Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – veterinářNový inzerát
27.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Nově postavená, supermoderní veterinární klinika v Ústí nad Labem hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme HPP, řádnou pracovní smlouvu, nadstandartní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, hrazené vzdělávání, stravenky.

Jedná se o pracoviště s pohotovostí. Účast ve službách po zácviku a vždy se starším lékařem na telefonu pro případné konzultace či nutné asistence u složitějších pacientů.

Nemusíte pracovat v nonstopu celý život, ale pokud začnete v malé ambulanci, nikdy se císařské řezy, torze, invaginace, operace hrudníku, traumata, akutní srdeční selhání, diabetické ketoacidózy, otravy a podobné diagnózy pořádně řešit nenaučíte.

Přijďte pracovat na pár let k nám a máte celý život z čeho čerpat. A když se Vám u nás bude líbit, můžete zůstat neomezeně dlouho. Preferujeme dlouhodobou kolektivní spolupráci.

Kontakt: mikulica.ondrej@gmail.com tel 724 250 708

27.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace ve Smiřicích (12km od Hradce Králové) přijme na plný nebo poloviční pracovní úvazek veterinární lékaře/lékařku.

Vyžadujeme předchozí praxi.

Vybavení ordinace: USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory, vybavení pro stomatologické ošetření, laboratoř, operační sál apod.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na mullerova@hjf.cz, 777 586 579

27.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku na vedlejší pracovní poměr do praxe malých zvířat. Okres Blansko, rozumná dojezdová vzdálenost z Brna.

Vhodné pro matku na mateřské/rodičovské dovolené nebo studenta/ku postgraduálního studia. Praxe vítaná, ne však podmínkou, možno zpočátku formou placené stáže. Více informací na: veterina@boskovet.cz. tel: 608 078 613

25.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace ALTAVET na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku - možnost částečného úvazku.

Ordinace je zaměřena na medicínu malých zvířat.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí. Autobusem 8 minut od metra Želivského/Skalka.

Nový kolega by měl být pracovitý, komunikativní, empatický, kolegiální, flexibilní. Nutno sloužit jeden víkend v měsíci.

CV prosím zasílejte na hejda21@seznam.cz. Dotazy na mob.: 739 437 324.

24.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

22.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Bioveta, a. s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika

Obchodní reprezentant pro Plzeňský, Jihočeský a část Středočeského kraje

Požadujeme:

vzdělání veterinárního, přírodovědného, zemědělského či farmaceutického směru

řidičský průkaz sk. B

znalost práce na PC

Náplň práce:

obchodní jednání s partnery a zajišťování realizace dodávek zboží

navazování a vyhledávání nových kontaktů

zajišťování podpory prodeje našich výrobků

Nabízíme:

stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti vyrábějící veterinární léčiva

mzdové ohodnocení v rámci zajímavého motivačního programu

zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na sport, kulturu, volný čas prostřednictvím poukázek Sodexo Flexipass až 5.000,- Kč os/rok, zvýhodněné stravování v příjemném prostředí, společenské a kulturní akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené, podnikové vzdělávání, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, pravidelné prémie, sleva na firemní výrobky, zvýhodněné půjčky pro zaměstnance, zvýhodněné mobilní volání pro zaměstnance)

Písemné nabídky zasílejte na adresu: bartl.jiri@bioveta.cz

21.01.2020
Zvýhodněná inzerce

      

Síť veterinárních klinik VetPark pátrá po ženě nebo muži s označením MVDr. Tato osoba má kromě lékařských znalostí i velkou míru zodpovědnosti, trochu organizační schopnosti, je všímavá, pečlivá.... prostě superschopná!

Na začátek je důležité říci, že to nebude úplně jednoduchá práce. Může být časově hodně flexibilní a rozhodně nepůjde o lážo plážo sezení v ordinaci v lékařském plášti. Klinika má nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie).

Budete pracovat, jako kdyby to bylo vaše vlastní podnikání, a budete se snažit o zlepšení všeho, co zde zlepšit půjde, aby firma fungovala, jak nejlíp může a byla maximálně efektivní. Budete jednou z nejdůležitějších sil ve firmě, budete se starat maximálně a s péčí o své zvířecí miláčky, budete důležitou osobou i pro jejich majitele. Ti vám vkládají do rukou jejich zdraví i životy. Vetpark má sice několik klinik a ordinací, ale můžete si vybrat, na které budete pracovat především. Nově se chystá otevření kliniky v Neratovicích.

Musíte mít ve všem 100% pořádek, být dochvilná/ý, přesná/ý, spolehlivá/ý. Jinak se majitel firmy hodně naštve a dá vám to pocítit.

Na druhou stranu, když budete šikovní, dost si vyděláte. Po pár měsících se jede na procenta z obratu, konkrétně úkonů. Pokud vydržíte několik let, můžete dostat auto k vlastní potřebě nebo si můžete zvýšit vaše vzdělání o prestižní studium v zahraničí, které majitel firmy spolufinancuje. Můžete se dovolenkovat o týden déle, což není k zahození.

Přemýšlejte… jestli vás to zaujalo, pište na hermanova@vetpark.cz. Díky

20.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

19.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Prostějově přijme vet. lékaře/lékařku.

Nadstandardně vybavené pracoviště, 2 ordinace, zatím 3-členný kolektiv. Možnost i praxe velkých zvířat. V případě zájmu nás kontaktujte

Tel 602 521 578 nebo veterinapv@seznam.cz

19.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika VeMaP první a zatím jediná klinika v ČR s certifikací GOLD CAT FRIENDLY CLINIC ISFM se zcela individuálním přístupem ke klientům

přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku na HPP - možno i na zkrácený úvazek - vhodné i pro čerstvé absolventy

Nabízíme:

- práci v mladém a progresivním kolektivu na nadstandardně vybaveném pracovišti

- nadstandardní finanční ohodnocení - pevná a pohyblivá složka mzdy závislá na výkonech

- podporu postgraduálního vzdělávání

- možnost specializace

- klouzavou pracovní dobu

Požadujeme:

- proaktivní a proklientský přístup

- kolektivní myšlení

Nástup možný ihned. S ubytováním pomůžeme. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na kontak@vemap.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Renáta Fojtíková, tel.: 601 584 317

17.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice AESCULAP v Pardubicích přijme veterinárního lékaře/lékařku do praxe malých zvířat.

Požadujeme především zájem o obor a další vzdělávání.

Vítáme příjemné vystupování, schopnost empaticky komunikovat s klienty a týmovou spolupráci.

Životopisy zasílejte na ruzkova@veterina-aesculap.cz

17.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika MVDr. Aloise Lázničky, blízko Prahy, Poříčí nad Sázavou, přijme více veterinárních lékařů/lékařek.

Ordinace je zaměřena na medicínu malých zvířat.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu a příjemném prostředí na velmi dobře vybaveném pracovišti se širokou klientelou z celé republiky. Rozsah spolupráce dle dohody (plný nebo částečný úvazek)

Podporujeme profesní růst formou příspěvku na postgraduační vzdělání.

Kontaktujte nás prosím na a.laznicka@volny.cz nebo na telefonu: 775 064 640.

15.01.2020
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Delta v Praze 6 (http://www.veterinadelta.cz/), opět rozšiřuje tým a vypisuje výběrové řízení pro veterinárního lékaře/ku (možnost i na zkrácený úvazek pro kolegyně na mateřské/rodičovské).

Vyžadujeme zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat, praxe vítána.

Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

28.01.2020

Do zavedené ordinace v Roudnici nad Labem hledám kolegyni/kolegu pro práci na úvazek dle dohody. Vhodné i pro rodiče na rodičovské dovolené.

Nabídky zasílejte na mail: b.tesnarova@seznam.cz

24.01.2020

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku na kliniku malých zvířat v Olomouci. Tel. 604 486 508,  602 826 645.

22.01.2020

Veterina Kohoutovice (www.avetum.com) v Brně hledá na VPP veterinárního lékaře s praxí v oblasti malých a drobných zvířat, (absolventa VFUB, studenta DSP).

Zahájení činnosti předpokládáme od cca března 2020. Životopis s průvodním dopisem nám, prosím, pošlete na email: info@avetum.com.

21.01.2020

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v Karlových Varech se zaměřením na malá zvířata a koně, hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku i absolventa se zájmem o medicínu malých zvířat.

Nabízíme: moderně vybavené pracoviště, široká škála zajímavých případů, fajn kolektiv, podporu vzdělávání i případné specializace, dobré platové podmínky, bez nočních služeb a pohotovostí

Hledáme: týmového hráče s empatií, chutí pracovat, ochotou učit se novým věcem. Praxe vítaná, ale není podmínkou. Kladný vztah ke koním výhodou.

Své dotazy a CV posílejte na email klinika@kvvet.cz

18.01.2020

Veterinární klinika WELL-VET v Praze hledá veterinární lékařku/lékaře na plný, nebo částečný úvazek.

Těšíme se na příliv nových vědomostí, energie a nadšení.

Kontaktní údaje najdete na webových stránkách www.well-vet.cz, info@well-vet.cz

18.01.2020

Rakousko-severni Tirolsko-Kufstein!

Moderni referencni ordinace pro mala zvirata (Labor, Sono, CT, digit. Roentgen, Endoskopie, orthop./neuro Chirurgie,...) v turisticky atraktivnim Regionu, nabizi misto veterinarniho lekare/lekarky do bezneho provozu ordinace, 40 hod/tyden.

Znalost nemeckeho jazyka podminkou, ohodnoceni na zaklade qualifikace a zkusenosti.

Kontakt: kcoudek.vet@gmx.at. Podrobnejsi Infos k pracovisti: www.kufvets.at

17.01.2020

Přijmu veterinárního lékaře/řku pro praxi malých zvířat, exotů, plazů - VetGoby s.r.o.

www.veterinainfo.cz, 603 493 046

16.01.2020

Veterinární klinika Helion v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, spolupracující a loajální klienty, pracovní smlouvu na HPP, možný i částečný úvazek nebo OSVČ, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí.

Nástup možný ihned. Kontakt: 777 232 970, danpetrak@seznam.cz, www.veterinahelion.cz

16.01.2020

Veterinární klinika Vetpoint, Praha 10 a MM-vet Praha 4 přijme do teamu veterinárního lékaře-lékařku.

Požadujeme zájem o obor, schopnost zvládat stres, příjemné vystupování, flexibilitu.

Nabízíme zajímavé ohodnocení,práce v příjemném prostředí a bezkonfliktní kolegy.

V dohledné době možnost pronájmu či prodeje dobře zavedené praxe. (dvacetiletá historie kliniky). Kontakt: mara-jan@seznam.cz

15.01.2020

Nabízím spolupráci v zavedené ordinaci pro malá zvířata na Praze 5 - Barrandov.

Nabídka je vhodná pro kolegy, kteří chtějí praktikovat medicínu svobodně z konvenčního hlediska i z hlediska alternativních terapií a mají zkušenosti s provozem na klinice.

Vhodná je alespoň základní znalost preparátů firmy Energy, případně homeopatie. Ordinace je vybavena sonem, novým rentgenem, digitalizací, inhalační anestezii a dalšími přístroji a vybavením. Bez víkendových a nočních služeb.

Pro bližší informace prosím kontaktujte na pethelp@email.cz nebo na 605 835 649.

15.01.2020

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Letovicích (40 km od Brna) přijmu veterinárního lékaře na plný nebo částečný úvazek.

Předchozí praxe je vítaná. Nástup možný ihned,nejpozději v dubnu. Více informací na emailu: iva.tenorova@seznam.cz.

14.01.2020

Náš exportní tým pro značku Calibra (www.mojecalibra.cz) rádi rozšíříme o parťáka(čku), který podpoří exportní aktivity mimo ČR.

Jedná se o práci na HPP ve společnosti NOVIKO s.r.o. (www.noviko.cz) pro značku, která má již silné zázemí, ale zároveň to nejlepší teprve před sebou. 90% v Brně na centrále, 10% cestování mimo ČR.

Hledáme někoho, kdo má k veterinárnímu oboru a krmivům blízko a zároveň se chce realizovat v obchodu. Pokud se chcete dozvědět více, pište na email: jan.trnavsky@covetrus.com

14.01.2020

Nabídka zaměstnání - Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch, s.r.o. Olomouc přijme veterinární lékaře se zájmem pracovat na naší klinice a dále rozvíjet své odborné schopnosti a vědomosti.

Své životopisy prosím zasílejte na: veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

14.01.2020

Veterinary Surgeon wanted for Sussex Coast Vets in UK. Experienced small animal vet needed in this thriving practice on the East Sussex coast covering towns of Hasting and Bexhill. An area steeped in history, with beautiful countryside, stunning coastline and an abundance of choice within the arts and social events.

At Sussex Coast Vets we emphasize care, community and communication, and we built a large, local client base on the principle of providing excellent, personalized service. We have and experienced team of nurses and support staff and an extensive range of facilities including ultrasound, digital x-ray, endoscopy and comprehensive lab equipment.

On top of that a generous package and CPD allowance is offered.

If you are interested please send your CV and motivation letter to Lubos Kustra, DVM, MRCVS, at lubos.kustra@sussexcoastvets.co.uk or call +447 393 960 688.

13.01.2020

Veterinární klinika Zbraslav hledá do svého týmu posilu - veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na nadstandartně vybaveném pracovišti, zajímavé platové ohodnocení, práci bez nočních směn, příspěvky na další vzdělávání a další pracovní výhody.

Své životopisy prosím zasílejte na info@veterinazbraslav.cz. Těšíme se na Vás!

13.01.2020

Veterinární klinika v Praze 3 hledá veterinární lékařku/ veterinárního lékaře, ke spolupráci, úvazek – zkrácený, dle dohody.

Nabízíme: práci na zavedeném vybaveném pracovišti, denní provoz bez nočních služeb.

Očekáváme medicínské znalosti, zájem o pacienta, samostatnou práci, znalost češtiny slovem i písmem.

CV prosím zasílejte na adresu veterinarni@centrum.cz.

13.01.2020

Středisko veterinární péče s.r.o. (www.svep.cz) nabízí místo pro lékaře/lékařku, z důvodu rozšíření pracovního týmu a čerpání MD.

Vybaveností se dokážeme vyrovnat klinice (USG, digitální RTG, BCH a HEM analyzátory IDEXX, vybavení pro stomatologické ošetření pro psy/kočky/drobné savce, magnetoterapie, léčba polarizovaným světlem aj.) Nemáme noční služby. Veškeré dotazy/informace přes email stredisko@post.cz

13.01.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata H-VET, Praha 15 přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na medicínu malých savců, podporu profesního růstu.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: hvet@volny.cz

09.01.2020

Veterinární ordinace Matoušek ve Starém Pelhřimově hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do zavedené praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte životopisy na email: matousek.1986@centrum.cz

08.01.2020

Veterinární ordinace v Brně

Nabízím práci pro veterinární lékařku/lékaře (i absolvent) ve veterinární ordinaci pro malá zvířata v Brně. Životopisy zasílejte na email coufalova.sandra@gmail.com

08.01.2020

Veterinární klinika na Praze 4 hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové podmínky, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com, Tel: 776 839 742

07.01.2020

Jste začínající veterinář/ka v Praze nebo v Brně a blízkém okolí? Nemáte ještě vlastní ordinaci? Nebo už jste v praxi zaběhnutí, ale potřebujete lépe rozplánovat svůj pracovní čas a vykonávat naplňující práci nejen u sebe v ordinaci? Pojďte s námi zkusit nový způsob veterinární praxe zaměřený na domácí mazlíčky provozovaný z větší části u klienta doma https://www.facebook.com/maggievetcare/.

Máte zájem se aktivně zapojit a ovlivnit nastavení parametrů služby? Pošlete nám zprávu na: marketa.kopecka@outboxers.com a řekneme si více o našich plánech a probereme Vaše představy!

Markéta Kopecká, 604 304 293, https://outboxers.com/

07.01.2020

Veterinární klinika Rolnická v Opavě hledá veterinárního lékaře/ lékařku (i absolventa se zájmem o medicínu malých zvířat).

Forma i rozsah spolupráce je na domluvě. Vhodné i pro veterinářky na rodičovské dovolené.

Pro bližší informace volejte tel. 603 109 123 nebo piště (CV) na klinika@veterinarolnicka.cz

06.01.2020

Veterinární klinika MVDr. Vítězslava Rašky a kol. v Ostravě - Mariánský Horách hledá do svého týmu veterinárního lékaře, lékařku se zájmem o obor. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme špičkově vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, možnost odborného růstu. Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás, prosím, na emailu info@vetmed.cz nebo na tel čísle 736 438 238.

06.01.2020

Na dobře vybavenou Cat Friendly kliniku v Praze přijmu veterinární lékařku/lékaře se zájmem o medicínu koček a dále se vzdělávat.

V případě zájmu určitě možnost pokračování v dalším vzdělávání v rámci medicíny koček a získání specializace v kočičí medicíně.

Potřebujeme zvětšit náš tým kočičích specialistů :-) Životopisy prosím zasílejte na info@naceradska.cz

06.01.2020

Veterinární klinika Anima, Praha Barrandov přijme do svého kolektivu veterinární lékařku/lékaře, možno i absolventa, na plný nebo částečný úvazek, případně výpomoc při mateřské.

Nabízíme zázemí moderního pracoviště, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé ohodnocení. Bez nočních služeb. Zájem o specializaci bude podporován.

Požadujeme: znalosti odpovídající úrovni medicíny na veterinární klinice (psi a kočky, drobné savce případně zaučíme), bez nutnosti odborného zaměření, empatické a citlivé jednání s klienty, zájem o obor.

Nabízíme: přátelský mladý kolektiv, nadstandardně vybavené pracoviště, příspěvek na vzdělávání dle velikosti úvazku.

Zájemci mohou zasílat CV na: info@klinikaanima.cz

06.01.2020

Veterinární klinika Wellpet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku. Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme. Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, BCH analyzátorem krve a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť se učit novým věcem.

Své životopisy zasílejte na adresu: veterina@wellpet.cz. Možnost nástupu březen/duben.

06.01.2020

ABClinic s.r.o. v Brně přijme veterinárního lékaře/lékařku do zaměstnaneckého poměru na plný, popř. zkrácený pracovní úvazek.

Informace o pracovišti najdete na www.veterinabrno.cz

Nástup možný ihned nebo dle dohody. CV zasílejte prosím na mail weidenhofer@volny.cz. Kontaktní osoba: ing. Lenka Weidenhöferová, tel. 723 729 939

06.01.2020

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na hlavní pracovní poměr do smíšené praxe (dojený skot, prasata, nosnice, klinika pro malá zvířata) v okrese Kutná Hora.

Venkovská praxe s nadstandardním záběrem, vybavením (RTG s přímou digitalizací, USG, hematologie, biochemie), přístupem, vytížeností, ale i finančním ohodnocením.

Kontakt: ludeknovy@centrum.cz, 776 799 740, www.pet.cz

06.01.2020

Veterinární ordinace Matoušek ve Starém Pelhřimově hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do zavedené praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte životopisy na email: matousek.1986@centrum.cz

05.01.2020

Veterinární klinika v Hradci Králové přijme veterinárního lékaře (lékařku).

www.vetklinika.cz, mob. 604 413 265

04.01.2020

Horská veterinární klinika, pracoviště s ISO certifikací rozšiřuje svůj tým. Hledáme kolegu/kolegyni do party.

Naučíme vás řešit zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice v příjemném pracovním prostředí. Pomůžeme Vám odborně růst a podpoříme vaše postgraduální vzdělávání (možnost účasti na odborných seminářích). Kde jinde budete mít výhled na Sněžku přímo z kliniky, každý den dobrou kávu/čaj a pomoc zkušenějších kolegů?

Co dostanete? Motivující finanční ohodnocení + bonusy, příspěvek na penzijní a životní pojištění

A co za to?

• entuziasmus a zodpovědnost

• příjemné vystupování a pozitivní přístup

• ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem

Léčíme zvířátka jako členy rodiny.

Pište nebo volejte: info@veterinatrutnov.cz, +420 777 305 410, www.veterinatrutnov.cz

03.01.2020

MVDr. Robert Just vypisuje výběrové řízení na pozici veterinární lékař/ka na hlavní pracovní poměr.

Praxe je zaměřena na malá zvířata, nabídka práce platí pro Brno a Vsetín.

Bližší informace v případě zájmu rád sdělím po zaslání životopisu a motivačního dopisu z vaší strany na robert.just22@gmail.com.

03.01.2020

Přijmeme veterinární lékařku, lékaře na hlavní (možnost i na zkrácený) pracovní poměr na veterinární kliniku pro malá zvířata v České Třebové.

Podrobnější informace telefonicky (606 120 164) nebo mailem (info@veterinar-palan.cz).

02.01.2020

Veterinární ordinace SOVAvet ve Dvoře Králové nad Labem přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný úvazek.

Informace na telefonu 603 214 272, ordinace@sovavet.cz

02.01.2020

Na naše pracoviště vet. kliniky v Havířově, hledáme posilu do našeho týmu, možný i zkrácený úvazek.

Své CV posílejte prosím na email vet.job@seznam.cz

02.01.2020

Veterinární klinika Paprsek, Praha 5 Stodůlky přijme do svého týmu veterinárního lékaře/ku na HPP.

Více informací telefonicky 776 805 865 či emailem zeman@veterinapaprsek.cz.

01.01.2020

Veterinární klinika v Rudné u Prahy hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek (formou zaměstnaneckého poměru) se zájmem o medicínu psů a koček.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu bez nočních a pohotovostních služeb, nadstandardní vybavení vč. přímé digitalizace, krevních analyzátorů, atd., pracovní dobu dle vašich možností, podporu dalšího vzdělávání formou hrazení účastnických poplatků na seminářích a odborné literatury a další zaměstnanecké benefity, ale především pohodovou atmosféru na pracovišti a týmovou práci.

Svůj životopis zašlete, prosím, na veterinarudna@centrum.cz

31.12.2019

Do smíšené praxe s převahou skotu přijmeme veterinárního lékaře nejlépe z okresu Tábor, případně Příbram.

Své životopisy zasílejte prosím na e-mail chchveterinari@seznam.cz, děkujeme

30.12.2019

Do praxe pro malá zvířata ve Veselí nad Moravou přijmeme na HPP veterinárního lékaře/lékařku s praxí.

Úvazek celý/částečný. Životopisy prosím zasílejte na adresu: petra-poulova@post.cz.

30.12.2019

Zvěrolékař/ka do Rakouska

Pro renomovanou veterinární ordinaci v Grazu hledáme nové zaměstnance na pozici: Zvěrolékař/ka

Požadavky:

ukončené vzdělání

několikaletá zkušenost v ordinaci pro malá zvířata

schopnost samostatné práce (vyšetření pacientů, znalost klinické medicíny a diagnostiky, práce s ultrazvukem, rentgenem, odběry a provádění malých chirurgických zákroků)

připravenost pracovat služby o víkendech

němčina na dobré úrovni

být týmový hráč

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr

Možnosti dalšího vzdělávání – nejen v Rakousku

Partnerství v ordinaci – s možností budoucího převzetí celé ordinace

Za práci na HPP nabízíme základní roční plat 42 800€ (1 005 800 Kč) bez příplatků za služby o víkendech.

V případě zájmu posílejte svůj životopis v němčině na team.brno@trummer.eu

29.12.2019

Dobře zavedená veterinární klinika v Přerově přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Nabízíme podporu dalšího profesního růstu, služební byt. Vaše CV zasílejte na josef.pospisilik@seznam.cz

27.12.2019

2 otevrene pracovni pozice vet. lekarum Praha 3:

Nabizime misto veterinarni lekarce/lekari na Veterinarni klinice Jicinska Praha 3 na pozici seflekarky/seflekare

Co nabizime?

Flexibilne volenou pracovni dobu

Moznost a podpora dalsiho vzdelavani a specializace

Pristrojove vybaveni na vysoke urovni a podpora dalsiho pristrojoveho vybaveni ze strany kliniky, to same plati o literature, seminarich apod.

Lukrativni poloha kliniky

Mame mladý, přátelský a prijemny kolektiv bez rozporů, pravidelné společné mimopracovní akce - lyze, voda apod.

V oboru extremne vysoke platove ohodnoceni

Koho hledame

Zkusenejsi veterinarni lekarku/lekare s praxi

Nekoho, kdo jeste stale dokaze ohromit svym entuziasmem k veterinarni medicine

Prace na castecny prip cely uvazek, lze skloubit s rodinnym zivotem

Samostatneho a schopneho cloveka, nekonfliktniho

Internship Veterina Jicinska Praha 3

Co nabízíme?

Rocni program zamereny na ziskani praktickych i teoretickych znalosti z oboru-mediciny malych zvirat-na nasi klinice (po dany casovy usek -vetsinou mesic-pod vedenim jineho doktora dle jeho zamereni)

Kontinualni vzdělávání (podrobné zpracování pacientů, přednášky, case reporty, představení aktuální studií, článků) na pravidelne bazi

Dale možnost a podpora konzultace pacientů

Benefit kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech, financni podpora ucasti na seminarich apod

Mame mladý, přátelský kolektiv, pravidelné společné mimopracovní akce - lyze, voda apod.

Koho hledame

Predevsim motivované veterinární lékaře, absolventy, to ale neni podminkou

Vyzadujeme spolehlivost, časovou flexibilitu

Ochotu se dale vzdelavat

Zajemci prosim uvedte o jakou pozici se jedna a sva CV zaslete na info@j-vet.cz Tesime se na Vas. VK Jicinska

26.12.2019

Do zavedené veterinární ordinace v Praze 14 (Černý Most) hledáme veterinárního lékaře či veterinární lékařku.

Bližší info je možno získat na telefonním čísle 603 332 053.

26.12.2019

Veterinární klinika ve Vyškově přijme veterinární lékařku-lékaře.

Nabízíme nadstandartní finanční ohodnocení a zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání.

V případě zájmu pište na email ordinacevyskov@seznam.cz nebo volejte na telefon 732 655 482

19.12.2019

Náš tým potřebuje posilu! Chodíte do práce proto, že vás veterinární medicína baví? Potom hledáme právě vás. Jsme kolektiv zkušených lékařů a sester na výborně vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata, drobné savce, plazy a ptáky.

Nabízíme možnost osobního růstu s výběrem své specializace, podporu dalšího vzdělávání, plat s ohledem na zkušenosti uchazeče a pohodový tým kolegů.

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný pracovní úvazek.

Požadujeme týmovou spolupráci, výborné komunikační schopnosti, zvládání náporu pacientů a hlavně pozitivní a proaktivní přístup k práci a radost ze života.

Termín nástupu upřesníme dle vašich možností při osobním pohovoru. Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

18.12.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek, popř. OSVČ.

Vyžadujeme: zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost. Praxe vítaná, ale není podmínkou, přijímáme i absolventy.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Podporu dalšího vzdělávání. Možnost ubytování. Svoje CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.cz

18.12.2019

Nabídka práce pro veterinárního lékaře/lékařku.

Veterinární ordinace MIL-VET v Milevsku přijme vet. lékaře/ku do zavedené ordinace se stálou klientelou. Důvodem je odchod na mateřskou dovolenou. Možná dlouhodobá spolupráce i po návratu z mateřské dovolené.

Nabízím: vybavenou ordinaci (HEM a BCH analyzátory krve, centrifuga, mikroskop, sono, zubní jednotka, hospitalizační boxy...) Bez pohotovosti a nočních služeb.

Požaduji: samostatnost, empatický přístup ke klientovi, zodpovědnost. Absolventa zaučím. Nástup možný od ledna 2020.

Veškeré dotazy a informace na tel: 723 722 272 nebo na emailu veterinamilevsko@gmail.com, MVDr. Zuzana Šímová

18.12.2019

Medicínské centrum Praha spol. s r.o., vyhlašuje výběrové řízení na výzkumnou pozici veterinární lékařprojekt Avecell: (kmenové buňky, regenerativní medicína, reprodukční medicína, imunoterapie). V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail: adela.vojvodova@mc-praha.cz

17.12.2019

Nabízím pracovní místo pro veterinární/ho lékařku/lékaře v týmu zavedené smíšené praxe v Kralovicích, Plzeň - sever.

Požaduji: spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, vůli se dále vzdělávat, ŘP, smysl pro humor, pozitivní přístup k hospodářským zvířatům

Nabízím: základní laboratorní vybavení (Hem, Bioch,...), USG (i přenosné), RTG, stomatologické vybavení, v praxi velkých zvířat zaučím, ubytování

Nástup možný ihned. MVDr. Markéta Sloupová, marketal@email.cz

17.12.2019

Veterinární klinika Chomutov s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici veterinárního lékaře. Možno i absolvent případně student posledních ročníků.

- práce na HPP v praxi malých zvířat

- zaškolení pod vedením zkušených veterinárních lékařů

- nadstandardní vybavení pracoviště (rtg, usg, CT, laboratoř....)

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost, komunikativnost

- vstřícný a profesionální přístup ke klientům

- časovou flexibilitu

- znalost NJ výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se být součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na e-mail info@veterinachomutov.cz případně volejte telefonicky na číslo 603 523 660

16.12.2019

Veterinární klinika Bryvet v Praze 9 přijme veterinárního lékaře/lékařku. Pozice vhodná i pro absolventy.

Nabízíme plný nebo částečný úvazek, možnost domluvit si individuálně pracovní směny. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem. Klinika je velmi dobře vybavena.

Životopisy prosím zasílejte na email: bryvet@seznam.cz nebo volejte na 602 683 205. www.bryvet.cz

14.12.2019

Hledám veterinárního lékaře či lékařku do jižních Čech - Třeboně.

Jsme zavedená veterinární ordinace pro malá zvířata. Praxe není podmínkou, věk nerozhoduje. HPP, možnost i na zkrácený úvazek, dobré platové podmínky, flexibilní pracovní doba, pohotovostní služby nedržíme.

Kontakt: ordinace@vetcentrum-trebon.cz tel: 723 616 055,

13.12.2019

Na veterinární ordinaci v Karviné přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo i částečný úvazek. Nástup možný v lednu 2020.

V případě zájmu zasílejte svoje CV na vetanimalshelp@email.cz

12.12.2019

Dobrý den, jsem v důchodovém věku a hledám kolegy, kteří by pokračovali v mé práci. Hledám ambiciozní absolventy FVL, nejlépe pár.

Nabízím bydlení v části rodinného domu se zahradou, s možností chovu domácího zvířectva na úpatí Krušných hor. Současná ordinace je prvoliniová, jediná ve městě, je možnost jejího rozšíření o 3 místnosti a tím vybudování pracoviště vyšší kategorie.

V současnosti se věnuji jen malým zvířatům, ale v okolí je dost chovatelů velkých hospodářských zvířat, kde by se našlo další uplatnění. Znalost němčiny výhodou. V budoucnu nabízím odprodej praxe i rodinného domu.

Nabídky s životopisem a vizí do budoucnosti praxe zasílejte na hledam.vet@volny.cz

12.12.2019

Veterinární klinika HomeVet Praha (www.j-vet.cz, www.homevet.cz) přijme do svého týmu veterinárního lékaře / lékařku.

Nabízíme:

- možnost práce na HPP, vedlejší PP, DPP nebo IČ

- zajímavé finanční ohodnocení

- hrazení dalšího vzdělávání

- zázemí dobře vybavené kliniky v centru Prahy dobře dostupnou MHD

- podporu specializace

- konzultace s kolegy

- plně vybavenou kliniku

- služební automobil (v případě občasných plánovaných výjezdů k pacientům v rámci pracovní doby)

- ordinační doba bez nočních služeb

Požadujeme:

- odpovídající znalosti pro samostatnou práci

- především psi, kočky a drobné savce

- zájem o obor

- vlídnou komunikaci s klienty

- zkušenosti s operacemi měkkých tkání výhodou

Jsme mladý menší tým opravdových profesionálů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana@tuharska.cz.

11.12.2019

Internship Jaggy Praha

Co nabízíme?

• 24 měsíční rotační program (interní medicína, anestezie, neurologie, chirurgie, orthopedie, ophthalmologie)

• kontinuální vzdělávání (podrobné zpracování pacientů na vizitě, přednášky, case reporty, představení aktuální studií, článků)

• možnost nepřetržité konzultace pacientů s vedoucím všech oddělení i o nočních a víkendových službách

• možnost kariérního i finančního růstu, specializace ve vybraných oborech

• mladý, přátelský kolektiv, pravidelné společné mimopracovní akce

• zaměstnanecké benefity

Co hledáme?

• motivované veterinární lékaře, absolventy FVL

• určeno především (ne však výlučně) čerstvým absolventům

• spolehlivost, časová flexibilita

• ochota se dále vzdělávat

Chuť učit se a zlepšovat je pro nás důležitější než studijní průměr.

Jestli váháš, zda do toho jít, domluv se s námi na jednodenní nezávazné stáži na emailové adrese: srenkovaa@jaggypraha.cz. V případě zájmu zašli životopis na novakv@jaggypraha.cz

09.12.2019

Vojenský veterinární ústav Hlučín přijme veterinární lékaře / lékařky (i absolventy) na pozice veterinární lékař pro léčebně-preventivní činnost (malá zvířata, velká zvířata, smíšená praxe) v dislokaci - 1x Praha, 1x Chotyně (Liberec), 1x Polná na Šumavě (Český Krumlov), 1x Radošov (Karlovy Vary) a na pozice veterinární lékař - hygiena potravin v dislokaci - 2x Hlučín, 1x Praha, 1x Chotyně (Liberec).

Forma pracovních závazků – civilní zaměstnanec pro rezort Ministerstva obrany nebo služební poměr (voják z povolání – veterinární lékař). Zajištěna možnost dalšího profesního růstu a školení dle zvoleného zaměření včetně atestací, u vojáků z povolání možnost jazykových kurzů. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na adresu: marekdolansky@seznam.cz. Kontakt: pplk. MVDr. Marek Dolanský, tel. 724 692 721.

08.12.2019
Hledáme zootechnika na farmu chovu prasat Sázava u Lanškrouna. Plat 36 000 Kč, Více info na: mvdrvinduska@email.cz, nebo na tel. 777 594 061
08.12.2019

Hledáme nového člena VeMaP týmu

Hledáme empatickou veterinární lékařku/lékaře, kteří se nebojí dělat veterinární medicínu trochu jinak a pomohou nám v šíření naší myšlenky proklientsky orientovaného veterinárního pracoviště s kvalitním medicínským přístupem.

Nepotřebujeme obsáhlé životopisy, potřebujeme Vás slyšet a vidět.

Kontakty: Mgr. Renáta Fojtíková - 601 584 317, e-mail: kontakt@vemap.cz, www.vemap.cz

Nástup možný kdykoli, vhodné jak pro kolegy s praxí, tak pro absolventy.

07.12.2019

Hledáme parťáka! Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme veterinární lékařku / lékaře na HPP.

Příjemné prostředí referenčního pracoviště na okraji Prahy, kolektiv mladých ambiciozních lékařů,mnoho zajímavých případů a možnost specializace a podpora jsou samozřejmostí. Atraktivní ohodnocení a nástupní platový bonus.

CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

06.12.2019

Veterinární laborant(ka) pro České centrum pro fenogenomiku

Pro výzkumnou infrastruktury České centrum pro fenogenomiku (CCP) při Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na uvedenou pozici. Úspěšný kandidát či kandidátka bude pracovat ve výzkumných projektech pro léčbu rakoviny a v preklinických studiích v oblasti PDX modelů.

Na této pozici bude vaší hlavní pracovní náplní:

• příprava a asistence u operací laboratorních zvířat (myš, potkan), monitoring anestezie, základní obsluha přístrojů

• pooperační péče o zvířata včetně samostatných odborných výkonů, monitoring zdravotního stavu a chování zvířat

• kooperace s dalšími výzkumnými jednotkami

• práce v laboratoři (s buněčnými kulturami, příprava a zpracování vzorků)

• dodržování pracovních postupů dle SOP

• další související činnosti dle pokynů přímých nadřízených

V závislosti na postupu projektů může být čas od času vyžadována práce i o víkendu.

Vhodný uchazeč či uchazečka má:

• minimálně středoškolské vzdělání v odpovídajícím oboru (veterinární, zdravotní, biologické, zemědělství)

• zdravotní způsobilost pro tento typ pracovních činností

• pozitivní vztah k laboratorním zvířatům, zodpovědnost, manuální zručnost a velkou pečlivost

• základní znalost práce s kancelářským software

Výhodou jsou zkušenosti z praxe v sálovém provozu veterinární kliniky nebo v (klinické) laboratoři zaměřené na nádory (včetně praxe během studia), dále platné osvědčení pro práci s laboratorními zvířaty a angličtina na komunikační úrovni.

Jsme mezinárodní vědecké pracoviště zabývajícím se všemi aspekty genetiky a fyziologie laboratorních hlodavců, získáte tedy u nás:

• unikátní zkušenosti oblasti výzkumu rakoviny, genetiky, transgenních technologií

• příležitost pro kariérní rozvoj v této oblasti včetně možné účasti na odborných kurzech v ČR nebo zahraničí

• zajímavé platové ohodnocení a odměny

• spektrum standardních benefitů nabízených ÚMG (pět týdnů dovolené, stravenky, 3 sickdays, jazykové kursy, příspěvek na sport/kulturu/penzijní pojištění, ústavní školku a pod.)

První pracovní smlouvu dáváme na dobu určitou na jeden rok s možností následného prodloužení.

Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce je v budově CCP v kampusu BIOCEV ve Vestci.

Žádost o zaměstnání a životopis prosím pošlete na email libor.danek@img.cas.cz. S případnými dotazy se můžete obracet na uvedený email nebo na telefon (+420) 325 843 246.

05.12.2019

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb.

Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

04.12.2019

Do našeho týmu, který se zabývá smíšenou praxí, hledáme vet. lékaře/ku (převážně pro malá zvířata) na VPP (OSVČ, dohoda). Místo výkonu Golčův Jeníkov a okolí.

www.vet-liga.cz, tel: 724 722 806

04.12.2019

Do zavedených klinik v Praze 3 a v Praze 9 přijmeme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme plný nebo částečný úvazek, možnost domluvit si individuálně pracovní směny. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, kliniky jsou velmi dobře vybaveny.

Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

04.12.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobré platové podmínky, podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb.

Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com

02.12.2019

Veterinární farmaceutická firma nabízí administrativní práci na dohodu, je vhodná pro veterinární lékařky na mateřské.

Tato práce je dočasná, pravděpodobný rozsah bude leden až březen 2020. Podmínkou je výborná znalost českého, slovenského a anglického jazyka. Schopnost vykonávat tuto práci bude předem ověřena. Práci je možno vykonávat v místě bydliště. Vážní zájemci prosím volejte na 736 622 335.

02.12.2019

Hledáme veterinárního lékaře/ku pro Liberec a okolí se zaměřením zejména na hygienu potravin.

Nástupní plat po zkušební době 45 000 Kč / měsíc čistého. Vhodné pro absolventy FVHE i FVL. Pevná pracovní doba, hlavní pracovní poměr, stravenky, semináře a kurzy hrazené zaměstnavatelem v plné výši a další benefity. V případě zájmu a pro bližší informace kontaktujte: veterinaar@seznam.cz

01.12.2019

Přijmeme veterinární lékaře/lékařky (i absolventy) do praxe malých zvířat v Plzni. Možno i na částečný úvazek, popř. i 2 zájemce současně.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, spoustu zajímavých případů, moderní vybavení, podporu dalšího vzdělávání a nadstandardní finanční ohodnocení.

Požadujeme příjemné vystupování,schopnost komunikace a ochotu učit se novým věcem.

Nabídky zasílejte na herynkradek@seznam.cz, MVDr. Radek Herynk, Plzeň, U školy 8

26.11.2019

Veterinární ambulance Býšť se zaměřením na praxi malých zvířat přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku (možno i absolventa).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, moderní dobře vybavené pracoviště, dobré platové ohodnocení, příspěvky na další vzdělávání.

Vyžadujeme komunikativnost, zájem o obor, slušné a příjemné vystupování a ochotu se dále vzdělávat.

Svůj životopis a foto zasílejte na email: veterinabyst@gmail.com, www.veterinabyst.cz

26.11.2019

Veterinární lékař v ZOO Tábor

Perspektivní spolupráce v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Co bude Vaším úkolem:

• Dohled nad zdravotním stavem všech zvířat (80 druhů zvířat)

• Účast na výzkumných programech

• Vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy

• Zajištění preventivní péče (vakcinace, parazitologie)

• Vedení příslušných záznamů a dokumentace

• Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor

Co od Vás očekáváme:

• VŠ obor veterinární lékařství

• Kladný vztah ke zvířatům

• Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

• Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu

• Znalost práce na PC

• Řidičský průkaz skupiny „B“

Co Vám dá výhodu:

• Praxe v oboru

• Zkušenost s léčbou exotických zvířat

• Vlastní zkušenosti s chovem zvířat

Co Vám nabídneme:

• Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci

• Výborné finanční ohodnocení

• Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií e-mailem, nebo poštou. prace@zootabor.eu

25.11.2019

Veterinární klinika v Sušici nabízí pracovní pozici pro veterinárního lékaře/lékařku

Nabízíme:

-práci na HPP v praxi malých a velkých zvířat

-zaškolení pod vedením zkušených veterinárních lékařů

-nadstandardní vybavení pracoviště

-pro zajištění plnění pracovních úkolů k dispozici služební auto a telefon

-zajímavé finanční ohodnocení

-zaměstnanecké bonusy

-podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu

-jazykové kurzy

-práci v krásném šumavském prostředí s možností velkého kulturního a sportovního vyžití

Požadujeme:

-pracovitost, spolehlivost, komunikativnost

-vstřícný a profesionální přístup ke klientům

-časovou flexibilitu

-znalost NJ, AJ výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na e-mail: tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte na telefon 602 156 008.

21.11.2019

Klinika pro psy a kočky Jaggy v Brně hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni (i začínající).

Vyžadujeme zájem o obor a chuť dále se vzdělávat, příjemné a profesionální vystupování a týmového ducha.

Nabízíme práci na prvotřídně vybavené klinice pod vedením zkušených specialistů, zajištění dalšího vzdělávání i formou zahraničních stáží, možnost další profilace.

V případě zájmu můžete své CV a motivační dopis zaslat na adresu jaresova@jaggy.cz

19.11.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích, Neratovicích.

Nabízíme:

* vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

* možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

* služební vůz pro pracovní účely

* pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

* 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

* nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

* zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

* příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

* další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

* možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

19.11.2019

Klinika MVDr. Milana Snášila, CSc. v Brně bude rozšiřovat svůj tým o veterinární lékařku-lékaře.

Výhody práce na tuto pracovní pozici: moderní prostory a vybavení kliniky, odborný růst, přátelský kolektiv, skvělé pracovní podmínky bez nočních služeb a práce bez víkendů a svátků. Praxe vítána. Pohovor a výběrové řízení zcela diskrétní.

Životopis s fotografií zašlete prosím na: marobve@email.cz

14.11.2019

Veterinární ordinace se zaměřením na malá zvířata v Brně hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek.

Nástup dohodou. Životopisy prosím zasílejte na mail: midvet@seznam.cz.

14.11.2019

Nabízím práci pro veterinárního lékaře / lékařku, v ordinaci pro malá zvířata v Litoměřicích.

Pracovní doba flexibilní, dle dohody, dopoledni, odpoledni, 1x za měsíc sobota, bez nočních pohotovosti, i na částečný úvazek. Další informace na mailu jchabada@gmail.com nebo na webu veterinar.help

13.11.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň (www.rpvet.cz) zaměřená na medicínu malých zvířat přijme do svého týmu veterinární lékaře/lékařku k HPP na dlouhodobou spolupráci (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme VŠ vzdělání v oboru, členství v KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svůj motivační dopis, CV a foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

12.11.2019

Výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka

Hledáte v práci větší výzvy jako jsou očkování, odčervování a léčba nekomplikovaných pacientů?

Unavují Vás noční služby a pohotovostní výjezdy a radši byste trávili tento čas s rodinou?

Nechcete být pátým kolem u vozu, ale platným a respektovaným členem týmu?

Chcete dělat medicínu na úrovni 21. století?

Toužíte po změně?

Pokud ano, tak čtěte dále!něco o nás:

Jsme privátní veterinární klinika zabývající se výhradně léčbou psů, koček a drobných savců. Fungujeme od ledna 2015. V současné době pracuje na klinice tým složený z 5 veterinárních lékařů (lékařek) a 3 veterinárních sestřiček.

Prostory veterinární kliniky jsou rozděleny na dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál s přípravnou, nesterilní zubní sál, hospitalizační místnost, RTG vyšetřovnu, laboratoř a velké zázemí pro zaměstnance.

Koho do týmu hledáme?

Veterináře / veterinářku s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy s titulem MVDr.

Lékaře s výbornou komunikační schopností (znalost českého jazyka slovem i písmem) a jistou dávkou empatie.

Kolegu / kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.

A v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch.

Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co u nás budete dělat?

Diagnostikovat a léčit dle nejnovějších standardů a postupů za využití moderní techniky.

Aktivně komunikovat s klienty.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Velké množství zajímavých pacientů.

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště.

Malý a přátelský kolektiv.

Podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu.

Práci bez nočních služeb.

V MetropoleVet Praha nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme, velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření svých čtyřnohých dětí žádné obavy.

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, majitel kliniky,

samuel.evinic@gmail.com, https://www.metropolevet.cz

11.11.2019

Veterinární klinika v Praze 10, Vršovicích hledá veterinářku na posílení odpolední směny.

Jedná se o práci asi na 4 hodiny nejlépe dohodou o provedené práci, do budoucna možnost plného pracovního úvazku. Kontakt: vet@volny.cz

11.11.2019

Společnost ZOETIS Česká republika, s.r.o. zaměřující se na zdraví zvířat hledá do svého týmu

Obchodního zástupce pro oblast Vysočiny, Olomouckého a části Jihomoravského kraje

Hlavní zodpovědnosti:

• Osobní prodej produktů v segmetu společenská a hospodářská zvířata

• Péče o stávající zákazníky včetně získávání nových zákazníků

• Podpora prodeje

Požadavky na kandidáta:

• Vysokoškolské vzdělání (MVDr. výhodou)

• Pracovní flexibilita

• Samostatné jednání

• Schopnost aktivně vyhledávat a řešit situace, které mohou příznivě ovlivnit plnění prodejních cílů

• Bydliště v příslušném regionu

• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

• Reprezentativní vystupování

• Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici výhodou

• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

• Pracovní smlouvu na HPP

• Zajímavou práci v nadnárodní společnosti

• Služební automobil, notebook, telefon (další benefity budou upřesněny na osobním pohovoru)

• Nástup dle dohody

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a krátký motivační dopis (max půl strany A4) na e-mailovou adresu infovet.cz@zoetis.com do 15.12 2019. Do zápatí životopisu uveďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů v následujícím znění: „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti ZOETIS Česká Republika, s. r. o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“.“

Výběrové řízení formou pohovorů proběhne v Praze v průběhu prosince a ledna 2020. V případě, že se Vám neozveme do 31. prosince 2019, dali jsem přednost jiným zájemcům.

10.11.2019

Přijmu veterinární lékařku/lékaře do smíšené praxe v Pardubickém kraji.

Celodenní provoz ordinace pro malá zvířata + možnost práce na farmách dle zájmu a preferencí uchazeče. Vše bez nočních a služeb o víkendech, možnost i na částečný úvazek.

Lze zajistit i ubytování. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu pro ostatní informace volejte na telefon 604 648 153 nebo zašlete sms, ozvu se zpět.

10.11.2019

Přijmeme veterinární doktorku/doktora (i na částečný úvazek) do ordinace v Krnově. Praxe je zaměřena na malá zvířata. Dobré platové podmínky, moderní vybavení, příjemný kolektiv, podpora dalšího vzdělávání.

Kontakt: jahnova@zeryk.cz

08.11.2019

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého kolektivu lékaře/lékařku.

Jsme moderní a kvalitně vybavené pracoviště s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Motivační způsob odměn s podporou profesního růstu, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

05.11.2019

Do kolektivu veterinární kliniky s výrazným zaměřením na kočky přijmu veterinární lékařku/lékaře, ideálně na poloviční úvazek. Vhodné pro návrat po mateřské dovolené.

Požaduji zápal pro medicínu koček a nabízím za to výrazný profesní růst a rozvoj na poli medicíny koček. Životopisy prosím zasílat na info@naceradska.cz

05.11.2019

Hledám samostatně pracujícího veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace zaměřené na malá zvířata v Brně - zástup za mateřskou dovolenou, práce v pondělí a v úterý odpoledne ( pondělí 15-18h, úterý 14-18h), na dohodu o provedení práce. Zájemci mě mohou kontaktovat na: veterinazebetin@seznam.cz. Od 1.1. 2020.

05.11.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Brně přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Na plný nebo poloviční úvazek, bez víkendů a nočních služeb. Nástup dle dohody.

Odpovědi zasílejte na adresu veterina.malomerice@volny.cz

04.11.2019

Veterina Svahy ve Zlíně příjme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na veterina-svahy@email.cz nebo 737 518 187.

02.11.2019

Veterinární klinika v Praze přijmeme veterinární doktorku/doktora na výpomoc / částečný úvazek. Praxe je zaměřena na malá zvířata.

Nabízíme moderní vybavení, příjemný kolektiv a podporu dalšího vzdělávání.

Svoje CV prosím zasílejte na ivanaxliskova@gmail.com

Komora veterinárních lékařů České republiky