Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – veterinářNový inzerát
18.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Příjmu do veterinární ordinace v Brně www.veterinajihlavska.cz veterinární lékaře/ku. Požadují praxi v oboru malých zvířat. V případě zájmu prosím CV na veterinajihlavska@seznam.cz

17.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární lékař/ka - Veterinární nemocnice AA-Vet Praha hledá nového člena do kolektivu 14 veterinářů a 20 asistentů i recepčních.

V případě zájmu kontaktujte dr. Šeflovou seflova@aavet.cz

14.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinárního lékaře či lékařku do ordinace pro malá zvířata v Rakovníku. Malá zvířata, drobní savci, ale také praxe u hospodářských zvířat (velcí a malí přežvýkavci).

Předpokládáme především slušné a příjemné jednání s klienty a svědomitou péči o pacienty. V neposlední řadě (případně po zaučení absolventů) též samostatnost a rozhodnost. Pracovní doba je plus/minus stálá (8 hod denně)s občasnými službami na telefonu.

Vítáme a finančně podporujeme zájem o další sebevzdělávání či dokonce užší specializaci. S ubytováním případně pomůžeme, řidičský průkaz nevyžadujeme, ale je značnou výhodou. V případě zájmu piště, prosím, motivační email s CV na vetora@seznam.cz

12.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Nabízíme příjemnému člověku příjemnou práci s příjemnou pracovní dobou v příjemném kolektivu se slušným příjmem. Jedná se o praxi malých zvířat na západním a za západním okraji Prahy. Svá CV prosím posílejte na veterinapetriny@seznam.cz

12.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Přijmu do veterinární ordinace v Brně veterinární lékaře/ku. Ordinace je plně vybavená. Požaduji veterináře s praxí. V případě zájmu prosím životopis na brnenskaveterina@seznam.cz

11.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární nemocnice CB-vet v Českých Budějovicích

Hledáme nového kolegu/kolegyni. Stačí nám normální člověk. Dobře honorovaná práce v pohodovém kolektivu na dobře vybaveném referenčním pracovišti. Kontakt info@cb-vet.cz, tel. 385 310 797, 602 861 102.

10.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Mája, Oslavany, Brno venkov.

Hledáme pro rozšíření našeho týmu veterinárního lékaře/lékařku malých zvířat. Komunikativnost, příjemné vystupování a kolegialita vítány. Délka pracovní doby dle osobní domluvy, bez nočních pohotovostí. Přidáte se do sehraného a přátelského veterinárního kolektivu, kde si budeme Vaší práce vážit.

Naše moto "práce veterináře nás baví". Kontaktujte nás na veterinamail@seznam.cz. Těšíme se na Vás!

10.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Pouze pro VÁŽNÉ ZÁJEMCE

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

10.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace v Krnově příjme lékaře/lékařku do zavedené praxe malých zvířat na částečný nebo plný úvazek. Dlouhodobější spolupráce vítána.

V případě zájmu: jahnova@zeryk.cz

09.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Pozice veterinárního lékaře/lékařky

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do veterinární ordinace pro zájmová zvířata v Sedlčanech. Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci.

Bližší info a Vaše CV zasílejte na martinpan@sedvet.cz, případné dotazy na tel.: 607 005 116 www.sedvet.cz

08.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Do veterinární ordinace s přátelským kolektivem a přístupem ke klientům v Praze 4 přijmeme veterinární lékařku se zaměřením na psy, kočky, příp. drobné savce. Nejsme jen ordinace, jsme rodina. Své životopisy s fotografií prosím zasílejte na hanakova@nasveterinar.cz

05.07.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika v Rudné u Prahy přijme do svého kolektivu (na zaměstnanecký poměr) veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o medicínu malých zvířat a drobných savců, příp. plazů, na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci v příjemném a stálém kolektivu na moderně vybaveném pracovišti (zcela nové sono Esaote s kardio výbavou, nová přímá digitalizace atd.), víkendovou službu jen v sobotu 1x za 3-4 týdny, bez víkendové a noční pohotovosti, podporu dalšího vzdělávání a specializace formou hrazení účasti na vzdělávacích akcích a kongresech, zaměstnanecké benefity, možnosti finančního růstu dle odvedené práce, příjemné pracovní prostředí.

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor, ochotného se dále vzdělávat, s příjemným a empatickým vystupováním a týmovým duchem.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Svoje CV, prosím, zašlete na veterinarudna@centrum.cz

18.07.2019

Do veterinarni ordinace v Čelákovicích přijmu veterinárního lékaře. MVDr. Ivana Svobodová 732 911 870, isvobodova.vet@seznam.cz

18.07.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata s non-stop pohotovostí v Břeclavi přijme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni. Vhodné i pro absolventy. Praxe v oboru výhodou. Životopisy zasílejte na veterina@vmvet.cz

17.07.2019

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. hledá do svého kolektivu dalšího veterinárního lékaře. Zájem o stomatologii a medicínu drobných savců vítáme. Praxe není podmínkou.

Nabízíme zázemí moderního referenčního pracoviště a spoustu zajímavých případů, atraktivní ohodnocení, možnost zahraničních stáží, konferencí atd.

CV prosím na: veterina-jesenice@seznam.cz

15.07.2019

Veterinární Klinika VetPark Mělník přijme do svého týmu lékaře/lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek.

Nabízíme:

platové ohodnocení: nástupní plat 35 tis. Kč/měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč/měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu.

možnost ubytování

moderně a kompletně vybavené pracoviště s možností profesního růstu

dlouhodobou perspektivu, příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

Požadujeme:

samostatný a zodpovědný pracovní přístup

profesionální vystupování

empatické vystupování s klienty a dobré komunikační schopnosti

časovou flexibilitu

praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na email: bayer@vetpark.cz. Děkujeme.

10.07.2019

Do zavedené veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Věry Samohýlové v Lomnici nad Popelkou přijmeme veterinární lékařku či lékaře.

Požadujeme ochotu k práci, vstřícnost a empatii k pacientům i jejich majitelům, smysl pro kolektivní spolupráci.

Nabízíme zaměstnání na HPP v ordinaci s moderním vybavením, přátelský kolektiv, dobré platové ohodnocení, osmihodinovou pracovní dobu bez pohotovosti, 2x za měsíc dvě ordinační hodiny v sobotu, jinak volné víkendy.

Do našeho kolektivu hledáme kolegyni či kolegu, nikoliv jen zaměstnance. CV s průvodním dopisem zasílejte, prosíme, na e-mailovou adresu vera@samohylova.com, http://www.veterinalomnice.cz/

07.07.2019

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku na HPP hlavně v okrese České Budějovice. Jedná se o praxi velkých zvířat, převážně skotu. Vhodné i pro absolventy. MVDr. Vlastimil Filás, 607 666 598, filasv@seznam.cz

05.07.2019
Z důvodu zahraniční stáže na rok pronajmu zavedenou ordinaci i s bydlením. Dlouhodobější spolupráce možná. Opava, 603 109 123.
04.07.2019

Veterinární klinika Sokolníky - Praha 8 Kobylisy přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP. Jsme zavedená praxe pro malá zvířata.

Kontakt: vet.sokolniky@seznam.cz nebo 736 535 652.

03.07.2019

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb.

Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

02.07.2019
Hledám veterináře, veterinářku FVL i FVHE do práce do dobrého kolektivu úvazek dle vašich možností. Veterinární Klinika Elza v Kolíně, MVDr. Lukáš Pánek, 777 219 209, lukas1.panek@seznam.cz
02.07.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek, popř. OSVČ.

Vyžadujeme: zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost. Praxe vítaná, ale není podmínkou, přijímáme i absolventy.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Podporu dalšího vzdělávání. Svoje CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.cz

02.07.2019

Veterinární ordinace v blízkosti Hradce Králové hledá veterináře/veterinářku do ordinace s klidným provozem bez víkendových služeb a pohotovostí. Vhodné např. pro absolventa nebo lékařku na mateřské. Více informací na adrese countryvet@countryvet.cz nebo na tel. čísle 777 826 433.

01.07.2019

Prvá mačacia klinika na Slovensku príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku.

Klinika CatVet zameraná výhradne na felínnu medicínu hľadá do svojho tímu veterinárneho lekára/-ku na plný alebo čiastočný úväzok.

Hľadáme človeka s pozitívnym vzťahom k mačkám, k tímovej práci a k neustálemu vzdelávaniu. Príjemné vystupovanie a osobný prístup ku každému klientovi je podmienka. Prax a znalosť cudzieho jazyka vítaná. Pozícia je však vhodná aj pre absolventa.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, 20 dní platenej dovolenky, bez pohotovosti a nočných služieb.  Nástupný plat pre absolventa od 650€, veterinár s praxou 800-1000€. Práca na mandátnu zmluvu. Motivačný list a životopis posielajte na adresu info@catvet.sk.

29.06.2019

Billy’s Veterinary Hospital - Česka charitativni veterinarni nemocnice v Kahire urgentne hleda veterinarniho lekare a veterinarniho technika. Nastup mozny ihned.

Nabizime:

kvalitni ubytovani nedaleko centra

hrazeni nakladu spojenych se zivotem zde

po zaskoleni moznost domluvy na regulernim pracovnim vztahu

Spolupracujeme s jednim z nejvetsich utulku v Kahire (700 psu), kde muzete videt a ziskat zkusenosti s naprosto vsim, co ve veterinarni medicine existuje. Ty nejtezsi pripady pak prijimame do nasi nemocnice k chirurgickym vykonum (kostni chirurgie, amputace, wound management, etc.), pro intenzivni peci a post-operacni management.

Pozadujeme:

100% spolehlivost

lasku ke zviratum a ochotu jim pomoci (nasi pacienti jsou nasi naprostou prioritou, uz si vytrpeli dost)

Nasi praci bereme jako poslani, bez srdce se delat neda...

Kontakt: billysveterinaryhospital@seznam.cz, Whats App nebo Viber 00201 062 772 877 nebo fb stranka Billy’s Veterinary Hospital.

28.06.2019

Hledáme veterináře, možno i absolventa na kliniku s dlouholetou tradicí s praxí pro malá zvířata a koně v Plzni. Práce na HPP, možnost dalšího vzdělávání. Nástup možný ihned!

Tel. 725 816 896, veterinakz@volny.cz

27.06.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře /lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek.

Vyžadujeme: zájem o obor, zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovitost. Praxe vítaná a, ale není podmínkou.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, dobrý plat , podporu profesního růstu formou příspěvku na postgraduačni vzděláni, flexibilní pracovní dobu bez nočních služeb. Svoje CV posílejte prosím na: fdovgych@gmail.com

25.06.2019

Pro veterinární kliniku rodinného typu se sídlem přímo v Českých Budějovicích hledáme veterináře/veterinářku se zaměřením na malá zvířata (psi, kočky, drobní savci a exotická zvířata)!

Náplní práce je denní kontakt s klienty a jejich zvířaty se zaměřením na preventivní medicínu a přesnou diagnostiku, operace měkkých tkání a ortopedie. Klinika disponuje moderním vybavením jako je RTG s nepřímou digitalizací, USG přístroji, laboratoř (hematologický a biochemický analyzátor apod.), endoskopické vybavení.

Možnost služebního bytu a podpora dalšího vzdělávaní!

Více info ráda poskytnu, pište do zprávy nebo na ivana.hatarova@grafton.cz!

24.06.2019

Veterinární klinika Well-vet na Praze 4 přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme práci v kolektivu, velký přísun pacientů, možnost chirurgie, bez nočních služeb. V případě zájmu prosím volejte na 272 769 306, nebo pište na info@well-vet.cz

24.06.2019

Přijmu veterinární lékařku ( i absolventku) do veterinární ordinace v Brně. www.sanovet.cz, tel 603 908 094.

24.06.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

● výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

24.06.2019

EL-PA veterinárna klinika v Trenčíne, hľadá veterinárneho lekára/lekárku. Svoje CV + motivačný list poslať na vetklitn@gmail.com.

23.06.2019

Do ordinace v Plzni hledáme veterinárního lékaře/lékařku. Jsme zavedené pracoviště s množstvím pacientů. Vhodné i pro absolventy, pro získaní první praxe. Nástup možný ihned.

Nabízíme:

zaměstnanecký úvazek

úhradu seminářů

moderní přístroje

možnost specializace v interně i chirurgii

nadstandartní platové ohodnocení

Více info na tel. 732 969 741, herynkradek@seznam.cz

23.06.2019

Do veterinární ordinace pro malá zvířata v Jevíčku přijmeme veterinárního lékaře(ku). Zaměřujeme se převážně na léčbu malých zvířat. (V případě zájmu je možné postupně rozšířit i o terén.) Ač na malém městě, jsme velmi dobře vybaveni.

Požadujeme pracovitost, pečlivost, ochotu se učit a dál vzdělávat, milé chování ke klientům a smysl pro humor. Své CV v případě zájmu posílejte na vet.kourilova@gmail.com

22.06.2019

Od září 2019 nabízím pronájem zavedené veterinární ordinace na Praze 9, možno včetně vybavení. Více informací na mailu 1amanita@seznam.cz

21.06.2019

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který navíc bude mít vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru a bude schopen svěřené úkoly dotahovat do konce.

Co bude Vaším úkolem:

Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze

Organizační zajištění veterinární péče (parazitologie, vakcinace, konzultace s veterinářem zoo)

Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti genetiky a dlouhověkosti

Komunikace s vedením českých a světových zoo

Podíl na řízení zoo

Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele

Vedení diáře a organizace schůzek

Evidence interních dokumentů společnosti

Co od Vás očekáváme:

Vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního zaměření (znalost kynologie výhodou)

Inteligenci a schopnost empatie

Analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu

Časovou flexibilitu

Ochotu se neustále učit

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet...)

Výbornou znalost anglického jazyka

Reprezentativní a diplomatické vystupování

Kladný vztah ke zvířatům

Co Vám nabídneme:

Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo

Motivační finanční ohodnocení

Rychlý kariérní růst

Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz

Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe

Žádný velký open space, jen útulné kanceláře

Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností

Stravenky

Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu

Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce

Finanční odměny při životních jubileích

Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

Roční mzda v rozmezí 600.000 – 800.000,- Kč

Životopis posílejte na prace@zootabor.eu

http://www.ekospol.cz/nabidka-zamestnani/aktualni-nabizene-pozice/administrativni-pozice/asistentka-reditele-zoo

19.06.2019

Veterinární ordinace v Plzni s dvacetiletou tradicí a zaměřením na malá zvířata, hledá veterinárního lékaře/lékařku OSVČ do podnájmu ke vzájemné spolupráci.

Ordinace je rodinného rázu, předpokladem je vstřícný a tolerantní postoj ke klientům.

V současnosti dovybavuji novou přístrojovou technikou.

Absolventi také vítáni. Nástup možný ihned. Těšíme se na Vás :)

Kontakt: MVDr. Dagmar Caltová 774 283 229, dcaltova@seznam.cz

19.06.2019

České zastoupení výhradně veterinární farmaceutické společnosti VIRBAC hledá kandidáta/ku na pozici obchodní zástupce pro region Morava.

Požadujeme: ideálně VŠ vzdělání veterinárního směru, ochotu hodně cestovat, schopnost samostatné práce, alespoň základní znalost AJ, ideálně zkušenost s prodejem přípravků pro společenská i hospodářská zvířata (není podmínkou).

Nabízíme: velmi dobré základní finanční ohodnocení, měsíční a roční bonusy navíc, služební vůz i na soukr. použití, dovolená nad rámec standardu, pravidelná odborná školení a podpora, zázemí stabilní firmy, přátelský kolektiv, plný nebo částečný pracovní úvazek dle dohody.

Své CV prosíme zasílejte na adresu: jakub.satrapa@gspartners.cz. Odpovíme všem žadatelům. Termín nástupu od 1.9.2019 nebo dle dohody.

19.06.2019

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru veterinárneho lekára/lekárku do zmiešanej veterinárnej praxe v Hornom Rakúsku, v obci Weyer.

Náplň práce:

- terénny vet. lekár - predovšetkým výjazdy k hospodárskym zvieratám (80% hovädzí dobytok a malé prežúvavce, 20% kone)

- 40 hod./týždeň, 1 víkendova služba mesačne (možnosť odpracovať 3 týždne, týždeň voľno)

Ponúkame:

- kompletne vybavené pracovisko ako aj služobné auto, mobilný RTG, USG, biochemický analyzátor, atď.

- dobré platové ohodnotenie na základe schopností a pracovného nasadenia - nástupný plat 2100 Eur/mesiac brutto, 13. a 14. plat

- možnosť profesionálneho rastu

- podporu vzdelávania

Požadujeme:

- dobrú znalosť nemeckého jazyka

- flexibilitu

- angažovanosť

- samostatný a zodpovedný prístup

- schopnosť tímovej spolupráce

- ochotu ďalej sa vzdelávať

- prax nie je nevyhnutná

Kontakt: Dr. Pavol Šilling, office@tierarzt-weyer.at, +43 664 43 45 230, +421 915 973 260

19.06.2019

Veterinární Klinika v Ostravě - Vítkovicích přijme posilu do týmu na pozici veterinární lékař/ka. Místo vhodné i pro absolventy. 2 směnný provoz, víkendové služby. Bez nočních pohotovostí. V případě zájmu piště na veterina.vitkovice@seznam.cz

18.06.2019

Přijmeme do týmu naší kliniky nového kolegu/ kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme stabilní pracovní místo, možnost profesního růstu, motivační finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zasílejte nabídky na e mail: vtklinika@seznam.cz

18.06.2019

Veterinární centrum s.r.o. v Sušici přijme veterinárního lékaře do pracovního poměru pro praxi malých i velkých zvířat.

Nabízíme zázemí zkušených veterinárních lékařů, nadstandardní vybavení naší kliniky, možnost profesního i platového růstu, podporu dalšího vzdělávání, ale také práci v krásném šumavském městě plném sportovního i kulturního vyžití.

Vyžadujeme pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a vstřícný, profesionální přístup ke klientům. V případě zájmu posílejte životopisy a motivační dopisy na email tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte 602 156 008.

13.06.2019

Do zavedené veterinární ordinace v Praze 8 přijmu kolegu/kolegyni, i absolventa. Ordinace je velmi dobře vybavena, děláme všechno kromě ortopedie. ( I malé savce).

- Neslibuju hory doly, jedná se normálně stresující práci veterináře s maximální snahou o pomoc zvířatům a snahou nezbláznit se z klientů.

- Neslibuju profesní růst, prostě musíte zvládnout všechno od A do Z, což je ta nejlepší škola.

- Finančně budete odměněn/a víc než dobře, dostanete fixní plat + procenta z provedené práce, čili kdo pořádně pracuje, dostane pořádně zaplaceno.

- Kolektiv je ryze přátelský.

Hledám veterináře/ku, kterému/které vážně záleží na pacientech, umí se ohánět, komunikovat s klienty, nebojí se žádné výzvy a má týmového ducha.

Životopisy s fotografií zasílejte na vetepraha@seznam.cz

13.06.2019

Sibra – centrum veterinárnej medicíny v Bratislave hľadá do svojho tímu ambiciózneho kolegu s hlbokým záujmom o zodpovednú veterinárnu starostlivosť – pozícia: lekár - člen ortopedického/chirurgického tímu

Ponúkame:

Kompletne vybavené pracovisko – MRI, CT, RTG, USG, endoskopia... Možnosť profesionálneho rastu

Podporu vzdelávania (finančné príspevky, kontakty, vlastné vzdelávacie akcie)

Zahraničnú odbornú literatúru pre potreby štúdia

Dlhodobú spoluprácu

Dobré platové ohodnotenie na základe schopností, skúseností a pracovného nasadenia

Férové pracovné zaťaženie

Zázemie a príjemné prostredie

Platené pracovné voľná a sviatky

2 týždne plateného voľna + 4 dni plateného voľna navyše

Požadujeme:

Záujem o ortopédiu/chirurgiu

Prax vo všeobecnej medicíne

Základy chirurgickej praxe

Samostatný a zodpovedný prístup

Profesionálne vystupovanie

Dobré komunikačné schopnosti

Chuť sa vzdelávať

Schopnosť tímovej spolupráce

Anglický jazyk

Spolupráca na mandátnu zmluvu, odmena od 1200€ + odmeny (dohoda podľa praktických skúseností uchádzača)

Termín nástupu nie je limitujúci. CV a motivačný list zasielajte, prosím, na ficova@sibra.sk MVDr. Silvia Ficová, www.sibra.sk

13.06.2019

Veterinární ordinace v Ústí nad Labem hledá do svého kolektivu lékařku/lékaře (vhodné i pro absolventy)na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr v přátelském prostředí s lidským přístupem. To vše s možností dalšího vzdělávání, pracovního růstu a zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme velmi dobré platové podmínky, trpělivý přístup a přátelský kolektiv. Nástup možný kdykoliv nebo dle dohody.

Kontakt: veterinaskrivanek@gmail.com nebo volejte mob. + 420 732 706 808.

12.06.2019

Veterina Animal Hope na Praze 3 přijme veterinární/ho lékařku/ře na částečný úvazek (1-2 dny v týdnu). Nástup možný ihned nebo v nejbližší době. Vhodné např. pro veterinářky na rodičovské dovolené.

Nabízíme práci v mladém příjemném kolektivu bez nočního provozu a víkendových služeb.

Požadavky: základy anglického jazyka, chuť se dále vzdělávat, empatické vystupování vůči klientům, kladný vztah k pacientům, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost Výhodou je zvládání základní chirurgie měkkých tkání a zájem o léčbu drobných savců. Ozvat se mohou i šikovní a snaživí absolventi, možnost zaučení. V případě zájmu prosíme o zaslání emailu s CV a motivačním dopisem na vetousek@seznam.cz

12.06.2019

Hledáme kolegu/kolegyni do zavedené praxe, převážně malá, možnost i smíšená. Ordinace je v Hluboké nad Vltavou, 10 min od Č. Budějovic. Kontakt 724 054 291, vl.vavrin@tiscali.cz

12.06.2019

Přijmeme veterinárního lékaře/lékařku na zavedenou veterinární ordinaci v Karviné.

Nabídky zasílejte na vetanimalshelp@email.cz

11.06.2019

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého zavedeného týmu nového lékaře/ lékařku. Motivační způsob odměňování, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

11.06.2019

Farmaceutická společnost Dyntec s.r.o., Litoměřice hledá do vývoje a klinického zkoušení vakcín (provádění laboratorních a klinických studií) nové kolegy.

Podmínky: absolvent VFU, ŘP sk. B, dobrá angličtina, počítač (hlavně Excel, dále Word + ostatní běžné)

Výhody: držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP

Další podmínky: plat smluvní (zaručujeme nadprůměrný příjem), nástup dohodou.

Zaměstnanecké výhody: možnost částečně home office, služební notebook, mobilní telefon, služební vůz (později možno použít i k soukromým účelům), možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, a to i v zahraničí.

Kontakt: Ing. Daniel Zeller, Ph.D.,Tel.: 777 753 272, e-mail: zeller@dyntec.cz, web: www.dyntec.cz

11.06.2019

Veterinární klinika Heřmanův Městec přijme do trvalého pracovního poměru lékaře pro praxi malých zvířat. Pro absolventy možnost práce pod dohledem zkušeného lékaře. Možnost ubytování blízko areálu kliniky. Bezplatná účast na vybraných odborných akcích, možnost profesního i personálního růstu. O nás na www.klinikahm.cz

10.06.2019

Veterinární ordinace v Pelhřimově přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Vhodné i pro absolventy. Převaha malé praxe, ale možnost vyzkoušet si i medicínu v chovech skotu. Vaše CV či pro více informací nás kontaktujte na email: matousek.1986@centrum.cz

07.06.2019

Veterinární klinika ABC v Praze 3 hledá veterinární lékařku/ veterinárního lékaře, ke spolupráci, úvazek – čtvrtinový až poloviční.

Nabízíme: práci na zavedeném vybaveném pracovišti, denní provoz bez nočních služeb, finanční ohodnocení dle aktivity.

Očekáváme medicínské znalosti, zájem o pacienta, dobře odvedenou samostatnou práci, komunikační schopnosti, příjemné a empatické vystupování, znalost češtiny slovem i písmem.

CV zasílejte na adresu veterinarni@centrum.cz. Nástup možný od července / srpna 2019.

06.06.2019

Veterinární klinika MVDr. Pavel Galko a kol v Olomouci přijme veterinárního lékaře na hlavní pracovní poměr. (www.veterinagalko.cz)

Kontaktujte nás prosím na galko.vet@gmail.com

05.06.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň přijme do svého týmu veterinární lékaře k HPP na dlouhodobou spolupráci (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení - nástupní plat 26000,- + prémie, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme VŠ vzdělání v oboru, členství v KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, Aj nebo Nj, ŘP sk. B, práce s PC, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svůj motivační dopis, CV a foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

04.06.2019

Medicínské centrum Praha spol. s r.o., vyhlašuje výběrové řízení na výzkumnou pozici veterinární lékař – projekt Avecell: (kmenové buňky, regenerativní medicína, reprodukční medicína, imunoterapie). V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail: adela.vojvodova@mc-praha.cz

04.06.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme od července 2019 veterinárního lékaře/lékařku, absolventa. Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu. Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

03.06.2019

Veterinární klinika Paprsek, Praha 5 - Stodůlky, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ku na HPP, více informací na zeman@veterinapaprsek.cz, popř. 776 805 865.

03.06.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Úštěku přijme vet. lékaře/lékařku na HPP. info.: 776 243 923

28.05.2019

MVDr. Barbora Schillová příjme veterinárního lékaře/lékařku do terénní praxe koní v Praze a Středočeském kraji. Zkušenosti s malými zvířaty vítány. Vhodné i pro letošní absolventy. Kontakt: bschillova@centrum.cz

27.05.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata - Strakonice hledá do svého kolektivu veterinárního lékaře(řku), včetně čerstvých absolventů. Nově vybudované moderní, komfortní a pohodlné bezbarierové pracoviště, rozsáhlé technické vybavení (viz www.veterinastrakonice.cz), příjemný zkušený kolektiv, podpora postgraduálního vzdělávání. Zaměřujeme se na všeobecnou veterinární medicínu, ortopedii, kardiologii, dermatologii. Kontakt via mail: marek.vondricka@seznam.cz, či tel.: 725 504 477.

24.05.2019

Hledám veterinárního lékaře/ku i absolventa, do veterinární ordinace v Brně. CV a informace na info@veterina-lesna.cz

23.05.2019

Veterinární ošetřovna dr. Mikošky v Sušici na Šumavě přijme veterinární lékařku do malého kolektivu pro smíšenou praxi s převahou práce s malými zvířaty.

Preferuji zájem o obor, klidné vystupování a jistou dávku empatie při komunikaci s klienty. Znalost němčiny vítána, možno zajistit ubytování i stravování.

MVDr. Ludvík Mikoška, Veterinární ošetřovna, Nádražní 1181, 34201 Sušice, mob. 602 372 673, mikoskaludvik@seznam.cz

22.05.2019

Horská veterinární klinika s.r.o. přijme veterináře/veterinářku

Co nabízíme?

Zázemí skvěle vybaveného pracoviště

Podporu v pracovním rozvoji

Práci v přátelském týmu

+420 777 305 410 www.veterinatrutnov.cz info@veterinatrutnov.cz

19.05.2019

Veterinární klinika Socrates v Nymburce hledá do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku se zájmem o chirurgii měkkých tkání. Nabízíme zázemí a podporu pro další vzdělávání. Místo vhodné i pro absolventa, kterému vytvoříme optimální podmínky pro možnost se specializovat v odborného lékaře chirurga. Garantem oboru je MVDr. Josef Zatloukal, Ph.D. Bližší info na tel. 605 217 472 - MVDr. Lucie Zatloukalová.

18.05.2019

Veterinarni klinika Happy Valley v Limasolu na Kypru, hleda veterinarni/ho lekare/ku s praxi minimalne 3 roky interni a chirurgicke mediciny malych zvirat. Podminkou je velmi dobra znalost anglictiny. Prosim o zaslani Vaseho CV na e-mail: info@happyvalley.com.cy website: www.happyvalley.com.cy

17.05.2019

Veterina Očenášek nabízí práci pro veterinárního lékaře/lékařku na plný i částečný úvazek. Naše pracoviště jsou v Novém Bydžově a Městci Králové.

Nabízíme:

• práci v přátelském kolektivu

• odborný rozvoj pod dohledem zkušeného lékaře

• podpora při dalším vzdělávání a rozvoji specializace

• firemní benefity

• pomoc při případné relokaci

Požadujeme:

• příjemné vystupování

• praxe výhodou nikoli podmínkou

• prokazatelný zájem o obor

Svá CV zasílejte na e-mail: vaclav.ocenasek@veterinaocenasek.cz, tel: 605 210 640, www.veterinaocenasek.cz

17.05.2019

Veterinární klinika H-VET, Praha 10 přijme veterinární lékařku/lékaře na HPP. Nabízíme odborný růst v kvalitně vybavené klinice se zaměřením na malé savce. V případě zájmu zašlete Vaše CV na hvet@volny.cz.

16.05.2019

Veterinární klinika v Praze 10 Vršovicích hledá veterinární lékařku na posílení odpolední směny. Práce na 3-4 hodiny denně počínaje 16.-17. hodinou. Dohoda o provedení práce. Časem možný přechod na pracovní poměr na plný či zkrácený úvazek. Kontakt: vet@volny.cz

15.05.2019

Veterinární klinika EmVet Chotěboř přijme veterinární lékařku/lékaře, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých zvířat nebo ve smíšené praxi podle domluvy, možnost úvazku bez víkendových služeb, případně 4 dny v týdnu.

Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání na FVL VFU s titulem MVDr.. Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost. Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání.

Praxe výhodou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz www.emvet.cz https://www.facebook.com/veterinachotebor/

15.05.2019

Sibra – centrum veterinárnej medicíny v Bratislave hľadá do svojho tímu ambiciózneho kolegu s hlbokým záujmom o zodpovednú veterinárnu starostlivosť – pozícia: všeobecný veterinárny lekár

Ponúkame:

Kompletne vybavené pracovisko –MRI, CT, RTG, USG, endoskopia...

Možnosť profesionálneho rastu

Podporu vzdelávania (finančné príspevky, kontakty, vlastné vzdelávacie akcie)

Zahraničnú odbornú literatúru pre potreby štúdia

Dlhodobú spoluprácu

Dobré platové ohodnotenie na základe schopností, skúseností a pracovného nasadenia

Férové pracovné zaťaženie

Zázemie a príjemné prostredie

Platené pracovné voľná a sviatky

2 týždne plateného voľna

Požadujeme:

Prax vo všeobecnej medicíne

Základy chirurgickej praxe

Samostatný a zodpovedný prístup

Profesionálne vystupovanie

Dobré komunikačné schopnosti

Chuť sa vzdelávať

Schopnosť tímovej spolupráce

Anglický jazyk

Odmena: 1200-2000€ + odmeny

Forma: Mandátna zmluva

Termín nástupu nie je limitujúci. CV a motivačný list zasielajte, prosím, na ficova@sibra.sk MVDr. Silvia Ficová, www.sibra.sk

14.05.2019

Veterinární klinika v Havlíčkově Brodě přijme veterinárního lékaře/lékařku (titul MVDr. na FVL). Informace o klinice na www.veterinahb.cz. Možnost ubytování. Životopis zasílejte na: stursa.jaromir@seznam.cz. MVDr. Jaromír Štursa tel. 604 569 831.

13.05.2019

Veterinární klinika Minář s.r.o. hledá čerstvého absolventa všeobecného lékařství do svého týmu. Chceš-li profesně růst, být přijat mladým kolektivem, který je ti oporou a odborným pomocníkem? Chceš diagnostikovat, operovat, léčit a kopat za náš tým? Přijdi si to na pár dní nezávazně vyzkoušet! Jsi-li sólový hráč, práce pro tým tě neoslovuje, k nám nejezdi, jinde ti bude líp!

Náplň práce - klinická diagnostika, RTG, USG, laboratoř, základní chirurgie, rehabilitace, hospitalizace. Nabízíme práci na krátký a dlouhý týden s prodlouženým víkendem co 14 dní. K dispozici je byt na klinice se samostatným vchodem. Podhorská lokalita nabízí turistiku, kolo, procházky v lesích, v zimě lyže, běžkotoulky. Maloměsto Šumperk, nazývané Malá Vídeň, skýtá kavárničky, kulturní a sportovní akce, poklidný životní styl. Ozvy se nám, pošli motivační dopis, CV + foto na minarmarek@seznam.cz, podívej se na nás na www.vetminar.cz

Za tým kliniky Marek Minář 774 812 280

09.05.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Českých Budějovicích přijme na hlavní či částečný pracovní poměr veterinárního lékaře / lékařku. Pozice je vhodná i pro budoucího šikovného absolventa FVL Brno.

Pro bližší informace nám zavolejte na 776 578 372, napište na firma@veterinaukostela.cz, navštivte web http://veterinaukostela.cz/pridejse nebo se rovnou stavte na kus řeči.

07.05.2019

Do nově otevřené veterinární kliniky v Praze 2 s denním provozem přijmeme veterinárního lékaře/ku na na plný nebo částečný úvazek. Služby bez nočních směn a pohotovosti. Klinika je velmi dobře vybavena.

Nabízíme vlídné pracovní prostředí s milým kolektivem, možnost domluvit si individuálně pracovní směny, dobré platové ohodnocení. Podpora profesního růstu je samozřejmostí. Životopisy prosím zasílejte na email: veterina-jarov@seznam.cz nebo volejte na 284 860 030.

07.05.2019

Veterinární klinika AurumVet České Budějovice hledá veterinárního lékaře do HPP.

Hledáme kolegu s týmovým duchem, zájmem o dlouhodobou spolupráci, kterého veterina opravdu baví a chce se dále rozvíjet.

Nabízíme férové jednání, příjemný kolektiv, moderní přístrojové vybavení, odpovídající ohodnocení a další benefity. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. Nedostatek praxe nevadí, zaučíme.

Zájemci prosím posílejte své životopisy na Emailovou adresu: jiri.kamis@gmail.com

07.05.2019

Interessantes Angebot! Hledame veterinarku ktera ma zajem pracovat v Nemecku. Kleintierpraxis. Kontakt: f.glinz@web.de

07.05.2019

Veterinarni klinika pro mala zvirata v Severnim Poryni-Vestfalsku hleda pro posileni tymu veterinarni lekarku/lekare, pripadne absolventa.

Nabizime nastupni plat 3000 euro s trvalym zvysovanim. Dale az devet tydnu dovolene. Moznost profesniho rustu. Prechodne ubytovani jsme schopni zajistit ve sluzebnim byte. S trvalym bydlenim radi pomuzeme. Neslouzime nocni sluzby.

Pozadujeme samostatnost, zodpovednost. Aspon castecna znalost nemciny je podminkou. V pripade Vaseho zajmu kontakt, prosim, na fa10@seznam.cz

06.05.2019

Veterinary Surgeon with a minimum of 3 years experience required to work in Malta with immediate effect. Candidate is required to speak fluent English.

Please call on 00356 79569515, Or email on giovanna.tzclinic@gmail.com

Remuneration is commensurate with experience. https://www.facebook.com/trevorvet/

06.05.2019

Veterinární pracoviště v Polné přijme kolegyni/kolegu. Požadujeme empatické a profesionální jednání s klienty. Nabízíme flexibilní pracovní úvazek (2-3x týdně 2-4 hod), který je možno po dohodě upravit i na HPP. Kontakt: info@veterinapolna.cz, 736 539 252.

05.05.2019

Ponúkame pozíciu pre veterinárneho lekára /rku na plne vybavenej klinike pre malé zvieratá a exoty v Haagu - Holandsko. Ponúkame výborne platove podmienky s možnosťou profesného rastu a pri druhej zmluve bonus vyplácaný v hotovosti. Anglicky jazyk podmienkou! Neskôr holandsky jazyk nevyhnutný. Pre viac info - simonamarvan@gmail.com

02.05.2019

Veterinární klinika CentralVet Praha přijme veterinárního lékaře/lékařku

Požadavky: zájem o obor a další odborný rozvoj, proklientský přístup, komunikační dovednosti a profesionální vystupování, znalost práce na PC

Nabízíme: kvalitní přístrojové vybavení, práce bez víkendu a nočních služeb, moderní prostory kliniky

Termín nástupu možný od května 2019. T: 602 419 335, centralvet@seznam.cz, centralvet.cz

02.05.2019

Veterinární klinika MVDr. Vlastimil Mrňák v Mělníce, hledá na své pracoviště kolegu, kolegyni - veterinárního lékaře, lékařku na celý nebo zkrácený úvazek. Zájemce bez praxe a zkušeností rádi uvedeme do profese.

Nabízíme vstřícné a profesionální prostředí, trpělivý přístup, účast na rozvoji pracoviště, dlouhodobou perspektivu. Jsme pracoviště bez pohotovostí a nočních služeb. Nástup dle dohody. Kontakt vetklinik@seznam.cz

01.05.2019

Hledám zkušenou kolegyni, kolegu pro založení malé veterinární ordinace ve Středočeském nebo Východočeském kraji. Více na mailu: vet.ordinace.n@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky