Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Pozvánka na výroční konferenci

  Pro praxi

Milé kolegyně, vážení kolegové!

Rád bych Vás jménem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat pozval ve dnech

8. a 9. října 2011
do Hradce Králové

na 19.výroční konferenci ČAVLMZ. Téma pro letošní akci je

“Endokrinologie – to, co opravdu musíte znát!”.

Záměrně se v tomto příspěvku nezmiňuji o celém programu a o všech přednášejících (bližší informace na webu KVL a ČAVLMZ), ale chtěl bych vyzdvihnout následující:

 

Během uplynulých 20 let se v praxi malých zvířat změnilo snad vše. ČAVLMZ se neustále snaží přinášet ty nejaktuálnější informace nejen svým členům, ale celé veterinární obci. A právě nadcházející přednášky v Hradci Králové budou zcela jistě patřit mezi ty nejvýznamnější – podařilo se nám sestavit opravdu excelentní program, jenž bude korunovat jeden z nejznámějších spíkrů současnosti, profesor Richard W. NELSON. Věřte, že nebylo vůbec snadné přednášejícího takovéhoto formátu “dostat k nám” – profesor Nelson je velice vytížený, a nebýt dobrých kontaktů se Severoamerickou veterinární konferencí, tak by nám svou účast nepřislíbil.

Profesora Richarda W. Nelsona můžeme řadit mezi autory takové třídy, jako jsou např. Stephen J.Ettinger nebo Theresa Welch Fossum. Nenechte si tedy ujít jedinečnou příležitost slyšet přednášky další z “žijících legend” veterinární medicíny a přijeďte do Hradce Králové! Takováto příležitost se již totiž nemusí opakovat.

 
MVDr. Pavel Štellar