Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Takový byl mikulášský turnaj 2012

  Informace – zprávy – výzvy

Jan Vobr

Futsalová tradice pokračuje

… od shora: společná fotografi e všech týmů

…trofeje

 

Ve středu 5. prosince 2012 se konal tradiční mikulášský turnaj v minifutsalu. Tato sportovně společenská akce se uskutečnila letos již po osmé.

S velkou radostí jsme letos uvítali bohatou účast současných i bývalých studentů a přátel VFU Brno. Zúčastnil se plný počet tedy 16 týmů, mezi nimiž vynikala dvě dívčí družstva: Účastnice zájezdu a Ženy v pokušení.

Skupiny byly opět pečlivě roslosovány na áčko a béčko. Na všechna utkání dohlíželi neuplatní a spravedliví rozhodčí.

Z dopoledních klání postupovaly do dalších bojů vždy čtyři týmy s nejvyšším počtem dosažených bodů. Dále se už nekompromisně pokračovalo vyřazovacím systémem.

Zúčastnil se plný počet tedy 16 týmů mezi nimiž vynikala dvě dívčí družstva

Po naročném celodenním turnaji, 10 kilogramech sekané a libových párcích se do zavěrečného výběru probojovaly čtyři nejúspěšnější týmy, které si to rozdaly o poháry.

O třetí místo se utkaly týmy Piraňa a Galaktikos. Z napínavého souboje nakonec vyšli vítězně hráči týmu Piraňa v čele s kapitánem Mgr. Chodníčkem.

Ve finále se proti sobě postavila mužstva FC Jelínek a Modrá ústřice. Pohár pro vítěze si stejně jako v minulém ročníku odnesli hráči z týmu Modrá ústřice.

Na závěr bych chtěl za celý organizační tým poděkovat všem hráčům a fanouškům za účast a příjemnou atmosféru, kterou vytvářeli po celý den. Dále panu rektorovi, prof. MVDr. Vladimíru Večerkovi CSc., MBA, a KVL ČR za záštitu nad turnajem a samozřejmě všem sponzorům.

… společná fotka týmů na prvním a druhém místě Modrá ústřice a FC Jelínek

 

… foto vítězové – tým Modrá ústřice

 
Honza Vobr