Komora veterinárních lékařů České republiky

Zvěrokruh 04/2017

Časopis 4/2017 ke stažení

Úvodník – MVDr. Karel Chvátal

Zdravím všechny přátele, vážené kolegyně, vážené kolegy

Přiznám se, že teď procházím dost hektickým obdobím života, a proto mě žádost o napsání úvodníku, byť vyslovená s velkým předstihem a rezervou, zapadla do složky „zapomenuté“.

Nový ohrožený živočišný druh

V našich zeměpisných šířkách se vyskytuje několik zajímavých a ohrožených živočišných druhů. V našem oboru je nejvíce ohrožený druh na vymření: loajální, pracující veterinární lékař.

Setkání široké veterinární společnosti v Chrudimi

Rok se s rokem sešel a veterinárním pracovníkům bývalého OVZ Chrudim i současným pracovníkům veterinární profese, působícím v tomto okrese, se splnilo přání z předchozího roku. Přání opět se v tomto složení setkat v příjemné Restauraci U Zámku ve Slatiňanech a to nejen proto, že se tam dobře vaří, ale samotné prostředí a výzdoba vytváří příjemný pocit pohody.

Setkání zástupců KVL ČR se zástupci srbské veterinární komory

O možnostech spolupráce VETERINÁRNÍ KOMORY SRBSKÉ A ČESKÉ jednali spolu v Brně 16.3. kolega Miroslav Uroševič za srbskou stranu a za naši Komoru Prezident Daniel, Bernardy a Borkovec.

Murphyho a podobné zákony

  Časopis Zvěrokruh 4/2017      Z činnosti komory   M U R P H Y H O A P O D O […]

Termíny zasedání orgánů a komisí KVL ČR

  Časopis Zvěrokruh 4/2017      Z činnosti komory Termíny zasedání orgánů a komisí KVL ČR 13. 4. 2017 mediální komise 20. 4. […]

Oznámení – sraz absolventů

Dne 24. 6. 2017 v 17. 00 se bude konat sraz absolventů VFU ročníku 1997 v restauraci Šelepka v Brně.

Vznik Klubu patologických anatomů

Na sekretariátě Komory veterinárních lékařů v Brně se 8. března konalo pracovní setkání zástupců představenstva Komory, zástupců oddělení patologie jednotlivých SVÚ, praktických veterinárních lékařů, disciplinárních orgánů Komory, Unie soudních znalců ve veterinární medicíně, SVS, likvidátorů pojišťovny i makléřky pí. Hanelové

Významné změny v zákoně o DPH od 1. 4. 2017

Radosti plátců daně všeho druhu z každoročních novinek nevezmou nikdy konce

Upozornění firmy CONTIPRO a.s.

Synovia HA sterilní roztok

Komora veterinárních lékařů České republiky