Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka práce – veterinářNový inzerát
20.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Homevet - Veterinář až k Vám domů, přijme na doplnění týmu kolegyni/kolegu jako výjezdového veterinárního lékaře v Praze a Středních Čechách. Nástup možný od listopadu 2019 či později. Práce na hpp ev. i vpp.

Nabízíme: zázemí kliniky v centru Prahy a konzultace s kolegy, služební automobil, přístrojové vybavení - např. přenosný rtg s přímou digitalizací, přenosné usg atd., flexibilní, samostatné plánování si času, který věnujete práci a který své rodině, přátelům a koníčkům. Bude na Vás, zda si chcete přivydělat ještě více a budete pracovat i 1-2 hod o víkendu za skvělých podmínek, nebo si naopak odpočinete a prostě nebudete dělat nic. Bez nočních příplatků, podporován a proplácen další rozvoj, opravdu vděční a pohodoví klienti.

Ideální kandidát by měl samostatně působit a mít odborné znalosti z medicíny psů, koček a drobných savců, AJ a RJ vítána. Nebráníme se ale ani absolventovi, kterého zaškolíme pod vedením zkušených doktorů. Pokud chcete využívat našich školení, konzultací, servisu pro doktory a dále se posouvat v oboru, být za svou práci nadstandartně odměněni, mít svůj čas ve svých rukách a nechcete řešit spoustu dalších věcí, které byste se svou vlastní praxí řešit museli, zašlete mi svoje CV na koudelkova@homevet.cz.

Naše kolegy nebereme jako podřízené, ale jako partnery. Pracujte pro Homevet - svobodně, ale ne sami.

18.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami přijme do svého kolektivu lékaře/lékařku.

Jsme moderní a kvalitně vybavené pracoviště s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Motivační způsob odměn s podporou profesního růstu, bez nočních služeb. Životopis prosím zasílejte na klinika@weilovna.cz

17.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Přijmeme veterinární lékařku nebo lékaře do veterinární ordinace v Rakovníku.

Jedná se o menší veterinární pracoviště rodinného typu se zaměřením na medicínu psů, koček a drobných savců. Disponujeme výborným technickým vybavením a maximálně vítáme zájem o další vzdělávání či užší specializaci. Možno i pro absolventy.

Svá CV posílejte, prosím, na vetora@seznam.cz

15.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Do kolektivu veterinární nemocnice pro malá zvířata s nonstop provozem v Praze přijmeme veterinárního lékaře/ku, možno i absolventa.

Požadujeme zájem o další vzdělávání a profesní růst, komunikativnost, osobní přístup ke klientům, odolnost proti stresu. CV prosíme na nohejlova.s@vetnemo.cz

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Hledáme do našeho týmu veterinární kliniky v Náchodě s pohotovostí a hospitalizací veterinářku/veterináře (s titulem MVDr. !), který má zájem o obor veterinárního lékařství, má slušné chování ke klientům, pacientům a v neposlední řadě i ostatním kolegům na klinice. Klinická praxe je vítána, není však podmínkou, tedy je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Samozřejmostí by měl být zájem o další vzdělávání. Podmínka je čeština/slovenština alespoň hovorově. Nabízené benefity např. ubytování /systém bed and breakfast/ k platu jsou při přijetí samozřejmostí. Nabízíme finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu + odměny + motivační příplatky. Další benefity jsou telefonní zvýhodněné tarify pro volání a služební auto. Svá CV zasílejte na renataf@centrum.cz

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární klinika Anima, Praha Barrandov přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře, i absolventa na plný nebo částečný úvazek, případně výpomoc při mateřské.

Nabízíme zázemí moderního pracoviště, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé ohodnocení. Bez nočních služeb. Zájem o specializaci bude podporován.

Požadujeme: znalosti odpovídající úrovni medicíny na veterinární klinice (psi a kočky, drobné savce případně zaučíme), bez nutnosti odborného zaměření, empatické a citlivé jednání s klienty, zájem o obor.

Nabízíme: přátelský mladý kolektiv, nadstandardně vybavené pracoviště, příspěvek na vzdělávání dle velikosti úvazku.

Zájemci mohou zasílat CV na: info@klinikaanima.cz

07.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Náš tým potřebuje posilu! Chodíte do práce proto, že vás veterinární medicína baví? Potom hledáme právě vás. Jsme kolektiv zkušených lékařů a sester na výborně vybaveném pracovišti se zaměřením na malá zvířata, drobné savce, plazy a ptáky.

Nabízíme možnost osobního růstu s výběrem své specializace, podporu dalšího vzdělávání, průměrný plat s ohledem na zkušenosti uchazeče a pohodový tým kolegů.

Veterinární klinika MyVet v Jesenici u Prahy (20 minut MHD ze stanice metra Budějovická nebo Opatov) přijme do svého týmu veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Požadujeme týmovou spolupráci, výborné komunikační schopnosti, zvládání náporu pacientů a hlavně pozitivní a proaktivní přístup k práci a radost ze života.

Termín nástupu upřesníme dle vašich možností při osobním pohovoru. Více informací o pracovišti naleznete na www.veterinarni-klinika.com. Svá CV s motivačním dopisem zasílejte na email i.maradova@seznam.cz

06.10.2019
Zvýhodněná inzerce

Veterinární ordinace v Táboře přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný či částečný úvazek. Jedná se o smíšenou praxi bez nočních služeb.

Více informací najdete na www.sedvet.cz/tabor nebo na tel. čísle 724 090 590, e-mail: ordinace@sedvet.cz

18.10.2019

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku na kliniku malých zvířat v Olomouci. Tel. 604 486 508,  602 826 645.

16.10.2019

Do veterinární ordinace ve Veselí nad Moravou přijmeme vet. lékaře/lékařku (FVL i FVHE), na plný i částečný úvazek. Praxe výhodou, absolventa zaučíme.

Vyžadujeme plné pracovní nasazení, ochotu vzdělávat se, příjemné vystupování. Naoplátku nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé finanční ohodnocení.

Práce je bez víkendových a pohotovostních služeb. Své životopisy prosím zasílejte na email: petra-poulova@post.cz

15.10.2019

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Mostě přijme veterinární lékařku/lékaře

Požadujeme vlídnou komunikaci s klienty, zájem o obor a na oplátku nabízíme práci v přátelském kolektivu a snahu vyjít v čemkoliv vstříc.

Životopisy zasílejte na adresu: veterinkautlapicek@seznam.cz

15.10.2019

Happy Valley veterinary clinic and pet hotel v Erimi, Limassol, Cyprus prijíme do svojho týmu veterinárneho lekára/lekárku. Sme veterinárna nemocnica s 24h pohotovosťou, vybavená RTG, USG, hematologickým a biochemickým analyzátorom atd.

Požadujeme veľmi dobrú znalosť anglického jazyka, prax v obore internej a chirurgickej medicíny malých zvierat, dobré vystupovanie, komunikatívnosť, týmovú prácu a chuť ďalej sa vzdelávať.

Ponúkame nástupný plat 1300 – 1500 euro (v závislostí od schopností), práca v príjemnom a priatelskom kolektíve.

Svoje CV prosím posielajte na info@happyvalley.com.cy

11.10.2019

Hledáme veterinárního lékaře/lékařku do zavedené veterinární ordinace Ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Praxe výhodou, ne však podmínkou. Velmi uvítáme lékaře se zájmem o obor a další vzdělávání. Pro bližší informace volejte na tel. číslo 603 547 328 nebo pište na email lunak@lunak.cz.

09.10.2019

Přijmu veterinárního lékaře na VPP okres Blansko. Vhodné pro matku na RD nebo studenta PDS. Rozumná dojezdová vzdálenost od Brna. Více informací na: veterina@boskovet.cz anebo tel. č: 731 651 133

08.10.2019

Veterinární ordinace Engelovi s.r.o. v Přerově, MVDr. Hana Frimmelová přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP, možný i zkrácený pracovní úvazek.

Nástup leden 2020 nebo dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na email veterinadenisova@seznam.cz. www.veterinaengelovi.cz

07.10.2019

HomeVET, veterinář až k Vám domů přijme veterinárního lékaře/lékaře na HPP či vedlejší pracovní poměr (možnost polovičního úvazku, DPP nebo práce na IČO).

Jedná se o výjezdy k pacientům domů - vlastím vozem (náklady hrazeny) nebo služebním autem. Klientela zajištěna, máme stále se zvětšující stálý okruh pacientů. Výhodou je i flexibilní pracovní doba. Jezdíme především oblast Prahy a okolí.

Nabízíme možnost hrazení dalšího vzdělávání, zajímavé ohodnocení (min. 40tis.) a vybavení i do terénu. Bez nočních služeb a bez víkendů.

Požadujeme odpovídající znalosti pro samostatnou práci - především psi, kočky a drobné savce.

Jsme mladý menší tým opravdových profesionálů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana@tuharska.cz.

07.10.2019

Zavedená ordinace v Praze 9 hledá veterinárního lékaře či lékařku. Bližší informace je možno získat na telefonním čísle 603 332 053.

02.10.2019

Veterinární praxe se zaměřením na malá zvířata nabízí uplatnění na principu partnerské spolupráce veterinárnímu lékaři/lékařce s praxí. Region: Plzeňsko. Bližší informace: MVDr. Pavel Dušek, tel: 777 944 594, p.dusek@email.cz.

02.10.2019

Na Veterinární kliniku v Olomouci přijmeme veterinárního lékaře s okamžitým nástupem.

Veterinární pracoviště má vynikající moderní vybavení, které umožní velmi přesnou diagnostiku onemocnění. Vedení kliniky má 30. letou zkušenost, kterou může předat mladým kolegům. Vynikající kolektiv poskytne dobré zázemí a finanční ohodnocení, které je na naší klinice nadstandardní.

V případě zájmu volejte na tel. číslo 702 048 944 (od 10:00-15:00 hod).

02.10.2019

Skvěle vybavená ordinace v Ivančicích přijme veterinárního lékaře/lékařku, spíše absolventa.

Zkušenosti v ordinaci během studia velkou výhodou, ale ne podmínkou. Záleží nám na vztazích na pracovišti, šikovného kolegu/kolegyni rádi zaučíme - především hledáme někoho, s kým si sedneme po osobní stránce. Smysl pro humor a pracovitost podmínkou! Víkendové služby a nonstop pohotovost po telefonu.

Své CV a motivační dopis zašlete, prosím, na veterinaivancice@seznam.cz

01.10.2019

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře.

Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

01.10.2019

Veterinární klinika Jesenice s.r.o. přijme veterinárního lékaře, i absolventa.

Nabízíme zázemí velkého pracoviště, možnost kontinuálního vzdělávání, nadstandardní ohodnocení. Bez nočních služeb. Zájem o specializaci vítán a podporován.

CV posílejte na: veterina-jesenice@seznam.cz

30.09.2019

Nabízím kolegovi/kolegyni práci na pozici vet. lékaře/lékařky. Střídá se činnost v ordinaci a v terénu, takže je příjemně různorodá, zaměřená je převážně na malá zvířata (ošetřujeme je i v domácím prostředí) a koně. Vhodné i pro absolventy, se zaučením počítám.

Požaduji spolehlivost, časovou flexibilitu, dobrou dojezdnost (Nymburk), a Ř.P. sk. B - aktivní řidič. v případě dohody je možnost bydlení v místě. Kontaktujte mě prosím na jana.cerv@email.cz

30.09.2019

Veterinární klinika Zodiacus v Plzni přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře/ku na plný nebo i částečný úvazek, případně na výpomoc 1-2 odpoledne v týdnu při mateřské. Absolventy zaučíme.

Požadujeme: znalosti odpovídající úrovni medicíny na veterinární klinice (psi a kočky, drobné savce případně zaučíme), bez nutnosti odborného zaměření, empatické a citlivé jednání s klienty, zájem o obor.

Nabízíme: přátelský mladý kolektiv, nadstandardně vybavené pracoviště, příspěvek na vzdělávání dle velikosti úvazku.

Životopisy posílejte na benda@veterina-plzen.cz

30.09.2019

Klinika Jaggy Praha příjme veterinární lékaře/lékařky na pozici Internship - kolečko po oborech kliniky. Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 2 roky.

Přihlášky prosím na novakv@jaggypraha.cz

30.09.2019

Výběrové řízení na pozici veterinární lékař / lékařka

Hledáte v práci větší výzvy jako jsou očkování, odčervování a léčba nekomplikovaných pacientů?

Unavují Vás noční služby a pohotovostní výjezdy a radši byste trávili tento čas s rodinou?

Nechcete být pátým kolem u vozu, ale platným a respektovaným členem týmu?

Chcete dělat medicínu na úrovni 21. století?

Toužíte po změně?

Pokud ano, tak čtěte dále!něco o nás:

Jsme privátní veterinární klinika zabývající se výhradně léčbou psů, koček a drobných savců. Fungujeme od ledna 2015. V současné době pracuje na klinice tým složený z 5 veterinárních lékařů (lékařek) a 3 veterinárních sestřiček.

Prostory veterinární kliniky jsou rozděleny na dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál s přípravnou, nesterilní zubní sál, hospitalizační místnost, RTG vyšetřovnu, laboratoř a velké zázemí pro zaměstnance.

Koho do týmu hledáme?

Veterináře / veterinářku s praxí na klinice, pozice je vhodná i pro zapálené absolventy s titulem MVDr.

Lékaře s výbornou komunikační schopností (znalost českého jazyka slovem i písmem) a jistou dávkou empatie.

Kolegu / kolegyni s proaktivním přístupem, se schopností samostatně pracovat a s chutí k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.

A v neposlední řadě člověka, kterému není cizí spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch.

Hledáme zájemce, který s námi bude chtít navázat dlouhodobou spolupráci, a který se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.

Co u nás budete dělat?

Diagnostikovat a léčit dle nejnovějších standardů a postupů za využití moderní techniky.

Aktivně komunikovat s klienty.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Velké množství zajímavých pacientů.

Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště.

Malý a přátelský kolektiv.

Podporu dalšího vzdělávání a specializaci dle individuálního zájmu.

Práci bez nočních služeb.

V MetropoleVet Praha nám záleží na tom, aby se naši zaměstnanci profesionálně rozvíjeli. Chceme být nejen dobře fungující společností, ale i týmem profesionálů a skvělých kolegů. Proto poskytujeme možnost odborné specializace a kvalitní odborná školení. Zároveň se snažíme růst i osobnostně a komunikačně. Víme, že v naší práci je způsob, jakým komunikujeme, velmi důležitý. Klientům vysvětlujeme zákroky a postupy, aby neměli z ošetření svých čtyřnohých dětí žádné obavy.

Kontaktní osoba: MVDr. Samuel Evinic, majitel kliniky,

samuel.evinic@gmail.com, https://www.metropolevet.cz/kariera-veterinare/

26.09.2019

Nadstandardně vybavená veterinární klinika v Karlových Varech, přijme do svého týmu, vet. lékaře/lékařku případně absolventa.

Nabízíme: práci s denním provozem bez nočních služeb, vlídné pracovní prostředí s možností dalšího vzdělávání, dobré platové podmínky, dovolená na víc.

Životopisy prosím zasílejte na email: steklvet@seznam.cz

26.09.2019

Z důvodu rozšíření nabídky služeb klinika LIVE Litoměřice příjme do svého týmu veterinární lékařku/lékaře (i budoucího absolventa).

Nabízíme práci na nově vybudovaném, nadstandartně vybaveném pracovišti s 30 letou praxi (CT, RTG digitalizace, endoskopie, skiaskopie, USG atd.).

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, možnost profesního růstu a další specializace. Nástup dle dohody. V případu zájmu zašlete CV a e-mail: bunczuk@seznam.cz Další informace na tel. č. 608 995 225, http://www.veterina-live.cz/

25.09.2019

Veterinární ordinace na Praze 10 přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa). Nejlépe na částečný úvazek nebo dle dohody. Nástup možný ihned.

Nabízíme příjemné prostředí, přístrojovou vybavenost a zázemí (sprchový kout, kuchyňka...).

Potřebujeme empatického a pracovitého doktora.

Bližší informace na tel.: 739 437 324, e-mail: Hejda21@seznam.cz, www.alta-vet.cz

24.09.2019

Do mladého progresivního a sportovně založeného týmu veterinární kliniky v malebném městě Písku (Veterina-Pisek.cz) hledáme posilu - doktorku/doktora.

Zkušenosti v oboru vítány, ale nejsou podmínkou, zásadní je schopnost (sebe)kritického myšlení a snaha o odborný růst. Preferujeme především zájemce o emergency a interní medicínu. Netrváme na plném úvazku, naopak bychom momentálně uvítali částečný úvazek.

Možnost variabilního rozložení pracovní doby a nadstandardní platové podmínky. Další informace můžeme probrat při osobním pohovoru. MVDr. Martin Jehlička, mobil 776 281 854, email na případná CV: matjeh@email.cz

23.09.2019

Rádi bychom rozšířili náš mladý tým a přijmeme mezi nás veterinární lékařku/lékaře.

Požadujeme především týmového ducha, radost z práce, zájem o obor, samostatnost, komunikativnost. (popřípadě naučíme)

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, množství bonusů a motivačních pobídek, podpora vzdělávání a rozvoje pracovního zaměření (semináře, stáže u nás i v zahraničí), práce 4 dny v týdnu, ubytování a samozřejmě přátelské prostředí a stabilní tým.

Veterinární klinika Na Zdaboři, Příbram. Zájemci o tuto pozici, prosím, pište na: vokrouhlik@nazdabori.cz

20.09.2019

Klinika Jaggy v Brně hledá do svého týmu kolegu/kolegyni se zájmem o profilaci v oboru interní medicína.

Nabízíme práci v mladém kolektivu pod vedením zkušeného specialisty a možností stáží na kvalitních klinikách v zahraničí.

Požadujeme maximální nasazení, zájem o obor a odolnost proti stresu. Znalost angličtiny nutná.

V případě zájmu posílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu jaresova@jaggy.cz

18.09.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark přijme do svého týmu lékaře / lékařku s praxí, i absolventa na plný i částečný úvazek pro veterinární kliniku v Brandýse nad Labem, Horních Počernicích a Neratovicích.

Nabízíme:

● výjimečné platové ohodnocení: nástupní plat 37 tis. Kč / měsíc, lékař s praxí nástupní plat 50 tis. Kč  / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů průměrně 80 tis. Kč / měsíc

● možnost bydlení v samostatném pokoji v lékařském bytě v Neratovicích zdarma (pouze úhrada služeb)

● služební vůz pro pracovní účely

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT-provoz již od roku 2006, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

●další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

17.09.2019

Hledám veterinárního lékaře/lékařku do dobře vybavené a zavedené ordinace pro malá zvířata v Brně. wiederholz@seznam.cz

17.09.2019

Hledáme veterinární lékařku/ lékaře na částečný či plný pracovní úvazek, dobré platové ohodnocení, pokud máte rádi zvířátka, tak jako my, budeme rádi, když se k nám přidáte.

Své životopisy posílejte na info@veterinukostela.cz, či volejte na 608 778 372. Veterina u kostela s.r.o.

13.09.2019

Do veterinární ordinace v Nenkovicích u Kyjova hledám veterináře/ku na poloviční úvazek.

Nabízím fajn pracovní dobu, slušný plat, ale i zajímavé pacienty.

Hledám schopného, slušného a spolehlivého člověka. Schopnost samostatné práce výhodou. Nástup leden/únor 2020, dle domluvy. Kontakt: misros@seznam.cz, www.veterina-mikes.cz

12.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata v Klatovech, Koldinova přijme do HPP veterinárního lékaře/lékařku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zájem o obor, zodpovědný a pečlivý přístup k pacientům. Znalost Aj/Nj výhodou

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu :), množství zajímavých pacientů, moderní vybavení pro intenzivní péči a pokročilé chirurgické zákroky, velmi dobře zásobenou knihovnu, možnost profesně se realizovat.

Podporujeme další vzdělávání a specializaci. Nadstandardní platové podmínky a další bonusy (možnost ubytování, služební automobil, telefon, hrazené komorové příspěvky a účast na domácích i zahraničních seminářích, hrazené obědy... Absolventy rádi naučíme vše potřebné.

Kontakt: MVDr. Jan Hlaváč 724 333 889; veterina@veterinakoldinova.cz

12.09.2019

Přijmeme do týmu naší kliniky nového kolegu/ kolegyni MVDr. s praxí i bez praxe pro ordinaci ve Zlíně.

Nabízíme stabilní pracovní místo, možnost profesního růstu, motivační finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zasílejte nabídky na e mail: vtklinika@seznam.cz

12.09.2019

Veterinární klinika na pomezí Prahy 2 a Prahy 3 přijme veterinárního lékaře/lékařku na HPP či vedlejší pracovní poměr (možnost polovičního úvazku, DPP nebo práce na IČO). Výši nástupního platu pro zkušeného lékaře nabízíme ve výši až 50.000 Kč.

Naše klinika nemá noční služby, pohotovost provádíme pouze po konkrétní domluvě a je velmi nadstandardně ohodnocena (navíc k základnímu platu).

Velmi vítáme ochotu k dalšímu vzdělávaní a zájem o specializaci. Jsme ochotni se podílet nebo zcela hradit další vzdělávání.

Jsme mladý menší tým opravdových profesionálů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana@tuharska.cz

11.09.2019

Veterinární klinika v Sušici nabízí pracovní pozici pro veterinárního lékaře/lékařku

Nabízíme:

-práci na HPP v praxi malých a velkých zvířat

-zaškolení pod vedením zkušených veterinárních lékařů

-nadstandardní vybavení pracoviště

-pro zajištění plnění pracovních úkolů k dispozici služební auto a telefon

-zajímavé finanční ohodnocení (po zapracování odměňování i na základě procent z obratu)

-zaměstnanecké bonusy

-podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu

-jazykové kurzy

-práci v krásném šumavském prostředí s možností velkého kulturního a sportovního vyžití

Požadujeme:

-pracovitost, spolehlivost, komunikativnost

-vstřícný a profesionální přístup ke klientům

-časovou flexibilitu

-znalost NJ, AJ výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail: tzeleny@zoo-veterina.cz nebo volejte na telefon 602 156 008.

10.09.2019

Máte zájem o stomatologii malých zvířat a chcete se realizovat na referenčním pracovišti s velkým obratem zajímavých případů?

Chcete pracovat na plně vybaveném stomatologickém sále s nejmodernější zubní jednotkou, intraorálním RTG pracovištěm, videoendoskopií a kompletním instrumentáriem na veškeré stomatologické zákroky? Máte zájem o medicínu drobných savců?

Nabízíme možnost odborného růstu a prvních několik měsíců intenzivní zaškolení pod supervizí zkušené veterinární stomatoložky. Zajímavé platové podmínky a defacto neomezené možnosti kontinuálního vzdělávání.

Očekáváme komunikativní a kolegiální vystupování a empatické jednání s klienty. Znalost AJ vítána. Pozice možná i pro absolventy (pouze VFU)

Pokud zní Vaše odpovědi na otázky "ano" tak neváhejte a posílejte Vaše CV na terynec@seznam.cz. Info o klinice na www.animalclinic.cz

09.09.2019

Veterinární klinika v Praze hledá veterinárního lékaře/lékařku na hlavní nebo částečný pracovní úvazek, popř. OSVČ.

Vyžadujeme: zájem o vzdělávaní, zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost. Praxe vítaná, ale není podmínkou, přijímáme i absolventy.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Podporu dalšího vzdělávání. Možnost ubytování. Svoje CV posílejte prosím na info@veterina-svobodnik.cz

09.09.2019

Dobře vybavená veterinární ordinace pro malá zvířata v Klíčanech přijme veterinárního lékaře/lékařku. Bez nočních služeb, možno i na zkrácený úvazek. Informace na tel.: 602 776 791 nebo na email: RAntonova@seznam.cz

09.09.2019

Veterinární klinika RPVET Plzeň zaměřená na medicínu malých zvířat, přijme do svého týmu veterinární lékaře/lékařku k HPP na dlouhodobou spolupráci (můžou být i absolventi).

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, možnost dotovaného vzdělávání.

Vyžadujeme VŠ vzdělání v oboru, členství v KVL ČR, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat.

Svůj motivační dopis, CV a foto zasílejte na email: r.protiva@rpvet.cz

08.09.2019

Veterinární klinika WellPet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře nebo veterinární lékařku.

Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme. Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, biochemickým analyzátorem a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými krátkými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť učit se novým věcem. Své životopisy zasílejte na adresu: info@wellpet.cz Možnost nástupu ihned.

08.09.2019

Jsme regionální veterinární klinika s ordinacemi v Jičíně a v Nové Pace a přijmeme do našeho týmu veterinárního lékaře nebo lékařku na plný nebo i částečný úvazek. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:

- Variabilní pracovní dobu

- Kompetitivní finanční ohodnocení

- Možnost řešit zajímavé komplexní případy

- Možnost specializovat se

- Široká škála diagnostického vybavení

- Podpora a vedení zkušenými kolegy

- Zajištění ubytování (v případě potřeby)

Co by měl splňovat ideální kandidát:

- Dokončené vzdělání v oboru Veterinární lékařství

- Motivovaný k práci a profesionálnímu rozvoji

- Komunikativní, s profesionálním vystupováním

- Znalost Českého jazyka minimálně C1

- Znalost Anglického jazyka minimálně B1 (vyšší výhodou)

- Předchozí veterinární praxe výhodou

jicinvet@seznam.cz

06.09.2019

Veterinární ordinace v Mukařově (u Říčan) přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa) na plný, nebo částečný pracovní úvazek.

Hledáme kolegu – týmového hráče, který se bude rád dále vzdělávat, případně specializovat, s milým přístupem k pacientům i klientům.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, podporu vzdělávání i případné specializace, a dobré platové podmínky. V případě zájmu je zde možnost práce i s velkými zvířaty.

CV prosím posílejte na mukarov@kheironvet.cz

05.09.2019

Veterinární klinika v Uherském Hradišti - MVDr. Radomír Mlejnský přijme do svého kolektivu (na zaměstnanecký poměr) veterinárního lékaře/lékařku, se zájmem o medicínu malých zvířat a drobných savců, na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme práci v příjemném a stálém kolektivu na moderně vybaveném pracovišti

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o obor, ochotného se dále vzdělávat, s příjemným a empatickým vystupováním a týmovým duchem.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Svoje CV, prosím, zašlete na radomir.mlejnsky@gmail.com

05.09.2019

Klinika Jaggy v Brně otevírá pro čerstvé absolventky/absolventy nebo kolegyně/kolegy s kratší praxí a chutí se dále rozvíjet pozici internship s rotací v oborech neurologie, interní medicína a anesteziologie.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pod vedením zkušených lékařů a možností následné specializace a stáží na zahraničních pracovištích.

Vyžadujeme chuť učit se novým věcem, vstřícné a korektní jednání s klienty i kolegy, flexibilitu. Vzhledem k počtu zahraničních klientů je nutná znalost anglického nebo německého jazyka.

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

04.09.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata Strakonice/ MVDr. Marek Vondřička přijme do svého kolektivu, na zcela nově vybudované, komfortní a moderní pracoviště, s bohatým technickým zázemím veterinární lékařku, včetně absolventa.

Nabízíme práci v laskavém kolektivu, s podporou vědomostního růstu a postgraduálního vzdělávání. Pracovní závazek od výpomoci až po trvalý pracovní poměr, dle vzájemné dohody a spolupráce. marek.vondricka@seznam.cz

04.09.2019

Veterinarni klinika v sirsim centru Prahy prijme veterinarniho lekare/lekarku na hpp ci vedlejsi prac. pomer (nastupni plat zkuseneho doktora 50tis/25tis). Bez nocnich sluzeb. Pohotovost pouze v pripade zajmu a velmi nadstandartne ohodnocena navic. Pozice vhodna i pro absolventy. Hradime a velmi vitame dalsi vzdelavani a zajem o specializaci. Mlady mensi tym opravdovych profesionalu. Vice na jana@tuharska.cz

01.09.2019

We are looking for a clever veterinary surgeon with focus on small animals, with at least two years experience, to join our multi-site practice and our extensive team of knowledgeable and experienced vets and nurses. At Sussex Coast Vets, we emphasise care, community, and communication, and we have built a large, local client base on the principle of providing excellent service.

Sussex Coast Vets is group of five branches serving the Hastings and Bexhill area, and provides out-of-hours cover to a number of other practices in the area. We have a broad range of talented individuals, and offer soft tissue and orthopaedic surgery, oncology, ophthalmology, laser treatment, physiotherapy, and have a dedicated night team.

East Sussex is an area steeped in history, with beautiful countryside, stunning coastlines and an abundance of choice within the art, sports and leisure scenes. We also have the convenience of great links to Brighton, London and Gatwick. Not an opportunity to be overlooked, you will be a hard-working and dynamic individual dedicated to providing the highest possible standards of clinical care and customer service.

We offer a competitive salary, CPD allowance, exclusive company discounts, reward schemes and career development. To apply or for more information, please send you CV to lubos.kustra@sussexcoastvets.co.uk or call +447 393 960 688.

30.08.2019

Veterinární klinika Aeskulap Prostějov přijme veterinárního lékaře na hlavní pracovní poměr.

veterinapv@seznam.cz, 602 521 578

30.08.2019

Obchodní zástupce veterinárních diet firmy VAFO PRAHA s.r.o.

Značka Brit patří mezi lídry českého trhu. V roce 2018 jsme uvedli na trh vlastní řadu veterinárních diet s unikátním sortimentem i vlastnostmi. V současné době hledáme posilu obchodního týmu pro prodej této kategorie. Do svěřeného portfolia patří též značka výživových a barf doplňků Canvit.

Na čem budete pracovat v rámci své pozice?

• Získávat nové obchodních partnery (veterinárních ordinací) v rámci ČR,

• pravidelně pečovat o klienty,

• získávat objednávky,

• koordinovat kampaně s marketingem,

• prezentovat produkty v rámci odborných veletrhů a školení,

• spolupracovat s distributorem na podpoře prodeje portfolia.

Co čekáváme?

• VŠ vzdělání veterinární lékař,

• zkušenost s prodejem veterinárních přípravků, léčiv,

• pokročilá znalost AJ,

• komunikační dovednosti,

• vyjednávací schopnosti,

• samostatnost, pečlivost,

• aktivní přístup k zadaným úkolům,

• orientace na výsledek,

• koncepční přístup.

Co nabízíme? Poznáte naplno, až budete mezi námi. Teď něco málo .....

• Jsme inovativním leaderem trhu v oblasti zvířecích parťáků,

• máme více než 20 let zkušeností s výrobou a distribucí krmiv, naše produkty se prodávají na více než 70-ti trzích Evropy a světa,

• jsme nezávislá rodinná společnost s vysokou flexibilitou vůči proměnám trhu,

• hýčkáme si přátelské prostředí, které je otevřené novým nápadům, projektům a tvůrčím aktivitám,

• nabízíme velmi motivující finanční ohodnocení,

• nastoupit je možno ihned nebo také dle dohody,

• škálu různých firemních benefitů,

• nabízíme prostor všem, kteří se v práci nechtějí nudit a chtějí něco dokázat,

Místo výkonu práce: Chrášťany u Prahy

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: hr@vafo.cz

30.08.2019

Vetcentrum, Veterinární klinika, Ostrava-Poruba přijme veterinárního lékaře/lékařku.

Nabízíme místo na nadstandardně vybaveném pracovišti, dobré platové podmínky a možnost dalšího odborného růstu. Bližší informace získáte na tel. 603 485 093 nebo na vetcentrum@seznam.cz.

28.08.2019

Veterinární klinika EmVet Chotěboř nabízí pracovní pozici pro veterinární lékaře/lékařku, i čerstvého absolventa/ku FVL VFU Brno.

Nabízíme práci na HPP v praxi malých zvířat. Pracovní doba 4 dny v týdnu, bez víkendových služeb. Noční pohotovostní služby po domluvě za příplatek. Podmínkou je ochota pracovat, ukončené vzdělání s titulem MVDr.. Vyžadujeme příjemné vystupování, zájem o obor, další vzdělávání a samostatnost po zaučení. Podporujeme kariérní růst a další vzdělávání. Praxe výhodou, není podmínkou.

Nástupní plat veterinárního lékaře s praxí – schopného samostatné ambulantní činnosti, vyhodnocení laboratorních ukazatelů, základní znalosti USG a RTG zobrazovacích metod, pohotovostních chirurgických zákroků (SC, GDV, enterotomie, chirurgické ošetření ran) a pohotovostní ošetření základních internistických stavů – činí 35 200,- (HM) + příplatky

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, zašlete životopis a motivační dopis na email barboram@emvet.cz, www.emvet.cz, https://www.facebook.com/veterinachotebor

26.08.2019

Veterinární klinika se sídlem v Plzni hledá veterináře/ku na HPP. Možno i absolvent s nástupem ihned. Další profesní vzdělávání možné. tel. 725 816 896

25.08.2019

Nově otevírající se klinika na Praze 6 přijme absolventa

Nabízíme:

3 měsíce zaškolení pod vedením zkušených doktorů, poté přesun na novou pobočku kde si vyzkoušíte samostatnost v méně náročném provozu bez stresu

možnost ubytování v místě pracoviště

Požadujeme:

zájem o obor, pracovitost

V případě zájmu posílejte svá CV na email: e.hollanova@seznam.cz

25.08.2019
      

Síť veterinárních klinik VetPark Brno přijme do svého týmu lékaře / lékařku s min. 2 letou praxí.

Nabízíme:

● vyjímečné platové ohodnocení: nástupní plat 30 tis. Kč / měsíc. Po zaškolení odměňování i na základě procent z obratu. Plat specialistů dohodou.

● pro kmenové zaměstnance po odpracovaných pěti letech nárok na služební vůz dle vlastního výběru k osobním účelům

● 5 týdnů dovolené ( 200 hod.)

● nadstandartně vybavené pracoviště (CT, RTG DR, USG, arthroskopie, endoskopie, laparoskopie) s možností profesního růstu

● zaškolení a dlouhodobou perspektivu ve firmě pod vedením odborníků

● příspěvky na další vzdělávání (proplácení seminářů a přednášek)

● další benefity ve formě proplácení části dovolených a zájezdů

● možnost uplatnění i dle Vaší specializace-vítáme zájem lékařů specialistů

Požadujeme:

● samostatný a zodpovědný pracovní přístup

● profesionální vystupování

● empatické jednání se zákazníky a dobré komunikační schopnosti

● časovou flexibilitu

● praxe a řidičský průkaz výhodou

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na e-mail: hermanova@vetpark.cz. Děkujeme.

24.08.2019

Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o. v Olomouci přijme veterinárního lékaře. Životopis zasílejte na veterina.olomouc@post.cz, www.veterina-olomouc.cz

23.08.2019

Veterinární klinika Jičínská Praha 3 rozšiřuje tým

Kdo jsme: Jsme hlavně lékaři s láskou ke zvířatům. A potřebujeme co nejdřív posílit tým o další lékaře. Zakládáme si na tom, že ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a s péčí. I proto nás vyhledávají lidé z celé Prahy a důvěřují nám i s komplikovanější péčí o své mazlíčky. Naše práce je vysoce odborná a zároveň pestrá, a to nás baví. Jsme dobrý tým, máme se rádi a vycházíme si vstříc. Při plánování směn se vždycky dohodneme. Společně diskutujeme jednotlivé případy a tím profesně rosteme. Pravidelně se vzděláváme a podporujeme své specializace díky hrazeným školením a vzdělávání. Pracujeme v moderním prostředí s kvalitním vybavením.

Koho hledáme: Lékaře na plný nebo zkrácený úvazek, který je schopen samostatně i operovat (měkké tkáně). Měl by se také orientovat i ve výsledcích rozšířených krevních testů.

Potřebujeme někoho, kdo pracuje samostatně, nad svou prací přemýšlí a vždy hledá to nejlepší řešení pro pacienty. Rozhoduje se rychle a případy řeší konstruktivně. Pacientů je hodně, případy jsou někdy náročně, takže pokud vás jen tak něco nerozhodí, je to určitě plus. Potřebujeme týmového hráče, který dokáže komunikovat nejen s klienty, ale také s ostatními členy týmu, a dokáže si svou práci dobře zorganizovat. A pokud umíte anglicky a/nebo rusky, určitě to využijete při komunikaci s klienty. Pracujeme denně + se střídáme na víkendových směnách (cca jednou měsíčně). Bez nočních směn.

Co budete dělat? Ošetřovat převážně psy a kočky, občas také drobné savce (i když i na ně tu máme odborníka). Samostatně stanovovat diagnozu, navrhovat a aplikovat léčbu. Komunikovat s klientem navrženou léčbu včetně nákladů na léčbu. Standartně provádět krevní testy, usg a další vyšetření a komunikovat výsledky klientům. Určitě budete operovat, včetně provedení a vyhodnocení předoperačních vyšetření.

Pokud myslíte, že je to přesně pro vás, pošlete mi své profesní CV s pár řádky o tom, co vás na práci u nás láká, a představou o finančním ohodnocení na adresu koudelkova.marta@gmail.com. Těšíme se, tým kliniky Jičínská.

23.08.2019

Veterinární klinika Zvířecí doktor na Kladně přijme veterinárního lékaře/lékařku (i absolventa).

Požadujeme komunikativnost, svědomitost, příjemné vystupování, vůli a chuť se dále vzdělávat, týmového ducha.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, podporu při práci od sestry a recepční, práci přes den bez nočních služeb, výborné přístrojové a diagnostické vybavení.

Svá CV prosím zasílejte na e-mail: honza@zvireci-doktor.cz

22.08.2019

Veterinární klinika Sokolníky, Praha 8 přijme jednoho až dva veterinární lékaře/lékařky do zavedené praxe malých zvířat.

Nabízíme velmi rozumnou pracovní dobu, slušné ocenění. Kontakt: vet.sokolniky@seznam.cz nebo tel. 736 535 652.

22.08.2019

Jsme stabilní veterinární klinika rodinného typu v Českých Budějovicích. Hledáme veterinářku / veterináře malých zvířat s chutí k práci a k dalšímu vzdělávání.

Domluvit se můžeme na plném či libovolně částečném úvazku, bez víkendových služeb a pohotovostí. Pro bližší informace mrkněte na https://veterinaukostela.cz/pridejse/ nebo nám rovnou pošlete email na firma@veterinaukostela.cz či zavolejte na 776 578 372.

21.08.2019

Nabízíme místo veterinárního lékaře. Klinika Lískovka. Frýdek-Místek. Kontakt: nowak@liskovka.com

20.08.2019

Středisko veterinární péče s.r.o. přijme veterinárního lékaře/lékařku. Dobré vybavení a dostupnost, flexibilní pracovní doba, vše je o dohodě. V případě zájmu posílejte svá CV na email: stredisko@post.cz

19.08.2019

Veterinární klinika pro malá zvířata MVDr. Jan Nytra hledá veterinárního lékaře/ku na HPP do svého týmu.

Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, volné místo tedy vhodné i pro čerstvé absolventy.

Uvítáme kolegu/kolegyni s dobrými komunikačními schopnostmi, vstřícnou a přátelskou povahu ke zvířatům i našim klientům. Dále požadujeme smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, rozvíjet se po odborné stránce, případně specializovat se ve zvoleném oboru.

Nabízíme práci na moderně vybaveném referenčním pracovišti v příjemném kolektivu.

Pro více informací volejte na tel: 603 545 022, životopis zašlete na jannytra@centrum.cz

18.08.2019

Veterinární klinika Uhříněves přijme veterinárního lékaře, možno i absolventa.

Nadstandardní ohodnocení, práce na dobře vybaveném a zavedeném pracovišti, mladý kolektiv 4 lékařů, příjemné zázemí. CV posílejte na: veterina-uhrineves@seznam.cz

16.08.2019

Veterinární klinika WellPet situovaná na Praze 6 v Dejvicích, přijme do svého kolektivu veterinárního lékaře nebo veterinární lékařku. Rádi přijmeme i absolventy, jak FVL tak FVHE. Rádi zaškolíme.

Jsme klinika s přátelským kolektivem vybavená RTG, USG, biochemickým analyzátorem a operačním sálem.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, bez nočních služeb a pohotovostí s občasnými krátkými víkendovými službami. Anglický jazyk (alespoň komunikativně) výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Požadujeme komunikativnost, flexibilitu, vstřícný přístup ke klientům a chuť učit se novým věcem. Své životopisy zasílejte na adresu: info@wellpet.cz. Možnost nástupu ihned.

16.08.2019

Veterinární ordinace Matoušek u Pelhřimova hledá veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek do praxe pro malá zvířata.

Práce v rodinné ordinaci bez nočních služeb vhodná i pro absolventa, praxe vítána. V případě zájmu prosím posílejte svá CV na email: matousek.1986@centrum.cz

14.08.2019

Veterinární ordinace Náš veterinář přijme do svého týmu veterinární lékařku. Jsme přístrojově kvalitně vybavené pracoviště s různorodými a zajímavými případy. Zakládáme si na profesionálním přátelském přístupu ke klientům a rodinné atmosféře.

Nabízíme dlouhodobý pracovní poměr, podporu dalšího vzdělávání aj. Jste-li spolehlivá, zodpovědná, aktivní, samostatná a zároveň schopná pracovat v týmu, neváhejte nás kontaktovat na hanakova@nasveterinar.cz

13.08.2019

Horská veterinární klinika rozšiřuje tým!

„Můžete být třeba i čerstvý absolvent, podstatné je, že máte chuť se učit a vaše práce je pro vás koníčkem.“

Co nabízíme?

• zajímavé případy na velmi dobře vybavené veterinární klinice

• příjemné pracovní prostředí a ubytování pro přespolní

• odborný růst a postgraduální vzdělávání (možnost účasti na odborných seminářích)

• výhled na Sněžku a krásné hory v okolí

• práci na HPP nebo částečný PP, příp. na DPP

• motivující finanční ohodnocení

Co požadujeme?

• entuziasmus a zodpovědnost

• příjemné vystupování a pozitivní přístup

• ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem

Jestli to chcete zkusit, tak nám, prosím, zašlete Vaše CV na info@veterinatrutnov.cz, příp. www.veterinatrutnov.cz

13.08.2019

Veterinární ordinace BONAVET v Mladé Boleslavi hledá do svého týmu posilu na pozici veterinárního lékaře. Jedná se o práci v přátelském kolektivu, bez nočních služeb a bez víkendů. Předchozí praxe je vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na adresu: info@bonavet.cz

12.08.2019

Do týmu Veterinární kliniky Anima,s.r.o na Praze 5 hledáme nového člena na pozici veterinární lékař/lékařka.

Nástup možný od 1.9.2019. Lze plný i částečný pracovní úvazek. Znalost angličtiny vítána. V případě zájmu svá CV zasílejte prosím na: Lubkas22@gmail.com, MVDr. Lubomír Sojka

11.08.2019

Přijmu veterinárního lékaře/lékařku do praxe velkých zvířat na Českobudějovicku a Třeboňsku. Dobré platové ohodnocení, služební automobil a mobilní tarif. Jsme mladý kolektiv. Vhodné pro absolventy. MVDr. Vlastimil Filás, 607 666 598, filasv@seznam.cz

09.08.2019

Do veterinární ordinace v Brně - www.veterinajihlavska.cz přijmu veterináře/ku. Úvazek hlavní i částečný je možný.

Požadují příjemné vystupování, schopnost samostatně ordinovat.

Nabízím dobré platební podmínky, příjemný kolektiv. V případě zájmu prosím CV na veterinajihlavska@seznam.cz

08.08.2019

Veterinární klinika na Praze - východ přijme veterinárního lékaře/lékařku na plný nebo částečný pracovní úvazek.

Nabízíme kvalitní vybavení, podporu vzdělávání a dobré platové ohodnocení.

Požadujeme ochotu dále se vzdělávat a vstřícné chování ke klientům a pacientům.

Pozice vhodná i pro šikovného absolventa. Svá CV posílejte prosím na Klinika.veterinarni@gmail.com

07.08.2019

Klinika Pro malá zvířata JAGGY v Brně hledá do svého kolektivu lékaře/lékařku na pozici vedoucího chirurga.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, možnost krátkodobých i dlouhodobějších stáží v zahraničí na vyhlášených pracovištích.

Vyžadujeme profesionální jednání, samostatné rozhodování, chuť se dále vzdělávat a své poznatky předávat mladším kolegům na pozici internship.

Pro mladší kolegy/kolegyně dále nabízíme pozici internship s rotací v oborech neurologie, interní medicína a anesteziologie pod vedením zkušených lékařů. Pracovní smlouva na 2 roky, v případě zájmu lze prodloužit na dobu neurčitou s možností další specializace a zajištění dalšího vzdělání na zahraničních pracovištích.

Vyžadujeme chuť učit se novým věcem, vstřícné a korektní jednání s klienty i kolegy, flexibilitu. Vzhledem k počtu zahraničních klientů je nutná znalost anglického nebo německého jazyka.

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis na adresu jaresova@jaggy.cz

06.08.2019

Dobrý den hledám do ordinace v Brně veterináře na dočasnou výpomoc jednalo by se na pár dní v týdnu na pár měsíců. V případě zájmu prosím kontakt na veterinavbrne@seznam.cz k bližším informacím. Moc děkuji

06.08.2019

Veterinární klinika Animal Clinic-Bílá hora (Praha 6 - Řepy)

Pozor absolventi veterinární fakulty! Po dvou letech opět otevíráme na Animal Clinic pozici "internship chirurgie".

Zajímá Vás práce na referenčním pracovišti s více než 800 chirurgickými zákroky ročně? Chcete nahlédnout do zákulisí ortopedické a měkkotkáňové chirurgie na světové úrovni? Máte trpělivost a soudnost a současně věříte ve své schopnosti? Jste týmovým hráčem? Chcete se opravdu UČIT řemeslo chirurga a nebojíte se PRÁCE?

Máte v životě jiné priority než zábavu na sociálních sítích a podobné volno-časové aktivity?

Nebudeme vám nabízet nesmyslné benefity a nerealistické ohodnocení. Nyní neumíte v chirurgii pravděpodobně téměř nic, ale můžete se naučit téměř vše. No pain - no gain!

Pakliže si odpovíte na všechny otázky "ANO" tak jste člověk, kterého hledáme! Absolvent, který se po roce osvědčí má možnost perspektivní a dlouhodobé pracovní smlouvy, spojenou s velice zajímavým finančním ohodnocením a neomezenými možnostmi dalšího odborného růstu (zahraniční stáže, kongresy atd).

Vaše motivační dopisy a CV posílejte prosím na terynec@seznam.cz, P.S. absolventi hygienické fakulty prosím neucházejte se. Více informací o nás na našem webu www.animalclinic.cz a facebooku.

05.08.2019

Příjmu do veterinární ordinace v Brně veterináře/ku. Požaduji schopnost samostatně ordinovat. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím CV na brnenskaveterina@seznam.cz

05.08.2019

Veterinární ordinace v Českých Budějovicích - MVDr. Veronika Krepsová přijme veterinární lékařku/lékaře ( i absolventa) do praxe pro malá zvířata na plný úvazek.

Ordinační doba 7 dní v týdnu bez pohotovostí, víkendová služba jednou za 14 dní. Důležité je příjemné vystupování a komunikace s klientem. Pro více informací mne prosím kontaktujte na  krepsova@email.cz, nebo tel: 775 256 200.

04.08.2019

MVDr. Jana Kalendová příjme veterinárního lékaře/ku (i absolventa) do ordinace specializované na malá zvířata. Ordinace se nachází nedaleko Moravských Budějovic.

Nabízím zaškolení na našem pracovišti a poté samostatnost, dobré přístrojové vybavení ordinace, širokou klientelu, žádné noční služby, dobré fin. ohodnocení. V případě zájmu prosím volejte na tel.: 606 331 534 nebo pište na email: Kalendova.J@seznam.cz.

01.08.2019

Nové veterinární pracoviště v Praze hledá do svého týmu kolegyni/kolegu vet. lékaře na částečný úvazek. Dobré platové podmínky, moderní vybavení, příjemný kolektiv, podpora dalšího vzdělávání. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na jitka.lochmanova@post.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky