Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – veterinářNový inzerát
17.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterina Očenášek nabízí práci pro veterinárního lékaře/lékařku na plný i částečný úvazek. Naše pracoviště jsou v Novém Bydžově a Městci Králové.

Nabízíme:

• práci v přátelském kolektivu

• odborný rozvoj pod dohledem zkušeného lékaře

• podpora při dalším vzdělávání a rozvoji specializace

• firemní benefity

• pomoc při případné relokaci

Požadujeme:

• příjemné vystupování

• praxe výhodou nikoli podmínkou

• prokazatelný zájem o obor

Svá CV zasílejte na e-mail: vaclav.ocenasek@veterinaocenasek.cz, tel: 605 210 640, www.veterinaocenasek.cz

17.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika H-VET, Praha 10 přijme veterinární lékařku/lékaře na HPP. Nabízíme odborný růst v kvalitně vybavené klinice se zaměřením na malé savce. V případě zájmu zašlete Vaše CV na hvet@volny.cz.

16.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Přijmu do veterinární ordinace v Brně na plný úvazek veterinární lékaře/ku. Požaduji schopnost samostatně pracovat. praxe s usg a rtg výhodou. v případě zájmu prosím CV na v-klinika@seznam.cz

16.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Praze 10 Vršovicích hledá veterinární lékařku na posílení odpolední směny. Práce na 3-4 hodiny denně počínaje 16.-17. hodinou. Dohoda o provedení práce. Časem možný přechod na pracovní poměr na plný či zkrácený úvazek. Kontakt: vet@volny.cz

15.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika EmVet Chotěboř přijme veterinární lékařku/lékaře, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých zvířat nebo ve smíšené praxi podle domluvy, možnost úvazku bez víkendových služeb, případně 4 dny v týdnu.

Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání na FVL VFU s titulem MVDr.. Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost. Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání.

Praxe výhodou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz www.emvet.cz https://www.facebook.com/veterinachotebor/

14.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/ lékařku. Motivační způsob odměňování, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

14.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Havlíčkově Brodě přijme veterinárního lékaře/lékařku (titul MVDr. na FVL). Informace o klinice na www.veterinahb.cz. Možnost ubytování. Životopis zasílejte na: stursa.jaromir@seznam.cz. MVDr. Jaromír Štursa tel. 604 569 831.

14.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Pozice veterinárního lékaře/lékařky

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace pro zájmová zvířata v Sedlčanech. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Bližší info a Vaše CV zasílejte na martinpan@sedvet.cz, případné dotazy na tel.: 607 005 116 www.sedvet.cz

13.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá čerstvého absolventa všeobecného lékařství do svého týmu. Chceš-li profesně růst, být přijat mladým kolektivem, který je ti oporou a odborným pomocníkem? Chceš diagnostikovat, operovat, léčit a kopat za náš tým? Přijdi si to na pár dní nezávazně vyzkoušet! Jsi-li sólový hráč, práce pro tým tě neoslovuje, k nám nejezdi, jinde ti bude líp!

Náplň práce - klinická diagnostika, RTG, USG, laboratoř, základní chirurgie, rehabilitace, hospitalizace. Nabízíme práci na krátký a dlouhý týden s prodlouženým víkendem co 14 dní. K dispozici je byt na klinice se samostatným vchodem. Podhorská lokalita nabízí turistiku, kolo, procházky v lesích, v zimě lyže, běžkotoulky. Maloměsto Šumperk, nazývané Malá Vídeň, skýtá kavárničky, kulturní a sportovní akce, poklidný životní styl. Ozvy se nám, pošli motivační dopis, CV + foto na minarmarek@seznam.cz, podívej se na nás na www.vetminar.cz

Za tým kliniky Marek Minář 774 812 280

11.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Pouze pro VÁŽNÉ ZÁJEMCE

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

10.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v Rudné u Prahy přijme veterinárního lékaře na plný nebo částečný pracovní úvazek (forma zaměstnaneckého poměru).

Nabízíme práci v příjemném kolektivu bez nočních a pohotovostních služeb, podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity, možnost individuální dohody při rozpisu služeb atd.

Očekáváme příjemné a profesionální vystupování, zájem o obor a dobré komunikační schopnosti. V případě zájmu zašlete, prosím, svoje CV na veterinarudna@centrum.cz

09.05.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika pro malá zvířata v Českých Budějovicích přijme na hlavní či částečný pracovní poměr veterinárního lékaře / lékařku. Pozice je vhodná i pro budoucího šikovného absolventa FVL Brno.

Pro bližší informace nám zavolejte na 776 578 372, napište na firma@veterinaukostela.cz, navštivte web http://veterinaukostela.cz/pridejse nebo se rovnou stavte na kus řeči.

19.05.2019

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o chirurgii měkkých tkání. Nabízíme zázemí a podporu pro další vzdělávání. Místo vhodné i pro absolventa, kterému vytvoříme optimální podmínky pro možnost se specializovat v odborného lékaře chirurga. Garantem oboru je MVDr. Josef Zatloukal, Ph.D. Bližší info na tel. 605 217 472 - MVDr. Lucie Zatloukalová.

18.05.2019

Veterinarni klinika Happy Valley v Limasolu na Kypru, hleda veterinarni/ho lekare/ku s praxi minimalne 3 roky interni a chirurgicke mediciny malych zvirat. Podminkou je velmi dobra znalost anglictiny. Prosim o zaslani Vaseho CV na e-mail: info@happyvalley.com.cy website: www.happyvalley.com.cy

15.05.2019

Sibra – centrum veterinárnej medicíny v Bratislave hľadá do svojho tímu ambiciózneho kolegu s hlbokým záujmom o zodpovednú veterinárnu starostlivosť – pozícia: všeobecný veterinárny lekár

Ponúkame:

Kompletne vybavené pracovisko –MRI, CT, RTG, USG, endoskopia...

Možnosť profesionálneho rastu

Podporu vzdelávania (finančné príspevky, kontakty, vlastné vzdelávacie akcie)

Zahraničnú odbornú literatúru pre potreby štúdia

Dlhodobú spoluprácu

Dobré platové ohodnotenie na základe schopností, skúseností a pracovného nasadenia

Férové pracovné zaťaženie

Zázemie a príjemné prostredie

Platené pracovné voľná a sviatky

2 týždne plateného voľna

Požadujeme:

Prax vo všeobecnej medicíne

Základy chirurgickej praxe

Samostatný a zodpovedný prístup

Profesionálne vystupovanie

Dobré komunikačné schopnosti

Chuť sa vzdelávať

Schopnosť tímovej spolupráce

Anglický jazyk

Odmena: 1200-2000€ + odmeny

Forma: Mandátna zmluva

Termín nástupu nie je limitujúci. CV a motivačný list zasielajte, prosím, na ficova@sibra.sk MVDr. Silvia Ficová, www.sibra.sk

14.05.2019

Hledáme veterinární lékařku/lékaře na kliniku malých zvířat 30km západně od Brna. Úvazek ca 12 hodin týdně. Práce vhodná i pro veterináře rodiče. Vše záleží na společné domluvě. Více info po mailu. veterinamail@seznam.cz

07.05.2019

Do nově otevřené veterinární kliniky v Praze 2 s denním provozem přijmeme veterinárního lékaře/ku na na plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Klinika je velmi dobře vybavena.

Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny, dobré platové ohodnocení. Podpora profesního růstu je samozřejmostí. Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

07.05.2019

Veterinární klinika AurumVet České Budějovice hledá veterinárního lékaře do HPP.

Hledáme kolegu s týmovým duchem, zájmem o dlouhodobou spolupráci, kterého veterina opravdu baví a chce se dále rozvíjet.

Nabízíme férové jednání, příjemný kolektiv, moderní přístrojové vybavení, odpovídající ohodnocení a další benefity. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. Nedostatek praxe nevadí, zaučíme.

Zájemci prosím posílejte své životopisy na Emailovou adresu: jiri.kamis@gmail.com

07.05.2019

Interessantes Angebot! Hledame veterinarku ktera ma zajem pracovat v Nemecku. Kleintierpraxis. Kontakt: f.glinz@web.de

07.05.2019

Veterinarni klinika pro mala zvirata v Severnim Poryni-Vestfalsku hleda pro posileni tymu veterinarni lekarku/lekare, pripadne absolventa.

Nabizime nastupni plat 3000 euro s trvalym zvysovanim. Dale az devet tydnu dovolene. Moznost profesniho rustu. Prechodne ubytovani jsme schopni zajistit ve sluzebnim byte. S trvalym bydlenim radi pomuzeme. Neslouzime nocni sluzby.

Pozadujeme samostatnost, zodpovednost. Aspon castecna znalost nemciny je podminkou. V pripade Vaseho zajmu kontakt, prosim, na fa10@seznam.cz

06.05.2019

Přijmu veterináře /veterinářku do ordinace v Brně. nástup ihned, na plný úvazek. Praxe výhodou. V případě zájmu prosím životopis s fotkou na brnenskaveterina@seznam.cz

06.05.2019

Veterinary Surgeon with a minimum of 3 years experience required to work in Malta with immediate effect. Candidate is required to speak fluent English.

Please call on 00356 79569515, Or email on giovanna.tzclinic@gmail.com

Remuneration is commensurate with experience. https://www.facebook.com/trevorvet/

06.05.2019

Veterinární pracoviště v Polné přijme kolegyni/kolegu. Požadujeme empatické a profesionální jednání s klienty. Nabízíme flexibilní pracovní úvazek (2-3x týdně 2-4 hod), který je možno po dohodě upravit i na HPP. Kontakt: info@veterinapolna.cz, 736 539 252.

05.05.2019

Ponúkame pozíciu pre veterinárneho lekára /rku na plne vybavenej klinike pre malé zvieratá a exoty v Haagu - Holandsko. Ponúkame výborne platove podmienky s možnosťou profesného rastu a pri druhej zmluve bonus vyplácaný v hotovosti. Anglicky jazyk podmienkou! Neskôr holandsky jazyk nevyhnutný. Pre viac info - simonamarvan@gmail.com

03.05.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem a Horních Počernicích.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

02.05.2019

Veterinární klinika CentralVet Praha přijme veterinárního lékaře/lékařku

Požadavky: zájem o obor a další odborný rozvoj, proklientský přístup, komunikační dovednosti a profesionální vystupování, znalost práce na PC

Nabízíme: kvalitní přístrojové vybavení, práce bez víkendu a nočních služeb, moderní prostory kliniky

Termín nástupu možný od května 2019. T: 602 419 335, centralvet@seznam.cz, centralvet.cz

02.05.2019

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák v Mělníce, hledá na své pracoviště kolegu, kolegyni - veterinárního lékaře, lékařku na celý nebo zkrácený úvazek. Zájemce bez praxe a zkušeností rádi uvedeme do profese.

Nabízíme vstřícné a profesionální prostředí, trpělivý přístup, účast na rozvoji pracoviště, dlouhodobou perspektivu. Jsme pracoviště bez pohotovostí a nočních služeb. Nástup dle dohody. Kontakt vetklinik@seznam.cz

01.05.2019

Hledám zkušenou kolegyni, kolegu pro založení malé veterinární ordinace ve Středočeském nebo Východočeském kraji. Více na mailu: vet.ordinace.n@seznam.cz

29.04.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata ve Strakonicích (Nyní zcela nové pracoviště) s dlouholetou tradicí a zaměřením na malá zvířata hledá veterinární lékaře (i absolventy) na dobu určitou s možností rozvoje další spolupráce. Nástup možný cca srpen 2019

Ordinace je rodinného rázu, předpokladem je vstřícný postoj ke klientům a ochota spolupracovat. Kontakt: MVDr. Vondřička, marek.vondricka@seznam.cz, tel 602 451 831.

29.04.2019

Plzeň - Veterinární klinika RPVET Plzeň Bory zaměřená na medicínu malých zvířat hledá kolegu/kolegyni k dlouhodobé spolupráci na HPP spíše absolventa.

Nabízíme: práce v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dalšího dotovaného vzdělávání a profesního růstu

Vyžadujeme: VŠ v oboru, osvědčení KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, Aj nebo Nj výhodou, práce s PC, řidičský průkaz sk. B

Své CV, foto a motivační dopis zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

29.04.2019

Přenecháme zavedenou veterinární kliniku s kompletním přístrojovým vybavením na Praze 10 zkušenému doktorovy / doktorce.

Životopisy zasílejte na e.hollanova@seznam.cz

29.04.2019

Zadavatel Statutární město Brno - Městská policie Brno vyhlásil veřejnou zakázku na "Zajištění veterinární péče v Útulku pro opuštěná zvířata a odchytové a asanační službě v Brně-Komíně, Palcary 1186/50". Veškeré informace k veřejné zakázce naleznete na stránce https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-19-V00011685

26.04.2019

Veterinární ordinace v Praze 9 přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, HPP, profesní růst, dobré platové ohodnocení. Požadujeme: zájem o obor, příjemné vystupování, ukončené studium na VFU Brno. Nástup dle dohody. vet-pro@seznam.cz

25.04.2019

Veterinární ordinace v Plzni s dlouholetou tradicí a zaměřením na malá zvířata hledá veterinární lékařky s praxí (věk 35+ vítán) na částečný úvazek.

Ordinace je rodinného rázu, předpokladem je vstřícný postoj ke klientům a ochota spolupracovat.

Absolventky také vítány. Nástup možný 6/2019. Těšíme se na Vás :) Kontakt MVDr. Dagmar Caltová (Čermáková) 774 283 229, dcaltova@seznam.cz

24.04.2019

Hledáme veterináře/ku, i absolventa/ku na kliniku s non stop provozem v Plzni na HPP. veterinakz@volny.cz, tel. 725 816 896, 603 423 776

24.04.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme cca od července 2019 veterinárního lékaře/lékařku, absolventa.

Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou!

Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu. Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

24.04.2019

Hledáme veterinární lékaře s praxí i absolventy FVL. Jsme veterinární klinika pro malá zvířata ve Zlíně s pohotovostí 24/7 a orientací na ortopedii, oftalmologii a stomatologii.

Jsme připraveni udělat maximum, abyste se stali za dohledu zkušených lékařů a s pomoci standardizovaných postupů zdatnými odborníky a platnými členy týmu kliniky.

Podrobnější informace Vám poskytneme na e-mailu medipet@post.cz a při osobním setkání. Těšíme se na spolupráci! Zdraví Jiří Jahoda

23.04.2019

Přijmeme veterinárního lékaře/řku (i absolventa/ku) se smyslem pro humor i práci na klinice malých zvířat v Hradci Králové. Životopisy zasílejte na info@vivavet.cz, bližší informace Vám poskytneme na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle 495 532 233.

21.04.2019

Přijmu veterinárního lékaře nebo lékařku do zavedené praxe na velká zvířata (koně, skot) v Plzeňském kraji (okres Domažlice).

Praxe není nutná, je tedy vhodné jak pro absolventy tak zkušené veterináře. V případě zájmu volejte na číslo 725 825 979 nebo na i email tkomarek.vet@seznam.cz, Tomáš Komárek

19.04.2019

Společnost LA MEDICA CZ s.r.o. v Janovicích nad Úhlavou přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku, možno i na zkrácený úvazek. Jsme nadstandardně vybavené veterinární pracoviště věnující se smíšené praxi.

Požadujeme flexibilitu, příjemné vystupování, cit pro týmovou práci a chuť se vzdělávat. Vítáme samostatnost a iniciativnost. Řidičský průkaz nutností, vlastní auto výhodou.

Nabízíme velmi různorodou práci v příjemném kolektivu a s příjemnou klientelou. Ubytování můžeme zajistit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese ordinacejanovice@gmail.com.

18.04.2019

Klinika Lískovka - Frýdek nabízí místo lékaře. Praxe velmi vítaná.

Kontakt: nowak@liskovka.com

17.04.2019

Veterinární klinika v Plzni - Černicích příjme veterinárního lékaře/lékařku na plný případně částečný úvazek. Nabízíme moderně vybavené pracoviště, zaměstnanecký úvazek, podporu vzdělávání, zajímavé pacienty atd. Vhodné i pro čerstvé absolventy. Další informace na emailu herynkradek@seznam.cz či na tel. 732 96 97 41.

17.04.2019

Veterinární klinika Vítkovice s.r.o. v Ostravě přijme do svého týmu zkušeného kolegu/absolventa na pozici veterinární lékař/ka. Jedná se provoz bez nočních směn a pohotovostí. Zajímavé platové ohodnocení, 25 dní dovolená, příspěvky na vzdělávání. Příjemný kolektiv, zajímavé případy. Své životopisy zasílejte na veterina.vitkovice@seznam.cz

16.04.2019

Veterinární klinika Delta v Praze 6 (http://www.veterinadelta.cz/), opět rozšiřuje tým a vypisuje výběrové řízení pro veterinárního lékaře/ku (možnost i na zkrácený úvazek pro kolegyně na mateřské/rodičovské).

Vyžadujeme zájem o léčbu psů, koček a drobných zvířat, medicínské myšlení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat, praxe vítána. Vaše CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na veterinadelta@seznam.cz

16.04.2019

Přední český e-shop s krmivem pro psy a kočky hledá do své on-line veterinární poradny na e-shopu a pro občasné odborné články v e-shopovém blogu veterináře, který by odpovídal na dotazy zákazníků a občas napsal zajímavý článek do blogu.

Dotazy jsou především na téma domácí mazlíčci, hlavně psi a kočky a jejich zdravotní problémy a výživa. Současná frekvence dotazů činí cca 1-3 dotazy denně (odpověď do 24 hod nebo ihned). Články cca 1 týdně. Články nejsou podmínkou.

Spolupráce by byla bezúplatná, pouze za to, že se daný veterinář (jeho ordinace/klinika) u nás zviditelní. Zviditelnění by bylo formou prezentace v samotné poradně (včetně kontaktu, fotky veterináře, fotky kliniky...), podepsané články v blogu, v našich pravidelných newsletterech formou krátkých článků a odkazů na poradnu a blog. Nebráníme se i jiné formě prezentace v rámci našich možností.

Případné zájemce prosíme o nabídku. petr.kariera@seznam.cz

15.04.2019
"Berounsko" Jsi veterinář a chceš dělat poctivou veterinu malých zvířat? Zavolej na 722 347 461 a přijď.
15.04.2019

Hledáme: Veterinárního lékaře/lékařku se zaměřením na skot. Pracoviště: Jahrdorf, v blízkosti Pasova (Passau, Bavorsko)

Pro naši veterinární praxi specializovanou na skot se sídlem v Jahrdorfu (Bavorsko) s malým podílem péče o malá zvířata hledáme: Veterinárního lékaře/lékařku.

Očekáváme:

- Předpokladem je dobrá znalost němčiny,

- praxe v oboru je žádoucí.

Obrázek o naší praxi si můžete udělat z prezentace na našich webových stránkách www.tieraerzte-jahrdorf.de

Máte-li zájem pracovat za dobrý plat v milém kolegiálním týmu, napište nám na e-mail (prosím v němčině anebo angličtině): martina.kronawitter@gmx.de

14.04.2019

Veterinární klinika na Praze 6 se zaměřením na malá zvířata hledá do svého týmu veterinárního lékaře s praxí na zkrácený pracovní úvazek.

Hledáme člověka, který by nám pomohl s realizací specializovaného klinického pracoviště a rozvoje v oblasti veterinární medicíny.

Požadujeme: Praxi v oboru 2 a více let, přímé jednání, komunikativnost a flexibilitu. Ochota sloužit občasné víkendové směny a případně do budoucna i pohotovostní směny.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, možnost seberealizace a vzdělávání, dobrá dostupnost v centru Dejvic, vynikající vybavení kliniky.

Posílejte prosím své CV na adresu info@wellpet.cz

12.04.2019

Do stabilního týmu malé praxe v Kolíně přijmu veterináře/ku FVL i FVHE na celkový i zkráceny úvazek.

Požaduji zájem a komunikativnost

Nabízím dobrý kolektiv!, byt, profesní růst dobré platové podmínky.

info@klinikaelza.cz, lukas1.panek@seznam.cz, 777 219 209

11.04.2019

Nebaví Vás "sedět" v ordinaci a jste akční povahy? Máte rádi i trochu adrenalinu a chcete většinu příjemných a vděčných klientů? Řídíte, máte 1-2 dny v týdnu volno které byste rádi zaplnili veterinou a bydlíte v Praze a okolí? Přijďte rozšířit náš tým!

Mobilní veterinární služba Homevet nabízí dobře placený přivýdělek veterinárním lékařům. Více na koudelkova@homevet.cz. Těšíme se na Vás. MVDr. Marta Koudelková a tým Homevet

10.04.2019

Prvá mačacia klinika na Slovensku príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku. Klinika CatVet zameraná výhradne na felínnu medicínu hľadá do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku na plný alebo čiastočný úväzok.

Hľadáme človeka s pozitívnym vzťahom k mačkám, k tímovej práci a k neustálemu vzdelávaniu. Príjemné vystupovanie a osobný prístup ku každému klientovi je podmienka. Prax a znalosť cudzieho jazyka vítaná. Pozícia je však vhodná aj pre absolventa.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, bez pohotovosti a nočných služieb. Nástupný plat od 650€-800€ v závislosti od odbornosti a praxe.

Motivačný list a životopis posielajte na adresu info@catvet.sk. Tešíme sa na stretnutia s Vami! Prvá mačacia klinika CatVet, Triblavinská 47, Chorvátsky Grob, www.catvet.sk

09.04.2019

Veterinární klinika v Praze přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný úvazek

Nabízíme: možnost bydlení v 100 m2 luxusním byte, dobré platové ohodnocení

Hledáme kolegu s praxí

Těšíme se na Vaše CV na e mailu: e.hollanova@seznam.cz

08.04.2019

Farmaceutická společnost Dyntec s.r.o., Litoměřice hledá do vývoje a klinického zkoušení vakcín (provádění laboratorních a klinických studií) nové kolegy.

Podmínky: absolvent VFU, ŘP sk. B, dobrá angličtina, počítač (hlavně Excel, dále Word + ostatní běžné)

Výhody: držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP

Další podmínky: plat smluvní (zaručujeme nadprůměrný příjem), nástup dohodou.

Zaměstnanecké výhody: možnost částečně home office, služební notebook, mobilní telefon, služební vůz (později možno použít i k soukromým účelům), možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, a to i v zahraničí.

Kontakt: Ing. Daniel Zeller, Ph.D.,Tel.: 777 753 272, e-mail: zeller@dyntec.cz, web: www.dyntec.cz

05.04.2019

Veterinární klinika Aeskulap v Prostějově hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni/ na pozici veterinární lékař. Převážně praxe malých zvířat, možná i smíšená praxe. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme práci ve slušném kolektivu, nadstandardní přístrojové vybavení, pracovní smlouvu na HPP, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity - stravenky, podpora dalšího vzdělávání - úhrada účastnických poplatků samozřejmostí.

Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost. Nástup možný ihned, nejpozději srpen 2019

V případě zájmu o bližší informace volejte na tel.: 602 521 578 nebo použijte email veterinapv@seznam.cz Veškeré dotazy rádi zodpovíme a rádi se s Vámi sejdeme.

05.04.2019

Veterinární ordinace v blízkosti Hradce Králové přijme vet. lékařku nebo lékaře. Klidné prostředí venkovské veteriny bez pohotovostí a víkendů. Možnost plného i částečného pracovního úvazku. Vhodné pro absolventa či doktorku na mateřské (pracovní doba se dá domluvit).

Podrobnější info pro zájemce ráda poskytnu e-mailem nebo po telefonu. E-mail: mvdr.fialova@email.cz, tel. 777 826 433.

04.04.2019

Zavedená a plně vybavená veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku. Bez nočních služeb. V případě zájmu pošlete prosím životopis na email: RAntonova@seznam.cz.

04.04.2019

Hledám veterinářku/ veterináře do veterinární ordinace v Děčíně. Jsme vybavení RTG s nepřímou digitalizací - zkušenosti v ortopedii a rentgenologii, případně ophtalmologii vítány, ale nejsou podmínkou, zaučíme i absolventa.

Máme pravidelnou pracovní dobu od 8 do 17 hodin, objednávkový systém, denně operujeme. Nedržíme pohotovost. Nástupní plat 30 tisíc plus prémie - zkušenosti budou zohledněny. Kontakt 604 487 597

02.04.2019

Veterinární klinika KVvet s.r.o. v K. Varech hledá veterinární lékaře. Nabízíme dobrý tým, zajímavé platové ohodnocení, výborné vybavení, příspěvky na vzdělávání. CV zasílejte na klinika@kvvet.cz.

01.04.2019
Obchodní zástupce pro Čechy

Decart (www.decart.cz) je česká distribuční společnost se sídlem v Praze, která disponuje portfoliem zaměřeným na kvalitní produkty vybraných západoevropských výrobců. Společnost je orientována na nejmodernější principy a trendy v oblasti faremní hygieny, výživy (drůbeže, prasat, skotu), a wellfarových technologií.

Nabízíme hlavní pracovní poměr s výdělkem 35 – 45 000 CZK/m + bonus, služební auto, telefon, notebook, stravenky.

Náplň práce: Prodej, podpora prodeje, obchodní jednání s partnery a zajišťování realizace dodávek zboží, rozvoj a udržování vztahů s klienty, technické a nutriční poradenství (farmy, míchárny krmných směsí)

Požadavky: Vysokoškolské vzdělání (veterinární, přírodovědné, zemědělské či nutričního směru), popřípadě středoškolské (zakončeno maturitní zkouškou) s praxí v oboru

Jazyková vybavenost: ČJ – plynule, AJ - středně pokročilá, další jazyky výhodou

Odpovědi zasílejte na e-mail: info@dcr.cz

29.03.2019

Veterinární ordinace v Praze 8 přijme kolegu/kolegyni. Nabízím práci na plný nebo částečný úvazek (vhodné i pro maminky na RD - harmonogram dětí sladíme :) ), bez přesčasů, pohotovostí a víkendů,v dobře vybavené ordinaci s pohodovým personálem.

Hledám empatického, organizačně schopného, samostatně pracujícího veterináře/ku. Šikovným a ambiciózním absolventům se nebráním, pouze ale FVU, FVHE BRNO ovládajícím plynulou češtinu.

Životopisy s fotografií posílejte na primavet@seznam.cz

28.03.2019

Veterina u kostela s.r.o. přijme veterinární lékařku/lékaře na hlavní či vedlejší pracovní poměr. Máme dobře vybavené pracoviště, nemáme noční provoz, ani víkendové služby, podporujeme vzdělávání.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, radost do práce, lásku ke zvířatům.

Své životopisy posílejte na info@veterinaukostela.cz či volejte na tel. 608 778 372. Výborné platové ohodnocení. Rádi se s Vámi setkáme.

28.03.2019

Veterinární klinika Mnichovice (Praha východ) hledá kolegyni/kolegu do svého týmu. Na částečný nebo plný pracovní úvazek. Blankazavorka@centrum.cz

27.03.2019

Veterinární klinika v Praze 10 Vršovicích hledá veterinářku na posílení odpolední ordinace. Na 3 hodiny odpoledne, 16.30-19.30, event. 16-19 hodin. Dohoda o provedení práce. Kontakt: vet@volny.cz

26.03.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku do svého týmů. Plny nebo částečný úvazek. Nejlépe se zájmem o interní medicinu a dermatologii.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivů, flexibilní pracovní doba, dobře platové podmínky, bez nočních služeb. Přispíváme na kontinuálně vzdělávaní a podporujeme snahu specializovat se.

Požadujeme: zájem o obor, touhu vyvíjet se a učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Zkušenost výhodou, ale není podmínkou. Životopisy prosím zasílejte na: fdovgych@gmail.com

26.03.2019

Veterinární klinika v Kolíně s pohotovostí, se zaměřením na malá zvířata přijme veterinárního lékaře/lékařku. Rádi zaučíme i absolventa. Uvítáme kolegu/ kolegyni s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k pacientům a jejich majitelům. Nabízíme možnosti dalšího vzdělání.

V případě zájmu posílejte svoje CV na adresu veterinakolin@seznam.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 734 325 915. Možnost případného ubytování. MVDr. Petr Pohořalý Veterinární klinika A.A.R. Šotnovská 157 Kolín

25.03.2019

Veterinární ordinace v Brně hledá veterinárního lékaře / lékařku na plný i částečný úvazek. Nástup možný ihned. CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na prace@veterina-liskovec.cz.

21.03.2019

Veterinární klinika Paprsek (Praha 5 - Stodůlky) přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ku na plný i částečný úvazek. Více informací +420 776 805 865 či zeman@veterinapaprsek.cz.

21.03.2019

Nabízím plný nebo částečný úvazek veterinárnímu lékaři/lékařce v Prostějově. Velmi slušně vybavená klinika, pracovní poměr, benefity. Zájemce prosím o zaslání CV na m.hejlkova@seznam.cz.

19.03.2019

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov)  přijme do svého  týmu  veterinárního lékaře/lékařku na HPP.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, profesionální vystupování a práci v týmu.

Nabízíme zajímavou práci v kolektivu zkušených lékařů s podporou dalšího vzdělávání a specializace na dobře vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata a exoty.

Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem prosím zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

18.03.2019

Hledáme veterinárního lékaře / lékařku pro provozy s chovem drůbeže v Olomouckém a Zlínském kraji. Nabízíme plné zaučení se zkušenými kolegy, kvalitní ohodnocení, pozitivní přístup k práci a možnosti vzdělávání se ve veterinární medicíně v daném oboru. Pro danou pozici požadujeme chuť do práce, ochotu učit se, zodpovědnost, flexibilnost a komunikativnost. Kontaktní osoba: MVDr. Drga Josef; tel: +420 606 047 754; email: josef.drga@hendrix-genetics.com

18.03.2019

Veterinární ordinace se smíšenou praxí 20km od Brna příjme do svého týmu na HPP veterinárního lékaře/ lékařku, který má zájmem o obor a další vzdělávání . Nástup možný od 1.5. 2019.

V případě zájmu a pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mail maly3531@atlas.cz tel. 603 273 136

17.03.2019

Nově postavená, supermoderní veterinární klinika v Ústí nad Labem hledá veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme HPP, řádnou pracovní smlouvu, nadstandartní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, hrazené vzdělávání, stravenky.

Jedná se o pracoviště s pohotovostí. Účast ve službách po zácviku a vždy se starším lékařem na telefonu pro případné konzultace či nutné asistence u složitějších pacientů.

Nemusíte pracovat v nonstopu celý život, ale pokud začnete v malé ambulanci, nikdy se císařské řezy, torze, invaginace, operace hrudníku, traumata, akutní srdeční selhání, diabetické ketoacidózy, otravy a podobné diagnózy pořádně řešit nenaučíte.

Přijďte pracovat na pár let k nám a máte celý život z čeho čerpat. A když se Vám u nás bude líbit, můžete zůstat neomezeně dlouho. Preferujeme dlouhodobou kolektivní spolupráci.

Kontakt: mikulica.ondrej@gmail.com, 724 250 708

15.03.2019

Veterinární ordinace Vladislav (MVDr. Veronika Venhodová, okres Třebíč) přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře (absolventa VFU Brno) na plný či částečný úvazek. Nabízíme nové moderní pracoviště, kvalitní přístrojové vybavení, stálou klientelu a velké množství zajímavých pacientů. Své CV prosím zasílejte na venhodova@veterinavladislav.cz

14.03.2019

Do kolektivu zavedené veterinární ordinace v Novém Jičíně přijmeme veterinárního lékaře/lékařku pro praxi malých zvířat, případně podle zájmu a schopností i koně, částečný nebo plný úvazek. Praxe v oboru , schopnost práce se zvířaty a manuální zručnost výhodou. E-mail ivo.sturm@seznam.cz, tel. 602 730 535

14.03.2019

Na zavedenou veterinární ordinaci v Karviné přijmeme veterinární/ho lékařku/ře pro praxi malých zvířat na plný nebo částečný úvazek. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na vetanimalshelp@email.cz

08.03.2019

Veterinární klinika ANIMED v Brně přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme vstřícný a férový přístup, dobré platové ohodnocení, podporu profesního růstu a ve většině případů milé a spolupracující klienty.

Hledáme empatického lékaře/lékařku pro všeobecnou medicínu a internu psů a koček + zaměření na některý z následujících oborů: drobní savci, kardiologie, dermatologie, felinní medicína (po konzultaci případně i jinou specializaci). Praxe v oboru a specializace je velmi vítána, ozvat se však může i šikovný a motivovaný absolvent.

Nástup možný od 1. června 2019. Svá CV s fotkou a motivační dopis posílejte na jitka.zimkova@seznam.cz, informace o klinice www.animed.cz.

07.03.2019

Majitel veterinární kliniky v Trutnově (důchodového věku) přijme veterinární lékařku/lékaře pro mladý kolektiv kliniky. Převaha práce na klinice, ale stále ještě cca 1500 krav a 50 koní na obvodě. Možnost bytu přímo na klinice. Kontakt: veterinar.sro@tiscali.cz

06.03.2019

Veterinární pracoviště se zaměřením na medicínu malých zvířat v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné. Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

04.03.2019

Veterinární ošetřovna MVDr. Mikošky v Sušici na Šumavě přijme veterinární lékařku do malého kolektivu pro smíšenou praxi s převahou práce s malými zvířaty. Preferuji zájem o obor, klidné vystupování a jistou dávku empatie při komunikaci s klienty. Znalost němčiny vítána, možno zajistit i ubytování. MVDr. Ludvík Mikoška, mikoskaludvik@seznam.cz, mob. 602 372 673

03.03.2019

Veterina Animal Hope na Praze 3 přijme veterinární/ho lékařku/ře na částečný úvazek (1-2 dny v týdnu). Nástup možný ihned nebo v nejbližší době. Vhodné např. pro veterinářky na rodičovské dovolené.

Nabízíme práci v mladém příjemném kolektivu bez nočního provozu a víkendových služeb.

Požadavky: základy anglického jazyka, chuť se dále vzdělávat, empatické vystupování vůči klientům, kladný vztah k pacientům, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Výhodou je zvládání základní chirurgie měkkých tkání a zájem o léčbu drobných savců.

Ozvat se mohou i šikovní a snaživí absolventi, možnost zaučení. V případě zájmu prosíme o zaslání emailu s CV a motivačním dopisem na vetousek@seznam.cz

01.03.2019

Veterinární klinika Jičínská v blízkosti metra Flora (Praha 3) přijme od května 2019 veterinární lékařku/lékaře na HPP. Nabízíme vysoké finanční ohodnocení a práci bez nočních směn. V případě zájmu zašlete Vaše CV na koudelkova.marta@seznam.cz

01.03.2019

Veterina Donovalská s.r.o., Praha 4 Chodov, hledá veterinárního lékaře s nástupem od května 2019 na hlavní nebo zkrácený pracovní úvazek.

Práce v příjemném kolektivu na dobře vybaveném pracovišti je vhodná pro veterináře s praxí, kterému můžeme umožnit další odborný růst a specializaci. Začínajícím lékařům nabízíme podporu zkušenějších kolegů a postupné zapojení do kompletního chodu kliniky.

Uvítáme zájemce s dobrým rozhledem ve veterinární medicíně, příjemným vystupováním, snahou o další růst a vzdělávání a samozřejmě láskou ke zvířatům.

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu klinika@veterinadonovalska.cz. Těšíme se na Vás!

Komora veterinárních lékařů České republiky