Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Sportovní sobota v Beskydech

Sportovní sobota v Beskydech

V sobotu 21. 6. 2008 v areálu Na dolině v Trojanovicích proběhla akce s názvem Sportovní sobota v Beskydech, kterou pro své zákazníky připravily společnosti SG – VET, s. r. o., Vlčovice a Veyx.

Tenisového turnaje se účastnilo 12 hráčů, mezi nimi i jedna žena, paní Lada Martínková z veterinární kliniky Veticea v Orlové.

Vítězem turnaje se stal dr. Radomír Mráček z Výšovic, na 2. místě skončil Dr. Stanislav Cienciala z Orlové, o 3. místo se tentokrát dělí dr. Pavel Janák z Frýdku-Místku a dr. Petr Lenert z Trojanovic. Cenu útěchy získal dr. Jakub Nowak z Třince a zvláštní cenu „za odvahu“ Lada Martínková.

„Netenisté” si vybrali jednu z mnoha sportovních variant, které nabízí tato turistická oblast, a to lezení v lanovém centru Tarzanie v Ráztoce, poté procházku po Pustevnách a závěrečný sjezd na koloběžkách přes Tanečnici zpět na Ráztoku.

A protože v našem „netenisovém týmu” bylo i pět dětí, Tarzanie a posléze i koloběžky byly o to zajímavější (pro vás, kteří byste je rádi vyzkoušeli, požadujte, prosím, na Pustevnách pro děti striktně koloběžky dětské velikosti, jinak za ta děťata budete očima brzdit i vy).

Odměnou po vynaloženém úsilí nám všem byla výborná večeře a relax v Penzionu Na Dolině.

Místo dalších slov přikládám pár fotografií, které lépe dokreslí atmosféru celého dne.

Těšíme se na setkání s vámi všemi v příštím roce. Přeji všem spoustu příjemně strávených letních dnů.

MVDr. Iveta Janíková