Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka stáže / praxeNový inzerát
15.01.2019

Veterinární farmaceutická firma nabízí administrativní práci na dohodu, je vhodná pro studenty VFU ve vyšších ročnících a/nebo pro veterinářky na mateřské. Tato práce je dočasná, pravděpodobný rozsah bude březen až srpen 2019. Podmínkou je výborná znalost českého, slovenského a anglického jazyka. Schopnost vykonávat tuto práci bude předem ověřena. Práci je možno vykonávat v místě bydliště. Vážní zájemci prosím volejte na 736 622 335.

19.12.2018

S.O.S. Kahira

Billy’s Veterinary Hospital, charitativni veterinarni nemocnice pro zvirata z kahirskych ulic a utulku, hleda zkusene veterinarni lekare (zejmena ortopedy, chirurgy a anesteziology) s dobrym srdcem, kteri by byli ochotni spojit svoji dovolenou/cestu za poznanim s pomoci nasim pacientum (vetsinou chirurgickou).

Nemuzeme nabidnout financni odmenu, ale muzeme zarucit, ze Vase zazitky budou opravdu nezapomenutelne a celozivotni:) Poznate Egypt a Kahiru z uplne jineho uhlu, ktery zustava skryt beznym cestovatelum.

Za pomoc nabizime komfortni ubytovani nedaleko centra a vylety za poznanim. Nasi pacienti jsou temi nejtezsimi pripady, ktere muzete ve veterinarni praxi poznat, vetsinou s mnoha komplikacemi. Z hlediska ziskanych zkusenosti behem i kratke doby jsem si jista, ze nebudete litovat sveho casu.

Kontakt: Whats App nebo Viber 00201 062 772 877 nebo FB page Billy’s Veterinary Hospital, Billysveterinaryhospital@seznam.cz

Komora veterinárních lékařů České republiky