Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Lužánky potřetí – (ne)tradičně

Lužánky potřetí – (ne)tradičně

Tenisový turnaj pořádaný Komorou

Je sobota 9.00 hod., 15. září 2007 a v Brně Lužánkách se právě rozbíhá III. ročník tenisového turnaje Memoriál MVDr. Tomáše Vacka, pořádaný Komorou veterinárních lékařů ČR.

Dalo by se říct, že letos je vše tak nějak tradiční. Posuďte sami. Počasí nám přeje, ostatně tak jako i v minulých letech.

V našem sportovním snažení nás opět výrazně podporuje, jako hlavní sponzor, firma Samohýl, menší částkou přispívá firma Biopharm. Děkujeme.


Již potřetí přebírá pohár pro vítěze MVDr. Jiří Mareš. Také druhé místo je obsazeno stejným hráčem jako v předešlých ročnících, MVDr. Radomírem Mráčkem.

Co je však nové? Pohár a medaili za třetí místo si domů veze nováček našeho turnaje MVDr. František Pospíšil. Poprvé se turnaje účastní zahraniční hosté ze Slovenska MVDr. Dušan Miškovič a jeho dcera. Oba se vyjadřují velice pochvalně o naší akci a přislibují účast i v příštím roce.

Večerní posezení a občerstvení v podobě opékaného selátka a zlatavého moku se odehrává v pohodovém duchu a jen dokresluje příjemnou atmosféru celého sportovního dne.

I když je nám známo rčení třikrát a dost, rádi bychom toto úsloví porušili a vyzýváme: “Příští rok opět do Brna na tenis!” Budete vítáni a zaručeně nebudete litovat. Stačí se informovat u hrajících kolegů.


Výsledky:

  Hlavní soutěž Ženská soutěž Soutěž útěchy
1. místo Jiří Mareš Miškovičová Dan Rexa
2. místo Radek Mráček    
3. místo František Pospíšil    

Za organizátora akce se na všechny aktivní příznivce sportu, a tenisu zvlášť, těší

Dan Rexa a Sylva Skálová