Komora veterinárních lékařů České republiky

KVL ČR byla založena zákonem 381 České národní rady ze dne 11. září 1991 o Komoře veterinárních lékařů ČR, ve znění pozdějších předpisů.

Webináře vypsané k prvnímu červnu 2013

  Informace – zprávy – výzvy

Radka Vaňousová

Moderní technologie a vzdělávání veterinářů

Sdělte nám svoje zkušenosti v anketě k webinářům na stránkách http://anketa.vetkom.cz/

Webináře poskytuje KVL ČR zdarma.Přihlášky najdete na stránkách Komory www. vetkom.cz a kapacita webináře je omezena počtem 490 účastníků. Webináře probíhají 1x za 2 týdny ve středu od 20.00.

Při vyplňování přihlášky dávejte prosím velký pozor na správnost vyplněných údajů, zejména pak na správný tvar e-mailové adresy. Již jsme zaznamenali, že někteří členové mají v matrice staré údaje, na které jsou jim zaslány přihlašovací údaje a těsně před zahájením webináře zjistí, že neví, zda jsou vůbec přihlášeni a jaká jsou jejich přihlašovací data. Přihlášku je tedy třeba pečlivě zkontrolovat a odeslat a obratem obdrží posluchači přihlašovací údaje.

Na žádost administrátora upozorňuji, že pokud vám obratem nepřijdou přihlašovací údaje, kontaktujte prosím administrátora. Mezi přihlašovacími údaji jsou vaše jméno, e-mail, link a heslo. Dle zkušeností z již proběhlých webinářů, pokud vám systém píše, že nemáte platné heslo, a jiných 350 lidí se přihlásí, technická závada pravděpodobně nebude na naší straně.

Pokud se nestihnete přihlásit nebo z nějakých časových důvodů nestihnete webinář, na který jste přihlášen, můžete si jej přehrát v archívu na stránkách www.vetkom. cz. Tyto záznamy se zobrazují pouze přihlášeným veterinářům (uživatelům stránky KVL ČR) a jsou určeny pro přehrání webináře, nikoli ke stažení. Při kliknutí na tlačítko play trvá asi 30 sekund, než se webinář načte a spustí.

NEJBLIŽŠÍ PROGRAM WEBINÁŘŮ
12. 6. 2013 Neurologická kazuistika MVDr. Jan Slabý
26. 6. 2013 RTG – srovnání přímé a nepřímé digitalizace MVDr. Pavel Proks, Ph.D.
11. 9. 2013 Nejvýznamnější parazitózy hlodavců a králílů MVDr. Lada Hofmannová, Ph.D.
25. 9. 2013 RTG hrudníku – pleurální prostor a jeho ohraničení, brániční kýly MVDr. Pavel Proks, Ph.D.

 
Radka Vaňousová