Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

S bulvárem nediskutuji

  Z REDAKČNÍ POŠTY

Katko, pokud pominu základní poučku, že za vše špatné v Komoře může Matušina a že když chybí argumenty, je nejlepší obranou osobní napadání, tedy útok (nejlépe nepravdivý, ale stokrát opakovaná lež se stává pravdou), tak nechápu, proč si mne „bereš do huby“. Jestli bylo účelem vyprovokovat někoho, kdo se dosud snažil stát bokem, tak po Tvé nenávistné slině určitě nebudu mít zábrany přispět kolegům v jejich snažení, pokud o to budou stát. Klidně souhlasím s otištěním Tvého příspěvku, jen škoda, že to nemohlo být o měsíc dřív, aby si tuto Tvoji vizitku mohli přečíst všichni potenciální voliči.

Jen pro ilustraci „goeblsovských praktik“, ačkoliv se z nymburského OS sešlo 36 % všech členů a v Praze jen cca 5 %, nedovolil jsem si, s ohledem na platnost zákona o Komoře veterinárních lékařů, na rozdíl od Tebe a dalších „pražských“ kandidátů napsat na hlavičku kandidátní listiny, že jsem navržen okresním sdružením.

 
MVDr. Petr Matušina