Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídka stáže / praxeNový inzerát
06.08.2019

Veterinární klinika Animal Clinic-Bílá hora (Praha 6 - Řepy)

Pozor absolventi veterinární fakulty! Po dvou letech opět otevíráme na Animal Clinic pozici "internship chirurgie".

Zajímá Vás práce na referenčním pracovišti s více než 800 chirurgickými zákroky ročně? Chcete nahlédnout do zákulisí ortopedické a měkkotkáňové chirurgie na světové úrovni? Máte trpělivost a soudnost a současně věříte ve své schopnosti? Jste týmovým hráčem? Chcete se opravdu UČIT řemeslo chirurga a nebojíte se PRÁCE?

Máte v životě jiné priority než zábavu na sociálních sítích a podobné volno-časové aktivity?

Nebudeme vám nabízet nesmyslné benefity a nerealistické ohodnocení. Nyní neumíte v chirurgii pravděpodobně téměř nic, ale můžete se naučit téměř vše. No pain - no gain!

Pakliže si odpovíte na všechny otázky "ANO" tak jste člověk, kterého hledáme! Absolvent, který se po roce osvědčí má možnost perspektivní a dlouhodobé pracovní smlouvy, spojenou s velice zajímavým finančním ohodnocením a neomezenými možnostmi dalšího odborného růstu (zahraniční stáže, kongresy atd).

Vaše motivační dopisy a CV posílejte prosím na terynec@seznam.cz, P.S. absolventi hygienické fakulty prosím neucházejte se. Více informací o nás na našem webu www.animalclinic.cz a facebooku.

04.08.2019

Veterinární klinika Jičínská Praha 3 nabízí stáž pro studenty střední veteriny popř. FVL.

Podmínkou dlouhodobá spolupráce alespoň 3 měsíce, ideálně i déle, pouze odpolední hodiny 15-20 hod, dny v týdnu dle Vašich možností.

Naučíte se mnoha praktickým znalostem z oboru, uvidíte zajímavé případy a získáte praktické zkušenosti a samostatnost. Stáž Vám určitě ulehčí nástup do budoucího zaměstnání. Vaše stručné CV zasílejte, prosím, na koudelkova.marta@gmail.com. Budeme se těšit. Tým VK Jičínská

Komora veterinárních lékařů České republiky