Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Ohlédnutí za veterinárním volejbalovým turnajem

Ohlédnutí za veterinárním volejbalovým turnajem

Letošní 34. ročník veterinárního volejbalového turnaje se uskutečnil v posledním květnovém víkendu za organizace OSKVL Domažlice a pod záštitou KVL ČR v rekreačním středisku Babylon. Turnaje se zúčastnilo nakonec pouze 21 družstev z původně 25 přihlášených, protože některým družstvům účast nedovolila různá zranění nebo náhlé organizační komplikace. Místem volejbalového klání v základních skupinách se staly tři kurty

Na sauně a dva volejbalové kurty Na srubu. V pěti základních skupinách se hrálo systémem každý s každým na dva hrané sety, z nichž nakonec postupovalo družstvo podle umístění do dalších tří skupin o 1. – 5. místo, 6 – 10. a 11 – 15. místo. Slavnostní zahájení provedl prezident KVL ČR Dr. Karel Daniel a pak již začaly urputné boje o co nejlepší umístění v základních skupinách.

A jak to všechno dopadlo, prozrazuje následující pořadí družstev:

1. Bioveta Ivanovice
2. Staré páky
3. České Budějovice
4. Veterina Opava
5. UVF Brno
6. Cymedica Slovensko
7. Resorba Domažlice
8. Břeclav
9. K. P. V. V. Hodonín
10. ÚSKVBL Brno
11. Olomouc
12. SVÚ Jihlava “A“
13. Vedika Znojmo
14. Písek
15. Rakovník
16. Domažlice
16. Intervet
16. Svitavy
16. Proplan Kolín
16. SVS Praha
16. SVÚ Jihlava “B“

Nejlepší hráčka turnaje:
Iva Cebáková z družstva UVF Brno

Nejlepší hráč turnaje:
Dan Zeller z družstva Bioveta Ivanovice na Hané

Miss turnaje:
Iva Líbalová z družstva SVÚ Jihlava

Zakončení turnaje a vyhlášení výsledků proběhlo v Hotelu Bohmann, kde se o dobrou zábavu, zpěv i tance postarala již tradičně skupina Barel rock. Doufám, že vedle sportovního vyžití splnil turnaj i společenskou stránku a účastníci si odnášeli hezké zážitky ze vzájemného setkání. Potěšilo mě, že i obsluhující personál z Hotelu Bohmann, kde jsme měli zajištěno veškeré stravování, ohodnotil naši veterinární společnost jako velmi pohodovou a sympatickou.

A na závěr chci ještě poděkovat všem, kteří mi pomohli s organizací celého turnaje a partnerům turnaje, bez jejichž finančního přispění bychom celou akci jen obtížně pořádali. Partnery turnaje byly následující firmy:

* KVL
* PFIZER, s. r. o.
* SAMOHÝL, a. s
* MEVET, s. r. o.
* VÉTOQINOL, s. r. o.
* M + H VET, s. r. o.
* INTERVET, s. r. o.
* RESORBA, s. r. o.
* AVET, s. r. o.
* LYSETKY – MVDr.Adámková
* CYMEDICA, s. r. o.
* BIOVETA Ivanovice na Hané
* KOVOBEL, výrobní družstvo Domažlice

Ještě jednou všem díky! Na schůzce kapitánů bylo dohodnuto, že 35. ročník veterinárního volejbalového turnaje 2008 se uskuteční v Břeclavi. Přeji pořadatelům pevné nervy, pěkné počasí a minimum komplikací a těším se na další volejbalové setkání s vámi všemi.

MVDr. Jan Vojta

Poznámka: Výsledky turnaje jakož i fotografie MVDr. Jiřího Krabičky jsou ke stažení na www.babylonobec.cz/volejbal