Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

“Vetgurmet”

  SPOLEČENSKÁ RUBRIKA

Euro PR
Láska prochází žaludkem,
ale až na druhém místě.

Vážené dámy, vážení pánové, kolegyně a kolegové,

tak dlouho jsme se na sněmu Komory veterinárních lékařů v Darovanském dvoře dohadovali o kvalitě nabízených jídel a vzájemně si doporučovali jednotlivé porce, nabízené na rautových stolech, až jsme se začali divit, proč to vlastně neděláme systematicky.

Vždyť skoro všichni máme mlsné jazýčky a při naší profesi jsme tak často odkázáni na gastropodniky, že bychom si ty dobré mohli a měli navzájem doporučovat a před těmi špatnými se navzájem varovat.

Po dobrém jídle a při sklence vína se myšlenky rodí jako na běžícím páse a když je skupina vymýšlejících dostatečně velká, nebývají dokonce ráno zapomenuty. A tak se během dvou dlouhých příjemných večerů zrodil VETGURMET. Jako každá „geniální“ myšlenka je i Vetgurmet jednoduchý. Pro jeho realizaci využijeme nový elektronický systém, který byl vytvořen pro elektronické volby orgánů Komory v příštím roce.

Systém bude velmi jednoduchý

Navštívíte gastropodnik, který vás nadchl nebo rozčílil. Na stránkách komory se přihlásíte do aplikace Vetgurmet, vyplníte zde nalezenou tabulku a odešlete. Výsledky vašich hodnocení budeme shromažďovat a jakmile budou mít nějakou vypovídací hodnotu (dvě nebo tři hodnocení stejného podniku), budou zveřejněny.

 

… podělme se o své objevy a tajné tipy se svými kolegy. Doufejme, že udělají nezištně totéž

Možná máme velké oči, ale věříme, že velmi brzy se budeme při výběru restaurace na dobrý oběd orientovat právě podle Vetgurmetu. Vždyť ani slavný Michelin nemá k dispozici více než 3000 potenciálních hodnotitelů. A navíc, v Česku žádný Michelin nevychází.

Své připomínky, nápady a projevy obdivu zasílejte na adresu Komory s heslem „Vetgurmet“ na obálce nebo e-mailem na adresu:

 

vetgurmet@vetkom.cz

Za zatím tajný přípravný výbor
P. R. Z. S. O. R. J. D. a další