Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Odposlechy z VETfair

  Informace – zprávy – výzvy

Protože žijeme v Čechách a alkohol je nejlepším mluvčím, nepodařilo se utajit závěry schůzky, která proběhla na Vetfairu v Hradci Králové. Skupina kolegyň a kolegů, kterou někteří méně alkoholem unavení přejmenovali na VVV (Veterinární Věci Veřejné), se zde konspirativně dohodla svolat své příznivce s maximem voličských zastoupení na sněm do Frymburku. Protože však konspirace, jak je všeobecně známo, není silnou stránkou naší národní povahy, šířili se, původně tajné, informace k nepovolaným uším takřka rychlostí zvuku. Cíl této „úžasné“ akce je jediný. Pokusit se odvolat ve volbách zvolené představenstvo nebo alespoň některé jeho členy. Výsledkem tohoto „pivního puče“ by mělo být jmenování „dělnickorolnické vlády“, která by současné představenstvo nahradila. Seznam kolegyň a kolegů, kteří přijali pozice v této vládě, je překvapivý jen opravdu z malé části.

Přátelé, pokud se nehodláte zúčastnit jednání sněmu, vřele vám doporučuji sledovat přímý přenos na internetu, abyste se mohli přesvědčit, kdo převzal roli Kristýny Kočí, Víta Bárty, Jaroslava Škárky nebo Karolíny Peake. Tato zkušenost vám bude ku prospěchu, až budete v příštím roce před řádnými volbami posuzovat kvality a cíle kandidátů do orgánů Komory.

 
Informace naší redakci
dodala veterinární ABL