa VFUB, ideálně studenta DSP).

Zahájení činnosti předpokládáme od cca února 2022.

Životopis s průvodním dopisem nám, prosím, pošlete na email: info@avetum.com.

05.12.2021

Veterinární ordinace 20 km od Brna přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ lékařku.

Jde o smíšenou praxi s převahou malých zvířat. Nástup možný dle dohody.

Pro více informací volejte na tel. 604 127 395 nebo pište na e-mail maly3531@atlas.cz

03.12.2021

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinárního lékaře/ku.

Možno i na částečný úvazek. V případě zájmu prosím CV na veterinabrno@post.cz

02.12.2021

Veterinární klinika Havlíčkův Brod a Chotěboř přijme veterinární lékařku nebo lékaře.

Protože se našemu teamu rozrůstají nejen ty pracovní, ale i mateřské povinnosti, hledáme posilu v podobě nové kolegyně nebo kolegy.

Hledáme pouze veterinární lékařku nebo lékaře a to ideálně pro dlouhodobou spolupráci. Typ a výše úvazku závisí na dohodě. Platové podmínky se odvíjí dle zkušeností zájemců.

Své CV zasílejte, prosím, na email martina.plodikova@centrum.cz.

Nabízíme nadstandartní vybavení a možnost růstu, ke kterému se na větší klinice dostanete až po dlouhé době. Podporu celého teamu, možnost samostatné práce a vzdělávání dle vlastního výběru.

Hledáme přátelskou kolegyni nebo kolegu, se smyslem pro zodpovědnost a pracovitost a s milým přístupem ke klientům a kolegům.

30.11.2021

Zavedená veterinární klinika Jinonická v Praze 5 Košířích hledá do ordinace malých zvířat lékaře/lékařky s praxí i absolventy.

Uvítáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor a pacienty do menšího přátelského kolektivu.

Nabízíme možnost profesního rozvoje ve spolupráci se zkušeným chirurgem na vybaveném pracovišti se stabilní klientelou, osobní i profesní podporu včetně dalšího vzdělávání, platové podmínky odpovídající zkušenostem a nasazení s motivačními bonusy, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb (střídání ranní a odpolední směny), pestrou pracovní náplň ambulance a chirurgie, zaměstnanecké benefity (úhrada komorových příspěvků a seminářů, zdravotní volno). Nástup možný dle dohody.

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 607 546 986 (MVDr. Markéta Rochová) nebo emailu: marketa.rochova@seznam.cz Těšíme se na Vás...

30.11.2021

Veterinární klinika v Prostějově přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na velice dobře vybaveném pracovišti (analyzátory, RTG a zubní RTG s nepřímou digitalizací, USG, laser, Tonovet, infuzní pumpy atd.), mzdové ohodnocení od 29.400 (+ zákonné příplatky) výše - dle praxe a schopností, podporu vzdělávání.

Požadujeme zapálení pro obor, ochotu se dále vzdělávat, příjemné vystupování a spolehlivost.

Životopisy prosím zasílejte na m.hejlkova@seznam.cz

29.11.2021

Hledáme patologa/patoložku na Oddělení patologie a parazitologie SVÚ Praha.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání veterinárního směru (MVDr.)

• Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce

• Zdravotní způsobilost (fyzická zdatnost, práce v infekčním prostředí)

• Zkušenost v oboru patologie výhodou

Nabízíme:

• Pevnou pracovní dobu

• Možnost odborného růstu

• Týden dovolené navíc

• Adekvátní mzdové ohodnocení navýšené po zkušební době

• Možnost dohody plného (upřednostníme) nebo částečného pracovního úvazku

• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Kontaktní osoba: MVDr. Lada Hofmannová, Ph.D. Vedoucí oddělení patologie a parazitologie SVÚ Praha. Email: Lada.Hofmannova@svupraha.cz

29.11.2021

Veterinární ordinace Ervet (Čelákovice, Praha -Východ) přijme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře pro praxi malých zvířat.

Možné i pro absolventa, rádi zaučíme. Práce na HPP, VPP i OSVČ Příjemný, mladý kolektiv. Bez víkendových služeb a pohotovostí.

Životopisy zasílejte na e-mail: ervet@ervet.cz

28.11.2021

Do zavedené ambulance pro malá zvířata v Ostravě přijmu na HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Praxe je vítána, ale rádi se budeme věnovat i absolventovi.

Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, podporu vzdělávání, rozvoj v oblasti internistické i chirurgické, příjemný kolektiv, dobře vybavené pracoviště (digitální RTG, analyzátory krve, USG, inhalační anestezie...), pohotovosti a víkendové služby standardně nedržíme

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, proaktivní přístup, ochotu učit se, příjemné vystupování při komunikaci s klienty

Své životopisy prosím posílejte na evasulakova84@gmail.com

27.11.2021

Chceš dělat veterinu poctivě? Chceš se dál rozvíjet a profilovat? Chceš, aby tě práce bavila? Možná hledáme právě tebe, veterináře/veterinářku s praxí, ale i čerstvého absolventa.

Tak se ozvi a pojď to s námi zkusit! Jsme prvosledová klinika s vybavením referenčního pracoviště. Máme spoustu výborných klientů a zajímavých případů, mladý a empatický kolektiv a celé nás to baví. Neslibujeme, respektujeme.

Pokud tě náš inzerát zaujal, ozvi se na 722 347 461, nebo na renfoj@icloud.com Veterina VeMaP s.r.o. www.vemap.cz

26.11.2021

Veterinární klinika v České Skalici přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, moderní technické zázemí a přátelský kolektiv. Práce 4 dny v týdnu, pohotovost 1 víkend za měsíc na telefonu. Podpora vzdělávání a profesního růstu, možnost specializace.

Požadujeme flexibilitu, nadšení pro obor, chuť pracovat v kolektivu, ale nebát se vlastní zodpovědnosti, dobré komunikační schopnosti.

V případě zájmu nás kontaktujte na email skavet@seznam.cz

25.11.2021

Dobrý den, hledáme novou kolegyni/kolegu na naši veterinární kliniku Bohemia v Písku.

Klinika je vybavena rtg přímou digitalizací, usg MyLab50 a MyLabDelta s lineárními a dvěma sektorovými sondami pro kardio vyšetření vč. dopplerovského, i careTonovetem pro měření nitroočního tlaku, přístrojem na měření tlaku krve u koček, hospitalizačními boxy s infuzními pumpami atd. Inhalační anestezie a kompletní monitoring životních funkcí pacienta při všech chirurgických zákrocích a je naprostý standard.

Provádíme běžnou rutinní veterinární činnost, ale jsme také referenční pracoviště zejména pro kardiologii, onemocnění dýchacích cest, GIT a dermatologickou diagnostiku a terapii. www.veterinabohemia.cz

Nabízíme hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek, dle domluvy. Platové podmínky stanovujeme dle stupně odborných a hlavně praktických znalostí.

V současné době pracujeme v týmu dvou veterinárních lékařů a jedné veterinární sestry. Rád bych našel někoho normálního, hodného, vstřícného a ochotného ke klientům i ke zvířatům. Zakládáme si na tom, že máme nadstandardní vztahy jak s klienty, tak i s jejich mazlíčky.

Klinika je poměrně rozlehlá, takže lze zřídit sekci "Mordor" pro příležitostné zavření hodných a tichých dětí, pokud jste maminka na mateřské.

Při zájmu prosím volejte 776 168 435 nebo pište na mvdrnahlik@seznam.cz MVDr. Jan Náhlík

24.11.2021

Horská veterinární klinika s. r. o. přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme:

• Platové ohodnocení dle doložené praxe

• Po skončení zkušební doby zaměstnanecké benefity (sick days, příspěvek na penzijní pojištění, prémie dle obratu)

• Pestrou a zodpovědnou práci s možností dalšího vzdělávání

• Možnost ubytování v nových bytech přímo nad veterinární klinikou

• Spolupráci formou HPP, částečného úvazku i DPP

Požadujeme:

• Trestní bezúhonnost

• VŠ vzdělání ukončené titulem MVDr.

Důležité dovednosti:

• Komunikativnost

• Chuť učit se a nebát se chyb

V případě zájmu Váš životopis, prosím, zašlete na: info@veterinatrutnov.cz

24.11.2021

Hledám kolegu nebo kolegyni (MVDr.) pro založení společné veterinární praxe v okrese Praha ~ Východ.

Již existující klientela a know~how.... MVDr. Peter Skladaný, 607 838 797

23.11.2021

Veterinární klinika v Příbrami přijme lékaře. Veterinární klinika Na Zdaboři v Příbrami přijme na HPP veterinárního lékaře/lékařku, i absolventa.

Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení, moderní technické zázemí, práce 4 dny v týdnu, podpora postgraduálního vzdělávání a profesního rozvoje, členství v evropských veterinárních asociacích, milý a ochotný tým.

Požadujeme zapálení pro obor, týmového ducha, sympatické a profesionální vystupování, ochotu spolupracovat na programu Fear Free.

Možnost ubytování, lokalita v okraji CHKO Brdy a přitom kousek do centra Prahy.

Motivační dopis a CV zasílejte na adresu klinika@nazdabori.cz

22.11.2021

Zavedená veterinární klinika OKVET v Praze Řepích hledá veterináře/veterinářky na HPP i zkrácený PP.

Nabídka i pro letošní absolventy.

Nabízíme: Ordinace se stabilní klientelou, příjemné prostředí, moderní přístrojové vybavení, víkendové služby kompenzované volnem v týdnu, profesní růst (hrazené semináře a jiné vzdělávání), standardní finanční ohodnocení, stravenky, příspěvek na dovolenou.

Kontakt: krtek@okvet.cz

22.11.2021

Veterinární klinika VetVin, www.vetvin.cz, na Praze 2, na Vinohradech, přijme do svého teamu veterinárního lékaře/lékařku na HPP i částečný PP.

Nabízíme práci v hezkém prostředí, skvělý pracovní team, nadprůměrné platové ohodnocení, široký veterinární záběr, nadstandardně vybavené pracoviště, bez nočních služeb. Základní znalost AJ nutná.

Životopisy zasílejte na info@vetvin.cz. Těšíme se na setkání s Vámi. Team Vetvin

21.11.2021

Veterinární klinika Praha 6 Suchdol přijme veterinárního lékaře či lékařku na HPP.

Co nabízíme:

- práci na referenčním pracovišti s množstvím zajímavých případů

- špičkově vybavené pracoviště

- podporu vzdělávání

- služby v běžné ordinační době bez nočních služeb

- platbu komorového příspěvku

- přátelský a spolupracující kolektiv

- absolventy rádi zaškolíme

- možnost specializace

Co požadujeme:

- chuť se kontinuálně vzdělávat

- dobré komunikační schopnosti

V případě zájmu nám zašlete své CV na info@veterinasuchdol.cz, telefonické dotazy na 774 113 553 Těšíme se na Vás.

19.11.2021

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch, s.r.o. Olomouc přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Své životopisy prosím zasílejte na: veterina.olomouc@post.cz

18.11.2021

Veterinární pracoviště s 25 letou praxí a zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře anebo lékařku na HPP (lze i částečný úvazek) nebo DPČ.

Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou, info@naspandoktor.cz

18.11.2021

Do ordinací v Mukařove a Úvalech (Praha – východ) přijmeme veterinárního lékaře/lékařku, i na částečný úvazek.

Nabízíme práci na dobře vybaveném pracovišti, podporu vzdělávání a platové ohodnocení odpovídající zkušenostem. Praxe není podmínkou.

Požadujeme pracovitost a zájem učit se novým věcem.

Svá CV prosím posílejte na mukarov@kheironvet.cz. Více informací o nás najdete na www.kheironvet.cz.

18.11.2021

Chceš vytvářet špičková krmiva pod značkou Fitmin a ThePet+ a přímo tak ovlivňovat zdraví a spokojenost domácích mazlíčků po celém světě?

Pak jsi právě Ty ideální kandidát na pozici: Expert pro vývoj krmiv

Mezi Tvé úkoly bude patřit:

• Samostatná práce na projektech vývoje krmiv a pochoutek pro zvířata v zájmových chovech, zejména pro psy a kočky

• Řízení a provádění vývoje a validace výrobků

• Návrhy zavádění nových postupů do praxe

• Aktivní návrhy inovací technického vybavení

• Vypracování odborné dokumentace k projektům

• Kromě realizace vývoje budete sledovat trendy, provádět odborná školení, poskytovat poradenství, psát odborné články, navštěvovat veletrhy a prezentovat značku a firmu

A naše požadavky na Tebe:

• Vysokoškolské vzdělání v oboru výživy, veterinární medicíny nebo příbuzných oborech (ukončené magisterské vzdělání)

• Výhodou je praxe na podobné pozici

• Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem (schopnost aktivní komunikace a schopnost prezentace témat souvisejících s oborem)

• Vysoká odborná znalost v oblasti výživy

• Schopnost logického myšlení a samostatného řešení výzkumných úkolů a orientace na výsledek

• Dobré organizační a řídící schopnosti

• Chuť na sobě pracovat

• Aktivní řidičské schopnosti

Co Ti ještě můžeme nabídnout?

• Možnost realizovat své nápady

• Krásné pracovní prostředí

• Motivující finanční ohodnocení a celou škálu benefitů

• Možnost navštěvovat odborné semináře, školení a dále se vzdělávat ve svém oboru, ale také školení, které Ti pomůže rozvíjet sám/a sebe

Pokud jsme Tě oslovili, zašli svůj životopis na personal@dibaq.cz, případně volej na 608 552 201.

15.11.2021

Veterinární klinika v Doksech u Máchova jezera hledá veterinárního lékaře/ku do smíšené praxe, převážně malých zvířat.

Disponujeme moderním vybavením (RTG, USG, endoskop, biochemie, hematologie...)

Nabízíme možnost služebního bytu.

V případě zájmu pište na veterinadoksy@seznam.cz

12.11.2021

Veterina Tabery přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku pro smíšenou veterinární praxi, případně jen do ordinací.

Nabízíme služební byt a do budoucna i auto pro ty, co budou dělat smíšenou veterinární praxi.

Pro bližší informace prosím volejte na číslo 778 002 875, 607 659 092, případně životopisy zasílejte na maily jancikovasvata@seznam.cz nebo tabery.j@seznam.cz. Děkujeme

10.11.2021

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do zavedené ordinace pro malá zvířata v Šenově u Ostravy na částečný úvazek.

Životopis zasílejte na veterina-senov@seznam.cz

09.11.2021

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni se zaměřením na malá zvířata přijme 1-2 veterinární lékaře/lékařky. Absolventy rádi zaučíme.

Vítáme také zájem o medicínu drobných savců (ale není podmínkou).

Nabízíme:

- mladý přátelský kolektiv lékařů a sestřiček

- velmi zajímavé platové ohodnocení dle obratu

- plnou podporu vzdělávání a umožnění růstu ve vámi zvoleném oboru

- pestrou škálu pacientů

Požadujeme:

- týmového ducha

- nadšení pro veterinární medicínu

Budeme se těšit na Vaše životopisy: benda@veterina-plzen.cz www.veterina-plzen.cz

09.11.2021

Státní veterinární správa nabízí volná místa na pozici: Veterinární inspektor/inspektorka Beroun, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Praha 2, Kolín, Český Brod, Liberec, Semily, Písek, Krumlov a Prachatice, Pardubice, České Budějovice, Strakonice

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days + 2 dny za očkování, program MultiSport, příspěvky formou Fokus Pass, příspěvky na stravování v podobě stravenek Sodexo.

Více informací na https://www.svscr.cz/kariera/

09.11.2021

Do zavedené veterinární ordinace v Karlových Varech se zaměřením na psy, kočky a drobná exotická zvířata přijmeme na HPP veterinárního lékaře/ veterinární lékařku.

Jedná se o práci veterinárního lékaře v ordinaci s vybavením (RTG, biochemický a hematologický analyzátor, USG,...) bez víkendových služeb a pohotovostí.

Necháme Vás ordinovat i operovat - měkkotkáňová chirurgie. Možnost profesního růstu, placené účasti na seminářích a školeních. Mladý kolektiv. Dobré platové ohodnocení. Vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu zašlete své CV na martin.sobota@email.cz, www.veterinakv.cz

08.11.2021

Veterinární nemocnice AA-VET Praha 10 přijme lékaře/lékařky

Nabízíme místo všeobecného veterinárního lékaře v provozovně nemocnice AA-Vet, Praha – Zahradní Město. Směnný provoz v ambulanci, péče o hospitalizované pacienty a zajištění pohotovostních služeb.

Nabídka je určena i pro letošní absolventy.

Nabízíme:

• možnost pracovat ve skvělém kolektivu a být součástí našeho týmu.

• možnost profesního rozvoje a hrazené vzdělávání je samozřejmostí. Stejně tak i další firemní benefity.

• možnost podílet se na řešení nejkomplikovanějších případů a pracovat s moderním veterinárním vybavením

• zázemí stabilní zavedené společnosti

Požadujeme:

• zájem o další vzdělávání a profesní růst

• příjemné vystupování

• časovou flexibilitu

• týmového ducha

Pokud Vás nabídka oslovila, stačí poslat krátký profesní životopis na e-mailovou adresu dv@aavet.cz.

Pokud se nás chcete na cokoli ohledně nabízené pracovní pozice zeptat, můžete nás rovněž kontaktovat telefonicky na čísle 731 566 644 nebo e-mailem. Rádi Vám dotazy zodpovíme.

04.11.2021

Na veterinární kliniku na Praze 7 přijmeme veterinárního lékaře/ lékařku.

Práce vhodná i pro absolventy. Máme bohaté přístrojové vybavení včetně krevních analyzátorů, RTG a USG. Nesloužíme noční služby ani pohotovosti.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 773 626 381 nebo emailu lenca.cz@gmail.com.

03.11.2021

Veterinární klinika TROJAVET přijme na své pracoviště v Praze 8 veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na zavedeném pracovišti v příjemném malém kolektivu bez pohotovostních služeb.

Kontakt: MVDr. Jan Šíma 777 305 437, jan.sima@email.cz

03.11.2021

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.)

Nemáme noční služby. Možno i formou spolupráce (některé dny v týdnu).

Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

02.11.2021

Zavedená veterinární ordinace v Hlučíně (Ostrava) přijme veterinárního lékaře / lékařku (i absolventa).

Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouva, šestihodinová pracovní doba + služba jeden víkend v měsíci (So + Ne od 8.00 do 11.00 hod), bez pohotovostních služeb.

Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství, příjemné vystupování, vstřícné jednání s klienty, nejlépe nekuřák.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: tel. 736 725 130.

01.11.2021

Veterinární klinika VET-PET na Praze 9 (Prosek) hledá do svého týmu nového lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v mladém, přátelském kolektivu, bez nočních služeb a pohotovosti.

Na klinice jsou tři plně vybavené ordinace, hospitalizace, operační sál. Disponujeme USG přístrojem, RTG přístrojem s nepřímou digitalizací, přístrojem pro inhalační anestezii, kompletně vybavenou zubní jednotkou, biochemickým analyzátorem, zubním RTG, endoskopem.. Nástup možný dle dohody.

Pro bližší informace a v případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na vet-pro@seznam.cz

01.11.2021

Hledáme posilu na pozici veterinární lékař - internista (bez pohotovostí). Lískovka - Frýdek.

Pokud máš zájem o další info - napiš na nowak@liskovka.com

01.11.2021

Pro největší český chovatelský web iFauna.cz hledáme veterináře či veterinářku se zaměřením na malá zvířata.

Staňte se členem našeho nového týmu a pomáhejte zvířatům zcela novým způsobem.

Hledáme uchazeče, kteří se budou podílet na řízení jedinečného projektu v rámci celé veterinární péče. Práce je ideální jak pro veterináře nebo veterinářky na rodičovské dovolené, tak ty, co mají přes den více času. Stejně tak u nás uvítáme kolegy v důchodu, kteří se chtějí udržovat v kontaktu s medicínou, ale také všechny ostatní veterináře, které zajímá práce online, nevázaná na kamennou ordinaci. Dostanete možnost podílet se na rozvoji a řízení projektu, který má ambice zásadně zlepšit dostupnost a rychlost veterinární péče. Tím dokážeme snížit jak finanční náklady majitelů, tak i stres samotných zvířat.

Koho potřebujeme?

- Veterináře/veterinářku se specializací na drobná zvířata

- Zájemce o práci se zvířaty i s technologiemi

- Odborníka, který se nebojí růstu projektu a inovací

- Rádce. Nebojíte se komunikovat a předávat své vědomosti dál

- Týmového hráče

Co budete potřebovat vy?

- Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární lékař

- čas na zaškolení

- prostor pro odpovídání na dotazy v online poradně

- dobré internetové připojení

- chuť zkusit něco nového.

Co vám můžeme nabídnout?

- Dostanete možnost podílet se na rozvoji projektu, který má ambice zásadně zlepšit dostupnost a rychlost veterinární péče. Tím dokážeme snížit jak finanční náklady majitelů, tak i stres samotných zvířat

- Finanční ohodnocení vázané na počet provedených konzultací

Chcete to zkusit? Pokud vás nabídka zaujala nebo chcete vědět podrobnosti, napište nám na kariera@ifauna.cz nebo rovnou zavolejte na číslo 608 416 162. Třeba to budete právě vy, kdo rozšíří naše řady.

Komora veterinárních lékařů České republiky