Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Podzimní setkání OS KVL Prachatice

  INFORMACE, ZPRÁVY, VÝZVY

MVDr. František Roučka

Informace o aktuálním dění v oblasti odborné i společenské

… příjemné prostředí, příjemní hosté, a tím pádem krásný večer v loveckém salónku Hotelu Koruna v Prachaticích

 

V loveckém salónku Hotelu Koruna v půvabném prostředí renesančního centra Prachatic se uskutečnilo letos již druhé setkání veterinárních lékařů z OS KVL Prachatice.

Ve čtvrtek 11. listopadu 2010 se ho zúčastnili všichni ti, kteří si v daný večer udělali čas a měli zájem si vyslechnout něco z činnosti sdružení i od pozvaných hostů. Rádi jsme se setkali s veterinárním inspektorem z oddělení Ochrany zdraví zvířat Inspektorátu v Prachaticích i s kolegyní MVDr. Radkou Vaňousovou z představenstva KVL ČR. Oba svojí přítomností a vystoupením oživili průběh celého jednání a byli jeho ozdobou.

Předseda OS KVL informoval přítomné o činnosti sdružení od posledního jarního jednání a o změnách ve složení okresního sdružení. V okresní organizaci KVL registrujeme celkem 18 členů.

Přítomní vyslechli i zprávu o proběhlé korespondenci sdružení. Celé setkání bylo pojato i jako volební schůze. Z přítomných však nikdo neprojevil zájem stát se kandidátem do orgánů Komory veterinárních lékařů ČR. Oba hosté ve svých vystoupeních podali informace o aktuálním dění v oblasti odborné i společenské a odpovídali na dotazy přítomných členů sdružení. Celé setkání proběhlo v přátelské atmosféře.

 
MVDr. František Roučka,
předseda OS KVL Prachatice