Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Veterinární golfová tour 2011

  Společenská rubrika

 

V roce 2011 proběhla tradiční golfová tour pořádaná Nadačním fondem Petra Samohýla, jejíž součástí byly čtyři turnaje pořádané na třech českých a jednom rakouském hřišti. První proběhl 23. 4. v Alfrédově, následovaly turnaje 13. 5. ve Mstěticích, 8. 7. v Semilech a tour byla zakončena 30. 9. v Poysdorfu. Celkem se tohoto ročníku zúčastnilo 64 hráčů, z čehož 29 z nich bylo z řad veterinárních lékařů. Zbytek tvořili jejich rodinní příslušníci a zástupci sponzorů, mezi které patřila mimi jiné i Komora veterinárních lékařů. Absolutním vítězem tour se stal MVDr. Tomáš Jaroš z Vyššího Brodu, který tím obhájil své prvenství z roku 2010. Na druhém místě se umístil MVDr. Marek Bedrník z Jablonce nad Nisou a třetí místo obsadila MVDr. Marie Koubková z Prahy. Celá tour se nesla ve znamení dobré nálady a zdravé soutěživosti.

Pro „negolfi sty“ byla při každém turnaji připravena golfová akademie, kde si mohli pod vedením zkušeného trenéra vyzkoušet golfové údery.

Přípravy na golfovou veterinární tour 2012 jsou již v plném proudu, a tak na ni tímto srdečně zveme všechny milovníky golfu. Zváni jsou samozřejmě také zájemci o golfovou akademii. První turnaj proběhne již 5. 5. 2012 v Alfrédově, druhý pak 26. 6. v Semilech. Místo konání třetího turnaje je zatím v jednání, avšak můžeme již prozradit, že se bude konat v září 2012. Více informací o veterinární golfové tour naleznete na www.samohyl.cz/nadacnifond/golf.

FOTO ZLEVA: 1) Golf Poysdorf – zleva MVDr. Koubková Marie, MVDr. Jaroš Tomáš, MVDr. Bedrník Marek 2) Golf Mstětice – MVDr. Jaroš Tomáš se chystá k odpalu 3) Semily – tradiční golfové poháry speciálně vyrobené pro každý turnaj

   

Za Nadační fond Petra Samohýla
Jan Pazderský